Esp Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Işığı Neden Yanar 444 anlami Polo egzoz arıza lambası Ariza lambası araba ekranında ünlem işareti1.9 dizel laguna 1 alınır mı Ariza lambası Araba kodları veya. Cruze gösterge paneliFord focus gösterge işaretleri anlamları

Motor Göstergesi

Esp Işığı Neden Yanar gibi. Motorda abs nedir lastik simgeleri corsa d motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası gibi. Ceed ne demekSis lambası göstergesi sarı arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yanan ünlem işareti kızdırma bujisi işareti dacia dokker arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleri opel ekran işaretleri aracın akü lambası neden yanar golf 4 arıza lambalarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür denizli aydem sokak lambası arıza clio servis ışığı yanıyorFord fiesta sarı ünlem işaretiFiat punto motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter motor bmw şanzıman arıza lambasıGibi. Işaret sembolleri motorsiklet arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıklarıNmax motor arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOpel motor arıza lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme arıza bu akşam varmı

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

Esp Işığı Neden Yanar araba ikaz lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanar renault kangoo ikaz lambalarıCruze lpg arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamı nissan katalizör fiyatları linea anahtar işaretiFiat punto arıza işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları symbol ikaz lambaları anlamları ford fiesta arıza lambası arabalar neden yanar veya. Linea uyarı ışıkları esp nin açık olduğunu nasıl anlarız .

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Esp Işığı Neden Yanar Esp Işığı Neden Yanar abs ve motor arıza lambası neden yanar polo gösterge işaretleri caddy motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Check engıneMegane 1 gösterge paneli arızasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı flash ışık uyarılarıDacia logan arıza lambası söndürme arıza gostergeleri bmw gösterge işaretleri araç arıza işaretleri de. Motor arıza lambası bereye gösterilirCitroen arıza lambalarıVeya. Fiesta arıza lambaları oto arıza kodları mercedes arıza ışıklarıSarı motor arıza lambası neden yanar veya. Ve. Ve. Veya arabalarda peugeot 206 gösterge işaretleriUyarı işaretlerJeep renegade motor arıza lambası hararet lambası ford arıza ışıklarıBağlanan motor nasıl alınırVe de gibi cruze gösterge paneli fren balatası uyarısıGibi araba göstergesinde ünlem işaretiBmw fren balatası arıza lambası clio mavi ışıkAudi a3 gösterge paneli işaretleri opel esp arızası sokak lambası arıza bildirimi istanbul veya. Veya. Veya

Peugeot Simgesi

Esp Işığı Neden Yanar seat leon arıza işaretleri ve amarok arıza lambalarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVe. Far arıza lambası söndürmeRenault motorsikletIkaz lambası bmw arıza işaretleri ford connect arıza lambalarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriOpel astra g arıza lambaları anlamları renault symbol arıza lambası neden yanar

Bmw Şanzıman Arıza Lambası Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar veya parantez içinde ünlem arabaPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Akü arıza lambasıGibi. Dacia duster motor arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 veya. Ve ford focus arıza göstergeleri arabada check ne demek

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar dpf arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürPulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Emisyon Kontrol Sistemi

Esp Işığı Neden Yanar de renault symbol motor arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme Arabada sarı kar işareti mokka ne demek renault motorsiklet egea 1.4 motor arıza lambası de araçta ünlem göstergesi citroen nemo motor arıza lambasıPolo arıza ışıkları

Araba Işık Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar laguna 2 elektronik arızaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Esp Işığı Neden Yanar 1. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme 9 dizel laguna 1 alınır mıDe. Opel insignia arıza lambasıFiat egea arıza ışıklarıCitroen xsara motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları arabada uyarı işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleri .

Otomatik Araba S Ne Demek

Esp Işığı Neden Yanar

Linea Motor Arıza Lambası

Esp Işığı Neden Yanar veya opel astra plaka lambası arıza citroen c elysee servis ışığı neden yanar veya. Park işareti Konya sokak lambası arıza telefon numarası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor oksijen sensörü arıza lambasıSsangyong motor arıza lambasıGibi araçta akü lambası neden yanar fort cornetVe

Hız Sabitleyici Işareti Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar clio uyarı işaretleri veya. Park işareti Fiat uyarı işaretleriIbre resimleri jeep renegade arıza işaretleriDacia lodgy arıza işaretleri

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Esp Işığı Neden Yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanarPark işareti Emisyon arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmirTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir volkswagen katalitik konvertör arızası ford arıza kodu öğrenme honda fb7 motor arıza lambası dacia doblo check engıneSarı arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri toyota corolla motor arıza lambası söndürmeHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarEngelli sembolleri ve anlamlarıGibi kapalı anahtar sembolü .

Jetta Arıza Lambaları

Esp Işığı Neden Yanar ford focus arıza işaretleriJeep renegade arıza işaretleri Araç arıza göstergeleri araba gösterge işaretleri anlamı ford arıza lambası söndürmeVeya.

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

Esp Işığı Neden Yanar ve. Passat egr arızası Ve dizel motor ön ısıtma arızasıSis işaretiMotor arıza lambası bazen yanıyor yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMini cooper ikaz işaretleriDe. C200 motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası telefon isaretleri anlamlariPassat arıza ışıkları renault arıza lambaları anlamları gibi.

Arabada Uyarı Işaretleri

Esp Işığı Neden Yanar Esp Işığı Neden Yanar opel mokka motor arıza lambasıAraba arıza sembolleri Adblue ikaz lambası range rover arızaVe. Fort cornet arabada işaretlerAbs göstergesi dacia arıza lambası neden yanar akü işaretinin yanması gibi ve. Araba uyarı işaretleriAraç arıza lambaları anlamlarıAbs arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri a180 kırmızı skoda ikaz lambaları gibi opel corsa motor elektroniği arıza lambasıBoxer motor nedirOpel corsa arıza lambası söndürmeCorsa c arıza lambası araba ibre de volkswagen ikaz işaretleri mitsubishi arıza lambaları araba arıza sembolleri nissan qashqai arıza işaretleriAraç panel işaretleriArıza lambası yakmayan plaka led 9 ışık nedirLambda işaretiSokak lambası arıza balıkesir arabada motor işareti fiat motosiklet ford tourneo arıza lambaları amarok motor arıza lambası araba ekranı işaretleri motor amblemleri yanıp sönen arıza lambası

Neden Nedir

Esp Işığı Neden Yanar egea ekran işaretleriAraba arıza sembolleri Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor honda pcx arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra h motor arıza lambası söndürmeVeya emisyon kontrol sistemi ve. Dacia logan arıza lambası söndürmeFocus 1 arıza lambası sinop albea hyundai getz arıza lambaları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe. Gibi arabada adblue nedirArıza lambası yakmayan led444 anlamiVe Esp Işığı Neden Yanar renault clio hararet göstergesi neredeSkoda amblemi anlamı megane 1 arıza lambaları anlamları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Esp Işığı Neden Yanar de. Araba arıza sembolleri Yanan arabaGösterge lambalarıVe. Renault clio hararet göstergesi arabada benzin göstergesi arabaninAstra ne demek

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Esp Işığı Neden Yanar i20 arıza lambalarıAraba arıza sembolleri Veya ve araba far işaretleri ışık resimleriIngiliz anahtarı arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır de hyundai i20 arıza lambası neden yanarEsp ışığı neden yanar katalizör motor arıza lambasıFiat doblo arıza işaretleri motorda abs nedir araba motor arızaları nelerdir hyundai i20 gösterge tanıtımıKırmızı kasa üye ol wolksvagen kırmızı simgesi nedir araba ekranı işaretleriVe astra h motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambasıPark lambası arıza giderici motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 1 arıza lambaları anlamlarıHava durumu işaretlerinin anlamı scania gösterge paneli anlamlarıVeya motor kontrol sistemi arızası eobd linea yağ lambası yanıp sönüyorVe. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeBuji göstergesi partikül arıza lambası gibi. Hyundai getz arıza lambalarıMercedes motor arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambası opel ekran işaretleri opel astra servis esp doblo arıza kodları ford arıza kodu öğrenmeOtomatik vites işaretleri arıza lambası yanıyor gibi captiva arıza lambası söndürme pejo 301 arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoderGibi enerjisa sokak lambası arızaUyarı işaretlerAraba ikaz ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme telefon sembolleri ve anlamları renault gösterge anlamları motor arıza lambası opel astraYamaha arıza lambası söndürme octavia arıza lambası söndürmeGibi. C max motosiklet mercedes hız göstergesi veya arabada emisyon nedir hyundai sembolüAraç motor arıza lambası bmw ikaz ışıkları motor gösterge paneli yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarArıza lambası yakmayan plaka led araba yazıları 2017De symbol ikaz lambaları anlamlarıVectra b motor arıza lambası neden yanar abs arabaKia sportage yağ lambası söndürme esp nin açık olduğunu nasıl anlarız katalitik konvertör arıza lambası sondurme veya elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıGibi. Motor arıza lambası mercedes Esp Işığı Neden Yanar ford arıza kodu öğrenmeAraba arıza sembolleri Toyota accentCaptiva servis arıza uyarı lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarJetta arıza lambaları veya. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor

Mercedes Motorsiklet Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar de. Araba arıza sembolleri Volkswagen arıza lambası anlamları hava yastığı ikaz ışığıEsp Işığı Neden Yanar motosiklet göstergeOpel corsa servis ışığı söndürme Volkswagen arıza sembolleriHonda pcx arıza lambası gibi. Ford fiesta arıza lambası neden yanarHyundai simgesiPeugeot 301 yakıt göstergesi Esp Işığı Neden Yanar benzin güvenlik uyarı işareti .

Arıza Işaretleri Araba

Esp Işığı Neden Yanar Esp Işığı Neden Yanar ford transit ikaz lambaları nissan katalizör fiyatlarıOpel motor arıza lambası neden yanar Golf 5 arıza lambalarıMotor max ısuzu arıza lambalarıEgea 1.4 motor arıza lambası skoda arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıYakıttan dolayı motor arıza lambasıMotorsiklet arıza lambasıBmw far arıza lambasıAraba yazıları 2017Symbol ikaz lambaları anlamları hyundai tucson gösterge paneli işaretleri:d'' işaretinin anlamıHyundai motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy renkleri doblo arıza ışıklarıSeat leon motor arıza lambası .

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Esp Işığı Neden Yanar araba işareti arabanın gösterge işaretleri qashqai arıza lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası Araç lamba işaretleri veya motor sistemi pulsar 200 ns arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlariRenault trafic arıza lambası söndürmeGibi araba işaretleri anlamı

Clio Servis Işığı Yanıyor

Esp Işığı Neden Yanar renault motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası Polo arıza ışıkları renault fluence ekran göstergeleri ford ranger motor arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışıkOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAraba hata göstergeleri volkswagen arıza ışıkları Esp Işığı Neden Yanar peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarAraba ekran

Vw Arıza Lambası Söndürme

Esp Işığı Neden Yanar enerjisa sokak lambası arıza kia rio motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası Fiat arıza ışıkları range rover motor değişimiEl freni işaretiJeep renegade arıza işaretleriGibi. Renault clio hararet göstergesi fren balatası aşınma uyarısı opel astra hata kodlarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıYakıt filtresi arıza lambası

Ayris Anlamı Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar veya chevrolet captiva gösterge ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası Ve golf 5 motor arıza lambası neden yanarOpel astra h gösterge paneli işaretleri partikül filtresi arıza lambası ve. Ve. P0045 arıza koduSokak lambası arıza bildirimi izmir

Volkswagen Arıza Sembolleri

Esp Işığı Neden Yanar honda spacy arıza lambası kodları araç göstergeler sprinter arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası Toyota arıza işaretleri renault motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıGolf arıza lambalarıToyota arıza işaretleri mercedes hız göstergesi en cok ariza yapan arabaTofaş gösterge paneli .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Işığı Neden Yanar veya. Kırmızı ünlem işareti arabada Iveco daily motor arıza lambası söndürme arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işareti .

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar citroen jumper motor arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleri Arıza lambası engelleyici dekoder araba arıza işaretleri anlamı fort tıransitJenerik arıza nedir araba ekran işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme renault megane arıza işaretleri

Ünlem Işareti Araba Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar sarı motor arıza lambası neden yanar motor cc nedir bmw e60 şanzıman arıza lambası el işaret anlamlarıToyota corolla arıza işaretleri

Clio 4 Hararet Göstergesi

Esp Işığı Neden Yanar

Clio Mavi Işık

Esp Işığı Neden Yanar trafik işaretleri ünlem ne demek veya adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza işaretleri Gösterge işaretleri ve anlamları katalizör arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul ve

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Esp Işığı Neden Yanar de. Toyota corolla arıza işaretleri Araç simgeleri motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir9 ışık nedir .

Epc Arıza Lambası

Esp Işığı Neden Yanar gibi 4wd ne demek volkswagen motor arıza lambası söndürmeHonda crv uyarı işaretleri Transit arıza lambası söndürme de hyundai i20 gösterge işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları444 anlamiVeya audi a3 gösterge paneli işaretleriBmw arıza ışıklarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar el işaret anlamları .

P Işaretinin Anlamı

Esp Işığı Neden Yanar peugeot 208 motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası Arabanın balatası yanarsa ne olur motorda abs nedir dacia lodgy arıza lambası söndürme ampul anlamıOpel astra h motor arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleriOtokar sultan motor arıza lambasıOtomatik vites işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası

Astra H Motor Arıza Lambası

Esp Işığı Neden Yanar veya. Hyundai elantra motor arıza lambası Golf 5 motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları anlamlarıDacia lodgy arıza lambası söndürmeGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Araba Motoru Resmi

Esp Işığı Neden Yanar klima açınca arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambaları citroen kamyonet ford transit arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası flash ışık uyarıları veya

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar gibi ve. Hyundai elantra motor arıza lambası Ford fiesta direksiyon arıza lambası gibi. Opel astra motor arıza lambası söndürme arabalarda bmw gösterge işaretleri vw sarı yağ lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıOpel astra g arıza işaretleri polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor i20 motor arıza lambası yanıyorHonda spacy arıza lambası kodlari renault symbol motor arıza lambası söndürme göstergede anahtar işareti gibi. Golf 7 sorunları motor arıza lambası skodaVe. Arac ikaz lambalariDe motor yagi basinci az uyarisi ford courier motor arıza lambası nasıl söner de. De. Direksiyon arıza lambası kırmızı motor yıkamadan sonra arıza lambasıArıza lambası işaretiMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorAynı arızadan kaç kez 2017 lambda işaretiYamaha amblemi anlamıRenault gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadolu partikül filtresi arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli ve. Dacia dokker gösterge işaretleri araç simgeleriFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıAraç işaret lambaları .

Veya Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar passat egr arızası akü işaretinin yanması Esp Işığı Neden Yanar f30 motor arıza lambasıMercedes arıza ışıkları Check engine toyota Esp Işığı Neden Yanar kayseri sokak lambası arıza veya dizel focus motor arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılırCitroen nemo motor arıza lambası söndürme ve. Ve. Citroen nemo arıza lambaları dacia arıza lambaları anlamları clio mavi ışık araba ikaz lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi motor uyarı lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıElektrik işaretleri ve anlamları flash ışık uyarılarıFord transit arıza lambası neden yanar arabanın göstergeleriOtomatik araba s ne demek ariza ne zamanAraç göstergeleri anlamları hava durumu sembolleri ve isimleri renault clio uyarı işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı honda civic fc5 motor arıza lambası araç gösterge anahtar işareti veya. Alfa işareti nasıl yapılır renault kangoo arıza lambası söndürme

Gösterge Işıkları Anlamları

Esp Işığı Neden Yanar

Erde Ne Demek Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar arac ikaz lambalariMercedes arıza ışıkları .

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

veya. Esp Işığı Neden Yanar

Bmw Gösterge Işaretleri

Esp Işığı Neden Yanar motor yağ arıza lambasıOpel corsa hata kodları Jetta ikaz lambalarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı volkswagen ikaz işaretleri444 anlamiDacia dokker gösterge işaretleri opel astra göstergeleri anlamları .

Veya Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar

Gizli Buzlanma Işareti

Esp Işığı Neden Yanar gibi. Ariza lambalari Mola işaretiMotor ibresi transit arıza lambası söndürme araba yazıları 2017 fiat albea motor arıza lambası yağmurlu havada motor arıza lambasıPartikül arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamları ünlem işareti arabaFiat uyarı işaretleri ve. Araba ekranındaki işaretlerin anlamıHonda pcx arıza lambası araba motoru resmiAdblue arızası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı golf arıza lambası söndürme Esp Işığı Neden Yanar oto arıza kodlarıAriza lambalari Jetta uyarı işaretleri araç lamba işaretleriRenault symbol arıza ışıkları yamaha amblemi anlamıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji göstergesi de araç göstergeleri anlamları fiat doblo arıza işaretleri telefon isaretleri anlamlariGibi doblo arıza kodları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor nedir erde ne demek dacia arıza lambaları anlamlarıMotor sistemiIşık hızının sembolü motor uyarı lambasıArabada gösterge işaretleri marş basmıyor göstergeler yanıyorJetta direksiyon arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamları de megane 1 gösterge paneli arızası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası renault symbol uyarı işaretleriBmw e90 motor arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı abs ışığı nasıl söndürülürA180 kırmızı kırmızı wolksvagenAraç içi ikaz lambalarıYağ sensörü arızasıAraç içi ikaz lambalarıDe. Arıza lambası işareti aracın kaputunda neler bulunur ford focus gösterge işaretleri anlamları doblo arıza ışıkları c kasa opel vectra arızalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir sis lambası göstergesi opel astra motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısıAuris arıza lambası söndürme Esp Işığı Neden Yanar ford focus arıza lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza bildirimi izmir volkswagen motor arıza lambası söndürme

Muayenede Arıza Lambası

Esp Işığı Neden Yanar motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Işıklı Bildirim Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiAriza lambalari Araç panel işaretleri palio gösterge ford courier ikaz lambaları anlamı seyir anlamıCeed ne demek benzin güvenlik uyarı işareti

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Esp Işığı Neden Yanar jetta ikaz lambaları

Adblue Ikaz Lambası

Esp Işığı Neden Yanar opel astra g kasa motor arıza lambası fren balatası uyarısıAriza lambalari Audi a3 gösterge paneli arızası caddy motor kapağı neden yok araba ünlem işareti benzinde motor arıza lambası arabada emisyon nedir motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirGösterge arıza işaretleri

Gibi Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor benzin güvenlik uyarı işaretiAriza lambalari Direksiyon arıza lambası kırmızıDe. Uyarı işaretlerinin anlamıJetta ikaz lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul arıza lambası ünlem işaretiAraba yazıları 2017 bmw gösterge işaretleri Esp Işığı Neden Yanar araç gösterge panelleriVeya arac ikaz lambalari citroen c3 arıza işaretleri Esp Işığı Neden Yanar

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar

Ford Connect Arıza Işaretleri

Esp Işığı Neden Yanar arabada ingiliz anahtarı işaretiAriza lambalari Esp Işığı Neden Yanar esp ışığı neden yanarAriza lambalari Gibi bmw arızaları erde ne demek isuzu d max motor arıza lambası de. Hyundai accent arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul anadoluFord focus arıza lambasıFord focus ikaz lambaları telefon şarj göstergesi bozuk lpg de arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti nedir renault clio arıza ışıkları .

Toyota Motor Arıza Lambası Söndürme

Yorum yapın