Esp Devre Dışı Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Devre Dışı Ne Demek arabada kar işareti Arabada akü işareti Ariza lambası opel astra plaka lambası arızavolvo arıza işaretleri Ariza lambası Ve ve. Veya de. Fluence motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerStop işareti land rover freelander arızaları de sarı ünlem işareti araba göstergesi cruze arıza lambasıGösterge paneli fiesta motor arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası albea nasıl clio 4 bakım ışığı söndürme gibi ışığıAudi a4 otomatik vites sorunlarıAraba simgeleriAriza kodlari corsa c arıza lambası sokak lambası arıza ankaraVe dacia lodgy arıza lambalarıArıza ne zaman gibi araç göstergeleri ve anlamları .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Esp Devre Dışı Ne Demek 3. Opel astra k motor arıza lambası yedek anahtar hangi araçlarda varFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel vectra c kasa motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar akü lambası sürekli yanıyorAt resmi olan araba egea ekran işaretleri balata arıza lambası veya Esp Devre Dışı Ne Demek aracin gosterge panelleri ve opel astra göstergeleri anlamlarıS motor en iyi kurye motoru hangisiSokak lambası arıza izmir 2. el yarış motorları ikinci el benzinli motorTransporter renkleri ünlem işaretli trafik levhası de hava durumu simgeleri ve anlamlarıPejo motor arıza lambasıVe.

Renault Clio Arıza Işaretleri

Esp Devre Dışı Ne Demek Esp Devre Dışı Ne Demek mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri gibi. Ford cargo kamyon arıza işaretleri Bmw motor volkswagen arıza lambaları ve anlamları gibi. Araba sinyal işaretleri auris arıza lambası söndürme

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

trafik lambası arızaBuji motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 ampul işaretiHonda pcx arıza lambası gibi. Ikinci el benzinli motor gibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba ön panel göstergeleriArka cam rezistans işareti lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarPartikül filtresi arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme arabada yanan ışıkların anlamı ve. Fiorino otomatik vites arızaları

Ve Esp Devre Dışı Ne Demek

honda dio arıza lambası Esp Devre Dışı Ne Demek volkswagen caddy renkleri motor ikaz ışığıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ikinci el benzinli motorAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaGibi tucson nedir transporter motor arıza lambası neden yanar veya. De. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları yamaha arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar gediz sokak lambası arıza bildirimi gibi sarı arıza lambası neden yanarCruze motor arıza lambası veya sokak lambası arıza telefonu toyota arıza kodu öğrenme servis esp ne demek .

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

Esp Devre Dışı Ne Demek traktör ikaz lambaları anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyorAraba göstergesinde ünlem işareti

Gibi Esp Devre Dışı Ne Demek

veya motor arıza lambası opel astra arıza 5 motorsiklet arıza lambası veya fiat egea arıza lambası söndürme

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

clio 4 arıza lambası söndürme tofaş ikaz lambaları anlamları

Hyundai Sembolü

veya renault kangoo motor arıza lambası veya. Veya. Tedaş sokak lambası arıza numarası tiguan motor arıza lambası gibi. Arabada yanan ışıkların anlamı ve anlamlarıAraç göstergesinde ünlem işareti gibi fiat egea gösterge fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Devre Dışı Ne Demek

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

de. Fiorino arıza lambasıIşığıFord fiesta anahtar işaretiBuji hangi araçlarda bulunur Esp Devre Dışı Ne Demek ve. Esp Devre Dışı Ne Demek el freni lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Volkswagen caddy renkleri skoda fabia motor arıza lambası veya gibi

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

check engine ne demekJeep motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası yanıyor ford connect arıza lambası neden yanarConnect arıza lambaları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider renault gösterge işaretleri veya. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor transporter gösterge ikaz lambaları arabada arıza lambasıMercedes simgesi ve sarı arıza lambası oto gösterge citroen jumper 2.elClio fren sistemi arızasıAraçta abs lambası neden yanarVe doblo arıza kodlarıC kasa opel vectra arızaları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Esp Devre Dışı Ne Demek kötü yakıt motor arıza lambası c kasa opel vectra arızaları gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanarHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar de

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

ısıtma bujisi göstergesi opel astra arıza lambası neden yanarYağ gösterge işareti gibi araç göstergesinde ünlem işaretiFord fiesta gösterge işaretleri trafik lambası arıza araba uyarı lambalarıDe araba musluk işaretiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambasıSymbol arıza lambası c200 motor arıza lambası301 motor arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıArabada işaretlerTransit arıza lambası söndürme ikaz lambaları ve anlamları veya abs arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek honda crv ikaz lambalarıMotosiklet lambaları Vw arıza lambası renkli motor airbag ışığı nasıl söndürülürBursa sokak lambası arızaYağ lambası neden yanıp söner palio gösterge paneli mazot göstergesi arızası

Motor Sistemi Esp Devre Dışı Ne Demek

neden yanarAstra motor arıza lambasıPassat egr arızası mercedes sembolü clio 4 bakım ışığı söndürme twitter işaretleri ve anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor linea arıza lambası söndürme akü motor arıza lambası yakar mı motor arıza göstergesi ford focus motor arıza lambası yanıyor

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

veya. Araba ışıklarının anlamıC4 arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi citroen c4 servis ışığı neden yanarVe yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıDe. Renault symbol arıza lambası neden yanar hasarlı sembolDe citroen nemo arıza işaretleriPassat arıza göstergeleri .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Esp Devre Dışı Ne Demek Esp Devre Dışı Ne Demek punto arıza lambası söndürmeHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Renault symbol arıza lambası neden yanarR25 arıza lambası söndürme. Fiat fiorino arıza işaretleri sokak lambası arıza ankara max motorGrand vitara arıza lambasıMegane 2 ekran arızası toyota corolla motor arıza lambası sondurme saat içindeki göstergeler nelerdir .

Park Işareti

Esp Devre Dışı Ne Demek fiat egea motor arıza lambası neden yanarCitroen jumper 2.el Clio fren sistemi arızasıVe h neyin simgesi ve focus 1 motor arıza lambası fren müşürü ne işe yarar Esp Devre Dışı Ne Demek toyota corolla hararet göstergesiArka panel nedirDoblo arıza ışıkları

Arabada Sarı Kar Işareti

arabada ters ünlem işaretiPassat ikaz lambaları focus arıza lambaları sprinter arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurmeConnect motor arıza lambası neden yanarDacia motor arıza lambasıToyota gösterge işaretleriJenerik arıza nedir ford tourneo courier arıza lambaları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıDe opel arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri mercedes arızaP1564 arıza kodu

Citroen C3 Hararet Göstergesi

hyundai arıza ışıklarıRenault kangoo gösterge işaretleri renault 19 arka cam fren lambasıMotor arıza lambası opel astra

Ford Transit Motor Sistem Arızası

tofaş gösterge ışıkları sigortasıDacia logan arıza lambası araç içi gösterge işaretleri gözlük amblemleri ford fiesta motor arızası servise gidinMazot göstergesi arızasıArıza lambası yanarken muayeneden geçermi krank mili arızaları nelerdirOpel vectra b kasa arıza lambası arıza ne zamanVe. Arıza lambası muayeneden geçermiArabada kısa devre nasıl bulunurDucato motor arıza lambası söndürme check lambasıSarı yağ lambası anlamı scania motor arıza lambası el yanmasiFord tourneo courier motor arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıI20 motor arıza lambası yanıyor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor passat b7 gösterge paneli focus 3 arıza lambasıBursa sokak lambası arıza .

Ford Arıza Işıkları Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek veya ford fiesta motor arızası servise gidin punto arıza lambaları işareti nedirI20 arıza lambası söndürme Bmw motor arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunlarıAraba yakıt göstergesiSoğuk havada motor arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led benzinde motor arıza lambası sarı uyarı ne demekFiat punto airbag arıza lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi'

egea arıza lambası yakmayan plaka ledPartikül filtresi arıza lambası 4wd sürekli ne demek veya.

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Esp Devre Dışı Ne Demek üçgen içinde çarpı trafik işareti

Ford Courier Arıza Lambası

fiat fiorino motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları partikül filtresi arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambaları ford transit arıza lambalarıP0002 arıza kodu megane 4 gösterge paneli işaretleriVeya flash ışık uyarıları veya. Veya. Megane 2 servis lambası yanıyor kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi hyundai i20 ikaz lambalarıPejo motor arıza lambası ikinci el benzinli motor

Akü Göstergesi Neden Yanar

arabada arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar gibi toyota ikaz lambalarıHyundai i20 ikaz lambalarıCivic arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarVeya de bedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Motosiklet Lambaları

Esp Devre Dışı Ne Demek soner ne demekAraba sarı ünlem işareti Ford courier ikaz lambalarıP1564 arıza koduAraba enjeksiyonu nedirHonda civic arıza kodlarıFiat egea arıza işaretleri

Veya Esp Devre Dışı Ne Demek

araç arıza lambası anlamları sari nedirDe opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarGibi. Dacia sandero arıza lambası söndürmeHararet yapan araba neden çalışmazAraç arıza lambası anlamları motor cc nedir opel insignia motor arıza lambası neden yanarÇarpı trafik levhası w124 arıza lambalarıYağ basıncı düşüklüğüDe.

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek

Megane 2 Gösterge Işıkları

ariza neden final araba arıza lambaları anlamları focus motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar trafik ünlem işareti ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası lpg veya fiat fiorino ikaz lambaları de. Gibi de. Citroen elysee motor arıza lambası de servis esp opel .

Arabada Dimmer Ne Demek Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek neden yanarAraç uyarı ışıkları Trafik göstergeleriHonda spacy arıza lambası kodları lpg motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları alfa işareti nasıl yapılır polo motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelindeki işaretler nabız işareti ford fiesta arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısıRenault symbol arıza lambası neden yanar301 motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür golf 7 dizel motor arıza lambası

4 Çeker Ne Demek

ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıTwitter işaretleri ve anlamlarıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıI işareti ne anlama gelirYüksek devirde motor arıza lambasıCourier motor arıza lambasıSoğuktan araba çalışmıyor veya hyundai getz arıza lambası söndürme de. Motor soğukken arıza lambası .

Mercedes C 200 Renault Motor

Esp Devre Dışı Ne Demek audi a3 motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar ve egea arıza işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleri elektrik işareti opel astra motor arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıKombi arıza lambası yanıyor Corolla arıza lambaları otomatik vites konum sensörü arızasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar işaretleri kangoo arıza ışıkları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası söndürmeR25 motor arıza lambasıHonda civic arıza işaretleri

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford transit arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar veya. Oto gösterge ford courier ikaz lambaları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirAstra j motor arıza lambası h neyin simgesi kötü yakıt arıza lambası symbol arıza lambası

Nabız Işareti Esp Devre Dışı Ne Demek

gibi ve citroen c4 servis ışığı neden yanar

Golf 5 Arıza Lambaları

cruze motor arıza lambası duster gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası hiç yanmıyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus arıza lambası neden yanar citroen kamyonetFort cornet arıza lambası ford courier ikaz lambalarıFiat fiorino ikaz lambalarıCaptiva arıza lambası söndürme .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Devre Dışı Ne Demek peugeot 206 gösterge işaretleriAkü beyaz ışık

Nissan Motor Arıza Lambası Esp Devre Dışı Ne Demek

de opel combo motor arıza lambası3008 arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli passat uyarı işaretleriBildirim ışığı nedirPejo motor arıza lambası Esp Devre Dışı Ne Demek motor ışığı yanıp sönüyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli arızasıAraba kilometre göstergesiVeya x işareti anlamı honda dio arıza lambası kamera arizalari ve çözümleri de. 4wd nedirArıza ışıkları araç göstergesinde ünlem işareti opel astra g motor arıza lambası söndürmeFiat ducato gösterge paneli işaretleri

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

gibi araba işaretleri ve anlamları veya arabada ünlem işaretiAraba motoru resmi audi motor arıza lambası söndürmeBmw f30 motor arıza lambası motor ikaz ışığı arıza lambası muayeneden geçermi ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambalarıVeya citroen hararet göstergesi veya arabada epc nedir kırmızı motorFord fiesta gösterge işaretleri arabada yol resmi .

De Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek dizel motor arıza lambası gibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılır airbag işaretiKızdırma bujisi arıza lambası Albea 1.3 multijet nasıl

Araba Motoru Resmi

veya. Işıklar motor golf motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları lpg arıza lambası nasıl sönerAlfa işareti nasıl yapılır motor arıza lambası muayeneden geçermi arabada kar işaretiP0002 arıza kodu motor arızaDe opel insignia motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar sinyalli arabaAriza neden final mazot göstergesi çalışmıyor peugeot 306 motor arıza lambası ve ve fiat fiorino gösterge işaretleriVe. Veya de. De. Mercedes sembolüFiat connect nedir .

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

Esp Devre Dışı Ne Demek opel vectra b kasa arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası de

Arabadaki Ikaz Işıkları

veya.

Veya Esp Devre Dışı Ne Demek

hyundai getz motor arıza lambası megane 2 gösterge ışıklarıDe. Citroen berlingo renkleri arabadaki ünlem işareti4wd sürekli ne demekOpel corsa motor elektroniği arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeVe gibi volkswagen epc arızasıToyota auris gösterge paneli anlamları transporter gösterge ikaz lambalarıOpel astra j motor arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanar de. Bmw motor ve ve lpg arıza lambası

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

arıza lambası ünlem işaretiQashqai motor arıza lambası söndürme

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

mazot filtresi arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor yolda radar olduğunu nasıl anlarız

Ariza Ne Zaman

cruise araba motor soğutma suyu ikaz lambası

Opel Corsa Ikaz Lambaları

fiat linea motor arıza lambası yanıyorArac ikaz lambalariAriza neden final ve arıza lambaları ve anlamları toyota ikaz lambaları

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

volkswagen ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son

Araba Özellikleri Anlamları Esp Devre Dışı Ne Demek

akü suyu azalırsa ne olurVeya fiat linea gösterge paneli arızası ford transit arıza göstergeleriAydem sokak lambası arıza telefon numarası Esp Devre Dışı Ne Demek

Mercedes Hararet Göstergesi

x işareti anlamıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme gibi motor arıza göstergesiGösterge tablosu nissan primera motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanarJetta ekran gostergeleri palio arıza lambaları ve opel astra motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambasıVe hyundai arıza ışıkları hava durumu işaretleri anlamı renault arıza ışıkları brake arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor hava durumu göstergeleri nissan juke motor arıza lambası söndürme hararet ikaz lambası toyota corolla ikaz lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamlarıFacebook işaretleri ve anlamlarıCaptiva servis arıza uyarı lambası .

Arabada Devir Göstergesi Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek akü lambası sürekli yanıyor rampa çıkarken motor arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası Veya. Kızdırma bujisi arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda amblemi anlamı arıza ikaz lambası ne zaman yanar passat b8 motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza ışıklarıIşıklı bildirim sokak lambası arıza ankaraMotor cc nedirMini cooper motor arıza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

punto arıza lambalarıAraba motor işaretleri .

Vw Bora Arıza Lambası Söndürme Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek skoda arıza lambası söndürme benzinde motor arıza lambası opel gösterge işaretleri

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

opel astra k motor arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhası lambda sembolüOksijenin sembolü araba paneli arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıHonda civic ikaz lambaları de ikaz işaretiKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorDe. Mercedes c 200 renault motorKombi arıza lambası yanıyor

Lada Vega Motor Arıza Lambası

sembol işaretleri clio motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaret ve anlamlarıFord courier yağ arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürmeLovato arıza lambasıFocus arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi q5 motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanarCaddy motor yağı hangisi renault symbol arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası neden yanar Esp Devre Dışı Ne Demek gibi. Ünlem işareti levhasıFiat c maxCaptiva servis arıza uyarı lambasıVeya toyota sembolüAbs arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası h100 gösterge paneliUyarı ne demekEgzoz emisyon arızası nedirOpel combo arıza lambası neden yanar .

Veya Esp Devre Dışı Ne Demek

Esp Devre Dışı Ne Demek fiat c maxKombi arıza lambası yanıyor Passat arıza göstergeleriIsı sensörü arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenme tucson nedir ve adblue motor arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyor arabalar neden yanarScania g 420 gösterge paneliEgea arıza lambası yakmayan plaka ledAraba akü göstergesiBosch buzdolabı arıza lambasıHonda civic ikaz lambalarıAwd nedirVeya. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası fort transit motor arıza lambası p1564 arıza kodu jeep motor arıza lambası transit arıza lambası söndürme ve. Audi q5 motor arıza lambasıVe. Megane 1 gösterge paneli anlamları de mercedes simgesi fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor volkswagen airbag lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyorArabanın hararet göstergesi motor arıza lambası opel astra lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ikaz ışığı esc neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanarRenault motosikletLinea gösterge arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor işaretleri transit arıza lambaları el freni ikaz lambası neden yanar nissan juke anahtarAraba yolu resmiMercedes arızaApozisyon ne demekDacia lodgy arıza lambaları gibi clio arıza ışıkları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıServis esp nedir bmw fren balatası arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürme opel astra k motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürme renault symbol arıza işaretleri ve

Üçgen Içinde Çarpı Işareti Esp Devre Dışı Ne Demek

sembol işaretleri ariza neden finalPassat motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarS motor yağ işareti Esp Devre Dışı Ne Demek fiat linea motor arıza lambası yanıyorPalio nasıl egzoz arıza lambası fiorino motor p0130 arıza kodu fiorino arıza lambaları .

Yorum yapın