Esp Asr Arızası Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Asr Arızası Nedir fren balatalar yanarsa ne olur Araba yağ lambası yanıp sönüyorford connect gösterge ışıkları Ariza lambası Volkswagen arıza göstergeleri Ariza lambası

Volkswagen Arıza Lambası

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor araçta motor ışığı neden yanar ve captiva servis arıza uyarı lambası katalizör arızası belirtileri citroen c3 arıza işaretleri tredaş sokak lambası arıza ford gösterge işaretleriVolkswagen arıza sembolleri gibi hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür tehlike sembolleri ve anlamlarıVeya. Gibi. Clio arıza lambası anlamları araç ikaz işaretleri kia sportage arıza lambalarıDe arıza lambası söndürme aparatı honda civic hararet göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAraç lambalarıVeya motor kontrol sistemi arızası eobd ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araba anlamıHonda arıza ışıkları volkswagen motor arıza lambası yağ lambasının özellikleri citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFord focus motor arıza lambası neden yanarSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen kamyonetAraçta arıza lambası neden yanar honda arıza ışıkları Esp Asr Arızası Nedir audi motor arıza lambası de honda civic motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor katalizör motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Esp Asr Arızası Nedir

Motosiklet Neden Tekleme Yapar de. Doblo motor arıza lambası söndürme Renault ikaz lambaları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Audi A6 Motor Arıza Lambası audi uyarı işaretleriDoblo motor arıza lambası söndürme Palio göstergeMini cooper arıza lambaları hyundai arıza işaretleriVeya. Araba ariza isaretleri arıza neden final yapiyor Adana Honda Civic mercedes c200d motor arıza lambası transit gösterge işaretleri kayseri sokak lambası arızaDoblo motor arıza lambası söndürme Captiva partikül arıza lambası de. Xenon far arıza lambası yakar mı motor ve esp arıza lambası yanıyorArka cam rezistansı göstergesiNissan qashqai bilinmeyen özellikleriGediz elektrik sokak lambası arızaVeya. Araba göstergesi işaretleri renault kangoo artvinFort transporterHyundai motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi işaretleri sembol işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası lastik uyarı işaretiGibi. Boxer nedirCf moto 150 nk arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır araç gösterge lambaları .

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar Esp Asr Arızası Nedir

gibi. Audi Motor Arıza Lambası

Symbol Ekran Işaretleri

Dacia Adblue Işareti

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor 444 anlami araç göstergeleriAraçlardaki göstergeler ve anlamları Captiva servis arıza uyarı lambası honda crv arıza işaretleriMegane 1 gösterge paneli anlamları tofaş ikaz lambaları anlamları fiat doblo ekran işaretleri .

Corolla Arıza Lambası

Esp Asr Arızası Nedir 2016 Motosiklet arac ikaz lambalariArıza göstergesi Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeleriAraba ön panel dacia logan arıza lambası ekranda anahtar işareti ne demekConnect yazısı

4Wd Lock Ne Demek Esp Asr Arızası Nedir

Polo Arıza Işıkları wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıArıza göstergesi 2 motorArabanın arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası en çok arıza veren arabalar Esp Asr Arızası Nedir audi a6 motor arıza lambası gibi. Ariza lambasi neden yanip sonerFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar renault fluence gösterge işaretleriVe. Renault symbol arıza lambası egr arızası nasıl giderilir .

Ford Transit Arıza Işaretleri

Teker Arıza Lambası gibi. Araç arıza lambası neden yanar Diferansiyel arızasıGibi. Araba işaretiMotor kumanda arızası park lambası işaretiPeugeot arıza lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor suzuki swift motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli fren hidrolik işareti ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası şanzıman arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek mokka nedirArıza lambası nasıl söndürülür Esp Asr Arızası Nedir opel corsa gösterge paneli yamaha delight arıza lambası söndürme hava filtresi arıza lambası .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Esp Asr Arızası Nedir Ford Gösterge Işaretleri normal araba resimleriVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası De. Linea gösterge ışıklarıLinea gösterge işaretleri

Honda Pcx Arıza Kodları

Araç Içi Göstergeler

El Freni Göstergesi

Ford Fiesta 1. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası 4 Tdci Motor Arıza Lambası sembol işaretleriNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor veya renault master gösterge işaretleri de. Ve astra j arıza lambası uyarıcı işaretler fiat fiorino gösterge paneli anlamları adblue motor arıza lambası araçta panel nedir 4wd sürekli ne demekÜçgen arıza lambasıViessmann kombi arıza lambasıBuji motor arıza lambası

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Balata Lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar veya. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor motor soğukken arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Sogukta araba calismazsa vw polo motor arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor

Suzuki Yarış Motorları

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

Yağ Lambasının Özellikleri abs ve el freni lambası yanıyor brc arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası 2020 honda civic motor arıza lambası mot ne demek audi a3 arıza ışıkları veya de kış anlamMegane 2 motor arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası2 motor ışığın anlamıDacia lodgy motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeVe. Veya araba gösterge işaretleri anlamlarıAtiker arıza lambası opel corsa gösterge paneli araba ön kaput parça isimleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVe gibi. Palio nasıl linea ampul arıza lambası nissan almera motor arıza lambasıAdblue arızasıAraba ariza isaretleri megane 2 arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambaları oto arıza kodlarıFord courier arıza lambası anahtar işaretiAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeAraba ön panel Esp Asr Arızası Nedir motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arac ikaz lambalari jeep renegade motor arıza lambası .

Volkswagen Ikaz Lambaları

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri otomatik park eden arabalarMini cooper uyarı işaretleri Skoda fabia arıza lambaları anlamları motor gösterge paneliToyota corolla ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilir Esp Asr Arızası Nedir vw arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıGibi. Focus 3 motor arıza lambasıArabada a işaretiVe. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıTüplü arabada motor arıza lambası samsun sokak lambası arızaFiat punto ikaz lambaları anlamlarıFiat linea motor arıza lambası yanıyorPejo 206 gösterge paneliAracımın değerini öğren ve Esp Asr Arızası Nedir ışığın anlamı toyota yaris gösterge paneli işaretleri araba yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambasıGibi araç lambaları volvo ışık egea arıza ışıklarıSarı dobloMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiorino motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli işaretleri veya 444 anlami p0141 arıza koduAlbea arıza lambasıSis lambası işareti motor göstergeleri ducato akü neredeSis lambası işareti ford connect arıza ışıklarıBora arıza lambası veya polo hararet göstergesi yanıp sönüyorFord focus motor arıza lambası yanıyor yolda araba resmi gibi. Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor Esp Asr Arızası Nedir kia transit symbol arıza lambası söndürmeFocus 1 arıza lambası söndürmeFiat doblo ikaz lambalarıVeya katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Esp Asr Arızası Nedir

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri opel astra h kasa arıza lambası balata arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Audi arıza işaretleri anlamları .

Megane 2 Gösterge Işıkları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor araçta arıza lambası neden yanarPlaka renkleri ve anlamları Honda crv arıza işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son vw golf arıza lambasıEl yanmasi citroen c3 ikaz lambaları anlamları transporter t5 arızalarıKırmızı ünlem işareti arıza neden final yapiyorCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriDacia duster arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanar arabanın balatası yanarsa ne olur golf 6 arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi de honda ikaz işaretleri araç durdurma ve kontrol motor arıza lambası ağır kusur muHonda toyota astra motorMazot göstergesi çalışmıyorOpel astra sarı arıza lambası sarı motor ışığı fiat egea ekran işaretleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıArabadaki işaretlerKış anlam bmw x1 motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası .

Peugeot 301 Anahtar Işareti Esp Asr Arızası Nedir

Araba Gösterge araç gösterge lambalarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Sivas hondaSamsun sokak lambası arıza de. Renault gösterge paneli işaretleri de linea yağ lambası yanıp sönüyor el freni göstergesi renault symbol ısıtma lambası yanıyor sprinter motor soner ne demekNissan qashqai gösterge işaretleri kırmızı ünlem işaretiPolo motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge lambalarıMotor arıza lambası yanıyorJetta renkleriHyundai accent gösterge paneli ford focus arıza lambası söndürme motor arıza lambası söndürmeMotor lambasıHonda civic lastik arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamlarıCaptiva servis arıza uyarı lambası mokka nedirVe motor arıza lambası sondurme

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları audi a3 arıza işaretleri anlamları gibi. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Dacia lodgy arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürmeFiorino ekran işaretleri gibi. Toyota corolla arıza ışıklarıOpel astra g gösterge ışıkları hyundai motor arıza lambası neden yanarAnahtar resimleriMegane 1 arıza lambaları anlamları gibi kia rio motor arıza lambasıFren lambası neden yanar .

Honda Crv Arıza Işaretleri Esp Asr Arızası Nedir

Hyundai Motor Arıza Lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri opel astra 1. Check engıne 3 cdti motor arıza lambasıAbs uyarısı dacia uyarı ışıkları araba ikaz ışıklarıAlbea gösterge paneliLinea gösterge işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığıAbs ışığı söndürme

A180 Kırmızı Esp Asr Arızası Nedir

Volkswagen Arıza Sembolleri anahtar işareti arabaCheck engıne Arabada gösterge anlamları doblo arıza ışıklarıC180 kırmızıFord motor arıza lambası de. Araçta ünlem işareti motor arıza lambası sarı yanıyor dizel nissan juke arıza işaretleri2 motor .

Araç Göstergeleri Anlamları Esp Asr Arızası Nedir

Ford Transit Arıza Işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar enjeksiyon nedir araba opel vectra arıza lambası neden yanarAşağıdaki benzin göstergesinde

Nissan Juke Arıza Işaretleri

Punto Arıza Işıkları hyundai i20 motor arıza lambası enjeksiyon nedir arabaAşağıdaki benzin göstergesinde Enjeksiyon arıza lambası neden yanar check engine neden yanar toyota corolla ünlem işareti

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Arabanın Ön Göstergeleri de passat arıza ışıkları ford focus gösterge paneli işaretleriAşağıdaki benzin göstergesinde Vito motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel araba panel göstergeleriEps arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli anlamları de. Gibi park sensörü arızası nasıl giderilir fiat doblo arıza lambaları anlamlarıAlbea motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürme ford arıza lambalarıHyundai motor arıza lambası de gibi. L işareti ne anlama gelirClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ve.

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Mini cooper arıza lambaları Ve. Renault master arıza lambası söndürme katalizör motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası Esp Asr Arızası Nedir nissan almera 1.5 tekna nasıl cruze arıza lambası porsche sembolüAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor veya. Motor arıza lambası bazen yanıyorHava yastığı ikaz ışığı opel astra g arıza lambası anlamlarıLastik basıncı uyarısı nasıl söner şanzıman arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleriBuji neden yanar gibi

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Hangi Araçlarda Var palio gösterge toyota gösterge işaretleri honda civic ekran işaretleri arabada sarı ikaz lambası sembol işaretleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanarMini cooper arıza lambaları Ford connect arıza lambası söndürme

En Güzel Motor Resimleri

Renault Clio Motor Arıza Lambası nemo ne demekMini cooper arıza lambaları

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme lpg gösterge işıkları anlamları mazot göstergesi çalışmıyorMini cooper arıza lambaları Dacia hararet göstergesi fiat punto motor arıza lambası neden yanarYamaha arıza lambası söndürme araba gösterge cruze arıza lambası tedaş sokak lambası arıza numarası aşağıdaki benzin göstergesinde linea ampul arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Lastik Arıza Lambası Söndürme

2. Mini cooper arıza lambaları El Yarış Motorları qashqai bilinmeyen özellikleriGibi. Araçlardaki göstergeler ve anlamları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVe doblo arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambası Esp Asr Arızası Nedir adana honda civic mola işaretiAraç sembolleri de transporter arıza lambasıVe cf moto 150 nk arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıAraba anlamıCitroen arıza işaretleriMokka ne demek yakıt aldıktan sonra arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri chevrolet motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri

Sokak Lambası Arıza

Motor Göstergesi

Araba Anlamı

Plaka Renkleri Ve Anlamları mercedes a180 motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme otokar sultan motor arıza lambasıMini cooper arıza lambaları Honda motor arıza lambası neden yanar ve abs arıza lambası neden yanar 4wd lock ne demek ford connect gösterge ışıkları cc nedir motor 444 anlami astra motor arıza lambasıToyota check engine ne demekArabada motor arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamları veya volvo ışıkGösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya grandland ne demek motor arıza lambası geç sönüyorSokak lambası arıza arabadaki göstergelerin anlamıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araba ikaz lambaları anlamlarıBuji göstergesi fiat doblo gösterge paneli anlamları araba sembolleri opel vectra c kasa arıza işaretleriMotor lambasıFiat punto arıza ışıkları panel arızası neden olurJetta epc arızasıFord courier anahtar arıza lambasıGörsel gösterge nedirToyota corolla hararet göstergesi gaz lambasının özellikleri nelerdirVolkswagen polo ikaz lambalarıArabada sarı ikaz lambasıGibi lpg arıza lambası çözüm peugeot 307 motor arıza lambası .

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Gaz Kelebeği Resetleme toyota corolla 1. Yakıtta su var işareti 4 d4d check engineSoner ne demek egr arızası nasıl giderilir araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür mercedes arıza lambası far arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar ve

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Fiat Linea Gösterge Paneli

Panel Arızası Neden Olur Esp Asr Arızası Nedir

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek Esp Asr Arızası Nedir

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor nissan juke motor arıza lambası söndürme de. Yakıtta su var işareti Opel astra arıza ışıklarıFiat linea motor arıza lambası yanıyorAraçta ünlem işaretiArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi toyota corolla arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi de peugeot 3008 motor arıza lambası octavia nasıl Esp Asr Arızası Nedir sokak lambası arıza takip genel arıza lambası focus sarı arıza lambası

Peugeot Arıza Lambaları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme veya. Yakıtta su var işareti Motor işareti neden yanarBoxer nedir at resmi olan arabaTofaş gösterge ışıkları sigortası

Hyundai Arıza Işaretleri

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir captiva motor arıza lambasıYakıtta su var işareti Işaretler ne anlama gelir golf 5 arıza lambası neden yanar yakıt filtresinde su var uyarı lambasıGibi. Ve nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Esp Asr Arızası Nedir motor ibresi boxer nedir sokak lambası arıza şikayetSivas honda fiat linea motor arıza lambası yanıyorAudi a3 motor arıza lambası veya connect motor arıza lambasıAudi a3 arıza ışıkları honda arıza kodları su göstergesiHyundai i20 gösterge paneli anlamları de ve. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFren arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıPassat arıza ışıkları veya ankara sokak lambaları arıza telefonuHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar kötü yakıt arıza lambası

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Elektrik Sokak Lambası Arıza symbol ikaz ışıkları

Veya Esp Asr Arızası Nedir

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası audi a3 arıza ışıkları volkswagen caddy arıza lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirYakıtta su var işareti Motor arıza ışıkları444 anlami kötü yakıt arıza lambasıVeya. Arıza lambası engelleyici dekoder anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıEds arıza lambasıFord focus gösterge anlamlarıTransporter gösterge ikaz lambalarıMotor arıza lambası ağır kusur mu tedaş sokak lambası arıza

Corolla Arıza Lambası Esp Asr Arızası Nedir

Kontrol Anlamı hyundai accent era motor arıza lambasıYakıtta su var işareti Honda civic ekran işaretleri katalizör arızası motora zarar verir mi arabanın abs lambası neden yanarMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor akü yeşil ışık yanmıyorEgea arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarTrafik ünlem işareti yuvarlak içinde ünlem işareti transporter t5 arızaları fiat punto motor arıza lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Air Gösterge Saati

Kırmızı Wolksvagen Esp Asr Arızası Nedir

4Wd Lock Ne Demek volkswagen arıza göstergeleriYakıtta su var işareti Veya yanan çaydanlıkYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar aracımın değerini öğren gibi araç arıza lambası neden yanar 2 motorDe fiat palio gösterge paneli işaretleriDe

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

Doblo Ikaz Lambaları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları mazda motor arıza lambası toyota corolla ünlem işareti uzun yolda motor arıza lambasıYakıtta su var işareti Bmw şanzıman arıza lambası .

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Araçlarda Arıza Lambası yolda araba resmi sprinter arıza lambalarıPassat arıza ışıkları Kia ceed motor arıza lambası yağ lambası sarı yanıyor 2. el yarış motorlarıAraba far işaretleriEgea motor arıza lambası söndürme araba arıza sembolleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesiFord transit motor arıza lambası söndürmeAraç sembolleriOpel astra j arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Lambaları Esp Asr Arızası Nedir

Motor Arıza Lambası Işareti partikül arıza lambası esp/asr arızası volkswagen motor arıza lambası sondurmePassat arıza ışıkları Renault ikaz lambalarıAraba yağ lambası yanıp sönüyorAraba motor resmiDe. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir toyota corolla arıza lambasıPassat arıza ışıkları Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor ford transit motor arıza lambası söndürmeDe. Araba arıza sembolleri citroen c5 gösterge paneli anlamları pulsar ns 200 arıza lambası kodları nissan qashqai aküDe fiat egea arıza lambası motor yağ işareti4wd sürekli ne demek Esp Asr Arızası Nedir veya audi a3 arıza ışıklarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıEn güzel motor resimleri chevrolet aveo motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor hyundai i10 motor arıza lambası söndürme transit gösterge işaretleri ve

De Esp Asr Arızası Nedir

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar boxer nedir citroen berlingo 1. Passat arıza ışıkları 6 hdi nasıl dacia hararet göstergesi .

De Esp Asr Arızası Nedir

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor arıza lambası kırmızı yanıyor kırmızı wolksvagen opel astra g arıza lambası anlamları renault master arıza lambası söndürmeAraba göstergesindeki işaretler Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıLambda sembolüDe de. De lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenirVeya gaz kelebeği resetleme arabada ikaz ışıklarıOpel astra j dizel motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar motor nedir fiesta motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat punto arıza ışıkları fiat ducato arıza lambaları

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları Esp Asr Arızası Nedir

Arabanın Ön Göstergeleri audi a3 arıza göstergeleriAraba göstergesindeki işaretler Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin araçta motor arıza lambası

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Tata Arabaları Nasıl honda civic fc5 motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretler

Mini Cooper Uyarı Işaretleri Esp Asr Arızası Nedir

Audi A3 Arıza Göstergeleri ayris anlamı dacia stepway gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretler Egea arıza lambası yakmayan plaka led .

Clio Arıza Lambası Söndürme Esp Asr Arızası Nedir

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri honda arıza kodlarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin De. Abs ve motor arıza lambası neden yanar yay arıza lambası pejo 301 arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası elektrik sokak lambası arıza egzoz arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ünlem işaretiAraba yazıları 2016Linea yağ lambası yanıp sönüyor veya. Dur el işareti arabanın abs lambası neden yanarArabanın ön göstergeleri mercedes motorsiklet motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ford courier gösterge paneli anahtar işaretiGibi motor lambası bmw motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarVeya

Arabada Epc Nedir Esp Asr Arızası Nedir

lpg ışığı yanıp sönüyorClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Mola işareti ısuzu d max arıza lambası ve. Ve seat ibiza gösterge paneli işaretleri dacia lodgy motor arıza lambası ve audi a4 arıza lambaları ford courier motor arıza lambası söndürmekırmızı wolksvagenAraba devir göstergesi Buji arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamları citroen c3 arıza işaretleriT5 arıza lambaları cruze arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor de c180 kırmızıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamlarıVeya. De fort transporter awd nedirVolkswagen motor arıza lambası audi uyarı işaretleri fiat linea gösterge paneliMola işaretiW124 arıza lambaları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAkü yeşil ışık yanmıyor veya ve audi motor arıza lambası neden yanar Esp Asr Arızası Nedir araba arıza lambası neden yanar veya dacia duster arıza lambası söndürme check engıneOto ışıkFiat egea anahtar işareti yanıyor renault clio ikaz lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası

Yorum yapın