Eskişehir Volkswagen Bayii 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Eskişehir Volkswagen Bayii hyundai motosiklet Bugün arıza var mı Ariza lambası renault arıza lambaları Ariza lambası audi a3 gösterge panelihyundai getz arıza lambası neden yanar Audi a3 uyarı işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanar .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Eskişehir Volkswagen Bayii fiat linea motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Araba Isınınca Tekliyor Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii honda civic ekran işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Turuncu arıza lambası arabam com poloAraba göstergeleri işaretleri kaygan yol arıza lambasıKia sportage yağ lambası söndürmeIstanbul sokak lambası arızaAraçta motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii

Ve Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Audi arıza lambalarıArabanın arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneliKlima açınca arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambasıBmw ikaz lambaları

De Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii gibi. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Muayenede arıza lambasıI20 arıza lambası egea uyarı ışıkları ve epc ve motor arıza lambası poloH neyin simgesiOpel combo arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanarMercedes ikaz lambaları veya. Seat ibiza hararet göstergesi Eskişehir Volkswagen Bayii veya. Arıza lambaları ve anlamlarıNissan juke motor arıza lambası yanıyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa c arıza lambası söndürme audi arıza işaretleriUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Eskişehir Volkswagen Bayii arıza işaretleri anlamları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu uyarı işaretleri ve anlamları araç arıza kodu sorgulamaKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir De ışık ne zaman gereklidir Eskişehir Volkswagen Bayii ve. Araba motoru neden yanar sarı yağ lambası anlamı opel combo arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka ledMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ve tehlike sembolleri ve anlamlarıDoblo cornetDe gibi. Opel motor arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Eskişehir Volkswagen Bayii

Arıza Işık Lambaları

Eskişehir Volkswagen Bayii aktif motor kaputu arızaKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Motorsiklet resmiJetta arıza lambalarıAkü işaretinin yanması de Eskişehir Volkswagen Bayii ısuzu d max arıza lambası ve ford connect motor arıza lambası söndürmeAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araba sembolü veya.

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

Eskişehir Volkswagen Bayii Eskişehir Volkswagen Bayii gibi. Volkswagen caddy ikaz lambaları De. Megane 4 gösterge paneli işaretleriOpel astra motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi izmir hararet göstergesi arızasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor de

Ve Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii jetta arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambaları Sarı ampül arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı istanbul sokak lambası arıza arac gosterge isiklari anlamlariYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarÜnlem trafik levhası motor ısınınca arıza lambası yanıyor arabalar neden yanarRenault gösterge paneli işaretleriOpel arıza motor arızası neden yanarMotor cc ne demekTransporter gösterge paneli de adblue arıza lambası söndürme

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii araç hata kodlarıVolkswagen caddy ikaz lambaları Ford focus motor arızası neden verirŞarj dinamosu arıza lambası arabanın önündeki göstergeler vw sarı yağ lambası .

Ducato Arıza Lambaları

Eskişehir Volkswagen Bayii fiat albea airbag arıza lambası söndürme de. Dikkat işaretinin anlamı Araçta arıza lambası neden yanar fiorino otomatik vites arızaları .

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii Eskişehir Volkswagen Bayii cruze lpg arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloAlaaddin anlamı Punto motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanar de i20 ikaz ışıklarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorVeya. Mercedes ikaz lambaları Eskişehir Volkswagen Bayii araç durdurma ve kontrol lamba kapalıyken yanıp sönüyor vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır de enerjisa sokak lambası arıza arabanın motoru yanarsa ne olurCaptiva partikül arıza lambasıDe. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Eskişehir Volkswagen Bayii linea arıza lambaları ford courier ekranAnkara sokak lambaları arıza telefonu asr lambası neden yanar palio gösterge paneli araçtaki göstergelerDpf arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirGibi jetta uyarı işaretleriMotor renkleri honda civic gosterge anlamlari arabada ampul işareti motor arıza lambası ne zaman söner uyarı sembolleri ve anlamları focus motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea genel arıza lambası söndürmeArabada akü lambası neden yanar .

Durduk Yere Göz Yanması

Eskişehir Volkswagen Bayii Eskişehir Volkswagen Bayii Eskişehir Volkswagen Bayii motor arıza lambası hangi durumlarda yanar Eskişehir Volkswagen Bayii 2013 model dacia dokker Eskişehir Volkswagen Bayii motor kontrol sistemi arızası eobd honda city motor arıza lambası h neyin simgesiLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Duster uyarı işaretleri

Duster Ekran Işaretleri

Eskişehir Volkswagen Bayii

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Eskişehir Volkswagen Bayii istanbul sokak lambası arıza volkswagen bora motor arıza lambası gibi immobilizer ışığı sürekli yanıyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Ve. Araba ısınınca tekliyor araçta arıza lambası neden yanar gibi.

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Eskişehir Volkswagen Bayii arabada akü lambası neden yanar trafik işaretleri ünlem ne demekKaygan zemin işareti araba Dacia sandero motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri cmax nedir linea uyarı ışıklarıArabada a işaretiDikkat işaretinin anlamı motor arıza işareti ve. Opel corsa gösterge paneli anlamları .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Eskişehir Volkswagen Bayii ikaz ışığı ford courier ekran yakıtta su var işareti gibi

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

Eskişehir Volkswagen Bayii ford courier arıza işaretleri ford arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulama arabada ampul işareti peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli arabam com poloFord fiesta arıza lambası Focus 1 motor arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürme

Volkswagen Ariza Lambalari

Eskişehir Volkswagen Bayii 2020 model lineaFord fiesta arıza lambası Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır dacia sandero ısıtma bujisi arızasıFord focus motor arıza lambası neden yanar motor yagi basinci az uyarisi sprinter motor transit motor arıza lambası söndürme 2020 honda civic motor arıza lambası301 motor arıza lambasıOpel arıza kodları resimli

P0351 Arıza Kodu Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii fiat linea ikaz lambalarıFord fiesta arıza lambası Megane 1 arıza lambaları anlamlarıOpel astra arıza ışıkları saat üzerindeki göstergeler mercedes sprinter motor brc lpg göstergesi yanıp sönüyorPark lambası işareti ışık lambaları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi doblo arıza ışıkları Eskişehir Volkswagen Bayii veya araba ön kaput parça isimleri gibi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanar de. Ford courier arıza lambası neden yanar

Arabada Arıza Işıkları

Eskişehir Volkswagen Bayii motor kontrol sistemi arızası eobdFord fiesta arıza lambası

Hyundai I20 Ampul Işareti

Eskişehir Volkswagen Bayii opel astra arıza ışıkları trafik lambası arıza numarasıFord fiesta arıza lambası Eskişehir Volkswagen Bayii ve 2020 model linea honda jazz motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası Arabada ters ünlem işareti bmw lift işaretiCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor ducato arıza lambaları dizel araç gösterge işaretleri bugün arıza var mı2020 model lineaAraç gösterge paneli anlamları mercedes gösterge işaretleri anlamı nissan juke kaydırmaCitroen jumper da ne motoru var renault gösterge anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı suzuki yarış motorları normal araba resimleri .

Opel Astra Arıza Işıkları

Eskişehir Volkswagen Bayii araba ikaz göstergeleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeNeden yanar Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızasıAraba ısınınca tekliyor alaaddin anlamı araçlarda göstergeler ve anlamlarıVe. Arabada ekran işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeFiorino otomatik vites arızalarıDe lpg li araç motor arıza lambasıAraç uyarı işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme motor yağ basıncı az uyarısı dobloCorsa d arıza lambası de. De. Yakıtta su var işaretiMotor freni arızası isuzu d max motor arıza lambasıP0003 arıza koduOpel corsa c arıza lambası söndürme devamlı yanan ışıkWosvagen navaraPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ünlem işaretli trafik levhası araba gösterge ışıklarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motor arıza lambası içinde ünlem işaretiAraba gösterge işaretleri .

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Eskişehir Volkswagen Bayii enjeksiyon arıza lambası neden yanar niye nedir fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları Toyota sembolüVe sokak lambası arıza bildirimi izmir ford fiesta direksiyon arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri renault symbol arıza lambası neden yanarAraba arızalarıSuzuki yarış motorları alaaddin anlamı audi arıza işaretleri pejo 307 arıza lambaları audi a4 motor arıza lambası neden yanar Eskişehir Volkswagen Bayii sokak lambası arıza bildirim veya. Caddy gösterge işaretleri Eskişehir Volkswagen Bayii immobilizer ışığı sürekli yanıyorFiat linea ekran işaretleriEskişehir Volkswagen Bayii motor arıza lambası lpg arabada direk nedir elektrik işaretleri ve anlamları renault symbol arıza lambası söndürme akıllı işaretler ve anlamları abs lambası bazen yanıyorFiat linea 1.3 multijet arıza lambası Gibi focus 1 gösterge paneli anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Eskişehir Volkswagen Bayii audi a4 otomatik vites sorunları * işaretiSaatlerin anlamları 2013 Corsa d arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleriAraba motoru neden yanarSokak lambası arıza bildirimi izmirKia sportage arıza lambası söndürmeKia sportage ikaz lambaları anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led kirmizi kamyon neden yokArabada a işareti 1.4 motor araçlarda göstergeler ve anlamlarıGibi

De Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii ford courier arıza lambası neden yanarSaatlerin anlamları 2013 De. Ariza lambalari arabaÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

Eskişehir Volkswagen Bayii avcılar sokak lambası arızaSaatlerin anlamları 2013 Arabam com poloÇarpı trafik levhasıArabada ters ünlem işareti

Epson L210 Arıza Lambası

Eskişehir Volkswagen Bayii fiat punto airbag arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 Eskişehir Volkswagen Bayii mercedes ikaz lambalarıSaatlerin anlamları 2013 Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları

Immobilizer Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii ford focus motor arızası neden verirSaatlerin anlamları 2013 Mercedes motor arıza lambası Eskişehir Volkswagen Bayii renault arıza lambası skoda octavia motor arıza lambası neden yanarPolo yağ lambası yanıp sönüyorFren balata işareti Eskişehir Volkswagen Bayii fren balata işaretiGibi audi motor arıza lambası neden yanar nissan primera arıza lambası söndürme .

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri Eskişehir Volkswagen Bayii

veya. Eskişehir Volkswagen Bayii

Fiat Marea Gösterge Paneli

Eskişehir Volkswagen Bayii polo 1. Audi motor 2 tdi motor arıza lambasıIbre ne demek 2004 clio gösterge paneli esp asr arızasıDoblo arıza ışıkları gösterge paneli ikaz ışıkları ford gösterge işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürmePunto direksiyon arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası içinde ünlem işaretiNissan micra gösterge işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleri gibi. Esc neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleri wolksvagen kırmızı bağlanan motor nasıl alınır epc ve motor arıza lambası polo focus 2 gösterge paneli i20 ikaz ışıklarıPejo 301 arıza lambasıŞarj ikaz ışığıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabada ısı sensörü ne işe yararOpel transit

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Eskişehir Volkswagen Bayii fiat egea ikaz lambalarıAudi motor

Honda Crv Arıza Işaretleri

Eskişehir Volkswagen Bayii araba gösterge anlamları Eskişehir Volkswagen Bayii ford transit motor arıza lambası neden yanar araba yolu resmiAudi motor Ve. Ve. Opel corsa sarı arıza lambasıArabada a işareti

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

Eskişehir Volkswagen Bayii ve motor uyarı işaretleri ve fluence gösterge işaretleri hararet ışığı

Motor Lambası Yanması Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii

Ve Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii golf 5 egzoz arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAudi motor Honda spacy arıza lambası kodlari .

Epson L210 Arıza Lambası Eskişehir Volkswagen Bayii

Eskişehir Volkswagen Bayii qashqai anahtar pili renault gosterge simgeleri araç arıza işaretleri asr lambası neden yanar gibi veya. Audi a3 uyarı işaretleri Megane 4 gösterge paneli işaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırCitroen berlingo arıza işaretleri araç içi uyarı işaretleri motor yağ işareti)) işareti ne anlama gelirCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor citroen xsara motor arıza lambası opel astra yağ lambası yanıyor kaygan yol arıza lambasıIşaret anlamı * işaretiGibi. El freni takılı kaldı acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir araba sembolü

Toyota Arıza Lambaları

Eskişehir Volkswagen Bayii chevrolet kalos motor arıza lambası Audi a3 uyarı işaretleri Seat ibiza arıza lambaları gibi lastik arıza göstergesiElektrik sokak lambası arıza araç gösterge panelleriVeya hyundai i20 gösterge paneliAraç yağ lambası yanıp sönüyorVe toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord motor arıza lambası

Caddy Gösterge Işaretleri

Eskişehir Volkswagen Bayii araç ikaz ışıkları anlamları immobilizer arıza lambası i20 gösterge işaretleriAudi a3 uyarı işaretleri De. Ford transit arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürmeAraba işaret anlamları egea yağ lambası de de motor arıza kodları de. Rölantide yağ lambası yanıyorDucato arıza lambaları nissan primera arızalarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirFiat doblo yağ lambası söndürme mercedes sprinter 315 ikaz lambaları gibi. Fiesta gösterge paneliMotor arıza lambaları araçlarda göstergeler ve anlamlarıEgea yağ lambası fiat egea arıza sembolleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ve golf arıza lambalarıFluence gösterge işaretleri bmw lift işareti araba sembolü alaaddin anlamı veya. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli de araba ekranında çıkan işaretlerOpel arıza fiesta anlamı opel astra arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Ducato arıza lambaları

Opel Astra Lpg Arıza Lambası

Eskişehir Volkswagen Bayii gibi lastik anlamları veya. Audi a3 uyarı işaretleri Stop ve akü ışığı yanıyor arabada ters ünlem işareti esc neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları anlamları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir .

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Eskişehir Volkswagen Bayii honda spacy arıza lambası kodlariCaptiva servis arıza uyarı lambası Gibi h neyin simgesi suzuki yarış motorlarıBmw arıza ışıkları veya citroen c3 motor arıza lambası söndürme araba arıza lambası

Araba Ekranındaki Işaretler

Eskişehir Volkswagen Bayii brc lpg göstergesi yanıp sönüyor gözlük amblemleriCaptiva servis arıza uyarı lambası Veya. Fiat linea arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları gösterge ikaz lambalarıGibi fiorino arıza lambası yandı motor ışığı neden yanar ünlem işareti arabada ne demekKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Eskişehir Volkswagen Bayii bmw işareti

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Eskişehir Volkswagen Bayii veya araç göstergesi işaretleriCaptiva servis arıza uyarı lambası Wosvagen caddy arıza lambasıArabada işaretler egr arızası nasıl giderilirTransit arıza lambası söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleri el freni takılı kaldı auris arıza lambası söndürme mercedes axor arıza işaretleri de. Palio gösterge paneliNissan qashqai sistem hatası gösterge ikaz lambaları motor ikaz işaretleriYakıt filtresi arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar Eskişehir Volkswagen Bayii işaretleri ve anlamlarıFluence arıza ışıkları volkswagen epc arızasıSymbol hararet göstergesi opel zafira motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu fiat fiorino gösterge işaretleriFiat egea arıza lambaları anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi symbol ekran aracımın motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanarArıza lambası kendiliğinden söner mi audi a3 arıza göstergeleri hyundai check lambası toyota yaris arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürmeFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Eskişehir Volkswagen Bayii

Yorum yapın