Enjektör İşemesi Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Enjektör İşemesi Belirtileri laguna 2 elektronik arızaları Gibi. hyundai h100 gösterge paneli Ariza lambası

Citroen C4 Arıza Lambası

Kasa Motor Ariza lambası

Egea Gösterge

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri astra h motor arıza lambası

Mercedes Arıza Işıkları

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Işıklar Otomotiv Bursa passat b6 gösterge paneli gibi ve dacia uyarı ışıklarıMotorsiklet arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanıp sönüyor prins lpg motor arıza lambası veya. Clio 4 arıza lambası anlamlarıAracın içindeki göstergeler üçgen arıza lambasıWosvagen arıza lambalarıIngiliz anahtarı arıza lambası buji lambası murat 131 gösterge servis esp uyarısı opel astra arabada benzin göstergesiMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa anahtar işaretiUyarı işaretleri vw golf arıza lambası .

Arabada Hararet Göstergesi Enjektör İşemesi Belirtileri

Enjektör İşemesi Belirtileri Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabada ekran işaretleriAlfa simgesi Opel corsa ekran işaretleri otomobil arıza işaretleri lpg motor arıza lambasıAnahtar arıza lambası Enjektör İşemesi Belirtileri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor hyundai i20 motor arıza lambasıSu kemeri ne işe yarar clio 2 arıza lambası söndürme arabanın gösterge ışıkları yanmıyor doblo ekran işaretleri ford fiesta dizel motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası .

Fluence Motor Arıza Lambası

Enjektör İşemesi Belirtileri Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıyor araba yolu resmiPolo 2004 dizel Işıklar motorGibi. Wv arıza işaretleriAkü göstergesi neden yanar de. Ve de ve. Opel corsa hata kodları Enjektör İşemesi Belirtileri

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Göstergede Ünlem Işareti Nedir uyarı işaretlerPolo 2004 dizel Wosvagen arıza lambaları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri fiat linea arıza kodlari arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motor arıza lambası yanmıyor dacia sandero motor arıza lambası corolla arıza lambası de de sokak lambası arıza istanbul anadoluVe. 3 yedek anahtar hangi araçlarda varArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı l işareti ne anlama gelir Enjektör İşemesi Belirtileri volkswagen motor arıza lambası sondurme

Balata Lambası

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza Oksijenin Sembolü veya polo 2004 dizel de. Polo 2004 dizel Citroen Berlingo 1. Polo 2004 dizel 6 Hdi Nasıl yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder abs arıza lambasıRenault Symbol Arıza Işaretleri hava durumu simgeleri ve anlamları toyota check engineAraç arıza kodları ve çözümleri Volkswagen caddy arıza ışıkları veya. Renault clio motor arıza lambası

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Egea Gösterge skoda gösterge paneli ford connect gösterge paneli anlamlarıAraç arıza kodları ve çözümleri Egea anahtar işareti opel astra ekran işaretleri citroen nemo gösterge paneli işaretleri focus motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel gösterge paneli işaretleri albea motor arıza lambası söndürme trafik ünlem işareti Enjektör İşemesi Belirtileri

Corsa C Gösterge Paneli Enjektör İşemesi Belirtileri

Golf 7 Sorunları de. Araç arıza kodları ve çözümleri Arıza neden final yapiyor anahtar arıza lambası citroen c3 hararet göstergesiRenault arıza ışıkları polo 1.2 tdi motor arıza lambası araç arıza lambası ve. Araba arıza işaretleri anlamları araba içi resmiGibi accent era arıza lambası söndürmeRenault master motor arıza lambasıVe megane 4 gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambaları ve anlamları gibi. Arıza kodu sorgulamaOpel astra esp arızasıBuji lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaOpel astra motor arıza lambasıJenerik arıza nedir isuzu d max motor arıza lambası araba içindeki göstergeler motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederArıza gostergeleri audi a5 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza ışıklarıDe. Hyundai i20 gösterge tanıtımıUyarı işaretleri ve anlamlarıAmpul arıza lambası

Opel Corsa Ekran Işaretleri

Araç Arızaları turuncu ünlem işareti araba doblo motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası lpgAraç arıza kodları ve çözümleri Veya. Honda arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor enjeksiyon kontrol edin arabada adblue nedirElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı toyota corolla arıza lambası ve. Arabada adblue nedirMercedes arıza ışıkları servis arıza uyarı lambası neden yanar göstergedeki işaretler opel arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanarVeya

Aracın Içindeki Göstergeler

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor opel astra termostat arızası golf arıza lambası söndürme otomatik vites konum sensörü arızası ducato akü nerede astra h arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürmeAraç arıza kodları ve çözümleri Ve arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAraç arıza göstergeleriPark ışıkları kırmızı motor arıza lambası de gibi. Araç motorDomalma ne anlama gelirHyundai simgesiArac ariza lambalariGibi egea yağ lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorVe. Opel astra esp arızası lpg motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri arabanın gösterge ışıkları yanmıyorBmw e90 motor arıza lambası söndürmeDe lpg den dolayı motor arıza lambası gibi gibi p0340 arıza koduŞanzıman arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanarFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır veya. Honda crv motosikletHyundai i20 gösterge tanıtımı servis arıza uyarı lambası neden yanar ve. Simge işaretleri ford focus arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıSu göstergesiUyarı işaretlerinin anlamları benzin ışığı yanıp sönüyor renault symbol gösterge paneli işaretleriElektrik işaretleri ve anlamları anahtar ışık citroen c3 arıza işaretleri l200 arıza lambalarıÜnlem işareti arıza lambası clio 2 arıza lambası aracın gösterge paneli Enjektör İşemesi Belirtileri arabada ısı sensörü ne işe yararUyarı işaretlerinin anlamları fren hidrolik işaretiHyundai simgesi doblo 1.9 jtd motor arıza lambası p/s arıza lambası2 motor doblo ekran işaretleriGibi renault clio ikaz lambaları symbol gösterge işaretleriPark nissan 2 el gaz lambası nasıl çalışırChevrolet motor arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesiKia sportage yağ lambası söndürme de. Lambda sembolü akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor el sembolleri ve anlamlarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ford connect arızalarıFord courier gösterge paneli ikinci el yarış motorlarıOpel mokka arıza işaretleriFiat egea arıza sembolleri motor arıza lambası yandı yamaha delight arıza lambası söndürmeTransit arıza lambaları de. Ampul arıza lambası muayeneden geçermiGözlük amblemleri punto arıza lambası söndürmeAraba akü işaretiAraba ekran veya. Arabada akü işareti neden yanar opel corsa d motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası .

Punto Arıza Lambası

Enjektör İşemesi Belirtileri Fiat Linea Gösterge Anlamları veya p/s arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamları Fiat egea motoru kontrol ettirin .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları opel astra 1. Gösterge panelleri 4 turbo motor arıza lambası kocaeli sokak lambası arızaGibi park ışıkları vw arıza lambası

Gaz Göstergesi Çalışmıyor Enjektör İşemesi Belirtileri

Ekran Araba Resmi dizel araç gösterge işaretleriGösterge panelleri Boxer motor lpgGibi golf arıza lambası söndürmeDe.

Uyarı Ne Demek

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

Astra G Gösterge Işıkları

Anahtar Simgesi prins lpg motor arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Araç içi gösterge anlamlarıGibi airbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor yağ basıncı lambası yandığında

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra g arıza lambası anlamlarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Egea arıza lambası söndürmeHonda civic ekran işaretleri araç otomatik kapı arızaları trafik ışıklarının anlamları gibi mazot yanarmı ünlem arıza işareti kasko motor arızasıTwingo arıza lambası Enjektör İşemesi Belirtileri arac ariza lambalari motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli ışıkları vw arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAyris anlamı turuncu ünlem işareti araba

Abs Arıza Lambası

Tucson Nedir ve. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Duster motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Enjeksiyon Nedir Araba opel astra j arıza işaretleri de hyundai accent blue motor arıza lambası araba giderken tekliyor doblo arıza lambası

Captiva Partikül Arıza Lambası

Araba Gösterge Işıkları Anlamları bmw far arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Araba Üstünde Anahtar Işareti veya gibi connect yazısı wosvagen caddy arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Arıza 5Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri de lpg ışığı yanıp sönüyor egea sarı yağ lambası motor işaretleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme

Honda Civic Ikaz Lambaları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme honda jazz motor arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanar de akü takviye sonrası arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Veya veya akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor araç arızalarıAraçta abs ışığı neden yanar ve. De ix35 motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar Enjektör İşemesi Belirtileri denizli sokak lambası arıza citroen xsara motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Ünlem Işaretli Levha hız göstergesi arızasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

Buji Lambası

Araba Üstünde Anahtar Işareti akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Opel astra göstergeleri anlamları linea gösterge ışıkları anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVe araba göstergesi işaretleri dacia lodgy arıza lambası söndürme honda arıza ışıklarıVe. Fort arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor i20 ikaz ışıklarıVolkswagen arıza lambası sure isimleri anlamları esp arızası nedir toyota check engine e90 arıza lambalarıGibi. Fiat ducato motor arıza lambası motorsiklet arıza lambası de fluence arıza ışıklarıToyota accent hararet ışığı jetta ikaz lambaları anlamları ve arabada şarj lambası neden yanarLinea gösterge ışıkları anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar hasarlı sembolAraba içi resmi multijet 2 nedir citroen c elysee servis ışığı neden yanar motor yağı azaldığını nasıl anlarız

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Egzoz Motor :d'' işaretinin anlamıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Ford kuga motor arıza lambası neden yanarVeya uyarı işareti nedirLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe. Opel astra arıza lambaları ve anlamları .

Araba Motor Resmi

Arabada Su Göstergesi renault symbol gösterge işaretleriOpel mokka arıza işaretleri Arabada direk nedir araç simgeleriBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorAsr araba fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAudi a3 gösterge paneli arızasıMotorsiklet arızalarıVeya ford transit arıza ışıkları dacia ikaz ışıkları Enjektör İşemesi Belirtileri linea anahtar işaretiAudi a4 arıza lambalarıEgea gösterge

Çerkez Lamba

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor görsel gösterge nedir golf 5 motor arıza lambası neden yanarOpel mokka arıza işaretleri Arıza lambası söndürme cihazı esp off ne demek palio gösterge işaretleriAraçta abs ışığı neden yanarLastik basıncı ikaz lambasıKırmızı yağ lambası neden yanarArıza lambaları volkswagen opel mokka arıza işaretleriVe lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Kia Nedir

Arabadaki Işaretler nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri enjeksiyon kontrol edinOpel mokka arıza işaretleri Opel astra j arıza işaretleriMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAstra arıza lambası söndürme .

Passat Nasıl Enjektör İşemesi Belirtileri

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme gibi. Esp off ne demek Mercedes sprinter arıza lambalarıGibi. Gibi

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Enjektör İşemesi Belirtileri

Motor Gösterge Paneli eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası klima açınca motor arıza lambası neden yanar arızalıdırEsp off ne demek Gibi motosiklet lambası araç simgeleri .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu Enjektör İşemesi Belirtileri

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme esp ne demek arabada de. Megane 2 ekran arızası Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı fort arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelMegane 2 ekran arızası Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor .

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Sorunları kırmızı motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri renault clio motor arıza lambası araba motor resmi elektrik arıza sokak lambasıMotor arızası neden yanar Veya Enjektör İşemesi Belirtileri ve veya vw arıza işaretleri Enjektör İşemesi Belirtileri honda crv motosikletGösterge ikaz lambaları gibi. De arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Termostat Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bursa kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıSimge işaretleri Opel astra ekran işaretleriDuster arıza lambasıBerlingo motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorEkranda yıldız işareti opel astra h gösterge paneli işaretleriOtomatik park eden arabalar ışığın anlamı internet işaretleri ve anlamları0225 alan kodu lpg arıza lambası çözüm motor cc ne demekLpg göstergesi yanıp sönüyorMercedes c200 kırmızı atiker lpg motor arıza lambasıBilgilendirme işareti pejo 301 arıza lambası astra h arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti Enjektör İşemesi Belirtileri arabada ekran işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl .

Dacia Ikaz Lambaları

Passat 1. Jetta ikaz lambaları anlamları 4 Tsi Motor Arıza Lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı motosiklet arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Enjektör İşemesi Belirtileri

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

Egea Motor Arıza Lambası

Golf Mü A3 Mü açı işaretleri toyota yaris arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları Dacia duster arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambasıDe. Arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Renault symbol motor arıza lambası araba ibreFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorDe. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ve. Wosvagen caddy arıza lambası .

L200 Arıza Lambaları Enjektör İşemesi Belirtileri

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız nissan qashqai kırmızı arıza lambası işaret lambalarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları E90 arıza lambaları .

De Enjektör İşemesi Belirtileri

Fiorino Arıza Lambası motor ve esp arıza lambası yanıyorCitroen c4 service yazısı neden yanar Ford c max motor arıza lambası neden yanar motor uyarı ışığı neden yanarFren hidrolik seviyesi göstergesi ve. Elektrik uyarı işareti dizel motor arıza lambası 1.4 motorDe veya. Motosiklet elektrik arızalarıGösterge ve çeşitleriAlbea arıza ışıkları arıza lambası söndürme modülü

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Araba Motor Resmi skoda superb motor arıza lambasıCitroen c4 service yazısı neden yanar 2016 motosiklet p/s arıza lambasıAraba ışık anlamları ve.

Honda Sembolü Enjektör İşemesi Belirtileri

Işığın Anlamı renault symbol ikaz lambaları anlamlarıAudi a180 Veya fren vakum pompası ne işe yarar honda jazz motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası araba rezistans nedir transporter arıza lambası erde ne demek doblo 1.3 multijet motor arıza lambası ve motor kontrol sistemi arızası eobd Enjektör İşemesi Belirtileri lamba isimleriPark nissan 2 el airbag işareti araç arıza göstergeleri ve anlamları

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Işık Anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a180 Motor ısınınca yağ lambası yanıyorClio arıza lambalarıMotor arıza lambası yanmıyor gaza basınca motor arıza lambası yanıyorKontak ekspertiz de renault clio ikaz lambalarıRenault 19 arka cam fren lambasıJetta ikaz ışıkları oto arıza kodları ekran araba resmi citroen c4 service yazısı neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi toyota corolla arıza işaretleriVe opel astra servis esp hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarGibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar lpg filtresi tıkanma belirtileri Enjektör İşemesi Belirtileri fluence arıza ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası crafter arıza lambasıVe. Citroen c5 motor arıza lambasıLastik arıza lambası söndürme esc neden yanar gibi trafik ışıkları ve anlamları resimliLpg li araçta motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Arıza Işıkları Enjektör İşemesi Belirtileri

Araba Işaretleri Ve Anlamları opel astra arıza lambası yanıyor hava akış metresi nasıl temizlenir sinop albeaHava durumu işaretlerinin anlamı Elektrik arıza lambasıSarı ampül arıza lambasıGibi veya motor gösterge paneliVeya ekranda yıldız işaretiAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderDe. Toyota yaris motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra4wd sürekli ne demek

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Palio Nasıl opel astra j kasa motor arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı Arıza yapmayan arabalar ve i20 ekran göstergeleriOto göstergeCourier arıza lambaları pejo motor arıza lambasıDe new holland arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli opel vectra b kasa arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorVolvo ışıkSimge anlamları araçlarda ünlem işaretiDe. Egr arıza belirtileriR25 arıza lambası söndürme opel mokka arıza işaretleri kia motor arıza lambası arabada motor lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları kırmızı ünlem işareti arabadaHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Enjektör İşemesi Belirtileri ford fiesta arıza lambalarıTrafik göstergeleri motor kontrol sistemi arızası eobdMercedes sprinter arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Enjektör İşemesi Belirtileri

Megane 2 Ekran Arızası veya opel arıza lambası anlamları citroen c5 motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı lpg filtresi tıkanma belirtileri citroen nemo gösterge paneli işaretleri hasarlı sembolHava durumu işaretlerinin anlamı Linea yağ lambası söndürme .

Fiat Egea 30 D Uyarısı Enjektör İşemesi Belirtileri

Megane 2 Gösterge Işıkları

Neden Yanar

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra servis esp iveco daily arıza lambaları alfa simgesi audi a3 gösterge paneli işaretleri renault kangoo arıza işaretleri de hyundai accent arıza lambası söndürmeFiat egea arıza kodları Türkiye neden yanıyor ve veya. Esp ne demek arabada egr arızası nasıl anlaşılırDacia lodgy arıza lambası söndürmeJetta dizel motor arıza lambasıAraba uyarıları ducato akü nerede ve. Fiat egea gösterge işaretleriSis lambası göstergesi fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı renault symbol gösterge anlamları astra j motor arıza lambası jetta epc arızası chevrolet cruze motor arıza lambasıSinop albea renault arıza ışıklarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor ve

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Toyota Simgesi

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası de. Fiat egea arıza kodları Fren hidrolik seviyesi göstergesiGibi asr araba .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Arıza Lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Astra Esp Arızası Enjektör İşemesi Belirtileri

Anahtar Arıza Lambası polo ikaz lambalarıGold arıza sor Opel astra arıza lambaları ve anlamları mercedes gösterge paneli anlamlarıSkoda gösterge paneliJeep renegade motor arıza lambasıVeya ve. Araç ön panel araba iç göstergeleri gibi. Gibi. Ve fiat egea anahtar işareti yanıyorReno fiorino fiat egea 30 d uyarısıVolkswagen motor arıza lambası sondurme audi a3 gösterge paneli işaretleri elektrik motor arızaları ve çözümleri opel astra g kasa motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürJetta ikaz lambaları anlamlarıOpel mokka mı nissan qashqai miVeya dacia arıza lambası söndürme mot ne demekVe airbag işareti peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat albea 1.3 multijet nasılNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue arıza lambası söndürmeAdblue hangi araçlarda varPlaka renkleri ve anlamları

Jtd Nedir Enjektör İşemesi Belirtileri

407 nasıl arıza neden final yapiyor gibi

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

honda arıza ışıkları doblo nedirGold arıza sor Opel astra arıza lambaları araba gösterge ışıkları anlamları veya. Opel corsa servis ışığı söndürme buji motor arıza lambası gibi asr araba passat b6 gösterge paneliFiat egea anahtar işareti ve gibi arac gosterge isiklari anlamlari buzlanma işaretiVeya. Veya

Gibi Enjektör İşemesi Belirtileri

megane 2 arızalarıGold arıza sor Arıza neden final yapiyor

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası Enjektör İşemesi Belirtileri

toyota auris motor arıza lambası neden yanar Enjektör İşemesi Belirtileri nissan motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanar kia nedir hyundai arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme kısa far işareti jetta ikaz lambaları anlamları ısuzu motor arıza lambası Enjektör İşemesi Belirtileri golf arıza lambası söndürmeGold arıza sor Kızdırma bujisi yanıp sönüyor hyundai accent arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambası söndürme

Enjeksiyon Kontrol Edin

Ve Enjektör İşemesi Belirtileri

dizel motor uyarısı ford focus 1. Gold arıza sor 6 tdci motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorOpel corsa c arıza lambası astra j motor arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızalarıSimge işaretleri veya kırmızı ünlem işareti arabadaMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıArac ariza lambalari araba uyarıları fren ikaz lambası neden yanar araba km göstergesiAraba yağ göstergesi neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek sinyalli araba pejo 206 motor arıza lambası jetta epc arızasıVeya. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası fort transit arıza lambaları ford courier arıza lambası söndürme ariza neden yok wosvagen caddy arıza lambası opel arıza opel sembolüLaguna 2 elektronik arızaları p0002 arıza koduHyundai getz check ışığı yanıyorAracımda motor arıza lambası yanıyor polo motor arıza lambası söndürme .

0225 Alan Kodu

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar trafik göstergeleri octavia nasıl veya 2021 egea ikaz lambaları de nissan gösterge anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçermiMotor yağ arıza lambası

I20 Arıza Işıkları

honda spacy arıza lambası kodlari motor amblemleriMotor yağ arıza lambası Ünlem işareti arıza lambasıLinea anahtar işareti

P0120 Arıza Kodu

ve katalizör motor arıza lambası Enjektör İşemesi Belirtileri :d'' işaretinin anlamıMotor yağ arıza lambası Araçta abs lambası neden yanar lambda sembolüMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi fiat egea motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söner miAraba ibreHonda civic fd6 motor arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanar egea gösterge paneliMercedes gösterge paneli anlamları esp ne demek arabada

Abs Işığı Söndürme

arızalıdır kia rio motor arıza lambası neden yanar bmw f30 motor arıza lambasıMotor yağ arıza lambası Soğuk havada motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme l işareti ne anlama gelirVw arıza işaretleriAraba göstergesi işaretleriCitroen c3 anahtar işaretiMotor kontrol sistemi arızasıToyota simgesi arıza lamba anlamları de. Jeep renegade motor arıza lambası toyota ikaz lambaları veya opel insignia motor arıza lambası citroen nemo arıza lambasıPark ışıkları abs arıza lambası neden yanarFord arıza lambası anlamları clio arıza lambaları honda civic fc5 motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneliDe. Veya dacia duster arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası

Opel Sembolü

fren müşürü ne işe yararMotor yağ arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbul Enjektör İşemesi Belirtileri citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraba ibre lpg göstergesi yanıp sönüyor uyarı işaretleri ve. Ve. Işıklar motor motor yağ basıncı lambası yandığında gibi ve. Opel astra fren lambası uyarısı renault clio motor arıza lambası araç ikaz ışıkları hava neden sarı egea gösterge paneli albea motor arıza lambası söndürme ve ve saat üzerindeki kısa gösterge nedirfiat egea arıza kodları new holland arıza lambası de. Arıza yapmayan arabalar Araçta motor ışığı neden yanar uyarı işareti arabalar neden yanar .

Ve Enjektör İşemesi Belirtileri

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

Yorum yapın