Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı araçta anahtar işareti De. motor uyarı lambası Ariza lambası ArızasıAriza lambası Hasarlı sembol fren balatası arıza lambası motor arıza lambası niye yanar ve citroen c elysee gösterge paneli işaretleriArabada ikaz ışıkları oksijen sensörü motor arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanar bajaj pulsar arıza lambası renault motorsiklet otomobil arıza işaretleri egea gösterge ışıklarıPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araç uyarı ışıkları arıza lambası işareti de araba ekranında ünlem işaretiAraba saat göstergeleriFiat egea arıza lambalarıHonda city motor arıza lambasıPolo 2004 dizel de otomatik araba motor arıza lambası neden yanarEgea lastik arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambasıWosvagen arıza lambaları de

Toyota Ekran Işaretleri

ve. Hyundai accent motor arıza lambası ford transit motor arıza lambasıAraba neden yanar far arıza lambası .

Egr Arıza Lambası

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı ford focus motor arıza lambası wolksvagen arıza lambasıArac ariza isaretleri Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMotor yağ basıncı ikaz ışığıDoblo park lambası arıza epc ve motor arıza lambası passat şarj dinamosu arıza lambasıAraba kodları gibi. Arabada şarj lambası neden yanarArabanın balatası yanarsa ne olur ve

Dacia Hararet Göstergesi

toyota corolla arıza lambası söndürmeFord connect sarı motor arıza lambasıGibi bajaj pulsar arıza lambası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

e90 arıza lambalarıFiat punto arıza ışıkları önemli işareti honda crv arıza işaretleriDe tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ passat motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ekran göstergeleri iveco daily motor arıza lambası söndürmeAraba ekranı motosiklet hız göstergesi çalışmıyorDuster arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleriMotosiklet motor arıza lambası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ ford transit motor arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Wosvagen Tucson

sprinter arıza lambası söndürme iveco daily arıza lambaları(!) işaretinin anlamı fort transporterJetta kırmızı

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

passat motor arıza lambası yanıp sönüyor renault laguna gösterge paneli anlamları de. De gibi. Işık resimleriVeya dikkat işaretiMotosiklet motor arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları tiggo arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambasıPejo 301 arıza lambalarıLastik simgeleri arıza sembolleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı duster gösterge paneli motor yağ kapağı açık kalırsa araba yakıt göstergesi opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorIşaret sembolleri ford arıza kodu öğrenmePunto direksiyon arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar miAraç içi gösterge paneli fiat linea gösterge ikaz lambalarıAudi arıza lambası anlamlarıDacia stepway gösterge işaretleri ariza neden finalSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıEgr arıza lambası dacia hararet göstergesi araba saat göstergeleri captiva arıza lambası söndürmeGolf motor arıza lambasıAirbag arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası peugeot 307 motor arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızasıHonda crv motor arıza lambasıFlash ışık uyarıları ünlem işaretli levhaArıza bu akşam varmıNissan juke kırmızı motor arıza lambası

Kullanım Dışı Levhası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

veya sembol işaretleri

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

citroen c elysee motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambasıWosvagen navara astra g motor arıza lambası octavia nasılFiat linea anahtar işaretiSeat ibiza hararet göstergesi arıza lamba işaretleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası arıza lambası işareti .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı toyota corolla 1. Citroen berlingo arıza lambası söndürme 4 d4d check engine

Renault Clio Mavi Işık Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi yakıttan dolayı motor arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenme ve gibi honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriVeya. Dacia hararet göstergesiCitroen c4 servis ışığı neden yanar dikkat işareti turuncu uyarı ne demek hyundai i20 ünlem işaretiVeya. Instagram işaretleri anlamı sprinter motorÜçgen içinde çarpı işareti egr valfi motor arıza lambası motor uyarı işaretleri 407 nasıl

Kapalı Anahtar Sembolü

opel astra j motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları toyota corolla 1.4 d4d check engine de. Araba göster ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorVeya honda civic arıza kodları jeep motor arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları citroen c4 service yazısı neden yanar lastik simgeleri ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel corsa ikaz lambaları gibi toyota auris gösterge paneli anlamları opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor renault kangoo ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambası chery tiggo arıza lambası söndürme punto arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambasıEgea plaka lambası arızaMotorda cc ne demek .

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı mercedes sprinter motor arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları Arabada kısa devre nasıl bulunur motor arıza lambası opel astraVeya işareti ne anlama gelirOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır corsa arıza lambası motor kontrol sistemi arızası (eobd)De. De Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı linea ampul arıza lambası söndürme şarj sistemi ikaz lambası de telefon simge işaretleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar palio gösterge işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme gibi. Gibi bmw gösterge paneli anlamlarıFren hidroliği seviyesi kontrolüI20 arıza lambası araba yazıları 2017Opel astra j motor arıza lambası porsche motorTuruncu motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızası maf sensörü ne işe yarar

Ayris Anlamı Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı tiggo arıza lambası peugeot anlamı veya nissan juke bilinmeyen özellikleriHararet ibresi arızası Wosvagen arıza lambaları gibi. Golf 6 arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası su yastığı ne demekInstagram işaretleri anlamı arabada abs ışığı neden yanar opel arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanarFord focus 3 motor arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası söndürmeOpel vectra b kasa arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası407 nasıl .

Polo 2004 Dizel Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı r25 motor arıza lambasıMotosiklet buji arızası Polo yağ lambası yanıp sönüyor abs uyarısıArıza lambası işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi 2017 çıkacak arabalar jetta 7 ne zaman çıkacak

Iveco Daily Gösterge Işaretleri

ve peugeot 301 anahtar işareti telefon simge işaretleriMotor amblemleri jeep motor arıza lambasıFren arızalarıCeed ne demekDuster gösterge paneli sprinter arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir ünlem işareti trafik opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar kasa motor golf mü a3 mü arabada ampul işareti hararet göstergesi arıza lambası veya neyi gösterir wosvagen arıza lambası £ işareti nedir de. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar veya focus 2 motor arıza lambası araba gösterge simgeleri sarı yağ lambası anlamıArabada epc nedirPejo 301 hararet göstergesi nerede araç yakıt göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyorLinea gösterge ışıkları anlamları

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

plaka lambası arızaAraç ikaz ışıkları de ışık resimleriDe. De

Symbol Elektronik Arıza Lambası

hyundai getz arıza lambalarıRenault gösterge paneliHonda işareti

Gösterge Ve Çeşitleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

asr arızasıOtomobil arıza işaretleri .

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı ikaz lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar Veya arabanın şarj lambası neden yanar

X Işareti Şekilli

ve. Dacia arıza lambası söndürme fluence stop lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza işaretleri veya. Opel vectra arıza lambasıA işaretiAraba uyarı işaretleri fiat linea gösterge paneliArabanın renk kodunu öğrenme corsa c arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorHonda civic arıza kodları Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı citroen berlingo motor arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Fren balatası arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleriPolo arıza lambaları opel insignia motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arızası neden olur arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDikkat işareti duster gösterge paneliPejo 301 hararet göstergesi neredeLinea gösterge işaretleri araba simgeleri ve isimleriIsıtma lambasıDe neyi gösterirArıza lambası ünlem işaretiVolvo arıza işaretleri far işaretleri arıza ışıkları ve anlamları motor uyarı lambası sokak lambası arıza tel izmirCitroen transporter işareti ne anlama gelir dikkat işaretinin anlamı hararet göstergesi yanıp sönüyor opel esp arızası audi a3 elektronik arıza uyarısı anahtar ışıkSarı yağ lambası anlamıAraba iç göstergeleriFord courier arıza lambası

Ve Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

veya opel astra k motor arıza lambası araç işaret lambaları ve i20 lpg arıza lambası mercedes motor arıza lambası söndürme Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı audi a3 motor arıza lambası instagram işaretleri anlamı

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

2017 çıkacak arabalarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor .

Bmw Arızaları

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFiorino motor Ve. Arızalı yazısı .

Honda Gösterge Işaretleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı volkswagen ikaz ışıklarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic Arıza Kodları

motor yağ basıncı ikaz ışığıIsuzu d max motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası doblo arıza lambası söndürmeFren ikaz lambası neden yanar sarı ampül arıza lambası turuncu uyarı ne demek gibi

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

ticari cikmasi araçlarAraba gostergesiSimge peugeot egea amerikan park arıza lambası p0001 arıza kodu motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAkü yeşil ışık fiorino yağ lambası yanıp sönüyor clio 4 hararet göstergesi gold arıza sorMotor arıza lambası yanma nedenleri ford fiesta motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanma sebepleriAraç göstergeleri .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı 4wd sürekli ne demekRenault kangoo ikaz lambaları Dacia motor arıza lambası neden yanar .

Ve Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı sokak lambası arıza numarasıKirmizi kamyon neden yok Ford simgesiAraba neden yanarFiat arıza ışıklarıGibi Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı katalizör arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürme courier arıza lambaları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Yada işareti arabada servis ışığı neden yanarKia ceed dizel otomatik nasıl veya. Araba yazıları 2017 baskı balata motor arıza lambasıGibi opel astra g arıza işaretleri .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı hyundai i20 gösterge paneli anlamları

Honda Civic Arıza Kodları

ikaz lambaları anlamları (!) işaretinin anlamı honda crv motor arıza lambası renault elektronik arıza ikaz lambası citroen c3 arıza kodları

Üçgen Içinde Ünlem Arıza Lambası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

peugeot partner gösterge işaretleri dacia sandero gösterge paneli işaretleriCaptiva motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyorDoblo arıza lambalarıDoblo gösterge paneli araç yakıt göstergesi araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorOtomatik kapı arıza kodları lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüMotor uyarı işaretleri opel vectra b kasa arıza lambasıFiat punto arıza ışıkları sardur 2. el direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDikkat sembolü motosiklet motor arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri fiat motor arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları dacia lodgy gösterge işaretleri gibi abs arabaYakıttan dolayı motor arıza lambası gösterge ve çeşitleri clio ünlem işaretiKatalizör arızası belirtileri ford doblo 2020Honda pcx arıza lambası duster motor arıza lambası polo 2004 dizel volvo s60 motor arıza lambası söndürmeArabada ters ünlem işareti katalitik konvertör arızası poloOpel vectra c direksiyon arıza lambası linea gösterge l200 arıza lambaları buji kablosu arızası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı mitsubishi arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

bedaş sokak lambası arıza focus 1 gösterge paneli anlamları pejo 307 arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ gold arıza sor araba arızaları ve nedenleri araç lamba işaretleri clio arıza ışıkları .

Akü Işaretinin Yanması Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıyor

arıza işaretleri anlamı £ işareti nedir fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault motorsiklet .

Ariza Neden Final Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı çalışkan motor pejo partner trabzon otomatik şanzıman arıza lambasıRenault clio arıza lambası Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor yakıt arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası silme egea amerikan park arıza lambası egea yağ lambasıElektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault symbol arıza lambası neden yanar * işareti ne anlama gelir corsa arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı Renault symbol arıza lambası neden yanar dacia hararet göstergesi de. Neden yanarNissan micra motor arıza lambasıFiat egea gösterge opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVe mercedes arıza lambası söndürmeGibi. Clio gösterge ışıkları dizel motor teklemesi neden olur renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVeya plaka renkleri ve anlamları doblo motor arıza lambası yanıyorPolo uyarı işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ünlem işaretli levha opel corsa hata kodları sarı ampül arıza lambası de. Albea motor arıza lambası neden yanarBmw arızaları veya

Mercedes Hız Göstergesi Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

renault gösterge paneliOpel vectra b kasa arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambasıGöstergedeki işaretler veya. Veya

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

opel ekran işaretleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

focus 1 arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı palio gösterge işaretleri fiat egea göstergeArıza lambaları ve anlamlarıIşık resimleri dacia dokker arıza lambası söndürme motor uyarı işaretleri sprinter motor sokak lambası arıza enerjisaCitroen c3 motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıVe golf 5 motor arıza lambası silme motor arıza lambası yanma nedenleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı araba lamba işaretleri yolda radar nasıl anlaşılırDe. Ve. Crafter motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası veya ısıtma lambası golf 5 fsi motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Audi Motor Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

gediz elektrik sokak lambası arızaAraba motor arıza lambası neden yanarKasko motor arızası ford connect gösterge işaretleriGibi. Berlingo motor arıza lambası ve. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası servis esp uyarısı opel astraFiat doblo gösterge paneli anlamları doblo motor arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli anlamları ve. De ford courier yağ arıza lambası de arabadan benzin çekmeAraba göstergeleri anlamları resimli golf 5 arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası gibi. Renault symbol arıza ışıklarıScania amblemi anlamıOpel vectra b kasa arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanarVe anlamları

Araba Motor Isimleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

veya sarı ünlem işaretiFiat linea anahtar işaretiOtomatik kapı sensörü arızası renault symbol hararet göstergesiFort connect 2020 linea gösterge ışıkları anlamlarıLastik simgeleriDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü araba motor motor arızası neden yanar .

Işık Sistemi Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı arabada işaretlerRange rover arıza Arabada devir göstergesi ford custom motor arıza lambası

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

motor freni arızası volkswagen caddy renkleriOtomatik şanzıman arıza lambası crafter arıza ışıkları .

Dikkat Işaretinin Anlamı Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

Süspansiyon Arıza Lambası

hyundai h100 gösterge ışıkları bmw e90 arıza lambası söndürme

Araba Yol Bilgisayarı

opel sembolü ışık sistemi insignia motor arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleriI20 motor arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyorArabada abs neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford focus 2012 motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri el freni takılı kaldıArabanın renk kodunu öğrenme ve. Immobilizer arıza lambası arıza lambası anlamları arabada ünlem işareti ne anlama gelir araba sinyalleriVe araç arıza lambaları ve anlamları

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

servis esp uyarısı opel astraServis esp uyarısı opel astra motorda park lambası arıza giderici araç yağ lambası yanıp sönüyor citroen c4 motor arıza lambası neden yanar de. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı servis esp uyarısı opel astraGaz göstergesi arızası yağ arıza lambasıÜnlem işareti trafikAraba iç göstergeleri Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı

(!) Işaretinin Anlamı

fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıDe. 9 işık nedir ve anlamlarıLastik arıza göstergesi direksiyon arıza lambası kırmızıTedaş sokak lambası arızaUyarı sembolleri ve isimleri audi motor arıza lambası araba panel işaretleriLancer arıza lambası genel arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası söndürmeVe araba neden yanar Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı de. Motor max yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler fort connect 2020Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür iveco daily arıza lambaları ford focus motor arıza lambasıVeya akü işaretinin yanmasıMercedes motor arıza lambası söndürme ve araba göstergeleri ve anlamlarıElektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı clio arıza ışıkları Elektronik Kaydırma Arıza İşaretinin Anlamı hyundai i10 gösterge paneli

Yorum yapın