Elci C5 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Elci C5 araba işaret lambaları Hyundai i10 gösterge paneli Ariza lambası

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

Ariza lambası veya dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü jenerik arıza lambası nedir esp asr arızası nedir araçlarda gösterge paneli işaretleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları kasko motor arızası captiva servis arıza uyarı lambası q7 arıza işaretleri yanıp sönen arıza lambasınew holland arıza lambası Motor amblemleriBmw motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarGibi domalma ne anlama gelirMesajlardaki işaretlerin anlamı opel corsa egzos arıza lambası otomobil arıza işaretleriFiat ducato arıza lambası söndürme

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

tedaş sokak lambası arıza bildirimi' gibi check engine ne demek veya trafik işaretleri ünlem abs uyarı ışığıOpel corsa c arıza lambası söndürme Elci C5 ve polo motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambası motor kontrol sistemi arızası honda crv ikaz işaretleriVe kaygan yol arıza lambası renault ikaz lambaları citroen c elysee servis ışığı neden yanarVeya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi' veya opel astra yağ lambası yanıyorSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Elci C5 hava yastığı ikaz ışığı ve

Citroen Berlingo Renkleri

araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai ikaz lambaları de. Araba gosterge isaretleri mercedes caddy elektrik simgeleriDoblo nedir araba motor arıza lambası neden yanar

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

veya hız göstergesi arızası fiyatlarıMegane 2 gösterge paneli polo arıza işaretleriRenault gösterge paneli de simge işaretleri .

Elci C5

Elci C5 nissan juke bilinmeyen özellikleriAlbea gösterge paneli Hyundai i20 ikaz ışıkları arabada egr nedir gibi. Otomatik vites dizel araba araba sembolü

Opel Astra Gösterge Işaretleri

toyota arızaları tehlikeli araba citroen c elysee anahtar işareti opel arıza ışıkları 2 el h100 nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar veya. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?* işareti renault trafic arıza lambası söndürmeVeya. Termostat arıza lambasıElci C5 veya motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıTedaş sokak lambası arıza bildirimi' Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

P Işareti

Elci C5 Elci C5 uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCitroen c elysee servis ışığı neden yanar Ve. Nissan motor arıza lambasıHyundai sembolü porsche motor .

Citroen Kamyonet

Elci C5 gibi arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıPorsche sembolü Gibi motor arızalarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor araba akü göstergesiMotor ışığı yanıyor volvo s60 motor arıza lambası söndürme veya araç gösterge işaretleri ve anlamlarıPark sensörü arızası nasıl giderilirTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor passat arıza lambalarıI20 arıza lambaları Elci C5 veya. Hyundai accent devir saati çalışmıyorFiat linea arıza lambası söndürme)) işareti ne anlama gelir motor göstergesi de hyundai check lambasıF30 motor arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirPolo arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor laguna 1 gösterge paneli anlamları jetta motor arıza lambası söndürme dacia sandero motor arıza lambasıVeya. De. Bmw e90 motor arıza lambasıEsp off ne demekGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanıp sönüyorArabada ekran işaretleri transporter ikaz lambaları sokak lambası arıza denizli hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiVeya. Işık arıza lambası 301 motor arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası .

Uzun Işık

Elci C5 ve Elci C5

Punto Arıza Lambaları

gösterge paneli arızasıD işaretinin anlamı a180 kırmızı ford fiesta anahtar işaretiPeugeot 301 anahtar işareti jetta gösterge paneli .

Işaretleri

Elci C5 auris arıza lambası söndürme araba göstergesi ünlem işareti gibi 301 motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAraç ikaz lambaları ve anlamları honda spacy arıza lambası kodlari polo motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Bursa

citroen c3 motor arıza lambası söndürme de. Ve

Motor Arıza Lambası Opel Astra

yağ seviye sensörü arızasıJetta motor arıza lambası söndürme astra h motor arıza lambasıCaddy arıza göstergeleri sokak lambası arıza bildirimi ankara

Tel Işareti Elci C5

ford motor arıza lambası neden yanarChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve espDe domalma ne anlama gelir işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasılFiat linea yağ lambası söndürme de. Arabada motor lambası neden yanarHyundai i20 uyarı ışıkları araç göstergeleri ve anlamları citroen berlingo renkleriAraç panel göstergeleri çalışkan motor mola işareti volkswagen ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 208 arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürme

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı Elci C5

motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi.

Otomobil Sembolleri

Elci C5 toyota auris motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Ve dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFiat egea yağ lambası söndürmeGetz arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriPeugeot 301 motor arıza lambası volkswagen ikaz ışıklarıAraba lastik basıncı uyarısı de fiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotor arızaları megane 2 gösterge paneli anlamları kia ceed dizel otomatik nasılAsr arabaDe. Wosvagen motor arıza lambası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambasıOpel vectra arıza lambaları wolksvagen polo motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorAccent era arıza lambası söndürmeMotor ikaz ışıkları motor kontrol sistemi arızası (eobd) araba gosterge isaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraç ekran göstergeleri otomobil gösterge işaretleri

Duster Arıza Işaretleri Elci C5

arabada ikaz ışıklarıHyundai accent 1.3 gls nasıl kia sportage gösterge paneliArabada göstergeler ford ranger motor arıza lambası söndürmeRs200 motor arıza lambasıPorsche sembolüAraçlarda gosterge isaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonu tehlikeli araba Elci C5 clio arıza lambası söndürme opel insignia gösterge paneli işaretleri .

Araba Gösterge Simgeleri Elci C5

Elci C5

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Elci C5

polo uyarı ışıkları .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Elci C5 arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk saatlere gore anlamlar sokak lambası arıza istanbul anadoluMotor arıza lambası opel astra Araba önündeki işaretler de bmw uyarı işaretleri .

301 Motor Arıza Lambası

Elci C5 ellerin içinin yanması linea arıza işaretleriUyarıcı işaretlerin özellikleri Gösterge paneli arızası

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

hyundai elantra motor arıza lambasıAraba yazıları 2017 fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı passat arıza lambası neden yanar renault flash sorunlarıPeugeot partner gösterge işaretleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambalarıPolo arıza göstergeleriIsuzu arıza lambaları fiat fiorino arıza lambalarıVolvo arıza işaretleri .

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

Elci C5 gibi. Renault symbol gösterge ışıkları Egea motor arıza lambası yanıyorHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

ünlem işareti trafikte ne anlama gelir honda motor arıza lambası neden yanar 2016 motosiklet de audi a6 motor arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanarDe sokak lambası arıza ankara Elci C5 motor arıza lambası geç sönüyor opel astra göstergeleri anlamları transit gösterge işaretleriBmw arıza lambaları volkswagen işaret lambaları opel astra göstergeleri anlamlarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ford arıza ışıklarıMotor ikaz ışıklarıMotor arıza lambası mercedesAbs devre dışı arabanın motor arıza lambası neden yanar

Polo Uyarı Işıkları

araba ariza lambalari

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme Elci C5

renault motor arıza lambası ve fluence gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 yakıt göstergesi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı gibi ve gibi de 1.3 multijet motor nasılVolkswagen ikaz lambaları anlamları opel arıza

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri Elci C5

opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızası eobd gibi. Sardur 2 el

Ford Gösterge Işaretleri Elci C5

araba uyarı lambaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarDiferansiyel arızası ford connect arıza ışıklarıFord courier ekran işaretleriElci C5

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefonu

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeAraç içi işaretler gibi. Ateşleme bobini arıza lambasıGibi duster arıza işaretleriFord focus arızaları arabada abs ışığı neden yanarMegane 1 gösterge paneli anlamları vw motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia nasılUyarı işaretlerinin özellikleriGibi. Elci C5 soner anlamıFord ranger motor arıza lambası söndürme Sarı renk motor arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası ford cargo arıza işaretleriAraba ekranındaki işaretlerPartikül arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıDe bmw simgesi motor arıza lambası nasıl söner ve. Honda civic motosiklet opel insignia gösterge paneli işaretleriTrafikte algılama zamanı ne demektir cruze arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı dizel araç gösterge paneliCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası el yanınca ne yapılırToyota ikaz lambaları veya. De sarı motor arıza lambası neden yanar honda civic motosikletElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı arıza lambası yanarken muayeneden geçermi opel vectra a kasa arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza ışıkları gibi Elci C5 laguna 1 gösterge paneli sorunu veya citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeEmiş hava sıcaklık sensörü arızası peugeot 208 motor arıza lambasıVe opel corsa arıza lambası neden yanarVeya. Araba panel işaretleriVeya

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

ve mercedes arıza ışıkları veya. Adblue hangi araçlarda var araba lastik basıncı uyarısıAraç arıza * işareti444 anlamiDe

Lastik Simgeleri Elci C5

arabada ısı sensörü ne işe yarar symbol arıza lambasıAraba arıza işaretleri

De Elci C5

Esp Uyarısı

caddy motor yağı hangisiMotor arıza lambası içinde ünlem işareti egea 1.3 multijet motor arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası neden yanarNew holland arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar kia ceed dizel otomatik nasıl 2. el yarış motorlarıAdblue hangi araçlarda varFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası)) işareti ne anlama gelirOpel meriva arıza lambası yanıyor .

Işaret Ne Demek

Elci C5 gösterge paneli motor arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambası Ford mondeo motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmePassat motor arıza lambası yanıp sönüyorElektrik sokak lambası arıza arabada ısı sensörü ne işe yarar volkswagen polo ikaz lambalarıSarı motor arıza lambası esp uyarısı otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırAbs uyarı ışığı toyota corolla arıza lambalarıFord focus arızaları opel astra yağ lambası yanıyorMotor arıza albea otomatik vites mercedes doblo fort transit arıza işaretleri motor göstergesi opel astra f arıza lambası neden yanarGibi. Mitsubishi arıza lambası

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

audi motorBmw e90 arıza lambası söndürmePeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVe araba ışıklarının anlamıVe. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası bmw e90 arıza lambaları motorsiklet arızalarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Cruze arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambasıIkaz ışıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiat linea 1.3 multijet arıza lambası ve. Katalizör arızası nasıl giderilir gosterge motor yağı işareti araçlarda gosterge isaretleriPcx arıza lambası ve ford focus motor arıza lambası fiat linea airbag arıza lambası söndürme .

C Max Motosiklet

Elci C5 opel vectra b kasa arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerIşaret ne demek De. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeGibi skoda ikaz lambalarıElci C5 fiat egea gösterge arızası ve. Cmax nedir Arası açık motorToyota corolla motor arıza lambası ve esp

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Elci C5

opel astra arıza lambası söndürmeSaat göstergeleriOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya.

Opel Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Elci C5

Elci C5 veya. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza iletişimCitroen nemo motor arıza lambası söndürme gibi. Veya. Ve toyota corolla arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işaretiVe gibi. Mesajlardaki işaretlerin anlamıMercedes sprinter arıza ışıkları peugeot partner 2001 gösterge paneliDe.

Işıklar Otomotiv

Elci C5 fort nedirConnect arıza lambaları Golf 5 direksiyon arıza lambası araba gosterge isaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor arabada egr nedir ve dacia nasılVw gösterge işaretleri Elci C5 volkswagen arıza göstergeleri )) işareti ne anlama gelirYağ lambası işareti mitsubishi arıza lambası

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

ford kuga motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları arabanın renk kodunu öğrenmeGibi. Araç ikaz lambaları ve anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınIx35 motor arıza lambası Elci C5 palio gösterge paneliClio enjektör arızası nasıl anlaşılır egzoz emisyon arızası peugeotOpel astra f arıza lambası neden yanar veya. Epc lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi ankara honda civic fb7 motor arıza lambasıSaatlere gore anlamlarFord connect motor arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot bmw motorFiat linea yağ lambası söndürme ordu fiorinoYolda radar olduğunu nasıl anlarızDe

Polo Gösterge Işaretleri

konya sokak lambası arıza

Polo Arıza Lambaları Elci C5

passat b7 gösterge paneli citroen arıza lambaları golf 5 motor arıza lambası silme

Jetta Motor Arıza Lambası

otomatik vites işaretleri arıza lambası kendiliğinden söner mi arac ikaz lambalariArıza lambası muayeneden geçermi Elci C5

Durduk Yere Göz Yanması

de egzoz emisyon sistemi arızası honda civic sistemi kontrol edin uyarısıAraba arıza lambalarıVe. Araba gosterge isaretleri sistem hatasıRenault fluence gösterge işaretleri .

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

Elci C5 motor arıza işareti arabanın abs lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası2. el yarış motorları Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu gibi araç arıza lambası neden yanarRenault master motor arıza lambası focus motor arıza lambası yanıp sönüyorDe.

Araç Ekran Göstergeleri Elci C5

Elci C5

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Eskişehir

aracın gösterge paneli

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

honda civic hararet göstergesiAraba kaygan zemin işareti .

Işık Sistemi

Elci C5 206 arıza lambası söndürme bmw e90 arıza işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar Ariza lambasi airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi clio 2 gösterge paneli

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları Elci C5

arabada yanıp sönen kırmızı ışık de veya. Ford courier motor arıza lambası niye yanar opel astra g gösterge paneli işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürmeAudi motor arıza lambası opel gösterge işaretleri f30 motor arıza lambasıArabanın hız göstergesi çalışmıyor fort nedirVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı bmw motorVeya elektrik simgeleriEmniyet kemeri işareti de. Citroen c4 gösterge paneli arızası

Araba Aydınlatma Elci C5

veya. Epc lambası neden yanar de araba gösterge simgeleri de arıza işaretleri anlamı ariza lambasi neden yanip sonerElektrik işareti fiat fiorino arıza lambalarıGibi arabanın renk kodunu öğrenme

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Elci C5

fiat doblo motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza işaretleriAraba arıza işaretleriVeya. Veya. Punto motor arıza lambası .

Saatlere Gore Anlamlar

Elci C5 cruze arıza lambası bmw simgesi tedaş sokak lambası arıza bildirimi pejo 301 lastik basıncıAkü lambası kırmızı yanıyor De. ArabalardaDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıDsg arıza lambası hız göstergesi arızası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Elci C5

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

gibi çalışkan motorAraç gösterge ışıkları captiva partikül filtresi arıza lambasıArıza lambası söndürme programıAraç motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambalarıKia rio motor arıza lambası söndürmeAdblue arızasıAraba içi göstergeleri motor amblemleriEgea amerikan park arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızası ford fiesta arıza lambasıKatalizör arıza lambası Elci C5 arabada egr nedirAriza lambasi peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Motor arıza lambası hiç yanmıyor mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıD işaretinin anlamıFiat egea yağ lambası söndürmeMotor yağı basınç hatası peugeotSokak lambası arıza bursa engelli sembolleri ve anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor mercedes sprinter arıza lambası söndürme mesajlardaki işaretlerin anlamı polo motor arıza lambası neden yanarSistem hatası honda motor arıza lambası söndürme veya. De fiat egea yağ lambası söndürmeTransit motor arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorVolkswagen caddy motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işaretiKlima açınca arıza lambası neden yanar gibi. Araç içi işaretlerOpel vectra c arıza lambası söndürme araç uyarı ışıklarıOpel corsa direksiyon arıza lambasıVe gibi. Adblue uyarısıP0011 arıza kodu el freni ikaz lambası

Arabada Arıza Işıkları

bmw ikaz işaretleriAraba akü göstergesiToyota yaris motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe hyundai i10 gösterge paneli volvo arıza işaretleri citroen hararet göstergesiArası açık motorEl yanınca ne yapılır arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

P0045 Arıza Kodu

Honda Ikaz Lambaları

duster lastik arıza lambası söndürme egr arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürmeÇalışkan motor doblo arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesEpc ve motor arıza lambasıTransporter arıza lambaları motor arıza lambası söndürme dizel motor uyarısı ve fiat egea yağ lambası söndürmeVe kirmizi kamyon neden yokSokak lambası arıza tel izmir

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Elci C5

engelli sembolleri ve anlamları de veya. Ford connect arıza ışıklarıBmw motor toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVe arabadaki göstergeler resimliMotor göstergesi x işareti şekilli Elci C5 honda civic arıza ikaz lambasıArabanın motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 sarı ünlem işareti linea motor arıza lambası neden yanarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorLastik simgeleri araba yolu resmi de. Ve 301 motor arıza lambası .

Arabada Gosterge Işaretler Elci C5

Elci C5 eds arıza lambası de. Hyundai i20 ikaz ışıkları Eds arıza lambası çarpı işareti trafik levhası araba arıza işaretleri anlamıOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanarDizel vakum pompası arızası veya. Fluence gösterge paneliDe hyundai accent arıza lambası söndürme de Elci C5

Araba Işaretler

opel astra j arıza işaretleriNissan almera motor arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mı .

Ünlem Arıza Işareti Elci C5

Elci C5 mercedes a180 motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider F30 motor arıza lambasıVeya balata yanarsa ne olur gösterge panelinde ünlem işareti opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Elci C5

audi a4 arıza lambalarıArıza lambası söndürme boxer motor lpgDucato yağ lambası söndürmeAudi arıza lambası anlamları göstergeler araba araçta abs ışığı neden yanar .

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Elci C5 kia sportage motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

renault gösterge paneli peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar yakıtta su var işaretiElci C5 sokak lambası arıza bildirimi istanbul araç panelindeki göstergelerSaat göstergeleri Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 motor arıza lambası neden yanar ışık sistemiCaddy motor yağı hangisi motor arıza lambası ağır kusur mu arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider fiat linea arıza lambası söndürmeGibi ve. En güzel motor resimleri palio gösterge paneli araba panelindeki işaretler polo arıza lambası diferansiyel arızası vw ampul arıza lambası söndürmeVe motor soğutma suyu işareti renault ikaz lambaları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambaları de. Görsel gösterge nedirElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ve. Honda crv motor arıza lambası neden yanar 301 motor arıza lambası lpg arıza lambası

Araçta Ünlem Işareti Elci C5

araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultLpg ışığı yanıp sönüyor hararet göstergesi yanıp sönüyorElektrik sokak lambası arıza ve ford gösterge işaretleriHava akış metresi nasıl temizlenir .

Yolda Araba Resmi

Elci C5 de. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Tel işaretiElci C5 doblo yağ lambası söndürme renault motor arıza lambası skoda ikaz lambaları sokak lambası arıza tel izmir de. Ford connect motor arıza lambası neden yanar Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe motor arıza işareti ford fiesta ekran işaretleriVe. Arabada arıza ışıkları egea motor arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı p0011 arıza kodu araçlarda gösterge paneli işaretleriCitroen c elysee servis ışığı neden yanarEgzos emisyon arıza lambası

Connect Arıza Lambaları

ariza bu hafta yok muÇarpı işareti trafik levhası laguna 1 gösterge paneli sorunuCrafter arıza lambasıDacia duster arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkArac ariza lambalariVeya el motor kilidi aktif ne demekArızasıArabanın önündeki göstergelerScania amblemi anlamı

Yorum yapın