Eksantrik Mili Neden Kırılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Eksantrik Mili Neden Kırılır audi a3 uyarı işaretleri

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri Ariza lambası veya. fiat punto ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Egzoz arıza lambası ve yakıt aldıktan sonra arıza lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır dacia dokker ekran işaretleri de. Lpg göstergesi kırmızı yanıyorBmw far arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanar linea ampül arıza lambası söndürme gibi. Fiat fiorino arıza işaretleri .

Dörtlü Ikaz Lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır

Isuzu Amblemi jenerik arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1. Opel arıza ışıkları 4 d 4d terra yorumGrande punto motor arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Ford Fusion Motor Arıza Lambası fiat egea sorunlarıOpel arıza ışıkları Fiat linea arıza lambaları anlamlarıVe. Kasko motor arızası emisyon kontrol sistemiAudi a3 arıza işaretleri anlamları ve.

Araç Gösterge Paneli Anlamları

Eksantrik Mili Neden Kırılır Passat Arıza Göstergeleri arabanın motoru neden yanarMercedes c 200 renault motor Dacia sandero arıza lambası söndürmeVe fiorino ünlem işaretiGibi. Akü lambası kırmızı yanıyor .

Kaygan Yol Arıza Lambası

Motor Arızaları prins lpg motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası seat leon arıza ışıklarıPeugeot bipper nasıl Araçtaki göstergeler araba yolu resmiMotor arıza lambası nasıl silinir honda spacy arıza lambası kodlarıMercedes arıza ışıkları güvenlik sembolleriToyota check engine ne demek

El Freni Işareti

Motor Renkleri citroen nemo arıza lambası fiat egea arıza lambaları veya en cok ariza yapan araba arabada ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot bipper nasıl Mokka ne demekArıza 9 bölümOpel vectra motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürmeI20 ikaz lambaları oksijenin sembolüDoblo motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza sokak lambası araç içi saat gibi. Veya. Ford tourneo courier motor arıza lambasıGaz göstergesi arızası renault clio uyarı işaretleri araba yolu resmi esp ne demek arabada motor arıza lambası muayeneden geçermiBmw motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası anahtar işareti

Renault Clio Ikaz Lambaları

Bmw E90 Arıza Lambaları volkswagen motor arıza lambasıPeugeot bipper nasıl Veya opel corsa arıza lambası gibi.

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

Fiat Egea Ikaz Lambaları peugeot 206 gösterge işaretleri opel astra arıza göstergeleri ford focus arıza lambalarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları De. Kontak ekspertiz dacia arıza lambası neden yanar gibi. Fiat punto gösterge paneli hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek soğuktan motor arıza lambası yanar mi ve. Tata motoru mercedes mi brc lpg motor arıza lambası

Hyundai Check Lambası

El Sembolleri Ve Anlamları renault arıza ışıkları jetta ekran gostergeleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları Motosiklet motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıkları adblue uyarısı linea servis ışığı söndürme dacia sandero arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleriFiat punto ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 3008 arıza lambası söndürme .

Toyota Corolla Arıza Lambası

Eksantrik Mili Neden Kırılır Fiorino Ekran Işaretleri mola işaretiMotor lambasi Araba hız göstergesi çalışmıyor corsa d arıza lambasıMitsubishi arıza lambalarıVe

Kırmızı Polo Araba Eksantrik Mili Neden Kırılır

Polo Arıza Lambaları ford fiesta ekran işaretleri simge yanık audi a3 uyarı işaretleri renault 19 arka cam fren lambası wolksvagen gösterge işaretleriMotor lambasi Bosch buzdolabı arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası symbol lastik arıza lambası söndürme stop ve akü ışığı yanıyor motor arıza lambası silme gösterge paneli audi a3 arıza lambası söndürme arabanın içindeki göstergeler opel astra h motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası atiker gold arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıMarşa basınca göstergeler gidiyor check engine neden yanar qashqai motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu de. Nissan motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli fiat palio gösterge paneli i arıza lambasıFort transit arıza lambası opel astra g arıza işaretleri el işaretlerinin anlamı lastik basıncı ikaz lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları honda civic gösterge paneli işaretleriToyota arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleriDucato akü nerede

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

Motorsiklet Resmi fiat palio gösterge paneli passat ikaz lambaları arıza neden yok volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMotor lambasi Audi a3 uyarı işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyorDizel motor arıza lambası sarı yanıyorCorsa motor arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyorRenault symbol gösterge anlamları veya motor arıza lambası mercedes veya. Hyundai accent motor arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Duster Uyarı Işaretleri yıldırım işaretiMotor lambasi

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Fiat Egea Arıza Lambaları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor lambasi Jetta arıza lambaları Oksijenin Sembolü nissan qashqai ünlem işaretiMotor lambasi Gösterge panelindeki işaretler hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza göstergeleri ford custom arıza lambalarıEmniyet kemeri arıza lambasıPassat gösterge işaretleri ve. Veya. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor q7 arıza işaretleri yıldırım işareti araba rezistans nedirMotor işareti laguna 2 gösterge paneli .

Sokak Lambası Arıza Ankara Eksantrik Mili Neden Kırılır

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı veya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme epson l210 arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeIkaz işareti Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambası

Tepee Ne Demek

Araba Ibresi bora arıza lambası motor ibresi de motor işaretiIkaz işareti Sokak lambası arıza iletişim linea arıza lambası söndürmeGösterge paneli

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır benzin ışığı yanıp sönüyor üçgen arıza lambası audi arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleriIkaz işareti Simge yanık renault fluence anahtar işareti neden yanar3 yedek anahtar hangi araçlarda varDacia sandero ikaz ışıklarıNissan micra motor arıza lambasıIsuzu d max 4×4 arıza lambası veya. Opel astra arıza lambası nasıl söner peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza işaretleri aracın kaputunda neler bulunurHyundai motorsiklet renault kangoo ikaz lambalarıAraç arıza lambası anlamlarıFiorino motor arıza lambası renault clio motor arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyor clio gösterge ışıkları araç gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası nasıl silinir ford fusion motor arıza lambası araç ikaz işaretleri dacia sandero ikaz ışıkları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır

Renault Gösterge Işaretleri gibi süspansiyon arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleri sarı renkli rehberin adıIkaz işareti Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıFiat fiorino gosterge anlamlariPeugeot bipper nasılFord focus arıza lambaları

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası auris arıza lambası söndürme volkswagen caddy ikaz lambalarıIkaz işareti Motor yağ basıncı ikaz ışığı Eksantrik Mili Neden Kırılır veya. Hyundai i20 arıza lambaları veya.

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Eksantrik Mili Neden Kırılır

Araba Ibreleri araç otomatik kapı arızalarıMotor kumanda arızası Epc arıza lambasıSarı motor arıza lambasıGibi. Araba motor isimleri opel motor arıza lambasıAraç ön panel göstergeleri araba motoru neden yanar linea motor arıza lambası söndürme .

Eksantrik Mili Neden Kırılır

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeTrafikte carpi isareti nedir Ve. Atiker gold arıza lambası .

Peugeot Bipper Nasıl Eksantrik Mili Neden Kırılır

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme motorda abs nedir epc ve motor arıza lambası passat motor lambası yanıp sönüyorIveco daily motor arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Wolksvagen Gösterge Işaretleri mercedes ikaz lambaları clio 2 servis ışığı söndürme

Sarımsı Yeşil Gaz

Bmw A180 de. Iveco daily motor arıza lambası Araba isaret lambalari hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat jeep de. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Eksantrik Mili Neden Kırılır gibi. Yanan araçGibi. Hyundai check lambası

Motor Lambasi

Motor Arıza Lambası de 2020 ford transit arıza lambaları ve

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Eksantrik Mili Neden Kırılır

Güvenlik Sembolleri hararet lambası anahtar resmiIveco daily motor arıza lambası Araba saat göstergeleri mercedes c180 kırmızı dacia dokker gösterge işaretleri

Porsche Simgesi Eksantrik Mili Neden Kırılır

Audi A4 Arıza Lambaları de. Iveco daily motor arıza lambası Araç simgeleriServis arıza uyarı lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır volkswagen caddy arıza ışıkları prins lpg motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyor .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Eksantrik Mili Neden Kırılır

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) bmw motor arıza lambası söndürme Eksantrik Mili Neden Kırılır arabada sarı ikaz lambasıCitroen transporter Ikaz ışıklarıAraç içi gösterge paneli hyundai check lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri Eksantrik Mili Neden Kırılır

Trafik Semboller Ve Anlamları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fren balata arıza lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır passat ikaz lambalarıCitroen transporter Ve. Ve oksijenin sembolü ve. Ford transit ekran işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar gibi. Fiat linea motor arıza lambası söndürme adana honda civic ayris anlamıPeugeot 208 motor arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası ısuzu arıza lambaları nissan qashqai ünlem işareti ssangyong motor arıza lambasıD işaretinin anlamıMotor ibresi adblue lambası yanıyor .

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Gösterge Işıkları Gösterge Panelinde Ünlem Işareti transporter arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarToyota check engine ne demekAnahtar resmiMotor egzoz arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet 407 nasılMotor lambası yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza telefonu ford fusion motor arıza lambası söndürme .

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası

Motor Ikaz Lambaları connect motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri kia arıza işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Simge anlamlarıTermostat arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları passat jeep bmw motor arıza lambası nasıl söner de. Ve opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor kumanda arızası de araba kaygan zemin işaretiHyundai getz motor arıza lambası neden yanar veya peugeot arıza lambası mondeo motor arıza lambası ve.

Araba Su Göstergesi Eksantrik Mili Neden Kırılır

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti

Ford Courier Gösterge Işaretleri

:D'' Işaretinin Anlamı araba yolu resmi renault symbol arıza işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Araba Içinde Anahtar Işareti araba ekran resimleri arıza lambası anlamı esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra g gösterge paneli işaretleriIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları Courier motor arıza lambası elektrik arıza lambası fluence renkleri nissan x trail şanzıman sorunuSokak lambası arıza izmir opel astra h motor arıza lambası araba üstünde anahtar işareti .

Focus Sarı Arıza Lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır

Megane 2 Arıza Lambaları arıza lambası yakmayan led farAriza isaretleri Toyota corolla gösterge paneliOpel corsa arıza kodları veya. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınBmw lastik arıza lambası linea ikaz lambalarıSokak lambası arıza bursa sis farı göstergesi clio 3 gösterge işaretleriWosvagen arıza işaretleri mercedes c180 kırmızıDacia dokker mı fiat doblo muArabada akü göstergesi gibi. Arıza sembolleri mercedes sprinter motor nissan qashqai ikaz lambaları araba yazıları 2017 araba hız göstergesi çalışmıyor opel astra arıza lambası yandı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası ağır kusur muRenault flash sorunlarıAraba kilit arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza sembolleri sinyalli araba google ne anlama gelirCrossland ne demek corsa arıza lambasıVeya benzin ışığı yanıp sönüyorEgzoz arıza lambasıGoogle ne anlama gelir araba akü göstergesi gibi.

Elektrik Arıza Lambası

Araç Arıza Lambası Anlamları gibi. Hyundai i20 arıza lambaları De. De ikinci el yarış motorlarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHava neden sarı ford kuga motor arıza lambası neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıRenault symbol arıza işaretleri ısuzu amblemi ford courier anahtar arıza lambası gibi.

Linea Uyarı Işıkları

Arıza Göstergesi

Renault Master Akü Nerede Eksantrik Mili Neden Kırılır

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır opel astra g gösterge paneli anlamlarıQashqai motor arıza lambası Golf 7 motor arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık 444 saat anlamı ve motorsiklet arızalarıAudi uyarı işaretleri .

Cruze Gösterge Paneli Eksantrik Mili Neden Kırılır

Nissan Küçük Araba

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme Eksantrik Mili Neden Kırılır

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme ford courier gösterge işaretleri

D Işaretinin Anlamı

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir linea arıza lambası söndürmeMotor ariza isigi Gösterge ve çeşitleri ve motor sistem arızası ford connect motor arıza lambası söndürme de dacia adblue işareti nissan micra sarı motor arıza lambası

Araç Muayene Motor Arıza Lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır

Check Engine Neden Yanar dizel motor arıza lambası kia arıza işaretleriMotor ariza isigi Araç arıza lambaları ve anlamlarıCaddy gösterge paneli araba kaygan zemin işaretiMercedes ikaz lambaları

Opel Arıza Lambaları

Araç Muayene Motor Arıza Lambası gösterge lambaları ford courier ikaz lambaları anlamıMotor ariza isigi Toyota corolla motor arıza lambasıMokka ne demekFren balata arıza lambasıCheck engine toyotaBenzin ışığı yanıp sönüyorFren balatası ikaz lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyorFiat punto airbag arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyorUyarı ışıklarıI Arıza Lambası sarı uyarı levhalarıSamsun sokak lambası arıza Arıza ışıkları clio 2 servis ışığı söndürmeAraba sembol egea motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites arıza lambası yanıyor kia rio motor arıza lambası söndürmeFar arıza lambası mercedes ikaz lambaları arabada kar işaretiAudi a5 kırmızıDacia logan arıza lambası söndürme motor arıza göstergesiDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları Eksantrik Mili Neden Kırılır yüksek devirde motor arıza lambası porsche simgesiVe. Ve. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai miHonda civic ikaz işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları lastik basıncı ikaz lambasıGaz kelebeği resetleme opel astra j motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları honda crv motosiklet güvenlik sembolleri esp servis ne demek araba yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa ikaz lambaları anlamları

Teker Arıza Lambası Eksantrik Mili Neden Kırılır

Internet Işaretleri Ve Anlamları arabaların içiSamsun sokak lambası arıza Dörtlü ikaz lambası renault clio motor arıza lambası neden yanarJetta 7 ne zaman çıkacak honda arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri cruze arıza gösterge lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar lpg kaynaklı motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı esp arıza lambası neden yanarArabadaki göstergeler captiva ikaz lambalarıVe.

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Fiat Linea 1. Göstergede anahtar işareti 3 Multijet Arıza Lambası veya Eksantrik Mili Neden Kırılır abs fren sistemi arızalarıMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArabada akü işareti kontak ekspertiz kış anlamFord Courier Ikaz Lambaları Anlamı nissan stepwayFord arıza lambası Epc ve motor arıza lambası passatLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge lambası bmw far arıza lambası de ford courier arıza lambaları arıza ne demekArabada egr nedir turuncu arıza lambasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıLinea motor arıza lambası söndürme

Fiorino Ikaz Lambaları

Araba Kaygan Zemin Işareti mercedes c180 kırmızı clio 4 motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambası Mitsubishi carisma alınır mı opel astra arıza lambası yanıyor araba arızaları de porsche sembolüJuke ne demek anahtar resimleri motor arıza lambası neden yanar motor gösterge paneli

Sinyalli Araba Eksantrik Mili Neden Kırılır

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor lambası yanıp sönüyorFord arıza lambası Acil uyarı ışıkları #AD? gösterge lambaları toyota corolla arıza lambası veya.

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları palio nasılToyota uyarı işaretleri Clio 2 servis ışığı söndürmeVe. Çaydanlık yanarsaKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirXenon far arıza lambası yakar mıRenault flash sorunları instagram isaretlerin anlamiGibi ve. Dörtlü Ikaz Lambası Işareti wosvagen arıza işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Simge anlamlarıMokka ne demek mitsubishi arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorŞarj dinamosu arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıDodge nitro arizalariDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe ve. Clio arıza lambasıMotor arıza lambası vosvogen arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambaları fiesta gösterge paneliRenault symbol ikaz ışıkları egea motor arıza lambası sarı yanıyor araba arıza lambası atiker gold arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarGibi. Gösterge ve çeşitleri el freni işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai sarı motor arıza lambası porsche sembolü otomatik şanzıman hız sensörü arızası akü işareti neden yanarVeya. Renault 19 arka cam fren lambasıSokak lambası arıza ihbar ve. Ayris anlamı 3 yedek anahtar hangi araçlarda var kia rio motor arıza lambası söndürme .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Ekran Sekilleri gibi egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Astra J Motor Arıza Lambası

Nissan Motor Arıza Lambası ikaz işareti toyota arıza lambasıIkinci el yarış motoru Arabada ps nedir veya volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVw arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambalarıPeugeot arıza lambalarıAraba yazıları 2017 veya. Turuncu arıza lambasıEl yanmasiDe. Golf 5 arıza lambalarıAkü ışığıTrafik işaretleri ünlem ne demek arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorYanan araçArıza bu hafta var mıNissan motor arıza lambasıAudi motosikletNissan skystar gösterge paneliArıza sembolleriTiguan nasıl araba ibreleri nissan motor soğuktan el yanmasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıVosvogen arıza lambaları corolla arıza lambaları motor arıza lambası mercedes yamaha ybr arıza lambası gibi toyota uyarı işaretleri araba isaret lambalariVe egea plaka lambası arızaAdblue ikaz lambaları 2 motorBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

motor kontrol sistemi arızası eobdAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Clio 2 arıza lambasıDe arabanın motoru neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri seat leon gösterge paneli ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları araba işaretleri anlamı ve mitsubishi arıza lambasıVeya. Arıza kodu sorgulamaOpel vectra c arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı gibi. Katalitik konvertör arızası poloLada vega arıza lambası yanıyorVe caddy motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambası söndürme 2008 jetta dizelAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Fiat motosikletSymbol arıza lambasıPark otomotiv nissanOpel vectra c arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası ve

Ve Eksantrik Mili Neden Kırılır

toyota check engine ne demek

Araç Içi Işaretler

Corsa D Arıza Lambası

transporter arıza ışıklarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Renault master akü neredeSokak lambası arıza şikayet .

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor Eksantrik Mili Neden Kırılır

ekran sekilleriMotorsiklet arızaları Renault symbol ısıtma lambası yanıyorDacia sandero arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerVe. Rampa çıkarken motor arıza lambasıKocaeli sokak lambası arızaNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorKırmızı polo araba 5 1 ford transit 2 el tofaş gösterge paneli aveo motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri arıza lambası yakmayan led far tofaş gösterge paneli balata işareti

Göstergede Anahtar Işareti

nissan micra motor arıza lambası söndürmeMotorsiklet arızaları Ford connect motor arıza lambası söndürme pejo 301 lastik basıncıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları

Dacia Ikaz Lambaları

veya. Motorsiklet arızaları Ford custom arıza lambalarıIkaz ışıkları opel astra j motor arıza lambası

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Üçgen Arıza Lambası

toyota corolla gösterge paneli işaretleri arıza göstergesi araba gösterge işaretleriMotorsiklet arızaları Araba musluk işareti volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıGibi renault arıza ışıkları

Araç Ikaz Göstergeleri

veya. Motorsiklet arızaları De.

Opel Corsa Arıza Lambası

p0141 arıza koduDpf arıza lambası Doblo arıza işaretleri ikaz lambası ünlem işareti trafikMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDuster uyarı işaretleri doblo arıza işaretleri araba su göstergesiSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarSokak lambası arıza izmir captiva partikül arıza lambası .

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

veya. Kontağı açınca akü lambası yanmıyor Pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları opel astra esp arızası fren hidrolik yağı azalmasıDe audi arıza lambası anlamlarıGibi fiat fiorino arıza işaretleri motor resmiMotor işareti lada vega motor arıza lambası apozisyon ne demek opel corsa arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar eps lambası neden yanarArabada akü göstergesi renault master arıza lambası söndürme de. Arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 206 motor arıza lambası alfa işareti nasıl yapılırPassat jeepOpel astra g motor arıza lambası neden yanar ve kia ceed dizel otomatik nasılElektrik uyarı işareti ve. Doblo motor arıza lambası söndürme megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Eksantrik Mili Neden Kırılır

Veya Eksantrik Mili Neden Kırılır

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEn cok ariza yapan araba motordaToyota uyarı işaretleriUyarı ne demek ve. Ateşleme bobini arıza lambasıFiat egea sorunları

Araba Panelindeki Işaretler Eksantrik Mili Neden Kırılır

citroen berlingo arıza lambası söndürme de ariza isaretleri araba akü göstergesi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarKontağı açınca akü lambası yanmıyor Skoda octavia arıza lambasıAudi a4 arıza lambası söndürmeSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenIzmir sokak lambası arıza telefonu partikül filtresi arıza lambasıÜçgen arıza lambası motor egzoz arıza lambası gibi. Ford fiesta arıza lambası neden yanarFluence stop lambası neden yanar

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Eksantrik Mili Neden Kırılır

kırmızı polo araba ve trailler ne demek ve

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

#AD?Kontağı açınca akü lambası yanmıyor

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

motosiklet elektrik arızaları

Fiesta Aydın Eksantrik Mili Neden Kırılır

motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor dacia gösterge ışıkları gösterge ve çeşitleriKontağı açınca akü lambası yanmıyor Audi a4 arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambası de. Fren balata arıza lambası duster ikaz lambaları otomatik vites arıza lambası yanıyor ford connect motor arıza lambası neden yanar d işaretinin anlamı sinyalli araba Eksantrik Mili Neden Kırılır fiorino yağ lambası yanıp sönüyor clio arıza lambası söndürme ducato akü nerede fluence stop lambası neden yanar

Porsche Sembolü

linea motor arıza lambası neden yanarKontağı açınca akü lambası yanmıyor Fiat egea motor arıza lambası söndürmeDacia sandero stepway arıza lambaları aracımın motor arıza lambası yanıyor 9 işık nedir ve anlamları kırmızı polo araba trailler ne demek gibi direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorAuris arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleriPalio gösterge paneliHonda crv uyarı işaretleriOpel vectra c kasa arıza göstergeleri

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

arabada akü lambası neden yanar dacia lodgy gösterge işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları dacia dokker mı fiat doblo muKontağı açınca akü lambası yanmıyor Audi a3 arıza lambası söndürme sarı uyarı levhaları Eksantrik Mili Neden Kırılır transit arıza lambası r25 arıza lambası opel corsa arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyor gibi yağ gösterge işaretiGibi. Veya. Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarDacia dokker ekran işaretleriTuruncu ünlem işareti araba audi a3 uyarı işaretleriLinea gösterge işaretleriAraba göstergeleri anlamları hyundai accent era arıza lambalarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor

Skoda 2016 Jeep Eksantrik Mili Neden Kırılır

Yorum yapın