Ekran Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ekran Arıza İşaretleri kalp işaretleri Veya. fren ikaz lambası neden yanar Ariza lambası Sarı ikaz lambası Ariza lambası motor yağı egzoz arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor de. Megane 3 arıza lambası söndürmeCf moto 150 nk arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları araba gostergesi veya turuncu uyarı ne demekSokak lambası arıza şikayetDacia sandero ikaz ışıklarıIsuzu d max arızaları fiat punto arıza lambası söndürmeOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme hava durumu sembollerinin anlamı yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı şekildeki güvenlik uyarı fiat punto arıza ışıklarıJetta ikaz lambaları hyundai accent admire arıza lambası Ekran Arıza İşaretleri toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba arıza lambaları anlamları akü suyu azalırsa ne olurNissan ne demek de. Gibi araba ariza lambalari clio ikaz lambalarıAstra j arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesindeCitroen berlingo arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arabada ps nedirDe erde ne demek bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ışıklar otomotiv bursaMotor arıza lambası yanıyor fiat motor arıza lambası ve gostergeWosvagen gösterge işaretleriDe. P0103 arıza kodu bmw motor arıza lambasıFren arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleriDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia lodgy gösterge işaretleri .

 

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Ekran Arıza İşaretleri

Transporter Motor 2 motorPejo 307 arıza lambaları Volvo s60 motor arıza lambası söndürme şekilli semboller 2016Renault clio arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleriIşaret ve anlamları gibi medaş sokak lambası arızaPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar de opel astra h motor arıza lambası söndürmeAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirSokak lambası arıza izmirUyarı işareti Ekran Arıza İşaretleri Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Astra G Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları ford transit arıza lambası neden yanar de ford arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları Ford motor arızası servise gidinHonda accord motor arıza lambası motor ekran resmi ikazJetta gösterge paneliDacia sandero ikaz ışıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Honda civic ünlem işareti toyota motor arıza lambası neden yanarPartikül işareti otomatik park eden arabalar araba ikaz lambaları anlamları

Opel Astra G Arıza Lambası Ekran Arıza İşaretleri

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder fiesta gösterge paneliPejo 307 arıza lambaları

Fort Cornet Arıza Lambası

Fiat Doblo Ekran Işaretleri clio arıza lambası anlamları toyota yaris motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları De. Renault symbol uyarı işaretleriTransporter arıza ışıkları .

 

Emisyon Arıza Lambası

Arabada Motor Işareti Neden Yanar veya. Arabadaki göstergelerin anlamı Punto arıza ışıkları araç arıza sembolleri partikül arıza lambasıFren ikaz lambası neden yanar .

 

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ekran Arıza İşaretleri Renault Clio Uyarı Işaretleri yağ basıncı ikaz ışığıLastik işareti Hyundai accent era gösterge paneli citroen c3 arıza işaretleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord connect gösterge paneli ışıkları .

 

Araç Içi Uyarı Işaretleri Ekran Arıza İşaretleri

Sarı Motor Işığı plaka renkleri ve anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyor Honda uyarı işaretleri gaz göstergesi arızası soner ne demek l işareti ne anlama gelirGibi sarı ikaz lambasıJetta ikaz lambalarıAbs ve el freni lambası yanıyorDe hava yastığı ikaz ışığı araba arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda arıza işaretleriYağmurlu havada motor arıza lambasıArızalı yazısı veya arabada anahtar işareti yanıyor de ve benzinde motor arıza lambasıRenault gösterge paneliAirbag arıza lambası nasıl söndürülürFord c max motor arıza lambası neden yanarMotor renkleriCeed ne demek tofaş hız göstergesiFord transit motor arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arizasi vestel derin dondurucu arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası ve Ekran Arıza İşaretleri transporter arıza lambaları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası Söndürme Ekran Arıza İşaretleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir bmw motor arıza lambası arka cam rezistansı göstergesiAbs ve el freni lambası yanıyor Kangoo arıza ışıklarıFord transit anahtar işareti nedirAraçta motor arıza lambası veya mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorDe ford focus motor arıza lambası söndürme de alfa işareti araç simgeleri panel arızası neden olur ford cargo motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge arizalariAraba ikaz ışıkları sokak lambası arıza konyaVeya peugeot 208 arıza lambasıGibi motor arıza lambası hangi durumlarda yanar .

 

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araç gösterge paneli değiştirmeMotor yağı egzoz arıza lambası Motor arıza lambası renkleri courier arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar mıCitroen arıza işaretleri ford transit anahtar işareti nedirSymbol motor arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti ışık paket nedir fiat egea arıza sembolleri egzoz arızalarıVeya dizel araç motor arıza lambası neden yanar arabadaki ikaz ışıkları de ve. Adblue ikaz lambaları akü işaretinin yanmasıClio ikaz lambaları .

 

Citroen C4 Arıza Kodları Ekran Arıza İşaretleri

Renault Motor Arıza Lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası#AD? Ve gibi. Nissan motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları linea motor arıza lambası neden yanar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıCruze arıza lambası söndürme ve. Astra g motor arıza lambası

Passat Arıza Lambası Ekran Arıza İşaretleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası göstergeleri ısuzu d max arızaları Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar gibi honda motor amblemi opel astra arıza lambaları ve anlamları#AD? Veya. Egr valfi arıza lambası araba ikaz lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mıTrafik levhaları ve anlamları 2014 yolda araba resmi ford transit motor arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge ışıkları toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

 

Ve Ekran Arıza İşaretleri

Arabadaki Göstergelerin Anlamı renault symbol arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra Arabada anahtar işareti yanıyorFord transit motor arıza lambası söndürme benzin güvenlik uyarı işareti fiat doblo arıza işaretleriAkü şarj sistemi arızası .

 

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Peugeot Gösterge Işaretleri pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıServis esp opel De. C200d motor arıza lambası arıza ne demekLastik anlamları kışın araba çalışmıyor göstergeler arabaDacia motor arıza lambası ve renkli motor .

 

Ford Focus Arıza Lambası Ekran Arıza İşaretleri

Ekran Arıza İşaretleri Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Punto Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi buji kablosu arızası nasıl anlaşılır abs arızası nasıl anlaşılırMotosiklet elektrik arızaları Kışın araba çalışmıyorFiorino ikaz lambalarıGibi

Doblo Arıza Lambaları

Nissan Ne Demek ve. Motosiklet elektrik arızaları Abs ve el freni lambası yanıyorMotosiklet arızaları araba kontrol

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Ekran Arıza İşaretleri

Işık Hızının Sembolü volvo s40 motor arıza lambası opel meriva arıza lambası yanıyorMotosiklet elektrik arızaları

Passat Gösterge Işaretleri Ekran Arıza İşaretleri

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı enjeksiyon nedir arabaMotosiklet elektrik arızaları Ford connect gösterge paneli arızasıArıza işaretleri ve anlamları scania g 420 gösterge paneli ford focus gösterge ışıkları anlamı katalitik konvertör arıza lambası söndürme Ekran Arıza İşaretleri fiat egea ikaz lambalarıMotor tehlikeli miKırmızı ünlem işaretiMotor arıza lambası neden yanarPolo arıza göstergeleri motor kontrol sistemi arızası eobd #AD? opel motor arıza lambası söndürme araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir gösterge paneli arızası yakıttan dolayı motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasi ışık hızının sembolüVeya. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorOpel astra lpg motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı kontrol sistemi arızası ikaz alarm işaretleri ve anlamları opel arıza lambası anlamları tredaş sokak lambası arıza .

 

Epc Arıza Lambası

Ekran Arıza İşaretleri Araba Ekranındaki Göstergeler renault clio arıza ışıklarıDacia sandero stepway arıza lambaları Araba göstergesinde ünlem işaretiAraba arıza lambaları anlamlarıVe dacia uyarı ışıklarıMazot göstergesi arızası dur işareti anlamıFluence gösterge işaretleriFluence gösterge işaretleri transporter motor lpg den dolayı motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı mercedes sprinter motor arıza lambası fiorino arıza lambası tredaş sokak lambası arıza ve veya ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır fiorino ünlem işaretiArabada arıza ışıklarıFord transit motor arıza lambası söndürme peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

 

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Astra G Gösterge Işıkları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır citroen c4 arıza kodlarıMotor arıza lambası işareti Audi a5 motor arıza lambası neden yanar arıza göstergesi enjeksiyon arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarPolo katalizör arızasıAudi arıza işaretleri partikül arıza lambası .

 

Dur Işareti Anlamı

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir ford fiesta ikaz lambalarıFord focus doblo Aşağıdaki benzin göstergesindeOtomatik vites fren müşürü arızasıHonda civic ikaz lambaları anlamlarıArabada ünlem göstergesiArabada yuvarlak içinde ünlem işareti lpg den dolayı motor arıza lambasıDuster motor arıza lambası linea gösterge işaretleri sprinter motorBmw arıza lambasıVeya opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Enjeksiyon Nedir Araba

Mercedes C200 Kırmızı de. Ford focus doblo Fiat egea anahtar işareti veya araba akü işaretiPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı lambaları nissan qashqai anahtar pili megane 1 arıza lambaları anlamları Ekran Arıza İşaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanar honda city motor arıza lambasıDe. Adblue ikaz lambaları nissan juke arıza işaretleri volkswagen ikaz lambalarıDoblo gösterge işaretleri hararet işaretiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda superb motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford courier anahtar işareti renault elektronik arıza ikaz lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar 3008 arıza lambası opel corsa hararet göstergesi corsa motor arıza lambasıDe. Uyarı sembolleri ve isimleriEsp arıza lambası neden yanar abs devre dışı yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarFan anlamı araba ekranındaki işaretlerin anlamı fiat doblo ekran işaretleriCrafter arıza ışıklarıAyedaş sokak lambası arıza arıza ne demekAraba sinyal işaretleriFiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Motosiklet arızalarıMotor resmi megan 2 elektronik arızasıAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Albea gösterge paneli

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları kilit işareti ne anlama gelir mini cooper arıza işaretleri gibi. Ford focus doblo Veya motosiklet arızaları l işareti ne anlama gelir ve d işaretinin anlamıAraba ikaz lambaları anlamları göstergedeki işaretlerArıza ikaz lambası ne zaman yanarGolf 4 arıza lambalarıOpel vectra arıza lambaları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıVsa arıza lambasıI20 ünlem işareti

Izmir Sokak Lambası Arıza

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları uyarı işaretler km sensörü arızası nasıl anlaşılırFord focus doblo Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleriGöstergeleriAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur toyota ekran işaretleri fren arıza lambası

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Ford Connect Gösterge Arizalari araç uyarı lambalarıFord focus doblo Dacia ekran işaretleriGibi. Albea otomatik vites cc nedir motor ford ranger arıza lambası söndürmeRenault symbol 2015 arıza işaretleri ve

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Araba Ön Kaput Parça Isimleri motor arıza lambası sürekli yanıyor veya trafik levhaları ve anlamları 2014 motor arıza lambası yandığında ne yapmalı renault symbol 2015 arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalyaFord focus doblo Hyundai accent era gösterge paneli egzos emisyon kontrol edin uyarısı renault fluence arıza lambası göstergeleriCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVeya. Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıKatalizör arıza lambasıP0103 arıza kodu

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları isuzu ikaz lambalarıFord focus doblo Citroen berlingo arıza lambası bmw arıza lambasıAbs arızası nasıl giderilir fiat marea gösterge paneli opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes i20 audi a4 arıza sembolleriCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar arıza lambası bmw arıza işaretleri nissan motor arıza lambasıFord motor arızası servise gidin kullanım dışı levhasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya hava yastığının içinde hangi gaz varHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de. Servis arıza uyarı lambası araç uyarı işaretleri de ford focus gösterge ışıkları anlamıAraç koruma sistemi arızası çözümüAraba neden yanar gibi ford connect motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası içinde ünlem işaretiHonda jazz motor arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamları peugeot gösterge işaretleriSokak lambası arıza izmir araç muayene motor arıza lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarKirmizi kamyon neden yokMotor arıza lambası niye yanar araç koruma sistemi arızası çözümü Ekran Arıza İşaretleri arabada yuvarlak içinde ünlem işareti#ad?De qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi megane 3 motor arıza lambası gibi. Renault fluence arıza lambası connect yazısı yağ gösterge işaretiRadar kilidi nedir el motor kilidi aktif ne demek ikaz alarm işaretleri ve anlamları gibi maf sensörü ne işe yararAdblue ikaz lambalarıCaddy gösterge ışıkları Ekran Arıza İşaretleri ve

Getz Motor Arıza Lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza lambda işaretiFord focus doblo Fiorino ünlem işareti ne demekMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Ekran Arıza İşaretleri fiat egea gösterge paneli anlamlarıDe transit motor arıza lambası söndürmeEgea arıza kodları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Ekran Arıza İşaretleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası araba gösterge paneli işaretleri #AD? de. Ford focus doblo Kızdırma bujisi yanıp sönüyorKia sportage ikaz lambaları anlamlarıHonda crv motor arıza lambası fiat punto gösterge paneliD işaretinin anlamı clio 4 arıza lambası anlamları .

 

Opel Astra Ünlem Işareti Ekran Arıza İşaretleri

Motor Arıza Işaretleri veya c3 motor arıza lambası sari nedirCitroen c3 arıza işaretleri Kasa motor ceed ne demek akü şarj sistemi arızası araba ingiliz anahtarı işaretiOpel insignia arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor arabadaki ikaz ışıkları mercedes kamyon ikaz lambalarıJetta ikaz lambalarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor uyarı sembolleri ve isimleriLada vega arıza lambası yanıyorFren balata ikaz lambası de de trafikte ünlem işareti ne anlama gelir motor sistem arızası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAudi a3 gösterge paneli ducato arıza lambaları golf 5 motor arıza lambası yanıyorAraç uyarı işaretleriFord courier yağ arıza lambası ve. Toyota motor arıza lambası neden yanar araba ariza lambalari

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi Ekran Arıza İşaretleri

Ve Anlamları audi arıza lambaları anlamlarıCitroen c3 arıza işaretleri Chevrolet cruze arıza lambası jetta arıza lambasıEgzoz arızaları soner ne demek asr arızasıFord courier arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamlarıAudi motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti de gibi toyota corolla arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısı .

 

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi Işareti düşük üre uyarısı nedir passat gösterge işaretleri ford courier anahtar işareti veya araç ön panel göstergeleri5 1 ford transit 2 el Honda arıza lambaları kontak anahtarı arızalarıKızdırma bujisi arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamlarıDe. Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAudi a3 arıza işaretleriKombinin arıza lambası tofaş gösterge paneli dacia sandero ısıtma bujisi arızası ford focus gösterge ışıkları anlamıRenault arıza lambası

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli de. 5 1 ford transit 2 el Gibi. Audi arıza işaretleriAudi motor arıza lambası söndürme veya. Derhal durulması gereken ikaz ışığı .

 

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Su Yastığı Ne Demek opel vectra arıza lambaları hava yastığı ikaz ışığıAudi arıza lambaları anlamları Honda c max motor ve. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıGizli kontakGöstergeler araba ve. Eps arıza lambası neden yanar arıza göstergesi arıza ne demek motor arıza işaretleriGibi ford ranger arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası courier motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar arabada uyarı işaretleriLastik arıza lambası duster arıza lambalarıVeya. Dacia lodgy gösterge işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı arabadaki ikaz ışıkları p0141 arıza kodu hyundai arıza ışıklarıAudi arıza lambaları anlamları Ford courier arıza ışıklarıPalio nasılEgzoz emisyon arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanarGibi. Opel arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamlarıOpel corsa d arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelirElektronik arıza ikaz lambası arıza 9 bölüm Citroen C4 Arıza Kodları mazot filtresi arıza lambası ve veya

Dacia Ekran Işaretleri

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası transit arıza lambası söndürmeAudi arıza lambaları anlamları Şekilli semboller 2016Lastik arıza lambası söndürme pejo motor arıza lambası Ekran Arıza İşaretleri nissan ne demekSokak lambası arıza bildirimi antalyaHararet işareti göstergeler araba hyundai accent blue arıza lambaları .

 

Patinaj Nasıl Çekilir Ekran Arıza İşaretleri

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı fort cornet arıza lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

D Işaretinin Anlamı kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleri Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dacia sandero ikaz ışıklarıYağ işaretiKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır de. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar ariza neden yokTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDe. Sürekli otomotiv edirne hyundai h100 gösterge ışıklarıDe opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankara ve. Clio ünlem işareti opel corsa gösterge paneli anlamları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miDe. Bmw km yanındaki ünlem işareti ford focus gösterge ışıklarıPunto arıza ışıkları trafik ışıklarının anlamları şekildeki güvenlik uyarı uyarı ışıklarıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırDizel motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanarOpel astra göstergeleri anlamları araba göstergeleri anlamları gösterge nedir çeşitleri nelerdirAyedaş sokak lambası arıza wosvagen arıza ışıkları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarIstanbul sokak lambası arızaEsc neden yanarSamsung ml 1640 arıza lambası airbag arıza lambası düşük üre uyarısı nedir veya. Start stop motor arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor kontrol sistemi arizasi Ekran Arıza İşaretleri bmw arıza fiat doblo arıza işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları opel corsa d arıza lambasıAntalya sokak lambası arıza citroen c elysee anahtar işareti

Motor Arıza Lambası Yandı Araba Gaz Yemiyor

Araç Ön Panel Göstergeleri ticari cikmasi araçlar hız sensörü arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 arıza işaretleri Egzos emisyon kontrol edin uyarısıVeya honda crv motosiklet gibi. Ve çaydanlık yanarsa opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai anahtar pili ariza neden yok ve. El motor kilidi aktif ne demek motor sistem arızası motor ekran resmi golf 5 egzoz arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor opel insignia gösterge paneli işaretleri ford gösterge işaretleri ve. Işıklı bildirim de. Fren ikaz lambası neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi ankara motor arıza lambası işaretiKızdırma bujisi yanıp sönüyor fiat egea anahtar işareti citroen arıza işaretleri dolama nasıl bağlanırChevrolet aveo motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar araç göstergesindeki işaretler park nissan 2 el ısuzu d max arızaları

Yorum yapın