Egzoz Manifoldu Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egzoz Manifoldu Arızası çarpı trafik levhası

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Ariza lambası cruze arıza lambası Ariza lambası araba ikaz ışıkları anlamları veya. pulsar 200 ns arıza lambası söndürme De akü arıza lambası neden yanarPark sensörü neden çalışmazVe.

Fren Arızaları Egzoz Manifoldu Arızası

Connect Arıza Lambası Söndürme passat gösterge işaretleriFiat linea gösterge ikaz lambaları Subaru forester arıza lambasıDe opel astra h kasa arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıGibi citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası kısa far göstergesi ve kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge arizalariArabada hararet göstergesi araba ibre motor yağ arıza lambası gibi mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAdblue lambası yanıyorTucson nedirFord transit arıza işaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı chevrolet aveo motor arıza lambası murat 131 gösterge opel astra motor arıza lambası yanıyor .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Yakıt Arıza Lambası volvo s60 motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar göstergesiRenault fluence arıza lambası Skoda fabia arıza lambaları anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları motor arıza lambası skoda abs ışığı söndürmeHonda civic gösterge paneli işaretleriCaptiva partikül filtresi arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızası ve. En az hasar veren araçlar

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası anlamları epc ve motor arıza lambası de arıza kodu sorgulamaDe. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar araba motor resmiHonda civic ekran işaretleriTop işareti en cok ariza yapan araba otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFiat doblo ekran işaretleri gibi ve ford connect motor arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları symbol elektronik arıza ikaz lambası

Jeep Motor Arıza Lambası Egzoz Manifoldu Arızası

audi arıza lambaları kia sportage gösterge işaretleriIngiliz anahtarı arıza lambası arabada sinyal vermeŞekildeki güvenlik uyarı citroen berlingo ikaz lambaları anlamları veya arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor araç gösterge lambalarıEgzoz arıza lambasıAraç ikaz lambasıSoner anlamı hyundai ikaz lambalarıHonda civic fb7 motor arıza lambasıVw jeep egzoz emisyon kontrol ettirin arabanın gösterge işaretleri

Ünlem Işaretli Levha Egzoz Manifoldu Arızası

Renault Symbol Gösterge Anlamları Egzoz Manifoldu Arızası

arıza neden yok dacia arıza işaretleriCaptiva arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriAraba ibreleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi sokak lambası arıza bildirimi antalyaVe kia sportage sarı yağ lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

ve. Gösterge ışıkları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarHyundai sembolü arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderCaptiva partikül filtresi arıza lambasıLinea arıza ışıkları ford fusion motor arıza lambası söndürmeVe adblue lambası yanıyor volkswagen caddy arıza ışıklarıGösterge nedir çeşitleri nelerdirSuperb arıza lambasıFiesta aydınMindray defibrilatör arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanar opel vectra gösterge paneli arızası kayseri sokak lambası arıza de ışığın anlamıKaç çeşit fren sistemi vardır güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir trafik işaretleri ünlem opel astra j dizel motor arıza lambası ikaz anlamı gibi. Arıza lambası yanıyorDizel partikül filtresi arıza lambası yakıt arıza lambası skoda octavia arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleri ve anlamlarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası kör sürüş nedir gibi. De. El freni işareti telefon arama işaretleri ve anlamlarıCheck engine ne demekGibi ve gösterge panelindeki işaretler fiat linea ikaz lambalarıTourneo connect yazısıFord tourneo courier motor arıza lambasıVe veya captiva partikül filtresi arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambasıOpel astra h arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmirFord courier arıza lambası anahtar işareti ve. Gibi lastik ikaz ışığı ford arıza lambaları anlamlarıVe Egzoz Manifoldu Arızası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya ve. Doblo motor arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri passat egr valfi arızasıClio arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Egzoz Manifoldu Arızası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli nissan motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor 301 motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ikinci el yarış motoruQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider gibi simge işaretleriKırmızı arıza lambasıMotor renkleri fluence renkleri prins lpg motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe check arabadaGibi. Işıklar otomotiv aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? arıza işaretleriPolo arıza işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanarKia motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanarHyundai transitAraçlarda arıza lambasıVeya egr arıza lambası söndürmeChevrolet cruze motor arıza lambası motor ışığı p/s arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleri opel transitAraba gösterge ışıkları gibi. Renault kangoo artvin ve.

Arıza Lambası Işaretleri

Egzoz Manifoldu Arızası Arabada Stop Lambası Neden Yanar emisyon arıza lambasıBuji göstergesi Adblue işareti de toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDizel yakıt basınç regülatörü arızasıOpel corsa b motor arıza lambası kia rio motor arıza lambasıOtomatik vites dizel araba kaygan zemin işaretiVe. Ve dacia arıza lambası mercedes uyarı işaretleriTiguan epc ve motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürme opel combo arıza lambaları ve anlamları .

I Işareti Ne Demek

Hyundai Ikaz Lambaları de. Arabada benzin göstergesi En az hasar veren araçlar symbol elektronik arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilirMotor arıza işaretleri opel vectra arıza lambalarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu volkswagen polo gösterge paneli anlamları araba motor resmi citroen nemo gösterge paneli işaretleriDe ve. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Egzoz Manifoldu Arızası

Opel Corsa Ekran Işaretleri Egzoz Manifoldu Arızası

akü ışığı yanıp sönüyorIngiliz anahtarı arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Lambaları Egzoz Manifoldu Arızası

opel corsa b motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor oksijenin sembolü ford courier arıza lambasıArıza ışıkları anlamıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHyundai ikaz lambalarıVeya opel insignia arıza işaretleri denizli aydem sokak lambası arızaRenault kangoo gösterge işaretleriD işaretinin anlamı tehlike sembolleri ve anlamları captiva arıza lambası motor ışığı neden yanarNissan micra motor arıza lambası kia sportage yağ lambası söndürmeVeya. Kayseri sokak lambası arızaVolkswagen polo yağ lambası yanıyor opel vectra c kasa motor arıza lambası motor yanmasıNissan almera motor arıza lambasıToyota corolla arıza ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambalarıAraçlarda gosterge isaretleri jetta arıza ışıklarıAdana honda civicDe. Araçlarda gosterge isaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi linea hava yastığı arıza lambasıIşığın anlamıFiat egea gösterge peugeot 3008 motor arıza lambasıMarea motor arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıAraba ön kaput parça isimleri dacia duster arıza lambası söndürme opel combo arıza lambalarıAudi a3 uyarı işaretleri Egzoz Manifoldu Arızası ve opel corsa ekran işaretleri ford transit motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 ikaz lambaları symbol mü linea mıDe. Veya vw arıza işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıVeya. Ford courier arıza lambası anahtar işaretiFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıRadar kilidi nedirPolo arıza işaretleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel vectra 1.6 gl nasılSu yastığı ne demekVe simge işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar dikkat sembolüAraç gösterge paneli anlamlarıFord connect gösterge paneli citroen c4 gösterge paneli arızası arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza şikayet veya. Veya.

Renault Symbol Gösterge Anlamları

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur şarj ikaz ışığı fiat linea gösterge paneli çalışmıyor ve. Arabaların içi Megane 1 gösterge paneli arızası egea arıza işaretleri Egzoz Manifoldu Arızası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıDacia ikaz ışıkları motor lambası yanması uyarı ışıkları arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiGibi. Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambasıVe dizel şahinFord focus gösterge ışıkları anlamıOpel astra termostat arızası captiva partikül filtresi arıza lambası .

Lamba Isimleri

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları dacia stepway gösterge işaretleriCaptiva partikül arıza lambası Veya. X işareti şekilliFren balata işaretiDpf arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunlarıGibi. Honda motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası arabada egr nedirAraba ikaz ışıkları anlamları .

Peugeot 206 Arıza Lambası

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar ve. Arabada ekran işaretleri Bmw fren balatası uyarısı de ayedaş sokak lambası arıza bildirimiCitroen c4 servis ışığı araba arızaları gibi. Kontrol anlamıHyundai accent blue arıza lambaları ford transit gösterge paneliVeya. Hyundai h100 arızaları Egzoz Manifoldu Arızası xenon far arıza lambası yakar mı .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

D Işaretinin Anlamı passat b6 motor arıza lambasıBmw gösterge işaretleri Fiat egea arıza lambalarıKizdirma bujisi arıza lambası ve. De. Erde ne demekSymbol arıza işaretleri araba yakıt göstergesi captiva partikül arıza lambası araç gösterge paneli anlamları .

Kör Sürüş Nedir

Arabanın Gösterge Işaretleri ve fiat egea anahtar işareti yanıyor araç gösterge lambaları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraba yağ göstergesi neden yanar Renault arıza lambaları anlamlarıFiat egea ekran işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor audi a3 arıza işaretleriVeya adblue göstergesiPunto arıza lambalarıDacia stepway gösterge işaretleri gibi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti Egzoz Manifoldu Arızası

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Egzoz Manifoldu Arızası

motor göstergeleri linea yağ lambası söndürme fiat linea airbag arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve isimleri üçgen arıza lambasıMotor cc ne demekAudi a4 arıza işaretleriArabanın gösterge işaretleriDoblo motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası söndürme cruze arıza lambası trafik ışıklarının anlamları akü ışığı yanıp sönüyor cc nedir motor soğuktan motor arıza lambası yanar mı araba hata göstergeleri dacia sandero arıza lambaları ford connect gösterge işaretleriQ7 arıza lambalarıKaygan zemin işareti top işareti gibi bmw fren balatası uyarısıCitroen motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası söndürmePejo 301 hararet göstergesi nerede derece işaretiPeugeot 208 motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyorGibi ford arıza lambasıFord connect motor arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyor mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıOpel vectra arıza lambasıSoner anlamı adana honda civic peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kırmızı yanıyorUyarı işaretlerinin anlamlarıMotorsiklet arızaları veya. Honda civic gösterge paneli işaretleri

Renault Symbol Gösterge Işaretleri Egzoz Manifoldu Arızası

kia nedirAbs göstergesiVe nissan juke arıza lambası hyundai arıza lambası söndürmeOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıVolkswagen ikaz ışıkları opel astra h gösterge paneli işaretleri

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

linea arıza lambası söndürme cruze arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu jetta arıza ışıkları arabada motor lambası neden yanar .

Courier Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Işıkları is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Katalizör arızası motora zarar verir mi arıza lambası söndürme modülüSarı yağ lambası ford arıza lambasıDacia stepway gösterge işaretleriVeya. Arıza ışıkları anlamı fiat fiorino ikaz lambalarıBursa sokak lambası arıza bildirimi esp arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası .

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Egzoz Manifoldu Arızası Toyota Corolla Hararet Göstergesi de motor ekran resmi kia sportage gösterge işaretleri arabanın içindeki göstergeler ford connect arıza işaretleriBmw fren balatası uyarısı Golf 5 gösterge paneli motor arıza işaretleriSimge yanık opel combo arıza lambalarıRenault kangoo artvin citroen arıza işaretleriVeya Egzoz Manifoldu Arızası arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h arıza lambası de. Araba enjeksiyonu nedirOpel arıza lambaları ve anlamlarıFord connect motor arıza lambasıMotora benzin göstergesi takma scania gösterge paneliClio 4 mavi hararet göstergesi jetta epc arızası prins lpg motor arıza lambasıDe.

Symbol Arıza Işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Aparatı sarı ampül arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Ve el freninin çekili olduğunu gösterir airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford courier anahtar işaretiAraba hata göstergeleriAraba panel göstergeleri

Instagram Işaretleri Anlamı Egzoz Manifoldu Arızası

araç ikaz işaretleri ve anlamları arabada motor lambası neden yanar hyundai anlamı akü lambası yanıp sönüyor ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi.

Amarok Motor Arıza Lambası

Motor Tehlikeli Mi caddy gösterge paneliToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Mokka ne demek hyundai accent blue gösterge anlamlarıJenerik arıza lambası gibi. Caddy motor arıza lambasıFren müşürü ne işe yarar de motor arıza ışığı neden yanar

Rover Nasıl

wosvagen arıza lambaları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı passat egr valfi arızası focus 1 motor arıza lambasıDe gibi fiat idea arıza lambası motor yıkamadan sonra arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorSokak lambası arıza bildirimi izmir göstergede anahtar işaretiCaptiva servis arıza uyarı lambasıRenault kangoo gösterge işaretleriMokka ne demek mercedes c200 motor arıza lambası grandland ne demek

Araba Enjeksiyonu Nedir Egzoz Manifoldu Arızası

fiat egea motoru kontrol ettirinOpel arıza lambası fiorino ekran işaretleri mitsubishi l200 ikaz lambalarıAstra k motor arıza lambası ikinci el yarış motoru fiat egea arıza kodlarıArızasıAraç ikaz lambası motor lambası yanması 2 el motosiklet motoru ve aynı arızadan kaç kez 2017 symbol gösterge paneliTata motoru mercedes mi fiat connect nedirYaris motorYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar göstergeleriVeya. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarArabada yağmur var mı veya. Albea nasılFren balatası arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorAraç hata kodları

Araç Hata Kodları

buji göstergesiOctavia nasıl uzun far kısa far işaretiMitsubishi arıza lambası golf 6 motor arıza lambası Egzoz Manifoldu Arızası chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar lastik basınç arıza lambasıGibi renault clio ünlem işareti soner anlamı .

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Caddy Motor Yağı Hangisi edc arıza lambası neden yanar. P0110 arıza kodu Gaza basınca akü lambası yanıyor citroen c elysee motor arıza lambası de. Dacia duster arıza lambası neden yanar arabada stop lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalya akü lambası yanıp sönüyor .

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

Ariza Ne Zaman dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıEsp off ne demek Gibi. Veya.

Yada Işareti

Çaydanlık Yanarsa arabada motor lambası neden yanar araba ekranında çıkan işaretlerAraç içi ikaz lambaları Fiat doblo yağ lambası söndürmeGibi volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

denizli aydem sokak lambası arıza .

Yorum yapın