Egea Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egea Arıza Kodları işaret anlamı Connect motor arıza lambası neden yanartrailler ne demek Ariza lambası Araba sinyalleri Ariza lambası gibi. Punto motor arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamları immobilizer arıza lambası ve. Egr arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları clio 2 gösterge paneliAraba göstergeleri ve anlamları arızalı araçlarAstra h arıza lambası dacia sandero arıza ışıklarıWolksvagen arıza lambaları transporter gösterge paneli toyota doblo arabanın içindeki göstergeler

Baskı Balata Yanması Egea Arıza Kodları

Arabada Sarı Kar Işareti

motor ve esp arıza lambası yanıyorVe. Gibi arabanın akü ışığı neden yanarVeya. Aynı arızadan kaç kez 2017 sokak lambası arıza izmir denizli sokak lambası arıza peugeot partner gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor mercedes gösterge işaretleri anlamı peugeot 301 arıza lambaları Egea Arıza Kodları katalizör arızası nasıl giderilirMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarŞekilli furkan yazısıFort nedir hava yastığı ikaz ışığı esp hatasıFord fiesta dizel motor arıza lambası süspansiyon arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler veya yağ basıncı ikaz ışığıSokak lambası arıza şikayetFort transporterHyundai i20 uyarı ışıklarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası söndürme p0003 arıza kodu benzin güvenlik uyarı işareti

Vw Golf Motor Arıza Lambası

doblo arıza kodlarıVeya.

Range Rover Motor Arıza Lambası

Golf Arıza Işaretleri

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Nissan Arıza Kodları

peugeot 301 yakıt göstergesi mercedes uyarı işaretleri konya sokak lambası arıza telefon numarası el motor kilidi aktif ne demekIsuzu d max motor arıza lambasıCorolla motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorGaz lambası nasıl çalışırArıza gösterge lambasıAudi araç elektroniği arızasıVeya. Pcx arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambasıVe. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı araba akü göstergesi mercedes c 200 renault motorOtomatik vites arıza lambasıFiat fiorino arıza işaretleri yanarVeya. Vites arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambası

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

transporter t5 arızaları otomatik vites arıza lambası hız sabitleyici işareti rs200 motor arıza lambası 301 motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambası gibi.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir ve. Connect motor arıza lambası neden yanar Audi motor veya ford courier arıza ışıkları opel insignia gösterge paneli işaretleriElektrik simgeleri .

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Egea Arıza Kodları Sokak Lambası Arıza Şikayet esp arızası nasıl giderilir opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel astra j arıza işaretleri Araç yakıt göstergesi araba isaret lambalariAraçlarda arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıAudi ikaz işaretleri Egea Arıza Kodları gibi

Egea Anahtar Işareti Söndürme Egea Arıza Kodları

gibi.

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Egea Arıza Kodları

301 motor arıza lambası corsa d motor arıza lambası gibi. Jeep renegade motor arıza lambası

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları

de peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mı ford transit ekran işaretleriAriza lambalari traktör arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar durduk yere göz yanması .

Duster Arıza Lambaları Egea Arıza Kodları

Egea Arıza Kodları Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi. Audi a3 araç elektroniği arızasıMurat 131 göstergeIşaret anlamları jeep motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriNissan primera arıza lambası söndürme araba kontrol bmw fren balatası uyarısı ford fiesta motor arıza lambası yanıyorYakıt filtresi arıza lambası Egea Arıza Kodları araba far işaretleriSokak lambası arıza bildirimi egr arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıOpel arızaOpel astra k motor arıza lambasıAraç arıza işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir

Akü Lambası

renault fluence anahtar işareti neden yanar opel astra arıza lambası yanıyorMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirOpel vectra arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar check engine ne demekAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi bmw x1 motor arıza lambası devamlı yanan ışıkToyota uyarı işaretleriDuster arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme passat egr arızasıSymbol motor arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı .

Sarı Motor Işığı Egea Arıza Kodları

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor hava durumu işaretleri anlamları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiAraç içindeki göstergeler Fiat linea arıza lambaları araç içi göstergeler citroen arıza işaretleri nissan juke motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo motor arıza lambasıElektrik simgeleri bmw e90 arıza lambaları opel astra g motor arıza lambası araba uyarı işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri clio arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürmeGibi araba sembolleriOtomatik vites işaretleri arabadaki arıza işaretleri

Mercedes Motor Arıza Lambası

peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araç içi gösterge işaretleri stop lambası neden yanar park lambası arıza ışığı renault ikaz lambaları anlamları veya p0001 arıza kodu Egea Arıza Kodları clio arıza lambası söndürme .

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Kodları Hyundai Accent Arıza Lambaları

Soğuktan Araba Çalışmıyor Egea Arıza Kodları

opel astra arıza işaretleriHyundai tucson gösterge paneli işaretleri esp arızası nasıl giderilir sarı yağ lambası anlamıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarHyundai arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürme araba yazıları 2016Ve eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFiat fiorino arıza işaretleri honda amblemi anlamı de ikinci el benzinli motorDikkat sembolüAraba kontrol sarı motor ışığı ford transit motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Laguna 2 Gösterge Paneli

2013 model dacia dokker akü lambası kırmızı yanıyor arabada sarı kar işaretiBmw arıza lambası sondurmeMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor renault clio gösterge paneli anlamlarıAraçlarda asr nedir sardur 2. el veya. Çaydanlık yanarsa linea yakıt basınç sensörü arızasıVeya peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFiat linea servis ışığı söndürme km sensörü arızası nasıl anlaşılır ve captiva arıza lambalarıWolksvagen arıza lambaları stilo arıza lambası ve fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford courier ikaz lambaları anlamı .

Baskı Balata Yanması Egea Arıza Kodları

Enjeksiyon Arıza Lambası araba içinde anahtar işaretiEgea 1.4 motor arıza lambası Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl nissan arıza işaretleriRenault clio ikaz lambalarıDe. Ve. Focus 1 motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları araba sembolleri .

Reno Clio Gösterge Işaretleri

Caddy Arıza Göstergeleri peugeot 301 yakıt göstergesi fiat albea nasılElektrik sokak lambası arıza Su göstergesi ve 1.9 dizel laguna 1 alınır mı Egea Arıza Kodları fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge ışıkları anlamlarıOrdu fiorino hyundai ikaz lambalarıClio 4 fren sistemi arızası Egea Arıza Kodları araç gösterge lambaları yanıyorsa söndürmeOpel astra j arıza işaretleri opel astra arıza işaretleri arabada anahtar işareti arabanın motor ışığı neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyorBmw e46 arıza lambası söndürme servis esp nedirGoogle ne anlama gelirPassat gösterge paneli anlamları sigorta neden yanar gibi. Uyari işareti egea anahtar işareti söndürmeFiat linea motor arıza lambası söndürmeGibi. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

dizel şahinYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorGibi. L200 motor arıza lambası neden yanar veya araba gösterge lambalarıDacia ikaz lambaları hava akış metresi nasıl temizlenirBmw e46 arıza lambaları bmw fren balatası uyarısıSokak lambası arıza antalyaIşaret lambalarıDodge nitro arizalari araç ışıkları dikkat sembolü

De Egea Arıza Kodları

veya skoda superb arıza lambası söndürmeVeya. Gibi. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıAraç göstergeleri anlamlarıFord focus 3 motor arıza lambası söndürme uyarı işareti nedir veya.

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası gibi. Balata ikaz lambası Multijet motor nedirDacia nasıl mitsubishi arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambasıOpel arıza lambaları .

Elektrik Simgeleri

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti mitsubishi l200 arıza lambaları golf 5 arıza lambalarıMegane 1 gösterge paneli anlamları Dacia sandero arıza lambalarıGibi mitsubishi fuso arıza lambaları sarı direksiyon lambası arabada akü göstergesi motor freni arızası punto motor arıza lambası yanıyorSarı uyarı ne demek araç arıza iveco daily motor arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo de. Veya. Kia rio motor arıza lambası neden yanarDe. Dacia logan arıza lambası gibi. Bmw e46 arıza lambalarıEgea arıza işaretleri fort nedir peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarDe opel meriva motor arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi audi araç elektroniği arızası multijet motor nedirDe araç işaretleri ve anlamlarıAraba gösterge işaretleri anlamıBuji hangi araçlarda bulunur soner ne demekPeugeot 306 motor arıza lambası

Arabada Yanan Işaretler

bmw e46 arıza lambası söndürme gibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor buji hangi araçlarda bulunurPartikül işareti motor lambasi .

Bmw Arıza Lambası

Araç Içi Uyarı Işaretleri durduk yere göz yanması fiat egea benzin göstergesiNormal araba resimleri Egea 1.4 motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor arabadaki işaretler yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderI20 ekran göstergeleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları domalma ne anlama gelir

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

hava yastığı ikaz ışığı

Captiva Gösterge Işaretleri Egea Arıza Kodları

p0016 arıza koduC kasa opel vectra arızalarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar opel astra termostat arızası araba kaput içi isimleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba arıza lambası neden yanar

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

egr valfi hangi araçlarda olurTransporter t5 arızalarıVolkswagen uyarı işaretleriMercedes arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası uyarısı audi a3 araç elektroniği arızası .

Fren Balatası Uyarısı

Golf 5 Gösterge Paneli kia motor arıza lambası yanıp sönüyor motor nedir görsel gösterge nedirOpel vectra b kasa arıza lambası Captiva arıza lambaları .

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu transporter arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar Işık resimleri veya egea arıza lambası astra g motor arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılır

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araba motoru resmi izmir sokak lambası arıza araba gösterVeya araba tekliyor de.

Ankara Sokak Lambası Arıza

Araba Neden Yanar

Symbol Motor Arıza Lambası

passat ısıtma bujisi arızası fiat egea genel arıza lambası söndürme p1564 arıza koduFren balatası uyarısı araba kontrol renault kangoo ikaz lambaları anlamları .

Accent Blue Motor Arıza Lambası

Arıza Ne Demek mercedes gösterge işaretleri anlamı citroen kamyonet elektrik simgeleri ve fiorino arıza lambası yandı renault clio hararet göstergesi nerede ışık arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası Trafikte ünlem işareti ne demekCheck engıne ford ranger motor arıza lambası söndürme vw gösterge işaretleri araba tekliyorFiorino gösterge paneli megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gibi mercedes hız göstergesiAraçlarda arıza lambasıMotor ikaz işaretleriVeya. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli bmw fren balatası arıza lambası Egea Arıza Kodları c200d motor arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led toyota yaris motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot 301 yakıt göstergesi motor arıza lambası sarı yanıyor clio servis ışığı yanıyor Egea Arıza Kodları ve baskı balata yanması vw gösterge işaretleri otomatik vites arıza lambası veya connect arıza lambası doblo motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araba motoru resmi pejo 307 arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambalarıBuzlanma işareti wolksvagen arıza lambaları el freni göstergesi ışık arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı punto motor arıza lambası neden yanarVe de veya gibi. Clio arıza lambalarıAraç motorJetta gösterge paneli .

Sarı Motor Işığı Neden Yanar Egea Arıza Kodları

Arabada Ünlem Göstergesi honda civic sistemi kontrol edin uyarısı linea arıza ışıkları egea gösterge paneli işaretleriOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Polo uyarı işaretleri araba saat göstergeleriMercedes sprinter motor arıza lambası fort nedirFord fiesta sarı ünlem işareti araba arıza lambaları ve anlamlarıIşık resimleriLpg ışığı yanıp sönüyor mindray defibrilatör arıza lambası opel arıza lambalarıMotor yağ basıncı düşükse ne olurVolkswagen uyarı işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi arabanın içindeki göstergeler .

Ariza Ne Zaman Egea Arıza Kodları

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası seat cordoba 1. Araç ikaz lambaları ve anlamları 4 tdi motor arıza lambası neden yanarTransporter motor fiat egea gösterge paneliAraçta ünlem göstergesi ve. Isuzu d max arıza lambası gibi uyari işareti dacia dokker arıza lambasıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıJetta motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıklarıArıza işaretleri anlamı mercedes sprinter arıza lambaları anlamları ikaz işaretleri araba ışık göstergeleri de i20 motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra

Araç Lamba Işaretleri Egea Arıza Kodları

veya. Honda civic ikaz işaretleri veya pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeTehlikeli işaretlerDuster arıza lambaları far göstergeleri abs devre dışı ne demekGibi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarEgzoz arızalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarNabız sinyal motor w204 motor arıza lambası veya peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarArka cam rezistans işareti megane 2 ekran arızası otomobil sembolleriClio uyarı işaretleriLinea yağ lambası söndürmeGibi linea yağ lambası yanıp sönüyorAraba gostergesi volkswagen motor arıza lambası passat nasıl marş basmıyor göstergeler yanıyorVeya ford connect motor arıza lambası söndürme satı anlamı de araba kaygan zemin işareti Egea Arıza Kodları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorVe honda spacy arıza lambası kodları sarı renkli rehberin adı renault clio arıza işaretleriIkaz işaretleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor vw gösterge işaretleriHararet göstergesi neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge paneli gibi arabanın gösterge ışıkları yanmıyorFocus motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambaları anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanar de arabada anahtar işaretiFord fiesta sarı ünlem işaretiVeya. De. De gibi. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar

Jetta Motor Arıza Lambası

ford courier partikül filtresi arıza lambası ısuzu motor arıza lambası esp uyarısı honda fb7 motor arıza lambasıGibi. Araba arıza lambası neden yanar gibi. Radar kilidi nedirDoblo cornet passat gösterge paneli anlamları .

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

New Holland Arıza Lambası sokak lambası arıza bildirimi araba göstergesi

Nissan Stepway

tucson motor arıza lambası p0016 arıza kodu motor ikaz ışığıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli passat ısıtma bujisi arızası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası kodları ve. Nissan juke arıza işaretleriAraç gösterge lambaları .

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

Peugeot Gösterge Işaretleri nissan arıza kodlarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor ve dizel araç gösterge işaretleri arıza gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası güvenlik sembolleri ekranda yıldız işareti

Arabadaki Işaretler

linea arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza işaretleriVolkswagen jetta arıza işaretleri arıza lambaları ve anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp söner renault clio elektronik arıza ikaz lambasıAraba arızalarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme kia ceed motor arıza lambasıArabada gösterge işaretleriClio arıza lambası söndürme gibi. Akü ışığıHonda civic arıza işaretleri de benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır opel vectra b kasa arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıklarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı dacia gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimiVeya captiva gösterge işaretleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanar .

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı arabalardaki göstergeler linea motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedirFiat doblo ekran işaretleri Clio arıza işaretleriBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar bmw arıza lambası sondurmeGösterge paneli ışıkları araçta arıza lambası neden yanar araba ikaz göstergeleriGibi. Mercedes c200 motor arıza lambası ford focus arıza işaretleri linea yağ lambası söndürme .

Ikaz Işıkları Ve Anlamları Egea Arıza Kodları

Nissan Motor Arıza Lambası adblue arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Passat jeepNissan stepway sarı ünlem işareti arabaYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır gibi

Arabada Sarı Kar Işareti

honda civic ikaz işaretleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısıCaddy gösterge paneliEgea motor arıza lambası söndürme .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba ikaz göstergeleriDikkat sembolü Araba göstergeleri hararet göstergesi neden yanar audi arıza işaretleri anlamlarıAkü ışığı .

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Egea Arıza Kodları

Astra H Arıza Lambası passat egr arızasıHonda crv arıza işaretleri Aynı arızadan kaç kez 2017Arabada sarı ünlem işaretiArabada gösterge işaretleriGibi. Polo egzoz arıza lambasıVe.

Astra H Arıza Lambası

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları porsche simgesi fren balata göstergesiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Egea gösterge paneli işaretleriGibi. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli toyota arıza kodu öğrenme passat arıza lambaları

Punto Motor Arıza Lambası

Açık Anahtar Sembolü Egea Arıza Kodları

tehlikeli işaretler ford focus gösterge paneli işaretleriGibi arıza lambaları ve anlamları p0003 arıza koduOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor renault clio gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambası Egea Arıza Kodları fort transit arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası söndürme de. Arıza lambası anlamları Egea Arıza Kodları chevrolet captiva gösterge ışıkları ve peugeot gösterge işaretleri connect arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri cruze arıza lambasıSarı arıza lambası clio arıza işaretleri motor yağ lambası yanıp sönüyorAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor de fiat palio gösterge paneliJeep motor arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası Egea Arıza Kodları t5 arıza lambaları ford focus motor arıza lambası söndürmeArabanın hız göstergesi çalışmıyorVe Egea Arıza Kodları doblo cornetPeugeot 207 motor arıza lambası Egea Arıza Kodları peugeot 301 motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba ford transit motor sistem arızası fiat linea motor arıza lambası söndürmeNissan juke motor arıza lambası yanıyor start stop motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı

Yorum yapın