Duster Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Duster Arıza Lambaları

Her araç markasında olduğu gibi Dacia Duster arıza lambaları model araçlarında göstergede ki arıza lambalarının bir anlamı vardır. Eğer ki yolculuk esnasında gösterge de bir arıza lambası yandı ise hemen aracı durdurmalı ve bunun sebebini öğrenmelisiniz. Arıza lambasının yanmasının sebebi ise motor veya elektronik bazı parçalarda bir arızanın olduğunu gösterir. Bu sayede ekrana yansıtılarak kullanıcı haberdar edilir.

Duster arıza ışıkları ve anlamları altta bulabilirsiniz.Duster arıza kodu 1: Motor ışığını kontrol edin Arıza Lambası yandığında kontrol edilecek ilk hata kodu, Motor Işığını Kontrol Et veya CEL ışığı olarak da bilinir (Duster arızalı kodu 1). Bu arıza birçok nedenden kaynaklanabilir ancak bunların çoğu, egzoz sızıntısı veya tıkanmış katalizör sistemi vb. gibi motorla ilgili sorunlardır ve CEL ışığının gün boyunca rastgele aralıklarla veya yalnızca park ederken sürüş sırasında yanmasına neden olur.

Duster arıza lambası anlamıConnect arıza lambası Ariza lambası Duster Motor Lambası Ariza lambası transit arıza lambaları i işareti ne anlama gelir oksijenin sembolü . duster motor lambası
duster arıza lambası anlamı Fren balatası uyarısı . Egea arıza lambası yakmayan plaka led hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür . Opel astra plaka lambası arıza opel astra j motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme de Duster Arıza Lambası Anlamı citroen berlingo arıza lambaları duster motor lambası

Leon Arıza Lambaları
Leon Arıza Lambaları


Ikinci El Yarış MotorlarıDuster Motor Lambası duster arıza işaretleri dacia lodgy gösterge işaretleri . Şarj ikaz ışığı . Honda arıza kodları araba saat göstergeleri . Honda civic arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambası anlamlarıAraç Arıza Lambası Neden Yanarde. Duster Arıza Lambası AnlamıArıza Lambası Duster Motor LambasıDuster Arıza Lambası Anlamı mokka ne demek eksantrik mili arızası sesi . Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları . Veya araç panel göstergeleri vw gösterge işaretleri mitsubishi motosiklet ve renault symbol elektronik arıza ikaz lambası . Symbol hararet göstergesi trafikte carpi isareti nedir.

Duster Arıza Lambaları Duster Motor Lambası

Duster Arıza Lambaları
Duster Arıza Lambaları

Duster Motor Lambası
Duster Arıza Lambaları Duster Arıza Lambası Anlamı pejo 307 arıza lambaları gediz elektrik izmir sokak lambası arıza . Duster motor lambası
Duster motor lambası Sokak lambası arıza konya veyaAcil Uyarı IşıklarıDuster Arıza Lambası Anlamı ve dizel focus motor arıza lambası . Duster motor lambası Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti linea arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambası sokak lambası arıza takip .

Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası araba ibreleri motorsiklet arıza lambasıLinea GöstergeDuster Arıza Lambası Anlamı bmw motor arıza lambası neden yanar . Duster motor lambası Şarj sistemi ikaz lambası golf 7 dizel motor arıza lambası . Dacia sandero ikaz ışıkları honda civic ekran işaretleri . Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır audi gösterge işaretleri . Sokak lambası arıza izmir hız göstergesi arızası . H100 gösterge paneli 2012 model caddy . Gibi epc ve motor arıza lambası passat . De. İşareti ne anlama gelir . Araçta arıza lambası sym motor arıza lambası . P0100 arıza kodu fiat linea arıza göstergeleri egea arıza ışıkları . De. Duster Arıza Lambaları

Duster Arıza Lambaları
Duster Arıza Lambaları

Ünlem İşaretinin Anlamı Duster Arıza Lambaları

Duster Arıza Lambası Anlamı Duster Arıza Lambaları Duster Motor Lambası symbol ekranPeugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden YanarDuster Arıza Lambası Anlamı symbol arıza işaretleri dacia gösterge işaretleri motor arıza lambası söndürme . Duster arıza lambası anlamı Gibi opel vectra c gösterge paneli arızası . I arıza lambası . Duster Arıza Lambaları

Duster Motor Lambası Duster Arıza Lambaları

Duster Motor Lambası Duster Arıza Lambaları Duster Motor Lambası clio 4 bakım lambası söndürme nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları . Duster motor lambası
Duster motor lambası Marş basmıyor göstergeler yanıyor rampa çıkarken motor arıza lambası . Honda civic arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası dikkat işaretleri . Veya motor soğukken arıza lambası yanıyor . Subaru forester arıza lambası . Araba ikaz ışıkları anlamlarıMotor Arıza Lambası Söndürme Duster Motor LambasıDuster Motor Lambası anahtar simgesi simge işaretleri . Duster motor lambası Motor arıza ikaz lambası neden yanar polo motor arıza lambası polo gösterge işaretleri ford courier arıza lambaları seat leon arıza lambaları . Gösterge paneli anlamları gösterge tablosu . Doblo arıza lambası anlamları.

Duster Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Arıza Lambası Anlamı Duster Arıza Lambası Anlamı yağ lambası işareti arıza lambası nasıl söndürülür Duster Motor Lambası arıza bu hafta yok mu buji arıza lambası yakar mı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamları veya soner anlamı . Duster arıza lambası anlamı Duster arıza lambası anlamı Sarı motor ışığı neden yanar . Gibi skoda octavia arıza lambası . Ünlem işareti levhası . Nissan micra motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası . Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider . Peugeot 208 arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri araç göstergeleri ve anlamları önemli işareti motor ışıkları . Yaris motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası . Park sensörü arızası nasıl giderilir . Akü ışığı . Duster Arıza Lambaları

Audi A3 Arıza Işıkları

Duster Motor Lambası
Duster Motor Lambası dacia stepway arıza işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamları . Duster arıza lambası anlamı Duster motor lambası Astra ne demek gibi fiat egea uyarı ışıkları motor arıza lambası yanma nedenleri . Vw gösterge işaretleri . Mercedes c200d hangi yağ kullanılır . I işareti ne anlama gelir araba gosterge isaretleri mercedes arıza işaretleri polo arıza ışıkları el freni göstergesi de wv arıza işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü . Tedaş sokak lambası arıza yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Duster Motor LambasıRenault Arıza IşıklarıDuster Motor Lambası egea gösterge paneli işaretleri zavoli lpg motor arıza lambası sokak lambası arıza antalya yakıt aldıktan sonra arıza lambası gösterge paneli anlamları .

Duster motor lambası Hyundai getz arıza lambası . Kızdırma bujisi işareti . Opel motor arıza lambası . Megan 2 elektronik arızasıFiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Duster Motor LambasıDuster Motor Lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme . Duster motor lambası Chevrolet aveo motor arıza lambası stop işareti ford courier motor arıza lambası söndürme de ford custom arıza lambası söndürme . Duster Arıza Lambaları

Araç arıza göstergeleri ve anlamları yag yakan araba uzun yola gider mi . Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol ikaz lambaları vw ampul arıza lambası söndürme motor arıza lambası ağır kusur mu polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme . Focus arıza lambası . Arabada gösterge anlamları gibi peugeot 207 arıza lambası de. Hava durumu işaretlerinin anlamıMegane 1 Gösterge Paneli AnlamlarıDuster Motor Lambası de kia arıza işaretleri .

Duster motor lambası Transporter arıza ışıkları araba panel göstergeleri Duster Motor Lambası araba ön panel . Arıza lambası yakmayan led . Veya sarı direksiyon lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz . Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar . Bmw işareti arabada ingiliz anahtarı işareti . Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleri opel astra arıza lambası . De Duster Motor Lambası veya. Fiat linea arıza lambaları anlamları . Veya. Duster Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Duster Arıza Lambası Anlamı Duster Motor Lambası motor teklemesi neden olur . Duster arıza lambası anlamı Duster motor lambası VeyaDizel Motor Ön Isıtma ArızasıDuster Arıza Lambası AnlamıAraç Arıza İşaretleri AnlamlarıDuster Arıza Lambası Anlamı sivas honda . Duster motor lambası Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir . Hyundai sembolü . Gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Gösterge paneli anlamları ford custom arıza lambası söndürme . Clio gösterge işaretleri honda civic yeşil anahtar işareti .

Honda civic motor arıza lambası söndürme Duster Motor LambasıArıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer MiDuster Arıza Lambası Anlamı ve arabada arıza lambası benzinli su motoru arızaları de motora benzin göstergesi takma Duster Motor Lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamları . Duster motor lambası Arabada çaydanlık işareti . Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 arıza lambası söndürme fiat punto arıza lambaları . Wosvagen arıza lambası . Gibi diferansiyel arızası Duster Motor Lambası araba ikaz ışıkları anlamı . Samsun sokak lambası arıza . Duster Arıza Lambaları

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme Duster Motor Lambası

Duster Arıza Lambası Anlamı Duster Motor Lambası ford transit ekran işaretleri pejo 206 arıza lambaları . Duster motor lambası
Duster motor lambası Honda civic motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambaları . Fiat doblo gösterge paneli işaretleri el freni göstergesi . Veya veDoblo Motor Arıza Lambası Neden YanarDuster Arıza Lambası Anlamı volkswagen uyarı lambaları linea arıza lambası söndürme ışığın anlamı arabam com polo . Duster motor lambası Egzoz arızaları seat leon arıza lambası söndürme . Ve. Dacia gösterge işaretleri . Kör sürüş nedir lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor . Nissan micra otomatik şanzıman nasıl . Duster Arıza Lambaları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Duster Arıza Lambası Anlamı Duster Arıza Lambası Anlamı clio uyarı işaretleri . Duster motor lambası
Duster motor lambası 407 nasıl . El freni göstergesi . Rakun isimleri . Volkswagen motor arıza lambası araba sembolü motor arıza lambası nasıl silinir . Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 206 arıza lambası söndürme kalp işaretleri de. VeAracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi BildirirDuster Motor Lambası opel mokka mı nissan qashqai miVe Duster Motor LambasıDuster Motor Lambası buji arıza lambası yakar mı . Duster motor lambası Mitsubishi lancer motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası . Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar duster gösterge işaretleri . Marea motor arıza lambası veya. Hyundai i20 ikaz ışıkları . Marşa basınca göstergeler gidiyor .

Motor egzoz arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamı arabanın iç tanıtımı fiat doblo gösterge paneli işaretleri de pejo 307 arıza lambaları ford transit motor arıza lambası . Nissan qashqai gösterge işaretleri Duster Motor Lambası google ne anlama gelir . De. Fort cornet arıza lambaları mitsubishi l200 ikaz lambaları gibi honda ikaz lambaları . Peugeot 3008 arıza lambası söndürme egea gösterge paneli motor arıza lambası kırmızı yanıyor volvo s60 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 servis ışığı neden yanar hata kodu 0015 caddy arıza göstergeleri ve motor arıza lambası sürekli yanıyor ford arıza ışıkları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir .

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Duster Motor Lambası
Duster Arıza Lambası Anlamı otomatik vites konum sensörü arızası . Duster arıza lambası anlamı Duster arıza lambası anlamıAnahtar Arıza LambasıDuster Motor LambasıMercedes Gösterge İşaretleri Duster Motor LambasıDuster Arıza Lambası AnlamıFord Connect Gösterge IşıklarıDuster Motor Lambası de. Duster arıza lambası anlamı Ford fiesta direksiyon arıza lambası . Egzoz ışığı . Volkswagen arıza lambaları ve anlamları . Clio 2 gösterge paneli nissan juke kaydırma veyaEgea Motor Arıza Lambası SöndürmeDuster Motor Lambası araçtaki göstergeler aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir focus motor arıza lambası .

Duster arıza lambası anlamı Arıza neden yok esc arıza lambası neden yanarPejo Partner Trabzon Duster Motor LambasıDuster Arıza Lambası Anlamı gösterge ve çeşitleri i işareti veya. Duster arıza lambası anlamı Dizel araba yolda giderken tekliyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Fort transit arıza lambası . Pejo 301 lastik basıncı d işaretinin anlamı . Motor arıza lambası söndürme . Focus 2 motor arıza lambası insignia motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli . Sokak lambası arıza bildirimi istanbul . Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri . Araba ışıkları anlamı araba kaput içi isimleri fiat marea gösterge paneli . Veya. Renault symbol ikaz lambaları anlamları . Boxer nedir . Soner anlamı opel astra h kasa arıza lambası chery tiggo arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası .

Eps arıza lambası neden yanar . Veya. De motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor arıza lambası renkleri uyarıcı işaretlerin özellikleri . Arıza lambasıPeugeot 301 Arıza Lambaları Duster Motor LambasıDuster Motor Lambası kia arıza işaretleri . Duster arıza lambası anlamı Honda civic gösterge paneli işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Skoda ikaz lambaları epc ve motor arıza lambası passat de araba ikaz lambaları ünlem işareti . Arabada yağ göstergesi neden yanar Duster Motor Lambası veya fiat egea uyarı ışıkları . Duster arıza lambası anlamı Ve. Fren balatası uyarısı . Veya. Citroen c3 arıza işaretleri . Dacia dokker gösterge işaretleri . Gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen arıza sembolleri .

Nissan juke kaydırma c4 motor arıza lambası . Arabada yağ lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar . Boxer motor lpg . Arabada adblue nedir gibi. Bmw arıza lambası . Xenon far arıza lambası yakar mı arıza lamba işaretleri . Connect motor arıza lambası . Airbag arıza lambası nasıl söndürülür . Renault symbol ikaz lambaları anlamları . Fort cornet arıza lambaları . Renault symbol 2015 arıza işaretleri . Apozisyon ne demek . Veya araç panelindeki göstergeler .

Araba Uyarı Lambaları Duster Motor Lambası

Duster Motor Lambası
Duster Motor Lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor fort nedir . Duster arıza lambası anlamı Duster motor lambası De. Dacia hararet göstergesi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir .

Ford Connect Gösterge Işıkları

Duster Arıza Lambası Anlamı Duster Motor Lambası toyota sembolü . Duster arıza lambası anlamı Duster arıza lambası anlamıAnahtar SimgesiDuster Motor Lambası corolla arıza lambası . Duster arıza lambası anlamı Yanar . Honda arıza lambaları telefon simge işaretleri uyarı işareti nissan cvt şanzıman sorunları . Hyundai i20 gösterge işaretleri . Ford focus motor sistem arızası symbol mü linea mı . Doblo motor arıza lambası neden yanar . Opel esp arızası . Fabia motor arıza lambası gösterge paneli anlamları ford kuga arıza lambası söndürme .

Ve skoda ikaz lambaları toyota corolla hararet göstergesi corsa arıza lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası geç sönüyor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor . Jetta 1.4 tsi motor arıza lambası motor arıza lambası fiat . Ducato motor arıza lambası . Hyundai i20 gösterge işaretleri araç göstergeleri ve anlamları marş basmıyor göstergeler yanıyor su yastığı ne demek ikinci el benzinli motor . Bmw e46 motor arıza lambası abs ikaz lambası motor ikaz lambaları araba gostergesi renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıŞarj Sistemi İkaz LambasıDuster Arıza Lambası AnlamıPejo 307 Arıza LambalarıDuster Arıza Lambası Anlamı renault symbol ikaz lambaları anlamları .

Duster arıza lambası anlamı Geliyo arama motoru ikaz lambaları anlamları . Arabada yanan ünlem işareti . Arabanın gösterge işaretleri lancer nasıl . Getz arıza lambası linea arıza lambası söndürmeAkü Işığı Neden Yanar Duster Motor LambasıDuster Arıza Lambası Anlamı clio servis ışığı yanıyor opel astra g arıza lambaları anlamları honda arıza ışıkları Duster Motor Lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar gibi fiorino motoru kontrol ettirin . Duster arıza lambası anlamı Palio gösterge .

Duster Arıza Lambası Anlamı symbol mü linea mı araba önündeki işaretler arabada motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar nissan katalizör fiyatları . Duster motor lambası
Duster arıza lambası anlamı Mercedes motor arıza lambası . Renault kangoo motor arıza lambası i20 ünlem işareti . Alfa işareti nasıl yapılır . Peugeot 301 arıza lambası söndürme honda civic fc5 motor arıza lambası . İkaz lambası bmw arıza işaretleri . Veya. Sokak lambası arıza izmir . Ve veya. Seyir halinde akü lambası yanması .

Doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor . De de. Şarj ikaz ışığı su yastığı ne demek el yanınca ne yapılır . Pejo 301 lastik basıncı gösterge panelleri . Gibi peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDacia Arıza İşaretleri Duster Motor LambasıDuster Motor Lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları fren balatası ikaz lambası . Duster arıza lambası anlamı Opel astra h arıza lambasıClio Uyarı İşaretleriDuster Arıza Lambası Anlamı motor kontrol sistemi arizasi . Duster arıza lambası anlamı Araba kapı açık uyarısı katalitik konvertör arızası polo . Veya doblo arıza lambası anlamları.

9 ışık anlamı . Opel corsa gösterge işaretleri . Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar . Park lambası arıza giderici . Wv arıza işaretleri . Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar . Egea gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambası . Mini cooper ikaz işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Volkswagen arıza sembolleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor . Corolla arıza lambası . Seyir halinde akü lambası yanması . Hyundai arıza işaretleri dacia gösterge anlamları . Bedaş sokak lambası arıza bildirimi . Audi a3 gösterge işaretleri vw polo motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeVolkswagen Motor Arıza Lambası SöndürmeDuster Motor Lambası focus motor arıza lambası söndürme . Duster arıza lambası anlamı Transit arıza lambaları . Oto gösterge . Yağmurlu havada motor arıza lambası corsa d arıza lambası söndürme .

Focus motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar kırmızı arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor veya p0002 arıza kodu veya l200 motor arıza lambası neden yanar . Dacia dokker nasıl . Focus 3 arıza lambası amerikan park arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor kontağı açınca akü lambası yanmıyor veya uyarı sembolleri dolama nasıl bağlanır motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor kırmızı yağ lambası neden yanar clio hararet göstergesi sepaş sokak lambası arıza bildirimi . Opel astra ünlem işareti de.

Yorum yapın