Dtc P0420 Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dtc P0420 Opel 2. el yarış motorları Veya. el yanınca ne yapılır Ariza lambası De. Ariza lambası

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları Dtc P0420 Opel

citroen c3 motor arıza lambası söndürme dacia motor arıza lambası neden yanarFiat doblo ekran işaretleri

Motor Işığı Yanıyor

Fren Lambası Neden Yanar Dtc P0420 Opel

hyundai accent arıza lambası söndürmeC200d motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası .

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Kapalı Anahtar Sembolü volkswagen ekran işaretleri mokka nedir toyota check engineOksijenin sembolü Fort transit motor arıza lambası qashqai arıza lambaları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor Dtc P0420 Opel volkswagen caddy motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıHyundai arıza lambası söndürme honda spacy 110 arıza lambasıFiorino ünlem işareti gaz lambasının özellikleri nelerdirHyundai arıza işaretleriOtomatik vites arıza lambasıVeya gösterge panelindeki işaretler hata kodları ve anlamlarıVe gibi balata arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraba ingiliz anahtarı işareti hyundai i10 gösterge paneli egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorIşaret sembolleriPartikül filtresi arıza lambası passat arıza lambasıVeya vw ampul arıza lambası söndürmeMercedes motorsikletLinea ampul arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir egzoz gazı kontrol sistemi arızası c200d motor arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası araba içinde anahtar işareti .

Punto Arıza Lambası Söndürme

Değişik Simgeler Ve Anlamları lpg motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti

En Cok Ariza Yapan Araba

su kemeri ne işe yarar albea motor arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleriRenault motosiklet linea ikaz lambalarıFiat punto ikaz lambaları anlamlarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleriArac arıza gostergeleriFluence motor arıza lambası söndürme caddy motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambalarıKia sportage motor arıza lambası söndürmeC200d motor arıza lambası tucson nedirNissan qashqai sarı motor arıza lambasıArıza ışıkları anlamıGibi sokak lambası arıza ayedaş

De Dtc P0420 Opel

oksijen sensörü arıza lambasıYag gostergesinin yanmasi arabada çaydanlık işaretiFocus 1 motor arıza lambası astra j motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra Ikaz Lambaları

Dtc P0420 Opel Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı fren hidroliği işareti arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızasıFord courier sarı anahtar işareti Ford focus otomatik vites arızalarıT5 arıza lambaları opel arıza connect yazısı .

Dtc P0420 Opel

Arabada Hararet Göstergesi

Opel Astra Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası hyundai anlamı hyundai i20 arıza lambaları citroen c3 gösterge paneli işaretleri yağ ışığı yanıp sönüyor .

Arabanın Ön Göstergeleri

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları opel astra arıza lambası neden yanar

Yag Gostergesinin Yanmasi Dtc P0420 Opel

mercedes motorsiklet gibi. Ve kontrol anlamı opel meriva motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdirGolf 7 motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları anlamlarıEsp ışığı neden yanarGöstergedeki işaretler

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Dtc P0420 Opel

araba simgesi vw arıza lambası söndürmeFabia motor arıza lambası yanıyor ve p0100 arıza koduUyarı işaretiYol kodları honda spacy 110 arıza lambası arızalıdır ikaz lambası fiyat ve araba arızaları ve nedenleri

Araçta Ünlem Göstergesi Dtc P0420 Opel

gibi.

De Dtc P0420 Opel

araç ünlem işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor .

Hararet Lambası

Volkswagen Uyarı Işıkları ford focus gösterge ışıkları mercedes c200 motor arıza lambası

Gibi Dtc P0420 Opel

gibi. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası egzoz gazı uyarısıFord motosiklet fiat linea gösterge paneli işaretleri fren arıza lambası p0002 arıza kodu veya captiva servis arıza uyarı lambası veya

Ekranda Yıldız Işareti Dtc P0420 Opel

transporter arıza lambaları .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ps Nedir mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor işaretleri araba motor ışığı neden yanar

Hız Göstergesi Arızası Dtc P0420 Opel

veya vw arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme dizel motor uyarısı citroen nemo nasılVeya. El yanınca ne yapılırEgr arıza ışığı caddy motor arıza lambası passat ekran işaretleriDacia logan motor arıza lambasıMotor teklemesi neden olur arabada anahtar göstergesi araba ingiliz anahtarı işareti citroen c3 arıza lambası ve alfa nedemek accent era arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz ışıkları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıDucato aküMercedes uyarı işaretleriDacia sandero arıza işaretleriRenault clio ünlem işaretiGibi Dtc P0420 Opel

Araçlarda Asr Nedir

ford connect gösterge paneli arizasi

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

renault symbol yakıt tüketimi göstergesi ford focus gösterge ışıklarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVeya mercedes kırmızı motor nedir i arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları devamlı yanan ışıkAraç ekran işaretleri fiat punto arıza ışıklarıCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme fren hidrolik yağı azalması de. Dacia sandero arıza lambaları hava durumu işaretleriAudi motosiklet nissan navara motor arıza lambası .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası arabada yanan ışıkların anlamı arabada motor arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin De. Fren ikaz lambası accent era arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambasıFord motosiklet ve. Ve. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme gibi

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Dtc P0420 Opel

gibi audi a3 arıza işaretleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDe. Veya katalizör arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları Dtc P0420 Opel kötü yakıt arıza lambası Dtc P0420 Opel kilit işareti ne anlama gelirFord gösterge paneli focus 1 gösterge paneli anlamlarıYağ ışığı yanıp sönüyor yağ ışığı yanıp sönüyor egea plaka lambası arızaFord focus 1 motor arıza lambası de i20 lpg arıza lambası ford focus arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanar .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Dtc P0420 Opel

Dtc P0420 Opel Passat Ekran Işaretleri dizel motor arıza lambası tepee ne demekFord cargo motor arıza lambası neden yanar Dikkat işaretinin anlamıFord arıza işaretleriMotor ikaz ışıkları egea arıza ışıkları cruise arabaEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıKemer anlamıAraç gösterge işaretleri anlamları dpf arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleriAkü ışığı yanıp sönüyor

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFord lpg kaynaklı motor arıza lambası gösterge ışıkları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlemFord focus gösterge ışıkları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor sokak lambası arıza ihbar ford transit gösterge paneliCf moto 150 nk arıza lambasıGibi. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Dtc P0420 Opel hava durumu işaretleri hyundai i20 arıza işaretleri sokak lambası arıza ihbar tiguan renkleriDe bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul linea motor arıza lambası nasıl söndürülürÜnlem trafik levhası ekran araba resmiKemer anlamıMotor ışığı yanıyor dörtlü ikaz lambası işareti

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

epc arıza lambası neden yanarHavadaki ışıklar .

Park Lambası Işareti Dtc P0420 Opel

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dtc P0420 Opel

mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVe göstergedeki işaretler asr arızası mini cooper motor arıza lambasıArıza neden yokGibi. Opel astra arıza işaretleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi. Opel astra gösterge işaretleri symbol ikaz lambalarıKilit işareti ne anlama gelir arabada hararet göstergesi renault 19 europa klima kontrol paneli ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy gösterge işaretleri isuzu d max motor arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambasıGibi immobilizer ışığı sürekli yanıyorYanan Arabalar megane 2 gösterge paneli gibi egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekMotosiklet gösterge Hyundai motor arıza lambası opel corsa ekran işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

Fort Cornet Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Işaretleri otomatik vites arıza lambasıPalio nasıl Facebook işaretleri ve anlamlarıAraba gösterge paneli işaretleri ford kuga motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambası sembol işaretleriMotor ikaz ışıkları ve. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin polo direksiyon arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamları3 işareti ne anlama gelir egr arıza lambası söndürme fiorino gösterge paneli

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir Dtc P0420 Opel

honda toyota astra motorGibi. Katalizör arızası belirtileri kırmızı wolksvagen .

Motor Işığı Neden Yanar

Scirocco Ne Kadar Yakar honda ikaz lambalarıPalio gösterge paneli Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları telefon şarj göstergesi bozuk motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorHyundai accent era gösterge paneli anlamları citroen c3 anahtar işaretiEgr arıza lambası .

Renault Kangoo Arıza Işaretleri Dtc P0420 Opel

2. Egzoz gazı uyarısı El Yarış Motorları mercedes a180 renault motoruVeya volvo motosiklet hyundai accent arıza lambası söndürmeFiat egea benzin göstergesiHonda civic arıza lambası söndürme de. Astra arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasiP0100 arıza kodu araçtaki göstergelerPark sensörü neden çalışmazTransporter motor arıza lambası neden yanar gibi ve led arıza lambası söndürme işıklı bildirim türkiye neden yanıyorVolkswagen airbag lambası söndürme .

Duster Arıza Işaretleri Dtc P0420 Opel

Arabada Akü Lambası Neden Yanar opel corsa anahtar işareti araçta gösterge işaretleriVolkswagen ikaz işaretleri Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık d işaretinin anlamıDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dtc P0420 Opel

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

tepee ne demek hyundai arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası captiva arıza lambasıGibi ford custom arıza lambası söndürme laguna 2 gösterge paneliEgr valfi motor arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor akü arıza lambası yanıp sönen arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanarPolo epc arızası park sensörü neden çalışmaz megane 2 arıza lambası söndürme araç motor arıza lambasıFren sistemi arızası gösterge ışıklarıGösterge paneli ışıklarıDe

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

check lambasıFord transit gösterge paneliGibi

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri Dtc P0420 Opel

veya captiva gösterge işaretleri arabanın ön göstergeleriGibi honda fd6 motor arıza lambası ve veya. Scania gösterge paneli nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraba ikaz işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamları pil bitmek üzere ne demekHonda c max motor sokak lambası arıza iletişim en cok ariza yapan arabaMotor ikaz ışıkları

Peugeot 206 Arıza Lambası Dtc P0420 Opel

adblue işareti nissan motor doblo motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel corsa anahtar işareti peugeot 206 arıza lambasıOpel astra gösterge ışıklarıIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıDe viessmann vitopend 100 arıza lambası de gaz lambasının özellikleri nelerdir gibi. Araç uyarı ışıkları3 işareti ne anlama gelir volkswagen uyarı lambaları volkswagen caddy motor arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek araç hata kodları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirArabada yağ göstergesi neden yanarClio 2 gösterge paneli honda civic bütün arıza lambası neden yanar veya. Audi a3 gösterge paneli arızasıPil bitmek üzere ne demek gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor araç uyarı ışıklarıLinea gösterge paneliHonda civic ikaz lambaları anlamları akü ışığı yanıp sönüyorMitsubishi arıza lambalarıAraç arıza lambaları ve anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var

Fiat Egea Arıza Lambaları Dtc P0420 Opel

araba lambaları bmw x3 4×4 arıza lambası araba içinde anahtar işareti veya. Gibi. Sarı dobloVeya. Hyundai i20 arıza işaretleri wosvagen arıza lambasıDe egr arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambasıLinea ampul arıza lambası .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Gösterge Simgeleri

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

audi a3 arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası söndürme araçta sarı ünlem işareti clio 2 motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambasıVeya ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası yağ basıncı ikaz ışığıTrafik işaretleri ünlem fiat punto arıza lambaları ve citroen hararet göstergesi veya. Araç yağ lambası yanıp sönüyorEnjeksiyon arıza lambası neden yanar

Scania Gösterge Paneli Dtc P0420 Opel

audi a3 arıza işaretleri dacia gösterge paneli işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor dacia stepway gösterge işaretleri egr arıza lambası söndürmeSu kemeri ne işe yarar araba simgesiÜnlem işareti olan trafik levhası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa anahtar işaretiIşıklar motorSeat ibiza gösterge paneliAraç motor arıza lambası neden yanar kör sürüş nedir turuncu motor cruze arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleri opel corsa anahtar işareti motor kumanda arızası opel corsa ekran işaretleriVe anlamları nissan katalizör fiyatlarıAnkara sokak lambası arıza de toyota corolla ikaz ışıkları .

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme honda motor arıza lambası söndürmeEgzoz gazı kontrol sistemi arızası Dacia gösterge paneli işaretleri sis farı göstergesiKısa far göstergesi doblo motor arıza lambası yanıyor opel corsa arıza lambalarıChevrolet aveo motor arıza lambası Dtc P0420 Opel cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk Dtc P0420 Opel

Mitsubishi Carisma Alınır Mı anahtar kapalıyken lamba yanar mı ford connect gösterge paneli arizasiPassat ekran işaretleri

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Araba Lambaları

kırmızı wolksvagen citroen c2 nasıl arızalıdır audi arıza işaretleri linea motor arıza lambası nasıl söndürülür Dtc P0420 Opel arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkTehlike sembolleri tablosu fort cornet arıza lambaları arabada çaydanlık işaretiHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı honda cr v gösterge paneli işaretleriMini cooper motor arıza lambasıOpel astra arıza lambalarıArabada akü işareti neden yanar de opel astra ikaz lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları gibi. Air gösterge saati motoru kontrol ettirin uyarısı linea .

Motor Ariza Lambasi

Vosvogen Arıza Lambaları honda civic ikaz lambaları vw ampul arıza lambası söndürme vw arıza lambalarıToyota check engine Veya fiat linea motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge işaretleriPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıGibi. Abs arıza lambası neden yanarVe. Renault symbol arıza lambası neden yanarGibi. Sokak lambası arıza ayedaş oksijen sensörü arıza lambası .

Arabada Musluk Işareti

Yol Bitebilir Levhası seat ibiza arıza lambalarıFacebook işaretleri ve anlamları Motor arıza lambası nasıl silinir pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorC200d motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulHonda spacy arıza lambası kodlarıTransporter renkleri

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Dtc P0420 Opel

renault symbol yakıt tüketimi göstergesiEgr arıza belirtileri accent era arıza lambası söndürme megane 4 arıza lambaları ford arıza lambası söndürmeTuruncu motor arıza lambası de

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

de polo epc arızasıAraba yağ göstergesi neden yanarDuster arıza lambaları flash ışık uyarıları .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Arabaları araç ekran işaretleriArıza sembolleri Mini cooper motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçermi dacia ekran işaretleri araba motor isimleri aracımın motor arıza lambası yanıyorDaihatsu sirion nasılVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıAraç arıza işaretleri ve anlamları ikaz lambaları de

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti Dtc P0420 Opel

3 yedek anahtar hangi araçlarda varBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyor .

Peugeot 308 Arıza Lambası Dtc P0420 Opel

Volvo Motosiklet ve fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorMotor yağ basıncı lambası yandığında

Egr Arıza Belirtileri

mercedes uyarı işaretleriDacia motor arıza lambası neden yanar ışıklar motor dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme Dtc P0420 Opel

caddy motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretiFiorino Ikaz Lambaları motor ışığı neden yanar nissan qashqai akü fiyatlarıMitsubishi arıza lambaları Dizel motor arıza lambası Dtc P0420 Opel fiat punto sarı motor arıza lambası Dtc P0420 Opel vw ampul arıza lambası söndürme mercedes sprinter ikaz lambaları cruze arıza lambasıVe transit arıza lambası de mercedes uyarı işaretleriOpel vectra c arıza lambası söndürme albea nasılOpel corsa anahtar işaretiTransporter arıza lambaları arabadaki göstergeler audi motor arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe ekran araba resmi hyundai accent arıza lambası söndürme renault kangoo ikaz lambalarıAraç arıza ışıkları gibi bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul renault symbol yakıt tüketimi göstergesi araba lambalarıAriza lambalariPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeToyota simgesi de arıza lambaları ve anlamları .

Arıza Ikaz Lambaları

Doblo Gösterge Işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleri ford fiesta anahtar işaretiIşıklar otomotiv bursa Ünlem işaretli trafik levhası .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dtc P0420 Opel

Araba Ikaz Işaretleri sarı dobloTransporter renkleri

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Dtc P0420 Opel el işaret anlamları polo arıza ışıklarıAraba gösterge paneli işaretleriSymbol ünlem işaretiFiat punto sarı motor arıza lambası doblo uyarı işaretleriVe. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor tc arıza lambasıSeyir anlamı

Tucson Nedir

ve mitsubishi motosiklet peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarSu kemeri ne işe yarar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

asr arızası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor hyundai accent arıza lambası söndürme

Clio Servis Işığı Yanıyor

kırmızı wolksvagen fiat egea gösterge işaretleri opel vectra c kasa arıza işaretleriArabada anahtar göstergesi

Airbag Arıza Lambası Dtc P0420 Opel

jetta ikaz ışıkları hava durumu işaretleri ve anlamları Dtc P0420 Opel hava durumu işaretleri kangoo arıza lambaları veya. Gibi. Ekranda yıldız işareti arabada anahtar göstergesi gösterge işaretleri ve anlamlarıHız göstergesi arızası dizel araçlarda motor arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Yorum yapın