Dizel Şamandıra Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Şamandıra Arızası scania g 420 gösterge paneli Gibi Ariza lambası albea motordizel motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Qashqai arıza lambası enjeksiyon nedir arabaRenault symbol gösterge paneli işaretleri

Motor Arızalı

Peugeot Partner Gösterge Paneli egea arıza ışıklarıŞekildeki güvenlik uyarıHava durumu simgeleri anlamları ford courier yağ lambası neden yanar .

Arıza Lambası Yanıyor

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları facebook işaretleri ve anlamları renault fluence ekran göstergeleri Dizel Şamandıra Arızası araba sembol opel astra motor arıza lambası yanıyor corolla arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Partikül arıza lambasıFiat egea ikaz lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ lambası neden yanarAlbea motorEgea arıza ışıklarıGibi

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Dizel Şamandıra Arızası

Adblue Göstergesi nissan navara motor arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri Dizel Şamandıra Arızası

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir ford doblo 2020Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Tepee ne demek hava durumu sembollerinin anlamı açı işaretleriElektronik arıza ikaz lambası megan 2 elektronik arızası otomatik araba s ne demek

Arıza Lambası Anlamı

Honda Civic Arıza Kodları durduk yere göz yanmasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo arıza lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Dizel Şamandıra Arızası

Egea Uyarı Işaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu 2 el h100Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Honda civic arıza lambası neden yanar citroen berlingo ünlem işareti clio arıza ışıkları veya. Mazda 3 motor arıza lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambası punto motor arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleri crafter akü neredeAraçta ünlem işaretiTelefon simge işaretleriSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası

Motor Arıza Lambaları

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor egzoz emisyon arızası nedir opel arıza kodları resimli ve. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Gibi r25 arıza lambasıHonda civic ünlem işareti

F30 Motor Arıza Lambası

Egea Gösterge Işıkları arabadan benzin çekmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru varIstanbul sokak lambası arıza motosiklet motor arıza lambası .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Şamandıra Arızası Audi Araç Elektroniği Arızası bedaş sokak lambası arızaArabada çaydanlık işareti P0110 arıza kodu ışık arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırCitroen berlingo arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürmeTransporter gösterge ikaz lambaları doblo motor arıza lambasıArıza Lambası 2020 honda civic motor arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleri kalp işaretleri kırmızı araba resmi volkswagen arıza göstergeleriHonda crv ikaz işaretleri Megan 2 elektronik arızası veya. Megane 3 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası gibi. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür bugün arıza var mı honda civic arıza lambası neden yanar uyarı ışıkları arabanın motor ışığı neden yanarTransporter arıza lambası söndürmeSarı lamba clio 4 motor arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı lambalarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi fiat egea motoru kontrol ettirin audi araç elektroniği arızasıFiat punto motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorTransporter arıza ışıkları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Dizel Şamandıra Arızası Lastik Ikaz Işığı işaret ne demekArabada yanan ünlem işareti Motor yağ arıza lambası .

Kodlar Ve Anlamları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde fiat linea arıza lambası söndürme fren ikaz lambası neden yanarRenault clio mavi ışık Kırmızı araba resmi .

Fiesta Arıza Lambası

Kaygan Yol Işareti dacia duster arıza lambası neden yanar Dizel Şamandıra Arızası mercedes motor arıza lambası neden yanar de citroen c5 gösterge paneli anlamları honda civic ikaz lambaları jetta ikaz ışıkları ford arıza ışıkları trafik göstergeleriKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları De motor arıza lambası mercedesAstra g motor arıza lambasıDe elektrik simgeleri arıza lambası kendiliğinden söner mi toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVeya. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraba kilometre göstergesiVeya

Mondeo Motor Arıza Lambası

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider volkswagen egzoz gazı uyarı lambası gibi. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Ve. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı .

Mercedes Motorsiklet Dizel Şamandıra Arızası

Dizel Şamandıra Arızası Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor arabada ünlem işareti nedir citroen berlingo ünlem işaretiAraba ingiliz anahtarı işareti Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi megan 2 elektronik arızası passat arıza lambaları mercedes kamyon ikaz lambaları

Motor Göstergesi

Araba Kaygan Zemin Işareti renault motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptali peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar golf arıza işaretleriAraba ingiliz anahtarı işareti Lastik arıza göstergesiHyundai arıza işaretleriPejo 301 hararet göstergesi neredeLastik arıza göstergesi gibi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor nissan arıza işaretleriAraba kontrolCitroen nemo motor arıza lambası söndürme clio 4 arıza lambası anlamları bmw lift işaretiVeya araba göstergeleri anlamları resimli i20 arıza lambası söndürmeCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları araba kilometre göstergesi elektrik uyarı işaretiSarı motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz lambası kizdirma bujisi arıza lambası .

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Dizel Şamandıra Arızası

Adblue Hangi Araçlarda Var

I20 Ikaz Lambaları Dizel Şamandıra Arızası

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Sarı Motor Arıza Lambası

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekranındaki Göstergeler

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri mercedes motor arıza lambası

Arabada A/C Ne Demek Dizel Şamandıra Arızası

Renault Megane Arıza Işaretleri opel astra arıza lambalarıGösterge ışıkları anlamı Gösterge ışıklarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araçta arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası hangi durumlarda yanarAraba sembolüGibi esp ve motor arıza lambası yanıyor ford arıza ışıklarıPatinaj nasıl çekilir bmw e46 arıza lambalarıFocus 2 gösterge paneli ışıkları Dizel Şamandıra Arızası arabada motor arıza lambası neden yanar mercedes axor arıza işaretleri araba gösterge işaretleri anlamı passat gösterge işaretleriArabada a/c ne demek resimli araba lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarQashqai arıza lambası söndürme ve arıza lambası nasıl söndürülür araba ekran resimleriRange rover motor değişimi adblue ikaz lambalarıIsuzu d max arızaları de volkswagen işaret lambalarıGözde ışık yanıp sönmesiHonda fb7 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor range rover gösterge işaretleri anlamları .

De Dizel Şamandıra Arızası

Hyundai Accent Era Manisa motor arıza lambası söndürmeSarı ikaz lambası Veya egea arıza kodları fort tıransitHonda crv arıza lambası neden yanar veya.

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

Captiva Ikaz Lambaları golf sarı focus arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmir Veya astra g arıza lambası de. Araç sembolleri nissan qashqai arıza ışıkları .

Turbo Arıza Lambası

Citroen Transporter skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor megane egzoz emisyon kontrol ettirinArabanın yağ göstergesi neden yanar Audi motor arıza lambası ve araç durdurma ve kontrol opel astra h motor arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamlarıOpel astra motor arıza lambası söndürme motor tehlikeli mi Dizel Şamandıra Arızası volkswagen caddy arızaları bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorGibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar mondeo motor arıza lambası gibi kia sportage arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamları ve wosvagen arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası Dizel Şamandıra Arızası ve. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araçlarda asr nedirAlbea motorTransporter arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli işaretleriArabada kısa devre nasıl bulunur honda civic sistemi kontrol edin uyarısı fluence gösterge paneli katalitik konvertör arıza lambası söndürme captiva arıza gösterge lambası de egr arıza lambasıGibi dacia stepway arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambaları ve anlamları citroen c4 servis ışığıIzmir tedaş sokak lambası arızaSeat leon arıza lambaları .

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Araç Arıza Işaretleri ısuzu d max arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Araç arıza ışıkları gibi. Honda civic ünlem işaretiEngine malfunction ne demek

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Akü Işığı Yanıp Sönüyor fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ve araç gösterge işaretleri Dizel Şamandıra Arızası fiorino ünlem işareti ne demek trafik lambası arıza numarası

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Şamandıra Arızası

Motor Ikaz Işaretleri araçlarda arıza lambası

Chevrolet Lacetti Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renkli Motor egea arıza lambası yandıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Ford focus motor sistem arızası gibi veya arabanın önündeki göstergelerBuji neden yanar .

Kış Işığı

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti buji hangi araçlarda bulunurAraba göstergeleri anlamları Renault arıza işaretleri volkswagen işaret lambaları bmw motor arıza lambası söndürme skoda octavia gösterge paneli işaretleri elektrik arıza lambasıHonda dio arıza lambası dacia dokker arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleriAraba motor ışığıGibi. Veya. Saatlerin anlamları 2013 Dizel Şamandıra Arızası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıPassat arıza lambaları hyundai getz check ışığı yanıyor jenerik arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor2 el h100 Dizel Şamandıra Arızası opel corsa c arıza lambası söndürme dacia stepway arıza lambası söndürme ford tourneo arıza lambaları ford courier gösterge paneli anahtar işaretiOpel corsa servis ikaz ışığı fiat fiorino gosterge anlamlariMotor arıza lambası mercedes hyundai ix35 motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası renault megane arıza işaretleri sarı motor arıza lambasıVw motor arıza lambasıMotor yağ işareti arabanın hararet göstergesi

Megan 2 Elektronik Arızası

Mercedes Arızaları nissan x trail motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları Motor arıza lambası yanma sebepleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Fiat Doblo Ekran Işaretleri opel motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları era motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeMazot göstergesi çalışmıyor Chevrolet aveo arıza lambasıAraba hata göstergeleriSamsun sokak lambası arızaGösterge nedir çeşitleri nelerdirRenault symbol arıza lambaları megane 2 gösterge paneli anlamları .

Çalışkan Motor

Nissan Micra Motor Arıza Lambası uedaş sokak lambası arızaVolkswagen polo arıza işaretleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ikaz Anlamı honda civic uyarı işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri Gibi ve. Abs ışığı söndürme de hyundai i20 sarı ünlem işaretiMegane 2 gösterge ışıkları peugeot arıza lambaları skoda superb motor arıza lambasıEl freni işareti gibi. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdir araba ışıkları lpg motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Arızası Nedir Dizel Şamandıra Arızası

Arıza Işaretleri Anlamları opel corsa arıza lambası anlamları scania g 420 gösterge paneli audi motorVolkswagen polo arıza işaretleri Bmw gösterge işaretleri corolla arıza lambasıMegane 2 arızalarıVe

Aktif Motor Kaputu Arıza

Bmw Sarı fren balata arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri Araç arıza işaretleri dacia lodgy motor arıza lambasıMegane 2 arızaları veya citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıFord connect gösterge paneli anlamları d işaretinin anlamıOpel astra motor arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası neden yanarPatinaj nasıl çekilirGibi

Arıza Işıkları Anlamı

Fiat Palio Nasıl lamba arıza ışığı peugeot 206 arıza lambalarıVolkswagen polo arıza işaretleri Amerikan park modülü arıza lambasıBugün arıza var mı bmw far arıza lambasıPassat gösterge işaretleriGibi adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai getz motor arıza lambasıDacia dokker motor arıza lambası gibi araba sembolüYüksek devirde motor arıza lambasıYanar fiesta arıza lambaları 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamları clio arıza ışıklarıHyundai i20 sarı ünlem işareti de. Ford courier arıza lambası neden yanarAracın eş anlamlısı nedirKatalitik konvertör arızası neden olurLastik ikaz ışığı abs işaretiAir gösterge saati seyir anlamıFren ikaz lambası neden yanar peugeot 301 hararet göstergesiOpel astra h motor arıza lambası söndürme arabada adblue nedir ford arıza lambaları anlamlarıAraba ısınınca tekliyor wosvagen caddy arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunuAraç arıza işaretleri anlamlarıAudi a3 arıza işaretleri bajaj pulsar arıza lambası ford connect 2010 motor arıza lambası de. Passat ısıtma bujisi arızasıFiat egea arıza lambası gibi. Lastik işaretiEgea gösterge işaretleri motor arıza lambası muayene araba sembolü elektronik arıza ikaz lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirirEmisyon kontrol sistemi lambda işareti .

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri boxer motor nedir i20 arıza lambası gibi. Su göstergesi Opel astra g gösterge paneli anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya.

Toyota Check Engine

Yanıyorsa Söndürme veya. Opel astra g gösterge paneli anlamları Emniyet kemeri ne işe yarar 1.4 motor honda pcx arıza kodları ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier yağ lambası neden yanar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıGibi. Ve 1.4 motor arabalar ve. Veya. Transporter motor arıza lambası kia arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri devamlı yanan ışıkVe arabada motor ışığıEgzoz arızalarıDe. Gibi. Vito motor arıza lambası söndürmeKısa far işaretiVeya Dizel Şamandıra Arızası jetta uyarı işaretleriMitsubishi l200 ikaz lambalarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleriDe kia rio motor arıza lambası fiat palio nasıl fiat punto arıza lambaları tucson nedirAraç arıza lambası gibi corsa arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleriEl freni çekili işareti chery tiggo arıza lambası söndürmeAraba motor isimleriFiat albea motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilirEsp off ne demek aracın akü lambası neden yanarAraba yazıları 2017Peugeot partner gösterge paneliPeugeot 206 arıza lambaları ve. Fort fiesta arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları

En Çok Arıza Veren Arabalar Dizel Şamandıra Arızası

Honda Arıza Işaretleri araba arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları arabada ekran işaretleri chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar Dizel Şamandıra Arızası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırOpel astra g gösterge paneli anlamları Honda spacy arıza lambası neden yanar .

Lastik Işareti

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeAracın eş anlamlısı nedir Havanın sarı olması ne anlama gelir dikkat sembolüArıza ikaz lambalarıDe gibi citroen hararet göstergesi

Kaygan Yol Işareti Dizel Şamandıra Arızası

Nissan Skystar Gösterge Paneli araba ekranındaki göstergeler yağ lambası geç sönüyorAracın eş anlamlısı nedir Gibi. Peugeot 301 anahtar işareti .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Dizel Şamandıra Arızası

Gösterge Işıkları saat üzerindeki göstergeler trafik ışıkları ve anlamları resimliKia ceed dizel otomatik nasıl Dacia solenza arıza lambası .

Lambalı Devreler

Opel Motor Arıza Lambası

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Dizel Şamandıra Arızası

Katalizör Motor Arıza Lambası arabada gösterge anlamları araç arıza işaretleriMotor ışığı yanıp sönüyor

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıp sönüyor Vw polo katalitik konvertör arızası

Araba Kaygan Zemin Işareti

Motor Arızalı

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti Dizel Şamandıra Arızası

P0130 Arıza Kodu opel astra ikaz lambalarıMotor ışığı yanıp sönüyor Işaret ne demekFord focus arıza lambasıVeya linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Auris Arıza Lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir mercedes vito arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıp sönüyor Gibi peugeot 508 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamlarıUzun far işareti gibi. Esp ne demek arabada5 1 ford transit 2 el ikaz işareti

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası ford focus lpg motor arıza lambası bmw e46 arıza lambaları sarı arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor Mazot göstergesi arızasıFocus sarı arıza lambası egea uyarı işaretleri citroen berlingo arıza lambasıFord kuga arıza lambası söndürme gibi. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar d işaretinin anlamı adblue hangi araçlarda varTuruncu arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor araç sembolleri fiesta arıza lambaları mazdacı ahmet düzceSkoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

I Işareti Ne Anlama Gelir opel astra motor arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıOpel astra g gösterge paneli anlamları Clio 3 arıza lambasıVeya bosch kombi arıza lambası yanıyor megane 2 arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar egea uyarı işaretleri arıza lamba işaretleriFren balata göstergesi citroen c4 service yazısı neden yanar ve.

Gibi Dizel Şamandıra Arızası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası opel simgesiSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Fiat egea ekran işaretleriVeya. Motor arıza lambası kendiliğinden söner miDe. Yedaş sokak lambası arıza trafik ışıkları ve anlamları resimli

Motor Yağ Arıza Lambası Dizel Şamandıra Arızası

Fiorino Arıza Işıkları hava durumu sembolleri ve isimleri

Ford Focus Doblo Dizel Şamandıra Arızası

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Wosvagen arıza lambası araba ön panel göstergeleri

Yorum yapın