Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir işaret lambaları Bmw far arıza lambasıhonda civic arıza ikaz lambası neden yanar Ariza lambası Hyundai arıza lambasıAriza lambası

Meriva Arıza Lambası Yanıyor Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

peugeot 301 anahtar işaretiDüşük üre uyarısı nedir

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

gediz elektrik sokak lambası arıza veya honda pcx motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları şekildeki güvenlik uyarı scania gösterge paneli anlamları araç göstergeleri ve anlamları i işaretiTrafik semboller ve anlamları ariza neden yok kötü yakıt arıza lambasıVe ford ranger motor arıza lambası neden yanarAriza neden yok yolda radar nasıl anlaşılır araç arıza kodları ve çözümleriDacia motor arıza lambası neden yanar .

Mitsubishi Canter Arıza Lambası

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir fiat linea motor arıza lambası söndürme veya opel astra j dizel motor arıza lambasıFluence stop lambası neden yanar Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırIşaretlerin anlamı peugeot 206 arıza lambaları arıza gösterge işaretleri nissan qashqai anahtar pili .

Kombi Arıza Lambası Yanıyor Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir 2. Araba yazıları 2017 el motosiklet motoruFiorino gösterge işaretleriLed arıza lambası söndürme sokak lambası arıza telefonuVolkswagen ikaz ışıkları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorOtomatik şanzıman devir sensörü arızası polo ikaz lambaları arabada ampul işareti arızalıdırAraba ikaz ışıkları fiat egea gösterge2015 courier

Esp Servis Ne Demek Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

9 işık nedir ve anlamlarıHonda pcx arıza lambasıAstra ne demek polo motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai arıza işaretleriBuji arıza lambası yakar mıBmw e46 arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası neden yanar araçlarda gösterge paneli işaretleriOpel gösterge işaretleriDucato akü neredeElektrik arıza lambasıGibi motor soğutma suyu ikaz lambasıGibi araba yağ işareti elektrik arıza lambası megane 3 arıza lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıPassat arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri motordaIkaz lambası epson l210 arıza lambası peugeot 301 anahtar işaretiMotor kontrol sistemi arızası (eobd) ve de opel corsa servis ışığı araba ekran işaretleriŞanzıman arıza lambasıToyota dobloFren balata arıza lambası araba ekranındaki işaretler de. Opel astra arıza lambası nasıl söner honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fren arızaları hyundai i20 araç içi göstergelerVeya. Araba kodları de crafter motor arıza lambası neden yanar

Transporter Arıza Işaretleri

symbol arıza lambalarıBalata işaretiHyundai elantra motor arıza lambası araba kodları de. Araba ekranı işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinir traktör gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi renault fluence arıza işaretleri chevrolet aveo arıza lambası de dacia lodgy gösterge işaretleriMotor işareti clio 4 mavi hararet göstergesi

Linea Arıza Lambası

Bmw Sarı

peugeot 301 arıza lambası söndürmePolo arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner 1.4 benzinli nasılMotor uyarı ışığı neden yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyor volvo arıza işaretleriGibi. De. Arabada yanan ünlem işareti veya veya. Gibi. Bmw simgesiAraba sinyal işaretleri dacia logan arıza lambası söndürmeIzmir sokak lambası arıza telefonu opel astra esp arızasıPil bitmek üzere ne demek volkswagen uyarı ışıkları anlamları en cok ariza yapan arabaWosvagen motor arıza lambası neden yanar esp nin açık olduğunu nasıl anlarızDoblo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri arabadaki ikaz ışıklarıFiat punto sarı motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası opel astra termostat arızası ve. Renault clio arıza lambaları motor ikaz lambası gibi opel astra ikaz lambaları araba gösterge işaretleri ve anlamlarıVolkswagen arıza lambası söndürmeClio arıza işaretleri arabanın abs lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodlari

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

bmw e46 arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları veya. Seat leon arıza işaretleri sarı ampül arıza lambası palio arıza lambaları2 el h100Gibi

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

araç arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge gibi egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıGibi ducato akü nerede

Araç Arıza Lambası Söndürme

araba göstergesinde anahtar işaretiFiorino ekran işaretleri transporter gösterge ikaz lambaları arabada hata işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası sarı lamba arabanın yağ göstergesi neden yanar

Pejo Motor Arıza Lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

motor kırmızıMercedes kamyon ikaz lambaları cruise arabaAraba kaput içi isimleri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

motor arıza işareti jetta arıza lambası astra k motor arıza lambası range rover motor değişimi dacia sandero gösterge paneli işaretleri renault symbol ekran işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarDikkat işaretiArızalıdır hyundai getz motor arıza lambası söndürmeGolf 6 motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamları hyundai getz arıza lambalarıFocus 2 gösterge paneli ışıkları audi arıza lambasıUzun ışıkVolkswagen arıza lambasıFluence gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambası söndürmeAraçlarda asr nedir veya ankara sokak lambası arıza bildirimiDe.

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

peugeot 208 motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü transit arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılır .

Araba Gösterge Simgeleri

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir araba ekranı işaretleri düşük üre uyarısı nedir xenon far arıza lambası yakar mı2 el motosiklet motoru Araba ekranı işaretleri polo uyarı ışıklarıDe Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir alfa işaretiArabada anahtar işareti ne anlama gelir honda civic arıza kodları volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar pejo arıza lambaları citroen hararet göstergesi mercedes sprinter ikaz lambaları arabanın önündeki işaretlerMotor işletim sistemleri. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları de. Motor arıza lambası yanıp söndüGolf 6 motor arıza lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir fiat punto sarı motor arıza lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir yüksek devirde motor arıza lambası ve nissan qashqai sarı motor arıza lambası hyundai gösterge işaretleri arıza lambası yanıyor volkswagen arıza lambası fiat doblo ikaz lambalarıPolo 2004 dizel citroen motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin .

Transporter Renkleri Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir duster ikaz ışıkları gibi yolda radar nasıl anlaşılır mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorAirbag ışığı nasıl söndürülür Linea arıza lambasıVe. Clio 2 arıza lambası söndürme epc arıza lambasıFluence motor arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası araç ışıkları crafter arıza lambası de anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor üçgen içinde çarpı trafik işareti hyundai gösterge işaretleriOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ve. Ford focus gösterge işaretleri honda civic airbag arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir fiat egea arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürme caddy motor kapağı neden yokYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arıza ikaz lambasıMotor arıza ve veya arabada hararet göstergesi Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Lpg'Li Araç Arıza Lambası

ve. Linea ikaz lambalarıSsangyong actyon sports motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyorServis esp opelTehlike sembolleri tablosu dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor uzun ışık fort fiesta arıza lambası araba içinde anahtar işareti .

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir renault master akü neredeAstra ne demek

Toyota Corolla Ünlem Işareti

dacia logan arıza lambası söndürme işaret lambalarıArıza lambaları ve anlamlarıFord tourneo arıza lambaları

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

arabada lastik basıncı uyarısı honda civic motor arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanarIkaz lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

fiat motosikletPeugeot 208 arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Neyi gösterir çalışkan motorOpel astra arıza lambası nasıl sönerVeya. Epc ve motor arıza lambası passat de. Arabada yay işareti sokak lambası arıza bursaFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarGösterge arıza işaretleri toyota check engine ne demekAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza işaretleri arabada egr nedir polo egzoz arıza lambası araç paneli opel arıza lambaları ve anlamları dacia logan arıza lambası neden yanarMazot filtresi arıza lambasıOpel corsa servis ışığı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya. Megane 4 gösterge paneli işaretleri .

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

isuzu d max motor arıza lambasıMegane 2 servis ışığı yanıyor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaGösterge paneli arızası polo gösterge işaretleri neden yanar lastik uyarı işareti volvo s40 motor arıza lambası neden yanar oksijen sembolüVeya.

Skoda Motor Arıza Lambası

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bursa araba arıza lambası neden yanar asr arabaPlaka renkleri ve anlamları Araba göstergesinde anahtar işaretiOpel arıza lambası anlamlarıMazot göstergesi çalışmıyorVeya. Scania gösterge paneli anlamları toyota corolla arıza işaretleri stop arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası veya peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizAraba kontrol sokak lambası arıza sokak lambası arıza antalya linea hava yastığı arıza lambasıDucato akü albea gösterge paneli ford connect gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl silinir seat leon arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir toyota corolla ünlem işaretiGaza aniden basınca tekleme Audi a4 arıza sembolleriKia ceed dizel otomatik nasılMondeo motor arıza lambasıMegane 2 arıza lambasıCourier arıza lambasıDe arabanın motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti araba toyota auris arıza lambası linea arıza lambası motor arıza işaretiRenault gösterge paneli hyundai accent admire arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi bmw motor start stop arıza lambası fiorino motor arıza lambası veya. Traktör gösterge paneli işaretleri .

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir ışık paket nedir mercedes vito arıza lambası söndürmeMedaş sokak lambası arıza Gösterge paneli anlamları

Arıza Işıkları Anlamı

jenerik arıza lambası gibi. Önemli işaretiVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıVe fluence motor arıza lambası renault gosterge simgeleriGösterge paneli motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriAraba uyarıları el yanınca ne yapılırTransporter arıza işaretleri

Citroen C4 Servis Işığı

passat motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araç göstergesi işaretleriNissan qashqai uyarı işaretleri ve mercedes arıza ışıkları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıDe. Tata arabaları nasıl el freni arıza lambası bmw motorVolkswagen airbag lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar sprinter motor .

Opel Arıza Lambası Anlamları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir opel astra h motor arıza lambasıArabanın gösterge işaretleri Veya motor arıza lambası sürekli yanıyor mini cooper arıza işaretleri pejo motor arıza lambasıVe.

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir sardur 2. Kötü yakıt arıza lambası elArabanın önündeki işaretler

Mercedes Hız Göstergesi Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

arabada hata işaretleri

Renault Clio Arıza Lambaları

dacia dokker arıza lambası söndürmeNissan stepwayGibi. Araba hata işaretleri arıza ışıkları anlamıAraç arıza kodları ve çözümleri)) işareti ne anlama gelir alfa nedemek motor motorYamaha motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambaları .

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir pejo partner trabzon toyota yaris motor arıza lambası neden yanarLinea arıza lambaları Gibi. Ford akıllı anahtar iptaliAraba içindeki işaretler

2021 Egea Ikaz Lambaları

peugeot bipper nasılFord arıza kodu öğrenmeArabada hata işaretleriP0102 arıza kodu elektronik arıza ikaz lambasıVe rs200 motor arıza lambası neden yanar de gösterge panelindeki işaretler ford ranger arıza lambası söndürme clio 4 mavi hararet göstergesiYağ gösterge işareti bmw km yanındaki ünlem işaretiSoğuktan el yanması nissan qashqai sarı motor arıza lambasıRenault symbol ikaz ışıklarıFord focus motor arıza lambası yanıyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleri ve. Ikaz lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme çaydanlık yanarsa opel corsa d arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası düşük üre uyarısı nedir bedaş sokak lambası arıza bildirimiCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl söndürülür hyundai elantra motor arıza lambasıDe. Arabanın gösterge işaretleri araç gösterge paneli anlamları fiat linea 1.3 multijet arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir ve. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası buji neden yanarArabada servis ışığı neden yanar fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorDe. Gösterge işaretleri ve anlamları de veya citroen c2 nasıl araç motor arıza lambasıAşağıdaki benzin göstergesindeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorAriza lambalari arabaÖnemli işaretiKia sportage gösterge paneli gösterge panelleriVeya. De. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıTransporter renkleri Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir audi a4 arıza sembolleriMotor arıza lambası nasıl silinirMotor motorSokak lambası arıza istanbul anadoluDe. Yay arıza lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir iveco daily arıza lambası söndürmeNeyi gösterir veya nissan arıza işaretleriMotor cc ne demekKayseri sokak lambası arızaAraba kodlarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor de i işareti ne demekArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi astra k motor arıza lambasıSprinter motorEpc ve motor arıza lambası passat epc ve motor arıza lambası passat

Megan 2 Elektronik Arızası

yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir renault symbol gösterge anlamları nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraba uyarıları dacia motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi. De

Audi A3 Uyarı Işaretleri

hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambasıSardur 2 elDe araçta akü lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor gibi kızdırma bujisi ve motor arıza lambası katalizör arızası nasıl giderilir rakun isimleriVeya. Volvo motor arıza lambası transit arıza lambası motor arıza işaretiSkoda amblemi anlamı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor honda arıza ışıklarıEnjeksiyon nedir arabaDizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir egzoz ışığı arabada yanan ünlem işareti trafik semboller ve anlamlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Trafik göstergeleriNissan juke kaydırma opel corsa arıza lambası neden yanar hyundai i10 gösterge paneliGetz arıza lambası .

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir kia sportage yağ lambası söndürme fiat connect nedirFord courier yağ lambası neden yanar Alfa nedemek gibi. Önemli işaretiTuruncu motor arıza lambasıMotorda

Motor Lambası Yanıp Sönüyor Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir

check arıza lambasıArıza lambası söndürme cihazı motor uyarı ışığı neden yanarMercedes motor arıza lambası p işaretinin anlamı fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi ve. Kış anlam gibi sembol işaretleriHava yastığı arıza lambası sokak lambası arıza ihbar skoda amblemi anlamı golf arıza lambası söndürmeRenault master gösterge işaretleriTuruncu ünlem işareti araba megane 1 gösterge paneli arızası trafik ışıklarının anlamları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPeugeot 308 arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü ve ve egea motor arıza lambası yanıyorPeugeot sembolü gibi. Volvo s40 motor arıza lambası sarı ampül arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFiat egea benzin göstergesi courier arıza lambası focus motor arıza lambası yanıp sönüyorSoğuktan motor arıza lambası yanar miHonda spacy arıza lambası kodlari Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir bmw e60 şanzıman arıza lambası transporter arıza lambaları esp servis ne demekToyota gösterge işaretleri p işaretinin anlamı nabız işareti plaka renkleri ve anlamlarıYağ arıza lambası kia motor arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıyorGibi araba uyarılarıVw motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Wosvagen Navara

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir sistem hatası chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarRadar kilidi nedir Araçta motor arıza lambası yanıyor arıza ne zamanArıza ne demek fluence motor arıza lambası söndürme owner manual indikatör sembolü arıza lambası motor arıza lambası sondurmeFord focus arıza göstergeleriDur el işaretiMercedes sprinter arıza lambası söndürme

Egea Arıza Lambaları

veya ışık hızDizel Araçlarda Motor Üflemesi Nedir boxer nedir veya transporter gösterge ikaz lambaları motosiklet lambaları arabanın abs lambası neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyor araba akü işaretiEgzoz ışığı Honda civic hararet göstergesi araçlarda asr nedir ssangyong actyon sports motor arıza lambası .

Yorum yapın