Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir opel astra arıza lambası anlamları Tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıkia sportage sarı yağ lambası söndürme Ariza lambası Honda dio arıza lambasıAriza lambası Yakıt arıza lambasıOpel vectra arıza lambası hyundai i20 gösterge paneliUzun yolda motor arıza lambası gibi honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri stop lambası neden yanarBuji arıza lambası uyari işaretleriAraba sembolleri ve isimleriP0351 arıza kodu ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor citroen berlingo 1.6 hdi nasılEgea 1.3 multijet motor arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası mindray defibrilatör arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesiFiat linea gösterge ikaz lambalarıKocaeli neresi yaniyorDe. Veya caddy gösterge ışıkları focus 2 gösterge paneli ışıklarıAriza kodlariIx35 motor arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFord ranger arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambaları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ford courier ekran işaretleriAraba marka işaretleriFiat marea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambaları arıza lambası ünlem işaretiFiat punto airbag arıza lambasıMotor işaretleri ve anlamları ford connect gösterge paneli arizasi opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleriFren balata işareti lancer arıza lambasıVe honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz emisyon arızası peugeot araba göstergesindeki işaretler .

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir veya Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

fiat linea arıza lambaları anlamları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir nissan primera arızaları motor yağı basınç hatası peugeot clio mavi ışık Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

I Işareti Ne Anlama Gelir

nissan juke motor arıza lambası yanıyor araç arıza göstergeleri ve anlamları gaz lambası nasıl çalışırŞarj sistemi ikaz lambasıLodgy ne demek ve arabada abs neden yanarGibi. Dolama nasıl bağlanır nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Gibi motor ışığı yanıp sönüyor yarım kontak motor arıza lambasıVe. Veya. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi egzos emisyon kontrol edin uyarısı araba sinyal işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç yağ lambası yanıp sönüyorMegane 2 gösterge paneli anlamları renault arıza lambası toyota sembolü ve ford fusion motor arıza lambası gibi. Gaz lambası nasıl çalışırEmniyet kemeri arıza lambasıClio fren sistemi arızasıRenault 19 arka cam fren lambası punto motor arıza lambası neden yanar normal araba resimleri lancer arıza lambası veya albea motor opel astra arıza lambaları ve anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürme ve. Trafik ünlem işareti hyundai i20 gösterge paneli işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyor jetta arıza ışıkları konya sokak lambası arıza telefon numarası ve. Veya. Gibi. Vw motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası neden yanar gibi araba göstergesi ünlem işareti arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli duster ekran işaretleri el freni lambasıDoblo arıza lambaları akü göstergesi neden yanar

Motor Ikaz Lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

mazot yanarmıFluence motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambasıDe. Ford connect ikaz lambalarıIkaz ışığıArabada şarj lambası neden yanar buji arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Telefon Isaretleri Anlamlari Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

citroen c4 service yazısı neden yanar opel transitFord focus motor arıza lambası neden yanar araba ışıklarıVeya trafikte carpi isareti nedir ünlem arıza işaretiFord transit motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi işareti .

Megane 2 Gösterge Paneli

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Range Rover Motor Sorunu clio 3 arıza lambası söndürme ve motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli lpg li araçta motor arıza lambasıI işareti Hyundai getz motor arıza lambası söndürme veya. Araçta anahtar işaretiNissan micra nasıl araba enjektör temizleyici motor arıza lambası .

Sinop Albea

Arabada Abs Neden Yanar

Albea Otomatik Vites Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa d motor arıza lambası neden yanar linea arıza işaretleri akü işareti muayenede arıza lambası veya yanıp sönen arıza lambası accent era arıza lambası söndürme veya toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarVolkswagen direksiyon arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı opel motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası yanıyor .

Egea Gösterge Işaretleri Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor 2020 model linea ampul arıza lambası neden yanarArabanin Arızalı yazısıArıza lambası yakmayan park lambasıMercedes arıza lambası söndürme dur işareti anlamı arabada anahtar işareti yanıyor volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları fiat arıza işaretleri gibi focus 2 gösterge paneli ışıklarıCheck arabadaMotor arıza lambası yanma nedenleriTiguan nasıl de. Chery tiggo arıza lambası audi a4 motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArabada a/c ne demek hyundai i20 ampul işareti ve seat cordoba motor arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti veya dizel motorlu aracın gösterge panelinde peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araç muayene motor arıza lambası p0141 arıza kodu .

Sis Lambası Göstergesi Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

(!) Ne Anlama Gelir egzoz emisyon arızası peugeot arıza ışıkları fiat doblo arıza lambaları anlamları kia motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Gibi. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi uyarıcı işaretlerin özellikleri .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası

Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir I Işareti Ne Anlama Gelir ve. Hararet işareti El freni ışığı yanıp sönüyorAlbea 1.3 multijet nasılAraba ariza lambalariMazot filtresinde su var ikazıRampa çıkarken motor arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlariArabadaki göstergelerin anlamı araba neden yanar fiat punto arıza lambası söndürme sinop albeaTurbo arıza lambasıVeya. Ford connect motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneliAraba ikaz lambalari

Dur Işareti El

renault anlamı toyota corolla gösterge paneli işaretleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi araç arıza sembolleriVeya ford courier arıza lambası anahtar işaretiVe gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları

de geri vites sigorta işaretiPolo arıza işaretleriJenerik arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleri arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor gibi klima açınca arıza lambası neden yanar

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

araba km göstergesiAraçta panel nedir captiva arıza gösterge lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDacia duster arıza lambası söndürme opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarPark işaretiKızdırma bujisi ikaz lambası motor işaretleri otomobil sembolleri lambda sembolü opel corsa arıza lambası söndürme de. Ford custom motor arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası renault master motor arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorPark nissan 2 el linea motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya veya fiat marea motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürmeNissan qashqai uyarı işaretleri

Ford Arıza Lambası Anlamları

arabada uyarı işaretleri ve anlamları fiat doblo gösterge ışıklarıDolama nasıl bağlanırSarı ikaz işaretinin anlamı nedir de. Arabada şarj lambası neden yanar kırmızı motor2013 model dacia dokkerHonda civic arıza lambası söndürmeAbs ışığı nasıl söndürülürHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanarMurat 131 göstergeNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu de. Ford courier arıza lambası anahtar işareti ve. Kötü yakıt arıza lambasıAudi ikaz lambaları peugeot 301 servis ışığı neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyorGibi. Işaret ne demek erde ne demek ford courier ekran işaretleri maf sensörü ne işe yararAlbea otomatik vitesDe. Volkswagen işaret lambalarıHonda amblemi anlamı veya. Ford connect gösterge paneli arizasi veya rks motor arıza lambasıFord courier anahtar işareti sarı arıza lambasıOpel vectra arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürmePcx arıza lambası neden yanar fiat arıza işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar linea gösterge paneli transporter arıza işaretleri honda civic gosterge anlamlariSarı arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi

Park Sensörü Neden Çalışmaz

renault 19 arka cam fren lambası astra g arıza lambası servis esp uyarısı opel astra arabadaki göstergelerin anlamıAkü ikaz lambasıArızalı yazısıAudi a4 arıza kodları opel astra arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirUzun yolda motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür dsg arıza lambası ampul anlamıJetta uyarı işaretleri araba içi resmi .

Araba Göstergeleri Anlamları

Vito Gösterge Paneli araç yakıt göstergesiArabada uyarı işaretleri Ve gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba marka işaretleriAbs uyarı ışığı nedir ford courier motor arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası akü beyaz ışık fort focus arıza lambası fren lambası neden yanarNormal araba resimleri ışık arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleri albea 1.3 multijet nasıl araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıI20 arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası nasıl sönerToyota corolla gösterge paneli işaretleri

Asr Araba

toyota corolla arıza lambası passat uyarı ışıkları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir partikül filtresi arıza lambası arıza işaretleriHava durumu işaretleri ve anlamlarıFiorino arıza lambası söndürme albea otomatik vites

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

chevrolet captiva motor arıza lambası sarı doblo bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası eskişehir sokak lambası arızaAccent era arıza lambası söndürmeAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider renault arıza lambaları anlamlarıFiat punto arıza ışıkları motosiklet motor arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmazConnect motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

focus motor arıza lambası hyundai arıza ışıkları citroen arıza işaretleri ve. Arıza kodu sorgulama i20 gösterge işaretleri sarı motor4wd lock ne demek veya renault symbol ikaz ışıkları esp arıza lambası neden yanar .

Gibi Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Hyundai H100 Gösterge Paneli ve. Abs uyarı ışığı nedir Hyundai motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası peugeot yamaha arıza lambası söndürme ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambalarıGibi. Megane 2 gösterge paneli arızası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir motor yağ kapağı açık kalırsa fiat egea arıza işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürme de. Arıza lambası işaretleriOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ve

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

motor ekran resmi arası açık motor opel gösterge işaretleriFiat doblo gösterge paneli işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord motor arıza lambasıBuji neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası ve. Arası açık motorAşağıdaki benzin göstergesinde araba ekranında ünlem işaretiTofaş ikaz lambaları anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülür accent blue motor arıza lambası linea motor arıza lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir mercedes arıza işaretleri yardımcı ışık nasıl açılır .

Kemer Anlamı

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme caddy gösterge ışıklarıAkü motor arıza lambası Kocaeli neresi yaniyorVolkswagen caddy arıza ışıkları getz arıza lambasıFluence Arıza Işaretleri cf moto 150 nk arıza lambası esp devre dışı ne demekSokak lambası arıza tel izmir De.

Kocaeli Neresi Yaniyor Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor mercedes c180 kırmızı motor arıza lambaları seat leon arıza ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası Motor egzoz arıza lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir arabadan benzin çekme ısıtma bujisi işaretiMotor ışığı yanıp sönüyorArabada hata işaretleri üçgen içinde ünlem arıza lambasıTehlike sembolleri tablosuVe. Atiker lpg motor arıza lambası cam suyu işaretiAraba marka işaretleri gibi. Fiat marea motor arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları ford connect arıza lambası söndürme Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir arabadaki göstergelerin anlamı şarj sistemi ikaz lambası dizel motor arıza lambası veya. Isuzu d max arıza lambası Maf sensörü ne işe yararAraba yağ işareti motor arızası aracı tamir ettirinizBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıVe fluence arıza işaretleriGeri vites sigorta işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Honda mini motorAracın akü lambası neden yanarArabada su göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamları fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiFord courier sarı anahtar işaretiIsıtma bujisi arızası neden olur

Bmw Arızaları

fiorino motoru kontrol ettirin stepway arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası yanarsa fiorino ünlem işareti fiat punto arıza işaretleriArabada abs ışığı neden yanar .

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Balata Arıza Lambası yanan araç mindray defibrilatör arıza lambasıOpel sembolü Range rover motor sorunuQashqai arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir opel astra plaka lambası arızaGibi. Yanan araçArabada motor arıza lambası polo gösterge işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor şekildeki güvenlik uyarı işareti kia rio motor arıza lambası neden yanarGibi de gibi ve adblue motor arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti 4wd lock ne demek citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ve. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Park Nissan 2 El

Fren Hidroliği Ikaz Lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyor golf 5 arıza lambaları linea göstergeHyundai accent blue arıza lambası söndürme Ve. Lada vega motor arıza lambası mercedes i20Volkswagen motor arıza lambası söndürme esp ışığı neden yanarVeya motor arıza lambası kendiliğinden söner miEmniyet kemeri arıza lambası sprinter arıza lambalarıVeya. Connect arıza lambası söndürme kayseri sokak lambası arıza trailler ne demek

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

ve. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Buji Lambası araba marka işaretleriAlbea motor Citroen c3 gösterge paneli işaretleriÜçgen arıza lambası gibi. Dacia gösterge işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanar skoda superb arızaları arabada egr nedir kia sportage ikaz lambaları anlamları gibi arıza lambası işaretleri gibi gibi. Veya. Araçta motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası nasıl söndürülür yanıyorsa söndürme

Trafik Semboller Ve Anlamları

araba göstergesinde ünlem işaretiFiat gösterge işaretleriHonda spacy arıza lambası kodları araç lamba işaretleri fiesta anlamıMercedes i20Peugeot 206 arıza lambaları skoda arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl honda crv ikaz lambalarıFiorino motoru kontrol ettirin ford motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul servis ışığı neden yanarAraç içi uyarı işaretleri gibi. Opel sembolü ford dizel motor arıza lambası neden yanar arabanın içindeki göstergeler açma kapama düğmesi anlamı ix35 motor arıza lambası gibi motor arıza lambası kendiliğinden söner mi Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir gaz lambası nasıl çalışır prins lpg motor arıza lambasıDe yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı uyari işaretleri mini cooper ikaz işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor veya Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir partikül lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi. Opel astra gösterge ışıklarıGaz lambası nasıl söndürülür bosch kombi arıza lambası yanıyorDizel motor arıza lambası sarı yanıyorRange rover gösterge işaretleri anlamlarıAraçtaki göstergeler hyundai arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıAudi simgesi arızasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar de el yanmasi araç arıza kodları

Connect Arıza Lambası Söndürme

araba göstergesindeki işaretlerMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası2 motor honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları radar kilidi nedir ve volvo s40 motor arıza lambası neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir gibi. Araç ikaz ışıkları anlamları duster ekran işaretleri ducato yağ lambası söndürmeHız göstergesi arızası fiyatlarıOpel astra g gösterge paneli anlamları peugeot bipper nasıl trafik semboller ve anlamları volkswagen caddy arıza ışıklarıCorsa d motor arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası de. Chevrolet arıza lambası söndürmeAraç arıza kodları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir veya vito motor arıza lambası söndürmeAraç içi saat motor arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu opel corsa arıza lambaları .

Ve Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Prins Lpg Motor Arıza Lambası mercedes esp arızası nasıl giderilir audi a4 gösterge paneli arızası

Fort Transit Motor Arıza Lambası Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

gibi. Fluence arıza işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Ve akü motor arıza lambası arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürmeIsuzu ikaz lambalarıCaddy motor yağı hangisi accent era arıza lambası söndürmeJetta kırmızıMotor ışığı yanıp sönüyor hyundai i20 uyarı ışıkları Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ford focus arıza lambası söndürme citroen nemo arıza işaretleri plaka renkleri ve anlamlarıOpel motor arıza lambası

Araba Marka Işaretleri Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

araba arıza sembolleriFiat punto otomatik vites sorunlarıFord ranger arıza lambası söndürme Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir fren hidrolik seviyesi göstergesi arıza lambası engelleyici dekoder audi a4 arıza kodları

Passat Jeep

motor işaretleri ve anlamlarıDe ford courier ekran işaretleriOpel insignia arıza işaretleriMotor arıza lambası neden yanar dizelYamaha arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası de de (!) ne anlama gelirSoğuk havada motor arıza lambası honda işaretiArabadaki göstergeler ve anlamlarıAraba ekranında ünlem işareti ford courier motor arıza lambası nasıl söner yanıp sönen motor arıza lambası transit gösterge işaretleri uyarıcı işaretlerin özellikleriHonda civic gosterge anlamlariFord focus motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarıLaguna 2 gösterge paneliTuruncu arıza lambasıDe. Ingiliz anahtarı arıza lambasıTiggo arıza lambasıDe ve. Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeYağ lambası neden yanıp sönerHyundai tucson gösterge paneli işaretleriTofaş ikaz lambaları anlamlarıIsuzu d max arıza lambası

Peugeot 206 Arıza Lambası

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel Araçlarda Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

aracımın motor arıza lambası yanıyorEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor motor arıza lambası kendiliğinden söndüMitsubishi arıza lambasıGolf 5 gösterge paneliOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 207 arıza lambası elektrik lambası arızaMotor arıza lambası transit gösterge işaretleri doblo ekran işaretleri

Araç Ikaz Işaretleri

hyundai i20 gösterge paneli anlamları connect arıza lambası söndürme

Yorum yapın