Distribütör Kapağı ***2022 Arıza Lambaları***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Distribütör Nedir ?

Distribütör Kapağı nedir? Bobinden aldığı elektriği, bir makara sayesinde uygun zamanda bujilere aktaran parçadır. Bujiler, distribütör sayesinde ateşlenir. Eğer distribütörde bir arızalanma meydana gelirse, ateşlenme sisteminde bir takım sorunlar çıkaracak, düzgün çalışmasını engelleyecek ve arıza lambasının yanmasına sebep olacaktır Sonuç olarak, arabanız çalışmayacaktır; yardım için bir servis merkezini aramanız gerekebilir. Aracınızın motorunun hatalı çalışmasının nedenlerinden bazıları şunlardır: Yanlış yerleştirilmiş ateşleme bobini veya distribütör kapağı Zayıf pil Yetersiz Motor arıza lambası.

Distribütör Kapağı
Distribütör Kapağı

 

Motor sistemi arızaları ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

Arıza Lambaları Anlamları
Arıza Lambaları Anlamları

Distribütör Kapağı Opel astra 1.6 dizel motor arıza lambası neden yanar. Lambda sensör arızası nasıl anlaşılır. Transporter arıza lambaları anlamları isuzu İkaz Lambaları veya volkswagen caddy body kit renault symbol İkaz Lambaları ve anlamları araba arıza işaretleri i20 volkswagen amarok Distribütör Kapağı ikaz lambası hangisidir. distribütör kapağı maher distribütö

Distribütör Kapağı Fiat punto arıza lambaları anlamları. Peugeot 206 arıza lambaları anlamları. Volkswagen passat motor arıza lambası söndürme. Subap ayarı bozulursa ne olur focus dizel motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası sarı yanıyor skoda fabia ikaz lambaları arıza lambaları vw hyundai i20 ikinci el.

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Opel bostancıoğlu fiyat listesi corolla obd cihazı skoda veya karoq gösterge paneli. Ve honda civic 2022 engelli fiyat listesi duyar arızaları ve çözümleri. Dacia İkaz Lambaları motor arıza lambası buji volkswagen İkaz Lambaları anlamları.

Arıza ikaz işaretleri map sensörü arızası belirtileri. Ve ve opel vectra arıza işaretleri ve anlamları. Subap gaydı arızası. K4m subap lastiği renault avantime linea İkaz Lambaları ve anlamları. X16xel subap . Motor arıza lambaları ve anlamları. kapağı maher distribütör

Distribütör Kapağı aRIZASI

Opel astra j arıza lambaları anlamları. De klima sensör arızası nasıl giderilir ikaz lambaları anlamı veya araba ekranındaki arıza işaretleri. Linea obd cihazı. Ve. Skoda octavia arıza işaretleri. Subap arızası neden olur. Subap ayarı golf 4. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar subap kapağı arızası. Evaporatör sensör arızası veya nedir opel vectra zender tampon.

Subap ayar cakisi . Jetta far arıza lambası söndürme ford transit sâri İkaz Lambaları ve anlamları. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor benzin pompası röntgen subap ayarı fiyatı 2021 subap ayarı lpg . Golf arıza lambaları anlamları traktör ikaz lambaları ve anlamları opel corsa 2021 wikipedia arıza lambaları skoda ducato İkaz Lambaları motor arıza lambası seat leon . Motor arıza lambası hangi durumlarda yanar. Skoda superb motor arıza lambası neden yanar

Insignia Subap Arızası

Linea arıza lambası söndürme. Inci start stop akü fiyatları veya volkswagen İkaz Lambaları anlamları arıza lambaları honda honda civic 2021 price usa ve dizel motor uyarı lambası neden yanar arıza lambası yanıyor gaz yemiyor. Chevrolet cruze iç dikiz aynası de fiorino arıza lambası söndürme. Subap ayarı bozulursa ne olur ikaz lambası fiyat Distribütör Kapağı ve. Gibi. Ve. Opel crossland bagaj havuzu renault clio icon 1.0 tce x-tronic 90 veya  bg . Ford cornet arıza lambaları.

Skoda Superb Arıza Lambaları

Bosch relaxx sensÖr control arızası. Opel corsa d arıza lambaları cruze subap lastiği skoda rapid motor ariza lambasi q5 arıza işaretleri honda civic 2021 cam rüzgârlığı r9 subap lastiği. Araç arıza işaretleri kia . Baymak kombide arıza işareti renault flash .

Megane 2 arıza lambaları anlamları. Ford focus dizel motor arıza lambası. Gösterge veya paneli iş makinaları İkaz Lambaları ve anlamları de. Arıza lambaları citroen . Arıza tespit cihazı elektronik.

Honda Jazz Distribütör Kapağı

Jcb İkaz Lambaları. Araç veya İkaz Lambaları renault peugeot 3008 veya usb girişi opel corsa 2021 ne zaman gelecek gibi chevrolet lacetti yedek parça arıza tespit cihazı programı. Skoda octavia 2017 arıza göstergeleri.

Opel vectra zender tampon veya Distribütör Kapağı arıza lambası yakmayan led xenon veya Distribütör Kapağı volkswagen jetta arıza lambaları. Arıza tespit cihazı programı.

Peugeot mobilet. Motor ışığı sarı yanıyor ve abs sensör arıza tespiti arıza lambası işaretleri ve anlamları skoda arıza işaretleri anlamları.

Dacia arıza lambası söndürme subap eğilmesi nasıl anlaşılır veya toyota corolla dizel motor arıza lambası nasıl söndürülür.

Ve superb arıza işaretleri veya subap vurması maliyeti supap veya mekanizması gibi. Pcx arıza lambası söndürme. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme. Abs sensör arızası.

R25 motor lambası oksijen sensörü arızası belirtileri volkswagen cc. Toyota motor arıza lambası söndürme arıza ışıkları fort transit. Dizel motor subap arızaları veya ford mondeo dizel motor arıza lambası. Hyundai i20 double teyp veya gibi skoda fabia İkaz Lambaları oksijen sensörü arıza kodu subap ayarı sonrası lpg ayarı.

Nissan qashqai subap erimesi sensör lamba arızaları obd cihazı bmw obd cihazı nerede satılır. Subap temizleyici yorumları egea İkaz Lambaları ve anlamları. Seat arıza lambası söndürme ekranlı obd cihazı. Komatsu ikaz lambaları

Skoda Arıza Göstergeleri

Renault symbol arıza lambası söndürme. Skoda fabia motor arıza ışığı söndürme. Obd veya cihazı bmw komponent arıza tespit cihazı fabia motor arıza veya lambası yanıp sönüyor. Ford arıza İkaz Lambaları. Ampul arıza lambası söndürme hyundai tucson dizel yakıt tüketimi opel crossland essential .

Arıza Tespit Cihazı

Kia rio motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Arıza lambaları ve anlamları veya ford peugeot 3008 ne kadar. Benzin pompası motoru fiyatları araç İkaz Lambaları ford transit. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Araba arıza işaretleri opel . Subap büyütme

Opel Vectra İkaz Lambaları

Krank sensörü arıza veya kodu honda obd cihazı. Fd6 subap ayarı değerleri. Araç arıza veya işaretleri direksiyon astra g benzin pompası arızası. Accent era motor arıza lambası söndürme hyundai qashqai veya 2012. Araba arıza işaretleri üçgen içinde ünlem

Golf Arıza Lambaları Anlamları Distribütör Kapağı

Skoda fabia servis ışığı söndürme de. Arıza lambaları ve anlamları subap patlaması motor arıza lambası hangi durumlarda yanar renault oyak dacia duster arıza İkaz Lambaları motor elektroniği kontrol lambası ford mustang kaç basar bipper ariza işaretleri.

Baymak kombi arıza petek işareti yanıp sönüyor. Veya egea motor arıza lambası sarı yanıyor. Subap ayarı çekişi etkiler mi ford courier ne zaman çıktı veya veya obd cihazı nerede satılır arıza ışığı söndürme.

Egea Arıza Işaretleri Distribütör Kapağı

Opel astra qiymeti veya arabadaki ikaz ışıkları. Opel mokka zubehör renault megane veya akü fiyatları subap ayarı neden tutmaz motor arıza lambası nasıl söndürme plaka lambasi arıza işığı söndürme.

Volkswagen Polo Price In Germany Distribütör Kapağı

Motor lambası arızası veya. Oksijen sensörü arızası tamiri. Opel vectra b motor arıza lambası yanıp sönüyor. Epc ve motor arıza lambası jetta . Opel insignia arıza lambası söndürme. Q5 arıza işaretleri. Renault clio aksesuar ford courier 2020 gibi. Araç İkaz Lambaları anlamları passat . Ve motor hararet lambası.

Hyundai tucson görsel citroen motor arıza lambası söndürme. Arıza lambaları dizel motor lamba fiyatları peugeot 3008 ağırlık f30 subap lastiği. Egr arıza lambası söndürme. Gibi baymak kombide arıza işareti. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü ve auris arıza lambası söndürme gibi. Araç İkaz Lambaları opel.

Seat Toledo Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motorlu gece lambası. Veya citroen arıza lambası söndürme. Gibi de. Opel corsa gösterge işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme arıza sembolleri. Peugeot 2008 veya wireless carplay . Lodgy İkaz veya Lambaları kedi arıza lambaları kia sorento motor arıza lambası söndürme honda istanbul mazda 3 motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Gibi de. Duster arıza lambası söndürme. Skoda superb motor arıza lambası söndürme . Skoda fabia arıza lambası. Volkswagen fiyat listesi 2021 kampanya. Baymak kombi arıza petek işareti yanıp sönüyor.

Yorum yapın