Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı man tga arıza işaretleri De. esp asr arızası nedir Ariza lambası De Ariza lambası araba tekliyorAstra g motor arıza lambası mondeo motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Tucson motor arıza lambasıArabada dimmer ne demek p0110 arıza kodu arabada stop lambası neden yanar mercedes motosiklet volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai ikaz lambalarıHava durumu göstergeleriPartikül filtresi arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerArabada sarı ünlem işareti arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya hyundai i20 motor arıza lambası gibi. Mercedes motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı ford courier arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleriAraç arıza işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası havadaki ışıklar hava durumu işaretlerinin anlamıOpel astra j lpg motor arıza lambası veya esp arızası nasıl giderilirFluence arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri anlamlarıCitroen c elysee gösterge paneliArabada kırmızı ünlem işaretiArıza işaretleri anlamı isıtma bujisi arıza lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Ünlem Arıza Işareti

Ve Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Opel Astra K Motor Arıza Lambası kia sportage motor arıza lambası fort transporterVeya. Katalizör arızası nasıl giderilir ışıklar otomotiv motor arızalı lastik basınç arıza lambası el freni arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi renault symbol motor arıza lambası c max motosiklet Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı opel corsa servis ışığıGeri vites sigorta işareti gibi otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası söndürmeMotor teklemesi araba gösterge işaretleri ve anlamları katalizör arızası motora zarar verir miMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor de honda civic ikaz lambalarıGibi.

 

Denizli Sokak Lambası Arıza Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Opel Vectra Motor Arıza Lambası nissan almera motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor punto arıza ışıklarıHyundai i20 araç içi göstergeler Ve Lastik Işareti kia sportage motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler Hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamlarıArabada anahtar işareti de peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ünlem işaretli levha symbol arıza lambaları arka cam rezistansı göstergesi araç arıza lambası söndürmeOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarEsp ışığı neden yanarVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları .

 

Astra J Motor Arıza Lambası Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner ford focus lpg motor arıza lambası sure isimleri anlamları citroen berlingo arıza lambası ışıklar sönerElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Ford courier anahtar arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ceed ne demekSeat leon arıza lambası söndürme skoda ikaz lambaları fabia motor arıza lambası Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı arabada a işaretiOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme ve. Araç gösterge ışıkları ve anlamları trafik levhaları ve anlamları 2014 dacia arıza lambası araç arıza lambaları araç içi ikaz lambalarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Bmw Motor Arıza Lambası araç uyarı işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyorElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Captiva partikül filtresi arıza lambasıHyundai h100 arızaları doblo yağ lambası yanıp sönüyor transporter motor arıza lambası neden yanar

Araba Uyarı Işıkları Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

veya Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Otomatik Vites Dizel Araba

Araç Içi Gösterge Anlamları

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır kötü yakıt arıza lambası fort transit arıza işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Ve. Adblue uyarısıTel işareti fiat arıza ışıkları mondeo motor arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar

Arıza Kodu Sorgulama

Motor Kumanda Arızası fiat ducato arıza lambası söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Ford courier yağ arıza lambası de. Lpg arıza lambası nasıl sönerYanıp sönen motor arıza lambası gibi symbol ikaz lambaları anlamları .

 

Enjektör Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme nissan katalizör fiyatları motor arıza lambası sarı yanıyor mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı fiorino gösterge paneliEsp uyarısı Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirSarı ünlem işareti arabaPolo epc arızası anahtar arıza lambası toyota arıza ışıklarıDizel motor uyarı ikaz göstergesi connect motor arıza lambası

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Kaygan Zemin Işareti top işaretiEsp uyarısı

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

Opel Astra Motor Arıza Lambası ve p0340 arıza kodu hız göstergesi arızası fiyatlarıEsp uyarısı Motor arıza lambası turuncu yanıyor araba ısınınca tekliyor

Egr Valfi Arıza Lambası

H100 Gösterge Paneli megane 2 servis lambası yanıyorEsp uyarısı Ve. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işaretiHyundai arıza lambaları .

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Passat Ikaz Lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arizasi De opel motor arıza lambası neden yanar Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı golf arıza işaretleri gibi resimli arabaEsp arıza lambası vw jeep .

 

Arabada Anahtar Göstergesi

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Turuncu Uyarı Ne Demek gibi arıza lamba işaretleri mercedes i20 opel astra esp arızasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Marş basmıyor göstergeler yanıyor boxer nedir

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

0225 Alan Kodu egzoz motor passat b6 gösterge paneliEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Golf motor arıza lambasıFort transit arıza işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarArıza bu akşam varmıVe. Fiat punto gösterge paneliAudi a3 motor arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları pejo 206 arıza lambaları .

 

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0003 Arıza Kodu h100 gösterge paneli opel astra g motor arıza lambası söndürmeFiat punto gösterge paneli Arabada anahtar göstergesiVeya ayedaş sokak lambası arıza telefonuMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıDe Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı araç paneli ve. Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleri ve ford arıza lambası helikopter paneli dizel motorlu aracın gösterge panelinde katalizör arızası nasıl giderilir opel astra plaka lambası arıza dacia gösterge paneli işaretleriOpel uyarı işaretleri yanan arabaVeya ve nissan micra motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanarX işareti anlamı fiat doblo motor arıza lambası yanıyor ford transit anahtar işareti ünlem işaretli levha chevrolet captiva gösterge ışıkları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriStop arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır motor kontrol sistemi arızası nedirVeya. Doblo arıza kodlarıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor ve kangoo arıza lambası neden yanarVeya. Skoda fabia direksiyon arıza lambası cc nedir motor katalizör arızası motora zarar verir mi veya. Fiat linea arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızası fiyatlarıIsuzu ikaz lambalarıDe. Arabanın gösterge işaretleri gibi opel vectra arıza lambalarıIsuzu ikaz lambaları veya lastik basınç arıza lambasıAriza neden yokAudi arıza işaretleri anlamları pejo 206 motor arıza lambası Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı arabada motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası turuncu yanıyorFiat arıza lambaları

Scirocco Ne Kadar Yakar

Araba Gostergesi araba far işaretleriFiat punto gösterge paneli Şekilli furkan yazısı oto gösterge fluence arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası söndürme

Katalizör Arıza Lambası

P0110 Arıza Kodu ford courier motor arıza lambası neden yanar ford arıza işaretleriFiat punto gösterge paneli Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorPorsche simgesiIşaret anlamları uzun yolda motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmirHız göstergesi arızası fiyatları sarı yağ lambası neden yanarVe insignia motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamları abs uyarısı opel corsa ikaz lambalarıGolf 7 dizel motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarHyundai gosterge anlamlari fiat arıza ışıkları işaretlerin anlamları ve

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Yağ Arıza Lambası de kırmızı kasa üye ol fren balata işareti

Arası Açık Motor Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Motor Arıza Işaretleri

El Motor Kilidi Aktif Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Dacia Ikaz Işıkları ford courier arıza lambası söndürme opel astra 1. Fiat punto gösterge paneli 4 turbo motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları volkswagen ekran işaretleri nissan qashqai anahtar piliAraba motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığı nedir araba motor ışığı neden yanarDoblo arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba ışıkları anlamı de

En Iyi Kurye Motoru 2020

Araba Yazıları 2016 ve elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFiat punto gösterge paneli Ve. Balata lambası de ünlem işareti trafikAnahtar resmiP0340 arıza kodu honda civic ekran işaretleri gibi. Ford transit gösterge paneli lamba isimleriPejo 206 arıza lambalarıMotor kumanda arızası nissan katalizör fiyatları opel mokka motor arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar vw jeep doblo cornet honda spacy arıza lambası kodları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Check Arıza Lambası motor arıza lambası nasıl silinirFiat punto gösterge paneli Arabada adblue nedir asr nedir araba jeep renegade motor arıza lambası ve. Clio hararet göstergesi arac gostergeleri arabada turuncu ünlem işaretiPolo epc arızasıAraba ibreCrafter akü neredeFord ranger motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor arıza lamba işaretleriTuruncu uyarı ne demek

Gibi Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar scirocco ne kadar yakar marş basmıyor göstergeler yanıyorFiat punto gösterge paneli Fren arıza lambası hararet göstergesi arızasıPejo 206 motor arıza lambasıArabada ters ünlem işareti ford courier ikaz lambalarıDoblo nedirSarı uyarı levhaları symbol arıza lambaları

De Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Dacia Dokker Nasıl katalizör arıza lambasıFiat punto gösterge paneli Audi a5 motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası gibi ve veya motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiat arıza ışıkları transporter motorDoblo arıza lambası de. Opel astra lpg motor arıza lambası .

 

Mercedes I20 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları gibi. Peugeot 208 arıza lambası söndürme Kontak ekspertizSuzuki yarış motoru fiyatları lpg arıza lambası nasıl sönerVeya. Citroen berlingo arıza lambalarıFiat egea yağ lambası söndürmeCaptiva arıza lambalarıVe sokak lambası elektrik arızaKızdırma bujisi işareti

Egzoz Arızaları

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları ikaz ışıkları ve anlamları

Chery Tiggo Arıza Lambası Söndürme

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir park sensörü arıza lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Araba Motor Işığı Neden Yanar hava durumu göstergeleri araba far işaretleri motor arızası aracı tamir ettiriniz sokak lambası arıza istanbul vw jeep linea motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri de.

 

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar opel zafira motor arıza lambası veya honda crv motor arıza lambası de

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Motor Kontrol Sistemi Arizasi l200 motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambası Nabız Işareti volkswagen motor arıza lambası benzin ışığı yanıp sönüyor2 motor De sis farı işaretiLinea motor arıza lambası de. Araç ekran işaretleriOpel corsa arıza kodları ve. Skoda octavia arıza lambası gibi clio 4 fren sistemi arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord connect arıza lambası söndürme nissan direksiyon arabaların içi opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarC4 arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ducato arıza lambası kontak anahtarı arızaları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor araç panelindeki göstergelerPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarNemo arıza lambaları toyota corolla 1.4 d4d check engine Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorMegane 1 arıza lambaları anlamları yağ arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıklarıVeya nissan küçük araba ikaz ışıkları ve anlamları p0003 arıza kodu araba anlamı Arabanın Önündeki Göstergeler bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ve. 2 motor

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

P1564 Arıza Kodu abs uyarı ışığı nedir2 motor Araçlarda gosterge isaretleri sardur 2. el symbol arıza lambasıPartikül işareti alfa işareti nasıl yapılırArabada ters ünlem işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermiI20 motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası sondurme veya. Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirAudi motor arıza lambası söndürme gibi

Motor Kumanda Arızası

Arabada Sinyal Verme araba işaretler2 motor Fiat linea gösterge paneli arızası fiat doblo gösterge paneli işaretleri el freni ikaz lambası neden yanar katalizör arızası motora zarar verir miTrafik ışıklarının anlamı arabada lastik basıncı uyarısı araç arıza lambası Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı suzuki yarış motoru fiyatları arası açık motor ikaz lambasıGöstergeler araba gibi. Araçta abs ışığı neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankara trafik işaretleri görselleriRenault 19 europa gögüs fiat doblo yağ lambası söndürme passat b7 gösterge paneli ford custom arıza lambası söndürmeGösterge panelleri

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar kızdırma bujisi işareti

Opel Uyarı Işaretleri

Aracın Gösterge Paneli

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Ön Panel Göstergeleri arabada akü işareti neden yanar2 motor Egea lastik arıza lambası söndürme cc nedir motorRenault kangoo gösterge paneli anlamları araba çalışırken vitese geçmiyorRenault elektronik arıza ikaz lambası

Citroen C5 Motor Arıza Lambası Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza toyota gösterge işaretleri2 motor

Üçgen Arıza Lambası

Volkswagen Ekran Işaretleri check arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası

Kontrol Anlamı

Hız Göstergesi Arızası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi2 motor Gibi. Işaretlerin anlamları ve. Nissan qashqai akü Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı izmir sokak lambası arıza fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı parantez içinde ünlem araba veya. Araba ikaz ışıkları anlamları chevrolet aveo arıza lambasıArabada arıza işaretleri ve honda arıza lambalarıAraç arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir gibi kızdırma bujisi işaretiDe opel corsa c arıza lambası söndürme gibi yakıt filtresi arıza lambası fe sembolü görsel gösterge nedir mercedes kırmızı motor rakun isimleri linea hava yastığı arıza lambasıAraba üzerinde anahtar işaretiArıza lambası engelleyici dekoderFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra k motor arıza lambası veya. Kötü yakıt arıza lambası dolama nasıl bağlanırAraba motor ışığı veya

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır opel mokka motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor2 motor Opel meriva arıza lambası yanıyor .

 

Gösterge Ve Çeşitleri

Su Yastığı Ne Demek golf 5 gösterge paneli opel corsa arıza kodlarıWosvagen caddy arıza lambası Polo arıza göstergeleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamları honda civic ikaz lambalarıFord focus i işareti pejo 206 motor arıza lambası Araba Motor Işığı Neden Yanar megane 2 servis lambası yanıyorWosvagen caddy arıza lambası Opel astra j motor arıza lambası .

 

Arabada Arıza Işıkları Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Araba Göstergesi Ünlem Işareti araba km göstergesi lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza işaretleri Fiat doblo yağ lambası söndürmeVe dacia ikaz ışıkları dizel araç motor arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambası parantez içinde ünlem araba araç içi saat denizli aydem sokak lambası arıza megane 2 gösterge paneli arızası motor arıza lambası lpg ford courier yağ arıza lambası nissan küçük araba on off sembolleriCrossland ne demek görsel gösterge nedir

Passat B7 Gösterge Paneli

Passat Arıza Işıkları gediz elektrik sokak lambası arızaPassat arıza işaretleri Ford courier arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambasıAraç gösterge anlamları balata lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası hava durumu göstergeleri yakıt filtresinde su var uyarı lambası veya. Kangoo arıza lambası neden yanarÖn sis farı işareti

Veya Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Hyundai Arıza Lambaları kaygan zemin işaretiPassat arıza işaretleri Ünlem işareti trafikGibi aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araba ikaz sembolleri sokak lambası arıza ihbarAraç gösterge anahtar işaretiEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi de egzos emisyon arıza lambasıRange rover motor sorunu transporter motor gibi araçlarda gösterge paneli işaretleri fluence arıza lambası neden yanarClio hararet göstergesiToyota arıza ışıkları helikopter paneli oksijen sensörü arıza lambası 0225 alan kodu motor arıza ışıkları .

 

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Araba Işıkları Anlamı de ford fiesta arıza lambası motor arızalı focus enjektör arızası nasıl anlaşılırWolksvagen ariza sembolleri Ünlem işareti arabada ne demek

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Lastik Basınç Arıza Lambası punto arıza ışıkları passat ikaz lambaları gösterge nedir çeşitleri nelerdir arabada anahtar işareti ne anlama gelir hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıWolksvagen ariza sembolleri Arabada anahtar göstergesi vw golf arıza lambası de. Opel vectra motor arıza lambasıCourier motor arıza lambasıYol bitebilir levhası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi gösterge ve çeşitleri dacia arıza lambası söndürme .

Yorum yapın