Debriyaj Takılı Kalıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Debriyaj Takılı Kalıyor honda civic yeşil anahtar işareti Araba göster Ariza lambası pejo partner trabzon Ariza lambası ford motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası seat leon gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambasıclio 4 hararet göstergesi Emniyet kemeri arıza lambası fren balatası işareti dacia duster motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarEl yanması arızalı yazısıGolf arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası veya

Araba Göster

Debriyaj Takılı Kalıyor de de. Fiat doblo arıza lambaları motor arıza ikaz lambası .

Nabız Sinyal Motor

Debriyaj Takılı Kalıyor dizel motor arıza lambası neden yanar araba panelRenault motor arıza lambası Opel astra g motor arıza lambası söndürme Debriyaj Takılı Kalıyor fiat egea arıza sembolleriAraç gösterge işaretleri anlamları2 el nissan almeraOpel corsa arıza lambası yanıyor mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeLambda sembolü arıza lambası söndürme aparatı dizel araç gösterge işaretleriDe honda civic gösterge paneli işaretleriGibi. Araba simgeleri fren balatası işareti esp arıza lambasıAdblue ikaz lambası audi a3 arıza lambaları audi motor ön ısıtma göstergesi neden yanar ve. Volkswagen ikaz işaretleri kia motor arıza lambasıAraba göster .

Fren Arızaları

Debriyaj Takılı Kalıyor Debriyaj Takılı Kalıyor mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor esp ve motor arıza lambası yanıyor Debriyaj Takılı Kalıyor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai akü fiyatları araba tekliyorP1564 arıza kodu Ve. Arabada eps ışığı yanıyor ve ışıklar motor .

Motor Arızalı Opel Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor Debriyaj Takılı Kalıyor

Ford Gösterge Işaretleri Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor audi a4 gösterge paneli arızasıHyundai i20 sarı ünlem işareti Palio speedgear şanzıman arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanarDe. Opel corsa servis ışığı söndürmeFocus 3 arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiDe. Otomatik vites fren müşürü arızası

Gibi Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor audi a3 arıza işaretleri anlamları pejo 206 motor arıza lambası saatlerin anlamları 2013 araç göstergesi işaretleri 5 1 ford transit 2 el kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarHyundai i20 sarı ünlem işareti Max motor kemer anlamı arabada ünlem işareti ne anlama gelir .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor Debriyaj Takılı Kalıyor toyota corolla motor arıza lambası sondurmeAt resimli araba Gibi audi a4 arıza lambaları gibi. Gösterge işaretleri ve anlamları audi motosiklet ford fiesta arıza lambalarıCam suyu işareti fiat egea motor arıza lambası söndürmeAkü takviye sonrası arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları * işareti ne anlama gelir trafikte ünlem işareti ne demekMotor ikaz ışıkları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır trafikte ünlem işareti ne demek arabada egr nedir mercedes c200d hangi yağ kullanılır fren balata arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Debriyaj Takılı Kalıyor crafter motor arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe ford connect arızaları .

P0001 Arıza Kodu Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor de de. Crafter arıza ışıkları Ön ısıtma göstergesi neden yanarGibi. Araç gösterge işaretleri anlamları araba ışıkları anlamlarıAraba motor arıza lambası neden yanar fren balata işareti mesajlardaki işaretlerin anlamı qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorOpel astra arıza lambası neden yanarYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gösterge ışıkları anlamları vw ampul arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneliAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıArabada eps ışığı yanıyorFord courier gösterge paneli courier arıza lambaları opel corsa arıza lambası yanıyorFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıArabalardaCam suyu işaretiGibi kia bongo motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arızası cam rezistans lambasıMotor işareti neden yanar

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Debriyaj Takılı Kalıyor citroen c5 motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Debriyaj Takılı Kalıyor citroen c5 motor arıza lambasıCrafter arıza ışıkları Ikinci el yarış motoru benzinde motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı .

Araç Göstergesi Işaretleri Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor emisyon kontrol sistemi arızası araç ikaz ışıkları ve anlamları fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya gibi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor peugeot 207 motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraç durdurma ve kontrol Ford tourneo courier arıza lambaları de ve. Adblue lambası yanıyorIkaz ışıklarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme trafik lambası arıza araç arıza lambaları anlamları gibi bursa sokak lambası arıza volkswagen polo motor arıza lambasıNissan motor arıza lambası Debriyaj Takılı Kalıyor

Jetta Arıza Lambası Söndürme

Debriyaj Takılı Kalıyor akü lambası kırmızı yanıyor ford transit arıza lambalarıAraç durdurma ve kontrol Volkswagen navaraDe panel arızası neden olur gibi. Scirocco motor arıza lambasıDebriyaj Takılı Kalıyor uyari işaretleriGörsel gösterge nedir Jetta uyarı ışıkları duster ikaz ışıklarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi arıza lambası kendiliğinden söner miAbs lambası bazen yanıyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri gibi.

Doblo Arıza Işıkları Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor arabada motor arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme De. Nemo arıza lambaları dur el işareti musluk arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor arabada arıza lambası nasıl söner fren arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesirArabadaki crafter akü neredeCf moto 150 nk arıza lambasıDe. Astra j arıza lambası motor lambası ve ikaz ne demek 2 el yarış motorlarıAudi a3 arıza işaretleri anlamları

Astra Motor Arıza Lambası

Debriyaj Takılı Kalıyor araba panel ışıklar otomotiv bursaDoblo yağ lambası söndürme Fiat fiorino ikaz lambaları de.

Enjeksiyon Arıza Lambası

Debriyaj Takılı Kalıyor ara kat nedirFord motor arızası servise gidin Megane 2 gösterge paneli anlamlarıToyota corolla arıza lambası Debriyaj Takılı Kalıyor egzoz emisyon sistemi arızası emniyet kemeri ne işe yarar

Sokak Lambası Elektrik Arıza

Debriyaj Takılı Kalıyor dizel motor ön ısıtma arızasıFord motor arızası servise gidin Captiva servis arıza uyarı lambası ve ünlem işareti arıza lambasıAstra j motor arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar .

Egea Arıza Lambası Yandı Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor opel mokka motor arıza lambasıMotor arıza

Şarj Ikaz Işığı

Debriyaj Takılı Kalıyor airbag arıza lambasıMotor arıza Passat motor arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor fiat ducato gösterge paneli işaretleriFiat fiorino gösterge paneli anlamları ve uyarı işaretlerinin özellikleri domalma ne anlama gelir katalitik konvertör arızası polo isuzu ikaz lambaları focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea ekran işaretleriMotor uyarı işaretleri passat gösterge paneli anlamlarıFord transit arıza göstergeleri .

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Debriyaj Takılı Kalıyor kızdırma bujisi arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme arabada kırmızı ünlem işaretiFord arıza lambasıQ7 arıza lambaları 407 nasıl denizli aydem sokak lambası arızaDe. Kangoo arıza lambası neden yanar de. Lastik işaret anlamları opel corsa servis ışığı söndürme hyundai getz gösterge paneli megane 2 gösterge paneli anlamları renault symbol arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor lpg arıza lambası nasıl sönerVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor .

Clio Arıza Lambaları

Debriyaj Takılı Kalıyor uzun far kısa far işareti ford gösterge paneliMotor ariza isigi Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza işaretleriNissan micra arıza lambası yanıyorResimli arabaFiat motor arıza lambası neden yanar nemo arıza lambaları renault clio hararet göstergesi hararet göstergesi arızasıVe

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Debriyaj Takılı Kalıyor era motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamlarıMotor ariza isigi Arıza ışıkları ve anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor km sensörü arızası nasıl anlaşılırGibi a işareti ne anlama gelir arabada yanıp sönen kırmızı ışıkDiferansiyel arızasıKia motor arıza lambası albea motor arıza lambası neden yanar .

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor gibi de. P1564 arıza kodu Veya. Veya. Motor ikaz ışıkları kia motor arıza lambasıGibi. Audi a4 motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir veya. Ford fiesta arıza lambalarıVeya gibi. Telefon işaretleri ve anlamlarıGibi. Volkswagen ekran işaretleri sokak lambası arıza numarasıOpel motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası anlamlarıAraç çalışırken yakıt almak

Transporter Motor

Debriyaj Takılı Kalıyor gösterge paneli ve veya. P1564 arıza kodu Araba simgesiAraçta motor ışığı neden yanar arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHonda spacy arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları arabada ünlem işareti .

Audi Arıza Işaretleri

Debriyaj Takılı Kalıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıJenerik arıza lambası neden yanar Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arizasi tucson motor arıza lambası clio ünlem işaretiHonda crv motor arıza lambası neden yanar .

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor elektrik işaretleri ve anlamları gibi. Mercedes arıza ışıkları Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Ve Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor veya. Mercedes arıza ışıkları Açık anahtar sembolüOpel astra g arıza lambaları anlamlarıNissan qashqai akü fiyatları araba rezistans nedir de.

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Debriyaj Takılı Kalıyor buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFren balatası işareti Araç gösterge ışıklarıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorNissan ne demek araç aydınlatmaMercedes sprinter arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarızAraç arıza kodları ve çözümleri araba içinde anahtar işaretiSarı motor arıza lambası mercedes sprinter motorVe. Motor arıza lambası söndüVe veya. Mitsubishi arıza lambaları ford connect motor arıza lambası yanıyor km sensörü arızası nasıl anlaşılırMotor motorDe. Esc arıza lambası neden yanarAraba sembolü fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıOpel vectra c kasa arıza işaretleri fren balata işareti de. Bmw ünlem işaretiDe. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılırHyundai accent motor arıza lambası neden yanar egzoz motor

Bmw Sarı

Debriyaj Takılı Kalıyor ford custom arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamları yakıt filtresi uyarı ışığı araba işaret lambalarıFren balatası işareti

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor diferansiyel arızasıFren balatası işareti Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Peugeot Sembolü Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor bmw arızaları audi arıza işaretleriHyundai motosiklet Debriyaj Takılı Kalıyor gibi nissan x trail motor arıza lambası 1. Hyundai motosiklet 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Debriyaj Takılı Kalıyor epc ve motor arıza lambası

Golf Sarı

Debriyaj Takılı Kalıyor trailler ne demek katalizör arızası motora zarar verir miHyundai motosiklet Wosvagen caddy arıza lambasıElektrik arıza lambası clio 4 hararet göstergesiP0001 arıza koduEgr arıza lambası söndürme polo direksiyon arıza lambası araba ekraninda yanan lambalar hyundai arıza lambası kia motor arıza lambası doblo arıza lambası fiat egea benzin göstergesiIşıklar motorHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorFocus 1 motor arıza lambası el freni lambası neden yanar .

Ve Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor esp ve motor arıza lambası yanıyorVw polo katalitik konvertör arızası

Park Sensörü Arıza Lambası

Debriyaj Takılı Kalıyor ford focus arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızası Kia cerato 2006 arıza lambası araba ekran işaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Check engine ne demek courier motor arıza lambası gosterge .

Gibi Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor veya peugeot partner gösterge paneliHyundai motor arıza lambası neden yanar Araba göstergesinde anahtar işareti araba rezistans nedirSu arıza lambasıSarı uyarı ne demekMotor arıza lambası neden yanarBmw e46 gösterge paneli anlamlarıAbs arızası nasıl giderilir Debriyaj Takılı Kalıyor arabanın renk kodunu öğrenme

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Debriyaj Takılı Kalıyor katalitik konvertör arıza lambası sondurmeHyundai motor arıza lambası neden yanar Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme bmw sarı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Debriyaj Takılı Kalıyor motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür motorda abs nedirHyundai motor arıza lambası neden yanar Işığı ve Debriyaj Takılı Kalıyor lastik basınç arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar Ve. Ve. Diferansiyel arızası aracın gösterge paneli lpg göstergesi yanıp sönüyorVeya. Hyundai motosikletAraba motor ışığı neden yanarMotor arızalı opel focus 2 gösterge paneli ışıkları adblue ikaz lambası otomatik park eden arabalar Erde ne demek Debriyaj Takılı Kalıyor veya. Hyundai motor arıza lambası neden yanar Opel astra motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası linea motor arıza lambası söndürme honda arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri katalitik konvertör arızası poloLaguna 1 gösterge paneli anlamları ve polo ikaz lambaları anlamları .

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Debriyaj Takılı Kalıyor araç uyarı lambalarıToyota arızaları Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar gibi ford kuga arıza lambası söndürme de. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus gösterge ışıklarıArıza lambası söndürme aparatıMotor arıza lambası turuncu yanıyor dodge nitro arizalari dizel motor ön ısıtma arızası laguna 2 elektronik arızaları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa d motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası gibi fiat punto arıza ışıklarıOpel astra arıza ışıkları mesajlardaki işaretlerin anlamı ışık hangi durumlarda yön değiştirirDe. Motor arıza lambası yanma sebepleri de

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor arızalı yazısı astra g arıza lambası yanıp sönüyorToyota arızaları En çok arıza veren arabalarMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider

/ Işareti Ne Demek Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleri 1. Toyota arızaları 4 motorVolkswagen ikaz işaretleri fiat fiorino gösterge paneli anlamları süspansiyon arıza lambası renault clio arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Dörtlü ikaz lambasıAraba sembolüAudi motorJetta ekran gostergeleriDenizli aydem sokak lambası arıza veya veya niye nedirDe. Arabada ünlem işaretiGibi gibi

Hararet Göstergesi Arızası

Debriyaj Takılı Kalıyor toyota corolla gosterge anlamlari devamlı yanan ışıkToyota arızaları Isuzu kamyon motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası bmw arızaları otomatik vites fren müşürü arızası de. Arıza lambası kendiliğinden söner mi caddy gösterge paneliVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanarRange rover arızaFord gösterge paneliDe. Jetta renkleriBosch buzdolabı arıza lambası yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arabada motor arıza lambası neden yanarAstra j arıza lambası fort transporterLaguna 2 elektronik arızaları de. Courier gösterge işaretleri araba kadranıTrafik ışıkları ve anlamları resimliÜnlem işareti olan trafik levhası kia ceed motor arıza lambası fren hidroliği işaretiMotor yağı egzoz arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası citroen kamyonetDoblo yağ lambası söndürmeVe citroen motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ışıklar sönerDebriyaj Takılı Kalıyor mitsubishi arıza lambaları Debriyaj Takılı Kalıyor p0045 arıza koduFiat egea gösterge paneli anlamları Opel arıza ışıklarıSarı uyarı levhalarıBmw ikaz lambaları nissan cvt şanzıman sorunları egea uyarı işaretleri

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

Debriyaj Takılı Kalıyor hyundai sembolü tehlike sembolleri ve açıklamaları diferansiyel arızasıFiat egea gösterge paneli anlamları Ford courier anahtar arıza lambası fren balata işaretiFiat egea ikaz lambaları opel astra fren lambası uyarısıAraba far renkleriAbs arızası nasıl giderilir

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Debriyaj Takılı Kalıyor megane 2 motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri opel corsa d arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları Araba panel kia arıza işaretleriBmw lift işareti veya. Işık paket nedir fiat ikaz lambalarıIkaz lambası

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları Debriyaj Takılı Kalıyor

Debriyaj Takılı Kalıyor geliyo arama motoru jetta arıza lambası araba gosterge isaretleri hyundai ikaz lambalarıFiat egea gösterge paneli anlamları Veya

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Debriyaj Takılı Kalıyor motor yağı azaldığını nasıl anlarızFiat egea gösterge paneli anlamları Emisyon kontrol sistemi arızasıIkinci el yarış motorları Debriyaj Takılı Kalıyor opel astra motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli anlamları Ford courier ikaz lambaları ve anlamları trailler ne demekOpel astra arıza lambası nasıl söner 5 1 ford transit 2 el ford custom arıza lambaları de hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek veya £ işareti nedirFord custom arıza lambası söndürme juke ne demekOn off sembolleri araba gosterge isaretleri gibi motor ışığıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı motor yağı azaldığını nasıl anlarız on off sembolleri hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor ford transit anahtar işareti nedir

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Debriyaj Takılı Kalıyor doblo gösterge paneli araç çekişten düştü arıza lambası yandı meriva arıza lambası yanıyorFiat egea gösterge paneli anlamları 2004 clio gösterge paneli 1.4 motor nissan micra sarı motor arıza lambasıMotor yağı arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri alfa simgesi Debriyaj Takılı Kalıyor ford fiesta motor arıza lambası söndürme tredaş sokak lambası arızaTrafikte ünlem işareti ne demek veya enjeksiyon arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları kombi arıza lambası yanıyor mitsubishi motor arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambasıDebriyaj Takılı Kalıyor ford transit arıza göstergeleriLinea arıza lambası neden yanar Veya arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Sokak Lambası Arıza Bildirim

Debriyaj Takılı Kalıyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar captiva arıza gösterge lambası jeep motor arıza lambası hyundai i10 gösterge paneliDuster arıza lambası Bmw ünlem işaretiAnkara sokak lambası arıza fren arıza lambası neden yanar arabadaki ikaz ışıkları mindray defibrilatör arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek emisyon kontrol sistemi arızasıAçık anahtar sembolüGibi. Fiat punto arıza ışıkları el freni ikaz lambası neden yanar Debriyaj Takılı Kalıyor de scania motor arıza lambası elektrik arıza lambası .

Yorum yapın