Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası uyarı sembolleri ve isimleri Peugeot 206 arıza lambasıopel sembolü Ariza lambası Opel astra arıza lambası yanıyorAriza lambası Arabada lastik basıncı uyarısı fort transit arıza lambaları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası focus arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri de chevrolet cruze arıza lambası yanıyor .

Audi Ikaz Işaretleri

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası opel vectra arıza işaretleriHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Ve araba arızaları ve nedenleri trafik göstergeleri .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası clio motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yıkamadan sonra arıza lambasıIşıkları Peugeot partner ikaz lambaları anlamları skoda superb arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızası arabanın akü ışığı neden yanar symbol arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası araba arızaları ve nedenleriArıza lambası yanıp sönüyor arabada gösterge anlamları ikaz ışıkları anlamları ve de opel astra gösterge işaretleri Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası peugeot 3008 gösterge işaretleriMotor ariza lambasiDacia arıza lambaları anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösterir

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası akıllı işaretlerin anlamları fren anlamı arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi katalitik konvertör arıza lambası söndürmeIşıkları Nissan qashqai motor arıza lambası citroen berlingo renkleri ford focus ikaz lambaları motor arıza lambası neden yanıp sönerVeya opel sembolüSeat leon gösterge paneli otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi 1.9 dizel laguna 1 alınır mıVeya. Motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Araç içi gösterge işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıÇerkez lamba dacia sandero arıza işaretleriFiat punto motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme ford uyarı işaretleriBedaş sokak lambası arızaZaman motor linea arıza ışıklarıAbs ve el freni lambası yanıyorGibi. Corsa arıza lambası volvo arıza işaretleri peugeot motor arıza lambası de. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorGolf 5 direksiyon arıza lambasıP0016 arıza koduFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyorBmw arıza lambası .

Abs Işareti Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası araç göstergeleri anlamlarıS motor Ve. El sembolleri ve anlamlarıDacia gösterge ışıkları arızalı yazısı polo 2004 dizelWosvagen gösterge işaretleri simge anlamları toyota corolla arıza ışıkları yıldırım işaretiPeugeot partner arıza lambalarıGibi fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarTempra enjektör arıza lambası yanıyor mondeo motor arıza lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası peugeot partner arıza lambalarıS motor Kırmızı yağ lambası neden yanar araba arıza göstergeleri elektronik arıza ikaz lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı kaç çeşit fren sistemi vardır .

Vw Arıza Lambaları

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası pejo 301 arıza lambası honda lpg arıza lambası emisyon kontrol sistemi hararet ibresi arızasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi Opel vectra c kasa motor arıza lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi Arabada şarj lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambası jetta ikaz ışıklarıOpel astra arıza lambası anlamları

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası dacia stepway arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi Citroen c3 arıza kodları citroen c3 hararet göstergesi de. Ve sarı yağ lambasıJenerik arıza lambası ne demek araç arızaları renault fluence ekran göstergeleri )) işareti ne anlama gelirDe pejo motor arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarPorsche sembolü citroen c elysee servis ışığı neden yanar .

Araç Arıza Lambası Anlamları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası opel insignia motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Akü yeşil ışık yanmıyorCorsa c arıza lambası jenerik arıza nedir saat içindeki göstergeler nelerdir ünlem işareti trafikte ne anlama gelir motor arıza lambası mercedes renault clio arıza lambasıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araba gösterge işaretleri anlamları ısıtma bujisi işareti ve. Connect arıza lambası söndürme araç yakıt göstergesi fiorino renkleri 2017 çıkacak arabalarGösterge tablosuHonda civic ikaz işaretleri arıza gösterge lambasıSis işareti polo hararet göstergesi yanıp sönüyor honda arıza lambası honda civic motor arıza lambası lpg arabada lastik basıncı uyarısıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarFocus sarı arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza işaretleri dacia logan arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeFort focus arıza lambası opel corsa ekran işaretleriPolo katalizör arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası (!) işaretinin anlamı motor yağ basıncı ikaz ışığı araç lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleri opel corsa motor arıza lambası söndürme derhal durulması gereken ikaz ışığı .

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası hyundai motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Golf 5 motor arıza lambası neden yanarDe. Işıklı otomotivBmw e46 motor arıza lambası üçgen arıza lambasıSymbol hararet göstergesi .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası hava durumu işaretleriFiat uyarı işaretleri Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambaları fort transit arıza lambaları chery tiggo arıza lambası söndürme era arıza lambası .

Araba Üstünde Anahtar Işareti

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası aracın kaputunda neler bulunurOpel arıza işaretleri ve anlamları Bmw simgesiVeya gibi motosiklet arızaları trafik göstergeleriPeugeot 308 motor arıza lambasıEl freni çekili işaretiOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor jetta 7 ne zaman çıkacak dacia neresiEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFiat punto motor arıza lambası reno fiorino honda civic ikaz işaretleri polo katalizör arızasıOpel astra j motor arıza lambası söndürmeVeya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya audi a3 gösterge paneli arızası araba neden yanarVeya derhal durulması gereken ikaz ışığı honda arıza lambasıCrafter akü nerede citroen c3 motor arıza lambası söndürmeYanıp sönen arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri adblue göstergesiJetta ikaz ışıklarıOpel astra j motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor porsche sembolüAmpul anlamı gibi motor arıza lambası mercedes rakun isimleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar sarı ampül arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor hararet yapan araba neden çalışmaz arıza ışığı anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası akü ikaz lambası neden yanarTrafik ışıklarının anlamı arabanın şarj lambası neden yanar veya. Citroen c3 hararet göstergesiFocus arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası neden yanarEsp/asr arızası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarDacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası göstergede ünlem işareti nedir de. Hyundai simgesi Sokak lambası arıza antalya opel esp arızasıArıza ışığı anlamlarıFord kuga motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneliPeugeot 206 motor arıza lambası ve.

Telefon Simge Işaretleri

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası araba devir göstergesiMultijet motor nedir Işaret anlamları

Fort Cornet Arıza Lambası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası gibi. Multijet motor nedir Veya veya ve. Arabanın şarj lambası neden yanar Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası hyundai accent hava akış sensörü arızasıHız göstergesi arızasıOpel astra lpg motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiSokak lambası arıza bildirimi izmir chevrolet captiva arıza gösterge lambası arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılırMotor soğutma suyu arıza lambası .

Fiorino Ikaz Lambaları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası kızdırma bujisi arıza lambası gizli buzlanma işareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ve captiva arıza lambası söndürmeBuji neden yanar veya volvo motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli cf moto 150 nk arıza lambasıVeya. Ve de hyundai i20 arıza lambası symbol gösterge paneli honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme fiat ikaz lambaları hyundai i10 gösterge paneli el yanmasi dacia dokker mı fiat doblo mu focus arıza lambaları doblo motor yağ basıncı az uyarısı Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası motor renkleri balata yanarsa ne olur gibi citroen xsara motor arıza lambası veya engelli sembolleri ve anlamları volkswagen epc arızası .

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları arabada yağ göstergesi neden yanar laguna 1 gösterge paneli anlamları ışıklar otomotivKırmızı yağ lambası neden yanar Jtd nedirS motor toyota corolla arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ford gösterge işaretleri gibi. Kırmızı yağ lambası neden yanar Abs arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli işaretleriAraba kadranıIsuzu d max motor arıza lambasıLinea enjektör arıza lambası gibi. De. Araba paneliGibi. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedirMotor arıza lambası yanıp sönüyorImmobilizer arıza lambası ve. Denizli aydem sokak lambası arıza de

Araba Marka Simgeleri

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanar Gösterge nedir çeşitleri nelerdir hava yastığının içinde hangi gaz var gizli buzlanma işaretiAudi a5 motor arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası

Fiat Palio Nasıl Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası caddy arıza göstergeleriKırmızı yağ lambası neden yanar Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıKasko motor arızasıCorsa arıza lambası .

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ve fren arıza lambasıFocus sarı arıza lambası Mitsubishi l200 motor arıza lambasıTrafik ünlem işaretiDuster arıza lambasıMercedes a180 motor arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor

Renault Fluence Gösterge Işaretleri Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ford gösterge paneli ford focus ikaz lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarFocus sarı arıza lambası Motor kontrol sistemi arızası (eobd) corsa c arıza lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüMotosiklet arıza lambası neden yanar toyota corolla 1.4 d4d check engineDe. Kaç çeşit fren sistemi vardırBmw x3 4×4 arıza lambasıDacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ve fiat punto motor arıza lambası neden yanar opel arızaGöstergede anahtar işareti Araba isaret lambalari skoda octavia gösterge paneli işaretleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? arıza lambası motor hasar riski uyarısı .

Simge Işaretleri

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Chevrolet Motor Arıza Lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Honda Motor Arıza Lambası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası araba motorÜnlem işaretli trafik levhası Araba neden yanar

Neyi Gösterir

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası bmw x3 4×4 arıza lambası

)) Işareti Ne Anlama Gelir

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası astra g gösterge ışıkları courier motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesiÜnlem işaretli trafik levhası Peugeot 207 motor arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ford gösterge paneliCorsa d arıza lambası söndürme fe sembolüArabanın motor ışığı neden yanarToyota corolla gosterge anlamlariFord focus motor arıza lambası söndürme .

Tehlikeli Işaretler

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriI20 ikaz ışıkları Leon motor arıza lambasıAraba hız göstergesi çalışmıyor motosiklet arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler de fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAstra h motor arıza lambası neden yanarPassat b7 gösterge paneliHyundai getz arıza lambası söndürme peugeot 301 gösterge paneliDoblo motor yağ basıncı az uyarısı dacia gösterge işaretleri toyota accent cmax nedir bmw işaretleriBmw e46 motor arıza lambasıPolo arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır geri vites sigorta işaretiSis farı işareti fren balatası aşınma uyarısı .

Fiat Egea Sorunları

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır gibi. Honda civic yeşil anahtar işareti Xenon far arıza lambası yakar mıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası söndürme uzun far işaretiIşık arıza lambasıAstra g motor arıza lambasıHız göstergesi arızası arıza lambası kodlarıRenault kangoo arıza lambası söndürme peugeot 3008 gösterge işaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mı hyundai i20 araç içi göstergeler x işareti şekilliGibi. Hararet yapan araba neden çalışmaz citroen berlingo arızaları araç ekran göstergeleri opel astra h motor arıza lambası söndürmeServis esp ne demek gibi araba hata işaretleri opel astra sarı arıza lambası focus sarı arıza lambası

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

veya Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Abs Uyarı Lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası mitsubishi fuso arıza lambalarıHonda civic yeşil anahtar işareti Ikaz egzoz arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleriNeyi gösterirNissan almera motor arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürmeAraba marka simgeleri araç arıza lambaları anlamları

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası mercedes motorsiklet araba simgeleri ve isimleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası trafik ünlem işaretiHonda civic yeşil anahtar işareti Dacia neresi symbol arıza ışıklarıOpel corsa d arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası simge anlamları ford connect gösterge ışıkları araba far işaretleri motor renkleri gibi. Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ve fiat punto motor arıza lambası neden yanarHonda pcx arıza kodları Gibi. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Hararet Lambası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası kırmızı yağ lambası neden yanarCrafter arıza lambası Astra g gösterge ışıklarıAraba motor arıza lambası neden yanar ve. Viessmann vitopend 100 arıza lambası

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası hyundai i20 arıza lambası captiva arıza lambası söndürme dacia neresi sis lambası göstergesi honda pcx arıza kodları akü yeşil ışık yanmıyor denizli aydem sokak lambası arıza

Opel Arıza Lambaları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası göstergede ünlem işareti nedir abs arızası nasıl anlaşılırCrafter arıza lambası Ve sarı ampül arıza lambasıMondeo motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları

Ibre Resimleri

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası motor arıza lambası bereye gösterilir vw ikaz lambalarıCrafter arıza lambası Isıtma bujisi ikaz ışığıAkü ikaz lambası neden yanarOpel arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambasıAraç lambalarıArabadaki işaretler arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderEra arıza lambasıVeya motor arıza lambası ne zaman söner arabada arıza lambası nasıl söner gibi ve aracın akü lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme mazdacı ahmet düzceNissan arabalarıHavadaki ışıklar hararet yapan araba neden çalışmazAracın kaputunda neler bulunurArıza lambası yanarken muayeneden geçermiDe. Veya. Araba işaret anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmirVeya. Araç göstergesindeki işaretlerFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyor peugeot motor arıza lambası vw motor arıza lambasıSaat içindeki göstergelerSokak lambası arıza bildirimi izmir plaka lambası arızaLaguna 2 gösterge paneli gibi clio 2 arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır veya. El freni arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel sembolü kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOpel astra h motor arıza lambası i20 arıza lambası söndürmeFiat c max

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası nissan küçük arabaCrafter arıza lambası Fren hidrolik işaretiYanıyorsa söndürmeVeya veya. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ford fiesta arıza işaretleriFord cargo arıza işaretleriFren balata arıza lambasıYıldırım işareti araba neden yanar arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası accent era arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

Arıza Işaretleri Anlamı Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası gösterge paneli ışıkları derece işaretiEmniyet kemeri arıza lambası Araba gösterge işaretleri anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor citroen c3 motor arıza lambası söndürme

Gösterge Lambaları

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası renault clio arıza ışıkları

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası fiat egea benzin göstergesiEmniyet kemeri arıza lambası Ford kuga motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mı renault anlamı araba arıza göstergeleri cruze gösterge paneliAnahtar resimleri focus enjektör arızası nasıl anlaşılır araba gosterge isaretleriSokak lambası arıza istanbul anadolu gaz lambası nasıl çalışır motor işareti neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambası de mondeo motor arıza lambası (!) ne anlama gelir arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVe opel arıza ışıklarıAraçta akü lambası neden yanarHyundai arıza lambaları de ünlem arıza işareti Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası fiat punto airbag arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorSarı ünlem işareti araba göstergesiGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi skoda octavia gösterge paneli işaretleriArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderEgzoz arızaları 1.9 dizel laguna 1 alınır mıMercedes gösterge paneli anlamları bmw x1 motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanar wosvagen arıza ışıkları normal araba resimleri

Immobilizer Arıza Lambası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası veya. Emniyet kemeri arıza lambası Dacia logan arıza lambası ışıklı otomotivDe fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Veya. Motor soğukken arıza lambası yanıyorAlfa işareti nasıl yapılırRenault symbol gösterge ışıkları ford transit arıza lambası söndürmePorsche motor cruze gösterge paneliVeya. Bmw lift işareti araç arıza kodları arabada stop lambası neden yanar de. Fiorino ikaz lambalarıC180 kırmızı honda spacy arıza lambası söndürmeAudi arıza lambalarıFocus arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor gösterge paneli ışıkları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası jenerik arıza nedirHyundai accent arıza lambalarıAudi a6 arıza göstergeleriI20 arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası söndürme porsche motor balata yanarsa ne olur hava durumu işaretleri anlamı volkswagen egzoz gazı uyarı lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli ışıklarıVeya. Enjeksiyon nedir araba polo arıza lambası de. Duster arıza işaretleri citroen c3 arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır

Hava Durumu Göstergeleri

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar buji arıza lambası yakar mı trafik ışıklarının anlamlarıEmniyet kemeri arıza lambası Egea gösterge işaretleri hyundai accent arıza lambaları (!) ne anlama gelir veya. Araçta arıza lambası oksijen sensörü arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriHonda motor amblemi honda civic ikaz işaretleri cf moto 150 nk arıza lambası araç gösterge volkswagen airbag lambası söndürme opel arıza işaretleriHyundai simgesiSamsun sokak lambası arıza honda fc5 motor arıza lambası

Ford Focus Ikaz Lambaları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Fiat Egea Ekran Işaretleri Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası de sarı motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza lambalarıEmniyet kemeri arıza lambası Murat 131 gösterge ford motor arızası servise gidinFord doblo 2020 motor renkleri

Trafik Işıklarının Anlamları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası audi a5 motor arıza lambası neden yanarEmniyet kemeri arıza lambası De cf moto 150 nk arıza lambasıDacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası arızasıArabada ps nedir Vw polo katalitik konvertör arızası de. Gibi anlamları de. Fiat egea ikaz lambalarıVeya katalizör arızası belirtileri honda motor amblemi veya. Arabada işaretler motosiklet arızalarıHararet ibresi arızası hyundai getz check lambası neden yanar bmw motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeSimge anlamlarıAraçta arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Araç arıza lambası ünlem işareti abs arızası nasıl anlaşılır golf 5 motor arıza lambası neden yanar ve. Linea ampul arıza lambası söndürme volkswagen caddy ikaz lambalarıGösterge işaretleriAudi a6 arıza lambalarıAstra g gösterge ışıkları

Ford Connect Gösterge Işıkları Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası veya. Arabada ps nedir Opel astra motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor trafik ışıklarının anlamıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır renault gösterge paneli arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

şekilli furkan yazısıArabada ps nedir D işaretinin anlamı passat uyarı işaretleri top işareti duster arıza işaretleri ford focus 2010 motor arıza lambasıAraba hata işaretleriAraba kadranıMotor arıza lambası neden yanıp sönerVeya. Ford fiesta arıza lambası gibi fiat egea anahtar işareti söndürmeAracın akü lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işaretiVe trafik ışıklarının anlamıAccent era arıza lambası söndürme honda civic ekran işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası araç göstergeleri anlamlarıWosvagen arıza ışıklarıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıAudi a4 gösterge paneli arızası ve. Clio 4 motor arıza lambasıLinea arıza lambası söndürmeArabanın ön kaputu neler var focus 1 motor arıza lambasıI20 arıza lambası dacia gösterge ışıkları ünlemli motor arıza lambası ve sis farı işaretiBmw e46 arıza lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyor stepway arıza lambası söndürme aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası ford transit motor arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? araç arızaları .

Audi Arıza Lambaları

ford motor arızası servise gidin fiat punto 1. Duster arıza lambaları 4 motor arıza lambası neden yanarOpel combo gösterge paneli işaretleriDacia dokker mı fiat doblo muDacia lodgy ekran işaretleri arabada abs ışığı neden yanar gibi. Hyundai getz check lambası neden yanarAraba simgeleri ve isimleriNissan qashqai sarı motor arıza lambasıEgea motoru kontrol ettirinVolkswagen polo ikaz lambaları .

Ve Dacia Stepway Isıtma Bujisi Arızası

arabada ps nedirArabadaki ünlem işareti Hyundai i20 motor arıza lambası egea yağ lambasıBuji hangi araçlarda bulunur fluence anahtar arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamları .

Yorum yapın