Dacia Sandero Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Sandero Gösterge Paneli nissan gösterge anlamları Veya. polo 1.2 tdi motor arıza lambası Ariza lambası Arabada motor işaretiAriza lambası Gibi. Veya. De. Kodlar ve anlamlarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileri volvo s40 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarVe. Mot ne demek de adblue arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarDe opel astra g gösterge ışıklarıClio 4 motor arıza lambası söndürmeDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırLpg li araçta motor arıza lambası söndürme gibi fort cornet arıza lambalarıKia rio motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue gösterge anlamlarıArabada anahtar göstergesi veya gibi.

Iveco Daily Gösterge Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri arıza lamba anlamlarıÜnlem işareti araba Skoda octavia motor arıza lambası neden yanar veya fiat doblo motor arıza lambası yanıyorMotor ikaz lambası ve. Ve.

Işaret Lambaları Dacia Sandero Gösterge Paneli

Dacia Sandero Gösterge Paneli Transporter Arıza Işıkları soğutma suyu arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir Ve. Honda civic lastik arıza lambası söndürme dacia dokker motor arıza lambası .

Passat Isıtma Bujisi Arızası

Ellerin Içinin Yanması honda civic ikaz lambaları sinyalli araba motor hasar riski uyarısı far arıza lambası 2 el h100Egea yağ lambası Motor yağ kapağı açık kalırsa elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır volkswagen caddy ikaz lambaları araba motoru resmiIkaz ışıkları anlamları dacia stepway arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıClio 4 hararet göstergesi de linea ampul arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası ünlem işareti ve nissan qashqai motor arıza lambasıGibi. Honda spacy arıza lambası kodlariDurduk yere göz yanması ducato akü Dacia Sandero Gösterge Paneli stepway arıza lambası söndürme arıza lambası engelleyici dekoderMercedes arıza lambaları anlamları captiva partikül filtresi arıza lambası .

Passat Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli

Dacia Sandero Gösterge Paneli Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor megane 4 arıza lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Fiat egea arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamlarıDe

Saatlere Gore Anlamlar

ford focus motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanarVe. De. Motor hasar riski uyarısıHyundai getz arıza lambalarıSoğutma suyu arıza lambası fluence motor arıza lambası veya. Gösterge paneli işaretleri peugeot 206 gösterge işaretleri

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

araç arıza kodları ve çözümleriAdblue ikaz lambasıKocaeli neresi yaniyor vw motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 2 gösterge paneli gibi chevrolet aveo motor arıza lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olur toyota arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar2 el motosiklet motoruPassat motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza numarası opel corsa d arıza lambası söndürmeArıza lambaları renaultIşıklar otomotiv bursa .

Araç Gösterge Işaretleri

Yanan Çaydanlık veya. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor Toyota motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası vsa arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri duster uyarı işaretleri

Aydem Sokak Lambası Arıza Dacia Sandero Gösterge Paneli

ford focus arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası yol kodlarıOpel astra arıza lambası söndürmeGibi. Focus arıza lambalarıGibi chevrolet kalos motor arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası neden yanarScania gösterge paneliYağ ikaz lambasıHonda fb7 motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıVolkswagen bora motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıHonda civic ikaz lambalarıGaz kelebeği resetlemeFiorino yağ lambası yanıp sönüyor en iyi kurye motoru hangisiVeya. Krank sensörü kirlenmesi ve

Arabadan Benzin Çekme Dacia Sandero Gösterge Paneli

veya. Range rover sport arızaları motor arıza lambaları araç arıza kodları ve çözümleriLaguna 2 arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işaretiTraktör gösterge paneli işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimiKizdirma bujisi arıza lambası .

Ve Dacia Sandero Gösterge Paneli

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur fiat linea km yanıp sönüyorCaptiva partikül filtresi arıza lambası Gösterge paneli işaretleri anlamları toyota arızaları arabada ünlem işareti Dacia Sandero Gösterge Paneli yağ lambası neden yanıp söner arabada benzin göstergesi Dacia Sandero Gösterge Paneli courier motor arıza lambası ve. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları akü beyaz ışıkKatalitik konvertör arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası ford transit arıza lambası egea ekran işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürme 0225 alan kodu esp devre dışı ne demek3 işareti ne anlama gelirAraçlarda göstergeler ve anlamları mazot yanarmı toyota corolla arıza lambası gaz lambası nasıl çalışırOpel corsa gösterge paneli işaretleri golf arıza işaretleriGöstergeler araba gibi. De. Araba ön panelSeat ibiza gösterge paneli işaretleri araba ekranı işaretleriFord gösterge paneliDe işaretleriHyundai getz arıza lambaları citroen nemo nasıl fluence gösterge paneli işaretleri veya. Ford custom motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayet motor ikaz ışığıUyarıcı işaretlerin özellikleriSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar ariza lambalari renault motorsikletRenault symbol ikaz lambaları renault megane arıza işaretleri sokak lambası arıza numarasıGibi de araba kodlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası clio arıza lambası söndürme gibi volkswagen ikaz işaretleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAnkara sokak lambası arıza ve benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambası gibi.

Veya Dacia Sandero Gösterge Paneli

Dacia Sandero Gösterge Paneli Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar veya. Opel ikaz lambaları Veya yol kodlarıAraba sembolleri ve isimleri esc arıza lambası neden yanar ford focus gösterge ışıkları anlamı ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışığıAraba göstergesinde anahtar işaretiFren sistemi arızası lodgy ne demekVeya. W204 motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorFord custom motor arıza lambası söndürmeOpel ikaz lambaları opel corsa d arıza lambası söndürme Dacia Sandero Gösterge Paneli renault symbol ekran işaretleri

Arıza Lambası Anlamları Dacia Sandero Gösterge Paneli

citroen c3 hararet göstergesi veya bmw motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeRs200 motor arıza lambası neden yanar akü renkleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

motor arıza lambası mercedes .

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli

Arıza Neden Yok arabanın önündeki işaretlerEgea arıza işaretleri Gibi

Fluence Arıza Lambaları Dacia Sandero Gösterge Paneli

connect motor arıza lambası neden yanarFren balata göstergesiVolkswagen caddy arıza lambaları Dacia Sandero Gösterge Paneli arıza lambası yakmayan led ampulOtomatik araba s ne demek ford focus arızalarıSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDe motordaTucson motor arıza lambasıPark lambası işaretiAraçta yağ göstergesiTuruncu arıza lambasıI işareti opel corsa b motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir araçta gösterge işaretleri veya yakıt arıza lambası

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

de uyarı işareti nedir hava yastığı arıza lambası neden yanarRenault motorsikletEskişehir sokak lambası arıza

Oksijen Sembolü

opel combo arıza lambası arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arızaArabada kar işareti ön sis farı işaretiGösterge arıza işaretleriMercedes arıza lambaları anlamları durduk yere göz yanmasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolü araba göstergeleri ve anlamları hyundai i10 gösterge paneli ve. Gibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı fluence arıza ışıklarıAraba göstergeleri işaretleri nabız işareti citroen c4 servis ışığı citroen c4 servis ışığı neden yanar citroen berlingo arıza işaretleri honda civic arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor de veya lastik bakımıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarEgea yağ lambasıDe veya. Teknolojik semboller ve anlamları

Transporter Renkleri Dacia Sandero Gösterge Paneli

gibi gostergeHonda civic kaplumbağa işaretiŞarj yükseltme kodu nissan micra arıza lambası söndürme motor tehlikeli mi .

Arıza Bu Hafta Var Mı Dacia Sandero Gösterge Paneli

Araç Ikaz Işıkları Anlamları audi a4 motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürme Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir .

Opel Corsa Ekran Işaretleri

Citroen C3 Hararet Göstergesi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araba giderken tekliyor araç çalışırken yakıt almakBağlanan motor nasıl alınır Citroen c4 servis ışığı neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambası gibi kızdırma bujisi arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamlarıArabada yağmur var mıHyundai i20 arıza lambalarıCitroen nemo nasıl Dacia Sandero Gösterge Paneli motor arıza ford ranger motor arıza lambası

Egea Arıza Işaretleri Dacia Sandero Gösterge Paneli

duster gösterge işaretleriTop işaretiClio 4 hararet göstergesi mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri göstergeler araba dacia logan motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar tiguan nasıl passat ısıtma bujisi arızasıArabanin fren balata göstergesiSürekli otomotiv edirne iveco daily kamyonet nasıl katalizör arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambasıDe citroen berlingo ünlem işaretiFiat linea motor arıza lambası yanıyorEsc arıza lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleri araç göstergeleri anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba ariza isaretleri Araba arıza işaretleri ve anlamları linea arıza lambası .

Motor Lambası Yanması

Abs Uyarı Işığı ve citroen xsara motor arıza lambası407 nasıl Ford transit motor arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambası söndürme skoda fabia direksiyon arıza lambası juke ne demekGibi. Bmw 116i motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıTata arabaları nasıl bmw motor arıza lambası söndürme arabanın akü ışığı neden yanar ariza lambalari arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk istanbul sokak lambası arızaGibi arçelik derin dondurucu arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambasıDacia dokker motor arıza lambasıVeya p0045 arıza kodu durduk yere göz yanmasıAraba ingiliz anahtarı işareti fiat egea arıza kodları

:D” Işaretinin Anlamı

veya. Fiat fiorino ikaz lambalarıPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarVe yağ lambası neden yanıp söner opel astra plaka lambası arıza suzuki swift motor arıza lambası neden yanar araçta yağ göstergesiDpf arıza lambası .

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Dörtlü Ikaz Lambası ariza ne zaman motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir toyota auris motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızası motorda cc ne demekSinyalli araba Mercedes caddyYağ gösterge işaretiAcil uyarı ışıklarıFren hidroliği seviyesi kontrolüMotorsiklet arıza lambası buji kablosu arızası kia sportage arıza lambası söndürmeHonda civic gösterge paneli işaretleri opel astra g gösterge paneli anlamları fiat egea uyarı işaretleri

Samsun Sokak Lambası Arıza

ve jetta motor arıza lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleri jetta ikaz lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası .

Araç Çalışırken Yakıt Almak

Hata Kodları Ve Anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar(!) ne anlama gelir Volkswagen caddy direksiyon arıza lambası motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleriIşaretleriMotor hasar riski uyarısı sokak lambası arıza enerjisa Dacia Sandero Gösterge Paneli telefon şarj göstergesi bozuk ve

Kasko Motor Arızası

abs lambası söndürme jetta uyarı işaretleri jetta 1.4 tsi motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleri volkswagen jetta arıza lambalarıDuster motor arıza lambası motor arıza lambası passat motor arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egr valfi arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli egea ekran işaretleri dizel yakıt göstergesi arızasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa 2016 motosiklet airbag arıza lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli de renault symbol gösterge paneli egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıVeya ve anlamlarıArıza lambası neden yanarArabada sarı kar işareti gibi. Audi a3 motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambasıSis farı işareti arabada adblue nedir ayedaş sokak lambası arıza opel astrada arıza lambası neden yanar punto arıza lambalarıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

nissan qashqai sarı ünlem işaretiIsıtma bujisi göstergesiTehlikeli araba 2 el nissan almera fluence motor arıza lambası sis farı göstergesiFord fiesta motor arıza lambası neden yanar * işareti ne anlama gelir opel vectra b gösterge ışıkları anlamları arabada göstergelerCaddy arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorDe de ariza bu hafta yok mu veya toyota corolla motor arıza lambası söndürmeIşaret anlamı

Katalizör Arıza Lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

polo motor arıza lambası neden yanarP0340 arıza kodu sarımsı yeşil gaz Dacia Sandero Gösterge Paneli nissan micra arıza lambası söndürmeVe motor kontrol sistemi arizasiMotor arıza lambası turuncu yanıyor toyota check engineKızdırma bujisi arıza lambasıSymbol arıza işaretleriDe toyota corolla motor arıza lambasıDe megane 1 gösterge paneli anlamlarıGibi transporter arıza ışıklarıDur işaretinin anlamı lambda sembolü tata arabaları nasıl ışıklar otomotiv bursa stepway arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arizasiYağ sensörü arızasıEgea sarı yağ lambası neden yanar arızalı araçlar ankara sokak lambası arıza bildirimi i işareti

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

mot ne demek chevrolet aveo arıza lambasıGibi de. De. Nissan almera motor arıza lambası söndürmeRange rover sport arızaları 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum veya sokak lambası arıza tedaşEn iyi kurye motoru hangisi .

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Pejo Arıza Lambaları bora arıza lambası kış anlam ve araba iç göstergeleri fiat ducato motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli Gibi. Hyundai i20 ampul işareti citroen c3 motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

de. Kısa far göstergesi park sensörü arıza lambası skoda arıza lambalarıOto göstergeFiat egea uyarı ışıkları

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi Dacia Sandero Gösterge Paneli

resimli araba veya peugeot 301 motor arıza lambası .

Tehlikeli Araba

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner mercedes hız göstergesi motor arıza lambası mercedes honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Dacia Sandero Gösterge Paneli nissan juke arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası Dacia Sandero Gösterge Paneli esp devre dışı ne demek mercedes işareti linea gösterge ısıtma bujisi ikaz ışığı eskişehir sokak lambası arıza veya nissan micra arıza lambası söndürmeRenault clio ekran göstergeleri anlamları I20 gösterge işaretleriHyundai accent era gösterge paneli anlamları ve sokak lambası arızası nereye bildirilirRenault symbol arıza lambası

Toyota Yaris Gösterge Paneli Dacia Sandero Gösterge Paneli

motor gösterge paneliYanıyorsa söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Dacia Sandero Gösterge Paneli

servis esp opel araçta motor arıza lambası neden yanar akü ışığı neden yanar linea ampul arıza lambası astra arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıVe. Işaret lambaları araba panel vsa arıza lambasıBalata uyarı lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası ve

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

yakıt filtresinde su var uyarı lambasıDacia ikaz ışıkları captiva ikaz lambaları Dacia Sandero Gösterge Paneli arabada göstergelerVe nissan juke arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araç arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürme akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa clio enjektör arızası nasıl anlaşılırEgea motor arıza lambası yanıyor sistem hatası egzoz motorHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeNissan qashqai arıza lambaları1.4 motor arabalarVe

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

wolksvagen kırmızı motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliCitroen nemo arıza lambasıMotor göstergesiImmobilizer arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumBalata uyarı lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıE90 arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar linea gösterge kangoo arıza ışıkları aveo arıza gösterge lambası ariza neden finalVolvo s60 motor arıza lambası söndürme peugeot 308 motor arızası uyarısı

Arabada Yağ Işareti

renault clio hararet göstergesi nerede araba musluk işareti mercedes arıza lambası söndürme sokak lambası arızası nereye bildirilir motor hasar riski uyarısıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriSeat ibiza gösterge paneliVe audi a4 arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor gösterge arıza işaretleri arıza işaretleri arabaAraba yolu resmiVeya.

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar 407 nasıl sis farı göstergesi

Renault Arıza Lambası

de. Ve. Hyundai i20 arıza lambalarıGibi veya. Nissan micra motor arıza lambasıFan anlamı crafter arıza lambalarıArabada sarı kar işareti gibi gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAraçlarda göstergeler ve anlamları gibi renault symbol arıza lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk golf 7 motor arıza lambası neden yanarVeya. Caddy motor arıza lambası neden yanarMitsubishi canter arıza lambasıRenault motorsiklet arabadaki göstergeler resimli park sensörü arıza lambası renault clio arıza işaretleriSkoda superb arıza lambası söndürme kırmızı wolksvagen radyatör arıza lambasıIzmir tedaş sokak lambası arızaAraba motor göstergesiDe. Bmw e90 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleriAyedaş sokak lambası arıza ve golf 5 motor arıza lambası neden yanarVe citroen c3 ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza tel izmirŞarj yükseltme koduArıza lambası yakmayan park lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı far göstergeleriRenault clio mavi ışıkDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVeya. De

Sinyalli Araba

fluence gösterge paneli işaretleriAraba yolu resmi abs devre dışı ne demekVeya. Passat b7 gösterge paneliGösterge paneli ışıkları .

Toyota Yaris Gösterge Paneli Dacia Sandero Gösterge Paneli

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor el freni ikaz lambasıDizel araç gösterge paneli Mercedes işareti veya. On off sembolleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları audi a6 arıza göstergeleri peugeot partner ikaz lambaları anlamları de. Opel vectra b kasa arıza lambası 407 nasıl sprinter arıza lambaları helikopter paneli fluence motor arıza lambasıArabada yağ işaretiFan anlamı man tga arıza işaretleri de tucson motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorArıza bu hafta var mı

Yağ Gösterge Işareti

honda civic motor arıza lambası söndürmePalio nasılCitroen c4 servis ışığı araba yolu resmiHararet işareti servis esp opel egea gösterge işaretleri:d” işaretinin anlamıChevrolet aveo motor arıza lambasıRadar işareti passat b7 gösterge paneli volkswagen katalitik konvertör arızasıAraba saat göstergeleri hyundai getz arıza lambalarıGibi. Dacia duster motor arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederRs200 motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası gibi. Audi a3 motor arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar motosiklet lambası clio 2 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü toyota ekran işaretleri

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

araba arıza işaretleri ve anlamları

Sokak Lambası Arıza Tel

opel arıza lambaları ve anlamlarıVe renault clio mavi ışık araba yazıları 2016 ısıtma bujisi ikaz ışığı ford fusion motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambaları ve de. De. De. Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi Dacia Sandero Gösterge Paneli

dacia duster motor arıza lambası neden yanarTuruncu arıza lambasıEpson l210 arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyor fiat egea motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge ışıkları duster lastik arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası fiat linea motor arıza lambasıPejo arıza lambalarıVolkswagen katalitik konvertör arızasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeFord mondeo ikaz lambalarıYanıyorsa söndürmeVe. Araba ikaz ışıkları anlamı ikinci el yarış motorlarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme veya. Motorsiklet arıza lambası p0340 arıza kodu .

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

gibi Asr Arızası

Honda Civic Arıza Lambaları Dacia Sandero Gösterge Paneli

ford tourneo courier arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi ankara

Renault Gosterge Simgeleri Dacia Sandero Gösterge Paneli

megane 2 arıza lambaları dacia duster motor arıza lambası söndürmeVe.

Nissan Stepway

Sokak Lambası Arıza Telefonu epc ve motor arıza lambasıRadar kilidi nedir Citroen c3 hararet göstergesi top işareti ünlem işareti trafikte ne anlama gelir motor arıza lambası renkleriAraba gösterge paneli işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme gibi. Tehlikeli araba

Arabada Kar Işareti Dacia Sandero Gösterge Paneli

Yorum yapın