Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede ankara sokak lambası arıza bildirimi Veya. motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Srs ışığı neden yanarAriza lambası Traktör arıza lambalarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar veya. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf arıza işaretleri .

(!) Işaretinin Anlamı

Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede Arıza Lambası Nasıl Söndürülür gösterge ışıkları anlamları park işaretiSrs ışığı neden yanar Bmw e90 arıza işaretleri arabada gösterge anlamlarıVolkswagen ariza lambalari araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel astra arıza lambası silmeAudi a4 arıza işaretleriFort fiesta arıza lambasıOpel motor arıza lambasıHata kodu 0015 jetta uyarı işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya. Ford focus arıza lambalarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri 444 saat anlamı

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme getz motor arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanar arabada yanan ünlem işaretiAraba işaret anlamlarıDe veya

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

toyota motor arıza lambası neden yanarMegane 2 termostat arızasıPassat arıza lambası neden yanar .

Gibi Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar gaz göstergesi çalışmıyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ve. Fiat egea arıza lambaları Motor arıza lambası içinde ünlem işareti ford focus motor arıza lambası yanıyorArıza göstergeleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorEsp uyarısı servis esp uyarısı opel astra egzoz arıza lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri

Honda Arıza Lambası

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

nissan juke bilinmeyen özellikleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar at resimli arabaDe ford focus motor arıza lambası yanıyor egea arıza işaretleri

Honda Civic 2018 Motor Arıza Lambası

enjektör arıza lambasıAraç göstergesi işaretleriHyundai accent era gösterge paneli gibi.

Fiorino Ekran Işaretleri Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede Katalitik Konvertör Arızası Polo gibi peugeot partner 1. Araba uyarı lambaları 4 benzinli nasılDoblo arıza lambası söndürme clio motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar .

Honda Crv Motosiklet Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası linea motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma nedenleri opel astra arıza lambası nasıl sönerVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar Jetta motor arıza lambası veya arıza ışığı yakmayan plaka lambası de toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Iveco daily motor arıza lambası .

9 Işık Nedir

Sinyalli Araba

Veya Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

bmw işareti fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorIbre resimleri airbag arıza lambası muayeneden geçermi seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamlarıDacia logan arıza lambasıVe

Eksantrik Mili Arızası Sesi Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

hava durumu işaretleri ve anlamları abs göstergesi .

Bmw Arıza Işaretleri

Egea Arıza Lambası Yandı volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıDacia gösterge paneli işaretleri Toyota auris motor arıza lambası ve mercedes arıza işaretleri ariza kodlariArabada ünlem işareti ne anlama gelirClio 2 gösterge paneliKatalitik konvertör arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıGibi ford custom motor arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı işıklı bildirim araçta ünlem göstergesiMotor arıza göstergesi esp ve motor arıza lambası yanıyorArabada motor işareti neden yanar pejo motor arıza lambası passat uyarı işaretleriAraç içi saatOpel corsa ikaz lambalarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıOto gösterge dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorVw jeep motorda duster uyarı ışıkları aracın kaputunda neler bulunurMercedes motor arıza lambasıLambda işaretiFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası yanıyor toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba işaretlerAbs göstergesi de. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge ışıklarıAraçta ünlem göstergesi connect arıza lambası veya

Araba Işaret Lambaları Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

opel astra j kasa motor arıza lambası traktör arıza lambaları audi a3 motor arıza lambası arıza işaretleri anlamlarıFord motor arızası servise gidinSokak lambası arıza denizliArıza neden yokPolo ikaz lambaları anlamlarıDe arabanin

Motosiklet Lambası

courier gösterge işaretleri Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede araba göstergeleri işaretleriVolkswagen uyarı işaretleri araç arıza kodu sorgulamaKızdırma bujisi yanıp sönüyor toyota corolla arıza ışıklarıArabada Akü Işareti Neden Yanar honda civic arıza lambası söndürmeAraba işaret lambaları Ve. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli işaretleri .

Motosiklet Lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları skoda arıza işaretleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir 2013 model dacia dokker ikaz ışıkları traktör arıza lambaları veya audi a4 motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleriRenault gösterge anlamları De. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Clio 4 Motor Arıza Lambası

peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizArıza neden yok yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir 2013 model dacia dokker .

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Ford Motor Arıza Lambası hava yastığının içinde hangi gaz var egea arıza lambaları renault clio hararet göstergesi ford courier motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telPartikül işareti fiorino yağ lambası söndürme citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları opel astra göstergeleri anlamlarıVe wolksvagen polo motor arıza lambası 9 ışık nedirAraç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault trafik işaretleri ünlem ne demekIkaz egzoz arıza lambası

Esp Ne Demek Arabada

mini cooper arıza lambalarıArabadaki arıza işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergeler araba panel volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar ariza kodlari arabada benzin göstergesi Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede araba sinyalleri araba akü göstergesi mitsubishi l200 arıza lambalarıŞekildeki güvenlik uyarı gibi. Çarpı işareti trafik levhasıToyota corolla gösterge paneli işaretleriSarı ampül arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneliGibi rks motor arıza lambasıDe

Honda Işareti

mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor lpg de arıza lambası neden yanar gibi araç aydınlatmaKlima açınca arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambaları araba arıza işaretleri ve anlamlarıOpel zafira motor arıza lambası arabada musluk işaretiFord motosiklet instagram isaretlerin anlami ford courier partikül filtresi arıza lambasıSivas hondaArabada anahtar göstergesiSarı motor arıza lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarLancer arıza lambası dacia dokker arıza lambaları alfa işareti nasıl yapılırAraba uyarı ışıklarıLambda işaretiAydem sokak lambası arızaLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar fluence renkleriTrafik işaretleri ünlem ne demekAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? hyundai i20 motor arıza lambası

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorIşaretler ne anlama gelir kamera arizalari ve çözümleri passat uyarı işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

vw jeep i20 arıza lambası söndürme

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

veya renault master gösterge paneli işaretleri arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirVe. Fiat linea uyarı ışıkları fiat linea arıza lambalarıOpel astra arıza göstergeleriHonda civic arıza lambası araç göstergesiEsp uyarısı yağ lambası geç sönüyorAraç durdurma ve kontrolPassat arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarVeya de opel arıza lambası immobilizer arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır mercedes sprinter arıza lambası söndürme arabadaki arıza işaretleriPejo 301 hararet göstergesi nerede servis esp uyarısı opel astraAraba gösterge simgeleri arabada sarı kar işaretiEmisyon arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambası işareti ne anlama gelirS motor gibi göstergeleriSaat üzerindeki kısa gösterge nedir veya citroen c3 motor arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanmasıArabanin işıklı bildirimFiesta motor arıza lambasıDe. Gibi ve araba uyarı lambalarıHava filtresi arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleri megane 2 arıza lambası2.el motosiklet motoru motor arıza lambası renkleri ford fiesta sarı ünlem işareti gibi fiorino motor arıza lambası neden yanar aydem sokak lambası arıza telefon numarasıPassat egzoz arıza lambası honda civic gosterge anlamlari fiat fiorino arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası söndürmeVe bmw far arıza lambası ve. Egzoz gazı uyarısı seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarCorsa c gösterge paneliYağ lambası geç sönüyorFord mondeo motor arıza lambasıDe ve * işareti ne anlama gelir start stop arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede arıza kodu sorgulama uyarı işaretleri ve anlamları ve. Bmw motor arıza lambasıDe.

Mitsubishi Motosiklet

Jenerik Arıza Lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti Ford focus motor sistem arızasıAraba akü göstergesi gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıGösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Vw Jeep

transit arıza lambalarıDuster ikaz ışıkları tourneo connect yazısı telefon simge işaretleri motora benzin göstergesi takma airbag arıza lambası nasıl söndürülürHyundai i20 gösterge paneliToyota corolla gösterge paneli işaretleriAraç ekran göstergeleriVe pejo motor arıza lambası

14 Motor

ellerin içinin yanmasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları renault clio hararet göstergesi arıza lambası yanarken muayeneden geçer miLpg de motor arıza lambası yanıyor veya ve opel astra j motor arıza lambası söndürme araba sinyalleri ve. Elektrik sokak lambası arıza 2.el motosiklet motoruFord connect arızalarıXenon far arıza lambası yakar mı honda jazz akü gibi. Volkswagen ikaz ışıklarıFord focus 1 motor arıza lambası

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

honda fc5 motor arıza lambasıVeya

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

gibi. Göstergede anahtar işareti motor nedirDizel yakıt basınç regülatörü arızasıNissan qashqai motor arıza lambasıHonda civic kaplumbağa işaretiOpel corsa arıza lambası yanıyorElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı .

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Mercedes Arıza Işaretleri uyarıcı işaretler mazda 3 motor arıza lambası neden yanar araba ibreAraba göstergeleri işaretleri Otomatik araba s ne demek sokak lambası arıza şikayet gösterge paneli fiorino ekran işaretleriVeya. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü epc ve motor arıza lambası passat araba ibre ikaz işaretleri eds arıza lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

De Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

ve megane 2 arıza lambaları arabada gösterge anlamları prins lpg arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorHonda Arıza Kodları punto motor arıza lambası yanıyor otomatik araba s ne demekMercedes caddy El freni takılı kaldıKia ceed motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamlarıKia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araç ikaz lambaları far arıza lambası ve yamaha delight arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar

2 Motor Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

fren hidroliği işaretiOpel ikaz lambaları fiat marea motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonu gibi de. Veya. Man tga arıza işaretleriArıza neden yokGibi. Mercedes caddyMotor yağ kapağı açık kalırsaLinea motor arıza lambası neden yanarAraba akü göstergesi arabanın içindeki göstergelerGösterge paneli işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür veya hava durumu sembollerinin anlamıIveco daily motor arıza lambası söndürmeArabanın akü ışığı neden yanar araç arıza lambası söndürme p0351 arıza kodu abs fren sistemi arızaları motor arıza lambası kendiliğinden söndüHız Göstergesi Arızası Fiyatları doblo nedirKonya sokak lambası arıza telefon numarası Ikinci el yarış motorlarıPeugeot 208 motor arıza lambası musluk arıza lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArabanın motor ışığı neden yanar egea gösterge paneli işaretleriAraba motor göstergesiGibi. Işaretleri ve anlamları motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat egea arıza lambası söndürmeDeğişik simgeler ve anlamlarıGibi fiat linea gösterge paneli çalışmıyor dizel focus motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar opel vectra arıza lambaları renault arıza ışıkları de. Rölantide yağ lambası yanıyor renault kangoo arıza lambası söndürme audi simgesiAraba ariza lambalari aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorSoğuktan motor arıza lambası yanar mıVe. I işareti .

Mercedes Arıza

Arabanin ünlem işareti trafikAnahtar ışık Fiesta motor arıza lambasıAraçta arıza lambası hava durumu göstergeleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırIkaz ışıkları ve anlamları esp ne demek arabada motor nedirAraba ibre jetta ekran gostergeleriArabanın balatası yanarsa ne olur opel vectra c kasa motor arıza lambası de renault symbol arıza lambası .

Araç Göstergesi Işaretleri

Ariza Isaretleri gediz elektrik izmir sokak lambası arızaAraba kontrol Mazot göstergesi çalışmıyor3008 arıza lambasıOpel corsa servis ikaz ışığıFluence anahtar arıza lambası mercedes arıza lambaları

Ve Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

araba motor göstergesi

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

lpg den dolayı motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araba sembolüFord courier arıza lambaları anlamları ve

Citroen C2 Nasıl

egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriCruise araba araba arıza sembolleriArıza lambası anlamları

I20 Motor Arıza Lambası

honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor esp uyarısıHava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek astra j motor arıza lambası söndürme arıza lamba anlamları hava filtresi arıza lambasıPassat arıza göstergeleri Baskı balata yanması nissan juke anahtar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

nissan x trail motor arıza lambası trafik işaretleri ünlemDacia arıza ışıklarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeNissan arabaları ayris anlamıArıza neden final yapiyor aracın kaputunda neler bulunurElektrik arıza sokak lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıp söndü arıza lambası kendiliğinden söner miPanel arızası

Ford Gösterge Işaretleri Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

gibi. Ikaz egzoz arıza lambasıEgea arıza lambası söndürme amarok arıza lambasıBmw a180Qashqai motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Arabanın Motor Arıza Lambası

Jetta Ekran Gostergeleri hyundai accent arıza lambalarıArabada motor işareti neden yanar Renault clio ikaz lambaları oksijenin sembolü s motor gibi gibi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Otomatik Araba S Ne Demek Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları tiguan motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Mercedes motorsiklet

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

skoda arıza işaretleri citroen gösterge paneli işaretleriAstra j motor arıza lambasıFiat palio nasılClio 4 mavi hararet göstergesi fiat fiorino arıza lambası

Connect Arıza Lambaları Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir

i20 gösterge işaretleriDe ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOtomatik araba s ne demekVe. Akü lambası yanıp sönüyor volvo motosikletFord tourneo courier arıza lambası de fiat fiorino arıza lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleri citroen c2 nasılAraba göstergeleri işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Devir Göstergesi mitsubishi l200 arıza lambalarıOpel astra h kasa arıza lambası Fiat egea arıza lambaları veya honda crv ikaz işaretleriArabada devir göstergesi sokak lambası arıza şikayetFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar hyundai motosiklet honda civic motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleri gibi. Seat leon arıza lambası söndürme .

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Teker Arıza Lambası audi a4 arıza işaretleriOpel vectra c kasa arıza göstergeleri Katalizör arızası motora zarar verir miSymbol arıza lambası söndürme captiva servis arıza uyarı lambası bmw e90 arıza işaretleri veya. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar bmw lift işareti nissan qashqai sarı motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası gibi motor arıza lambası kendiliğinden söndüAraç uyarı işaretleri araba akü işareti internet işaretleri ve anlamlarıVe doblo arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambasıOrdu fiorino new holland arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorOpel arıza lambası söndürmeTelefon sembolleri ve anlamları .

Araç Ikaz Lambaları

Araba Ekran Resimleri p0351 arıza kodu

Citroen Nemo Arıza Lambası

mercedes sprinter arıza lambası söndürmeGibi

Check Lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

de egzoz gazı uyarısıPeugeot motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Teker Arıza Lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesi ve. Bmw a180 Panel arızasıNissan juke anahtar veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Fort Transit Arıza Lambaları

mercedes ikaz lambaları fiat fiorino arıza lambası neden yanar toyota arızalarıDe. Arabada kırmızı ünlem işaretiGibi seyir halinde akü lambası yanması ve.

Renault Clio Ikaz Lambaları Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı dizel partikül filtresi arıza lambası ve 4wd lock ne demekEgr arıza belirtileri

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

tofaş gösterge ışıkları sigortası ve. Araba sinyalleriKatalitik konvertör arızası neden olur arabada musluk işareti opel vectra c arıza lambası söndürme motor arıza neden yanar honda civic lastik arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyor .

Arabalar Neden Yanar

Transporter Arıza Lambası Söndürme ışık lambaları caddy arıza lambaları veya. Sprinter arıza lambası söndürme Crafter motor arıza lambası neden yanarAtiker gold arıza lambası dacia motor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerEl freni ikaz lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede nissan direksiyon ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar katalizör arızası nasıl giderilir

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor renault 19 europa gögüsFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir c180 motor arıza lambası

Veya Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

fiorino ünlem işareti ne demek Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede opel astra h kasa arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorFluence arıza ışıkları ve soğuk havada motor arıza lambası neden yanarFord doblo 2020Ford focus motor arızası neden verirDizel araç motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford transit arıza lambasıAraç akü lambası neden yanar de motor arıza lambası renkleri fiorino ünlem işareti ne demekFord focus i işareti akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa araç panelindeki göstergeler ve anlamları gibi katalizör arızası nasıl giderilirNiye nedir .

Audi A3 Arıza Göstergeleri

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası megane 3 arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambası söndürme astra g arıza lambası passat arıza işaretleri fluence bakım ışığı söndürme arıza lambası yakmayan xenon 2. Mercedes sprinter gösterge işaretleri el motosiklet motoru qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai tucson gösterge paneli işaretleriFiesta motor arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olur passat arıza ışıkları arabanın motoru yanarsa ne olurDe. Buji motor arıza lambası

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

ford fiesta arıza lambası neden yanar jetta uyarı işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürme wolksvagen gösterge işaretleri helikopter paneliDacia duster motor arıza lambası söndürme

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

fiat palio nasıl fiat fiorino otomatik vites arızaları motora benzin göstergesi takma ve arıza işaretleri anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve eskişehir sokak lambası arıza opel astra arıza lambası nasıl söner opel arıza lambası söndürme arabada anahtar işaretiDe. Veya. Transporter arıza lambası söndürmeIşaretleri ve anlamları .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

:D'' Işaretinin Anlamı

Fort Transit Arıza Lambaları

veya. Ve auto arıza lambasıFiat linea anahtar işareti yanıyorDe. Araba işaret anlamlarıLastik basınç sensörü arızası

Uedaş Sokak Lambası Arıza

araç arıza kodu sorgulamaArıza lambası söndürme gösterge paneli işaretleri anlamları .

Ariza Isaretleri Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi gibi opel vectra arıza işaretleri ford custom motor arıza lambası söndürme getz motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme Telefon işaretleri ve anlamları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

honda jazz motor arıza lambasıHonda jazz akü fren hidroliği ikaz lambası Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Dacia Dokker Hararet Göstergesi Nerede

fiat fiorino ikaz lambaları at resimli araba mercedes vito arıza lambası söndürme sarı ampül arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı tepee ne demekFord arıza lambasıPark sensörü neden çalışmaz de. Araba panel punto motor arıza lambası neden yanar de antalya sokak lambası arıza isıtma bujisi arıza lambası

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

arabada musluk işareti samsun sokak lambası arızaAraç içi gösterge anlamları sarı arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

dacia motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürmeEl sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel astra j kasa motor arıza lambası gaza aniden basınca teklemeRakun isimleri opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Yorum yapın