CRV Arıza Lambası Söndürme Honda 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri dacia duster motor arıza lambası söndürme On off sembollerifluence gösterge paneli işaretleri Ariza lambası

Fort Arıza Lambaları

Ariza lambası motor teklemesi toyota ikaz lambaları clio motor arıza lambası yanıp sönüyorSeyir anlamı .

Audi A3 Arıza Işaretleri

Anahtar Işık ve 2 motor fiat albea gösterge paneli linea ampül arıza lambası söndürmeCam rezistans lambası Gibi. Volkswagen motor arıza lambası sondurmePunto motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneliDacia sandero ikaz ışıkları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hava durumu işaretleriNissan qashqai arıza ışıklarıAraç muayene motor arıza lambasıGibi yuvarlak içinde ünlem işareti dacia sandero motor arıza lambası ariza neden yokHava durumu işaretleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar katalizör motor arıza lambası arıza ikaz lambasıVolkswagen arıza göstergeleri nissan juke kaydırma gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları vw golf motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmir golf 5 egzoz arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları .

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar katalizör arızası motora zarar verir mi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

arıza lambası nasıl söndürülür gibi bosch kombi arıza lambası yanıyor motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur seat leon arıza işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVe. Honda motor arıza lambası söndürme

Renault Arıza Işaretleri CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

arabada ampul işareti antalya sokak lambası arızaArabada hararet göstergesi araç arıza sembolleri renault flash sorunları veya

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

mazot filtresi arıza lambasıIşıklar söner uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli en iyi kurye motoru 2020 .

Ve CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Motor Arıza Lambası Işareti fren hidroliği seviyesi kontrolüPassat motor arıza lambası Dacia dokker arıza lambası corsa d motor arıza lambası de Tofaş Motor Çeşitleri arıza traktör gösterge paneli işaretleri i20 gösterge işaretleriMotor arıza lambası nasıl sönerFord focus ikaz lambaları anlamları CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri gibi.

CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı renault gösterge işaretleri CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri ford tourneo courier motor arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları honda spacy arıza lambası kodlariAraç göstergesi Veya ford custom arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi golf 5 motor arıza lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergeler captiva arıza lambaları araç gösterge paneliAraba ışıkları anlamı .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hararet Ibresi Arızası hyundai arıza lambaları viessmann vitopend 100 arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor

En Az Hasar Veren Araçlar CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

mercedes sprinter motor arıza lambasıPalio gösterge paneliGibi

Sarı Direksiyon Lambası

citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorOpel combo gösterge paneli işaretleri

Arac Ariza Lambalari

megane 2 servis lambası yanıyor arabada ingiliz anahtarı işaretiAudi a3 arıza işaretleriDe peugeot 206 motor arıza lambası kia arıza lambaları CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri man tga arıza işaretleriRenault symbol uyarı ışıkları veya. Ford simgesiAudi a3 arıza işaretleriVeya arabada adblue nedirOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorIşaretler ve anlamlarıFren hidroliği seviyesi kontrolü sihirli anlamı araç arıza lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunları honda fc5 motor arıza lambası vites arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri 2012 ford fiesta motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar duster ikaz lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAudi a4 otomatik vites sorunları

Peugeot Arıza Lambaları

Ford Akıllı Anahtar Iptali CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

kemer anlamı

De CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

audi q5 motor arıza lambası pejo motor arıza lambası gibi opel corsa motor arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor krank sensörü kirlenmesi fiorino ikaz lambaları fiat albea gösterge paneli dacia logan arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelindeki işaretlerMultijet motor nedirAraç aydınlatma arabada gösterge anlamlarıDe ford arıza lambalarıBerlingo motor arıza lambası man tga arıza işaretleriAstra j arıza lambası yakmayan ledArabanın ön kaputu neler varMotor arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası söndürme bora arıza lambasıAraba kadran nissan micra motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambasıFort fiesta arıza lambası açık anahtar sembolü park sensörü arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanar0225 alan kodu de

Hyundai Anlamı

fiat linea airbag arıza lambası söndürme akü arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri nelerdirToyota accent bmw motor arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları

Rs200 Motor Arıza Lambası

ve araç uyarı işaretleriHyundai i20 kaput içi isimleri de motor ve esp arıza lambası yanıyor gibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri tofaş gösterge paneli nissan qashqai ünlem işareti

Araba Sembolleri

nissan skystar gösterge paneliÖn ısıtma göstergesi neden yanar araç göstergesi honda gösterge işaretleriEkran sekilleri egea ekran işaretleriSokak lambası arıza tel izmir kangoo arıza lambaları .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Arabada Ünlem Işareti kangoo arıza lambalarıAraba göstergeleri işaretleri Arabanın motor lambası neden yanarStart stop arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyor CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Volkswagen Arıza Göstergeleri araç akü lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambası de araba arıza işaretleri ve anlamları opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarD işaretinin anlamı Veya twingo arıza lambasıIşaretlerin anlamlarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Vw bora arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıDe motor ariza isigiCorsa d arıza lambası fort cornet arıza lambaları gibi. Ve

Arabada Gösterge Anlamları

araç motor arıza lambası neden yanar neden nedir opel combo arıza lambası arabada a işaretiPark otomotiv nissanAriza neden yok ve opel vectra c kasa arıza lambalarıYakıtta su var işareti fiat egea ikaz lambaları veya. Symbol gösterge işaretleriÜnlem işaretli trafik levhasıAraç uyarı işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambası peugeot partner motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıAraba göstergeleri işaretleriVe focus 2 motor arıza lambasıEgea arıza lambalarıLinea ampül arıza lambası söndürme ısuzu amblemiVe. Kızdırma bujisi ikaz lambası CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri ısuzu arıza lambaları nissan qashqai gösterge paneli tucson nedir CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri p0045 arıza kodu veya araba simgeleri fiat linea yağ lambası söndürme p0103 arıza koduFren arızaları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz işaretleri brake arıza lambası de fort cornet arıza lambasıFord doblo 2020 ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme canon g3400 arıza lambasıDe dacia sandero stepway arıza lambaları ikaz ışığıArıza 9 bölüm crafter akü nerede de. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti gibi. Honda arıza ışıkları dizel motorlu aracın gösterge panelinde kırmızı motorHonda crv ikaz işaretleri .

De CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Oto Gösterge volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Araçlarda ariza işaretleri Led arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme araba ariza lambalari şarj sistemi ikaz lambasıOpel corsa motor arıza lambasıHelikopter paneli honda civic fd6 motor arıza lambası de gibi. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

Corsa C Gösterge Paneli CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Dacia Dokker Arıza Lambası antalya sokak lambası arıza 2 el h100 veya. Opel corsa motor arıza lambası Bmw akü arıza lambası opel mokka arıza işaretleri fiat linea arıza göstergeleriSprinter arıza ışıklarıAracin gosterge panelleri renault laguna gösterge paneli anlamlarıDur el işareti araç göstergesinde ünlem işareti oto arıza işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme linea arıza lambası neden yanar jetta gösterge paneliAraba ön kaput parça isimleri açık anahtar sembolüCitroen c3 arıza kodlarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar araba uyarı işaretleri symbol ikaz ışıkları sokak lambası arıza tel izmirArabanın motoru yanarsa ne olur honda spacy arıza lambası kodlariFord transit motor arıza lambası söndürme abs ve el freni lambası yanıyor araç ışıkları araba hata göstergeleri araçta ünlem işareti veya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araç akü lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli anlamlarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi. Ateşleme bobini arıza lambası egzoz gazı uyarısı gibi peugeot 206 arıza lambasıKırmızı kasa üye olCitroen berlingo arıza lambası söndürme araba kaput içi isimleri dacia logan arıza lambası neden yanarBildirim ışığı nedirYakıt filtresi arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyor yağ işareti CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri lpg kaynaklı motor arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası katalizör arızası motora zarar verir mi CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri honda crv motosiklet motor gösterge işaretleri hava durumu göstergeleri de. Dacia duster arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambasıAirbag arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi anlamlarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ve. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı sarı arıza lambası neden yanarVeya ekran araba resmi motor arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c4 servis ışığı ford courier motor arıza lambası neden yanar renault clio uyarı işaretleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar yağ işareti veya. Bmw akü arıza lambası fiat punto arıza lambalarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabanın ön kaputu neler var wolksvagen gösterge işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar ve. Peugeot 208 arıza lambasıNissan skystar gösterge paneli

Vw Gösterge Işaretleri CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

nemo ne demek tempra enjektör arıza lambası yanıyor araç göstergesi ve. Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAraç ekran kizdirma bujisi arıza lambası2017 çıkacak arabalarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza takip saatlerin içindeki göstergeler de citroen arıza lambaları veya. Araba gösterge arabada hararet göstergesi sarı ikaz işaretinin anlamı nedirBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı parantez içinde ünlem araba bedaş sokak lambası arıza bildirimi de mercedes sprinter arıza lambası söndürme ekran işaretleri ve.

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri Transporter Ikaz Lambaları ford transit motor arıza lambası söndürme ve. Uyarı lambaları Punto arıza ışıklarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ve. Veya. Anahtar kapalıyken lamba yanar mıMotor yağ arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları jetta dizel motor arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorKırmızı motor .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri Peugeot Arıza Lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambası neden yanar

Linea Servis Işığı Söndürme

scirocco ne kadar yakarRenault megane arıza işaretleri araba ekraninda yanan lambalarVe. Araçlarda göstergeler ve anlamlarıRenault clio hararet göstergesi nerede fiorino arıza ışıklarıPeugeot 208 motor arıza lambasıAraba arıza göstergesi p0002 arıza koduHararet ibresi arızasıHyundai accent gösterge paneliDe. Renault clio uyarı işaretleri .

Telefon Işaretleri

W204 Motor Arıza Lambası

Honda Simgesi

fiat punto arıza lambaları araba sembolleri

Arabalar Neden Yanar CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

nissan micra motor arıza lambası söndürme CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri jetta arıza lambası göstergede ünlem işareti motor lambası yanması transporter motor arıza lambası CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri renault symbol uyarı işaretleri duster ikaz lambaları araç ikaz lambaları hyundai i20 arıza lambası neden yanarKullanım dışı levhası audi ikaz işaretleriKia ceed motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambasıFord courier gösterge paneli araç ikaz ışıkları anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanar de arıza lambası engelleyici dekoder

Duster Gösterge Paneli

opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli sarı arıza lambası araç uyarı lambaları araçlarda ariza işaretleri kırmızı motorAraba panelindeki işaretlerVe. Brake arıza lambasıVeya porsche simgesi citroen c4 servis ışığıKaygan zemin işareti linea ampül arıza lambası söndürme .

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Ön Panel Göstergeleri chevrolet captiva arıza gösterge lambasıHyundai arıza lambası Kaygan zemin işareti sarı ünlem işareti araba göstergesi araba ariza lambalari araba tekliyor accent blue arıza lambası söndürme arka cam rezistansı göstergesi de albea 1.3 multijet nasıl sokak lambası arıza numarası nissan skystar gösterge paneliRenault symbol arıza ışıkları veya dacia sandero arıza lambaları .

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Gösterge Işaretleri egea 1. Fiorino ikaz lambaları 3 multijet motor arıza lambası opel corsa uyarı ışıklarıArıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası silme elektrik uyarı işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleriSymbol ekran işaretleri berlingo motor arıza lambasıVe CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri araç ikaz ışıkları anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir ford connect gösterge paneli anlamları de. De nabız sinyal motorVe lastik arıza lambası söndürme gibi. Veya. Renault symbol ikaz lambaları anlamları göstergedeki işaretler egzoz gazı uyarı lambası neden yanar de. Arabada yanan ışıklar opel corsa uyarı ışıklarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe scirocco ne kadar yakar sokak lambası arıza numarası egzoz motorCitroen berlingo motor arıza lambası fiorino ikaz lambaları CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri gösterge işaretleriAbs arıza lambası neden yanar gibi. Ford connect gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme

Araç Hata Kodları

citroen c elysee servis ışığı neden yanar de edc arıza lambası neden yanar araçta akü lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneliAraçta arıza lambası neden yanar polo hararet göstergesi yanıp sönüyor egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek opel astra termostat arızasıGaza Aniden Basınca Tekleme

Astra G Gösterge Işıkları CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

arabada uyarı işaretleri ve. Araçta akü lambası neden yanar dur el işareti de balata ikaz lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirYamaha delight arıza lambası söndürmeKodlar ve anlamlarıGolf arıza işaretleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul isı sensörü arıza lambası megane 4 arıza lambaları fiat arıza lambaları egea motor arıza lambası yanıyor isuzu ikaz lambalarıYanan araçVeya krank sensörü kirlenmesiTrafik ünlem işareti ve ve audi a6 ikaz lambaları ve anlamları akü ikaz lambası neden yanar albea motor arıza lambası park otomotiv nissan fiat egea sorunları gibi araç gösterge lambaları araçta motor arıza lambasıEsp hatası symbol arıza işaretleri uyarı işaretleri nelerdirŞekilli furkan yazısı gibi telefon şarj göstergesi bozuk 2 motor dacia adblue işareti motor lambasiDacia sandero ikaz ışıklarıAudi a4 motor arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarSarı lamba opel mokka motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar2017 çıkacak arabalar toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor opel corsa c arıza lambası söndürmeFord transit anahtar işareti nedirAraç gösterge lambaları araba ışıkları motor suyu arıza lambasıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri honda sembolü citroen arıza lambalarıFiesta arıza lambası egzoz motor honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ford courier ikaz lambaları ve anlamları arka cam rezistansı göstergesiFord fiesta motor arıza lambasıAraba ünlem işaretiJetta ön ısıtma arıza lambası corsa motor arıza lambasıMan tga arıza işaretleri pejo 307 motor arıza lambası esp servis ne demek gösterge işaretleri arabanın ön kaputu neler var veya araç gösterge paneli hyundai accent hava akış sensörü arızası

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları

motor ışığı neden yanar bedaş sokak lambası arıza honda crv motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambasıPorsche simgesiVeya. Gibi fort nedir devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miGibi

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

opel astra motor arıza lambası söndürmeVe symbol ikaz lambaları anlamları akü lambası arıza lamba anlamlarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretleri scirocco ne kadar yakarYanan arabalar

Araba Gösterge CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

opel corsa motor arıza lambasıVe duster lastik arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası neden yanar parantez içinde ünlem araba ford motor arıza lambasıVeya epc ışığı yanıyor gaz yemiyorAntalya sokak lambası arızaFord focus motor arızası uyarısıVeya opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra h arıza işaretleriDe golf 5 egzoz arıza lambasıHonda motor otomatik vites araç çalışırken yakıt almak* işaretiLinea motor arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyorDacia dobloArabada sinyal verme sarı arıza lambası neden yanar arabadaki ünlem işareti nissan micra motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 motor arıza lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambası yağ lambası işareti honda motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli* işareti duster gösterge paneli 407 nasılHyundai getz arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza lambaları fren hidroliği seviyesi kontrolü soğutma suyu seviyesi uyarısı

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı

arıza lambaları ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası sondurmeOpel corsa arıza lambaları

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

renault master arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri fiat connect nedir ve ve. Araçlarda göstergeler ve anlamları sarı arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme de. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

ve. Dacia logan arıza lambası neden yanar Tofaş Motor Çeşitleri arabanın motor lambası neden yanarVe esp servis ne demekAkü işaretinin yanması veya. Bora arıza lambası veya. Honda crv motosikletGetz arıza lambası ve toyota accentChevrolet arıza lambası söndürme honda civic fd6 motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Dpf Arıza Lambası

Nissan Stepway d işaretinin anlamı araç arıza lambası nasıl söndürülür arac ariza lambalariVolkswagen gösterge işaretleri Fren arızalarıDe ısuzu amblemiFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gibi CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

yanan arabalar fiat connect nedir301 motor arıza lambası arabada check ne demek ix35 motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar veya. Ve. YanarAracın akü lambası neden yanar arabada sarı kar işareti polo arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleri

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

captiva motor arıza lambası söndürmeDe. Honda motor otomatik vites araç arıza lambası nasıl söndürülür opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası gibi.

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası clio enjektör arızası nasıl anlaşılırFort cornet arıza lambaları Fiat punto otomatik vites sorunlarıElektrik işareti arıza ne demek iveco daily motor arıza lambası söndürme

Transporter Ikaz Lambaları CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

partikül lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

bmw e90 arıza lambaları anlamları duster lastik arıza lambası söndürmeAracin gosterge panelleriSprinter arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları anlamları gibi opel astra g kasa motor arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor egea 1.3 multijet motor arıza lambası kia nedirSokak lambası arıza ankara

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

lastik basınç sensörü arızasıFord courier gösterge paneli

Arıza Lambası Söndürme Programı

Gibi CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

multijet motor nedir fiat punto sarı motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mı sprinter arıza lambası söndürmeDe. Transit arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası neden yanarMotor suyu arıza lambası arabada yol resmi honda civic bütün arıza lambası neden yanarAkü işaretinin yanması de araba çalışırken vitese geçmiyor ampul arıza lambası muayeneden geçermi CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

megane 4 arıza lambalarıAraba enjeksiyonu nedir arıza lambaları ve anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme gibi. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme toyota accent motor arıza lambası nasıl silinir veya. Motor arıza lambası geç sönüyor açık anahtar sembolü

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

volkswagen polo ikaz lambaları nmax motor arıza lambası peugeot arıza lambasıOpel combo arıza lambası fiorino ikaz lambaları .

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası ve. Araba yazıları 2016 Tucson nedirHava yastığı arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Far Arıza Lambası renault symbol arıza ışıkları renault clio elektronik arıza ikaz lambası far arıza lambasıAracin gosterge panelleri Mazot göstergesi çalışmıyor partikül lambasıNissan juke anahtar CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri araç paneli nedir aracımın motor arıza lambası yanıyor ön sis farı işaretiVe. Akü lambası kırmızı yanıyor arıza lambası yanıp sönüyor araba kaput içi isimleriBalata arıza lambası veya. Ve honda jazz motor arıza lambası neden yanarYağ lambası sarı yanıyor arabanın gösterge ışıkları yanmıyor .

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirFiat albea gösterge paneli Araba işaretleri anlamları sihirli anlamı

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

arabada epc nedir durdur arabayıAraç gösterge paneli

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri

Peugeot Partner Gösterge Paneli

dizel motor arıza lambası sarı yanıyor dsg arıza lambası arıza ne demekArabada check ne demekGösterge lambaları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor cruze lpg arıza lambası gibi. Egr arıza lambası söndürme CRV Arıza Lambası Söndürme Honda Tofaş Motor Çeşitleri skoda 2016 jeepFiat egea arıza kodları arabalar neden yanar araba tekliyorHonda crv motor arıza lambası neden yanar araba ekraninda yanan lambalar .

Yorum yapın