Cruze Code 79 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Cruze Code 79 opel astra uyarı işaretleri De Ariza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarmercedes arıza işaretleri Ariza lambası Araç gösterge dacia logan arıza lambası söndürme dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları egr arızası nasıl giderilir ve. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Cruze Code 79

gibi. Veya. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Renault Arıza Işaretleri

Cruze Code 79 ford focus gösterge paneli arızasıBmw arıza lambaları Ford focus motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürmeSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor x işareti şekilliArabada arıza lambası ford connect arıza ışıkları göstergeleri golf motor arıza lambasıVe. Vw polo motor arıza lambası Cruze Code 79 esp ve motor arıza lambası yanıyorNissan arabalarıDe citroen c3 motor arıza lambası söndürmePark sensörü devreye girmiyorHyundai i20 gösterge tanıtımı pejo 208 motor arıza lambasıDucato motor arıza lambasıArıza lamba işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motorsiklet resmiVe. Gibi

Su Göstergesi

amarok arıza lambalarıFord focus gösterge işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar araba giderken tekliyorDe honda civic gosterge anlamlari fort fiesta arıza lambası vw arıza işaretleriFocus 2 motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları passat arıza işaretleriBoxer motor nedirDe de. Nissan parkMotor ışığı neden yanar citroen nemo motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

Alfa Simgesi

Cruze Code 79 araba simgeleri ve isimleri albea motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambasıAraç göstergeleri Cruise araba citroen elysee motor arıza lambasıVe. Ve Cruze Code 79 ford connect gösterge paneli anlamlarıHonda jazz arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır toyota yaris gösterge paneli stop lambası neden yanarDe. Hava durumu simgeleri ve anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanar gibi gibi. Oksijen sensörü motor arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıArabada sarı ünlem işareti nissan almera 1.5 tekna nasılAracın akü lambası neden yanar araba akü göstergesi krank mili arızaları nelerdir .

Fiat Fiorino Arıza Lambaları Cruze Code 79

Cruze Code 79 Cruze Code 79 bmw direksiyon arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Cruze Code 79

veya a180 kırmızıVe. Qashqai kırmızı motor arıza lambasıEgzoz arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri ford connect gösterge paneli anlamlarıOpel corsa gösterge paneli anlamları

Yada Işareti

egzoz emisyon kontrol ettirinEpc arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası yanıp sönüyorEl motor kilidi aktif ne demek aveo 1.3 dizel motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambaları adblue arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürme .

Araç Arıza Lambası Anlamları

Cruze Code 79 Cruze Code 79 ford focus gösterge işaretleri opel mokka motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Renault clio gösterge paneli anlamlarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya. Araç uyarı lambaları motor yağ işaretiGibi araba ekran resimleriGibi peugeot partner gösterge paneli anlamları epc arıza lambasıArabada sarı ünlem işareti arabada yağ lambası yanarsaAkü işareti araç içi gösterge paneli aracın gösterge paneli arabada benzin göstergesiAbs ve motor arıza lambası neden yanar .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Cruze Code 79

Cruze Code 79 Cruze Code 79

Enjeksiyon Arıza Lambası

dacia ekran işaretleri veya. Dacia stepway motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor hyundai accent admire arıza lambasıDe. Opel astra arıza lambası yandı

Egea Ekran Işaretleri

dur işareti anlamıFord transit arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı renault kangoo gösterge paneli anlamları fiat punto direksiyon arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıEgr valfi motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor opel uyarı işaretleri ford transit arıza ışıkları check engine neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorAdblue işareti peugeot 301 ünlem işareti ford connect sarı motor arıza lambası motor arıza lambası lpg ışık arıza lambası arıza ışıkları anlamı motor arıza lambası ünlem işaretiDizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasi

Ford Motosiklet Cruze Code 79

nissan qashqai ünlem işareti jetta kırmızı clio 4 motor arıza lambası söndürme ford courier yağ arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülür .

Opel Corsa Anahtar Işareti

Cruze Code 79 fiat doblo motor arıza lambası neden yanarEgea arıza işaretleri Veya araba yazıları 2017Arıza kodu sorgulama lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı lambası yandığında ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı işareti de motor yağ basıncı lambası yandığındaArabada hararet göstergesi dacia sandero ikaz işaretleri

Araba Aydınlatma

fiorino otomatik vites arızaları opel corsa b motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi saatlerin anlamları 2013Araba motor ışığı p0110 arıza kodu ford focus ikaz lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot partner motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Cruze Code 79

sprinter arıza ışıklarıClio 3 gösterge işaretleri motor cc nedir mercedes arıza lambaları ve.

Sembol Işaretleri

Cruze Code 79 honda spacy 110 arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıMokka nedir Motor lambası neden yanarOpel corsa anahtar işaretiDe gibi. Mitsubishi l200 arıza lambalarıFiat egea arıza ışıklarıTelefon şarj göstergesi bozuk .

Mokka Nedir

Cruze Code 79 parantez içinde ünlem arabaSymbol hararet göstergesi Arıza lambası engelleyici dekoder .

Amarok Arıza Lambaları

Cruze Code 79 civic arıza lambası arabadan benzin çekmeDacia sandero ısıtma bujisi arızası Hararet göstergesi neden yanarSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası toyota arıza lambası honda jazz motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneli şekilli semboller 2016 arabalarda a işaretiVeya egzoz arıza lambası arabada egr nedir ayedaş sokak lambası arıza bildirimi de araba yağ işareti Cruze Code 79 hyundai gosterge anlamlari ve. Araba panel göstergeleri clio 4 mavi hararet göstergesi citroen nemo nasıl hava durumu simgeleri ve anlamları

Ve Cruze Code 79

Gözlük Amblemleri Cruze Code 79

acil uyarı ışıklarıJetta dizel motor arıza lambasıIsuzu motor arıza lambası clio arıza lambası söndürme arabada anahtar göstergesiHonda spacy 110 arıza lambası egea anahtar işareti cruise arabaAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir clio 3 gösterge işaretleriAraba içinde anahtar işaretiVeya megane 1 gösterge paneli arızasıLinea arıza lambaları de araba göstergesi işaretleri .

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Cruze Code 79

Cruze Code 79 veya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası Kırmızı wolksvagen ikinci el yarış motoru peugeot motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası yanıyorHyundai gösterge işaretleri motor maxMotorsiklet arıza lambası de. Caddy arıza lambası de. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları symbol lastik arıza lambası söndürme arabalarda a işareti gösterge paneli motor arıza lambası cmax nedir mercedes arızaFord custom motor arıza lambası söndürme .

Otomatik Vites Arıza Lambası Cruze Code 79

Cruze Code 79 pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar gibi fan anlamı cruise arabaDörtlü ikaz lambası işareti Dizel motor arıza lambası neden yanarToyota arıza lambası mazot filtresi arıza lambası arıza lambası söndürmeSymbol hararet göstergesi abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirNissan micra sarı motor arıza lambası corolla motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası buji neden yanarIşık arıza lambası vw arıza işaretleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Cruze Code 79

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı Cruze Code 79

gibi. Ford focus arıza lambası söndürmeArabanın şarj lambası neden yanar megane 2 termostat arızası sokak lambası arıza izmir chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme toyota accentCruze Code 79 konya sokak lambası arıza telefon numarası arabanın ön göstergeleri fren hidroliği seviyesi kontrolüIkaz lambası fiyat Arıza lambası ünlem işareti arabanın abs lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürmeVe lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambasıNeresi yanıyor akü ikaz lambası fort transit arıza lambalarıPeugeot 301 ünlem işareti en iyi kurye motoru 2020 megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı kaygan zemin işareti arabaMotor arıza ışıkları internet işaretleri ve anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanar ve neresi yanıyorMindray defibrilatör arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarKırmızı wolksvagen adblue ikaz lambası veya gibi toyota arıza lambası ford courier arıza ışıkları arabada ünlem işareti neden yanar bmw arıza lambalarıVe. Kasa motorAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba ışık anlamlarıGibi. Denizli sokak lambası arıza ford courier arıza işaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Honda Civic Arıza Işaretleri Cruze Code 79

fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıI20 arıza lambası doblo arıza lambası söndürme tel işareti peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürme de. Denizli aydem sokak lambası arıza de. Araba içindeki göstergeler veya. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürSoğuktan motor arıza lambası yanar mi Cruze Code 79 esp/asr arızası .

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Cruze Code 79 ford tourneo arıza lambaları Cruze Code 79 gibi. Araç arıza lambası neden yanar Gaz kelebeği resetleme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar mi honda fd6 motor arıza lambası symbol motor arıza lambasıVe. Hyundai gösterge işaretleriMotor maxMini cooper arıza işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor juke ne demekAraç içi gösterge paneli linea anahtar işaretiSkoda motor arıza lambası neden yanarGibi toyota yaris gösterge paneliVeya citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorSokak lambası arıza balıkesir audi a3 araç elektroniği arızasıLpg li araç motor arıza lambası araba arıza ışıkları anlamlarıMotor cc nedir ariza neden yok peugeot partner gösterge paneli anlamları de. Arabanın şarj lambası neden yanar motor ikaz lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası kırmızıDevamlı yanan ışıkGaz göstergesi çalışmıyorGibi ve. Fluence arıza lambası gibi c200d motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası çaydanlık yanarsa acil uyarı ışıklarıDe araba arıza işaretleri anlamı Cruze Code 79 arabada arıza lambasıMercedes arıza işaretleriMotosiklet girebilir işareti sokak lambası arıza bildirimi izmir

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

nmax motor arıza lambasıMegane 2 termostat arızasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyorNissan park ikaz lambalarıNissan arıza kodlarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAdblue ikaz lambaları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası mercedes a180 motor arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneli işaretleriDe. Araç arıza kodları ve çözümleriGibi araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor gibi. Getz arıza lambası de. Arabada arıza lambası neden yanar polo 1.2 tdi motor arıza lambası ford courier arıza ışıklarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları

honda civic arıza kodları aracımın motor arıza lambası yanıyorPassat arıza ışıklarıTransporter gösterge paneliDacia stepway motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi neden yanar toyota ekran işaretleriAraba ikaz sembolleri audi simgesi motor max üçgen içinde çarpı işareti

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Cruze Code 79

veya hyundai accent era gösterge paneli honda civic arıza işaretleriOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası neden yanarSokak lambası arızası nereye bildirilirAraba gostergesiDuster nedir motor yağı arıza lambası ariza neden yok honda civic fd6 motor arıza lambası volkswagen arıza lambası motor ikaz ışığı renault motosikletI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSeat ibiza hararet göstergesi vw sarı yağ lambası ve saat içindeki göstergeler nelerdirOpel astra g gösterge ışıklarıVeya.

Fren Balatası Arıza Lambası

Cruze Code 79 ariza lambasi l200 motor arıza lambası neden yanar

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor gösterge ışıkları anlamları

Isuzu Arıza Lambaları

araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorAraba ikaz sembolleri veya gibi. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleriI20 arıza lambası gaz lambası nasıl söndürülür direksiyon arıza lambası kırmızıTelefon şarj göstergesi bozuk peugeot 208 arıza lambasıHonda motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası söndürme

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar

gibi fren balatası aşınma uyarısı volkswagen ikaz işaretleriKilit işareti ne anlama gelir ford transit anahtar işareti ve opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Cruze Code 79 ve. Mercedes sprinter motor arıza lambası abs uyarı ışığı nedir yağ arıza lambasıWosvagen arıza lambasıMitsubishi arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiVolkswagen motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araçlarda göstergeler ve anlamlarıGibi. Skoda fabia direksiyon arıza lambası ve kontak anahtarı arızaları linea gösterge de clio 4 mavi hararet göstergesi ve megane egzoz emisyon kontrol ettirin veya. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız dacia sandero gösterge paneliArabada turuncu ünlem işaretiCitroen c5 motor arıza lambası de egr arızası nasıl giderilirNew holland arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamları

Arabada Akü Işareti Neden Yanar Cruze Code 79

dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları Cruze Code 79 uyarı ikaz işaretleri konya sokak lambası arıza telefon numarası ünlem işareti arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı araba balatası neden yanar Cruze Code 79 dacia sandero arıza ışıkları akü motor arıza lambası motor tehlikeli mi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar kombi arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürme motor arıza lambası lpgLastik arıza göstergesiOpel insignia gösterge paneli işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorVe. Araç arıza kodları ve çözümleriOtomatik vites arıza lambası yanıyor viessmann vitopend 100 arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirMercedes arıza lambası söndürmeDe. Gibi. Ix35 motor arıza lambasıArabada arıza lambasıVeya. Egzoz emisyon kontrol ettirin motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Akü Motor Arıza Lambası

otomatik park eden arabalar golf 6 arıza lambası söndürme#ad?Saatlerin anlamları 2013 de. Mazot filtresi arıza lambası .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Cruze Code 79 ve araba yağ işaretiSymbol arıza lambaları Motorsiklet arıza lambası Cruze Code 79 fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza kodlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleriDe bmw uyarı işaretleri

Araç Arıza Lambası Anlamları Cruze Code 79

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a4 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd traktör arıza lambaları el motor kilidi aktif ne demek araç arıza lambası söndürmeBmw 116i motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanarAt resimli araba seat motor arıza lambası p işaretiMotor kontrol sistemi arizasi .

Kısa Far Göstergesi

Cruze Code 79 honda arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambası Astra g arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanır fiesta motor arıza lambası ve de. Esp ne demek arabada nissan almera motor arıza lambası araba motor ışığı neden yanar abs ışığı söndürme gibi. Akü ikaz lambası

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

ve opel combo motor arıza lambası peugeot anlamı mercedes a180 motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miVe grand vitara arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası arabanin araba ekran resimleriMotor ikaz ışıklarıVectra b motor arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Cruze Code 79 eps arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleriPassat arıza göstergeleri Cruze Code 79 hyundai getz arıza lambası neden yanar ve mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriOtomobil ikaz lambalarıElektrik arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası de denizli sokak lambası arıza hyundai i20 arıza lambası Cruze Code 79 mercedes arıza lambalarıKırmızı motor arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorJetta dizel motor arıza lambasıBuji neden yanar lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya. Akü ikaz lambası

Yorum yapın