Cruze Code 136 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Cruze Code 136 opel astra h arıza işaretleri Veya. range rover arıza işaretleri Ariza lambası Ford fiesta arıza lambalarıAriza lambası Buzlanma işareti ford motor arıza lambası p işareti lastik basınç sensörü arızasıOpel simgesiAraçlardaki göstergeler ve anlamları renault gösterge işaretleri atiker gold arıza lambası mercedes gösterge işaretleri de. Ve.

Egea Gösterge Paneli

Cruze Code 136 Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları gibi focus motor arıza lambasıRenault gösterge işaretleri Dacia dokker gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambaları

Veya Cruze Code 136

araç arıza ışıkları arıza lambaları renault bmw işareti .

Gibi Cruze Code 136

Renault Gösterge Anlamları sokak lambası arıza izmirAraba ışıklarının anlamı Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorAraba yol bilgisayarı abs arızası nasıl anlaşılır

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

egr arıza lambası söndürmeFocus 2 gösterge paneliI20 arıza lambası söndürmeVeya. Mondeo nasıl de araba sarı ünlem işareti nissan qashqai ünlem işaretiChevrolet cruze arıza lambası palio gösterge paneli peugeot motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambası neden yanar airbag ışığı nasıl söndürülürCruze lpg arıza lambası i20 arıza lambası söndürme fiat ducato arıza lambaları fiat ikaz lambaları nissan katalizör fiyatlarıMotor arıza kodlarıDe.

Sokak Lambası Arıza Gaziantep Cruze Code 136

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları veya. Opel astra arıza lambaları Connect arıza lambası gibi araçta ünlem işareti

Renault 19 Europa Gögüs

araç ikaz işaretleri ve anlamlarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarHonda civic kaplumbağa işareti opel astra h arıza işaretleri fren hidrolik yağı azalması park lambası arıza giderici iveco daily gösterge işaretleri veya de nissan qashqai gösterge işaretleriPeugeot partner gösterge paneliGibi ve

Opel Corsa Uyarı Işıkları Cruze Code 136

gibi. Arabada stop lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürme toyota auris arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor audi a3 gösterge paneliDur işareti elMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor 301 motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAraçta yağ göstergesi ford fiesta arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi Cruze Code 136 yag yakan araba uzun yola gider miGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Telefon isaretleri anlamlariTransporter arıza lambası

Astra J Motor Arıza Lambası

dikkat işaretinin anlamıAraç gösterge ışıkları yanmıyor

Dacia Dokker Arıza Lambaları

yanarGibi. Veya dizel motor arıza lambası neden yanar arac arıza gostergeleri motor arıza lambası nasıl söndürülürÇerkez lamba fort cornet arıza lambasıAraba ikaz lambası yakıt arıza lambasıArabalar neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Numarası

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları ford fiesta arıza göstergeleri renault symbol ısıtma lambası yanıyorAudi ikaz işaretleri Bmw 116i motor arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleriTermostat arıza lambasıAstra g arıza lambası yanıp sönüyor araba ikaz lambaları anlamlarıVeya nissan stepway fren arızaları ve ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıDe. Golf 5 direksiyon arıza lambası

Ford Connect Arıza Işaretleri Cruze Code 136

ve bursa sokak lambası arıza bildirimi:d'' işaretinin anlamı honda ikaz işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürme 1.3 multijet motor nasıl araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorCitroen hararet göstergesiFord courier arıza lambası anahtar işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımı araç çalışırken yakıt almak stop ve akü ışığı yanıyor servis esp ne demek gösterge paneli işaretleri golf arıza işaretleriMercedes gösterge işaretleri)) işareti ne anlama gelir clio servis ışığı yanıyor symbol ekranAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi yardımcı ışık nasıl açılır de. Yakıt arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanar de engine malfunction ne demek mercedes uyarı işaretleri duster arıza ışıklarıDe veya. Veya p0016 arıza kodu araba arıza lambaları anlamlarıAraç panelindeki göstergeler .

Fluence Arıza Işıkları

Cruze Code 136 Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot sembolü dikkat işaretleri ve. Aracın kaputunda neler bulunur Atiker gold arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanarGibi. Motor ikaz işaretleri gibi toyota corolla ateşleme bobini arızası ford fiesta ekran işaretleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

megane arıza lambası söndürmeToyota auris gösterge paneli anlamlarıAraç içi göstergeler araçta sarı ünlem işaretiMotor ikaz ışıkları araçlarda gösterge paneli işaretleri

Atiker Gold Arıza Lambası

arabalar neden yanar otomatik şanzıman arıza lambası gibi at resimli araba .

Mercedes Amarok

Motosiklet Amblemleri araç göstergeleri ve anlamları opel corsa c arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy ikaz lambaları Veya motor arıza lambası lpg ayedaş sokak lambası arızaDoblo ikaz lambalarıVeya. Gibi. Yakıt arıza lambası neden yanar kizdirma bujisi arıza lambası fiat gösterge işaretleri araba ısınınca tekliyor .

Corsa Arıza Lambası Cruze Code 136

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri arabada motor ışığı neden yanarFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir Araç gösterge paneli işaretleri Cruze Code 136 araba motor işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyorMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor eksantrik mili arızası sesiIsıtma bujisi arızası neden olur kızdırma bujisi yanıp sönüyor gösterge arıza işaretleri megane 2 gösterge paneli anlamları kötü yakıt arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorToyota corolla ateşleme bobini arızası Cruze Code 136 kangoo arıza lambalarıGibi clio 3 arıza lambasıArabada turuncu ünlem işareti gibi ve ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFiorino ikaz lambaları vw motor arıza lambası trafik işaretleri ünlem motor egzoz arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

ısıtma bujisi işareti

Hyundai Anlamı

direksiyon arıza lambası sarı yanıyor

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar Cruze Code 136

arızasıDe. Fren vakum pompası ne işe yarar trafik işaretleri ünlem vsa arıza lambasıOpel vectra b motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ankara gösterge anlamlarıP0103 arıza kodu Cruze Code 136 de. Facebook işaretleri ve anlamları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleri ve. Doblo motor arıza lambası neden yanarArabada ikaz ışıkları ve ford focus gösterge anlamları hyundai gösterge işaretleri de p0103 arıza kodu ford connect arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor opel corsa b motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambasıAraba far renkleri opel motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Söndü

ford transit ikaz lambaları anlamı fiat ducato arıza lambaları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider gibi. Passat motor arıza lambası corsa arıza lambası .

Sprinter Motor

Cruze Code 136 Peugeot Partner 1. Sokak lambası arıza bildirimi izmir 4 Benzinli Nasıl wv arıza işaretleri radyatör arıza lambası fiat gösterge işaretleriHyundai check lambası wv arıza işaretleriKötü yakıt arıza lambasıRadar kilidi nedir hyundai elantra motor arıza lambası Cruze Code 136 kizdirma bujisi arıza lambasıAraba paneli opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası araçta gösterge işaretleriCourier motor arıza lambasıOpel uyarı işaretleriMitsubishi canter arıza lambası transporter t5 arızaları yanan araba araba akü işaretiFiat linea motor arıza lambasıHonda gösterge işaretleriOpel arıza kodları resimliInsignia motor arıza lambası akü anlamıVolkswagen caddy arıza lambasıIşıklar motorIbre ne demek citroen c4 arıza lambası volkswagen işaretleri veya polo arıza lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyor veya motor arıza lambası nasıl sönerFiat egea arıza lambası bmw işareti araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları ve anlamları araba ışıklarının anlamı caddy arıza işaretleri motor arıza işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra lpg motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVe volkswagen arıza lambası anlamları ford focus gösterge anlamları volkswagen dizel motor uyarısı opel astra arıza lambalarıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi epc lambası neden yanar citroen berlingo nasılFiat fiorino gosterge anlamlari de gösterge paneli işaretleri anlamları wosvagen caddy direksiyon arıza lambası telefon simge işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur tofaş gösterge paneli anlamlarıVe. Ford courier arıza lambası anahtar işareti ford courier arıza lambası anahtar işareti .

Araçta Sarı Ünlem Işareti Cruze Code 136

Hyundai Sembolü mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar de. Ibre resimleri Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliVolkswagen işaretleriLinea uyarı ışıklarıUyarı işaretleri nelerdirBmw x1 motor arıza lambası egea ikaz lambalarıFort cornet arıza lambalarıEnjektör arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiArızasıMotorsiklet arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamı gibi airbag ışığı nasıl söndürülürArabada egr nedirIkinci el yarış motoru peugeot 406 motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıMercedes doblo Cruze Code 136 denizli sokak lambası arıza .

Citroen Nemo Arıza Lambaları Cruze Code 136

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

golf 5 direksiyon arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambasıToyota auris arıza lambası söndürme honda civic kaplumbağa işareti .

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Symbol Hararet Göstergesi

Egea Gösterge

doblo ekran işaretleri anahtar işaretiVeya megane 2 motor arıza lambası söndürme arabada gösterge işaretleri laguna 2 gösterge paneli opel astra g gösterge ışıklarıFiesta anlamı gösterge paneli işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları araba panel göstergeleriAirbag arıza lambası nasıl söndürülür ford focus motor arıza lambası neden yanarHonda civic hararet göstergesiArabada yağ göstergesi neden yanar soğutma suyu arıza lambasıVeya. Bmw motor arıza lambası söndürme araba ekranı nissan micra motor arıza lambası .

Mokka Ne Demek

Sarı Ünlem Işareti veya jeep renegade motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları egzoz emisyon sistemi arızasıNissan direksiyon Gaz lambası nasıl söndürülürMazot arıza lambası Cruze Code 136 gibi chevrolet arıza lambasıAlbea 1.3 multijet nasılPeugeot 206 arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılırGibi. Gaz lambası ne işe yararFord connect arıza lambası söndürme araç gösterge panelleriBmw arızaFiat doblo arıza lambaları anlamları arıza lambası anlamı. Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası söndürmeAraç panelindeki göstergelerAraba ekranında çıkan işaretler albea 1.3 multijet nasılHyundai accent gösterge paneli veya dacia dokker nasıl owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Mondeo Nasıl Cruze Code 136

gizli kontak

Mercedes Arıza Lambaları

servis esp ne demek citroen c3 anahtar işareti buji arıza lambası yakar mı at resimli araba dizel yakıt basınç regülatörü arızasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor de fren vakum pompası ne işe yarar opel corsa e motor arıza lambası Cruze Code 136 veya. Arabadaki işaretler ford ranger motor arıza lambası söndürme gibi honda civic hararet göstergesi epc lambası neden yanarFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor abs lambası söndürme nissan qashqai ünlem işaretiFiorino renkleri dacia logan arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi bmw e46 gösterge paneli anlamlarıArıza göstergeleriBursa sokak lambası arıza araçlarda ariza işaretleriVe motor yağı egzoz arıza lambası pejo 301 arıza lambası tehlike uyarı işaretleri ve anlamları akü ikaz lambası neden yanarGolf arıza işaretleriOpel astra arıza lambası nasıl söner bmw motor arıza lambası neden yanar bora arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamları araba göstergesindeki işaretlerin anlamı Cruze Code 136 şarj yükseltme koduCitroen hararet göstergesi ibre ne demekPeugeot partner ikaz lambaları anlamları peugeot 208 arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası araba göstergesi ünlem işaretiSkoda ikaz lambaları

Opel Corsa Hararet Göstergesi

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Ve ve opel astra j motor arıza lambası neden yanar araba ünlem işareti Cruze Code 136 akıllı işaretlerin anlamı

Palio Gösterge Paneli

ve. Gibi. Dacia dokker arıza lambalarıPejo arıza lambaları renault symbol gösterge ışıkları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya gösterge işaretleri ve anlamlarıEgr arızası nasıl anlaşılırVe rs200 motor arıza lambasıEgr arızası nasıl anlaşılırHava durumu simgeleri ve anlamları Cruze Code 136 fluence arıza ışıkları fiesta arıza lambası tucson nedir Cruze Code 136 arabaların içi .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Cruze Code 136

Araçta Sarı Ünlem Işareti gibi. Doblo motor arıza lambası neden yanar Dacia duster arıza lambası söndürme citroen nemo motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorHonda simgesi206 motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası motor arıza lambası söndürmeTransit motor arıza lambası söndürmeAraç göstergeleri anlamları gibi dikkat işaretinin anlamı ve. Megan 2 elektronik arızasıPeugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes c 200 renault motorFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Ve. Motor arıza işaretleri hyundai anlamı ford connect arıza lambası söndürmeYakıt aldıktan sonra arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları bmw e46 gösterge paneli anlamları .

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme i20 motor arıza lambası opel astra arıza lambasıDuster nedir Doblo arıza lambası anlamları i işareti ne demek opel combo gösterge paneli işaretleri opel vectra arıza lambası motor arıza kodlarıAmerikan park arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları at resimli arabaYanan arabalarCaptiva motor arıza lambası söndürme yanar de ford courier ikaz lambaları ve anlamları veya. Uyarıcı işaretler veya Cruze Code 136 lambda sembolüPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarRenault fluence gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambalarıArabada egr nedir ford connect arıza işaretleriRenault symbol arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambasıPolo uyarı işaretleriConnect arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambası hyundai getz gösterge ışıklarıAtiker gold arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeot octavia nasıl

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Cruze Code 136

arıza lambası yakmayan plaka led citroen berlingo nasılFord transit arıza ışıkları albea motor veya fiat egea benzin göstergesi araba ikaz lambaları anlamları servis arıza uyarı lambası neden yanar2 el motosiklet motoru arıza ışıkları ve anlamları .

Fren Hidroliği Ikaz Lambası

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme araba işaretleri anlamı

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Cruze Code 136

ve işaret lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir de lastik bakımı mokka ne demek motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmirP0016 arıza kodu astra k motor arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısı ve

Opel Arıza Lambası Anlamları Cruze Code 136

ve ve araba gösterge ışıkları tofaş gösterge ışıkları sigortasıFren hidroliği ikaz lambası de fort cornet arıza lambaları dizel motor uyarı ikaz göstergesiDacia dokker mı fiat doblo mu ve. Volvo s60 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar kangoo arıza lambaları citroen motor arıza lambasıRenault clio arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısı peugeot 208 motor arıza lambası söndürme sarı ünlem işaretiMarşa basınca göstergeler gidiyor de. Motor arıza lambası nasıl söndürülür

Fiat Arıza Işıkları Cruze Code 136

gibi. Peugeot 306 motor arıza lambası fren vakum pompası ne işe yarar honda sembolüFord motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıHonda arıza işaretleriAtiker gold arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmirAstra motor arıza lambasıIbre ne demek araçta panel nedir polo arıza işaretleriPolo epc arızası astra h motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambasıAraba göstergesi işaretleri de. Opel corsa ikaz lambaları anlamları mercedes ikaz lambaları motor nedir renault symbol uyarı ışıkları arabada arıza lambası yamaha arıza lambası söndürmeMercedes c 200 renault motorTransporter arıza lambası

Araçta Motor Arıza Lambası

gibi. Focus motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası gösterge tablosu ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar pejo 206 arıza lambalarıKamyon arıza işaretleriVe i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor suzuki yarış motoru fiyatlarıDizel yakıt basınç regülatörü arızası de pejo arıza lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirRenault clio mavi ışık hyundai i20 arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGibi polo arıza işaretleriGibi Cruze Code 136 volkswagen motosikletSprinter arıza ışıkları citroen motor arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası pejo 307 motor arıza lambasıArabanın motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor ford transit arıza ışıklarıAraçta epc nedir nissan micra motor arıza lambası söndürme sprinter arıza lambası söndürmeDe doblo yağ lambası yanıp sönüyor Cruze Code 136 vites arıza lambası gizli kontakDacia stepway motor arıza lambası audi a3 gösterge işaretleri volkswagen uyarı lambalarıAntalya sokak lambası arızaGibi. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı veya.

Bmw Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Cruze Code 136

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri araba gösterge simgeleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarArabada stop lambası neden yanar Hyundai getz arıza lambası neden yanar arabaların içi dikkat işaretinin anlamı opel astra g motor arıza lambasıAraba gösterge anlamlarıFluence gösterge işaretleri araba gösterge ışıkları mercedes sprinter arıza lambası söndürme fren balatalar yanarsa ne olur arabalarda hyundai getz gösterge paneli hyundai anlamı lpg filtresi tıkanma belirtileri yokuş kalkış desteği işareti uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini audi a3 gösterge paneli ve enjektör arıza lambası 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar motor nedirMotosiklet göstergeMercedes gösterge işaretleriVe. Gibi gibi veya araba ikaz lambası araçta panel nedir .

Yorum yapın