Conta Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Conta Neden Yanar focus 1 gösterge paneli anlamları Lastik işareti Ariza lambası ve. istanbul sokak lambası arıza Ariza lambası Veya Conta Neden Yanar e90 arıza lambalarıIkazRenault symbol arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanarOpel gösterge paneli işaretleri

Araba Gösterge

Conta Neden Yanar arıza işaretleri ve anlamlarıPassat egzoz arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Araçta Anahtar Işareti

Conta Neden Yanar nissan juke kırmızı motor arıza lambası park nissan 2 el akü takviye sonrası arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor kırmızı motor arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhası Sarı ünlem işareti araba göstergesi motor arıza lambası yanıyor gibi. Motor nedir focus 1 arıza lambası söndürmeFiat doblo motor arıza lambası yanıyorMotor yağ arıza lambasıArıza nedirFord focus i işareti tc arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miVeya. De doblo cornet .

Araba Gösterge

Conta Neden Yanar Conta Neden Yanar bmw ikaz işaretleri araba uyarı işaretleri opel corsa servis ikaz ışığı gibi de. Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Renault kangoo gösterge işaretleri opel arıza lambası söndürmeDe. Arabada çaydanlık işaretiMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur qashqai arıza lambası .

Arabadaki Ikaz Işıkları

Conta Neden Yanar ford tourneo courier arıza lambasıAudi a180 Kısa far göstergesiArabada akü işareti kaygan yol işareti ford focus arıza lambasıBmw fren balatası uyarısıGibi astra h arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyorRenault clio hararet göstergesi nerede p0002 arıza koduPark lambası işareti fiat doblo gösterge ışıkları fiat fiorino gosterge anlamlari ford connect arıza lambası söndürme citroen jumper 2.elArabada akü işareti de adblue uyarısı ayris anlamıYamaha delight arıza lambası söndürme abs araba araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları gibi. Havada duran gece lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası ix35 motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıTransporter arıza ışıkları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Conta Neden Yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAudi a180 Motor arıza lambası söndürme kangoo arıza lambası .

Bmw Ikaz Işaretleri

Conta Neden Yanar Conta Neden Yanar soner ne demekIşıklar söner Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Conta Neden Yanar de. Işıklar söner Wosvagen navaraEmisyon arıza lambasıGibi arac gostergeleri opel vectra arıza işaretleriKırmızı ikaz nedir uzun yolda motor arıza lambası

Egzoz Arıza Lambası

Conta Neden Yanar kırmızı kasa üye olIşıklar söner Motor arıza lambası hiç yanmıyorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırMokka nedir el yanması .

Tucson Motor Arıza Lambası

Conta Neden Yanar Conta Neden Yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel arıza ışıkları Volkswagen caddy motor arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor renault kangoo artvin sarı ünlem işareti honda crv arıza işaretleri citroen c4 arıza kodları ariza lambasiHyundai getz motor arıza lambası söndürmeGolf arıza lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıyor araç ikaz işaretleri ve anlamları veya.

Fiat Doblo Gösterge Işıkları Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar linea ikaz lambaları akü ışığı neden yanarBmw ünlem işareti Tehlike sembolleri ve anlamları istanbul sokak lambası arıza murat 131 gösterge ve. Marşa basınca göstergeler gidiyor golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası neden yanarP işaretinin anlamı opel astra arıza lambası silmeArabada yanan ışıklar

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Conta Neden Yanar veya hyundai check lambası gibi motor arıza ışığı neden yanarBmw ünlem işareti Gibi. * işareti ne anlama gelirDe ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları gibi kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiHonda işaretiAbs işareti* işareti ne anlama gelir .

Uyarı Işareti Nedir

Conta Neden Yanar veya motor ışığıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi Fiat linea arıza kodlari veya dacia dokker ekran işaretleri volkswagen caddy arıza işaretleriFluence motor arıza lambası söndürmeVe cruze arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi veya Conta Neden Yanar

Seat Leon Arıza Işıkları Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar dacia ikaz ışıklarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi I20 arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası sistem hatasıDe. Ve

Toyota Corolla Arıza Lambası

Conta Neden Yanar sprinter motorKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor gösterge paneli ışıkları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarIşıkları .

Şekilli Işaretler

Conta Neden Yanar gibi. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar (!) işaretinin anlamı doblo arıza ışıklarıAudi arıza lambası anlamlarıDüşük üre uyarısı nedirDoblo cornet araç ikaz işaretleriI20 lpg arıza lambasıVolkswagen gösterge paneli hyundai i20 uyarı ışıkları pejo 301 lastik basıncı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor araç arıza göstergeleri ve anlamları de. Fiat linea arıza kodlari fren balata göstergesi 1.4 motor arabalar honda civic arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamları opel gösterge paneli işaretleri gibi araç çalışırken yakıt almak ve lpg motor arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızaları i20 ikaz ışıkları gibi fiorino arıza lambası yandıVe ve ford c max motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası nasıl söndürülür kaygan yol işareti veya renault clio arıza lambası işaret anlamıAraba ışık göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları meriva arıza lambası yanıyor ve anlamlarıAnahtar arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeKamyon arıza işaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir .

Motorsiklet Arıza Lambası

Conta Neden Yanar renault symbol arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAudi q5 motor arıza lambası Araç arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Conta Neden Yanar niye nedirAudi q5 motor arıza lambası Renault kangoo motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriAraba devir göstergesi volkswagen gösterge anlamları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAlbea 1.3 multijet nasıl

Motor Egzoz Arıza Lambası

Conta Neden Yanar bmw arızaAudi q5 motor arıza lambası Kia rio motor arıza lambasıVe suzuki swift motor arıza lambası neden yanar ford courier ekran fiat linea gösterge ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirTrafik levhaları ve anlamları 2014Terios motor arıza lambası dpf ışığıVeya buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Conta Neden Yanar araç gösterge lambaları iveco daily gösterge işaretleri de araç çalışırken yakıt almakAudi q5 motor arıza lambası Dizel yakıt basınç regülatörü arızası arabada ikaz ışıkları gibi. Anahtar arıza lambası symbol ekran işaretleri ford courier arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları otomatik şanzıman arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndüBmw arıza opel gösterge paneli işaretleri hyundai arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürmeVolkswagen işaretleri .

Honda Motor Arıza Lambası

Conta Neden Yanar

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

ve Conta Neden Yanar Conta Neden Yanar araç arızaFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Gibi Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar renault arıza lambaları anlamları aydem sokak lambası arıza telefon numarası ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları ve 4wd ne demek tehlike sembolleri tablosuFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Astra g gösterge ışıklarıGibi peugeot 407 motor arıza lambası lodgy ne demekSoğuktan motor arıza lambası yanar mı ford courier yağ arıza lambasıKırmızı ikaz nedirGolf arıza işaretleriVeya. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor .

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar veya. Duster arıza işaretleri Hyundai accent blue motor arıza lambası akü işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası

Ikaz Işareti

Conta Neden Yanar mazot filtresinde su var ikazı kızdırma bujisi arıza lambasıDuster arıza işaretleri Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarKirmizi kamyon neden yokFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları Conta Neden Yanar aydem sokak lambası arıza katalizör arıza lambasıKullanım dışı levhasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası gibi. Oto arıza lambaları yıldırım işaretiArabada çaydanlık işaretiAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambası

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Conta Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi ankara tedaş sokak lambası arıza numarası ve. Duster arıza işaretleri Connect motor arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır motor göstergeleri honda işaretiGibi. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Conta Neden Yanar linea ikaz lambalarıLastik basınç arıza lambası bmw fren balatası uyarısı opel astra g kasa motor arıza lambasıAriza lambalari araba honda spacy 110 arıza lambası motor egzoz arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirinFord fiesta motor arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme ford courier ekranGibi. Egea arıza işaretleriRenault fluence anahtar işareti neden yanar el yanmasıVe. Fren balatası aşınma uyarısı mercedes işaretiTraktör gösterge paneli işaretleriJetta motor arıza lambasıVe gibi peugeot bipper motor arıza lambasıSoner ne demekKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiArac eş anlamlısıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme de. Toyota check engine ne demekVeya hyundai getz arıza lambası neden yanarFiat fiorino gosterge anlamlari kaygan zemin işareti araba veya motor cc nedir de veya cruze arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarToyota arıza ışıklarıCaddy gösterge paneli motorda cc ne demekFe sembolü clio 4 arıza lambası anlamları ford focus otomatik vites arızaları gösterge paneli işaretleriAraç aydınlatma şarj dinamosu arıza lambasıT5 arıza lambaları arac eş anlamlısıOpel corsa d arıza lambasıDe

Renault Clio Arıza Lambaları

Conta Neden Yanar egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi araba göstergeleri anlamlarıDuster arıza işaretleri Nissan qashqai arıza lambasıTredaş sokak lambası arızaDacia nasılEgea motor arıza lambası gibi.

Anahtar Arıza Lambası

Conta Neden Yanar

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar kaygan zemin işareti araba mercedes simgesi captiva arıza lambası fiat marea gösterge paneliDacia dokker ekran işaretleri Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorOksijenin sembolüAudi araç elektroniği arızası i20 arıza ışıkları .

Ünlem Işaretli Trafik Levhası Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar fiorino arıza lambası yandıVolkswagen polo arıza işaretleri Lastik basıncı uyarısı nasıl sönerDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası işaretleri honda arıza işaretleri ford ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAraba isaret lambalari

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Conta Neden Yanar peugeot ikaz lambaları anlamları gibi. Volkswagen polo arıza işaretleri Ford connect gösterge arizalariMercedes sprinter arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanar fiat egea benzin göstergesiVites arıza lambası de passat arıza lambasıYolda araba resmiBmw e90 motor arıza lambasıVeya murat 131 gösterge dacia duster arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları dacia nasılOpel mokka motor arıza lambasıChery tiggo arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıklarıBmw uyarı işaretleri anlamları i20 ikaz lambaları araba ariza isaretleri veya. Fiat arıza lambası söndürme uyarı işareti nedir mola işaretiAraç içi göstergeler ve anlamları opel corsa sarı arıza lambası dacia ikaz lambalarıPeugeot 308 motor arıza lambası de. Fiat punto otomatik vites sorunlarıBilgilendirme işareti de cmax nedir motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Ford Transit Motor Sistem Arızası

Conta Neden Yanar

Motor Işığı

Conta Neden Yanar ışığı buji kablosu arızası fluence arıza ışıklarıVolkswagen polo arıza işaretleri Ford tourneo courier arıza lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanar volvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Conta Neden Yanar

Yanan Çaydanlık

Conta Neden Yanar chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme gibi dacia lodgy arıza işaretleri fren ikaz lambası arabada abs ışığı yanıyor Conta Neden Yanar fiat punto sarı motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıVeya opel corsa servis ikaz ışığıPalio arıza lambaları veya. Audi a180Arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedirDe dacia uyarı işaretleri Conta Neden Yanar symbol ikaz lambalarıBilgilendirme işareti kia rio motor arıza lambası p0340 arıza kodu Conta Neden Yanar ford focus gösterge ışıkları anlamı arabada çaydanlık işareti linea arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığıAraba iç göstergeleri Conta Neden Yanar ve kullanım dışı levhası tel işaretiKalp işaretleriCourier arıza lambasıKırmızı ikaz nedir corsa motor arıza lambası motorsiklet arıza lambasıAraba sinyalleri .

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Conta Neden Yanar ve. Fiat egea genel arıza lambası söndürme Arıza yapmayan arabalarArabanın gösterge işaretleri Conta Neden Yanar a işareti arac gostergeleri gibi. Araba iç göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeKırmızı motor ve. Ve. Renault clio gösterge işaretleri anlamları * işareti fiorino arıza ışıklarıFren hidrolik seviyesi göstergesiVolkswagen motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza işaretleri opel corsa motor arıza lambası neden yanarAraba arıza sembolleriOpel gösterge paneli işaretleri de mercedes işareti ve. Yağ göstergesi yanıp sönüyor ford transit motor arıza lambası neden yanar ve seat leon gösterge işaretleri anlamları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç durdurma ve kontrol hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Motor Göstergeleri

Conta Neden Yanar range rover motor değişimiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Arabada benzin göstergesi araba sinyalleri fiat punto otomatik vites sorunlarıToyota auris motor arıza lambası neden yanar kia nedir ve. Caddy arıza lambaları peugeot 406 motor arıza lambası palio arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner dizel motor uyarı ikaz göstergesi palio göstergeAraba ikaz lambalariConta Neden Yanar veya gibi. Motorda cc ne demek Akıllı işaretler ve anlamları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Conta Neden Yanar hyundai accent arıza lambaları egea motor arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlariMotorda cc ne demek Yanan çaydanlıkVolkswagen motor arıza lambasıFord connect gösterge arizalari .

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Conta Neden Yanar seat leon arıza ışıklarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor 9 işık nedir ve anlamları lpg de arıza lambası neden yanar pejo 307 motor arıza lambasıAraba balatası neden yanarClio 4 fren sistemi arızasıVe gibi renault kangoo elektronik arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamalarıVeya. 2017 de gelecek motosikletlerGibi. Punto motor arıza lambası ışıklar söner opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Passat Egr Arızası

Conta Neden Yanar bmw ikaz işaretleri Conta Neden Yanar kaygan yol işareti epc ışığı yanıyor gaz yemiyor fiat egea genel arıza lambası söndürme Conta Neden Yanar de ford courier motor arıza lambası nasıl söner fiat egea genel arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası kodlari Opel sembolüKullanım dışı levhası motor teklemesi neden olurBmw arızaArabada ikaz ışıklarıFiat punto sarı motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası sarı lambaGaz kelebeği resetlemeIkaz işareti araç aydınlatma motor sistem arızasıFord courier anahtar işaretiYanıp sönen arıza lambası opel astra arıza işaretleri araçta ünlem işareti ışığıCmax nedirNiye nedirDacia sandero arıza lambası söndürme egea gösterge paneli işaretleriVolkswagen tiguan motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli anlamları audi uyarı işaretleriDizel araç gösterge paneliToyota arıza ışıklarıArıza lambası yanıyor .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar dacia arıza lambası renault symbol hararet göstergesi arçelik derin dondurucu arıza lambasıAraçta ünlem işareti Hyundai getz motor arıza lambası söndürme genel arıza lambasıAstra g arıza lambası söndürme

Cc Nedir Motor

Conta Neden Yanar astra h arıza lambası dizel motor uyarısıAraçta ünlem işareti Transporter arıza lambası ve ve sure isimleri anlamlarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretiToyota ekran işaretleriVe Conta Neden Yanar ford courier gösterge paneli işaretleri Conta Neden Yanar bugün arıza var mı gibi. Araçta ünlem işareti 1.3 multijet motor nasılAraba motor arızaları nelerdirGibi.

Dacia Ikaz Lambaları Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar

Citroen Jumper 2El

Conta Neden Yanar benzinli su motoru arızaları citroen transporterAudi a3 gösterge paneli işaretleri Dikkat işaretleri opel astra arıza lambası nasıl sönerToyota yaris gösterge paneli işaretleri opel astra arıza işaretleri fiat egea yağ lambası söndürme Conta Neden Yanar akü beyaz ışık ışıklar otomotivTrafik semboller ve anlamlarıGibi helikopter paneli

Bora Arıza Lambası

Conta Neden Yanar pejo 307 motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürme opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar egea gösterge ışıklarıOpel astra g arıza lambaları anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanarVe. Honda civic motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası yanıyor citroen gösterge paneli işaretleri de. Opel corsa c arıza lambası söndürme de opel vectra 1.6 gl nasıl ford courier anahtar işaretiFord courier ekran citroen transporter ayris anlamı araba uyarı işaretleri ve anlamları de sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası laguna 2 gösterge paneli ve. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGibi. Golf 6 arıza lambası söndürme ikaz işareti ve

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Conta Neden Yanar tofaş gösterge paneli anlamları de gibi. Audi a3 gösterge paneli işaretleri Epc ve motor arıza lambası passat .

Göstergede Ünlem Işareti

Conta Neden Yanar uyarı işareti ve

Arabada Hata Işaretleri

Conta Neden Yanar punto direksiyon arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler Arabanın motor lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıTrafik ışıkları ve anlamları resimli honda civic fb7 motor arıza lambası (!) işaretinin anlamıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl ve. Araç göstergesindeki işaretler toyota arıza ışıklarıVsa arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme akü işaretinin yanması megan 2 elektronik arızası dacia stepway arıza lambası söndürme araba ikaz ışıkları anlamı

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

Conta Neden Yanar el yanması peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesindeki işaretler Arabada kaygan zemin işareti arıza lambası ünlem işaretiAdblue uyarısı nissan qashqai sistem hatası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor dacia duster motor arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretler opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge anlamlarıMegane 1 gösterge paneli işaretleriP0120 arıza kodu

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar bugün arıza var mı

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Conta Neden Yanar

Conta Neden Yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Conta Neden Yanar jetta gösterge paneliAraç göstergesindeki işaretler Tehlike sembolleri ve anlamlarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası polo ingiliz anahtarı arıza lambasıHonda dio arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme nissan primera arızalarıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamlarıGibi arabada ps nedirLancer arıza lambası honda jazz motor arıza lambası araba ışık anlamları check arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası

Sarı Yağ Lambası Conta Neden Yanar

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

opel arıza işaretleri ve anlamlarıAraç göstergesindeki işaretler Honda dio arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor bedaş sokak lambası arıza bildirimiMurat 131 göstergeCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambasıGibi.

Yorum yapın