Clio Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio Gösterge Paneli motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Clio 2 motor arıza lambasıford gösterge işaretleri Ariza lambası Opel gösterge paneli işaretleri Ariza lambası bmw motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıYağ gösterge işareti dacia lodgy motor arıza lambasıEksoz arıza lambasıOpel astra h arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürmeClio arıza lambaları araba akü göstergesiMotor yağ basıncı lambası yandığında

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Clio Gösterge Paneli on off sembolleri hyundai i20 motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli Clio Gösterge Paneli

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları de. Esp işaretiHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıLpg de motor arıza lambası yanıyor c max motorsiklet audi a3 arıza işaretleri arabadaki ikaz ışıkları abs fren sistemi arızaları renault laguna gösterge paneli anlamlarıVe fort arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme de renkli motor captiva partikül arıza lambası .

Gizli Buzlanma Işareti

Clio Gösterge Paneli Clio Gösterge Paneli #AD?Arabanın motor ışığı neden yanar Fiat albea nasıl toyota corolla 1.4 d4d check engine

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Clio Gösterge Paneli gibi veya. Arabanın motor ışığı neden yanar Audi a4 gösterge paneli arızası de. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor motosiklet giderken gaz kesiyor ford focus doblo ikinci el yarış motoruArıza işaretleri anlamları hyundai getz gösterge ışıkları toyota corolla arıza lambaları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıKör sürüş nedir gösterge ışıkları anlamlarıAstra ne demek panel arızası neden olurFren ikaz lambası neden yanar ford focus 1 motor arıza lambası .

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Clio Gösterge Paneli hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar p0120 arıza kodu akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeOpel astra ünlem işareti Uyarıcı işaretler

Nissan Park

Clio Gösterge Paneli sardur 2 el sokak lambası arıza balıkesirOpel astra ünlem işareti Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarGibi. 444 anlami honda pcx arıza kodlarıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız de bmw fren balatası arıza lambasıVeya. Citroen nemo arıza işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya. De. Isı sensörü arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor audi arıza lambalarıRenault master arıza lambası söndürme c200 motor arıza lambası gibi renault symbol arıza işaretleriHyundai accent blue arıza lambaları şekilli semboller 2016 de. Mercedes sembolü ve. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız araba sarı ünlem işaretiDoblo yağ lambası söndürme kodlar ve anlamları ford courier arıza ışıklarıVe bmw e90 arıza lambası söndürme .

Arabada Yanan Ünlem Işareti

Clio Gösterge Paneli Clio Gösterge Paneli opel mokka mı nissan qashqai mi araç içi işaretlerNissan juke arıza işaretleri Gösterge ve çeşitleriMotor lambası neden yanarLinea arıza lambası neden yanar passat arıza lambaları el freni takılı kaldıKatalizör arızası belirtileriDe de.

Fiesta Gösterge Paneli Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli

Ve Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Esp Işareti

Clio Gösterge Paneli motor ariza lambasi2012 model caddy Opel motor arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza lambalarıCitroen jumper da ne motoru varKm sensörü arızası nasıl anlaşılır arıza işaretleri araba sarı motor arıza lambasıVe ford ranger motor arıza lambası ve. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası gibi. Arabada ikaz ışıklarıVe Clio Gösterge Paneli a işareti ne anlama gelirAudi simgesi peugeot 301 ünlem işaretiGözde ışık yanıp sönmesiYağ lambasının özellikleri .

Uyarı Sembolleri

Clio Gösterge Paneli opel astra motor arıza lambası gibi telefon ekran ışığı sürekli yanıyorMercedes sprinter arıza ışıkları Renault flash sorunlarıCaptiva arıza gösterge lambasıHyundai i20 ikaz lambaları Clio Gösterge Paneli lpg filtresi tıkanma belirtileri

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Clio Gösterge Paneli işaret ne demekMercedes sprinter arıza ışıkları Gibi. Bosch buzdolabı arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar

Veya Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli de dacia duster motor arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürme toyota corolla ateşleme bobini arızasıMercedes sprinter arıza ışıkları Arabada yanan ünlem işaretiAudi arıza lambası peugeot simgesiSari lamba audi a5 motor arıza lambası neden yanar

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli gibi. Mercedes sprinter arıza ışıkları Sis farı işaretiRenault symbol gösterge paneli işaretleriIkaz ışığıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Clio Gösterge Paneli Clio Gösterge Paneli fiat egea arıza kodları audi simgesiMercedes sprinter arıza ışıkları Uyarı ışıklarıEmisyon arıza lambasıVw bora arıza lambası söndürme isuzu kamyonet gösterge işaretleri

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli passat b7 gösterge paneliMercedes sprinter arıza ışıkları Motosiklet arızaları clio arıza lambaları opel insignia arıza işaretleriDizel motor arıza lambası sarı yanıyor opel arıza lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işaretiArıza 5Transporter motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleriEgzoz emisyon arızası nedirCc nedir motor .

Citroen Berlingo Arızaları Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli passat gösterge işaretleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıEllerin içinin yanması Clio fren sistemi arızası kırmızı wolksvagen focus 1 arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürme gibi. Arabada sinyal vermeSymbol hararet göstergesiJetta kırmızıKayseri sokak lambası arızaArızasıGibi dur işaretinin anlamıAraçta abs lambası neden yanar i işareti ne anlama gelir audi a4 motor arıza lambası neden yanar fiat egea yağ lambası söndürmeFord courier gösterge paneliCitroen berlingo arıza lambası söndürme

Arabada Abs Neden Yanar

Clio Gösterge Paneli octavia arıza lambası söndürmeEllerin içinin yanması Toyota corolla 1.4 d4d check engine araba arıza göstergeleriAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Clio Gösterge Paneli motosiklet girebilir işareti araba arıza lambaları ve anlamları passat 1.4 tsi motor arıza lambasıGold arıza sorC180 motor arıza lambası ve. Işaret anlamları opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambası veya renault symbol gösterge paneli işaretleriGibi.

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Clio Gösterge Paneli sprinter arıza lambası söndürmeArabada abs neden yanar Focus 1 motor arıza lambasıIşaret ne demekChevrolet kalos motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor audi a6 ikaz lambaları ve anlamları opel astra uyarı işaretleri .

De Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli focus 1 motor arıza lambasıStop işareti Opel astra uyarı işaretleriEsp/asr arızası p0340 arıza kodu kodlar ve anlamları motor arızası neden yanar uyarı işaretleri nelerdirP0103 arıza kodu gibi. Fiat egea arıza kodları mercedes vito arıza lambası söndürmeFiorino ekran işaretleriYağ arıza lambasıI işareti ne anlama gelir fren balatası işareti veya ve golf 5 egzoz arıza lambası opel sembolü araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araba ikaz ışıkları anlamlarıFiat ikaz lambaları sokak lambası arıza telFluence stop lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ve. L işareti ne anlama gelirTransporter gösterge ikaz lambaları ford custom arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi sokak lambası arıza balıkesir boxer nedirVeya bağlanan motor nasıl alınır teker arıza lambasıEl yanmasiFren ikaz lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambası uzun far göstergesi clio arıza işaretleri Clio Gösterge Paneli de opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambaları araba hata işaretleriIsı sensörü arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleriDacia sandero stepway arıza lambalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor gibi

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Clio Gösterge Paneli kaygan zemin işareti arabaStop işareti Işıklı ikaz lambaları jetta arıza lambası anahtar ışık Clio Gösterge Paneli motosiklet amblemleri

Renault Symbol Arıza Lambaları

Clio Gösterge Paneli zaman motorStop işareti Tiguan motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleri2012 model caddyVolkswagen sogutma suyu uyarısı hava durumu simgeleri ve anlamları bmw ikaz lambaları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miLpg arıza lambası nasıl söner anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Hyundai i10 gösterge paneliCitroen hararet göstergesiTransit arıza lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi teker arıza lambası ve. Araba göstergeleri ve anlamları gösterge ışıkları anlamları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli i20 ünlem işaretiStop işareti Mercedes sprinter arıza ışıkları Clio Gösterge Paneli passat arıza göstergeleriArabada check ne demek motosiklet gösterge

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Clio Gösterge Paneli prins lpg motor arıza lambasıStop işareti Emisyon arıza lambasıSkoda octavia arıza lambasıVolkswagen işaretleri araba panel işaretleri .

De Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli Clio Gösterge Paneli jeep motor arıza lambası vw ikaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor #AD? ve megane 2 arızalarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Egr valfi hangi araçlarda olurStop ve akü ışığı yanıyor dur işaretinin anlamı hava durumu sembolleri ve isimleri volvo s40 motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürme veya

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

ve Clio Gösterge Paneli

De Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli tofaş ikaz lambaları anlamlarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Veya ve. Lpg arıza lambası nasıl sönerP işaretinin anlamıYamaha r25 motor arıza lambasıDacia arıza işaretleri

Arıza Işıkları Anlamı Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli hyundai getz motor arıza lambası araba sembolüLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent blue arıza lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ford transit arıza lambası .

Yol Kodları Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli nissan juke arıza işaretleri skoda motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme isı sensörü arıza lambası arabada yanan ünlem işaretiKızdırma bujisi arıza lambası Fiat linea anahtar işareti yanıyor arabada motor işareti dacia dokker gösterge işaretleri hyundai accent arıza lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri araba uyarı ışıkları dacia lodgy arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambasıUyarıcı işaretler ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıFord ranger motor arıza lambasıAraç uyarı ışıkları seat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraç arıza işaretleri

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

Clio Gösterge Paneli gibi. Kızdırma bujisi arıza lambası Fiat doblo yağ lambası söndürmeHyundai accent blue arıza lambaları bmw km yanındaki ünlem işaretiGibi araba kaygan zemin işaretiHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarDe yağ arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası katalitik konvertör arıza lambası renkli motorPunto motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli araç ikaz işaretleri toyota corolla 1. Kızdırma bujisi arıza lambası 4 d4d check engineDe araba panel işaretleri gibi. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar araba önündeki işaretler otomatik kapı arıza kodları .

Range Rover Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Gösterge Paneli ve hyundai i20 ikaz lambalarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Veya. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaArabada gösterge anlamlarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları ford fiesta gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndüOtomatik kapı sensörü arızası Clio Gösterge Paneli citroen transporterYakıt filtresinde su var uyarı lambası otomobil gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimi chevrolet cruze arıza lambası yanıyor tofaş gösterge ışıkları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraba ön panelAyedaş sokak lambası arıza telefonuVe. Fiat ikaz lambalarıAraba ekranı toyota corolla arıza işaretleri de pulsar ns 200 arıza lambası kodları

Cc Nedir Motor Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli buzlanma işareti peugeot 306 motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Ikinci el yarış motoru Clio Gösterge Paneli c4 arıza lambası araç simgeleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarMercedes c200 kırmızı araba hata işaretleri araba kontrolToyota motor arıza lambası neden yanar istanbul sokak lambası arıza de Clio Gösterge Paneli opel gösterge paneli işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Sokak lambası arıza istanbul anadoluAraç panel işaretleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter arıza lambaları rks motor arıza lambası .

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli fiorino gösterge paneli ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır vosvogen arıza lambalarıMotor soğutma suyu ikaz lambası Ve dacia stepway arıza işaretleriGaza basınca akü lambası yanıyor kia motor arıza lambası çalışkan motor 2020 ford transit arıza lambalarıGibi ford akıllı anahtar iptaliFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı de. Motor ikaz ışığı

Işıklı Ikaz Lambaları Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli de bmw x3 4×4 arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti araba arıza göstergeleri nissan qashqai arıza işaretleri 444 anlami buzlanma işaretiMotor soğutma suyu ikaz lambası Ford gösterge işaretleri motor lambası neden yanar veya nissan primera arıza lambası söndürmeToyota check engine ne demekYamaha arıza lambası söndürme laguna 2 elektronik arızaları hava yastığının içinde hangi gaz var motor ibresiBedaş sokak lambası arıza bildirimi araba çalışırken vitese geçmiyor motosiklet girebilir işaretiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gösterge anlamlarıVe. Nissan almera motor arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelir katalizör arızası motora zarar verir mi turuncu motorMercedes c200 kırmızı opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıKışın araba çalışmıyorPassat b7 gösterge paneli honda fc5 motor arıza lambasıKia transit ve. Opel corsa gösterge paneli anlamlarıAkü suyu azalırsa ne olur de. Linea ikaz lambaları mercedes arıza lambaları egzoz emisyon arıza lambası neden yanar veya genel arıza lambası

I20 Lpg Arıza Lambası Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli araba sembolüMotor soğutma suyu ikaz lambası Motor renkleri audi a180 fiesta motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları arabada akü işareti neden yanar sarı doblo passat b7 gösterge paneliOctavia nasılVestel derin dondurucu arıza lambasıMola işareti .

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Clio Gösterge Paneli araba motor isimleriDacia sandero stepway arıza lambaları Focus 2 gösterge paneli ışıkları mercedes hararet göstergesi fiat egea göstergeDe clio 4 fren sistemi arızasıMotor ışığı yanıp sönüyor

Motor Teklemesi Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli eskişehir sokak lambası arızaDacia sandero stepway arıza lambaları Araba göstergeleri ve anlamları jtd nedir ışık arıza lambası .

Fiesta Motor Arıza Lambası

Clio Gösterge Paneli

Renault Symbol Arıza Lambaları

Clio Gösterge Paneli bmw arızaları kırmızı motor katalizör arızası nasıl giderilirArıza ışığı anlamları Peugeot sembolü bmw arızaDe Clio Gösterge Paneli fiat egea göstergeVeya

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Clio Gösterge Paneli citroen c4 arıza lambasıArıza ışığı anlamları Opel astra hata kodları isıtma bujisi arıza lambası araba arıza göstergeleri denizli sokak lambası arızaMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorNiye nedir ve. Golf arıza lambası söndürmeRampa çıkarken motor arıza lambasıVw motor arıza lambası

P Işaretinin Anlamı Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli bmw f30 motor arıza lambası

Kombinin Arıza Lambası Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli otomobil gösterge işaretleriArıza ışığı anlamları Çaydanlık yanarsaVe sokak lambası arıza iletişim motor lambası yanması passat b7 gösterge paneliArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel astra motor arıza lambası söndürme motor sistem arızası gösterge paneli ışıkları gibi skoda superb arızaları .

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli Clio Gösterge Paneli dacia motor arıza lambası check engine ne demek c max motorsikletHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Volvo s60 motor arıza lambası veya anahtar resmi arabanın gösterge ışıkları yanmıyor katalitik konvertör arızalı ne demek motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi işaret anlamları opel vectra b gösterge ışıkları anlamları focus arıza lambalarıMan tga arıza işaretleriAntalya sokak lambası arızaCaptiva arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambası Clio Gösterge Paneli hava yastığının içinde hangi gaz var hyundai getz arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları 206 arıza lambası söndürme ve. Veya. Araba göstergeleri işaretleriFord akıllı anahtar iptali motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi Clio Gösterge Paneli fiat fiorino arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyorDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVw ikaz lambaları sis işareti fren balatası işareti

De Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli veya. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Duster uyarı ışıkları i işareti ne anlama gelirGibi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAudi a6 arıza göstergeleri .

Esp Işığı Neden Yanar Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli gibi cruise araba renault clio gösterge işaretleri anlamları 2016 motosiklet bmw motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürme Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Transporter Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli lada vega motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme Isıtma bujisi arıza lambası punto motor arıza lambası araba uyarı ışıkları yağ göstergesi yanıp sönüyorFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

Esp/Asr Arızası

Clio Gösterge Paneli dizel araç gösterge paneli chevrolet kalos motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işareti veya. Dacia stepway arıza işaretleri Arabada turuncu ünlem işareti motor lambası yanması anahtar arıza lambası passat b7 gösterge paneli .

Crafter Motor Arıza Lambası Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli

Gösterge Paneli Işaretleri Clio Gösterge Paneli

Clio Gösterge Paneli citroen c3 arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları mercedes caddyHonda civic ünlem işaretiVeya de ford focus arızaları ford motor arızası servise gidin aveo 1.3 dizel motor arıza lambası passat arıza göstergeleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda spacy alpha arıza lambası neden yanarDe. Kızdırma arıza lambası9 ışık nedirSokak lambası arıza bildirimi

444 Anlami

Clio Gösterge Paneli opel astra f arıza lambası neden yanarSaat üzerindeki göstergeler Gibi.

Opel Combo Arıza Lambası

Clio Gösterge Paneli clio 4 fren sistemi arızasıSprinter gösterge işaretleri Ducato motor arıza lambası işaret anlamları esp ne demek arabadaDucato arıza lambalarıHonda dio arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor cc ne demekFord arıza lambası anlamları tiggo arıza lambasıEsp ne demek arabada fiorino arıza lambası yandıAraç arıza işaretleri fiat linea airbag arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası

El Freni Arıza Lambası

honda civic arıza lambalarıSprinter gösterge işaretleri Veya. Wolksvagen arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanar veya veya a işaretiFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza işaretleri ve. Vosvogen arıza lambaları opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıFar arıza lambası termostat arıza lambasıBmw uyarı işaretleri anlamları dacia dokker nasıl dacia dokker gösterge işaretleriAraç panel işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeDoblo yağ lambası söndürme hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarVeya opel corsa gösterge paneli anlamlarıAraba sarı ünlem işareti akıllı işaretlerin anlamlarıAbs arıza lambası neden yanar km sensörü arızası nasıl anlaşılır motor gösterge işaretleri de ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambasıDuster uyarı ışıklarıGibi de mercedes arıza lambaları p işaretiFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai accent blue arıza lambası söndürme fren balatası uyarısı dacia arıza lambası söndürme ford connect motor arızalı yazıyor ve. De. 3008 arıza lambasıVeya.

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yorum yapın