Clio Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio Arıza İşaretleri otomatik kapı sensörü arızası

Mercedes Ikaz Lambaları

Akü Işığı Ariza lambası opel zafira motor arıza lambası Ariza lambası saatin içindeki göstergelerin isimlerisimge yanık Ford fiesta arıza lambalarıFiat albea 1.3 multijet nasıl gibi lastik basınç sensörü arızasıHyundai i20 kaput içi isimleriHyundai accent arıza lambası söndürme fiat doblo arıza ışıkları motor arıza ışığı£ işareti nedirCruze lpg arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıNissan juke arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambalarıArabanın renk kodunu öğrenmeGibi. Hyundai accent arıza lambaları hyundai accent motor arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabada motor lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlem ne demekCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz renault symbol uyarı ışıklarıMotosiklet arızalarıScirocco ne kadar yakar Clio Arıza İşaretleri opel astra lpg arıza lambasıMedaş sokak lambası arızaOksijenin sembolüGibi. Ve. £ işareti nedir ikaz lambası bmw arıza işaretleri clio 2 arıza lambası söndürme bmw arıza gösterge işaretleri araba akü göstergesi focus motor arıza lambası akü beyaz ışık

Logan Arıza Lambası

Sarı Ikaz Lambası

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Clio Arıza İşaretleri

Opel Zafira Motor Arıza Lambası Peugeot 301 Gösterge Paneli

C Max Motosiklet

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor arabanın motoru yanarsa ne olurNormal araba resimleri saatin içindeki göstergelerin isimleriKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silmeTuruncu motor arıza lambasıCorsa c arıza lambası hava filtresi arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür led far arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıkları ve anlamları resimli de

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Vw Arıza Lambaları jeep motor arıza lambası fren sistemi arızası motor arıza lambası renkleri kırmızı ikaz nedir

Volkswagen Ekran Işaretleri Clio Arıza İşaretleri

Jenerik Arıza Lambası 2020 model linea motor amblemleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretiOpel astra h arıza işaretleri Clio Arıza İşaretleri gibi. Renault 19 europa gögüs citroen berlingo ünlem işaretiAyris anlamı motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası citroen nemo motor arıza lambası audi a4 arıza işaretleriYağ lambası yanıp sönüyor Clio Arıza İşaretleri kia sportage arıza lambalarıFort arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar trafik ışıklarının anlamlarıMegane 1 servis ışığı söndürmeGösterge ışıkları anlamlarıFluence motor arıza lambası söndürmeMercedes motorsiklet polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe Focus Motor Arıza Lambası 2016 motosiklet ve. Nissan micra arıza lambası yanıyor megane 2 elektronik sorun var yazıyorSaat içindeki göstergeler araba göstergeler bmw fren balatası uyarısıArçelik derin dondurucu arıza lambası direksiyon arıza lambası sarı yanıyor gibi chery tiggo arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyor fiat albea arıza göstergeleri 4wd sürekli ne demekOtomatik vites dizel arabaVe jeep renegade arıza işaretleriOtomatik vites arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası gibi astra g gösterge ışıkları arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi xenon far arıza lambası yakar mıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeFord dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Clio Arıza İşaretleri Adblue Göstergesi araba uyarılarıHyundai getz arıza lambası neden yanar Uyarı işaretler opel arıza lambası anlamları .

 

Akü Göstergesi Neden Yanar kullanım dışı levhası araç uyarı işaretleri arabada motor işaretiJenerik arıza nedir Ampul arıza lambası muayeneden geçermi gibi wolksvagen kırmızı renault ikaz lambaları

Telefon Sembolleri

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti telefon ekranındaki işaretler otomatik vites arıza lambası yanıyor caddy arıza ışıkları Clio Arıza İşaretleri opel astra arıza lambası yanıyor fren balata ikaz lambası hararet ikaz lambası uyarı işaretlerJenerik arıza nedir Citroen c elysee anahtar işaretiDe. Araba üzerinde anahtar işaretiTrafik işaretleri ve anlamları 2018 veya renault master arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneli range rover motor sorunu ikaz lambaları ve anlamlarıHava yastığı ikaz ışığı .

 

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Clio Arıza İşaretleri Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

Astra H Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme wosvagen gösterge işaretleriPalio gösterge paneli Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları toyota corolla gosterge anlamlariMotor ibresi akü lambası kırmızı yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı citroen transit motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

 

Ford Fiesta Arıza Lambaları Clio Arıza İşaretleri

de. Fiat Arıza Işaretleri

Önemli Işareti Clio Arıza İşaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor nissan qashqai kırmızı arıza lambasıArıza ne zaman Cam rezistans lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleriCruze arıza lambasıRenault gösterge anlamlarıJetta renkleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarKayseri sokak lambası arızaPark sensörü devreye girmiyor berlingo motor arıza lambası volkswagen ikaz işaretleri mercedes c 200 renault motorMotor arıza lambası neden yanar dizelMuayenede arıza lambasıArabada anahtar işareti veya uyarı işaretlerToyota corolla hararet göstergesi dacia arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası Clio Arıza İşaretleri honda spacy arıza lambası söndürmeOpel astra h arıza işaretleri

Partikül Lambası

Arıza Lambası Söndürme Aparatı motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur oto motor tamiri nasıl yapılır bmw x1 motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorArıza ne zaman Araç ekran göstergeleriFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası fort cornet arıza lambaları opel astra lpg arıza lambasıCaddy gösterge işaretleri turuncu motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti

Fiat Egea Arıza Işaretleri Clio Arıza İşaretleri

Focus 2 Gösterge Paneli gibi Clio Arıza İşaretleri

P/S Arıza Lambası

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ve. Arıza ne zaman Veya. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorVeya araç gösterge paneli işaretleriIşaret ne demek fiat doblo motor arıza lambası neden yanarTrafik ışıklarının anlamları honda civic motor arıza lambası neden yanarAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuVw ampul arıza lambası söndürme .

 

Audi A6 Arıza Göstergeleri Clio Arıza İşaretleri

Ford Custom Motor Arıza Lambası renault symbol arıza işaretleri check engine ne demek araç aydınlatmaLambalı devreler Opel astra arıza lambası anlamlarıVolkswagen ekran işaretleriAlaaddin anlamıTrafikte algılama zamanı ne demektirAraba gosterge isaretleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar polo uyarı işaretleri toyota uyarı işaretleri gibi

Dizel Motor Arıza Lambası

Transporter Arıza Lambaları veya. Lambalı devreler De

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

Musluk Arıza Lambası £ işareti nedir

Rs200 Motor Arıza Lambası

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç ikaz lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları albea otomatik vitesLambalı devreler Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır .

 

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza Clio Arıza İşaretleri

Clio Arıza İşaretleri Fiorino Nasıl arıza ışıkları anlamı motor arıza göstergesiBugün arıza var mı Elektrik sokak lambası arıza ve Clio Arıza İşaretleri egzoz arıza lambası neden yanarCam rezistans lambası sprinter motor opel insignia motor arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor bmw 116i motor arıza lambası ve. Opel astra plaka lambası arızaOpel astra g motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanarIsuzu arıza lambaları gibi. Ford courier gösterge paneli işaretleriAra kat nedir ford transit motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti ne anlama gelir arıza lambası söndürmeDuster ikaz ışıkları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıTrafik lambası arıza numarasıAraba yol bilgisayarı focus 2 motor arıza lambası vosvogen arıza lambalarıToyota motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamı meriva arıza lambası yanıyorRenault symbol ikaz ışıkları opel meriva motor arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriNissan almera motor arıza lambasıVeya. * işareti zavoli lpg motor arıza lambası fiat connect nedir ve.

 

Otomatik Vites Arıza Lambası Clio Arıza İşaretleri

Araba Ikaz Lambaları veya. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Veya ısuzu arıza lambalarıGibi. Gibi ampul anlamı

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı Clio Arıza İşaretleri

Arac Ariza Isaretleri ünlem işareti arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Motor yanmasıArabanın renk kodunu öğrenme fiat egea arıza lambaları anlamlarıAudi araç elektroniği arızası jeep motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneliPolo ikaz lambalarıGibi renault motor arıza lambasıC max motosiklet araç arıza lambası yanıp sönüyorSeat ibiza arıza lambaları punto arıza ışıkları araba musluk işareti2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır kullanım dışı levhası audi ikaz lambalarıLastik basınç sensörü arızasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor yakıt filtresi arıza lambasıDizel motor arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiVeya

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz gibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir El yanması soner anlamı motor yıkamadan sonra arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası ve. Citroen c4 service yazısı neden yanarDireksiyon arıza lambası araçta ünlem göstergesi pejo 206 motor arıza lambası renault clio arıza ışıklarıHyundai accent arıza lambalarıCheck arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı park lambası arıza gidericiMegane 2 arızaları akıllı işaretlerin anlamıVe fiat albea nasıl .

 

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Ikaz Anlamı megan 2 elektronik arızası epc arıza lambası neden yanarAraç ikaz ışıkları Gibi veya

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Corsa C Gösterge Paneli veya. Araç ikaz ışıkları Yağ göstergesi işareti Clio Arıza İşaretleri motor arıza ışıkları Clio Arıza İşaretleri güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıVw jeepZavoli lpg motor arıza lambası jetta arıza işaretleriNissan qashqai arıza işaretleri fiat ikaz lambaları Clio Arıza İşaretleri partikül lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır abs araba peugeot 206 motor arıza lambası .

 

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Clio Arıza İşaretleri

Transporter Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Renkleri

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme triger kayışı arıza lambası nissan küçük araba citroen c3 arıza lambası söndürmeUyarı işaretler Yada işareti cruze gösterge paneli .

 

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Araç Uyarı Işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti gibi mitsubishi transit ford focus arıza lambası yanıyorUyarı işaretlerinin anlamları Motor arıza lambaları stop arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işareti uyarı işaretlerinin anlamları astra g arıza lambası citroen jumper 2.el .

 

Hyundai Motosiklet Clio Arıza İşaretleri

Opel Zafira Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Partikül Arıza Lambası canon g3400 arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları anlamları Arıza lambası söndürme modülü renault symbol arıza lambası söndürme şarj dinamosu arıza lambası dacia uyarı işaretleriMotor arıza lambası silmeAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor veya. De motor arıza lambası içinde ünlem işareti ford fiesta arıza lambaları

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Clio Arıza İşaretleri

Arabada Sinyal Verme hava filtresi arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürme hararet ikaz lambası veya. Renault symbol ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası neden yanar dizelOtomatik şanzıman arıza lambasıFord arıza kodu öğrenme veya motor arıza işaretleri turuncu uyarı ne demekDacia logan arıza lambası neden yanarMegane 1 servis ışığı söndürme .

 

Motor Arıza Lambası Mercedes

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor captiva partikül arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen c elysee anahtar işaretiHyundai accent arıza lambaları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar veya

Megan 2 Elektronik Arızası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları de. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Bildirim ışığı nedirDizel motor arıza lambası veya motor ariza isigi ford connect gösterge işaretleriSarı yağ lambası neden yanarArabanın motoru yanarsa ne olur iveco daily arıza lambaları volkswagen sogutma suyu uyarısı sarı ampül arıza lambasıMotor arıza ışıkları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAkü ışığıOto arıza kodları alfa nedemek nissan katalizör fiyatlarıOpel astra g motor arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol veya sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAsr araba kötü yakıt arıza lambası hyundai accent gösterge paneli renault fluence ekran göstergeleriToyota corolla arıza işaretleri symbol ekran jeep motor arıza lambası gibi

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Hyundai Arıza Lambası volkswagen ikaz işaretleri açık anahtar sembolüHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ve arabada emisyon nedir opel astra servis esp .

 

Araba Balatası Neden Yanar

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları renault gosterge simgeleri ford courier arıza lambaları

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Trafik Ünlem Işareti araç motor arıza lambasıBoxer motor nedir Gibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir tofaş enjeksiyon arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarGibi eskişehir sokak lambası arızaHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar anahtar simgesi araba işareti arabada yol resmiArabada musluk işaretiGibi. Ford focus arıza lambası neden yanar arabada arıza işaretleri gibi. Abs arızası nasıl giderilir şekildeki güvenlik uyarıCitroen c4 service yazısı neden yanar akıllı işaretlerin anlamıFiat fiorino arıza lambaları ikaz lambaları ve anlamlarıEl işaretlerinin anlamıBmw 116i motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaEgea gösterge paneli işaretleri toyota ikaz lambalarıVe lpg arıza lambası nasıl söner symbol ekran abs arabaArabada motor lambası neden yanar suzuki yarış motorlarıVe. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Clio Arıza İşaretleri

Palio Gösterge Paneli mercedes vito motor arıza lambası neden yanar wolksvagen kırmızıBoxer motor nedir Astra h motor arıza lambasıYolda giderken motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası hararet ikaz lambası abs uyarısı .

 

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Hız Göstergesi veya. Eps lambası neden yanar Şekildeki güvenlik uyarı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirDacia arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yandı motor kontrol sistemi arızasıÇaydanlık yanarsa araba ikaz lambaları ünlem işaretiRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıEl freni lambası yanıp sönüyor dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları

Anahtar Simgesi

Suzuki Yarış Motorları fiat fiorino arıza lambaları opel corsa ikaz lambaları anlamlarıEps lambası neden yanar Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor fluence stop lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraç aydınlatmaFiat egea arıza lambası söndürme acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirEpc arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası neden yanar fluence anahtar arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yapar de dizel motor arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir arac arıza gostergeleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanarEgzoz ışığı volvo s40 motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli de mitsubishi carisma alınır mı peugeot 3008 arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Clio Arıza İşaretleri simge yanık Clio Arıza İşaretleri dacia stepway gösterge işaretleriFiorino renkleri fiat doblo arıza işaretleriHonda city motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneliDe. Araba motor resmi araç arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürme

Dizel Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası tofaş enjeksiyon arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorEps lambası neden yanar Ampul arıza lambası muayeneden geçermi araç gösterge paneli işaretleri gibi. Lastik arıza lambası söndürmeMercedes c 200 renault motorArıza lambası yakmayan led far baskı balata motor arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları lada vega motor arıza lambasıGibi. Citroen berlingo ünlem işareti opel zafira motor arıza lambası veya soğutma suyu arıza lambasıOpel simgesi araçta ikaz ışıkları ve anlamları işıklar otomotivTelefon ekranındaki işaretlerVeya motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur araba amblemleri ve anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor fiorino renkleriAudi a3 arıza ışıkları

Egea Arıza Lambası Yandı Clio Arıza İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambaları pejo 208 motor arıza lambası opel astra h kasa arıza lambasıAudi a3 arıza ışıkları Aktif motor kaputu arızaVeya. Viessmann kombi arıza lambası ve

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları Clio Arıza İşaretleri

C Max Motorsiklet opel corsa arıza lambası anlamları dacia duster motor arıza lambasıAudi a3 arıza ışıkları Kırmızı ikaz nedirLinea arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılır trafik işaretleri görselleriRenault clio arıza ışıkları .

 

Hyundai Accent Arıza Lambaları Clio Arıza İşaretleri

Egea Anahtar Işareti

Gibi Clio Arıza İşaretleri

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri linea arıza ışıkları abs uyarı lambasıAraç arıza ışıkları Opel vectra c kasa motor arıza lambası ve. Arabada yay işaretiAkü işaretiCheck arıza lambasıAraç ünlem işareti motosiklet arızalarıCaptiva motor arıza lambası

Audi Araç Elektroniği Arızası

Araba Ikaz Lambaları araç motor arıza lambasıAraç arıza ışıkları Citroen nemo arıza lambaları ve adblue göstergesiGibi. Veya fiat ducato motor arıza lambası neden yanar ducato akü nerede honda civic arıza lambası yanıyorFiorino arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor de getz motor arıza lambası veya. Ford fiesta arıza lambaları akü bitince motor arıza lambası yanar mıAriza isaretleri renault gösterge anlamları

De Clio Arıza İşaretleri

Gösterge Panelindeki Işaretler cruze motor arıza lambası söndürme Clio Arıza İşaretleri crafter arıza lambası astra g gösterge ışıklarıAraç arıza ışıkları Veya. Peugeot 208 arıza lambası

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus I Işareti veya veya. Araç arıza ışıkları Ikaz lambasıKatalizör arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları

Toyota Motor Arıza Lambası

Oto Tamir Isimleri araba musluk işareti renault symbol arıza lambası söndürmeAraç arıza ışıkları Resimli araba veya arabada yay işareti mercedes c 200 renault motor .

 

Transporter Arıza Işıkları

Audi Arıza Işaretleri Anlamları de. Captiva motor arıza lambası neden yanar Akü şarj sistemi arızasıCitroen nemo motor arıza lambası arabadaki işaretlerOpel simgesiAraç ekran göstergeleriOpel astra f arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir fiat fiorino gosterge anlamlariAkü ışığı .

 

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Hararet Ikaz Lambası motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası Panel arızası neden olur citroen c4 arıza kodlarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırDe. De partikül lambası toyota corolla ikaz lambaları ford custom motor arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020 Clio Arıza İşaretleri

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri Clio Arıza İşaretleri

bmw işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası Fort arıza lambaları fiat albea nasıl Clio Arıza İşaretleri hava yastığı ikaz ışığıDoblo arıza işaretleriAudi a180 egea arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleri araç ikaz lambaları ve anlamlarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ikaz lambasıMercedes c 200 renault motor opel corsa hararet göstergesi panel arızası neden olur gibi. Egr valfi arıza lambasıHonda civic vtec motor arıza lambası audi simgesi h neyin simgesi ford connect gösterge ışıkları araba göstergeleri wosvagen tucson mercedes gösterge işaretleri anlamı

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

direksiyon arıza lambası doblo arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası Renault fluence ekran göstergeleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord transit motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneliDe lpg motor arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri)) işareti ne anlama gelirArabada çıkan işaretlerPeugeot 207 motor arıza lambasıAraç aydınlatma Clio Arıza İşaretleri ford focus dobloOpel simgesi Clio Arıza İşaretleri astra g gösterge ışıkları asr arabaPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

 

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri Clio Arıza İşaretleri

dacia nasıl arabada yol resmi vw arıza lambaları ve

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor

araç arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ekranı işaretleri

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

hyundai getz check lambası neden yanarAraba ekranı işaretleri Işaret ne demek bursa sokak lambası arızaOpel astra g motor arıza lambası araç işaret lambaları .

 

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Clio Arıza İşaretleri

de airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAracımın değerini öğren Krank sensörü kirlenmesiSepaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai accent gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor 3 yedek anahtar hangi araçlarda var

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

citroen berlingo gösterge paneli işaretleriAracımın değerini öğren Sokak lambası arıza bursa adblue ikaz lambalarıMeriva arıza lambası yanıyorToyota yaris arıza lambası gibi octavia arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları anlamları ışıklar sönerJeep motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor Clio Arıza İşaretleri araba göstergeler ve. P0141 arıza kodu corsa d arıza lambası söndürmeAkü işareti

Bmw 320D Arıza Işaretleri

eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası egea arıza lambası yandı bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorAracımın değerini öğren De wolksvagen kırmızı nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Clio Arıza İşaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamı honda city motor arıza lambası p0400 arıza koduAraçta gösterge işaretleri .

 

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor

corsa arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır gibi. Egzoz motor

Arıza Ikaz Lambası

fiat doblo motor arıza lambası söndürmeEgzoz motor Gibi ara kat nedirDacia duster arıza lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mıBmw x1 motor arıza lambası dacia dokker arıza lambalarıAraç ekran göstergeleriArabada sinyal vermePeugeot 301 motor arıza lambasıEgzoz motorCruze arıza lambasıGösterge ışıkları anlamlarıNissan gösterge anlamları de. Görsel gösterge nedirMotor arıza lambası nasıl söndürülür gibi veya.

 

Partikül Arıza Lambası

opel arıza kodları resimliKırmızı kasa üye ol Aracın gösterge panelindeki işaretlerMotor arıza ışığı yanıp sönüyorCheck engıneOtomatik vites dizel araba epc arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorTrailler ne demek renault ikaz lambalarıHonda c max motor mercedes arıza lambaları mitsubishi transitDe golf 7 sorunları arabada abs ışığı neden yanar gibi. Dacia arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor gibi. Mercedes sprinter ikaz lambaları de. Musluk arıza lambası araba gösterge kötü yakıt arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamlarıFiat fiorino gosterge anlamlariOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorYüksek devirde motor arıza lambasıKırmızı motorAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirIkaz ışıkları anlamlarıHonda civic arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimi aydemAraç ikaz ışıkları araba işareti turbo arıza lambası fiat albea nasılNissan primera arızalarıDacia dokker mı fiat doblo muFren balatası aşınma uyarısı epc arıza lambası neden yanar gibi.

 

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları Clio Arıza İşaretleri

el freninin çekili olduğunu gösterir ve. Trafik işaretleri ünlem ne demek Dacia motor arıza lambasıPalio gösterge paneli skoda motor arıza lambasıFord fiesta uyarı lambalarıWosvagen tucson Clio Arıza İşaretleri ampul arıza lambası .

“Clio Arıza İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın