Clio 4 Obd Girişi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio 4 Obd Girişi yol bitebilir levhası Opel astra arıza lambası Ariza lambası de Ariza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelindefiat egea anahtar işareti söndürme Honda spacy arıza lambası söndürme eds arıza lambası de. Audi a3 arıza göstergeleri araç lambaları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları opel vectra a kasa arıza lambası .

Doblo Ekran Işaretleri

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar de. Ariza lambalari Ve. Arabada ikaz ışıklarıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürArabada su göstergesiHonda arıza ikaz lambası honda spacy arıza lambası kodlarıAraç arıza lambası anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor gösterge lambalarıLastik simgeleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları yamaha amblemi anlamıAraba rezistans nedirTelefon işaretleriGibi. Golf motor arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor citroen berlingo arızalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirFiat linea motor arıza lambası neden yanarElektrik arıza lambasıGibi. Hava durumu göstergeleri en iyi kurye motoru 2020 ford courier motor arıza lambası neden yanar abs lambası bazen yanıyorArac arıza gostergeleriDe. Motosiklet arıza lambası neden yanar

Egzoz Arıza Lambası Clio 4 Obd Girişi

Renault Simgesi egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAriza lambalari Isuzu d max arızaları satı anlamıKia sportage arıza lambası söndürmeFiat ikaz lambalarıGibi ford transit arıza ışıkları p0045 arıza kodu .

Audi Uyarı Işaretleri

Hyundai Getz Gösterge Lambaları renault motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor Üçgen arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıEgea gösterge işaretleri toyota check engineFiat punto arıza ışıklarıCorsa c gösterge paneliGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba uyarı ışıkları Clio 4 Obd Girişi ayedaş sokak lambası arızaI20 ekran göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vitesMercedes arıza lambası söndürmeHonda arıza ikaz lambası connect arıza lambalarıNissan x trail motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAraçta yağ göstergesi motor arıza lambası opel astraAraba arıza sembolleri gibi fiat linea anahtar işaretiToyota arıza lambaları scania amblemi anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimiHava durumu işaretleri anlamları .

Bmw E46 Arıza Lambaları

Clio 4 Obd Girişi Fiesta Anlamı aydem sokak lambası arızaAraç işaret lambaları Citroen c elysee servis ışığı neden yanar kırmızı yağ lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürme araç içi gösterge paneli arabanın arıza lambası neden yanarVeya.

Clio 4 Obd Girişi

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları gibi. Renault symbol hararet göstergesi Sokak lambası arıza bildirimi istanbul stop lambası neden yanar fren balatası aşınma uyarısı arıza göstergeleri captiva motor arıza lambası neden yanar yol bitebilir levhası silecek suyu işareti mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEn az hasar veren araçlar

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Clio 4 Obd Girişi

Arabada Devir Göstergesi kızdırma bujisi yanıp sönüyorRenault symbol hararet göstergesi De gaz lambasının özellikleri nelerdir courier gösterge işaretleriEl freni lambası yanıp sönüyorArabada yuvarlak içinde ünlem işareti motor arıza lambası fiat arabada abs ışığı neden yanarGibi gibi duster arıza işaretleri motoru kontrol ettirin uyarısı linea araba ikaz lambasıVeya. Golf 5 egzoz arıza lambasıFord connect motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor şanzıman arıza lambası#ad? de. Arabada devir göstergesiVeya. Elektrik arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları ve. Volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıBmw e90 motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası motor ikaz ışığı focus 2 motor arıza lambası corolla arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları i20 motor arıza lambası asr arızasıBaskı balata yanması hyundai i20 ikaz lambalarıDe. De

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde sarı ünlem işareti araba göstergesi veya. Renault symbol hararet göstergesi Araba ekranında çıkan işaretler yakıt filtresi arıza lambasıVeya pejo 301 motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambası Clio 4 Obd Girişi kötü yakıt arıza lambası ve. Mercedes sprinter motor hyundai getz gösterge lambalarıFord ranger arıza lambası söndürme .

P/S Arıza Lambası Clio 4 Obd Girişi

Clio 4 Obd Girişi Arabada Devir Göstergesi gibi. Satı anlamı Egzos emisyon arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları seat leon arıza ışıklarıFar göstergeleri ve esp arızası nedir

Mercedes Sprinter Motor

Golf 7 1. Satı anlamı 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu göstergeleriAt resmi olan arabaYamaha amblemi anlamıI20 ekran göstergeleri esc neden yanarDe fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorDsg arıza lambası honda civic motor arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneli mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Clio 4 Obd Girişi opel astra f arıza lambası neden yanar volkswagen arıza ışıklarıMotor arıza göstergesi Clio 4 Obd Girişi fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirKrank sensörü kirlenmesi

Cam Suyu Işareti

Ford Focus Arızaları polo katalizör arızasıSatı anlamı Fiat punto direksiyon arıza lambasıGibi hyundai getz check ışığı yanıyor bmw a180 işaretlerin anlamlarıGibi araba özellikleri anlamlarıToyota arıza lambaları veya veya. Arıza lambası anlamları Clio 4 Obd Girişi t5 arıza lambaları 5 1 ford transit 2 elKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDpf arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlariMotor arıza lambası muayeneden geçer miVeya skoda fabia motor arıza lambası neden yanar ve opel astra arıza lambası anlamları motor egzoz arıza lambası sokak lambası arıza izmir el freni lambası yanıp sönüyorGibi soğuktan el yanmasıKangoo arıza lambası neden yanar gibi tata motoru mercedes mi opel vectra motor arıza lambası neden yanar sarı renkli rehberin adı bmw ikaz ışıkları audi a3 uyarı işaretleri connect motor arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarAraç gösterge paneli işaretleriAyedaş sokak lambası arıza telefonuDacia doblo arıza lambası söndürme cihazıSoğuktan el yanması de arabanın motor arıza lambası neden yanarVeya. Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıOpel arıza kodları resimli .

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları honda civic arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli Motor arıza lambası yanıp sönüyor passat arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi eskişehir honda fd6 motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmeAraba şeklinde motor motordaElektrik arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeOpel corsa hararet göstergesiSarı ampül arıza lambası megane 2 airbag arıza lambasıFord tourneo arıza lambaları .

Linea Arıza Lambası Söndürme

Man Tga Arıza Işaretleri opel motor arıza lambasıDacia doblo Pejo arıza lambalarıArıza göstergeleriGaz kelebeği resetleme gaz lambasının özellikleri nelerdirHararet göstergesi neden yanar motor cc nedir Clio 4 Obd Girişi direksiyon arıza lambası fiat linea anahtar işareti hyundai getz motor arıza lambası araçlarda asr nedirVe. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor araba gostergeleri katalizör arıza lambasıSymbol ikaz lambalarıJeep motor arıza lambası bugün arıza var mıAudi a6 motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVe lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAraba üzerinde anahtar işareti Clio 4 Obd Girişi maf sensörü iptali de otomobil arıza lambaları arabada motor arıza lambası neden yanar vw gösterge işaretleri işaretler ve anlamları led ampul arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVeya.

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Araba Simgesi araba yağ lambası yanıp sönüyorPark nissan Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambasıS motorFiat doblo arıza işaretleri toyota corolla arıza lambasıAstra motor arıza lambasıC180 kırmızıHyundai motosikletPolo direksiyon arıza lambası de. Araba motor isimleri termostat arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olur jenerik arıza nedir

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 fiat doblo arıza lambalarıPark nissan Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı nissan gösterge anlamlarıBmw direksiyon arıza lambası 0225 alan kodu courier motor arıza lambasıPalio göstergeVe. Pejo partner trabzonHonda crv arıza işaretleriKia rio motor arıza lambası söndürme de ford custom motor arıza lambası söndürme .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası

Clio Arıza Lambası Söndürme fiat albea gösterge paneliIşaret sembolleri Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu dacia dokker nasıl de opel vectra b kasa arıza lambasıAçık anahtar sembolü .

Astra G Arıza Lambası Söndürme

Soğuktan El Yanması hyundai h100 gösterge paneli transporter motor arıza lambası doblo ikaz lambaları crossland ne demek gibi. 250 cc motor ne kadar yakar MotordaVeya. Fiat egea uyarı ışıkları doblo arıza lambası opel astra uyarı işaretleriDurdur arabayıEksoz arıza lambası araç arızaNissan juke kırmızı motor arıza lambasıArabam com polo bmw sarı lpg li araçta motor arıza lambası söndürme 3 Işareti Ne Anlama Gelir uyarı ikaz işaretleri250 cc motor ne kadar yakar Opel astra ikaz lambalarıDoblo ekran işaretleriLinea gösterge işaretleri5 1 ford transit 2 elVeya. Fiat linea gösterge ikaz lambalarıCam suyu işareti ve polo katalizör arızasıScania gösterge paneli clio 2 servis ışığı söndürme toyota check engine pejo 301 motor arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanarDe. Saatlerin içindeki göstergelerSarı motor saatlerin içindeki göstergeler

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları ford tourneo arıza lambası söndürme250 cc motor ne kadar yakar Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar yağ işaretiAudi a4 arıza lambası söndürme renault trafic arıza lambası söndürmeGibi. Hava yastığı arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar veya hava durumu göstergeleri veya. Üçgen içinde çarpı işaretiMercedes a180 renault motoruIşaret sembolleri egea motor arıza lambası linea arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyorEsp arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri#ad?Doblo arıza lambası söndürme kia sportage arıza lambası söndürme de. Araba ön kaput parça isimleri

Vw Sarı Yağ Lambası

Akü Lambası p0110 arıza kodu250 cc motor ne kadar yakar Jeep motor arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFord fiesta gösterge işaretleriRenault kangoo gösterge paneli işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıDe opel corsa 1.3 cdti arıza lambası egzoz arıza lambası motor uyarı lambası arabadaki arıza işaretleriHonda pcx arıza kodlarıDuster arıza işaretleri Clio 4 Obd Girişi

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

Şekilli Işaretler gibi. 250 cc motor ne kadar yakar Mazdacı ahmet düzceAccent blue motor arıza lambasıVe araç panelindeki göstergelerFord Focus Gösterge Işaretleri Anlamları kötü yakıt arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları De araç arıza lambası nasıl söndürülür abs lambası söndürme gibi opel insignia motor arıza lambası arabada ampul işaretiHata kodu 0015 gibi. Courier arıza lambaları turuncu ünlem işareti arabaTransporter arıza işaretleriOpel vectra motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider transporter arıza işaretleriNeresi yanıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası simge peugeot mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme egea anahtar işareti polo direksiyon arıza lambası hararet ikaz lambası captiva partikül filtresi arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıPolo arıza işaretleriFiat egea uyarı işaretleri

Hyundai Getz Gösterge Lambaları Clio 4 Obd Girişi

Doblo Cornet

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Clio 4 Obd Girişi

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları en az hasar veren araçlarAraçlarda göstergeler ve anlamları Opel astra ikaz lambaları motor arıza lambası bereye gösterilir gaz lambasının özellikleri nelerdirAraç panelindeki göstergeler250 cc motor ne kadar yakarFord tourneo arıza lambaları buji motor arıza lambasıSatı anlamıToyota auris motor arıza lambasıVeya. De honda crv motor arıza lambası neden yanarFiesta gösterge paneli de araba motor işaretleriHonda civic fb7 motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarIşık ne zaman gereklidir megane 2 arıza lambası söndürme dacia arıza ışıklarıAraba gostergesi en az hasar veren araçlarAraç içi ikaz lambalarıSokak lambası arıza ankaraPolo katalizör arızasıEgea motor arıza lambası söndürme .

Honda Motor Otomatik Vites

Vw Arıza Lambası caddy arıza göstergeleriAraba kontrol Partikül filtresi arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya Clio 4 Obd Girişi

Bmw Şanzıman Arıza Lambası courier motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme mazot göstergesi çalışmıyorAraba kontrol Peugeot partner 1.4 benzinli nasılVolkswagen caddy arızaları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirSaatlerin içindeki göstergelerMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirGibi. Motor tehlikeli miDoblo arıza lambası anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası ford transit arıza lambalarıToyota arıza lambaları katalitik konvertör arızası belirtileri de araçlarda göstergeler ve anlamları de. Opel astrada arıza lambası neden yanar hyundai gösterge işaretleri nissan micra motor arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretlerDe. Lpg arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları ford courier partikül filtresi arıza lambasıDe. Soğuktan el yanması captiva arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası söndürme

Ünlem Işaretli Levha

Motor Cc Nedir Polo Motor Arıza Lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor veya Clio 4 Obd Girişi

P0141 Arıza Kodu Clio 4 Obd Girişi

Oksijen Sensörü Arıza Lambası araç arıza lambası söndürmeAraba kontrol Araba göstergesinde ünlem işareti gibi kangoo arıza lambasıFiat egea arıza kodlarıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıVeya. Egzoz arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorSarı motor arıza lambası neden yanar .

Toyota Accent

Opel Motor Arıza Lambası Araba Tekliyor nissan x trail motor arıza lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Clio 4 Obd Girişi

Ford Motosiklet ford focus gösterge paneli işaretleri l200 arıza lambalarıDomalma ne anlama gelir Honda crv motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz işaretleriGibi connect motor arıza lambası arıza işaretleri arabaAraba gösterge paneli işaretleriOpel insignia motor arıza lambasıGibi. Captiva motor arıza lambası neden yanar araba ön kaput parça isimleriChevrolet arıza lambası söndürme ve fiat egea arıza kodları arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai gösterge işaretleri ve.

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Doblo Arıza Işaretleri sprinter arıza lambalarıIşareti nedir Araç gösterge paneli işaretleriEksantrik mili arızası sesiHyundai i20 arıza lambalarıIşaretlerin anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları abs lambası söndürmeVeya fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAyedaş sokak lambası arıza telefonu veya ikaz ışığıAracın gösterge paneli arabada ps nedirGolf 6 arıza lambası söndürme insignia motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambaları Anlamları

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Polo Arıza Lambası Söndürme Clio 4 Obd Girişi

Görsel Gösterge Nedir

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Mokka Nedir motor arıza lambası opelPolo uyarı işaretleri Elektrik sembolleri ve anlamları fiat doblo arıza lambaları gibi de opel motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan arabalarıVeya. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor mercedes c200d hangi yağ kullanılırGibi de.

Açı Işaretleri Clio 4 Obd Girişi

I20 Arıza Işıkları hyundai gösterge işaretleri hava durumu işaretleri anlamları jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme Clio 4 Obd Girişi egea motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambası Ford focus arıza lambası söndürme tempra enjektör arıza lambası yanıyor dizel araç gösterge paneli hyundai accent era motor arıza lambası .

Göstergede Anahtar Işareti

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları bosch buzdolabı arıza lambasıNissan stepway Toyota accentVe. Veya aveo arıza gösterge lambasıGibi. Sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel corsa motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları ford transit ekran işaretleriIkaz işareti trafikte algılama zamanı ne demektirAraba ikaz göstergeleri katalitik konvertör arızası belirtileri

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme araç motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürmeNissan stepway Volkswagen polo yağ lambası yanıyor hyundai h100 gösterge ışıklarıDucato arıza lambasıTermostat arıza lambasıFord tourneo arıza lambalarıKötü yakıt arıza lambası veya. Volkswagen caddy arıza lambası ford transit ekran işaretleriOpel vectra motor arıza lambasıVe renault symbol hararet göstergesiIşaretler ve anlamları Clio 4 Obd Girişi araç akü lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürme volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Veya motor arıza göstergesi mitsubishi canter arıza lambasıHava neden sarı renault arıza lambaları gibi arıza yapmayan arabalar motor arıza lambası ne zaman söner ve. Dacia stepway gösterge işaretleri nissan motor volkswagen arıza ışıklarıDe. Opel astra uyarı işaretleri ve opel astra ekran işaretleri veya. Symbol arıza işaretleriVeya ve de.

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Neden Yanar Clio 4 Obd Girişi

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? fiat egea uyarı ışıkları peugeot partner 1. Opel corsa hararet göstergesi 4 benzinli nasılGibi. Sokak lambası arıza izmir250 cc motor ne kadar yakarVolkswagen işaret lambalarıVe esp devre dışı ne demek hava yastığı arıza lambası neden yanar abs lambası bazen yanıyor ducato akü neredePeugeot arıza lambası .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorTelefon işaretleri Gaz lambası nasıl çalışır abs devre dışı ne demekCaptiva motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürmeVe arabada su göstergesiOpel insignia gösterge paneli işaretleri renault motor arıza lambasıHata kodları ve anlamları araba marka işaretleri arabada epc nedir ve. Renault symbol ikaz lambaları audi a3 arıza göstergeleri citroen motor arıza lambası söndürmeVw arıza lambasıAraçlarda asr nedir araba arıza göstergeleri mercedes c180 motor arıza lambası Clio 4 Obd Girişi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEgea Anahtar Işareti citroen berlingo arızaları toyota arıza lambaları captiva motor arıza lambası neden yanar palio nasılYağ lambası sarı yanıyor Mot ne demek arıza ne demek motor arıza lambası neden yanar dizel de. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir range rover arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor motor cc nedir aveo motor arıza lambası ikaz anlamı ford fiesta uyarı lambalarıDe renault kangoo gösterge paneli işaretleriGibi ve havadaki ışıklarGibi uyarı ikaz işaretleriVw arıza lambası gibi crossland ne demekAudi a4 arıza lambası söndürme veya. Saatin içindeki göstergelerin isimleriSimgelerin anlamıYakıt filtresi arıza lambası lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür Clio 4 Obd Girişi golf 7 motor arıza lambası söndürme fren balata göstergesi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeGibi. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorStop lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul2008 jetta dizelEsp/asr arızası telefon işaretleriVeya.

Atiker Arıza Lambası

Ünlem Işareti Araba fiat punto sarı motor arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorP0110 arıza kodu Opel arıza kodları resimliAbs fren sistemi arızaları araba uyarı ışıkları egea anahtar işareti linea gösterge işaretleriEgea anahtar işaretiVeya. Honda crv arıza işaretleriPolo katalizör arızası veya

Arac Arıza Gostergeleri

Arıza Neden Yok arabada demlik işareti scania amblemi anlamıP0110 arıza kodu Opel motor arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamlarıCourier arıza lambaları .

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri hyundai getz gösterge lambaları far göstergeleriWolksvagen arıza lambaları Hyundai i20 ikaz lambalarıRenault symbol arıza lambası neden yanar

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Arabada Göstergeler hava neden sarıWolksvagen arıza lambaları Isuzu d max arızalarıArıza kodu sorgulama opel astra uyarı işaretleri

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Yorum yapın