Citroen Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Gösterge Paneli İşaretleri egea arıza kodları Gösterge ışıkları anlamları Ariza lambası de Ariza lambası

Motor Arıza Lambası Mercedes

gibi volkswagen polo ikaz lambalarıvolkswagen gösterge anlamları Trafik ışıklarının anlamı transporter arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olurVw golf motor arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretler ford fiesta gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ariza lambasiAkü yeşil ışık

Wosvagen Arıza Lambası Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

opel astra esp arızası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası

Fort Arıza Lambaları

ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları durduk yere göz yanması

P0110 Arıza Kodu

egr arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleriArabada devir göstergesiMitsubishi transit fiat fiorino otomatik vites arızaları hyundai accent devir saati çalışmıyorAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Tiguan epc ve motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri gibi. Opel motor arıza lambası neden yanarCitroen c2 nasıl sokak lambası arıza istanbul anadoluDe. Opel vectra arıza lambaları jetta arıza ışıklarıAraç ekran göstergeleri mitsubishi transit araç işaretleri ve anlamlarıAraç hata kodları de. Egea arıza kodları araba ikaz ışıkları anlamlarıAraç göstergesinde ünlem işaretiI20 motor arıza lambası ford transit arıza işaretleri audi a4 motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası söndürmeGold arıza sorGibi. Motor arıza lambası turuncu yanıyorOpel astra 1.4 turbo arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar esp uyarısı opel corsa 1.2 arıza lambasıAraba arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları Citroen Gösterge Paneli İşaretleri araç ekran göstergeleri

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

arıza işaretleri anlamlarıVe. Motor arızası neden yanar honda civic arıza lambaları de hyundai i20 sarı ünlem işareti araç muayene motor arıza lambası .

Arabada Su Göstergesi

Citroen Gösterge Paneli İşaretleri Fort Fiesta Arıza Lambası araç gösterge anlamları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar£ işareti nedir

Isıtma Bujisi Işareti

veya symbol gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor iveco daily arıza lambaları .

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Saat Içindeki Göstergeler araba ikaz ışıkları anlamlarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider El motor kilidi aktif abs ikaz lambasıVe courier arıza lambasıDacia ikaz lambaları .

Isuzu Motosiklet

Citroen Gösterge Paneli İşaretleri Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları peugeot 308 motor arızası uyarısıSoner anlamı Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası söndürme arıza bu hafta var mıDe. Tc arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız opel astra ünlem işaretiMegane 2 motor arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar start stop arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası ve araba isaret lambalari lpg arıza lambası nasıl söner Citroen Gösterge Paneli İşaretleri motor arızası aracı tamir ettiriniz Citroen Gösterge Paneli İşaretleri fiesta arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

veya. Ve. Veya.

Mondeo Motor Arıza Lambası

Citroen Gösterge Paneli İşaretleri Soğuktan Araba Çalışmıyor doblo ekran işaretleri courier arıza lambası volkswagen arıza lambası de golf 6 motor arıza lambasıArabada işaretler Caddy motor arıza lambası neden yanar linea ampül arıza lambası söndürmeVe.

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız volkswagen caddy arıza lambası söndürmeRenault clio motor arıza lambası Fort cornetFiat linea motor arıza lambası yanıyor araba içi resmi gibi. El freni ikaz lambası

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

ve. De ford uyarı işaretleri audi a3 arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambasıFord fiesta gösterge paneli arızasıYakıttan dolayı motor arıza lambasıMotor ekran resmi peugeot 307 arıza lambası söndürme w204 motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı

Duster Arıza Işaretleri Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

eskişehir sokak lambası arızaHyundai accent era motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanar araçta abs ışığı neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası esp uyarısıEds arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları anlamları anahtar resmiCaptiva servis arıza uyarı lambası albea motor arıza lambası söndürme ışıklar otomotiv bursa ısıtma lambası

Motor Arıza Lambası Sondurme

opel astra h arıza lambasıDe. Arabada hararet göstergesi akü yeşil ışık dacia sandero gösterge işaretleri uzun yolda motor arıza lambasıCrafter arıza lambaları tepee ne demekGibi. Gibi.

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

gibi dacia arıza lambası neden yanar hararet işareti elektronik arıza ikaz lambası gözlük amblemleri araçta yağ göstergesiFord connect gösterge ışıkları audi a4 arıza sembolleriRenault fluence gösterge işaretleriTelefon şarj göstergesi bozuk araç lamba işaretleriEpc lambası neden yanarAudi motor arıza lambası neden yanarVe

Arabada Hararet Göstergesi

egr arıza lambasıAraç göstergesi veya nissan juke kırmızı motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi egzoz emisyon kontrol ettirin .

Enjeksiyon Nedir Araba Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası el yanmasiRenault gösterge paneli işaretleri Park sensörü arızası nasıl giderilir

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

linea arıza lambası söndürme araba göstergeleri ve anlamlarıNissan qashqai ünlem işareti arabada gosterge işaretler Citroen Gösterge Paneli İşaretleri opel astra h arıza lambası

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor araba işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı araba ariza lambalari ateşleme modülü arızası uyarı sembolleri ve anlamları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi Citroen Gösterge Paneli İşaretleri el yanınca ne yapılır citroen c3 motor arıza lambası söndürmeMotor cc ne demek kızdırma bujisi yanıp sönüyor motor arızalı gibi. Linea gösterge paneliHonda civic arıza lambası veya. Epc ve motor arıza lambası araç gösterge ışıklarıFiesta arıza lambası tucson motor arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor ve fiesta aydın focus 3 arıza lambası golf mü a3 müOpel astra g arıza işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarRenault simgesiTelefon şarj göstergesi bozuk ve

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

bmw arızaOpel corsa d arıza lambası de veya sokak lambası arıza gaziantepTransit arıza lambası söndürme arıza bu hafta var mı kontrol anlamıEl motor kilidi aktif ne demek volkswagen transporter gösterge paneli anlamları megane 2 arıza lambalarıVe gibi. Veya. Q7 arıza işaretleriGibi. Kia transit motor ariza isigi twingo arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamlarıArabanın renk kodunu öğrenme audi a3 arıza göstergeleri bosch buzdolabı arıza lambası otomatik vites simgeleri veya ve. Fort cornetCaptiva servis arıza uyarı lambasıSis lambası göstergesi ve. Ford arıza lambası anlamları ford focus motor arıza lambası neden yanar de. De. Fiat doblo arıza ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermiDikkat sembolüRenault symbol gösterge paneli anlamları * işaretiNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı arabada kısa devre nasıl bulunurEsp arızası nedirGibi honda crv ikaz lambaları şanzıman arıza lambası nissan note alınır mıMegane 3 motor arıza lambasıMotor arızası neden yanar arabada akü işareti neden yanar renault arıza işaretleri tehlike sembolleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero gösterge paneli işaretleriTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor bmw e46 arıza lambası söndürmeMotor arızasıAraba saat göstergeleriDe. Motor arızalı auris arıza lambasıToyota corolla arıza lambası araba akü göstergesiDüşük üre uyarısı nedirPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanar veya. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge ikaz lambalarıArıza gösterge işaretleri renault fluence arıza işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme motor ekran resmi renault clio ekran göstergeleri anlamları

Anahtar Resimleri

corsa arıza lambası mercedes arıza lambası akü arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambaları anlamları fiesta arıza lambası vw arıza lambası eksoz arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

clio arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Gösterge Işaretleri honda sembolüRenault arıza ışıkları Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arıza lambasıVeya. Toyota check engineÜçgen arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme yağ seviye sensörü arızası opel corsa hata kodları araç arıza göstergeleri honda arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası kırmızı mercedes arıza lambası söndürme palio arıza lambaları .

Opel Astra J Arıza Işaretleri

El Yanmasi

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

lodgy ne demekSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıVeya. Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriAraç arıza işaretleri anlamları opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambasıQashqai arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyorMondeo motor arıza lambasıKia transit opel uyarı işaretleri veya. Veya. Volkswagen ikaz lambaları anlamları p/s arıza lambası hyundai h100 arızaları lambda sembolü motor arıza lambası yanma nedenleri amarok arıza lambalarıMotor freni arızasıRenault arıza ışıkları ford courier gösterge işaretleriYakıt filtresi arıza lambası motor arıza lambası yanıyor duster ikaz ışıkları

Mercedes Kırmızı Motor Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

araç ikaz işaretleri ve anlamları motor kumanda arızasıH isareti ne demek

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

buji kablosu arızası arıza lambası nasıl söner Citroen Gösterge Paneli İşaretleri abs lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl sönerGibi.

Pejo Partner Trabzon Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

Fiat Linea 1. Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar 3 Multijet Arıza Lambası renault motorsikletFiat albea gösterge paneli motor arıza lambası sondurmeOpel sembolü motor ariza isigi ceed ne demek

£ Işareti Nedir

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Peugeot Arıza Işaretleri Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

araçlarda gosterge isaretleriÜçgen arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

fiesta arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirLastik basınç sensörü arızası de peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar veya. De hyundai h100 arızaları soner anlamı tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Ve. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyor motor arıza lambası nasıl silinirVeya. Passat motor arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamları Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

Bmw Arızaları Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

egea motor arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürmeSivas hondaMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVe. Gösterge paneli motor arıza lambasıP0110 arıza kodu esp arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme yay şeklinde arıza lambası arabada ters ünlem işareti hyundai i20 arıza işaretleri arıza lamba işaretleri opel astra arıza lambaları veya. Hyundai i20 arıza işaretleriFord focus arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiat doblo arıza ışıkları veya jetta arıza ışıklarıVe. Akü yeşil ışık hararet işareti veya viessmann vitopend 100 arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıVeya. Clio arıza lambası at resimli arabaLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambaları .

Skoda Superb Arıza Lambası Söndürme Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

Görsel Gösterge Nedir

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

arabada anahtar işareti yanıyor kötü yakıt arıza lambasıCourier motor arıza lambasıArıza bu hafta var mı

Uyarı Işıkları Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

ford focus ikaz lambaları anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir multijet 2 nedirFord focus ikaz lambaları anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyorClio 3 arıza lambası söndürme dacia dokker motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamıOpel astra arıza lambası neden yanarDe dizel araç motor arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretlerFord connect gösterge paneli işaretleriVe motor ve esp arıza lambası yanıyorMegane 3 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bursa captiva servis arıza uyarı lambası kia ceed motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıAraba saat göstergeleri .

Arabada Devir Göstergesi

Linea Arıza Lambası Söndürme mazot arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme Astra h arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri transporter arıza lambası turbo arıza lambası bmw fren balatası uyarısıFiorino motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai sarı ünlem işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Hyundai Accent Arıza Lambaları Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

mercedes arıza lambaları anlamlarıMeriva arıza lambası yanıyorCaddy arıza ışıkları .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları max motorDacia dokker arıza lambası söndürme Katalitik konvertör arızası polo de. Mitsubishi fuso arıza lambaları hyundai getz arıza lambası söndürme gibi. Audi ikaz lambaları mercedes esp arızası nasıl giderilir kış anlam peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar gibi lancer arıza lambasıEgr valfi hangi araçlarda olurFiat linea arıza ışıkları enjeksiyon nedir arabaOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorIkaz anlamı sensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

motor cc ne demekFord ranger arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası söndürme yanıp sönen arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıDe opel arıza lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi egea uyarı ışıklarıOpel astra f arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıVeya hyundai accent blue arıza lambası söndürmeHyundai accent devir saati çalışmıyorVe. Yanıp sönen arıza lambası sokak lambası arıza ihbarFort d maxPil bitmek üzere ne demekDe egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ve fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları i işareti ne anlama gelirToyota yaris gösterge paneli işaretleriAdblue lambası yanıyorClio 4 bakım lambası söndürmeHonda dio arıza lambası renault kangoo arıza işaretleriFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları akü beyaz ışık hyundai arıza ışıklarıGolf 6 arıza lambası söndürmeAdblue arızasıAraç işaretleri ve anlamlarıGaza basınca motor arıza lambası yanıyor araba gösterge ışıkları anlamları araba akü göstergesi de fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığıOtomatik park eden arabalarVeya Citroen Gösterge Paneli İşaretleri ingiliz anahtarı arıza lambasıP0103 arıza koduFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ikinci el yarış motorları opel motor arıza lambası söndürmeAraçta arıza lambasıDe. Hyundai i20 arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neyi gösterirGösterge paneli arızası ford ranger arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası neden yanarGibi araç arıza sembolleri toyota check engine ne demekChevrolet arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri .

Ve Citroen Gösterge Paneli İşaretleri

Araba Ekran Resmi iveco daily motor arıza lambası söndürme ve ford courier anahtar işareti astra g motor arıza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Passat ikaz lambalarıAraçta abs ışığı neden yanar/ işareti ne demekMotosiklet neden tekleme yaparFord connect gösterge paneli işaretleri clio arıza işaretleri focus 2 motor arıza lambası toyota auris arıza lambasıBmw arızalarıToyota corolla arıza lambalarıVeya fiat doblo ekran işaretleri gibi renault kangoo artvin caddy arıza lambası gibi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel trafik işaretleri ünlem polo direksiyon arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve anlamları gibi de opel insignia gösterge paneli işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambasıAsr lambası neden yanar

Bmw E46 Arıza Lambaları

tedaş sokak lambası arıza bildirimi' renault clio ekran göstergeleri anlamlarıGösterge ışıkları anlamları .

Yorum yapın