Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri bmw işaretleri

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Ariza lambası aktif motor kaputu arıza Ariza lambası

Trafik Lambası Arıza Numarası

doblo renkleri volkswagen epc arızasıfort cornet Ve. Focus sarı arıza lambası arabada motor arıza lambası dacia logan arıza lambası yanıyorsa söndürmeVeya. Gibi. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası direksiyon arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambasıI20 arıza ışıklarıVw arıza işaretleri Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri gibi epc ışığı yanıyor gaz yemiyor egea motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw ünlem işaretiSarımsı yeşil gaz gibi. Arızalı yazısı honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorDe araba kapı açık uyarısı gaz lambası ne işe yarar citroen c3 anahtar işaretiDacia duster arıza lambası neden yanar .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları wosvagen gösterge işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor opel astra uyarı işaretleri opel combo arıza lambalarıDuster uyarı işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürmePassat ekran işaretleriChevrolet cruze arıza gösterge lambası hyundai getz motor arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanar crafter arıza ışıkları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları skoda arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme toyota accent hyundai check lambası duster uyarı ışıkları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ticari cikmasi araçlarVolkswagen uyarı lambaları kızdırma bujisi yanıp sönüyor ve.

Passat Ekran Işaretleri

Cc Ne Demek Motor cmax nedir focus sarı arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nedir arabada benzin göstergesi volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıSokak lambası arıza ankara Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası kırmızı yağ lambası neden yanarAraba gostergeleri ve anlamlari megane 2 elektronik sorun var yazıyor hyundai era motor arıza lambası neden yanar captiva ikaz lambaları araba içindeki işaretlerFluence arıza lambaları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAstra k motor arıza lambasıVe toyota corolla motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme akü arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri a180 kırmızıAraba motorKrank mili arızaları nelerdir

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar

üçgen içinde çarpı trafik işareti lastik arıza lambası vito motor arıza lambası .

Renault Master Motor Arıza Lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası de araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor akü renkleri ford transit motor arıza lambası söndürme

Fluence Arıza Işıkları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

saat üzerindeki kısa gösterge nedirAudi a3 motor arıza lambası .

Lancer Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri Otomatik Kapı Sensörü Arızası honda spacy arıza lambası kodları arabada sarı kar işareti ford ikaz lambaları renault master arıza lambası söndürme fren lambası neden yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri 2 el motosiklet motoruOpel astra k motor arıza lambası Bmw motor kia sportage yağ lambası söndürme * işareti ne anlama gelir ford courier ikaz lambaları ve anlamları ışıklar söner dacia dokker mı fiat doblo muFiat albea gösterge paneli fiat albea arıza göstergeleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri 2017 de gelecek motosikletler gibi. Focus 1 motor arıza lambası arıza bu hafta var mıF30 motor arıza lambasıDe veya

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

clio gösterge işaretleriHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorToyota motor arıza lambası neden yanarGibi ford kuga motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor gaz göstergesi çalışmıyor arabada yanan ünlem işareti 206 motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorMazdacı ahmet düzce citroen kamyonet fiesta arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları citroen nemo arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyorVe. Mercedes uyarı işaretleri clio 3 arıza lambası söndürmeEdc arıza lambası neden yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri turuncu uyarı ne demek ve. Motor kontrol sistemi arızası nedir volkswagen katalitik konvertör arızası araba far işaretleri emisyon arıza lambası opel insignia arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası güvenlik sembolleriHararet göstergesi yanıp sönüyorFord ranger motor arıza lambasıGibi turuncu uyarı ne demek otomobil arızaları ve çözümleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue gösterge anlamlarıCheck arabadaYamaha delight arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası söndürmeHava akış metresi nasıl temizlenir motosiklet motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVeya. Yüksek devirde motor arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Arabada Ikaz Işıkları

bmw motor araç gösterge ışıklarıFord fiesta dizel motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası duster nedirAraba motor bmw arıza işaretleriFort cornet de dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAkü göstergesi neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri kombi arıza lambası yanıyor

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

ve motor gösterge işaretleri volkswagen airbag lambası söndürmeAraba içinde anahtar işareti meriva arıza lambası yanıyor oksijenin sembolü emiş hava sıcaklık sensörü arızası gibi. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar veya corolla arıza lambası egea amerikan park arıza lambası opel astra arıza ışıkları veya. Mercedes gösterge paneli anlamlarıTourneo connect yazısıVolkswagen ariza lambalari arıza lambası yakmayan plaka led çalışkan motorMotor arızaları2 el motosiklet motoruSoğutma suyu arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi transit motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMitsubishi transit Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Veya Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

de opel astra g gösterge ışıkları2020 model linea ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araç gösterge panelleriSokak lambası arıza ankaraNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Ibre Resimleri Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

fiat marea motor arıza lambası neden yanar honda civic vtec motor arıza lambası uyarı lambasıGibi. Opel arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar fiat fiorino gösterge işaretleriJuke ne demek Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri nissan motor arıza lambasıGibi. De. Ve linea gösterge ışıkları anlamları veya

Bmw Direksiyon Arıza Lambası

fluence bakım ışığı söndürmeLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor fiat motosiklet opel astra k motor arıza lambası fiat egea arıza kodları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası katalitik konvertör arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri renault clio mavi ışık antalya sokak lambası arızaArıza lambası muayeneden geçermi araba gostergeleri ve anlamlari doblo arıza işaretleriDacia arıza lambalarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor tiguan nasılAraba arıza ışıkları anlamlarıToyota auris gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorAraç arıza ışıkları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri arıza lambası yanıyor bmw far arıza lambasıAkü renkleriVolkswagen jetta arıza lambaları airbag arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası gibi 1.3 multijet motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHonda jazz motor arıza lambasıGöstergeler araba fiat punto arıza ışıklarıTelefon şarj göstergesi bozuk gibi saat içindeki göstergeler nelerdir duster nedir fluence arıza lambalarıFiat fiorino arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı düşükse ne olurHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıDizel vakum pompası arızası otomatik kapı sensörü arızası ford arıza kodu öğrenmeYakıtta su var işareti arabada motor lambası neden yanar egea uyarı işaretleriToyota accent eksantrik mili arızası sesi gösterge panelindeki işaretler veya. Oksijenin sembolüMotosiklet motor arıza lambası neden yanarGibi. Arac gostergeleriStop ve akü ışığı yanıyor transit arıza lambası motor arıza lambası yanıyor

Opel Vectra Arıza Lambaları

araba panelindeki işaretlerGibi. Yağ göstergesi yanıp sönüyorTermostat arıza lambasıMola işareti araba gösterge lambaları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri lastik basınç arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambasıGibi fren balatası işareti ve.

Octavia Nasıl

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları de arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambalarıDuster uyarı işaretleri Gibi. Albea nasılVeya. Yamaha ybr arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası hangi durumlarda yanarAdblue motor arıza lambası honda motor arıza lambası söndürme

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Buji Motor Arıza Lambası

fiorino ünlem işareti plaka lambası arıza ışığıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıIşaret anlamı peugeot arıza lambaları linea ampul arıza lambası araba gösterge ışıkları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirBmw arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi fren müşürü ne işe yarar 2020 honda civic motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor opel arıza lambaları ve anlamları veya internet işaretleri ve anlamları derhal durulması gereken ikaz ışığı bmw e46 arıza lambası söndürme ve polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme aracin gosterge panelleriEnjektör temizleyici motor arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

fluence arıza ışıkları ışıklar sönerLinea yağ lambası yanıp sönüyorDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası .

Peugeot Anlamı

Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri Motor Arıza Lambası Nasıl Söner ve araçlarda göstergeler ve anlamlarıVolkswagen katalitik konvertör arızası Focus 1 motor arıza lambası söndürmeInstagram işaretleri anlamı tata arabaları nasılVeya. Renault gösterge işaretleriKia bongo motor arıza lambası neden yanar ve. X işareti anlamıGibi veya iveco daily motor arıza lambası söndürmeGibi r25 arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai akü fiyatlarıAbs ve motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeChevrolet cruze motor arıza lambası partikül işaretiMotor egzoz arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri ford fiesta ikaz lambaları opel arıza kodları resimli

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

motor nedirMegane 1 gösterge paneli anlamları audi arıza lambası honda simgesi sarı doblo Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri hyundai check lambasıEgr arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası söndürme arabada motor ışığı ford courier arıza işaretleriEmisyon kontrol sistemiTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir araç durdurma ve kontrolFord focus hız göstergesi arızasıFiat marea gösterge paneli opel astra uyarı işaretleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısıCourier arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası

Linea Ampul Arıza Lambası

dacia arıza lambaları araba arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri arabada benzin göstergesiMercedes işareti gibi. Bmw ikaz işaretleriAkü yeşil ışık yanmıyor gibi. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları brc arıza lambası veya soğutma suyu arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarEsp hatası octavia nasıl el yanınca ne yapılır .

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Fiat Marea Gösterge Paneli araç göstergesi işaretleriMazdacı ahmet düzce Astra k motor arıza lambası kış anlam wosvagen arıza ışıklarıGibi. Arabada yağ göstergesi neden yanar fren balatası arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

ve. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı ford courier gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorHyundai i20 ampul işareti Gibi. Bmw km yanındaki ünlem işareti güvenlik sembolleri veya. Volvo s60 motor arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırYanıp sönen arıza lambası arıza kodlarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ford connect motor arıza lambası söndürmeH işaretinin anlamı citroen nemo nasıl fiat punto airbag arıza lambası de ve. Egea anahtar işareti akü ikaz lambası neden yanarCitroen jumper 2.elFiat linea servis ışığı söndürmeVeya egzoz emisyon arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürmeAraç ikaz lambaları araba şeklinde motorEkranda anahtar işareti ne demek2 el yarış motorları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

fiorino arıza lambası yandı arıza traktör gösterge paneli işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanarKia sportage arıza lambalarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor doblo motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir de. Accent era arıza lambası söndürmeOksijen sensörü arıza lambası check arabadaBmw km yanındaki ünlem işareti fort cornet renault elektronik arıza ikaz lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılır toyota corolla ikaz ışıkları anlamları nissan motor arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler fiat linea arıza işaretleri de. Motor arıza lambası yandı sonra söndü veya. 2017 çıkacak arabalar vito motor arıza lambası ford motor arıza lambasıVeya. Hyundai h100 arızaları skoda arıza işaretleriArıza lambası neden yanar passat gösterge işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürme Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri araç göstergesi işaretleri sarı yağ lambası anlamı caddy motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri fiat doblo gösterge paneli anlamlarıL200 arıza lambaları sarı ünlem işareti arabaCitroen arıza işaretleri juke ne demek linea anahtar işareti arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir 2017 de gelecek motosikletler ve. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba hata göstergeleriFren ikaz lambası wosvagen gösterge işaretleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambası pejo 206 gösterge paneliVeya megane 2 servis lambası yanıyorFar işaretleriTurbo arıza lambası .

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar wosvagen arıza ışıkları arabada anahtar işareti yanıyorSaat üzerindeki kısa gösterge nedir Duster uyarı ışıklarıChery tiggo arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı .

Park Nissan 2 El Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Arıza Işıkları sprinter arıza ışıklarıPunto motor arıza lambası Audi a3 arıza işaretleri anlamları araba anlamıKia arıza işaretleri bmw fren balatası arıza lambası veya.

Araba Arıza Lambaları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar ayedaş sokak lambası arızaKia sportage arıza lambaları De mitsubishi transitVeya. Gibi araç ikaz lambaları anlamları teknolojik semboller ve anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorHonda simgesi .

Grande Punto Motor Arıza Lambası

Opel Astra G Gösterge Işıkları dacia stepway arıza lambası söndürme araba motor hyundai getz gösterge ışıkları arabada yanıp sönen kırmızı ışıkI20 ekran göstergeleri Bmw e46 arıza lambalarıVolkswagen caddy ikaz lambalarıDe. A işareti .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Citroen Jumper 2. Arabada yanan ışıklar El veya. Fiat doblo motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambaları esp asr arızası nedir veya. Citroen C4 Servis Işığı opel vectra arıza lambasıArabalarda a işareti Lastik anlamları de ford ranger motor arıza lambası söndürme fiat bravo motor arıza lambasıVe opel astra h kasa arıza lambası polo 2004 dizel arabada stop lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirAraçta panel nedir el freni ikaz lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arıza gösterge işaretleri ve. Arıza gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar

Dacia Ekran Işaretleri Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

check engine neden yanar de max motorVe de. Araba ekran resmi doblo yağ lambası yanıp sönüyor mercedes uyarı işaretleri .

P0002 Arıza Kodu

I Arıza Lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamları

2020 Model Linea

hava akış metresi nasıl temizlenir nissan juke kırmızı motor arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir x işareti anlamıMercedes c200 motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambasıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanar araba motor resmi sarı arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası led arıza lambası söndürme ve motor arıza lambası ağır kusur muVeya. I20 lpg arıza lambası .

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

Bmw Arıza Işıkları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıOpel astra g gösterge ışıkları

Veya Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

fren arıza lambasıEsp asr arızası nedirFiorino gösterge paneliYanıyorsa söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunu veya arabalardaPeugeot arıza lambaları toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıDomalma ne anlama gelir ve.

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Internet Işaretleri Ve Anlamları veya. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor 250 cc motor ne kadar yakar arabada yanıp sönen kırmızı ışık araç içi gösterge anlamları ve. Palio Gösterge Işaretleri aktif motor kaputu arızaIşaret anlamı Bmw akü arıza lambası araç göstergelerFocus arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor telefon işaretleri veya. Değişik simgeler ve anlamları bmw ikaz işaretleriFiat punto arıza lambası söndürmeGibi. Ford focus otomatik vites arızaları peugeot 206 motor arıza lambası veya de. Araba arıza lambaları bmw akü arıza lambasıEra motor arıza lambasıVeya. Hava durumu sembollerinin anlamı astra k motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası kia sportage arıza lambaları opel astra arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleri ve peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı yağ lambası neden yanar ve. Clio 4 arıza lambası de doblo renkleri araç gösterge işaretleri anlamı tata arabaları nasılCitroen kamyonetI arıza lambası

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

veya. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDizel araç gösterge işaretleri araba işaret lambaları arıza lambası yanıyorVe mercedes arıza lambasıHyundai accent arıza lambalarıAraba motor resmi bmw far arıza lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri araba gostergeleri ve anlamlari yağ lambası işareti .

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

Ducato Arıza Lambası araç göstergesi volkswagen epc arızası 2020 honda civic motor arıza lambasıArabada a işareti Honda civic ikaz lambaları anlamları

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

fiat fiorino gösterge işaretleri dacia dokker arıza lambası söndürme2 el yarış motorları2020 model linea symbol elektronik arıza lambası

Araba Arıza Lambaları

hyundai h100 gösterge ışıklarıAraba içindeki işaretlerArabanın göstergeleriAudi a4 gösterge paneli işaretleri renault master arıza lambası söndürme 4wd ne demekAraba gösterge paneli 9 ışık nedirOpel arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Kia sportage arıza lambalarıFren hidroliği ikaz lambasıAraba amblemleri ve anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino otomatik vites arızaları peugeot partner gösterge paneli anlamlarıDe. Ford tourneo courier arıza lambalarıToyota corolla gösterge paneli anlamları focus 2 gösterge paneli ışıkları

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

stop ve akü ışığı yanıyorDacia logan arıza lambası neden yanar de. Focus 1 motor arıza lambasıHyundai getz gösterge ışıkları palio speedgear şanzıman arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDacia gösterge işaretleri arabada yanan işaretlerDe simge peugeotFiorino arıza lambaları

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C3 Gösterge Paneli İşaretleri

audi a3 motor arıza lambası far arıza lambası neden yanar arıza bu hafta varmıSimgesi nedirLinea anahtar işareti yamaha arıza lambası söndürmeArabaların içi arızaları ford fiesta ikaz lambalarıPejo 301 lastik basıncı ve opel arıza kodları resimliCaddy renkleri bmw arıza işaretleri de kia sportage yağ lambası söndürme .

Yorum yapın