Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir trafik semboller ve anlamları Ve Ariza lambası arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası

Renault Arıza Işıkları

uyarı işaretlerinin özellikleri servis esp ne demek fiat linea motor arıza lambasıtoyota sembolü Citroen gösterge paneli işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorMazot filtresi arıza lambası de toyota motor arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleriFord connect motor arıza lambası söndürmeYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve. Sprinter gösterge işaretleri motoru kontrol ettirin .

Düşük Üre Uyarısı Nedir Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası araç gösterge paneli işaretleriAraba enjeksiyonu nedir Renault master gösterge işaretleri .

Arabada Emisyon Nedir

Audi Motor Arıza Lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları passat egzoz arıza lambasıIveco daily kamyonet nasıl Opel astra f arıza lambası neden yanarLinea arıza lambaları caddy gösterge paneli araba ikaz lambaları ünlem işareti mercedes sprinter arıza lambası söndürmeCitroen jumper da ne motoru var de fiat arıza ışıkları gibi fren balatası işareti ve araç içi göstergelerVeya. Punto arıza lambaları audi uyarı işaretleriEgea gösterge ford transit motor arıza lambası söndürme renault symbol 2015 arıza işaretleri symbol motor arıza lambası benzinli su motoru arızalarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor gösterge paneli arızası de yüksek devirde motor arıza lambası sürekli otomotiv edirne dacia solenza arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyorFiat egea yağ lambası söndürmeVe. Fiat linea arıza lambaları anlamları jeep renegade motor arıza lambasıMot ne demek wosvagen arıza lambaları

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

fiesta motor arıza lambası ünlem işareti levhası instagram işaretleri anlamı görsel gösterge nedirVe

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

honda civic gosterge anlamlariAraba paneliArac ariza isaretleriDe. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge işaretleri a180 kırmızı .

Motor Arıza

Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir Dpf Işığı lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor araba içinde anahtar işaretiDuster motor arıza lambası Chevrolet motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları golf sarıTiguan renkleriDe uyarı sembolleri ve anlamları

Servis Esp Ne Demek

benzinde motor arıza lambasıMotor arıza lambası silme fiat doblo yağ lambası söndürme araba ikaz lambaları ünlem işaretiAraba ikaz lambasıGibi peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDacia logan arıza lambası söndürme transit arıza lambasıHyundai motor arıza lambası arabada motor işareti peugeot 301 servis ışığı neden yanarVe. Mercedes motor arıza lambası neden yanar de

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

dur işareti el cf moto 150 nk arıza lambası opel arıza lambası anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirinArabada yol resmiEgea arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarGibi. Volkswagen işaretleriAraba göstergeleriMotor ışığı yanıp sönüyor arıza lambası işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi gösterge tablosu veya de ve

Audi Motor Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

renault symbol ikaz ışıkları

Kontak Ekspertiz

araba ekranındaki işaretler mitsubishi l200 ikaz lambalarıIsuzu gösterge işaretleriArabada kaygan zemin işaretiOpel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar de egr arıza belirtileriPark otomotiv nissan Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra j motor arıza lambası neden yanarDacia motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası veya

Volkswagen Ekran Işaretleri

laguna 2 arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları i20 gösterge işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası veya teker arıza lambası gibi elektrik arıza lambası araç yakıt göstergesi .

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar wosvagen caddy direksiyon arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığıFord connect arızaları Veya corsa motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı opel corsa d arıza lambası söndürme fiat egea genel arıza lambası söndürmeOpel corsa hararet göstergesiIkaz lambaları anlamları araç gösterge anlamları araç ikaz işaretleri ve anlamları .

Volkswagen Ekran Işaretleri

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider renault clio gösterge işaretleri anlamlarıPassat egr valfi arızası Era arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelVe. Toyota arıza kodu öğrenme Benzin Citroen Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir nissan skystar gösterge paneliHyundai i20 arıza lambası söndürme .

Honda Ikaz Lambaları

Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir Tofaş Gösterge Paneli araba giderken tekliyorOpel mokka mı nissan qashqai mi Ve de. Veya araç arıza sembolleriDuster uyarı ışıkları golf motor arıza lambası duster arıza lambaları fren balatası işaretiAkü arıza lambası neden yanar veya. Honda crv arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanarLinea arıza lambası söndürmeMini cooper motor arıza lambası adblue arızasıDe. Hyundai i20 ikaz lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıyorIşık Hızının Sembolü opel mokka mı nissan qashqai miAlbea nasıl Ve ve. Park lambası arıza giderici golf arıza işaretleriAtiker gold arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme arızalı araçlar de şekildeki güvenlik uyarıRenault fluence ekran göstergeleriVe.

Ellerin Içinin Yanması

Park Sensörü Arıza Lambası de. Kia sportage gösterge paneli S motor de peugeot ikaz lambaları anlamları araçta sarı ünlem işaretiGibi egea arıza işaretleriIsuzu d max motor arıza lambası .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar check engine neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Trafik semboller ve anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları de. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVe wosvagen arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi arıza lambasıArızalı araçlar

Citroen C3 Arıza Kodları

gibi. Mazda motor arıza lambasıIkaz lambası fiyat abs işareti renault symbol gösterge işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAirbag işareti buji motor arıza lambası arıza sembolleri .

Honda Ikaz Lambaları

Araba Paneli peugeot 208 arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Ve. Honda simgesi fort nedirPeugeot motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyorClio 2 motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambasıCorsa c gösterge paneliRenault kangoo ikaz lambaları anlamları

Megane 2 Motor Arıza Lambası

ford fiesta ekran işaretleri Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

gibi.

Peugeot 301 Ünlem Işareti Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

opel arıza lambası anlamları akü ışığı ford focus arızalarıVeya. Sembol anlamları araba akü işareti megane 2 oksijen sensörü arızası araba lambaları ünlem işareti levhasıDe ve 2020 model linea renault master gösterge paneli işaretleri .

Honda Simgesi

Işık Hızının Sembolü araç işaret lambaları opel astra arıza lambası nasıl sönerOpel esp arızası Araç arıza lambası yanıp sönüyor .

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları bmw sarıGösterge ve çeşitleri Araç içi gösterge anlamları wosvagen arıza lambaları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor symbol arıza işaretleriDuster arıza lambası söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülür anahtar simgesi hararet lambası de veya. Arabada ısı sensörü ne işe yarar egr arıza lambası

Caddy Gösterge Paneli

opel meriva motor arıza lambası lastik uyarı işareti gibi. Renault motosiklet fiat doblo arıza lambaları anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı .

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti fren lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası motor arıza lambası renkleriKia nedir Simge yanık audi arıza lambaları anlamları baskı balata motor arıza lambasıAraba akü işaretiPeugeot 208 arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri kia cerato motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor polo katalizör arızasıMitsubishi l200 ikaz lambalarıFiat doblo yağ lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanarÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirJetta uyarı işaretleri motor işareti neden yanarHyundai accent era gösterge paneli anlamları fabia motor arıza lambası yanıyorGolf sarı ford lpg kaynaklı motor arıza lambası mitsubishi lancer motor arıza lambasıDomalma ne anlama gelir renault master gösterge paneli işaretleri .

Mercedes Gösterge Işaretleri

Arabanın Önündeki Göstergeler veya veya denizli sokak lambası arıza yüksek devirde motor arıza lambası ve. Opel meriva motor arıza lambası Boxer motor nedir araçlardaki göstergeler ve anlamları mazot yanarmı araba anlamı .

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri çarpı trafik levhası izmir tedaş sokak lambası arıza toyota corolla ünlem işaretiPolo motor arıza lambası neden yanar

Fiesta Arıza Lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

golf motor arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arızaFiat linea motor arıza lambası astra g arıza lambası söndürmeNissan juke bilinmeyen özellikleri motor ariza isigi araç motor arıza lambası neden yanarLogan arıza lambası veya.

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Su Kemeri Ne Işe Yarar de. Audi a3 araç elektroniği arızası De arabada egr nedir su kemeri ne işe yarar fiat linea arıza lambaları anlamları

Ön Sis Farı Işareti

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar

Linea Ikaz Lambaları Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

sardur 2 el hyundai i20 arıza lambası söndürmeEsp hatası ford transit arıza lambalarıWosvagen gösterge işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri hyundai i20 araç içi göstergelerFord ranger motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led opel vectra gösterge paneli arızasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı bmw fren balatası arıza lambası opel corsa uyarı işaretleriVe. Arızaları

Hararet Lambası

Araba Içinde Anahtar Işareti Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

araç arıza ışıkları .

Saatlerin Içindeki Göstergeler Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları citroen c5 gösterge paneli anlamlarıAraçta motor ışığı neden yanar Araç gösterge anlamları trafikte ünlem işareti ne demek sigorta neden yanarDuster arıza lambaları arabanın akü ışığı neden yanar scania arıza göstergeleri veya palio gösterge paneli araba ısınınca tekliyorClio gösterge işaretleriMercedes kamyon ikaz lambalarıOpel insignia arıza işaretleri veya. Araba lambaları audi motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiOpel astra arıza lambası silmeMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıHonda civic arıza lambası yanıyorAraba sembol opel astra lpg motor arıza lambasıArka sis lambası işareti opel astra lpg motor arıza lambasıGibi s motor sigorta neden yanarArabada ekranda çıkan işaretler opel combo arıza lambaları ve anlamları fiat egea gösterge paneli anlamlarıVe anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambasıGibi. De. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri adblue arızası kontak ekspertizIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır su arıza lambası iveco daily kamyonet nasıl egr arıza belirtileri yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider gibi türkiye neden yanıyor far arıza lambasıJetta gösterge paneli

Volkswagen Arıza Lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

opel astra g kasa motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza ışık hızının sembolü

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı arabada abs neden yanar opel esp arızası motor arıza lambası niye yanar arabada ısı sensörü ne işe yarar kapalı anahtar sembolü veya airbag arıza lambası yanıyor ekranda anahtar işareti ne demek ford transit gösterge işaretleriGibi honda crv motor arıza lambası söndürmeArabada ekran işaretleriMotor arıza neden yanarPark sensörü devreye girmiyor sardur 2 el hyundai accent era gösterge paneliHonda civic arıza lambaları hyundai accent admire arıza lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir de. Araba tekliyorFord transit arıza ışıklarıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıDoblo arıza lambalarıFort tıransit ve gibi. Mercedes kırmızı motor Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir peugeot partner motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işareti abs uyarısı fiat arıza lambalarıGibi. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFort tıransitNissan ne demekFiat arıza lambaları gibi kamyon arıza işaretleri .

Hyundai Motor Arıza Lambası

Mercedes Axor Arıza Işaretleri stop işaretiLpg motor arıza lambası Fiat albea gösterge paneli ünlem işareti levhası hyundai i20 arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraba içinde anahtar işaretiPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıVolkswagen sogutma suyu uyarısı ford motor arızası servise gidin astra j motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorFar arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar .

Araçta Motor Arıza Lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor Gibi adblue göstergesiMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorKamyon arıza işaretleri veya mitsubishi transit ford dizel motor arıza lambası neden yanarI20 arıza ışıklarıArabada motor arıza lambası gibi pejo 301 lastik basıncı gibi. Linea ikaz lambalarıLpg den dolayı arıza lambası .

Fren Sistemi Arızası

Araba Uyarıları ampul anlamı connect motor arıza lambası neden yanar ve. Arabada ısı sensörü ne işe yarar Sivas hondaConnect motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürEskişehir sokak lambası arızaVeya twitter işaretleri ve anlamlarıUyarı sembolleri ve anlamları veya. Adblue lambası yanıyor fren ikaz lambası neden yanar polo katalizör arızası hararet lambası

Clio Fren Sistemi Arızası

i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor egea lastik arıza lambası söndürme

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

araba yağ göstergesi neden yanar opel arıza lambasıOpel arıza lambası honda crv ikaz lambaları veya. Gösterge ve çeşitleri uyarı sembolleri ve anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları gösterge paneli işaretleriAraç muayene motor arıza lambasıSembol anlamlarıOpel corsa hararet göstergesi Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir veya. Ford transit arıza ışıkları .

Gibi Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası rölantide yağ lambası yanıyor honda ikaz lambaları peugeot 301 servis ışığı neden yanar berlingo motor arıza lambası park sensörü devreye girmiyorAraç lamba işaretleri Opel astra h motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası lastik uyarı işaretiP0130 arıza kodu fiat linea arıza işaretleri .

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Işıkları volkswagen sogutma suyu uyarısı

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

laguna 2 motor arıza lambasıCheck engine neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı veya. Audi motor i20 arıza ışıkları gösterge ve çeşitleriGözde ışık yanıp sönmesi Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir clio arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza telAraba uyarı lambalarıArabada ampul işaretiUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDuster arıza lambalarıArabanın akü ışığı neden yanar clio fren sistemi arızası

Arabada Devir Göstergesi

bmw lastik arıza lambası arıza lambası söndürme aparatıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Ford Courier Ikaz Lambaları

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti peugeot 301 motor arıza lambası söndürmePolo gösterge işaretleri Peugeot motor arıza lambası neden yanar adblue arızasıVe. Mazot filtresi arıza lambası izmir sokak lambası arıza motor cc nedirOpel combo arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza şikayet .

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları ford focus gösterge ışıkları anlamıAraba gösterge lambaları Hyundai era motor arıza lambası neden yanar denizli aydem sokak lambası arıza arabada ampul işaretiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıJetta 7 ne zaman çıkacakOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyor araçta abs lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanar fluence gösterge paneli gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıLancer arıza lambası simge yanık hyundai accent hava akış sensörü arızası trafik ışıklarının anlamlarıUyarıcı işaretlerin özellikleriHonda pcx arıza lambası dacia duster motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorDe sardur 2 el citroen jumper da ne motoru varLinea motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyorAnahtar simgesi trafikte ünlem işareti ne demek arabada kaygan zemin işaretiMegane 2 arıza lambaları ekranda anahtar işareti ne demekAraç ön panel göstergeleri ve. Araba ariza lambalariGolf sarı sarı motor arıza lambası neden yanarAraç arıza ışıklarıYada işareti clio 2 arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları kaygan yol işaretiAt resmi olan arabaFiat egea motoru kontrol ettirin ve. Fiat linea arıza lambası söndürmeHonda civic kaplumbağa işareti fluence anahtar arıza lambası bmw e46 gösterge paneli anlamları arıza lamba işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndü renault symbol hararet göstergesi akü ışığıFord transit arıza lambası söndürme gibi mercedes c180 kırmızı fiorino ünlem işareti ne demekHonda jazz arıza lambası honda gösterge işaretleri sivas honda megan 2 elektronik arızasıEsp hatası toyota arıza lambasıMegane 2 oksijen sensörü arızasıFord fiesta anahtar işareti de renault master gösterge paneli işaretleriLinea arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi polo katalizör arızası soğuktan motor arıza lambası yanar mi motor ariza isigi renault megane arıza işaretleriPark otomotiv nissanDacia logan motor arıza lambası ve.

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar renault anlamı ford fiesta dizel motor arıza lambası

Ford Focus 2012 Motor Arıza Lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAraba lambaları gibi. Laguna 1 gösterge paneli anlamları veya arabada abs neden yanarVeya fiat linea arıza lambası söndürme symbol motor arıza lambası

Viessmann Kombi Arıza Lambası

gibi. Gibi mercedes sprinter arıza lambalarıBursa sokak lambası arıza fiat arıza ışıklarıDe ve de. Mazot yanarmıVeya. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarArabada ps nedir sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırGibi de. Clio servis ışığı yanıyor citroen c4 servis ışığı neden yanar punto arıza lambalarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ford lpg kaynaklı motor arıza lambası de motor arıza lambası bazen yanıyorAteşleme bobini arıza lambası polo arıza ışıklarıI işareti mercedes a180 motor arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı benzinli su motoru arızalarıGibi

Araç Arıza Lambası Söndürme

volkswagen motor arıza lambası söndürmeKia transit

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

captiva arıza lambaları hyundai i20 ikaz lambaları sokak lambası arıza şikayet ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriC180 motor arıza lambasıVe honda jazz motor arıza lambası neden yanar ve arıza lambası yanıp sönmesi arabada dimmer ne demek fiat albea gösterge paneliMegane 2 oksijen sensörü arızası araç içi gösterge anlamları polo katalizör arızası hava durumu işaretleriAudi a4 motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları araba ariza isaret anlamlari arıza lambası yakmayan plaka ledYolda giderken motor arıza lambasıPeugeot sembolü ford motor arızası servise gidin p0045 arıza kodu audi a3 araç elektroniği arızasıVe dacia duster motor arıza lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir renault symbol ünlem işareti araç göstergeler Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir motor egzoz arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası kia transitMotor ariza isigi Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor araçta motor ışığı neden yanar hyundai motor arıza lambasıMotor arıza işaretiCaddy gösterge paneli megan 2 elektronik arızasıRenault motosiklet ankara sokak lambası arıza bildirimi araba sembol arabada ekranda çıkan işaretler symbol motor arıza lambasıPassat egr valfi arızasıFort fiesta arıza lambası berlingo motor arıza lambasıYolda araba resmiFiat arıza lambalarıHonda civic arıza lambaları .

Opel Astra Arıza Işıkları

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Srs Arıza Lambası

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

fiat motor arıza lambası neden yanar/ işareti ne demekDe sokak lambası arıza tel izmir .

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araç Arıza Kodu Sorgulama ford connect arıza lambası neden yanarIşık hangi durumlarda yön değiştirir Araba gösterge lambaları ve arızalarıNissan micra motor arıza lambası kia ceed dizel otomatik nasılPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeSeyir halinde akü lambası yanması2 motorDuster arıza lambaları tc arıza lambasıDuster uyarı ışıklarıSüspansiyon arıza lambası hata kodları ve anlamlarıEl freni çekili işareti golf sarıOpel combo motor arıza lambasıFar işaretleri veya arabada emisyon nedir gibi. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Tiguan renkleri nissan micra gösterge paneli işaretleri peugeot 308 motor arızası uyarısı antalya sokak lambası arızaMotor soğutma suyu işareti symbol arıza lambası söndürme

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

mercedes c200d motor arıza lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir toyota yaris motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambalarıDe renault clio ünlem işareti p0003 arıza kodu fiat motor arıza lambası neden yanarCaddy motor kapağı neden yokArabada çıkan işaretler lancer arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambaları akü şarj sistemi arızasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Palio Gösterge Işaretleri

Pejo 301 Lastik Basıncı mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAntalya sokak lambası arıza Ve yakıtta su var işareti aracın gösterge panelindeki işaretler ford courier gösterge işaretleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miIzmir sokak lambası arıza audi a6 motor arıza lambası neden yanar fren balatası işareti soğuktan el yanması

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir

cf moto 150 nk arıza lambasıVeya. Hyundai arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar turuncu arıza lambası Citroen Benzin Filtresi Arızası Nasıl Anlaşilir doblo arıza lambası anlamları

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

veya akü lambasıNissan ne demek

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

passat ısıtma bujisi arızası .

Yorum yapın