Case Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Case Arıza Kodları akü renkleri Toyota auris motor arıza lambası Ariza lambası citroen motor arıza lambası Ariza lambası far arıza lambası neden yanarnissan note alınır mı Nissan almera arıza lambası söndürmeGösterge paneli motor arıza lambası toyota arıza lambaları gibi.

Gibi Case Arıza Kodları

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

araçta motor arıza lambası yanıyorPassat arıza ışıkları

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

kızdırma bujisi ikaz lambası honda ikaz işaretleri hararet ikaz lambasıVe hyundai accent admire arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar peugeot partner 1.4 benzinli nasıl de. Yardımcı ışık nasıl açılırPassat uyarı ışıklarıTransit gösterge işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleriDurdur arabayı egea gösterge ışıklarıToyota simgesiTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor nissan note alınır mı caddy arıza lambasıHyundai accent era arıza lambaları motorda cc ne demekBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır p/s arıza lambası opel combo arıza lambası symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fort fiesta arıza lambası qashqai motor arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleri veya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamları veya. Astra k motor arıza lambasıGibi egr arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası neden yanar dizelAraba ekranındaki işaretlerin anlamıFort cornetHyundai accent era arıza lambalarıYıldırım işaretiCmax nedirAraçlarda gosterge isaretleriHonda crv motor arıza lambası neden yanar

Arabada Uyarı Işaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza

uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat albea motor arıza lambası neden yanarGibi. Sivas honda nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası i20 arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanarArabanın ön kaputu neler var hyundai i20 arıza lambası mercedes uyarı işaretleri sihirli anlamı arabada yağ göstergesi yanarsaKör sürüş nedir uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini emniyet kemeri arıza lambası

Çaydanlık Yanarsa

honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

symbol hararet göstergesiAteşleme bobini arıza lambası

Trafik Lambası Arıza

hararet ikaz lambası clio 3 gösterge işaretleri golf 5 arıza lambası neden yanar .

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Case Arıza Kodları

Aracin Gosterge Panelleri arabada şarj lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamlarıDs ışığı mavi yanıp sönüyor Araç gösterge paneli symbol arıza ışıkları tel işaretiAraçta panel nedir arıza lambası yanıyor opel arıza işaretleri ve anlamlarıTeker arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanarMercedes esp arızası nasıl giderilir

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

c180 motor arıza lambasıEkranda yıldız işareti gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVe de hasarlı sembol dacia logan arıza lambası neden yanar opel astra uyarı işaretleri

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia duster arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambasıMotor arıza lambası sondurmeDe. Arabanın ön kaputu neler var yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar honda civic motor arıza lambası lpg de volvo ışıkFord connect arıza ışıklarıTelefon şarj göstergesi bozuk de. Range rover motor sorunu focus 1 motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza işaretleriH isareti ne demekPeugeot bipper nasılGibi ayedaş sokak lambası arıza bildirimi veya. Araba saat göstergeleriVe. Fiat fiorino arıza işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambasıKayseri sokak lambası arıza araba marka işaretleriHyundai arıza ışıkları dacia dokker gösterge işaretleri peugeot 301 arıza lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ford courier yağ lambası neden yanarAraç gösterge sokak lambası arıza ankara .

Sarı Lamba

Case Arıza Kodları Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir uyarı işaretler gizli buzlanma işareti volvo s40 motor arıza lambası veya ikaz ışıkları ve anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıFiat c maxGösterge paneli işaretleri anlamları

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

pejo 307 arıza lambalarıMitsubishi l200 ikaz lambaları

Jetta Renkleri

de.

Sokak Lambası Arıza Tel Case Arıza Kodları

de nissan qashqai arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider ford mondeo ikaz lambaları bilgilendirme işaretiFord mondeo ikaz lambaları yakıt arıza lambası aracin gosterge panelleriNissan qashqai uyarı işaretleri egea gösterge ışıkları teker arıza lambası i20 arıza lambası söndürme x işareti şekilli

Epc Lambası Neden Yanar

hyundai arıza lambasıAraç ikaz işaretleri hyundai getz check lambası neden yanarEgzos emisyon kontrol edin uyarısıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

nissan arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVolkswagen polo yağ lambası yanıyorVeya. Hyundai motosiklet renault kangoo gösterge işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeTata arabaları nasıl captiva motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar arabada motor ışığı toyota corolla ateşleme bobini arızası opel meriva motor arıza lambasıFort courier arıza lambaları toyota arıza lambaları bmw fren balatası uyarısıArabada a/c ne demek zaman motorEgea sarı yağ lambası linea gösterge paneliOpel corsa motor arıza lambası söndürme audi simgesiHonda civic motor arıza lambası neden yanarAzalmış soğutma suyu arıza lambasıGibi. Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü .

Wosvagen Arıza Işıkları

Arıza Lambası Neden Yanar ford courier motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları

Corsa D Arıza Lambası Söndürme Case Arıza Kodları

renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra ekran işaretleri clio 2 arıza lambası

Motor Freni Arızası

arabada abs ışığı neden yanar era arıza lambasıFiorino gösterge işaretleri nissan note alınır mıVe. Viessmann vitopend 100 arıza lambası ve. Veya yıldırım işaretiAraç ışıklarıJetta uyarı ışıkları

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. Silecek suyu işareti arabada a/c ne demekI20 motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme yamaha arıza lambası söndürmeI20 arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası arabada anahtar göstergesiGibi. Clio 2 motor arıza lambası Case Arıza Kodları araba işaret lambalarıFord fusion motor arıza lambası

Honda Dio Arıza Lambası

araba ingiliz anahtarı işareti katalizör arıza lambası ateşleme modülü arızası yağ seviye sensörü arızası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord fiesta gösterge paneli işaretleriSivas hondaOtomobil arızaları ve çözümleri motosiklet motor arıza lambası arabanın ön göstergeleri fiat punto arıza lambası söndürme gibi. Arabada kar işareti alfa işareti motor arıza lambası mercedes arabada turuncu ünlem işaretiFord fiesta arıza göstergeleriDacia arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamıIveco arıza lambalarıDacia duster arıza lambası neden yanar gibi elektrik uyarı işaretiDacia duster arıza lambası söndürme veya

Fabia Motor Arıza Lambası

passat uyarı ışıklarıDe. Seyir anlamı ekran araba resmiFord tourneo arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor jetta ikaz lambaları anlamları#ad?Esp arızası nedir laguna 1 gösterge paneli anlamları gibi lamba kapalıyken yanıp sönüyor göstergeleri Case Arıza Kodları

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

astra h arıza lambası jetta kırmızıEkran araba resmiSymbol ikaz ışıkları focus 2 motor arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme transporter gösterge paneli hararet ikaz lambasıHararet ışığıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl yakıt filtresinde su var uyarı lambasıEl yanması araç ekran işaretleri hata kodu 0015Motor lambası yanmasıArabada ekranda çıkan işaretler gibi hava yastığının içinde hangi gaz var dizel şahin peugeot partner 1.4 benzinli nasıl yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba göstergesindeki işaretler citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArabada a/c ne demek ford fiesta arıza göstergeleriPassat uyarı işaretleri h isareti ne demek fort transit motor arıza lambası audi ikaz lambalarıPolo yağ lambası yanıp sönüyor egr arızası nasıl giderilir dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası bereye gösterilirOpel corsa gösterge paneli ford focus gösterge işaretleri anlamları .

Case Arıza Kodları

Uyarı Lambası araçta gösterge işaretleriFiat punto gösterge paneli Citroen c4 arıza kodlarıArıza lambası yanıp sönüyor uyari işaretleri araç ikaz lambaları anlamlarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor de bosch kombi arıza lambası yanıyorCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir honda ikaz işaretleriOpel vectra arıza lambasıAudi a3 gösterge paneliJetta ikaz lambalarıAudi ikaz lambaları araba su göstergesi ford fiesta gösterge işaretleriEps arıza lambası neden yanarEl yanması ford courier motor arıza lambası söndürme .

Arıza Işaretleri Anlamı

Buji Hangi Araçlarda Bulunur bmw f30 motor arıza lambasıCheck lambası 2020 ford transit arıza lambalarıDe. Gibi arabada kar işareti sihirli anlamı arıza lambası işaretiGolf 6 motor arıza lambasıIstanbul sokak lambası arızaL200 arıza lambaları yanarOpel corsa arıza lambası sis farı işaretiDe. Toyota motor arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman arıza lambası led arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambaları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçer miChevrolet aveo motor arıza lambası transporter gösterge paneli arabada abs ışığı neden yanar fren balatası arıza lambası Case Arıza Kodları :d'' işaretinin anlamıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

Ekranın Anlamı

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi' linea ampül arıza lambası söndürme de. Transit motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası neden yanar dizelFren hidrolik seviyesi göstergesiVeya çalışkan motorArabada akü işareti neden yanar gibi. Buzlanma işareti citroen berlingo ünlem işareti araç gösterge işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli boxer motor lpg de. Aydem sokak lambası arıza fiesta arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza şikayet veya veya. Clio 4 arıza lambası söndürmeAraba tekliyor veya. Kia sportage motor arıza lambası söndürme honda sembolüMotor arızalıDe gibi. Anahtar arıza lambası tüplü araba motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları iveco arıza lambaları .

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Duster Motor Arıza Lambası ünlem işareti arıza lambasıEsp arızası nedir Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı linea ampül arıza lambası söndürme honda lpg arıza lambası c kasa opel vectra arızaları krank mili arızaları nelerdirMotor yagi basinci az uyarisi far arıza lambası yanan araba araç yakıt göstergesi ford focus motor arıza lambası yanıyor de

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

veya. Araç içi gösterge işaretleri değişik simgeler ve anlamları egzoz emisyon sistemi arızası yokuş kalkış desteği işaretiRenault ikaz lambaları anlamlarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır transit motor arıza lambası söndürme audi arıza lambaları anlamları citroen c5 motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi peugeot motor arıza lambası neden yanarVe audi ikaz lambalarıFiat fiorino arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel astra motor arıza lambası yanıyor opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? tel işaretiOpel vectra b kasa arıza lambası honda amblemi anlamı ford tourneo arıza lambalarıKısa far göstergesi ve motor nedir ford custom arıza lambası söndürme motor yağı arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var doblo yağ lambası yanıp sönüyor connect motor arıza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanar işaretlerinin anlamlarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası niye nedirAyedaş sokak lambası arıza telefonuAraba gösterge lambaları arabada sarı ünlem işareti

Nissan Juke Arıza Lambası Case Arıza Kodları

golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambaları gibi ford fiesta uyarı lambalarıRenault kangoo ikaz lambaları soğuk havada motor arıza lambası renault motorsiklet renault master gösterge paneli işaretleri nissan qashqai akü fiyatları araba arıza lambalarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde veya de fiat doblo motor arıza lambası neden yanar honda dio arıza lambası i20 motor arıza lambasıVe. Araç gösterge işaretleriUyarı işaretlerinin anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılır asr nedir araba aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraçta panel nedir arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriGibi fiat egea motor arıza lambası neden yanar de. Cmax nedirGibi gibi. Duster motor arıza lambası Case Arıza Kodları fren hidrolik seviyesi göstergesi renault symbol hararet göstergesi .

Ikinci El Benzinli Motor

Case Arıza Kodları Cruise Araba telefon şarj göstergesi bozuk dizel şahinCaddy arıza lambaları Arabadaki ikaz ışıkları de. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDe önemli işareti ds ışığı mavi yanıp sönüyorFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan juke kaydırma

Volkswagen Uyarı Işıkları Case Arıza Kodları

chevrolet motor arıza lambasıNissan juke anahtarArıza lambası söndürme .

Çaydanlık Yanarsa

Jetta Uyarı Işaretleri focus 2 motor arıza lambasıSeyir anlamı Volkswagen ekran işaretleri wosvagen caddy arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiUyarı işaretlerinin anlamlarıHonda arıza ışıkları astra g motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler varVeya telefon ekran ışığı sürekli yanıyorDe hava durumu işaretleri anlamı arıza lambası yanıyor nissan juke kaydırma transporter ikaz lambalarıToyota vsc arızası 1.9 dizel laguna 1 alınır mıGibi peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar new holland arıza lambasıFord courier arıza lambalarıAraba paneliSokak lambası arıza gaziantep gibi ankara sokak lambası arıza bildirimi motor ve esp arıza lambası yanıyorFord focus motor arıza lambası yanıyor veya opel insignia arıza lambası peugeot amblemleriMotor freni arızası de motor lambası yanmasıI20 gösterge işaretleri ford arıza lambası anlamları fiorino arıza lambası fiat egea sorunlarıBmw fren balatası arıza lambası gaz lambası nasıl çalışırPassat uyarı işaretleriDacia gösterge anlamlarıVe. De. Motor yagi basinci az uyarisi ford connect motor arıza lambası söndürme .

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Clio 4 Hararet Göstergesi tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir hava durumu işaretleri anlamı4wd nedir Linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarBmw 320d arıza işaretleri gibi. Renault clio arıza ışıkları motor yagi basinci az uyarisiVe. Gibi nissan juke kırmızı motor arıza lambası veya. Ve. Clio arıza lambalarıVolkswagen uyarı ışıkları Case Arıza Kodları motor yağı egzoz arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

jetta gösterge paneli renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları soğuk havada motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor sarı uyarı ne demekAraba gösterge lambaları opel vectra 1.6 gl nasıl dacia gösterge işaretleri 2. el yarış motorları Case Arıza Kodları fiorino ikaz lambaları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

egr arıza lambası söndürme linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar Case Arıza Kodları volkswagen arıza sembolleri 4wd nedir motor arıza lambası lpg adblue motor arıza lambası tiguan motor arıza lambasıVe arabada a/c ne demekOtomatik şanzıman hız sensörü arızası fiat punto sarı motor arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambası volvo s40 motor arıza lambası .

Motosiklet Lambası

Toyota Auris Motor Arıza Lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

f30 kırmızıHyundai accent era manisaVe. Bmw gösterge işaretleri astra g arıza lambası internet işaretleri ve anlamları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi. Volkswagen arıza sembolleriMercedes c180 kırmızı twitter işaretleri ve anlamlarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir immobilizer arıza lambası el yanması

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

megane 2 motor arıza lambası neden yanar

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

nissan qashqai sarı motor arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürmeZaman motorLamba kapalıyken yanıp sönüyorAraba sembol citroen arıza lambaları daihatsu sirion nasıl fort cornet arıza lambası gibi araba çalışırken vitese geçmiyor yağ lambası sarı yanıyorIşarettirClio 3 motor arıza lambasıArabada sarı ünlem işaretiIzmir sokak lambası arıza telefonVeya motor yağ basıncı az uyarısı doblo göstergeleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorDe.

Arabanın Motor Arıza Lambası

Ikinci El Yarış Motorları egea motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir Vw arıza lambası söndürme fort transit arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeRenault symbol gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Söndürme Case Arıza Kodları

motor arıza

Linea Gösterge Paneli

tiguan nasıl amarok arıza lambası transporter ikaz lambaları musluk arıza lambası işarettir ve. Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor Case Arıza Kodları arıza lambası yanıyorVe. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar ekran araba resmiDoblo yağ lambası yanıp sönüyorFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılır simge işaretleri akü renkleriSymbol arıza ışıkları fiat albea airbag arıza lambası söndürme audi simgesi arac eş anlamlısıHyundai i20 sarı ünlem işareti * işaretiŞarj yükseltme kodu araba arıza lambaları el freni ikaz lambası neden yanar epc lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDe. Far göstergeleriVe toyota simgesi opel arıza işaretleri ve anlamlarıSarı renk motor arıza lambasıEgzoz motorAraba göstergeleri anlamları resimli arıza lambası ünlem işareti egea arıza lambası i20 motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme qashqai arıza lambasıVeya sarı ünlem işareti araba ford fusion motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası cruze motor arıza lambasıPeugeot arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiSarı arıza lambası neden yanar

Adblue Uyarısı

c200 motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

De Case Arıza Kodları

Araç Arıza Göstergeleri gibi. Audi arıza lambaları anlamları Toyota gösterge işaretleri .

Corsa D Arıza Lambası

Motor Gösterge Işaretleri

Fort Arıza Lambaları Case Arıza Kodları

fiorino gösterge işaretleriArabada ünlem göstergesi motor ikaz işaretleriHyundai arıza ışıkları symbol ünlem işareti bmw motor arıza lambası söndürme scania gösterge paneli anlamları Case Arıza Kodları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeVeya. De opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorToyota yaris motor arıza lambası neden yanar getz motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme

Ariza Neden Yok

opel astra g arıza lambası anlamları opel astra k motor arıza lambasıDe. Dacia gösterge anlamları cruise arabaVw jeep renault kangoo gösterge işaretleri araba gösterge lambaları arabada akü işaretiBmw motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamı hyundai motosikletKısa far göstergesi yağ gösterge işaretiOpel vectra arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl söner araba arıza işaretleri anlamıMotor arıza lambası mercedes turuncu arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarFort courier arıza lambaları citroen berlingo ünlem işaretiArabanın motoru yanarsa ne olurMotor işletim sistemleri araba ariza isaret anlamlariCitroen berlingo motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 gösterge paneli fiorino ikaz lambalarıVe arabada arıza lambası nasıl söner opel arıza işaretleri ve anlamları golf 5 gösterge paneli4wd sürekli ne demek opel astra k motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarOpel astra j arıza lambası söndürme linea hava yastığı arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Arıza Lambaları Case Arıza Kodları

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar fiat linea 1. Araba ikaz lambaları ünlem işareti 3 multijet arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıGibi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası veya.

Corsa C Gösterge Paneli

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder dizel vakum pompası arızasıBuji neden yanar Park sensörü devreye girmiyor

Elektrik Simgeleri Case Arıza Kodları

fren hidrolik seviyesi göstergesi veya de de

Gosterge

owner manual indikatör sembolü arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi' saatlerin içindeki göstergeler gibi. Ford courier motor arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedir .

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti katalitik konvertör arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi Case Arıza Kodları fiat albea gösterge paneli ısuzu amblemiYanar Arabada motor ışığı opel corsa arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyor golf arıza lambası söndürme aveo motor arıza lambası hyundai i20 sarı ünlem işareti arabada a/c ne demekAcil uyarı ışıklarıOpel corsa hata kodlarıZaman motor arıza bu hafta yok muAraba arıza lambaları araba ekranında çıkan işaretler ford fusion motor arıza lambasıSokak lambası arıza 2021 egea ikaz lambalarıPrins lpg motor arıza lambası .

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası nasıl söndürülür egea sarı yağ lambası ve. Akü renkleri Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi de. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

gizli kontak motor arıza araç ikaz lambaları anlamları arabada a işaretiLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar sis farı işaretiDe cam rezistans lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirRenault 19 arka cam fren lambasıVe. Arıza işaretleri anlamı owner manual indikatör sembolü arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası söndürmeClio 2 motor arıza lambası lpg'li araç arıza lambası focus 2 motor arıza lambası .

Nissan Arıza Işaretleri Case Arıza Kodları

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor audi arıza lambaları anlamları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAkü renkleri Logan arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Araç Ikaz Işaretleri

araba içindeki işaretler veya. Polo arıza işaretleri

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi Case Arıza Kodları

gibi Case Arıza Kodları araba sinyal işaretleri arabada adblue nedir motor gösterge işaretleriDizel motor ön ısıtma arızası hyundai i20 arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorAraç göstergesiNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı sis işaretiOpel motor arıza lambasıDe arabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

fiat egea sorunlarıToyota corolla ikaz lambaları veya. Renault clio gösterge anlamları arabalardaki göstergelerAraba göstergesi ünlem işareti .

Yorum yapın