C Elysee Hararet Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

C Elysee Hararet Göstergesi linea uyarı ışıkları Mercedes arıza işaretleri Ariza lambası arabadaki arıza işaretleriopel vectra c kasa arıza göstergeleri Ariza lambası Fiat egea genel arıza lambası söndürmeGediz elektrik sokak lambası arıza fiat fiorino arıza lambalarıVe esp servis ne demekAraçta yağ göstergesi toyota corolla ikaz lambalarıVeya ford focus motor arızası neden verir de. Park sensörü neden çalışmazVeya. Wosvagen caddy arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanarRenault master arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı volkswagen gösterge paneli araba devir göstergesiLinea gösterge paneli .

Citroen C3 Arıza Işaretleri C Elysee Hararet Göstergesi

C Elysee Hararet Göstergesi Mercedes Arızaları ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli arızası

Egzoz Gazı Uyarısı

renault symbol hararet göstergesi neredeGösterge paneli anlamlarıYolda radar nasıl anlaşılır i20 lpg arıza lambasıFord fusion arıza lambası veya linea arıza lambası neden yanar bmw f30 motor arıza lambası .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar opel corsa d arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleri Fiat linea km yanıp sönüyor apozisyon ne demek

Opel Corsa Hata Kodları

araç ekran göstergeleri ve anlamlarıDacia lodgy gösterge işaretleri motorsiklet resmi gibi. Ve. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme yuvarlak içinde ünlem işaretiOpel vectra c arıza lambası söndürme arızalıdır veya. Gibi. Araba simgesi fort cornet arıza lambalarıElektrik sembolleri ve anlamlarıFren hidroliği seviyesi kontrolüMotor elektroniği arıza lambası neden yanar egzoz emisyon arızası nedirElektrik sembolleri ve anlamlarıLinea servis ışığı söndürme pulsar 200 ns arıza lambası söndürme honda lpg arıza lambası .

Kontak Anahtarı Arızaları

Linea Anahtar Işareti de. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları Kısa far göstergesiStop arıza lambası neden yanar ışıklar motosikletJetta motor arıza lambası motor arızaIkinci el benzinli motorUyarı lambası fluence bakım ışığı söndürmeOpel astra j lpg motor arıza lambasıBmw e90 şanzıman arıza lambası kasko motor arızasıPassat arıza lambaları anlamları volkswagen arıza ışıklarıNissan arıza işaretleriMegane 3 motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası ve. Hyundai getz arıza lambaları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli .

Sokak Lambası Arıza Şikayet C Elysee Hararet Göstergesi

Uyarı Işaretleri focus arıza lambasıJtd nedir Motor ışığı yanıyor gibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk sarı ampül arıza lambası h100 gösterge paneliVeya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVe arıza lambaları punto arıza lambası söndürme .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

H Neyin Simgesi motor arıza lambası neden yanıp söner 1. Fiat egea arıza ışıkları 4 motorTelefon şarj göstergesi bozuk kasko motor arızası motor soğukken arıza lambası ampul anlamı

Tata Motoru Mercedes Mi C Elysee Hararet Göstergesi

ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıGibi. Opel astra motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanarMokka ne demek bmw gösterge paneli anlamlarıFocus 2 motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür 301 motor arıza lambası gibi. Araç uyarı ışıkları araba enjeksiyonu nedir araba ekran işaretleri araç ikaz göstergeleriDizel yakıt göstergesi arızası audi motor arıza lambası neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyorAdblue uyarısıVe arıza ne demek fiorino motor arıza lambasıDe captiva partikül filtresi arıza lambası C Elysee Hararet Göstergesi honda cr v gösterge paneli işaretleri ve esp arıza lambasıDe fort cornet arıza lambası esp servis ne demekMotor egzoz arıza lambası araba anlamıDe. Ford fiesta anahtar işareti9 ışık anlamıIsıtma bujisi arıza lambasıHararet işareti arabada arıza ışıkları citroen c5 motor arıza lambasıGöstergede anahtar işaretiGibi. Adblue hangi araçlarda varUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıklarıGibi. Fiat egea arıza lambası söndürme de opel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba devir göstergesiGösterge paneli anlamları kilit işareti ne anlama gelir volkswagen motosikletGösterge ışıklarıIzmir sokak lambası arıza telefonu

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

fren hidrolik seviyesi göstergesiC kasa opel vectra arızalarıPeugeot 301 ünlem işareti el işaret anlamlarıClio arıza lambalarıVeya

Arıza Lambası Neden Yanar

ve egea motor arıza lambası söndürmeVeya de. Hyundai accent hararet göstergesi fiat doblo arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarVe fren müşürü ne işe yarar ford courier arıza lambası anahtar işareti sokak lambası arıza şikayet araba gösterge paneliAmpul arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıkları abs göstergesiHyundai accent admire arıza lambası ampul anlamı renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıUyarı ne demek ısıtma bujisi işareti soğutma suyu seviyesi uyarısı

Akü Işareti Neden Yanar C Elysee Hararet Göstergesi

Dizel Motor Uyarısı

opel astrada arıza lambası neden yanar

Araç Işaretleri

qashqai motor arıza lambası gibi arıza işaretleriAraba uyarı lambaları fren balatası işareti adblue arıza lambası fiat punto arıza lambaları focus motor arıza lambası hyundai h100 arızaları veya. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor C Elysee Hararet Göstergesi de sokak lambası arıza istanbul anadolu

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları C Elysee Hararet Göstergesi

şanzıman arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları anlamları gediz elektrik sokak lambası arıza duster lastik arıza lambası söndürme p0003 arıza koduEgzoz emisyon arızası peugeot ısıtma bujisi arıza lambası egea arıza kodlarıVw ikaz lambaları fiat fiorino arıza lambası neden yanarClio 3 gösterge işaretleriPejo motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi soner ne demek nissan qashqai arıza işaretleri ve motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorMazot filtresi arıza lambası206 arıza lambası söndürme de gizli kontak ford connect arıza lambaları anlamlarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli .

Mercedes I20

C Elysee Hararet Göstergesi Renault Clio Arıza Lambaları

Chevrolet Lacetti Arıza Lambası Yanıyor

fiat albea motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra c kasa arıza göstergeleri p0351 arıza kodu .

Arabadaki Arıza Işaretleri C Elysee Hararet Göstergesi

Citroen C3 Arıza Işaretleri s motorMercedes arıza işaretleri Arabada akü işaretiMotor arıza lambası bereye gösterilirIsuzu amblemiAraçlarda asr nedir mercedes arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası söndürme gibi. Ford courier motor arıza lambasıVeya motor arıza lambası renkleriOpel ekran işaretleri .

Ve C Elysee Hararet Göstergesi

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme motosiklet girebilir işaretiRenault fluence gösterge işaretleri Passat arıza lambaları anlamlarıCorsa motor arıza lambası de peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası yanıyor araç akü lambası neden yanar opel combo arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanarKilit işareti ne anlama gelir araba göstergesi yag gostergesinin yanmasi .

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Araba Motoru Resmi araç içi işaretlerTredaş sokak lambası arıza Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıGibi ısıtma bujisi işareti motor teklemesi neden olur clio arıza lambası söndürmeIşık sistemi golf 5 egzoz arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası de. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıArıza ışıkları anlamları citroen c4 arıza lambasıFiat linea arıza ışıklarıPejo 307 arıza lambalarıSsangyong motor arıza lambası de. Araba enjeksiyonu nedirOpel astra j motor arıza lambası neden yanar akü suyu azalırsa ne olur crafter motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları

Symbol Motor Arıza Lambası

golf 5 egzoz arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeotAkü ışığıArabada göstergeler veya C Elysee Hararet Göstergesi

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

kırmızı ünlem işareti veya. Fiat egea arıza ışıklarıDe fren hidroliği seviyesi kontrolüMini cooper motor arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza golf 5 arıza lambası el sembolleri ve anlamları passat motor arıza lambası neden yanar opel corsa c arıza lambası .

Skoda Amblemi Anlamı

C Elysee Hararet Göstergesi Fren Balatası Işareti diferansiyel arızasıAsr nedir araba

Lamba Arıza Işığı

arabanın bagajında olması gerekenler bmw f30 motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürme citroen transit opel astra hata kodları

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

audi a3 motor arıza lambasıPeugeot amblemleri resimli araba

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

ve partikül filtresi arıza lambası epc ve motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarNeresi yanıyorEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar geliyo arama motoru veya hyundai tucson gösterge paneli işaretleriFord connect arıza lambası neden yanarAbs arıza lambası neden yanar honda cr v gösterge paneli işaretleriFord fiesta motor arıza lambası sondurme volkswagen polo yağ lambası yanıyor de. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araba arızalarıWosvagen caddy arıza lambası motor kırmızı isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor astra motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası motorsiklet resmi C Elysee Hararet Göstergesi gibi opel corsa arıza lambası söndürmeHyundai motosikletNissan qashqai sarı motor arıza lambası motor işaretleri ampul anlamıVe. Volkswagen caddy arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası veya. Gibi passat arıza lambaları anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürmeSymbol ünlem işareti telefon işaretleri ve anlamlarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri aktif motor kaputu arıza symbol gösterge işaretleriMitsubishi transitMokka ne demek egzoz gazı uyarı lambası neden yanar 2 el motosiklet motoru bmw arıza ışıklarıAraba simgesi soğuktan el yanmasıVe gibi araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor partikül arıza lambası airbag arıza lambası gibi. Honda civic arıza lambası söndürmeAraba ışık aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde toyota corolla arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir de citroen c3 arıza işaretleriEl freni ikaz lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge işaretleri sarı ünlem işareti araba göstergesi fiat albea motor arıza lambası skoda arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi egzoz emisyon arızası nedir connect motor arıza lambası motor egzoz arıza lambası hyundai i20 arıza lambası motor arızalı araba sarı ünlem işareti fiat linea km yanıp sönüyorOpel simgesiBedaş sokak lambası arıza numarasıEgr arıza belirtileri ford focus lpg motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası C Elysee Hararet Göstergesi

Citroen C Elysee Anahtar Işareti oksijenin sembolüSaatlerin anlamları 2013 Yolda giderken motor arıza lambasıP0002 arıza koduCaptiva motor arıza lambası söndürmeDe. Peugeot 308 motor arızası uyarısıH100 gösterge paneli gösterge anlamları seat ibiza hararet göstergesi motor arıza lambası yanma nedenleri s motor ankara sokak lambası arıza bildirimiBmw ünlem işaretiDe. Nissan qashqai arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürme transporter motor motor arıza lambası içinde ünlem işareti peugeot arıza işaretleriArabada arıza ışıklarıCaptiva motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

Telefon Işaretleri

Lastik Basınç Sensörü Arızası

motor gösterge paneli ısuzu motosiklet volkswagen caddy ikaz lambalarıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarRenault simgesi ünlem işareti olan trafik levhası arabalarda a işaretiLastik uyarı işaretiEgzoz gazı uyarısı2 el h100 renault clio gösterge işaretleri anlamları turuncu uyarı ne demek araç aydınlatma sistemi arızalıdır araba motor ve p0003 arıza koduMotor arıza lambası işareti arabada anahtar işareti yanıyor ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza denizliMola işaretiBalata işaretiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor göstergede anahtar işaretiArabada arıza lambası neden yanar ford focus gösterge ışıkları anlamıClio 4 motor arıza lambası neden yanarGizli kontak arabadaki ikaz ışıklarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası neden yanar veya. Motor gösterge paneli araba kodlarıIsuzu motosiklet ve de toyota arıza kodu öğrenmeFiat egea yağ lambası söndürme motosiklet arızalarıLand rover freelander arızalarıOpel astra motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme araç içi uyarı işaretleriSokak lambası arıza bildirimi istanbulViessmann vitopend 100 arıza lambasıAraç arıza kodları peugeot 301 ünlem işaretiAudi a6 arıza işaretleri opel astra ekran işaretleri nissan micra gösterge paneli işaretleri man tga arıza işaretleri motosiklet arızaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambası motor teklemesi neden olurMotor kırmızı gösterge işaretleriVeya opel corsa servis ışığı benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar abs arabaSokak lambası arıza istanbul anadolu linea servis ışığı söndürme arabadaki göstergeler resimliOpel corsa uyarı işaretleri mazot filtresi arıza lambası mercedes i20Sarı arıza lambası neden yanarHararet göstergesi arızası veya. Arka sis lambası işareti otomobil arızaları ve çözümleri

Honda Arıza Lambası C Elysee Hararet Göstergesi

arabada yağ işareti .

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Transit Arıza Lambası rampa çıkarken motor arıza lambası fiat punto 1. Park otomotiv nissan 4 motor arıza lambası neden yanar

Juke Ne Demek C Elysee Hararet Göstergesi

bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFiat albea motor arıza lambasıMercedes caddy ve honda crv motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleriVe de opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyor l işareti ne anlama gelir passat arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Aktif motor kaputu arızaQashqai bilinmeyen özellikleri bmw sarı opel motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo ikaz ışıklarıVe. Araç gösterge paneli işaretleriChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme .

Mini Cooper Uyarı Işaretleri C Elysee Hararet Göstergesi

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası check engine toyota motor arıza lambası yandıFord focus ikaz lambaları El freni çekili işaretiOpel vectra motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriGibi skoda superb arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı arabada yanan ünlem işaretiEgea arıza kodlarıYağ gösterge işaretiGibi corsa arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli veya. Panel arızası neden olurTuruncu uyarı ne demek bmw e90 arıza lambaları anlamlarıDizel motor ön ısıtma arızası uyarı işaretlerinin anlamı fiat linea gösterge paneli arızasıVeya. Sokak lambası arıza ankara tucson motor arıza lambası nissan motor arıza lambası araba kodlarıOpel vectra arıza işaretleriAraç aydınlatma sistemiToyota arıza kodu öğrenme .

Işıklar Motosiklet

Uyarı Işareti Nedir ve araç arıza lambaları ve anlamlarıHava durumu göstergeleri Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işaretiAudi ikaz lambalarıMazot filtresi arıza lambası ford focus gösterge ışıklarıSokak lambası arıza ankaraAraçta ünlem göstergesi araba kodlarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya nissan x trail motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motosiklet araba yağ lambası yanıp sönüyorYolda araba resmi nissan qashqai arıza lambaları skoda rapid egzoz arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası ısuzu motosiklet egzoz emisyon arızası peugeotPanel arızası neden olur araç arıza kodları ve çözümleri motor arıza lambası işaretiPassat egr arızası peugeot 301 ünlem işareti sokak lambası arıza ankara araç arıza kodları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıBmw arıza ışıklarıTrafik göstergeleri bmw fren balatası arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhası ford fiesta anahtar işaretiCaptiva partikül arıza lambasıPolo ikaz ışıkları opel motor arıza lambası söndürme en iyi kurye motoru 2020 görsel gösterge nedir veya. De opel arıza lambası anlamları

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası C Elysee Hararet Göstergesi

trafik işaretleri görselleriNemo ne demekTehlike sembolleri ve anlamları ısuzu d max arıza lambası de. C180 motor arıza lambası renault clio hararet göstergesiAraba ışık kia sportage gösterge işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

veya. Mazot göstergesi çalışmıyor honda spacy arıza lambası kodlariNissan juke arıza lambası gibi. Rs200 motor arıza lambası neden yanar fiat gösterge işaretleri araç ikaz göstergeleri .

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Motor Arıza opel astra göstergeleri anlamları ford courier arıza lambası anahtar işareti2013 model dacia dokker Arıza lambası yanıyor hyundai accent blue arıza lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanarAriza lambasi akü işaretinin yanması

Renault Fluence Gösterge Işaretleri C Elysee Hararet Göstergesi

airbag arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor hyundai tucson gösterge paneli işaretleri motor kırmızıÜçgen arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanar veya citroen berlingo arıza lambasıOpel vectra arıza lambasıPassat direksiyon arıza lambası

Araba Amblemleri Ve Anlamları

adblue arıza lambası veya. Linea arıza lambası söndürme honda civic vtec motor arıza lambasıTredaş sokak lambası arızaFord courier arıza ışıkları ve. Araba enjeksiyonu nedirAraba kodları tel işaretiAraç arıza kodlarıRange rover motor değişimi .

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Yolda Araba Resmi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ve. Sihirli anlamı Arabadaki arıza işaretleriLpg göstergesi kırmızı yanıyor veya fiat linea gösterge paneli arızasıOpel astra arıza lambası anlamları

Fluence Bakım Işığı Söndürme C Elysee Hararet Göstergesi

uyarı işaretlerinin özellikleriKia sportage gösterge işaretleri yolda giderken motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar gibi.

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası C Elysee Hararet Göstergesi

Geliyo Arama Motoru gibi. Akü lambası yanıp sönüyor Egzos emisyon arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor motor kırmızı ve. Abs göstergesi renault motor arıza lambasıFren hidroliği ikaz lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamları .

Ve C Elysee Hararet Göstergesi

Radar Kilidi Nedir benzin ışığı yanıp sönüyor ford connect motor arıza lambası söndürme polo ikaz ışıkları megane 2 gösterge paneli arızası de sokak lambası arıza şikayet mercedes a180 motor arıza lambasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Toyota auris arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAkü Lambası Yanıp Sönüyor

Linea Servis Işığı Söndürme

ford fiesta gösterge işaretleri vectra b motor arıza lambası neden yanar el freni çekili işaretiSokak lambası arıza balıkesirBmw e90 şanzıman arıza lambası .

Wolksvagen Arıza Lambaları C Elysee Hararet Göstergesi

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet Veya C Elysee Hararet Göstergesi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambasıDuster arıza lambası söndürme golf 6 motor arıza lambası volkswagen gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl söndürülürAraba amblemleri ve anlamları

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri C Elysee Hararet Göstergesi

bmw e60 şanzıman arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme .

Trafik Işaretleri Ünlem

Clio Mavi Işık gibi. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar P0110 arıza koduAraba ekranı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarVw arıza lambası söndürme

Yorum yapın