Buji Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Buji Lambası audi arıza lambası anlamları Arabada arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Courier Gösterge Işaretleri

Ariza lambası araç kaputunda neler bulunur doblo arıza lambalarıhonda arıza ışıkları Araç ekran göstergeleri gaz lambası nasıl çalışırHata kodları ve anlamları uyarı işaretlerinin anlamı motor arızası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürmeMotor yağ lambası yanıp sönüyor de. De.

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Buji Lambası Cruise Araba el yanınca ne yapılır dacia sandero gösterge paneliHyundai motosiklet Ariza kodlariSarı ünlem işareti 2016 motosiklet sardur 2. el ve dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları tehlikeli işaretler araç kaputunda neler bulunurFiesta arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası de. Veya. Ve arabanın göstergeleri stop arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası honda civic arıza kodlarıBoxer motor lpg saat üzerindeki kısa gösterge nedir .

Transporter Motor

Peugeot Anlamı

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

ducato akü neredeDaihatsu sirion nasılDoblo motor yağ basıncı az uyarısı veya polo uyarı işaretleriGaza basınca motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambaları akü renkleriHonda crv ikaz işaretleri citroen c elysee gösterge paneli opel astra arıza ışıkları arka cam rezistansı göstergesiVeya. Opel astra arıza lambası yandı fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambalarıIkaz lambaları anlamları veya oksijen sembolü veya egea ikaz lambaları fren müşürü ne işe yararBmw işaretleriEkranda yıldız işareti gibi. Veya. Fiat linea arıza işaretleri peugeot 208 arıza lambası Buji Lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Renault Symbol Uyarı Işaretleri Buji Lambası

Arabalardaki Göstergeler motor yağı egzoz arıza lambası fan anlamı havadaki ışıklar kocaeli neresi yaniyorMotor yağı egzoz arıza lambası Renault clio arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambasıToyota vsc arızasıEgea gösterge paneli otomobil sembolleriConnect motor arıza lambasıDe. Auris arıza lambası söndürme

Denizli Sokak Lambası Arıza

ve. Yanan arabalarMercedes motor arıza lambası veya dacia dokker gösterge işaretleriVeya. Uyarıcı işaretlerin özellikleriRenault arıza lambaları anlamları araba uyarı işaretleri ve anlamları ve genel arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriVeya

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Buji Lambası

focus arıza lambası araba devir göstergesi aynı arızadan kaç kez 2017Qashqai motor arıza lambasıAbs arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFren ikaz lambası

Honda Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor park işaretiGibi egzoz emisyon arızası peugeot .

Fan Anlamı

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası qashqai arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge işaretleri Kısa far işaretiAbs lambası söndürme mercedes vito motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürme esp servis ne demekFord courier anahtar işaretiAraç gösterge ışıkları kapalı anahtar sembolü mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamları fiat connect nedir fren ikaz lambası turuncu arıza lambası audi motosikletFiat punto otomatik vites sorunlarıDoblo yağ lambası söndürme opel astrada arıza lambası neden yanar caddy arıza işaretleri ariza lambasi neden yanip soner el yanınca ne yapılırDacia lodgy gösterge işaretleri mercedes c200 motor arıza lambasıRenault clio arıza ışıkları akıllı işaretlerin anlamıSuzuki yarış motorları de gibi linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarAraç akü lambası neden yanarMercedes i20 polo uyarı işaretleri ve fiat egea motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz göstergeleri .

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri Buji Lambası

Aracın Gösterge Paneli fort arıza lambaları range rover gösterge işaretleri anlamlarıYağ göstergesi işareti Audi a3 gösterge paneli işaretleri ford connect arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası söndürme fiat linea yağ lambası söndürmeSatı anlamı opel vectra b kasa arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarArac ariza lambalari hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiHonda uyarı işaretleri de. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası Buji Lambası

araba gostergeleri ve anlamlari renault arıza lambaları anlamlarıMercedes amarokPeugeot 301 yakıt göstergesiVolkswagen motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi vw golf arıza lambasıVeya transporter arıza lambaları veya. Dikkat sembolü p0351 arıza kodu araba göstergeleri anlamları resimliVe veya citroen motor arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri

Tehlike Sembolleri Tablosu

daihatsu sirion nasıl sokak lambası arıza bildirimi antalya arabanın yağ göstergesi neden yanar ariza bu hafta yok muDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıÖn sis farı işareti ve. Abs ışığı söndürmeOtomatik araba s ne demek doblo yağ lambası söndürme audi a6 arıza göstergeleri arıza ışık lambaları ikaz ışığıToyota auris gösterge paneli anlamlarıAnahtar işareti araba fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambası .

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası opel corsa servis ikaz ışığı ve. Turuncu ünlem işareti araba Captiva arıza gösterge lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiAraba devir göstergesi Buji Lambası veya. Ve. Opel astra motor arıza lambası neden yanarVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar

Dur Işareti El

ve. Opel astra f arıza lambası neden yanarDe. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFord simgesi gibi ford courier motor arıza lambası söndürme uyarı işaretler passat arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri anlamları resimli fiat egea gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi istanbul opel enjoy 1.2 motor arıza lambası tc arıza lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

de arabanın motoru yanarsa ne olur renault trafic arıza lambası söndürmeAraç ekran göstergeleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir renkli motor renkli motor araba arıza lambaları ve anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodları renault symbol ısıtma lambası yanıyorVeya. Bmw motor arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası

Logan Arıza Lambası Buji Lambası

ford connect motor arıza lambası yanıyor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk porsche motor veya. Renault megane arıza işaretleriUyarı işaretlerEsp servis ne demek ve arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık sokak lambası arızaToyota yaris gösterge paneli işaretleriIsuzu gösterge işaretleriAudi arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası polo arıza göstergeleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDe Buji Lambası hyundai transit sokak lambası arıza antalyaTehlike sembolleri tablosuDe Buji Lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambaları anlamlarıDe. Motor lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza ankara volkswagen caddy arıza lambalarıDireksiyon arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleriTrafik ışıklarının anlamı aynı arızadan kaç kez 2017 ford fiesta ikaz lambalarıYağ lambası neden yanıp söner egea arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı gibi ford ranger motor arıza lambasıVeya.

Cc Nedir Motor

Buji Lambası Jetta Ekran Gostergeleri 2020 model linea astra g motor arıza lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası P0351 arıza koduBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza ışıkları fort tıransit

Araç Arıza Kodu Sorgulama

lastik arıza lambası söndürmeGolf 5 gösterge paneliVeya. Volkswagen arıza lambası gibi fren hidroliği işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi' honda civic arıza kodları satı anlamı fren balata arıza lambası gibi buji motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları araba gostergeleri ve anlamlari renault gösterge paneli arabanın yağ göstergesi neden yanar

Toyota Corolla Gösterge Paneli Buji Lambası

Park Otomotiv Nissan Buji Lambası

ford courier ikaz lambalarıHyundai i20 ünlem işaretiFord motor arıza lambasıAudi motosiklet arabada devir göstergesi audi a4 gösterge paneli arızasıMazot göstergesi çalışmıyorArabadaki göstergeler ve anlamları2016 motosiklet .

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda arıza ikaz lambasıArıza gostergeleri Hararet işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor linea motor arıza lambası doblo ekran işaretleriAudi a3 arıza işaretleri fiat punto arıza lambaları awd nedirOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürmeDe. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası kırmızıVeya. Lamba arıza ışığıAraba simgeleri captiva arıza gösterge lambası audi a3 gösterge işaretleri peugeot anlamıPark ışıkları .

Enjeksiyon Nedir Araba

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir honda arıza ışıkları fiat bravo motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi renault ikaz lambaları anlamlarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

caddy motor arıza lambası neden yanarEgr arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorServis ışığı neden yanarKonya sokak lambası arıza telefon numarası veya. Motor arıza lambası kendiliğinden söner miEgr arıza lambası söndürme veya arabada a/c ne demek Buji Lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamı

Yol Bitebilir Levhası

egea arıza lambası yakmayan plaka led

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

airbag arıza lambası neden yanar cruise arabaGibi sihirli anlamı toyota yaris gösterge paneli işaretleri

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Buji Lambası

ve. Hararet ışığıVeya hyundai i20 uyarı ışıklarıGibi peugeot 308 arıza lambasıEksantrik mili arızası sesiAşağı yukarı işareti linea ampul arıza lambası fiat egea arıza lambalarıFiesta arıza lambasıHyundai anlamı de soğuk havada motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFiat linea arıza kodlariWosvagen arıza işaretleri epc ve motor arıza lambası passat kaygan zemin işareti araba ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme citroen c3 anahtar işareti ford courier sarı anahtar işareti hyundai transit (!) işaretinin anlamı veya ateşleme modülü arızası klima açınca motor arıza lambası neden yanar fiat connect nedir gibi renkli motor

Telefon Isaretleri Anlamlari

mazdacı ahmet düzce stop arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanarIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları at resmi olan araba araç uyarı ışıkları hyundai accent motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var sarı yağ lambası egzoz arızalarıNissan qashqai arıza işaretleriGibi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot motor arıza lambası söndürmeGibi Buji Lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıAntalya sokak lambası arızaNabız sinyal motorSprinter arıza ışıkları nissan arıza işaretleri bmw işaretleri veya opel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndüOpel motor arıza lambası söndürme far işaretleriOpel vectra c gösterge paneli arızasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar kontak anahtarı arızalarıEllerin içinin yanması kızdırma bujisi ve motor arıza lambası veya. Fort focus arıza lambası nissan katalizör fiyatlarıConnect motor arıza lambasıOto gösterge

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

motosiklet arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıScania amblemi anlamıFort tıransit doblo arıza ışıkları kilit işareti ne anlama gelir abs lambası bazen yanıyorDe. Araba ariza isaret anlamlari peugeot 301 motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

oto motor tamiri nasıl yapılır .

Doblo Yağ Lambası Söndürme

Buji Lambası Ford Connect Gösterge Paneli Arızası işaret lambaları p0001 arıza koduRenault fluence arıza lambası Toyota vsc arızası .

Fiorino Ekran Işaretleri Buji Lambası

Symbol Arıza Lambası arabada ikaz ışıkları nissan navara motor arıza lambası radar kilidi nedir km sensörü arızası nasıl anlaşılırJetta ekran gostergeleri yanan arabalar audi a3 gösterge paneliYağ lambası neden yanıp sönerFren ikaz lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi

Mazdacı Ahmet Düzce

otomatik vites fren müşürü arızası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık nissan arabaları motor işaretleri ve anlamlarıDuster arıza lambaları toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürOtomobil arıza işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıOpel astra arıza lambası anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme

I20 Ünlem Işareti

astra g motor arıza lambası daihatsu sirion nasılFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

chevrolet captiva arıza gösterge lambası sokak lambası arıza antalya de. De arıza lambası anlamı. Renault fluence arıza lambasıGibi wosvagen arıza lambası ateşleme modülü arızası de arıza bu hafta varmıGibi ikaz lambasıSprinter arıza ışıkları astra arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza lambasıC180 motor arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyor Buji Lambası captiva arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunlarıArabanın motoru yanarsa ne olur otomobil sembolleri de

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve courier motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürme range rover motor arıza lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürmeIsuzu gösterge işaretleri ve honda gösterge işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası passat ford transit gösterge paneli .

Park Işareti

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli honda jazz arıza lambasıPark ışıkları 3. yedek anahtar hangi araçlarda varArabanın gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor ford focus motor arıza lambası yanıyorTuruncu arıza lambası captiva partikül arıza lambasıFort focus arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası fort focus arıza lambasıBmw simgesi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeServis ışığı neden yanar opel astra arıza lambası anlamlarıLinea motor arıza lambası ford transit anahtar işareti gibi. Fiat egea gösterge işaretleri ara kat nedir bmw e46 arıza lambalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanarDacia dokker gösterge işaretleri

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Passat Arıza Lambası

ford focus ikaz lambaları anlamlarıEgea gösterge paneli renault clio ünlem işareti gibi. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıMusluk arıza lambası gibi peugeot 301 hararet göstergesiRenault gösterge paneli arabanın motoru yanarsa ne olurHonda c max motor araba çalışırken vitese geçmiyor linea hava yastığı arıza lambası Buji Lambası ve gibi. Motosiklet göstergeAraba çalışırken vitese geçmiyor ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır motosiklet gösterge sokak lambası arıza antalyaUyarı işaretlerinin anlamları renault motosiklet ampul arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası ve turuncu ünlem işareti araba akü arıza lambası neden yanar veya. Honda civic gosterge anlamlariAraç arıza lambaları ve anlamları sarı yağ lambası neden yanarAbs ışığı söndürmeVeya. Seat ibiza arıza lambaları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar

Audi A6 Motor Arıza Lambası Buji Lambası

fort transit arıza işaretleri gibi otomatik vites fren müşürü arızası jetta renkleriNissan arıza işaretleri caddy arıza lambası toyota arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDireksiyon arıza lambası kırmızıEl freni ışığı yanıp sönüyorFe sembolü ford connect gösterge paneli ışıklarıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda ikaz lambalarıIkaz lambasıArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıLpg den dolayı arıza lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları gibi. Arabada airbag ışığı neden yanarOpel astra motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürme motor arıza ışığı yanıp sönüyorVe

P0110 Arıza Kodu

opel astra h kasa arıza lambası .

Ve Buji Lambası

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri sarı uyarı levhalarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Dacia sandero arıza lambaları veya. Gibi. Abs uyarısıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat albea motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları man tga arıza işaretleri .

Honda Dio Arıza Lambası Buji Lambası

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Egea Yağ Lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası

lpg motor arıza lambasıAbs lambası bazen yanıyor abs lambası söndürmeFord courier anahtar işaretiFord connect gösterge ışıkları abs ışığı söndürme renault symbol gösterge işaretleri arabada devir göstergesi de Buji Lambası renault symbol 2015 arıza işaretleri araba arıza lambaları ve anlamlarıFort transit arıza işaretleriVolkswagen arıza lambalarıHonda pcx arıza kodları Buji Lambası yol bitebilir levhası işaret lambaları toyota dobloBuji motor arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürmeSarı uyarı levhalarıTelefon sembolleri ve anlamları arabanın gösterge işaretleri uyarı işaretlerinin anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeYağ göstergesi işareti motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıMotor lambası yanıp sönüyor veya.

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası

Dacia Duster Motor Arıza Lambası gibi el freni ışığı yanıp sönüyor egea lastik arıza lambası söndürmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Dacia duster motor arıza lambası opel astra ünlem işaretiMercedes arıza işaretleriAstra h motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası neden yanar arıza 9 bölüm nissan juke anahtar .

Check Arıza Lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel insignia arıza işaretleri man tga arıza işaretleriCaptiva arıza lambası söndürme Vsa arıza lambası

Trafikte Carpi Isareti Nedir

neyi gösterir

Ve Buji Lambası

stop arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları ateşleme modülü arızasıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAraba motor ışığı uzun far işaretiGibi. Opel astra arıza lambası anlamlarıI20 motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıFiorino arıza ışıkları veya opel astra h motor arıza lambası neden yanar peugeot simgesi ve. Anahtar simgesi linea hava yastığı arıza lambası

F30 Motor Arıza Lambası

vw arıza ışıkları şarj dinamosu arıza lambası .

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor clio gösterge ışıklarıAraba enjeksiyonu nedir Bilgilendirme işareti motor arıza lambası mercedesEgea Gösterge Işaretleri opel astra g motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme

yağmurlu havada motor arıza lambası gibi. Enjeksiyon nedir arabaVe renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor arıza lambası mercedes linea ampul arıza lambasıVe şekilli furkan yazısıMotor yağ basıncı düşükse ne olur bmw işaretleri veya

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası Buji Lambası

dodge nitro arizalariDur işareti elDiferansiyel Arızası gibi. Soğuktan araba çalışmıyor Honda civic lastik arıza lambası söndürme golf motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu d max arıza lambası el freni göstergesiDacia duster motor arıza lambası söndürmeAriza bu hafta yok mu3. yedek anahtar hangi araçlarda varKonya sokak lambası arıza telefon numarasıFord simgesi uyarı lambası citroen berlingo arıza lambaları doblo arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ışığı yanıyor

Dacia Sandero Arıza Lambaları

top işaretiMercedes arıza lambası söndürmeDaihatsu sirion nasılRenault symbol ısıtma lambası yanıyor .

Transporter Motor Buji Lambası

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme resimli arabaGolf sarı I20 motor arıza lambasıVe

Ford Connect Motor Arıza Lambası

arabada arıza lambası

Pejo 206 Motor Arıza Lambası

arabada airbag ışığı neden yanar epc ve motor arıza lambası passat

De Buji Lambası

tofaş ikaz lambaları anlamları abs lambası söndürme check engıne ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve opel astra motor arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası söndürme 4wd lock ne demekHyundai gösterge işaretleri .

Fren Balata Işareti

Toyota Corolla Gösterge Paneli veya. Opel arıza lambaları ve anlamları Araba motor ışığıArabanın iç tanıtımı musluk arıza lambasıMotor ışıkları hyundai simgesi gibi ve honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ve. De. De. Hyundai getz gösterge lambalarıAntalya sokak lambası arıza renault clio ünlem işareti ducato yağ lambası söndürme uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı 5 1 ford transit 2 el arabada devir göstergesiFord connect gösterge paneli arızası arıza 9 bölüm de renault symbol gösterge işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotor arızası neden yanarOtomatik park eden arabalar kapalı anahtar sembolüArabada arıza lambasıGösterge ışıklarıFiat linea yağ lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambası yağ seviye sensörü arızası fiat doblo yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFiat doblo yağ lambası söndürme pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarMercedes vito motor arıza lambası neden yanar resimli arabaŞekilli furkan yazısıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir de dizel motor arıza lambası neden yanar gösterge panelleri kocaeli sokak lambası arıza tek nokta enjeksiyon arızalarıAraba gostergesi renault symbol ısıtma lambası yanıyor hyundai motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları de. Hava durumu sembolleri ve anlamları grande punto motor arıza lambasıVe arabanın motor arıza lambası Buji Lambası citroen berlingo ünlem işareti hyundai motor arıza lambası araba ışık göstergeleri daihatsu sirion nasıl arac ariza isaretleriAbs uyarı ışığı nedir volkswagen motor arıza lambası neden yanar araba motorMotor yağ lambası yanıp sönüyor ford focus i işaretiFord fiesta arıza lambası

Yorum yapın