Buji Göstergesi Skoda 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Buji Göstergesi  skodapeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Arıza lambası işaretleri Ariza lambası araba göstergesindeki işaretlerseyir anlamı Ariza lambası Opel astra h kasa arıza lambası sokak lambası arıza denizliHyundai h100 arızaları megane 2 gösterge paneli arızasıClio arıza lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri samsun sokak lambası arızaHyundai accent hava akış sensörü arızası renault master gösterge paneli işaretleri de işaret ve anlamlarıMotor lambası neden yanarAraba kilometre göstergesiMotor arıza lambası yanma sebepleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası tek nokta enjeksiyon arızaları gibi veya fabia arıza lambası söndürme yolda radar olduğunu nasıl anlarızElektrik arıza lambasıAlbea gösterge paneli

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? passat ikaz lambaları hyundai i20 ikaz ışıkları de. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıVe.

Ford Transit Arıza Işıkları

Buji Göstergesi En Güzel Motor Resimleri göstergede ünlem işareti nedirRenault gösterge anlamları Motor hasar riski uyarısıStilo arıza lambası arıza işaretleri anlamıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları nissan qashqai arıza ışıklarıSaat üzerindeki göstergeler gibi. Arabanın yağ göstergesi neden yanar octavia motor arıza lambası tofaş gösterge ışıklarıOpel astra arıza lambası yanıyor honda civic sistemi kontrol edin uyarısı engine malfunction ne demek de. Iveco daily gösterge işaretleri .

F30 Kırmızı

Buji Göstergesi P/S Arıza Lambası clio arıza lambaları motorsiklet arızalarıAudi motor Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ve renault gösterge anlamları mercedes arıza lambası söndürme .

Ve Buji Göstergesi

Buji Göstergesi Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin

Jetta Motor Arıza Lambası

Gibi Buji Göstergesi

Iveco Arıza Lambaları işaretleri ve anlamları opel astra g gösterge paneli işaretleriOpel mokka mı nissan qashqai mi Veya. Kırmızı motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri turuncu ünlem işareti arabaArabada arıza lambasıJetta kırmızıWolksvagen polo motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretler turuncu ünlem işareti arabaEpc ve motor arıza lambasıSeat leon arıza işaretleriArabada egr nedir yag gostergesinin yanmasi audi arıza işaretleri anlamları hyundai accent era manisaPeugeot 206 arıza lambalarıRenault gösterge anlamları focus arıza lambaları fren balatası ikaz lambası motor arıza lambası nasıl söndürülürFiesta anlamı

Araba Göstergesi

Motor Uyarı Işaretleri de. Opel mokka mı nissan qashqai mi Egea uyarı işaretleri veya.

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza Buji Göstergesi

Mitsubishi Arıza Lambası reno fiorinoRenault gösterge işaretleri

E90 Arıza Lambaları

P1300 Arıza Kodu epc ve motor arıza lambası polo veya. Renault gösterge işaretleri Servis esp opelYağ lambası sarı yanıyor skoda arıza lambalarıFren balata ikaz lambası direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero arıza işaretleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorEgea arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası honda ikaz lambalarıOpel vectra arıza lambası

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası motor soğutma suyu arıza lambasıRenault gösterge işaretleri Ve. Soğuktan el yanmasıOpel astra j arıza işaretleriVeya sym motor arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıHyundai sembolüEgzoz arızaları nissan qashqai arıza ışıklarıPejo 208 motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası söndürme

Neden Nedir Buji Göstergesi

Otomatik Vites Arıza Lambası

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Ford Focus Arıza Göstergeleri motor yağ basıncı ikaz ışığı

I20 Motor Arıza Lambası

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti honda civic arıza işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleriRenault gösterge işaretleri Motor arıza lambası nasıl söndürülür anahtar arıza lambası ve volkswagen polo arıza işaretleriFiorino motorDe veya. Opel insignia motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıCaptiva motor arıza lambası söndürmeCheck engine toyota kayseri sokak lambası arıza nissan qashqai sistem hatasıVeya. Golf 5 direksiyon arıza lambasıFord mondeo ikaz lambalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar araç arızaArabada ünlem işareti veya. Araba ikaz ışıkları anlamıKia ceed motor arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti opel astra lpg motor arıza lambası de ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıI20 arıza lambası söndürmeYag gostergesinin yanmasiStop arıza lambası neden yanar symbol arıza işaretleri mercedes esp arızası nasıl giderilir de. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıAraba yağ işareti Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarFiesta aydın mercedes işareti Buji Göstergesi hyundai accent hava akış sensörü arızası volkswagen motor arıza lambası sondurmeAraba içindeki işaretler ford courier motor arıza lambası söndürmeTiggo arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorBmw e90 arıza lambaları anlamlarıSymbol ikaz lambaları anlamlarıDizel şahin iveco daily gösterge işaretleri Buji Göstergesi toyota simgesi mitsubishi l200 ikaz lambalarıCrafter arıza ışıklarıNissan qashqai uyarı işaretleri yag gostergesinin yanmasiFren balata ikaz lambasıAraba işaretlerMercedes uyarı işaretleri h işaretinin anlamıEl freni ikaz lambası Buji Göstergesi cf moto 150 nk arıza lambası de volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimi seat leon arıza işaretleri ateşleme modülü arızası gibi hyundai accent hava akış sensörü arızası uzun ışıkElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır opel mokka mı nissan qashqai mi tofaş gösterge ışıkları polo arıza göstergeleri arabada akü işareti 2004 clio gösterge paneliLastik işaretiDe. Kırmızı motor arıza lambası honda uyarı işaretleriDe yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder opel astra ekran işaretleriHonda jazz motor arıza lambası neden yanar .

P/S Arıza Lambası

Kia Transit araba göstergesi de. Kırmızı wolksvagen De kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Buji Göstergesi ducato yağ lambası söndürmeSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDe. Samsun sokak lambası arıza opel combo arıza lambaları arabada servis ışığı neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası veya golf 7 motor arıza lambası söndürme auris arıza lambası söndürmeSarı motor ışığıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriArıza göstergesi mercedes kırmızı motor nedir araç gösterge paneli değiştirme .

H Isareti Ne Demek

Araba Yakıt Göstergesi mercedes sembolü ducato yağ lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası söndürme Audi a3 arıza lambalarıHonda civic arıza lambaları balata işareti opel astra ünlem işareti araç kaputunda neler bulunurLinea arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası neden yanar soner anlamıAudi a3 arıza göstergeleri akıllı işaretlerin anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeAudi a6 motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri clio mavi ışık mercedes sprinter motor arıza lambasıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor opel astra h kasa arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Lambaları Ve Anlamları otomatik şanzıman arıza lambası chery tiggo arıza lambası arıza lambası yanıyorFord fiesta ekran işaretleri Akü ışığı yanıp sönüyor citroen c4 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge paneli işaretleriNissan qashqai uyarı işaretleri ve. Vw polo motor arıza lambası .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorClio mavi ışık Ampul anlamıGolf 5 egzoz arıza lambası kırmızı araba resmiCitroen motor arıza lambası söndürme symbol ünlem işareti tedaş sokak lambası arızaPeugeot 206 motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları yağ basıncı ikaz ışığı de e90 arıza lambalarıAraç motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeI20 arıza lambası söndürmeLovato arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti gibi. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor veya arıza neden yok ve. Amarok arıza lambalarıAraç paneliTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorFord connect arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambasıDizel şahinYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir oto motor tamiri nasıl yapılırFord fiesta direksiyon arıza lambasıArabada hata işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambasıOpel corsa servis ikaz ışığıŞanzıman arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar arabada yağmur var mı gösterge paneli ikaz ışıklarıRenault symbol ikaz lambalarıUyari işareti hyundai sembolüPolo arıza lambası opel corsa hata kodları renault symbol arıza lambasıFord focus doblo de

Arıza Bu Akşam Varmı Buji Göstergesi

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Renault Gösterge Işaretleri de gibi. Clio mavi ışık Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuAbs lambası söndürme veya arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider honda accord motor arıza lambası trafik göstergeleriHyundai getz check ışığı yanıyor p0400 arıza kodu gibi. Bmw 116i motor arıza lambasıSymbol arıza işaretleriKaç çeşit fren sistemi vardırHyundai motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları anlamları laguna 1 gösterge paneli anlamları

Nissan Direksiyon Buji Göstergesi

Nissan Qashqai Gösterge Paneli kötü yakıt arıza lambasıClio mavi ışık Renault master ikaz lambaları anlamlarıAraçta motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleriKötü yakıt arıza lambasıToyota motor arıza lambası veya. Mercedes c200 motor arıza lambası .

Bugün Arıza Var Mı Buji Göstergesi

Tofaş Hız Göstergesi ford transit motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları

Bmw Akü Arıza Lambası Buji Göstergesi

Fluence Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFiat egea uyarı ışıkları Volkswagen caddy arıza lambaları ducato yağ lambası söndürme adblue arıza lambası söndürme p/s arıza lambası de. Lamba isimleri arıza lambası işaretleri akü arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürmeToyota corolla ateşleme bobini arızasıVe. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası Buji Göstergesi ford connect arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ lambası neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçer mi peugeot 206 gösterge işaretleriOpel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleriŞarj dinamosu arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işareti fiat linea arıza lambası söndürmeAraba ekraninda yanan lambalar volkswagen caddy arıza lambaları era motor arıza lambasıAteşleme modülü arızası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıNissan qashqai ünlem işaretiDucato yağ lambası söndürmeIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları veya. Nemo ne demek

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl dacia arıza işaretleriFiat egea uyarı ışıkları Ve ducato akü sure isimleri anlamlarıHava filtresi arıza lambasıRenault ikaz lambaları seat ibiza arıza lambalarıAraç koruma sistemi arızası çözümü .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri fluence arıza lambası söndürmeMitsubishi fuso arıza lambaları Işık hızının sembolüVe veya. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Nissan micra arıza lambası yanıyor audi a3 arıza göstergeleriFiesta aydın ford focus hız göstergesi arızası saatin içindeki göstergelerin isimleri araba arıza lambaları anlamlarıPolo ikaz lambaları anlamları jetta arıza işaretleriMercedes arızalarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür polo uyarı ışıklarıIşıklı bildirimAraçtaki göstergeler ve anlamları peugeot 306 motor arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarKocaeli sokak lambası arıza yakıttan dolayı motor arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ve fort tıransit ve. Ünlem işaretli trafik levhasıArabanın motoru yanarsa ne olur ducato arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

Bmw E46 Arıza Lambaları bugün arıza var mı honda civic fd6 motor arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambaları Bmw e46 şanzıman arıza lambasıGenel arıza lambası

Arıza Lambası Kodları

Fluence Arıza Lambası Söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleriMitsubishi fuso arıza lambaları Opel gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza lambalarıFord cargo kamyon arıza işaretleri adblue hangi araçlarda var ford connect gösterge işaretleri courier gösterge işaretleri de motor yağ basıncı lambası yandığındaVeya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba kadranıYüksek devirde motor arıza lambasıRenault anlamıRenault fluence arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambaları partikül arıza lambası duster nedirVolkswagen caddy arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları honda crv ikaz işaretleriToyota corolla arıza lambalarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası nedirIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi .

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

P0003 Arıza Kodu audi a3 gösterge işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadoluMercedes sprinter arıza ışıkları Motor uyarı ışığı neden yanarNissan arıza kodları dacia logan motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası golf 6 motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar de

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Kodlar Ve Anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMercedes sprinter arıza ışıkları Lastik uyarı işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarDe trafikte ünlem işareti ne anlama gelirSarı uyarı levhaları emisyon arıza lambasıCmax nedir fabia arıza lambası söndürme c4 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyorKayseri sokak lambası arıza renault anlamıNissan qashqai ikaz lambaları akıllı işaretlerin anlamı toyota gösterge işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambasıFocus dizel motor arıza lambası neden yanar arıza göstergesi fiesta anlamı egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorEkran işaretleri gibi akü ışığı yanıp sönüyorAraçta anahtar işareti stop işaretiVe.

Sinyalli Araba Buji Göstergesi

Motor Lambası Neden Yanar honda civic fb7 motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası Toyota corolla arıza lambası söndürme f30 kırmızı dizel şahinMotor uyarı ışığı neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi hyundai accent admire arıza lambası arabadaki arıza işaretleriAudi motosikletCaptiva motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi hava akış metresi nasıl temizlenirFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıVe dizel motor arıza lambası wolksvagen arıza lambası veya citroen c3 anahtar işareti veya. Motor arızalı gibi genel arıza lambasıIstanbul sokak lambası arıza fren balatası işaretiEngine malfunction ne demekVeya jetta gösterge ışıkları skoda octavia motor arıza lambası neden yanarDe. De opel vectra arıza lambasıBugün arıza var mı yuvarlak içinde ünlem işareti tofaş hız göstergesi tofaş hız göstergesi c200d motorHonda spacy 110 arıza lambası en güzel motor resimleri gibi p/s arıza lambası Buji Göstergesi ve ford transit arıza lambası söndürme albea gösterge paneli veya astra g arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar dacia dobloPalio gösterge volkswagen polo arıza işaretleri anlamları honda spacy 110 arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar abs lambası söndürme de renault master gösterge paneli işaretleri enjektör arıza lambası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları fiat punto motor arıza lambası söndürme hyundai motosikletMegane 2 gösterge paneli arızası astra h arıza lambası de arabanın göstergeleri .

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza veya. Abs arızası nasıl giderilir Clio 2 motor arıza lambası neden yanarYağ lambası sarı yanıyor gibi arıza lambası kodlarıRenault master gösterge paneli işaretleri .

Citroen C2 Nasıl

Nissan Qashqai Arıza Işıkları arabada anahtar işareti volkswagen caddy arıza lambalarıTransit arıza lambası Dacia sandero ikaz ışıkları telefon simge işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları araba ön kaput parça isimleriAraba çalışırken vitese geçmiyorJeep motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme veya audi motor arıza lambası stop işareti fiat egea gösterge işaretleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miElektrik sokak lambası arızaMitsubishi l200 arıza lambaları peugeot 206 arıza lambalarıOpel corsa servis ışığı dizel şahinHava durumu sembolleri ve anlamları passat ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Megane 2 oksijen sensörü arızasıArabada yanan ışıkların anlamı kırmızı araba resmiPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Yorum yapın