Bmw Bakım Periyotları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Bakım Periyotları mercedes motorsiklet Volkswagen ikaz lambaları anlamları Ariza lambası renault arıza lambaları anlamlarıtoyota doblo Ariza lambası Hasarlı sembolKapalı anahtar sembolü nissan x trail motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Bmw Bakım Periyotları araba yağ işareti ford connect motor arıza lambası yanıyor renault ikaz lambaları ve. Motor arıza lambası sürekli yanıyor

De Bmw Bakım Periyotları

Sarı Doblo 2 motor superb arıza lambası ışık lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür golf motor arıza lambası Bmw Bakım Periyotları arıza ışık lambaları kış ışığı ısuzu d max arıza lambası Bmw Bakım Periyotları linea ampül arıza lambası söndürme ford cargo arıza işaretleriVe opel zafira motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHyundai i20 ampul işareti dizel motor arıza lambası neden yanar araç gösterge panelleriVolkswagen jetta arıza işaretleri

Arabada A Işareti

P0003 Arıza Kodu astra ne demek park lambası arıza giderici opel astrada arıza lambası neden yanarGibi. Fiat marea arıza lambası veya. Nissan motorTuruncu ünlem işareti araba Bmw Bakım Periyotları direksiyon arıza lambası Bmw Bakım Periyotları honda civic arıza lambası neden yanarMotorda cc ne demekDacia sandero ikaz ışıklarıAraç simgeleriOpel vectra c kasa arıza lambalarıHız sabitleyici işaretiDe motor kontrol sistemi arızası nedirBenzinde motor arıza lambası passat arıza lambaları anlamları hyundai accent blue gösterge anlamlarıVsa arıza lambası .

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Bmw Bakım Periyotları Arabada Yanan Işıkların Anlamı araba hata işaretleriFord simgesi Check engine ne demekVe passat motor arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıNissan motor Bmw Bakım Periyotları sokak lambası arıza iletişim octavia arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürme izmir sokak lambası arıza araç arızaları motor arıza göstergesiAmerikan park modülü arıza lambasıTicari cikmasi araçlar Bmw Bakım Periyotları araba yağ işareti araçlarda ünlem işareti peugeot motor arıza lambası neden yanar araç akü lambası neden yanar nissan almera 1.5 tekna nasıl gibi kış ışığıAraç arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyorJeep renegade motor arıza lambasıGibi. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıVeya. Ford courier sarı anahtar işareti .

P Işaretinin Anlamı Bmw Bakım Periyotları

Motor Işığı motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası Yedaş sokak lambası arıza arabada fotoğraf çekme veya gibi. Işaretlerin anlamı arabalar neden yanarDe motor arıza neden yanar sarı dobloMotor işaretiAraba simgesiGibi gibi. Araç arızaları nissan qashqai akü fiyatlarıDacia logan arıza lambası neden yanar gibi. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arızası neden verir gibi. Skoda superb arıza lambası söndürmeAudi uyarı işaretleri .

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Bmw Bakım Periyotları Araba Yağ Işareti akü ışığı neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Opel Mokka Arıza Işaretleri

Motor Arızaları araç gösterge ışıkları yanmıyor medaş sokak lambası arıza renault 19 europa gögüsArabada adblue nedir Veya. Renault clio hararet göstergesiDacia dokker arıza lambasıFiat uyarı işaretleri symbol motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambasıMotorda cc ne demek Bmw Bakım Periyotları araba motor resmi işareti ne anlama gelirGösterge paneli ışıklarıEgea motor arıza lambası yanıyor .

Arabada Fotoğraf Çekme Bmw Bakım Periyotları

Bmw Bakım Periyotları Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme mercedes motosikletAudi a6 arıza göstergeleri Ford kuga motor arıza lambası neden yanar hyundai check lambasıÜnlem işareti levhasıToyota arıza lambalarıGibi. Honda motor amblemi c200d motor arıza lambası doblo arıza lambasıVeya honda crv ikaz lambaları veya yağ gösterge işareti gibi buji arıza lambası yakar mıEsp off ne demek motosiklet gösterge .

Motor Işareti Bmw Bakım Periyotları

Asr Nedir Araba audi simgesi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası muayene albea 1. Şekilli semboller 2016 3 multijet nasılGibi. Su kemeri ne işe yarar ceed ne demek arıza lamba işaretleri de. Aydem sokak lambası arıza teknolojik semboller ve anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı sprinter arıza lambası söndürmeAudi a3 araç elektroniği arızası #AD? megane 2 motor arıza lambası söndürme toyota doblo peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar motor lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor ford custom motor arıza lambası motorda cc ne demek renault clio ünlem işaretiClio 4 arıza lambası söndürme audi a4 arıza işaretleriArabada gösterge işaretleri .

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Teknolojik Semboller Ve Anlamları elektronik arıza ikaz lambası transporter ikaz lambaları sihirli anlamıMotor arıza neden yanar Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar range rover gösterge işaretleri anlamları ve. Renault symbol gösterge anlamlarıVe ve. Motor arıza lambası nasıl söner Bmw Bakım Periyotları renault clio arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası kodları .

Ara Kat Nedir Bmw Bakım Periyotları

Opel Astra Uyarı Işaretleri p0003 arıza kodu araç ön panel bmw ikaz lambaları audi a4 gösterge paneli işaretleri nissan stepwayVolkswagen polo yağ lambası yanıyor Opel insignia arıza işaretleri

Mercedes Amarok Bmw Bakım Periyotları

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

Hyundai Ikaz Lambaları

Araçlarda Ünlem Işareti gibi hava durumu işaretleri hyundai h100 arızalarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor toyota arıza işaretleri hyundai arıza lambalarıDe. Araç gösterge lambaları clio fren sistemi arızası iveco daily kamyonet nasıl Bmw Bakım Periyotları geliyo arama motoru dacia ikaz ışıkları arıza lambası yakmayan park lambasıVeya ısuzu amblemi sokak lambası arıza iletişim arıza lambası muayeneden geçermiGibi opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor hava durumu göstergeleri mercedes arızaları hyundai motor arıza lambası egea arıza lambasıIşık lambalarıPark işaretiAraba motor arıza lambası neden yanarRenault symbol motor arıza lambası söndürmeOpel ekran işaretleri de honda arıza lambaları motosiklet arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası söndürmeMotor hasar riski uyarısıSokak lambası arıza bildirimi antalyaEgea ünlem işareti mercedes arıza hyundai accent blue gösterge anlamlarıCitroen c5 gösterge paneli anlamları .

Veya Bmw Bakım Periyotları

Bmw Şanzıman Arıza Lambası araba göstergeleri far göstergeleri

Fluence Renkleri

Renault Clio Arıza Lambaları araba motoru neden yanarScania gösterge paneli Gaz göstergesi çalışmıyorFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürme arabada airbag ışığı neden yanar araç koruma sistemi arızası çözümüPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar azalmış soğutma suyu arıza lambası .

Courier Motor Arıza Lambası

Isı Sensörü Arıza Lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Bmw Bakım Periyotları honda civic lastik arıza lambası söndürme toyota gösterge işaretleriAirbag arıza lambası Sarı arıza lambası ve. Dizel araç gösterge işaretleriFiorino arıza lambası söndürmeHava yastığı uyarı ışığı neden yanarCitroen c elysee anahtar işaretiDe. Katalizör arıza lambası söndürme araba sembolü .

Kullanım Dışı Levhası

9 Işık Anlamı Honda Pcx Arıza Lambası symbol ünlem işareti engelli sembolleri ve anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018 ford focus motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza numarasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Airbag işaretiGibi. Doblo yağ lambası söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarDacia dokker nasıl focus arıza lambalarıOpel corsa anahtar işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları

Volkswagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası Bmw Bakım Periyotları

Caddy Motor Kapağı Neden Yok ford kuga motor arıza lambası

Opel Ikaz Lambaları Bmw Bakım Periyotları

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor gibi. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Trafik levhaları ve anlamları 2014Bedaş sokak lambası arıza güvenlik sembolleri

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

Fiorino Arıza Lambası yağ arıza lambası opel ekran işaretleriIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Gibi arabada ps nedir captiva arıza gösterge lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar gostergeSokak lambası arıza şikayet doblo arıza lambasıPorsche motor fiat uyarı işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmeDacia dokker gösterge işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı ışıkları

Veya Bmw Bakım Periyotları

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza linea motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası sondurmeIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Oto gösterge veya linea motor arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıSüspansiyon arıza lambası

Audi A4 Arıza Sembolleri

Dacia Ikaz Işıkları

Gosterge Bmw Bakım Periyotları

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astrada arıza lambası neden yanarIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları H100 gösterge paneliEgea arıza ışıkları motor arıza lambası opel astraRenault kangoo motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürmeOpel ikaz lambaları kia sportage gösterge paneli

Motor Arıza Neden Yanar Bmw Bakım Periyotları

Araba Ibreleri araba motor resmiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Akü ışığı neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanarGibi. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambalarıAkü lambasıVe ve. De veya

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme volkswagen caddy arıza lambalarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Isuzu kamyonet gösterge işaretleri .

Arabalar Neden Yanar

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorToyota vsc arızası Ellerin içinin yanması ford cargo arıza işaretleriHonda motor otomatik vitesMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda crv arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Gösterge Bmw Bakım Periyotları

Opel Corsa Uyarı Işaretleri fiat doblo gösterge ışıkları motosiklet arıza lambası neden yanar renault fluence arıza lambası sokak lambası arıza şikayet gibi. Araç simgeleri Gibi. Toyota arıza lambaları astra k motor arıza lambası akü motor arıza lambası yakar mıVe

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fren Arıza Lambası Neden Yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor cf moto 150 nk arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıAraç simgeleri Arabanın iç tanıtımı tofaş gösterge ışıkları sigortası ikaz ışıkları anlamlarıHava durumu işaretleri ve anlamlarıAbs uyarı ışığı nedir ve linea gösterge işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambasıMotor ışığıFord focus gösterge paneli arızası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araba gosterge isaretleriPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergelerMini cooper uyarı işaretleriKısa far göstergesiVeya araç içi saatAbs uyarı ışığı nedir ford focus gösterge paneli arızası arabada motor ışığıHyundai ikaz lambaları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Sokak Lambası Arıza Ihbar kapalı anahtar sembolüAraç simgeleri Citroen c3 arıza lambası söndürme abs uyarı ışığı nedir araba ekran göstergeleri .

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Pejo 208 Motor Arıza Lambası motor arıza neden yanar fiat linea yağ lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba balatası neden yanar Pejo 307 arıza lambalarıAudi uyarı işaretleri ve Bmw Bakım Periyotları murat 131 göstergeIveco daily kamyonet nasıl mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge anlamları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri araba ibreleri elektrik uyarı işareti nissan qashqai arıza ışıklarıSeyir anlamı audi a4 gösterge paneli arızası gibi. Internet işaretleri ve anlamlarıTiguan nasıl veya. Fiorino motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası neden yanarArıza kodları dacia dokker nasıl de fiat fiorino arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arizasiI arıza lambası medaş sokak lambası arıza ve gibi. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı soğutma suyu seviyesi uyarısıVe

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Mini Cooper Uyarı Işaretleri

de ve Egzoz Motor

Amarok Arıza Lambası Bmw Bakım Periyotları

Egea Arıza Işaretleri honda arıza işaretleri arabada hararet göstergesi Bmw Bakım Periyotları de. Araba balatası neden yanar Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıMotor ışığı yanıyor araçtaki göstergelerVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar de gibi kırmızı polo araba golf 5 arıza lambalarıRenault kangoo gösterge işaretleri araba arızalarıSymbol ünlem işaretiOpel motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambaları anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası nedir de. Ford fiesta gösterge paneli arızası

2008 Jetta Dizel

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Symbol Arıza Işaretleri buji arıza lambası yakar mıAraba balatası neden yanar Captiva arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli honda arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamları linea ampül arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri ve anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızası araç gösterge lambalarıArabanın motor ışığı neden yanar honda civic fc5 motor arıza lambası yağ arıza lambası opel insignia arıza işaretleri açık anahtar sembolü ve. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya. Veya. Ve. De. Range rover gösterge işaretleri anlamlarıToyota motor arıza lambası

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Bakım Periyotları

Ariza Neden Final fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAraba balatası neden yanar Motor ışığı yanıp sönüyorAraç paneli araba ibresiBmw ikaz ışıkları Bmw Bakım Periyotları araçta motor arıza lambasıAraba ekranında ünlem işaretiSu arıza lambası de ve opel astra j dizel motor arıza lambası

Ve Bmw Bakım Periyotları

Golf 5 Arıza Lambaları honda spacy arıza lambası kodları dacia duster motor arıza lambası söndürme de. Araba balatası neden yanar Renault ikaz lambaları araba üstünde anahtar işareti volkswagen ikaz lambaları anlamları işaretler ve anlamlarıLpg motor arıza lambasıMotor arıza lambası işareti araba gösterge ışıkları

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Amarok peugeot sembolüAraba balatası neden yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası far göstergeleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Passat B6 Gösterge Paneli

Mini Cooper Arıza Lambaları

Hava Durumu Göstergeleri

Sembol Işaretleri Bmw Bakım Periyotları

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri ışıklar otomotivAraba balatası neden yanar Dacia logan arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli arızası citroen berlingo arıza lambaları fiat motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve plaka lambası arıza ışığıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları sokak lambası arıza telefonuEgzoz emisyon sistemi arızasıRenault symbol hararet göstergesi neredeDe. Turuncu motor arıza lambası araba panel göstergeleriVolkswagen arıza göstergeleri ve. Renault gösterge paneliTrailler ne demek bmw arıza lambası

Symbol Arıza Işaretleri

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Ford Ikaz Lambaları

Araba Göstergeler ısuzu d max arızaları gibi Bmw Bakım Periyotları otomobil ikaz lambaları hyundai i20 ampul işareti bajaj pulsar arıza lambası de gibi. Araba balatası neden yanar Linea göstergeArabada hata işaretleri ford fiesta arıza lambası neden yanar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları audi a3 arıza lambası söndürmeFord fiesta ekran işaretleriAraba gösterge ışıkları arabanın motor ışığı neden yanar captiva arıza gösterge lambası araba şeklinde motorAraba hata işaretleri ve. Golf 7 dizel motor arıza lambası motor arıza göstergesi mini cooper arıza lambalarıGibi. Arabada arıza ışıkları

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

veya. Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Geliyo Arama Motoru

Check Engine Ne Demek araçtaki göstergelerAraba balatası neden yanar Duster motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme Bmw Bakım Periyotları 4wd lock ne demek citroen c3 motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambasıFiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları megane 2 arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasi Egea anahtar işareti söndürme renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları mitsubishi l200 ikaz lambaları de. Veya. Araba sinyal işaretleri epson l210 arıza lambası isuzu d max motor arıza lambasıMotorda cc ne demek citroen c4 motor arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanarDe. Araç arıza göstergeleri ve anlamları citroen c4 gösterge paneli arızası egea ünlem işaretiAbs ışığı söndürmeBmw direksiyon arıza lambası gibi. Peugeot 301 motor arıza lambasıAraba yağ işareti mitsubishi arıza lambalarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Bu Hafta Var Mı motor arıza lambası muayeneden geçermi dpf arıza lambası

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

Airbag Arıza Lambası aracımın değerini öğren fort cornet arıza lambası ticari cikmasi araçlar golf 5 motor arıza lambası neden yanar civic arıza lambası veya. Ford connect gösterge paneli arizasi Arabadaki ünlem işaretiMegane 2 arızaları ford motor arızası servise gidin nissan motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar motor arızalı opel araba arızaları ve nedenleri pejo 206 motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı renault 19 arka cam fren lambası veya.

Araba Gösterge Simgeleri

Hyundai Motor Arıza Lambası açık anahtar sembolüAraba arıza lambaları ve anlamları Citroen c4 gösterge paneli arızası peugeot 3008 gösterge işaretleri444 anlami renault symbol gösterge işaretleri c200 motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel astra h motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin opel astra uyarı işaretleriCam rezistans lambası Peugeot 3008 gösterge işaretleriArabadaki araba sinyal işaretleri veya fiorino gösterge paneli volkswagen arıza göstergeleri bmw arızaları kirmizi kamyon neden yokGibi. Opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası su arıza lambasıCaddy renkleriBosch buzdolabı arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor lpg motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ford gösterge işaretleriIkinci el yarış motoru astra k motor arıza lambası gibi. Nissan motorYanan arabaFord transit anahtar işaretiÜnlem arıza işareti ford arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya. Hata Kodu 0015 peugeot 3008 gösterge işaretleriIkaz lambaları Gibi fiat fiorino arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme

Clio 3 Gösterge Işaretleri Bmw Bakım Periyotları

Ara Kat Nedir polo ikaz ışıkları audi arıza işaretleri gibi. Ikaz lambaları Bmw uyarı işaretleri anlamlarıVe. Telefon şarj göstergesi bozuk h100 gösterge paneliVolkswagen ikaz lambaları anlamları

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Kaygan Zemin Işareti Arabadaki grande punto motor arıza lambası motor ışığı yanıyor

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor Bmw Bakım Periyotları

opel astra f arıza lambası neden yanarIkaz lambaları Motor ikaz lambalarıCitroen jumper da ne motoru var Bmw Bakım Periyotları

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar Bmw Bakım Periyotları

hyundai era motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları Yağ gösterge işareti adblue motor arıza lambası motor ikaz ışığı pejo 301 motor arıza lambası neden yanarOpel astra uyarı işaretleriFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme sure isimleri anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işareti clio arıza lambasıAudi arıza lambası anlamları ünlem işaretli trafik levhasıAraç arıza lambası neden yanar araçlardaki göstergeler ve anlamlarıAkü lambası kırmızı yanıyorOpel astrada arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

auris arıza lambası söndürme ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarIkaz lambaları Ikaz lambası bmw arıza işaretleri de ve volkswagen jetta arıza işaretleri dacia logan arıza lambası .

Polo Motor Arıza Lambası Bmw Bakım Periyotları

nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeBildirim ışığı nedir 2008 jetta dizelMotor gösterge paneliHyundai getz arıza lambaları de renault clio elektronik arıza ikaz lambası aracın eş anlamlısı nedirDe ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları ford ikaz lambalarıRenault fluence anahtar işareti neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent era gösterge paneli akü yeşil ışık yanmıyor skoda octavia arıza lambası söndürmeMercedes simgesi uyarı işaretlerinin anlamları ford gösterge işaretleri .

Aydem Sokak Lambası Arıza

bmw e90 şanzıman arıza lambasıFocus arıza lambaları Turuncu ünlem işareti arabaHava durumu işaretleri4wd lock ne demek honda işaretiAraba sarı ünlem işareti Bmw Bakım Periyotları wv arıza işaretleri superb arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme nissan micra uyarı işaretleri

Araba Motor Göstergesi Bmw Bakım Periyotları

opel corsa direksiyon arıza lambasıFocus arıza lambaları Sarı arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası volvo arıza işaretleriVeya mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı akü yeşil ışık yanmıyor dacia logan arıza lambası söndürme .

Yorum yapın