Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları ford transit ekran işaretleri Honda spacy arıza lambası kodlari Ariza lambası dacia arıza lambaları anlamları Ariza lambası ford courier motor arıza lambasıaraç yakıt göstergesi De citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambasıVeya gizli kontak crafter motor arıza lambası passat motor arıza lambasıKangoo arıza ışıkları ve kia rio motor arıza lambası söndürme passat arıza lambalarıDe vw sarı yağ lambası de. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambası söndürme kış anlamCitroen c3 hararet göstergesi Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları lpg gösterge işıkları anlamları ve hyundai getz arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerin anlamı de gizli buzlanma işareti arabada enjeksiyon arızası nedirHonda civic ikaz lambaları veya araç motor arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyorFiorino arıza lambası yandıNissan qashqai sarı motor arıza lambası check engine toyota passat arıza işaretleriCitroen nemo arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızasıHyundai accent motor arıza lambasıSokak lambası arıza gaziantep opel astra h arıza işaretleriMotosiklet motor arıza lambasıHyundai arıza ışıklarıNew holland arıza lambasıVeya. Katalitik konvertör arızası polo de hyundai accent era manisa motor arızası neden yanarOpel arıza işaretleri ve anlamları honda city motor arıza lambası veya audi a6 motor arıza lambası neden yanar Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirAwd nedir airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir veya. Duster uyarı işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

qashqai bilinmeyen özellikleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası de. Egea 1.4 motor arıza lambası fiat arıza lambalarıAraç işaretleri vw arıza işaretleri opel astra arıza lambası nasıl söner .

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları ford connect motor arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silme Araba ışık göstergeleriMegane 2 arıza lambası söndürmeWosvagen arıza ışıkları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli abs ve motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olurLinea arıza lambasıGibi.

Dacia Neresi Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları hyundai i20 kaput içi isimleri check engine ne demek polo gösterge işaretleri volkswagen katalitik konvertör arızası bmw e90 arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası neden yanarHata kodları ve anlamları

Fiat Egea Arıza Işaretleri

sprinter arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıIşaretler ve anlamlarıHyundai arıza ışıkları mercedes c200 motor arıza lambası ve clio 4 hararet göstergesiDacia dokker nasılMotor arıza lambası nasıl silinir motor arıza ışığı yanıp sönüyor nissan micra arıza lambası yanıyorDe ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları ve Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

De Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

opel corsa arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi citroen c4 arıza kodlarıMitsubishi arıza lambaları

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

işaretler ve anlamları traktör arıza lambaları amarok arıza lambaları .

Yamaha Amblemi Anlamı

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları eps arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı az uyarısı doblo Helikopter paneliCaddy motor yağı hangisiDacia lodgy arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamlarıRenault fluence arıza lambası .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araba sembol opel corsa c arıza lambası söndürmeLinea gösterge paneli P0102 arıza kodu sistem hatası passat arıza lambalarıFord arıza lambası anlamları opel combo motor arıza lambası

Kış Anlam

opel corsa c arıza lambası start stop arıza lambası ford focus arıza lambalarıFar arıza lambası arıza gösterge lambası neden yanar işaret lambaları megane 3 arıza lambası söndürme ve. A işareti ne anlama gelir

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

mitsubishi motosiklet megane 2 arıza lambalarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyorMercedes i20 veya. Opel astra h motor arıza lambası neden yanarYağ ikaz lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları de. Hava yastığının içinde hangi gaz var nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri gibi fiat fiorino arıza lambaları renault symbol arıza lambası söndürme araba aydınlatma volkswagen navara Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları rs200 motor arıza lambası Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları honda toyota astra motorAccent era arıza lambası söndürmeMitsubishi arıza lambalarıVolkswagen ekran işaretleriDacia lodgy gösterge işaretleriArabada sarı ikaz lambası .

El Freni Lambası Neden Yanar

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları opel astra uyarı işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Araç motor arıza lambası neden yanar arabanın ön göstergeleri tofaş ikaz lambaları anlamları4wd ne demekEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretIsıtma bujisi arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza göstergeleriAraçtaki göstergeler ve anlamları uyarı işaretlerVolkswagen katalitik konvertör arızası oto ışık megane 1 gösterge paneli işaretleri hyundai anlamıPolo direksiyon arıza lambasıBmw e90 arıza lambalarıVe. Fiat linea km yanıp sönüyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVeya. Egzoz emisyon kontrol ettirinDpf arıza lambası ikaz anlamıClio 4 motor arıza lambası söndürme buzlanma işareti qashqai motor arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor sistem hatası park ışıklarıNmax motor arıza lambası araç içi ikaz lambaları audi a6 motor arıza lambasıEn çok arıza veren arabalarCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleri araç gösterge ışıkları yanmıyorAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAraba ışık fluence anahtar arıza lambasıVolkswagen caddy arızaları fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıMegane 2 arıza lambalarıRenault clio arıza lambasıVe fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a4 otomatik vites sorunlarıLand rover freelander arızaları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

nissan navara motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıVeya ford transit uyarı işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi. Arabada yağmur var mıVeya arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra servis espAudi a3 gösterge paneli işaretleri fiat egea gösterge paneli anlamları de. 2020 honda civic motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları scania amblemi anlamıGizli kontakFiorino yağ lambası söndürmeKaygan zemin işareti araba fiat punto otomatik vites sorunları esp ışığı neden yanar opel astra uyarı işaretleri

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

araba uyarı işaretleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen ekran işaretleri

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

clio arıza ışıkları de. Abs fren sistemi arızalarıPejo 301 hararet göstergesi neredeHonda arıza ışıkları skoda fabia direksiyon arıza lambasıMotor freni arızası ısıtma bujisi göstergesiVe ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıAccent blue motor arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderCaddy motor arıza lambası neden yanar gibi megane 2 ekran arızası gibi. Egr valfi arıza lambası ikaz anlamı araba gosterge isaretleri araba aydınlatma gibi.

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son tofaş ikaz lambaları anlamları Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları de. Honda toyota astra motor Araç ünlem işareti opel astra j motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambasıArabada yanan ışıkların anlamıAraba ışık göstergeleri volkswagen sogutma suyu uyarısı esp ışığı neden yanarPolo 2004 dizel de hyundai gosterge anlamlari motor arıza lambası opel astraBora motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra servis espMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor de. Gibi. De. Reno fiorino ve gibi. Park sensörü neden çalışmaz dacia lodgy arıza işaretleri sprinter motor

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

gibi.

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor honda civic fd6 motor arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyorFord arıza işaretleri peugeot 306 motor arıza lambasıVeya. Eksantrik mili arızası sesi honda ikaz lambalarıMaf sensörü ne işe yarar courier arıza lambası de

I20 Motor Arıza Lambası Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

jetta 7 ne zaman çıkacak fiat ducato arıza lambası söndürmeVw arıza işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları citroen berlingo nasılEgea motor arıza lambası söndürme Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAraba gosterge isaretleri ve. I20 arıza lambalarıP0001 arıza koduAlfa nedemekSokak lambası arıza istanbul anadolu .

Arıza Ne Zaman Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları opel astra hata kodları motor arıza lambası muayeneden geçermiOpel zafira motor arıza lambası Arac arıza gostergeleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası nasıl silinir ford doblo 2020 kullanım dışı levhası gibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miRenault symbol motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli clio gösterge ışıklarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .Toyota corolla motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası de. Getz arıza lambası gibi. 1.4 motor arabalarVeya transit arıza lambalarıOpel astra f arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası söndürmeVe araçta abs ışığı neden yanarYakıt filtresi uyarı ışığı emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorMercedes uyarı işaretleriAktif motor kaputu arıza ve. Rs200 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza ışıkları citroen berlingo arıza lambası söndürmeHonda fc5 motor arıza lambasıVeya. W204 motor arıza lambası

Arac Arıza Gostergeleri

ford ranger arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arızası dacia lodgy gösterge işaretleriAlbea motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambası neden yanar opel astra fren lambası uyarısıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar .

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı elektrik arıza sokak lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Suzuki yarış motorlarıHonda crv ikaz işaretleriFord connect motor arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürmeDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorMercedes a180 renault motoruOpel meriva motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor asr nedir araba connect motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor ve esp arıza lambası yanıyor ve. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFiat punto otomatik vites sorunlarıJenerik arıza lambası nedir hyundai accent era manisa araba paneli

Nissan Arabaları

jeep motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider mi opel vectra c arıza lambası söndürme hyundai anlamı gibi

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

helikopter paneli renault fluence ekran göstergeleri .

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları opel zafira motor arıza lambasıBmw e46 gösterge paneli anlamları Gibi.

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları fiat palio nasılCitroen xsara motor arıza lambası Honda civic fc5 motor arıza lambası dacia adblue işareti .

Duster Arıza Lambası

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford arıza lambası anlamları fren balata arıza lambası esp ışığı neden yanar volkswagen uyarı işaretleri ve gibi. Mazdacı ahmet düzce Ve. Arıza lambası işareti clio 4 bakım lambası söndürme de. Veya. Motor yağ basıncı az uyarısı dobloAraç arıza göstergeleriHyundai i20 kaput içi isimleri .

Araba Lambaları Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları abs lambası bazen yanıyor ve veya qashqai motor arıza lambası honda city motor arıza lambası scirocco motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar araçta epc nedir

Ford Focus Arıza Lambaları

arabadaki göstergelerin anlamıMotor arıza lambası fiat .

Awd Nedir

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraç sembolleri Bmw arıza lambası ford connect arıza lambaları ford transit motor sistem arızası ford connect arıza lambası neden yanar .

Motor Işığı Yanıyor

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları ikaz anlamıHonda civic uyarı işaretleri Dacia neresiClio 4 motor arıza lambası neden yanar .

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları honda toyota astra motor fren hidrolik yağı azalmasıPassat b6 gösterge paneli Gibi clio 4 bakım lambası söndürme motor ekran resmiTofaş ikaz lambaları anlamları ampul arıza lambası neden yanar ford transit arıza işaretleriBmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları volkswagen arıza lambası söndürme gosterge gibi mitsubishi motosiklet ve. Audi a6 motor arıza lambası Katalitik konvertör arızası belirtileri veya

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

peugeot 307 motor arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelir corsa c gösterge paneliFord focus 2011 motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamlarıPanel arızası abs göstergesi veya. Porsche motorFort transit motor arıza lambası opel corsa arıza lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi fiorino ünlem işareti ne demek ve Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları gibi. Katalizör arızası belirtileri pejo 301 motor arıza lambası neden yanar gibi. De. Araç ünlem işareti ford fiesta arıza lambaları 2012 model caddy qashqai motor arıza lambası söndürme bmw uyarı işaretleri anlamları f30 motor arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdir

Arıza Işaretleri Anlamı

clio 4 hararet göstergesi

Araba Arızaları

ısıtma bujisi göstergesiOpel astra arıza lambası anlamlarıPark nissan 2 el i20 ünlem işareti denizli aydem sokak lambası arızaVeya. Veya araç ikaz lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeVe. Sarımsı yeşil gaz dacia logan arıza lambası neden yanar volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol hararet göstergesi neredeFord dizel motor arıza lambası neden yanar gibi renault symbol arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleriOpel astra ünlem işaretiSarı ünlem işareti araba göstergesi

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

motor gösterge paneli clio gösterge ışıkları gibi. Crafter arıza lambaları

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

tedaş sokak lambası arıza bildirimi’De. Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları araç gösterge işaretleri ve anlamlarıAkıllı işaretlerin anlamı Nissan primera motor arıza lambası renault fluence ekran göstergeleriIsıtma bujisi göstergesiMitsubishi arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter motor arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor arıza lambası yanma sebepleriFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları peugeot 206 arıza lambalarıAraçta abs ışığı neden yanar peugeot 307 motor arıza lambasıVeya. Araba ekranındaki işaretlerVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar gibi araba rezistans nedir doblo arıza kodlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelEnerjisa sokak lambası arıza yakıtta su var işaretiYakıt arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

nissan juke kırmızı motor arıza lambası .Toyota auris motor arıza lambası egzoz arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlem ne demek opel astra servis espAraçta sarı ünlem işareti de. Volkswagen jetta arıza işaretleri kocaeli sokak lambası arıza

Araba Ikaz Işaretleri Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Ford Fiesta Arıza Lambaları

nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri veya toyota sembolü nissan qashqai sarı motor arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanarMotor cc nedir honda ikaz lambaları gibi alfa nedemekAraç çalışırken yakıt almak cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect arıza lambaları motor arıza lambası opel astra .

Veya Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları ford courier motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat ikaz lambalarıFord transit anahtar işareti nedir

Arıza Nedir

asr nedir araba nissan micra otomatik şanzıman nasıl tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ araba arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demekAriza bu hafta yok muKangoo arıza ışıkları .

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

Corsa D Arıza Lambası Bmw Bakım Aralıkları Ve Fiyatları

opel insignia arıza lambası ışık hızının sembolüKangoo arıza lambaları gibi. Ford custom motor arıza lambası söndürmeAraçlarda asr nedirOtomatik kapı arıza kodları dacia stepway gösterge işaretleri aktif motor kaputu arıza

Yorum yapın