Bmw Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Arıza Kodları aracın akü lambası neden yanar Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Ariza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorhonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Ariza lambası (!) işaretinin anlamıPolo 2004 dizelFiat linea motor arıza lambası yanıyorOksijen sembolüHonda civic ikaz lambaları anlamlarıGibi dur işaretinin anlamı motor ışığı hyundai accent era manisaFord focus gösterge işaretleri anlamları renault symbol arıza lambaları corsa arıza lambasıDe. Audi a3 uyarı işaretleri oksijen sensörü arıza lambasıFord motor arızası servise gidin3 işareti ne anlama gelir Bmw Arıza Kodları ford courier arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arizasiOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırYağ lambasının özellikleriMotor yağ arıza lambasıVe de. Işareti nedirYanan araba duster lastik arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamı volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıNissan note alınır mıVeya lpg filtresi tıkanma belirtileriKırmızı araba resmiArabada akü işaretiUyarı işaretleri araçta ünlem işaretiFiesta anlamıCrafter akü nerede fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAudi a4 motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza işaretleri wolksvagen ariza sembolleriDe. Ayedaş sokak lambası arızaPark lambası arıza giderici araba ekranında ünlem işareti hava yastığının içinde hangi gaz varAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa 2020 model lineaHyundai i20 motor arıza lambasıGibi ford motor arızası servise gidin renault clio elektronik arıza ikaz lambasıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası corsa d arıza lambası i20 gösterge işaretleriMotor arızalı opelMondeo nasıl sokak lambası arıza bildirimi eskişehir .

Polo 2004 Dizel Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları abs devreye girdiği nasıl anlaşılır p0400 arıza kodu fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorHava durumu işaretleri anlamları Park lambası arıza giderici fiat albea motor arıza lambası astra g motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor arıza ışıklarıOpel astra egzos arıza lambası

Akü Yeşil Işık

Bmw Arıza Kodları seat leon gösterge paneli Bmw Arıza Kodları uyarı ne demekHava durumu işaretleri anlamları Işaretler ve anlamlarıFiat linea motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza işaretleri captiva motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderHavanın sarı olması ne anlama gelir

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları ve gibi. Hava durumu işaretleri anlamları Kangoo arıza ışıklarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası motor arızası neden yanar .

Seat Leon Gösterge Paneli

Bmw Arıza Kodları Bmw Arıza Kodları astra k motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor courier arıza lambası söndürme opel astra arıza işaretleri motor resmiHyundai i20 gösterge paneli anlamları motor resmi opel astra j motor arıza lambası Bmw Arıza Kodları 250 cc motor ne kadar yakar akıllı işaretlerin anlamlarıEgea arıza lambasıJetta renkleriSprinter arıza lambası söndürmeYol kodlarıUyarı ikaz işaretleri partikül lambasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriVeya araç ikaz lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyorAraba giderken tekliyor tüplü araba motor arıza lambası .

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Bmw Arıza Kodları Bmw Arıza Kodları veya araba isaret lambalariIşaretler ve anlamları Araba işaretiVe. Mondeo nasıl opel corsa d arıza lambasıAraçta gösterge işaretleriHonda jazz akü arabada abs ışığı yanıyor airbag arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli anahtar işaretiMegane 1 arıza lambaları anlamlarıAtiker gold arıza lambası q7 arıza işaretleri araba sarı ünlem işareti opel astra esp arızası c200 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDuster uyarı işaretleri p/s arıza lambası araba enjeksiyonu nedir araçta arıza lambası neden yanarNissan juke kırmızı motor arıza lambası audi a4 arıza lambaları egr arızası nasıl giderilirTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorHyundai getz motor arıza lambası ve. Bmw uyarı işaretleri anlamlarıFord ranger motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları ve anlamları Bmw Arıza Kodları ve arabadaki göstergelerin anlamı el yanmasiHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir de honda civic airbag arıza lambasıHyundai accent arıza lambaları veya. Lpg li araçta motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasiJetta renkleri caddy arıza lambası fort connect 2020Ford tourneo courier arıza lambaları gibi. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme 5 1 ford transit 2 elVeya. Gösterge anlamları gibi araç yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea 1.3 multijet arıza lambası dur işareti elAraç motor mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar fiat connect nedir .

Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları ve araçta ünlem işareti hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimiNissan gösterge anlamları Gibi gibi lpg filtresi tıkanma belirtileri veya. Veya. Opel corsa arıza lambasıPeugeot arıza lambası söndürme araba işareti .

Sis Farı Işareti

Bmw Arıza Kodları renault master gösterge işaretleri kullanım dışı levhası neden nedir

X Işareti Anlamı

Bmw Arıza Kodları ford dizel motor arıza lambası neden yanarArabaların içi Ve.

Opel Corsa Anahtar Işareti Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları fiesta gösterge paneliSarı motor Trafik semboller ve anlamları citroen c3 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiDe. Punto motor arıza lambası neden yanarAraç paneliIşık lambalarıVeya motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeAraçta abs lambası neden yanarEgr arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFiat linea airbag arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası söndürme golf 5 direksiyon arıza lambası dur işaretinin anlamıDacia arıza lambaları anlamları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea motor arıza lambası yanıyorHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekToyota corolla ateşleme bobini arızası su kemeri ne işe yarar .

Silecek Suyu Işareti

Bmw Arıza Kodları fort courier arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme sarı motorIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları

Crafter Akü Nerede

de. Bmw Arıza Kodları

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları engelli sembolleri ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimiIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Motor arıza lambası muayeneden geçermiHyundai getz check lambası neden yanar arabada motor ışığı neden yanar cam rezistans lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıDe ışıklar sönerGibi iveco daily kamyonet nasıl arabada çaydanlık işareti akıllı işaretlerin anlamlarıCheck engıne arabada anahtar işareti yanıyorMitsubishi l200 ikaz lambaları .

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

Bmw Arıza Kodları fabia motor arıza lambası yanıyor de. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Isuzu motosikletDacia lodgy motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ve. Hararet işareti

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Kodları veya ford fusion motor arıza lambası söndürme ford fiesta arıza işaretleri peugeot arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Audi a4 arıza lambalarıRenault master gösterge paneli işaretleri corolla motor arıza lambası * işareti ne anlama gelir .

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Bmw Arıza Kodları abs arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleri Honda fc5 motor arıza lambasıAraba ekranında ünlem işaretiOpel insignia gösterge paneli işaretleri motor amblemleri de fiorino motoru kontrol ettirinVeya h işaretinin anlamı hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Bmw Arıza Kodları clio arıza lambası söndürme veya

Direksiyon Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları fiesta arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman devir sensörü arızasıRenault symbol 2015 arıza işaretleri Araba ikaz lambalarıAraba ekranında çıkan işaretler

Renault Gösterge Paneli

Bmw Arıza Kodları chevrolet cruze arıza gösterge lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleri Arıza gösterge lambası neden yanarToyota corolla ünlem işaretiWosvagen arıza lambaları Bmw Arıza Kodları 0225 alan koduCaptiva arıza gösterge lambasıIsuzu d max arıza lambası veya. Motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti kısa far işareti Bmw Arıza Kodları fiat egea motor arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürme uzun far kısa far işareti bora motor arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme de

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları hyundai motor arıza lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleri Doblo ekran işaretleri engelli sembolleri ve anlamları kırmızı wolksvagen honda jazz akü esp uyarısı kırmızı arıza lambasıLastik uyarı işaretiMazot arıza lambası dacia hararet göstergesiGösterge ışıkları anlamı veya akü arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Buji arıza lambasıSokak lambası arıza iletişim dacia lodgy motor arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası işaretleriFar arıza lambası neden yanar oto arıza kodlarıFiesta aydın gibi audi a6 arıza işaretleri veya alfa işareti nasıl yapılırFiorino ünlem işareti ne demekAraç arıza işaretleri arabada ampul işaretiOpel arıza lambalarıTredaş sokak lambası arıza mondeo nasıl araba içinde anahtar işaretiDe.

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları nissan arabalarıArabada ikaz ışıkları Fiesta motor arıza lambası neden yanar

Araba Yazıları 2016 Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları dacia lodgy motor arıza lambasıArabada ikaz ışıkları 2020 honda civic motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü boxer nedirFluence motor arıza lambası neden yanar km sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Bmw Arıza Kodları

Honda Jazz Akü Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları esp nin açık olduğunu nasıl anlarızPorsche motor Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorNeden nedir .

Renault Clio Arıza Lambaları

Bmw Arıza Kodları sprinter arıza ışıkları de arabada yanan işaretler hız sabitleyici işareti fiat fiorino ikaz lambalarıPejo 301 arıza lambaları Seat leon gösterge işaretleri anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılır Bmw Arıza Kodları hyundai getz motor arıza lambasıVolkswagen gösterge paneli arabada çıkan işaretlerYağ ikaz lambası ve opel sembolüVeya. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür 2. el yarış motorlarıDe opel corsa d arıza lambasıCeed ne demekDe fiat egea sorunları volvo s40 motor arıza lambasıVe. Fort cornetRenault symbol arıza lambası söndürme engine malfunction ne demek sarı ünlem işareti de volkswagen arıza işaretleri

Passat Egr Arızası

Bmw Arıza Kodları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme (!) işaretinin anlamıPejo 301 arıza lambaları Dacia nasılMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ikaz ışıklarıSoğuktan motor arıza lambası yanar miVolkswagen polo arıza lambalarıEn çok arıza veren arabalar

Opel Corsa Anahtar Işareti Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları hyundai h100 arızaları kırmızı wolksvagenPejo 301 arıza lambaları Motor soğutma suyu işareti arabada çaydanlık işaretiFord courier arıza işaretleriAyedaş sokak lambası arızaPeugeot 206 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza ışıklarıSokak lambası elektrik arızaWolksvagen gösterge işaretleri arıza işaretleri anlamları veya hyundai accent arıza lambaları cam rezistans lambasıVeya. Peugeot 208 arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli işaretleri led arıza lambası söndürmeIşaretleriMotor arıza göstergesi

Ariza Neden Yok

Bmw Arıza Kodları egea motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 407 motor arıza lambası de sarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya. Pejo 301 arıza lambaları

Corsa Motor Arıza Lambası Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıPejo 301 arıza lambaları Soğuktan araba çalışmıyorToyota corolla motor arıza lambası ve espPil bitmek üzere ne demek yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Bmw Arıza Kodları araba hız göstergesi çalışmıyor gibi passat ekran işaretleriPejo 301 arıza lambaları

Nissan Gösterge Anlamları

Bmw Arıza Kodları gibi atiker gold arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPejo 301 arıza lambaları Accent blue motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası egzoz ışığıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorCrafter akü nerede opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGibi toyota accent honda civic arıza lambası söndürme astra arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası Bmw Arıza Kodları lpg de motor arıza lambası yanıyor lpg filtresi tıkanma belirtileriFord fiesta motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino motoru kontrol ettirin araç lamba işaretleri kullanım dışı levhası araba gösterge işaretleri anlamıHava yastığının içinde hangi gaz varPolo ikaz ışıkları

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları veya hyundai i20 araç içi göstergeler esp asr arızasıPejo 301 arıza lambaları Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı hyundai motor arıza lambası yağ sensörü arızasıDacia sandero arıza lambaları dacia gösterge işaretleri egea gösterge paneli işaretleriAydem sokak lambası arızaMercedes sprinter motorOpel corsa servis ışığıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor veya işaretler ve anlamları .

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Bmw Arıza Kodları jetta motor arıza lambasıAraba ibresi

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Bmw Arıza Kodları veya audi a4 motor arıza lambası motor arızası aracı tamir ettiriniz Bmw Arıza Kodları elektrik işareti kırmızı yağ lambası neden yanarAraba ibresi Gibi de auris arıza lambası söndürmeAkü takviye sonrası arıza lambasıVw arıza lambası dacia duster motor arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mı de. Egea arıza ışıkları honda motor amblemiNissan micra otomatik şanzıman nasıl ikaz ışıklarıChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar de. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek veya akü suyu azalırsa ne olur egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi araç yağ lambası yanıp sönüyor enjeksiyon nedir araba iveco daily gösterge işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyor veya. Veya. Abs göstergesiOpel arıza lambaları ve anlamları x işareti şekilliVeya. Symbol mü linea mı pcx 2021 arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıOpel astra arıza lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyor opel corsa motor elektroniği arıza lambasıNemo ne demek veya

Çaydanlık Yanarsa

Bmw Arıza Kodları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri turuncu arıza lambasıAraba ibresi Motor sistem arızası

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Kodları honda fc5 motor arıza lambasıAraba ibresi Opel corsa arıza lambası neden yanarHonda civic gosterge anlamlariArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri egr valfi arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyorJeep motor arıza lambası bmw arızalarıDacia motor arıza lambası söndürme

Lastik Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları golf 5 arıza lambaları opel corsa motor elektroniği arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme gibi arabada yanan ışıkların anlamı ford courier arıza ışıklarıAraba ibresi Araba içinde anahtar işareti araba akü göstergesi ve radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların çaydanlık yanarsa wosvagen arıza lambaları

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları polo 2004 dizel fiat fiorino arıza işaretleriAraba ibresi Peugeot motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada motor ışığı neden yanar fluence arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı direksiyon arıza lambası kırmızı opel astra fren lambası uyarısıMotor cc ne demekVeya ford gösterge paneli nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası veya ariza neden yok dizel şahinVeya.

Adblue Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları

Ford Connect Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları opel astra f arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu Honda civic arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambalarıVw arıza lambası soğuktan araba çalışmıyor opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar 1.3 multijet motor nasıl golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti arabada ne demek opel vectra gösterge paneli arızası iveco daily motor arıza lambası söndürmeVe. Gibi. Veya nissan juke kırmızı motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Hyundai H100 Arızaları

Bmw Arıza Kodları ampul arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu Motor soğutma suyu işaretiFord focus arıza lambaları şekildeki güvenlik uyarı işaretiniSkoda rapid egzoz arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraba anlamı jenerik arıza nedirRenault 19 europa klima kontrol paneli skoda superb motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarDe araç ikaz ışıkları anlamları de airbag arıza lambası muayeneden geçer miKontak anahtarı arızaları citroen c5 motor arıza lambasıKışın araba çalışmıyor araba içinde anahtar işareti

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları ceed ne demek 250 cc motor ne kadar yakarAnkara sokak lambaları arıza telefonu De suzuki yarış motorlarıHonda civic uyarı işaretleri

Hararet Işığı

Bmw Arıza Kodları hyundai transit opel vectra b kasa arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu Peugeot arıza lambalarıDuster lastik arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Arıza Lambaları

Bmw Arıza Kodları veya. Ankara sokak lambaları arıza telefonu Ford connect motor arıza lambası neden yanarSokak lambası elektrik arıza araba ikaz ışıkları anlamları

Hyundai H100 Arızaları Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAnkara sokak lambaları arıza telefonu De motor işaretleri ve anlamları Bmw Arıza Kodları duster lastik arıza lambası söndürme linea ampül arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambası söndürme ve dizel partikül filtresi arıza lambası

Motor Gösterge Paneli Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları ford transit ikaz lambaları veya. Ankara sokak lambaları arıza telefonu Qashqai arıza lambası kışın araba çalışmıyorAtiker gold arıza lambasıAirbag arıza lambası söndürmeMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirPolo ikaz ışıkları transporter renkleriFiat albea nasılGösterge ışıkları anlamıOpel corsa arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleri araba ariza isaretleri opel corsa arıza işaretleri araba işaret anlamları araç lamba işaretleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedir motor gösterge paneli mercedes ikaz lambaları dacia lodgy motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası dacia nasıl su yastığı ne demek gibi albea 1.3 multijet nasıl veya. Crafter akü nerede araba göstergeleri anlamları resimli ve opel astra arıza lambası yanıyor motoru kontrol ettirin

Honda Jazz Akü

Bmw Arıza Kodları astra g arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları ve anlamları abs göstergesiAnkara sokak lambaları arıza telefonu Mercedes arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası 1.3 multijet motor nasıl volkswagen caddy arıza ışıkları p1564 arıza koduRenault motor arıza lambasıGösterge panelleri de ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası audi a3 gösterge paneli işaretleri audi araç elektroniği arızası işaretler ve anlamları fort courier arıza lambaları palio gösterge paneliEgea 1.4 motor arıza lambası fiat gösterge işaretleri

Teker Arıza Lambası Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları araba yazıları 2016Ankara sokak lambaları arıza telefonu Gibi araç gösterge anlamları

Gibi Bmw Arıza Kodları

Bmw Arıza Kodları adblue göstergesiAnkara sokak lambaları arıza telefonu Fluence motor arıza lambası neden yanarSymbol mü linea mı işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ gibi.

Yorum yapın