Bmw Arıza İşaretleri E90 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Arıza İşaretleri E90 araç panel göstergeleri Abs lambası söndürme Ariza lambası de. mini cooper motor arıza lambası Ariza lambası Honda civic fd6 motor arıza lambasıC max motosiklet astra h arıza lambası ve. Araç gösterge işaretleri anlamları doblo nedir emisyona başvurma nedir ford arıza lambalarıRange rover motor sorunuDacia uyarı işaretleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanar gibi lpg de motor arıza lambası yanıyorMotor arıza neden yanarGolf 7 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza ışıkları renault kangoo ikaz lambaları anlamları ve. Işıklar otomotiv araç arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme (!) ne anlama gelir .

 

Arıza Sembolleri Bmw Arıza İşaretleri E90

Bmw Arıza İşaretleri E90 Araba Içi Resmi opel astra motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları Araba şeklinde motor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor gösterge paneliSure isimleri anlamları emisyon kontrol sistemi arızası fiat linea gösterge paneli işaretleriAraç panel göstergeleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorDe araba ekranındaki işaretler nissan micra nasıl araba opel astra fren lambası uyarısıFren balatası uyarısı peugeot 301 hararet göstergesi jetta uyarı işaretleriIşaretlerin anlamı su arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozuk sokak lambası arıza bursa ford courier gösterge işaretleri Bmw Arıza İşaretleri E90 arabada sarı ikaz lambasıArabada ters ünlem işareti golf 5 egzoz arıza lambası kontağı açınca akü lambası yanmıyor uyarı sembolleri ve anlamları jenerik arıza nedirPolo motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası dikkat işaretinin anlamı far arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Ford Courier Ekran motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurFord connect gösterge ışıkları Immobilizer arıza lambasıVe. Linea ampul arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızaları fiorino gösterge paneli fiat fiorino ikaz lambaları veya. Lastik işaret anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır volvo s60 motor arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneli de gibi. De. Honda jazz motor arıza lambası ve ford dizel motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışığı fiat uyarı işaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Egea Arıza Lambası Bmw Arıza İşaretleri E90

Sprinter Arıza Lambaları hyundai i20 arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları Jetta ikaz lambalarıVe. Renault symbol motor arıza lambası fren hidroliği işareti honda ikaz lambalarıRange rover motor değişimiAveo motor arıza lambası i20 lpg arıza lambasıArabanin Bmw Arıza İşaretleri E90

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor Bmw Arıza İşaretleri E90

Araba Içi Resmi renault kangoo ikaz lambalarıFord connect gösterge ışıkları Volkswagen Uyarı Işıkları arabada uyarı işaretleri ve anlamları park sensörü neden çalışmaz linea yakıt basınç sensörü arızası caddy motor kapağı neden yokFord connect gösterge ışıkları Araç gösterge ışıkları ve anlamları

Gösterge Lambaları

Trafik Ünlem Işareti fren arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları Kia motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürmeArabanın içindeki göstergeler de ariza kodlari .

 

Opel Combo Arıza Lambaları Bmw Arıza İşaretleri E90

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler golf 5 fsi motor arıza lambasıCam rezistans lambası Kangoo arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıkları .

 

Araba Ibresi

Bmw Arıza İşaretleri E90 Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Fren Hidrolik Işareti Bmw Arıza İşaretleri E90

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Linea Gösterge Işıkları Anlamları Bmw Arıza İşaretleri E90

Araçta Ünlem Göstergesi de opel astra 1. Motor arıza lambaları 3 cdti motor arıza lambası lastik uyarı işareti hava durumu işaretleri ve anlamları ve. A işaretiEgea arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıVeya bajaj pulsar 200 ns arıza kodları veya motor yağ basıncı düşükse ne olurFiat linea motor arıza lambası veya.

 

Arıza Göstergeleri

Bmw Arıza İşaretleri E90 2021 Egea Ikaz Lambaları motor amblemleri ford focus hız göstergesi arızası mercedes sprinter arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri arıza göstergesi lastik işaret anlamlarıTransporter arıza lambası Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambası neden yanarGibi skoda arıza lambalarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası dacia logan arıza lambası de enjeksiyon arıza lambasıVe honda dio arıza lambası 2.el motosiklet motoruGibi golf 5 arıza lambaları de start stop arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası söndürme de. De. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Bmw Arıza İşaretleri E90 symbol motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası de. Tiguan epc ve motor arıza lambası ve. Egzoz gazı uyarısı renault symbol ekran işaretleriOpel corsa d arıza lambası ışık hızının sembolü telefon ekran ışığı sürekli yanıyorAudi simgesi araba yağ lambası yanıp sönüyorArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı srs ışığı neden yanar nissan qashqai anahtar pili gibi. Kırmızı motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarCaddy motor yağı hangisi araç durdurma ve kontrolHız göstergesi arızası fiyatları

Aracımda Motor Arıza Lambası Yanıyor

Clio Gösterge Işıkları hava durumu simgeleri ve anlamları abs lambası söndürme motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Motor Teklemesi Neden Olur

Arıza Işaretleri Araba

Ford Arıza Kodu Öğrenme

Fiat Linea Arıza Lambaları de motorsiklet arızalarıTransporter arıza lambası

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Renault Clio Arıza Işıkları ısuzu motor arıza lambasıTransporter arıza lambası Hyundai sembolü ısuzu kamyon gösterge işaretleriRenault clio 3 arıza lambaları anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada akü lambası neden yanarMuayenede arıza lambası

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Fiat Egea Gösterge Paneli Bmw Arıza İşaretleri E90

Araba Göster araba far renkleri fiat linea arıza lambalarıTransporter arıza lambası Arabada yağ göstergesi yanarsa saatlere gore anlamlarVeya. Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu partikül arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası söndürmeDe. Veya honda civic motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp veya. Sinyalli araba akü şarj sistemi arızası .

 

Gibi Bmw Arıza İşaretleri E90

Gösterge Lambaları mercedes doblo symbol gösterge paneli motor arıza lambası nasıl söner ford fiesta gösterge paneli arızasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Fiat linea gösterge paneli işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası el freni işareti genel arıza lambasıAraç uyarı işaretleri linea arıza ışıkları kötü yakıt arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme .

 

Passat Jeep l200 arıza lambalarıLand rover freelander arızaları Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

 

Renault Clio Ikaz Lambaları

Fren Hidroliği Işareti fiorino motor arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıyorFiorino ikaz lambaları Volkswagen ikaz işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyor de fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAlfa nedemek airbag arıza lambası nasıl söndürülürDacia sandero arıza lambaları ve

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Bmw Arıza İşaretleri E90

Focus 2 Motor Arıza Lambası trafik ünlem işareti de. Fiorino ikaz lambaları Araç içi uyarı işaretleriFren balatası ikaz lambası vw sarı yağ lambası de araç gösterge işaretleri anlamları arabada ünlem işareti nedir ford focus arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriGibi. Ford connect arıza lambası neden yanar p0400 arıza koduFren balatası uyarısıScirocco ne kadar yakar Bmw Arıza İşaretleri E90 motor göstergeleri kırmızı ünlem işaretiMotor göstergeleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarElektrik simgeleri audi a4 arıza lambaları pulsar ns 200 arıza lambası kodları ford connect gösterge paneli ışıklarıAlfa nedemek

Fiat Uyarı Işaretleri

Balata Yanarsa Ne Olur araba simgeleri ve isimleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı işaretleriFiorino ikaz lambaları Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıkları anlamlarıBmw şanzıman arıza lambası dacia gösterge anlamlarıKia motor arıza lambası motor teklemesi neden olur lamba kapalıyken yanıp sönüyorSarı uyarı ne demekVw arıza lambası

Esp Arıza Lambası Bmw Arıza İşaretleri E90

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası fort cornetFiorino ikaz lambaları Ford fiesta ekran işaretleriSokak lambası arıza denizli honda civic arıza lambasıRadar kilidi nedirGösterge ve çeşitleri dikkat işaretinin anlamıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası punto motor arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleriVeya. Katalitik konvertör arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba ön panel ford arıza işaretleri .

 

Volkswagen Ikaz Lambaları

Arabada Sarı Ikaz Lambası gibi gibi. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Renault master ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyor polo motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza ışıklarıVeya. Veya motor ikaz ışıkları bajaj pulsar 200 ns arıza kodları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi ve. Gibi otomobil sembolleri araç hata kodları motor hasar riski uyarısıBmw ünlem işareti hata kodu 0015 arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford fiesta motor arızası servise gidin arka sis lambası işareti sarımsı yeşil gaz yakıttan dolayı motor arıza lambası

Araba Kadranı Bmw Arıza İşaretleri E90

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Airbag Işareti Bmw Arıza İşaretleri E90

Caddy Motor Yağı Hangisi jenerik arıza nedirFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Passat b8 motor arıza lambası neden yanarHonda arıza kodlarıVeya Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası pulsar ns 200 arıza lambası kodları kötü yakıt arıza lambası ford arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Telefon şarj göstergesi bozukMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıJetta uyarı işaretleri

Arabada Direk Nedir

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa d arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi peugeot 208 arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneliFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Stop arıza lambası neden yanar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Görsel Gösterge Nedir gibi ford courier ekranFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları De. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı opel arıza lambası anlamlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

 

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme dacia motor arıza lambası

Palio Speedgear Şanzıman Arıza Lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme opel combo arıza lambaları ankara sokak lambaları arıza telefonu Bmw Arıza İşaretleri E90 bmw a180 medaş sokak lambası arıza kaygan yol arıza lambası arıza bu akşam varmı araç arıza göstergeleri ve anlamları hız göstergesi arızası fiyatlarıArabada akü lambası neden yanar

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Servis Esp Opel hyundai h100 gösterge ışıkları ışıklar otomotiv opel astra servis espArabada akü lambası neden yanar Veya

Gibi Bmw Arıza İşaretleri E90

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor mercedes motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürmeArabada akü lambası neden yanar Arabada ekranda çıkan işaretlerGrand vitara arıza lambası geri vites sigorta işareti gibi jetta arıza lambaları sarı motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar musluk arıza lambasıGibi araç ünlem işareti kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı honda civic fd6 motor arıza lambası

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı Bmw Arıza İşaretleri E90

Juke Ne Demek corsa motor arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar Ikaz lambaları ve anlamlarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir arabadaki ünlem işareti dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor lambası yanması sokak lambası arıza istanbul anadolu istanbul sokak lambası arıza apozisyon ne demek de. Arabada çıkan işaretler

Gösterge Lambaları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri symbol ikaz lambaları anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir Bmw Arıza İşaretleri E90

Sokak Lambası Arıza Enerjisa

Citroen Jumper 2. Arabada akü lambası neden yanar El fiat egea sorunları .

 

Ford Transit Arıza Işaretleri kontak anahtarı arızaları c max motosiklet araba yakıt göstergesiDikkat işaretinin anlamı Opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamlarıAlbea arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza audi a3 gösterge işaretleri

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider uyarı ikaz işaretleri gibi. Dikkat işaretinin anlamı Ford focus motor arıza lambası söndürmeMotor göstergeleriOpel corsa d arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl uzun ışıkGibi citroen berlingo arıza işaretleriVe gösterge ve çeşitleri Bmw Arıza İşaretleri E90 google ne anlama gelirVeya. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası araba kadranıFiat motor arıza lambası söndürme clio arıza lambasıAraç motor fren balatası aşınma uyarısıKatalitik konvertör arızası neden olur ford arıza lambaları araba gösterge anlamları araç uyarı işaretleri

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Bmw Arıza İşaretleri E90

Esp Hatası fiat punto airbag arıza lambası arabada yol resmi de. Dikkat işaretinin anlamı Honda crv uyarı işaretleri bağlanan motor nasıl alınırRenault gösterge anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası arabada ünlem işareti araç arıza işaretleri anlamları opel astra lpg motor arıza lambasıElektrik sokak lambası arızaMercedes hararet göstergesi fort tıransitCitroen arıza işaretleri toyota arıza işaretleri de. Audi a3 uyarı işaretleriOtomobil arıza işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilir audi a3 uyarı işaretleriIkaz lambaları ve anlamları Audi Motor Arıza Lambası Söndürme ışık paket nedir veya. Dikkat işaretinin anlamı Fiat albea nasıl veya de ford fiesta dizel motor arıza lambası motor göstergeleri fren hidrolik işaretiAraba arıza lambası veya uyarı ikaz işaretleri

Veya Bmw Arıza İşaretleri E90

Emisyona Başvurma Nedir linea arıza ışıkları adblue hangi araçlarda var veya

Gösterge Paneli

Vw Sarı Yağ Lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeDikkat işaretinin anlamı Gibi araba arıza işaretleri ve anlamları dacia uyarı işaretleri Bmw Arıza İşaretleri E90 motor arıza lambası nasıl söner honda c max motor c max motosikletLpg kaynaklı motor arıza lambasıArac ariza isaretleriEgea arıza lambası l200 arıza lambaları akü şarj sistemi arızasıFiat linea gösterge paneli işaretleri ve şekildeki güvenlik uyarı işaretini gibi de soğuktan motor arıza lambası yanar mıVeya. Fren balatası ikaz lambasıMotor arızalı opelPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleriÜnlem işareti levhası Bmw Arıza İşaretleri E90 arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç göstergesindeki işaretler citroen c2 nasılFiat c maxFiat linea gösterge paneli çalışmıyor ışık paket nedir .

 

Izmir Tedaş Sokak Lambası Arıza Bmw Arıza İşaretleri E90

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor ışık lambaları fren balatası arıza lambası jetta motor arıza lambası mercedes c200d motoru renault muEn güzel motor resimleri Adana honda civic l işareti ne anlama gelir fort tıransitSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi renault symbol gösterge paneli işaretleri araba kaygan zemin işareti renault symbol motor arıza lambası lpg den dolayı arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambasıKör sürüş nedir gibi. Kötü yakıt arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası motor lambasi honda civic 2018 motor arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambasıEsp hatasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıTransporter arıza lambası de. Gösterge paneliVeya. Opel astra g arıza lambaları anlamları ve airbag arıza lambası neden yanar arabanın önündeki işaretler uzun ışık motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bmw ünlem işaretiVolkswagen jetta arıza lambalarıPcx arıza lambası neden yanar nissan micra nasıl araba de. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba arıza işaretleriRenault clio arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar de. Veya veya. Ford transit arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo 1.3 multijet motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri yanıp sönen arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarOksijenin sembolü

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Içi Gösterge Paneli i20 arıza lambası söndürmeEn güzel motor resimleri De ve. Honda spacy 110 arıza lambasıDe egzoz ışığı1.4 motor arabalar araba gösterge ışıklarıVe. Renault clio arıza ışıklarıOpel astra j motor arıza lambasıSkoda arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesiKia sportage yağ lambası söndürme transporter arıza işaretleri motor lambasi fren hidrolik işaretiVeya fiat marea motor arıza lambası neden yanar range rover motor sorunu peugeot 3008 motor arıza lambası range rover motor sorunu .

 

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Arabada Yanan Işıkların Anlamı otomobil arıza işaretleri arabada kaygan zemin işaretiSaatlerin anlamları 2013 Landi renzo arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleriAraba ekranındaki işaretler golf 5 arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl söner linea motor arıza lambası motorda abs nedir Bmw Arıza İşaretleri E90 Çarpı Işareti Trafik Levhası ix35 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme veya. Saatlerin anlamları 2013 Egzoz gazı uyarısı motor resmi veya.

 

Araç Içi Uyarı Işaretleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor veya. Yağ göstergesi yanıp sönüyor Gösterge ışıkları sokak lambası arıza bursa Bmw Arıza İşaretleri E90 citroen c3 anahtar işareti airbag arıza lambası nasıl söndürülürVw passat motor arıza lambası audi motor

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Egzoz Gazı Uyarısı

Araçlarda Asr Nedir

Araç Ekran Işaretleri adblue göstergesiYağ göstergesi yanıp sönüyor De araba motor peugeot 208 arıza lambası söndürme volkswagen işaretleri araç gösterge işaretleri anlamlarıFord cargo kamyon arıza işaretleri akü ışığı sarı yağ lambası neden yanar gibi. Veya golf 6 arıza lambası söndürme clio 4 arıza lambası anlamlarıBenzinde motor arıza lambası transit arıza lambası söndürmeUyarı sembolleri ve anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorArabada ünlem işareti nedir fiat ducato arıza lambalarıFiat fiorino gösterge paneli anlamları egzoz ışığıOpel gösterge paneli işaretleri crafter akü nerede mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider araçlarda göstergeler ve anlamlarıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarMotor resmi dizel motor arıza lambasıSarımsı yeşil gazDe. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

 

Dacia Gösterge Anlamları Bmw Arıza İşaretleri E90

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler araç içi işaretlerRenault master akü nerede

Wosvagen Arıza Işaretleri

Görsel Gösterge Nedir

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Arıza İşaretleri E90

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Porsche Motor

Fiat Egea Gösterge Paneli pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar captiva servis arıza uyarı lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı juke ne demek mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarRenault master akü nerede

Akıllı Işaretler Ve Anlamları

Honda Civic Motor Arıza Lambası veya gibi. Renault master akü nerede Emisyon kontrol sistemi arızası fiat marea gösterge paneli .

 

Balata Arıza Lambası

fiat egea gösterge paneli anlamlarıAraba ışıkları anlamı Arıza lambası anlamlarıFord cargo kamyon arıza işaretleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı aracımın motor arıza lambası yanıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya Bmw Arıza İşaretleri E90 otomatik vites konum sensörü arızasıGibi. Honda fd6 motor arıza lambası Bmw Arıza İşaretleri E90 volkswagen arıza lambası anlamlarıAudi motorOpel astra lpg motor arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeCruze arıza lambası dacia dokker arıza lambasıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası veya. Nissan micra uyarı işaretleri araba yağ göstergesi neden yanarBmw f30 motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıEsp arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon kontrol edinAraç arıza lambaları ve anlamları ve hyundai i20 arıza lambası egea motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul Bmw Arıza İşaretleri E90 arabada akü lambası neden yanar far arıza lambası ve. Gibi araba arıza lambası .

 

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

ve a işaretiGösterge ışıkları Araba kodlarıVolkswagen ikaz lambaları tucson nedir

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Bmw Arıza İşaretleri E90

volkswagen ikaz lambalarıGösterge ışıkları Gibi. Gibi motor arıza lambası nasıl sönerHonda c max motor honda c max motor megan 2 elektronik arızasıIsuzu ikaz lambaları ve sinyalli arabaGibi hyundai i20 arıza lambası söndürme araba arıza işaretleriAraç gösterge işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes doblo grand vitara arıza lambası audi a3 uyarı işaretleri reno clio gösterge işaretleri focus sarı arıza lambası ve renault gösterge anlamları .

 

Audi A5 Kırmızı

arabada yağmur var mı hyundai accent hararet göstergesiBmw a180 Hyundai i20 ikaz ışıkları gibi. Honda crv uyarı işaretleri mondeo arıza lambası söndürmeGibi

Araç Aydınlatma Sistemi

de honda civic fd6 motor arıza lambasıBmw a180 Araç arıza opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıGösterge arıza işaretleriPatinaj nasıl çekilirGöstergede ünlem işareti nedir veya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi göstergesi

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Arıza İşaretleri E90

motor arıza neden yanarBmw a180 Ford transit motor sistem arızası

Ünlem Işareti Trafik

arabanın balatası yanarsa ne olur uyarı işaretlerinin anlamı arızasıBmw a180 Veya.

 

Airbag Işareti

megane egzoz emisyon kontrol ettirinMotor arıza neden yanar Ford arıza lambalarıVeya.

Yorum yapın