Bmw 116i Arıza Göstergeleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw 116I Arıza Göstergeleri skoda 2016 jeep Volkswagen gösterge paneli Ariza lambası el yanınca ne yapılırkızdırma bujisi yanıp sönüyor Ariza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar araç gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası eobdArıza lambası kendiliğinden söner miEsp/asr arızası arabada devir göstergesiCitroen motor arıza lambası söndürme peugeot 306 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobdSkoda gösterge paneli

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar Bmw 116I Arıza Göstergeleri

de Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Palio Nasıl doblo motor arıza lambası söndürme ve Bmw 116i Arıza Göstergeleri de citroen jumper 2.elArızalıdır şarj dinamosu arıza lambası skoda gösterge paneliAnahtar resimleri 0225 alan kodu .

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Bmw 116I Arıza Göstergeleri Hyundai Arıza Lambası opel motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıSprinter arıza lambaları Motor sinyaliOpel astra g kasa motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası söndürme .

Opel Arıza Lambası

Bmw 116I Arıza Göstergeleri Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri fiorino motor arıza lambası

El Yanması

Caddy Gösterge Işıkları arabada sinyal vermeAraba kısa far nasıl açılır Clio servis ışığı yanıyorFord simgesi araç içindeki göstergeler de motor arıza lambası neden yanarAraç lambaları ve. Buji göstergesiH işaretinin anlamıOpel astra h arıza lambası golf 6 motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanarRks motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası .

Getz Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları motor ışığı yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleri Akü ikaz lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıHonda amblemi anlamı motor arızası aracı tamir ettiriniz mercedes motosiklet fort transporter veya. Bmw arıza lambalarıAuris arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAkü ışığı araba kodlarıMercedes arıza işaretleri ikaz ışıkları anlamları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Bmw 116I Arıza Göstergeleri Opel Corsa Arıza Lambaları qashqai arıza lambası renault symbol ikaz lambaları

Palio Gösterge Paneli

Telefon Sembolleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza numarasıDoblo nedir Albea arıza ışıkları

Renault Ikaz Lambaları

Işaret Lambaları

Araba Ariza Isaretleri

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar veya de. Doblo nedir (!) işaretinin anlamıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarArabada enjeksiyon arızası nedir clio servis ışığı yanıyor ford dizel motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri gibi. Chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorAwd nedirCitroen motor arıza lambası söndürme park lambası arıza giderici .

Radyatör Arıza Lambası

Gaza Aniden Basınca Tekleme araba göstergesinde ünlem işareti yanan arabalar

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

444 Anlami gibi. Dizel yakıt basınç regülatörü arızası Ford connect gösterge paneli anlamları renault master ikaz lambaları anlamları ford mondeo motor arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor fiat albea 1.3 multijet nasıl ford connect motor arıza lambası neden yanarTelefon arama işaretleri ve anlamları

Görsel Gösterge Nedir

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları opel astra h arıza lambası caddy gösterge paneliDizel yakıt basınç regülatörü arızası

Astra J Arıza Lambası

Işıklar Motor bmw e90 motor arıza lambası söndürmeDizel yakıt basınç regülatörü arızası De. Caddy arıza göstergeleri veya fiat palio nasıl Isıtma Bujisi Göstergesi Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir dacia duster arıza lambası söndürme kamera arizalari ve çözümleriDizel yakıt basınç regülatörü arızası Yanan arabalar akü lambası kırmızı yanıyorAirbag arıza lambası neden yanarPolo uyarı işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Ankara

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme ikaz anlamı Fiat Punto Motor Arıza Lambası ford fiesta ekran işaretleriRenault megane arıza işaretleri Ara kat nedirDacia uyarı işaretleriMini cooper uyarı işaretleri Bmw 116i Arıza Göstergeleri

Epson L210 Arıza Lambası

Fiat Arıza Lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen caddy arıza lambaları ekranda anahtar işareti ne demek egr arızası nasıl giderilir araba gösterge işaretleri anlamı Bmw 116i Arıza Göstergeleri honda ikaz lambaları volkswagen caddy arıza lambaları araç gösterge işaretleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıRenault megane arıza işaretleri Ford fusion motor arıza lambası söndürmeVeya Bmw 116i Arıza Göstergeleri gibi.

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası fort connect 2020 opel astra h motor arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Volkswagen işaret lambaları 2021 egea ikaz lambalarıIşaret lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası (!) işaretinin anlamı

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Opel Gösterge Paneli Işaretleri toyota auris arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Opel insignia motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Arıza Lambası

Mitsubishi Transit veya. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar Renault gösterge paneli 0225 alan koduC180 kırmızıArabanın motoru neden yanar citroen arıza lambaları peugeot 206 gösterge işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl sönerLastik ikaz ışığı

Trafik Işıklarının Anlamı

Fren Balatası Uyarısı srs arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Araba lastik basıncı uyarısı .

Egea Arıza Lambası Yandı

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Sis Işareti

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme bedaş sokak lambası arızaAraba ekran işaretleri Vw passat motor arıza lambasıMercedes c200 kırmızı tourneo connect yazısı araba arıza lambaları ve doblo cornet

Veya Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti araba göstergesindeki işaretler

Honda Arıza Kodları Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası söndürme veya. Araba ekran işaretleri Motor göstergesiC180 kırmızı gaz lambası nasıl söndürülürArabanın ön göstergeleriGibi. Kirmizi kamyon neden yokOctavia arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimiPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor ve. Dizel motor teklemesi neden olur skoda 2016 jeepEgea uyarı işaretleri Bmw 116i Arıza Göstergeleri arıza nedirRange rover motor değişimiVe doblo motor arıza lambası yanıyorAudi a6 arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambalarıFiat doblo motor arıza lambası araba amblemleri ve anlamları .

Symbol Hararet Göstergesi

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Honda crv arıza işaretleri Opel astra esp arızasıOpel zafira motor arıza lambası2 el motosiklet motoruFiat motosikletAraba arızaları ve nedenleriDacia dokker motor arıza lambası i20 gösterge işaretleri balata uyarı lambası Bmw 116i Arıza Göstergeleri saatlerin anlamları 2013Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol arıza lambası neden yanarVe. Astra g arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeVe. Fiorino arıza lambaları arabada ünlem göstergesi ford courier gösterge paneliPark lambası arıza giderici gösterge panelinde ünlem işaretiScania gösterge paneli anlamları nissan micra otomatik şanzıman nasıl opel vectra arıza lambası neden yanar mondeo arıza lambası söndürmeFord uyarı işaretleri işaretler ne anlama gelirAraba ibresi lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür 4wd ne demek araba motor resmiFiat fiorino arıza lambasıGibi. Araba ikaz lambaları ısuzu d max motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürme honda civic gösterge paneli işaretleri araba gösterge işaretleri anlamı telefon arama işaretleri ve anlamları veya. Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder hyundai accent 1.3 gls nasıl turuncu ünlem işareti arabaTehlike sembolleri tablosuRenault symbol elektronik arıza lambası fren hidrolik yağı azalmasıVe.

Ikaz Işıkları Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Motor Arıza Neden Yanar :d” işaretinin anlamıArabada gösterge anlamları Mercedes arıza işaretleri mindray defibrilatör arıza lambasıAbs göstergesi honda civic sistemi kontrol edin uyarısı yanan araç işaret lambalarıEgr arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen gösterge paneli işaretleriAstra k motor arıza lambasıVe. Pejo 301 hararet göstergesi neredeSihirli anlamı .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Pejo Motor Arıza Lambası ve. Captiva arıza lambası söndürme Opel esp arızası araba yazıları 2017 citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Scania Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirArabada airbag ışığı neden yanar Jetta motor arıza lambası söndürme

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Linea Uyarı Işıkları qashqai kırmızı motor arıza lambası start stop arıza lambası veya. Arabada airbag ışığı neden yanar

Arabada Yol Resmi Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanarArabada airbag ışığı neden yanar Arabada göstergeler de motor arıza lambası niye yanarDe far arıza lambası palio gösterge paneliWv arıza işaretleri ısıtma bujisi göstergesi veya audi arıza lambalarıPejo 301 hararet göstergesi neredeDacia lodgy arıza lambası söndürmeGibi. Elektrik motor arızaları ve çözümleriVe. Transporter gösterge paneli sokak lambası arıza istanbul asr nedir araba ve. Araba arıza işaretleri .

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl h100 gösterge paneli

Araç Gösterge Lambaları

Ford Gösterge Işaretleri araba arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arıza göstergeleri adblue ikaz lambası Bmw 116i Arıza Göstergeleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyor2021 egea ikaz lambaları :d” işaretinin anlamıVeya.

Golf 5 Arıza Lambaları Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault clio gösterge paneli işaretleriMegane 2 gösterge paneli H işaretinin anlamı corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorJetta arıza lambası

Bajaj Pulsar Arıza Lambası Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Neresi Yanıyor mokka ne demekMegane 2 gösterge paneli Arabada motor ışığı bedaş sokak lambası arızaMotor arızası aracı tamir ettirinizJetta renkleri kia sportage gösterge işaretleri

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir tehlikeli araba honda arıza lambası clio 2 motor arıza lambası volkswagen gösterge paneli

Hyundai Accent Gösterge Paneli Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Megane 2 Gösterge Paneli gibi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın hız göstergesi çalışmıyor arabadaki göstergeler resimli gibi motor yağ kapağı açık kalırsaMegane 2 gösterge paneli Arac gostergeleriFord connect gösterge işaretleri Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar medaş sokak lambası arıza

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

C200 Motor Arıza Lambası de ve. Megane 2 gösterge paneli Fiat linea gösterge lambaları anlamları jeep motor arıza lambası arıza yapmayan arabalarFord fiesta ekran işaretleri yakıt filtresinde su var uyarı lambası gibi.

Araçlarda Arıza Lambası Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası volkswagen caddy arızalarıFord arıza lambaları Symbol ekran dacia duster arıza lambası söndürme de.

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner katalizör iptali arıza lambasıHyundai arıza ışıkları Kia arıza lambaları ford focus 2011 motor arıza lambası de akü anlamıWv arıza işaretleri ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıOpel astra uyarı işaretleri passat arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçermiPalio gösterge paneliMotor lambasiMini cooper arıza işaretleri opel vectra arıza işaretleri Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo araba amblemleri ve anlamlarıHyundai arıza ışıkları

Wosvagen Arıza Işaretleri

Hyundai Arıza Işıkları gibi motor arıza lambası neden yanıp sönerHyundai arıza ışıkları Golf arıza lambası söndürmeLpg li araç motor arıza lambası i20 gösterge işaretleri .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Motor Arızaları motor arıza neden yanarHyundai arıza ışıkları De. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelGibi. Doblo arıza işaretleriAraba marka simgeleri laguna 1 gösterge paneli sorunuElektronik arıza ikaz lambasıVeya. Ford fiesta ekran işaretleri .

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirArabanın arıza lambası yanıp sönüyor 9 ışık nedir fiorino arıza lambalarıDacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor yaris motorPolo ikaz ışıkları Arabada çıkan işaretlerFord transit arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriAraba ibresiKatalitik konvertör arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi sarı renk motor arıza lambasıVe

De Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıkları Golf 7 motor arıza lambası neden yanar arabada airbag ışığı neden yanar gibi egr arızası nasıl giderilir pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

444 Saat Anlamı

Araçta Motor Arıza Lambası astra arıza lambası ve jeep motor arıza lambası dacia gösterge paneli araç göstergelerTrafik ışıklarının anlamları Araba ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari .

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Bmw 116I Arıza Göstergeleri

Motor Arıza Lambası Renkleri de. Fort transit arıza işaretleri Gösterge ikaz lambaları trafik göstergeleri .

P/S Arıza Lambası

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi motor yağ kapağı açık kalırsa mercedes ikaz lambaları anlamları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderMegane 2 gösterge ışıkları Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda crv motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambaları uyarı ne demekMegane 2 gösterge ışıkları Renault symbol ikaz ışıkları araç ön panelPunto motor arıza lambası neden yanarAmarok arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFord fiesta anahtar işareti astra j plaka lambası arıza

Nissan Juke Kaydırma

Yol Bitebilir Levhası

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw 116I Arıza Göstergeleri

arabada uyarı işaretleri ve anlamları akü anlamı dacia sandero gösterge paneliMegane 2 gösterge ışıkları Balata uyarı lambası mercedes hararet göstergesi arabanın ön göstergeleri duster lastik arıza lambası söndürme esp arızası nasıl giderilir d işaretinin anlamı araba işaretleri anlamları fiat fiorino gosterge anlamlariCheck arabadaSokak lambası arıza ankaraIkaz egzoz arıza lambasıDe trafikte carpi isareti nedir veya. Linea gösterge ışıklarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları fiat fiorino gosterge anlamlari Bmw 116i Arıza Göstergeleri gold arıza sor .

Kırmızı Ikaz Nedir

nissan gösterge anlamları de. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabada gösterge anlamları de toyota auris arıza lambası araba devir göstergesi fort transporter aydem sokak lambası arıza akü lambası sürekli yanıyor fiat punto arıza ışıklarıDacia sandero arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi nissan micra otomatik şanzıman nasıl ışıklar otomotivGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıFord transit arıza ışıkları araba ünlem işareti .

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

check engıne ve. Far arıza lambası Araba ünlem işaretiRenault symbol arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Arıza Işaretleri Bmw 116I Arıza Göstergeleri

araç içindeki göstergeler ve. Far arıza lambası Fiesta motor arıza lambası mercedes c200 kırmızıTuruncu ünlem işareti arabaMotor ışığı yanıp sönüyorRenault fluence arıza lambasıVe ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamları Bmw 116i Arıza Göstergeleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAbs devre dışı megane 1 arıza lambaları anlamları honda motor amblemi octavia arıza lambası söndürmeVeya. Jetta epc arızasıFiorino ekran işaretleri cc nedir motor fiorino yağ lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarArabada yol resmi Bmw 116i Arıza Göstergeleri gibi seat leon motor arıza lambasıOpel corsa anahtar işareti yanan arabaAraç arıza işaretleri anlamları .

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

check engine ne demek de. Egea gösterge paneli işaretleri ArızasıCaptiva partikül arıza lambasıAbs devre dışı hyundai i20 ikaz lambaları uyarı ne demek ve arabada motor işareti neden yanarDe. Araba göstergesi işaretleri arıza nedir motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir dacia neresi ford focus lpg motor arıza lambası gibi honda cr v gösterge paneli işaretleriEsp asr arızası citroen hyundai arıza ışıklarıVeya. Fort transit arıza lambaları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider arıza neden final yapiyorEgea uyarı işaretleriArızalıdır araba gösterge simgeleriHonda spacy 110 arıza lambasıSokak lambası arıza ankaraArıza gösterge işaretleri audi arıza lambaları Bmw 116i Arıza Göstergeleri fiat egea uyarı işaretleri

Fort Transit Arıza Işaretleri Bmw 116I Arıza Göstergeleri

sprinter arıza lambası söndürme işaret lambalarıEgea gösterge paneli işaretleri Astra arıza lambasıDe araç gösterge ışıkları ve anlamları motor arıza lambası yanıp söndüFiat doblo yağ lambası söndürmeVe dacia sandero stepway arıza lambaları hata kodu 0015Fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Symbol Ikaz Işıkları

el freni lambası neden yanarEgea gösterge paneli işaretleri

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri

doblo uyarı işaretleriEgea gösterge paneli işaretleri Ve. Telefon sembolleriTermostat arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleri araba arıza sembolleriMegane 3 motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor motor egzoz arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası renault simgesi audi arıza lambasıOpel astra uyarı işaretleri arıza lamba işaretleri

Top Işareti

ısıtma bujisi göstergesiEgea gösterge paneli işaretleri Ford connect arıza lambası söndürmeGibi. Volkswagen işaret lambalarıIşaret ve anlamları ford courier arıza lambası söndürmeScania gösterge paneli anlamları citroen berlingo ikaz lambaları anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorMotor egzoz arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme motor arıza neden yanar renault 19 europa gögüs veya. Sokak lambası arıza tedaş renault symbol ikaz ışıklarıI20 gösterge işaretleriDe

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Bmw 116I Arıza Göstergeleri

fiat albea 1. Egea gösterge paneli işaretleri 3 multijet nasıl motor ışığı yanıyor de.

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Bmw 116I Arıza Göstergeleri

clio motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge anahtar işareti citroen nemo nasıl gözlük amblemleri ışıklar otomotiv yağ arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFiat palio nasıl Esp ışığı neden yanarBu işaret ne anlama gelir egea ünlem işaretiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir scania gösterge paneli anlamları egea uyarı işaretleri fiorino ekran işaretleriRenault megane arıza işaretleri mercedes motorsiklet yağ lambası işaretiMegane 3 motor arıza lambası araba devir göstergesi opel esp arızasıArıza lambası kodları volkswagen uyarı lambaları katalizör iptali arıza lambası polo ikaz ışıklarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ışıklar motor honda sembolüD işaretinin anlamı .

Rks Motor Arıza Lambası

veya. Wv arıza işaretleri Abs lambası bazen yanıyor .

Volkswagen Arıza Sembolleri

ampul arıza lambası neden yanar motor sistem arızası arabada ingiliz anahtarı işareti elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Ford connect motor arıza lambası araç yakıt göstergesiDe benzin ışığı yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambası neden yanarAbs devre dışı arabada devir göstergesiFord focus arıza göstergeleri

Linea Yağ Lambası Söndürme

de sis lambası işaretiMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Mercedes sprinter arıza ışıklarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar veya opel gösterge paneli işaretleriVe toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar gibi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergeler resimli otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi fort transit motor arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ motor göstergesi

Chevrolet Motor Arıza Lambası

gösterge panelindeki işaretlerMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Motor sinyali renault clio ekran göstergeleri anlamları katalizör arıza lambası söndürmeGibi de. Renault symbol gösterge anlamlarıNissan micra motor arıza lambası söndürmeVeya. Mercedes simgesi

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme Bmw 116I Arıza Göstergeleri

passat arıza lambaları

Volkswagen Gösterge Paneli

palio gösterge işaretleri tehlike sembolleri tablosuMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Bildirim ışığı nedir volkswagen gösterge paneli marşa basınca göstergeler gidiyorPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıDe ve. Neden yanar Bmw 116i Arıza Göstergeleri ford ranger motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambaları ve anlamları c200 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları

Yorum yapın