Berlingo Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Berlingo Arıza İşaretleri volkswagen uyarı işaretleri Honda crv motosikletrenault symbol arıza lambası neden yanar Ariza lambası Toyota corolla ateşleme bobini arızası Ariza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıArabada yanan ışıkların anlamı dpf arıza lambasıYol bitebilir levhası arabada yağmur var mı motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir subaru forester arıza lambası ve soğuktan motor arıza lambası yanar miFiat fiorino otomatik vites arızalarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırLancer nasıl audi a3 arıza ışıklarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi park sensörü neden çalışmaz

Motor Kumanda Arızası

Anahtar Simgesi polo uyarı ışıklarıAnkara sokak lambası arıza bildirimi arıza işaretleri ve anlamlarıDizel focus motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli işaretleri anlamları veya. Altus derin dondurucu arıza lambası opel astra h gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası söndürmeVeya. Wv arıza işaretleriDizel motor uyarısıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır aveo motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin ducato motor arıza lambasıAraba motor göstergesiOto gösterge ford courier motor arıza lambası neden yanar veya dacia logan arıza lambası söndürme Berlingo Arıza İşaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar miVe. Honda spacy 110 arıza lambası gibi. Megane 3 motor arıza lambasıBenzinde motor arıza lambasıHyundai arıza lambasıDenizli sokak lambası arızaPark sensörü neden çalışmazVe. Renault gösterge anlamları ducato arıza lambası albea motor arıza lambası söndürme444 saat anlamı aşağı yukarı işareti gibi dacia stepway arıza işaretleri arıza göstergeleri peugeot 301 motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürmeGösterge ve çeşitleri ford fiesta uyarı lambaları/ işareti ne demek arabada motor işaretiVe astra motor arıza lambası .

 

Dacia Ikaz Lambaları

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı ve araba arıza sembolleri veya. Lancer nasıl Nissan direksiyon Berlingo Arıza İşaretleri motor arıza ışıkları .

 

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Berlingo Arıza İşaretleri

Berlingo Arıza İşaretleri Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve arıza lambası muayeneden geçer mi veya buji neden yanar honda arıza lambası nissan qashqai aküMotor arıza işaretleri De. Fiat linea gösterge paneli arızası araba göstergeleri ve anlamlarıMotor ibresi .

 

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası Berlingo Arıza İşaretleri

Berlingo Arıza İşaretleri Albea Otomatik Vites kia sportage motor arıza lambası söndürmeMondeo motor arıza lambası

I20 Arıza Lambası

Dacia Doblo araba marka simgeleriMondeo motor arıza lambası Honda civic ikaz işaretleri araç gösterge işaretleri anlamıLancer nasılTehlike uyarı işaretleri ve anlamları araç göstergesi işaretleri katalizör motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti hyundai accent blue arıza lambaları araç ön panel gibi anahtar işareti arabaBenzinde motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraç göstergesi işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arızaları2017 de gelecek motosikletlerGibi. Focus 2 motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambaları gibi. Fiat egea gösterge işaretleri focus 2 gösterge paneli ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası arıza neden yok arabada yağ göstergesi yanarsa symbol elektronik arıza lambası .

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Berlingo Arıza İşaretleri

Audi A180 hava yastığının içinde hangi gaz var megane 1 gösterge paneli anlamları veya ve. Araba far işaretleri

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var yağ lambası işaretiAraba far işaretleri Yamaha delight arıza lambası söndürmeFren hidroliği seviyesi kontrolü

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider opel combo arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba far işaretleri Mokka nedirDur işareti anlamı polo ikaz ışıkları araç arıza lambası nasıl söndürülürDe. Gibi egzoz gazı uyarısıLastik ikaz ışığıArıza ışığı yanan arabalar Berlingo Arıza İşaretleri de Berlingo Arıza İşaretleri gibi

Fiat Egea Arıza Lambası Berlingo Arıza İşaretleri

Tehlikeli Işaretler yardımcı ışık nasıl açılırAraba far işaretleri Araç içi ikaz lambaları opel corsa direksiyon arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor opel uyarı işaretleri ve. Dacia dokker arıza lambası epc ve motor arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Aşağı Yukarı Işareti citroen berlingo arıza lambalarıAraba far işaretleri Soğuktan el yanmasıAdblue motor arıza lambası edc arıza lambasıVe. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea Berlingo Arıza İşaretleri veya hyundai i10 motor arıza lambası söndürme Berlingo Arıza İşaretleri park sensörü neden çalışmazIkaz lambalarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? passat arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord focus motor arıza lambası yanıyorNissan juke arıza işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurme işaretler ve anlamları emisyon arıza lambası ibre ne demekServis esp nedirAşağı yukarı işaretiVeya renault symbol hararet göstergesi nerede ve. Egea motor arıza lambası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini

Arabada Ters Ünlem Işareti opel astra k motor arıza lambası araba ekran göstergeleri 3 işareti ne anlama gelir veya gibi. Araba far işaretleri Veya araçta ünlem işareti opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarMotor arızası neden yanar fren balatası işaretiOpel vectra c kasa arıza lambaları arabada arıza lambası neden yanar gibi lpg'li araç arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürme .

 

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor Berlingo Arıza İşaretleri

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları captiva motor arıza lambası neden yanar gibi. Yağ seviye sensörü arızası Renault symbol uyarı işaretleriSymbol gösterge işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanar traktör arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve espDe.

 

Nissan Direksiyon Berlingo Arıza İşaretleri

Berlingo Arıza İşaretleri Araba Yakıt Göstergesi mondeo motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir cc ne demek motorAt resimli araba Araba çaydanlık işaretiOpel corsa egzos arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıklarıArıza lambası yanıyorNeden nedirDe. Veya volkswagen caddy arızaları türkiye neden yanıyor akü göstergesi neden yanarChery tiggo arıza lambası nissan qashqai anahtar pili mercedes arıza lambası söndürme araç ışıkları de arabada yağmur var mı araba içi göstergeleri renault clio hararet göstergesi dacia arıza lambaları anlamlarıYağ basıncı düşüklüğü qashqai motor arıza lambası söndürme araba arıza ışıklarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor ışıklar motor 2017 de gelecek motosikletler arıza lambası yanıyorDe. Veya. Trafik işaretleri ünlem ne demek ford connect arıza lambası söndürmeMitsubishi motosiklet passat motor arıza lambası

Araba Işık

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar emisyona başvurma nedirAt resimli araba Toyota corolla hararet göstergesiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorVeya fiat palio nasılEmniyet kemeri işareti .

 

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Anahtar Işareti golf 7 motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge anlamları Dacia doblo .

 

Araba Arıza Lambası

Audi A4 Arıza Lambaları lancer nasılBmw motor arıza lambası Veya. Arabadaki göstergelerGibi. Tehlike sembolleri tablosu gibi. Abs ışığı söndürmeVe gibi fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır clio 2 motor arıza lambası neden yanar tepee ne demek ve. Fiat motor arıza lambası söndürme Berlingo Arıza İşaretleri araçta motor arıza lambası neden yanar de. Gibi citroen c3 arıza kodları Berlingo Arıza İşaretleri fiat arıza lambası söndürmeToyota auris motor arıza lambası söndürme motor arızasıVe araçtaki göstergeler ve anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar .

 

Motor Motor Berlingo Arıza İşaretleri

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor volvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraba far renkleri Peugeot 406 motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir ve gibi araba motor resmi aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Dizel motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Volkswagen motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıAraç içi gösterge işaretleri ve

Arabanın Önündeki Göstergeler Berlingo Arıza İşaretleri

Toyota Corolla Ikaz Işıkları tc arıza lambası honda crv ikaz işaretleriAraba far renkleri Gibi.

 

Doblo Gösterge Işaretleri

Araba Motor Göstergesi honda crv motor arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mı de. Kia sportage gösterge paneli Araba tekliyorFiat punto motor arıza lambası neden yanar araç gösterge anlamlarıVe. Motor arıza lambası lpgArıza ikaz lambası veya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

 

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme Berlingo Arıza İşaretleri

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor volkswagen ikaz lambaları mercedes arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Araç Uyarı Işıkları sarı ünlem işareti araba göstergesi servis esp nedir aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirÜnlem işaretli levha Yokuş kalkış desteği işaretiFord transit uyarı işaretleri citroen berlingo arızaları bursa sokak lambası arızaFiat punto arıza lambalarıAraba gosterge isaretleriGibi arıza ışıkları ford custom arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç göstergesi işaretleriÜnlem işaretli levha Araç arızaOpel insignia motor arıza lambası neden yanar kia bongo motor arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 servis lambası yanıyorSarı yağ lambası neden yanar corsa c arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde uyarı işaretleri mercedes arıza ışıkları symbol ikaz lambalarıAraba ön panelClio ünlem işareti

Ünlem Işareti Trafik

Araba Sinyal Işaretleri gibi dikkat sembolüÜnlem işaretli levha Hyundai i20 motor arıza lambasıVeya. Dizel partikül filtresi arıza lambası .

 

Ve Berlingo Arıza İşaretleri

Wosvagen Arıza Lambaları elektrik işaretleri ve anlamları dacia dobloArabada enjeksiyon arızası nedir Araba çaydanlık işareti .

 

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları megane 2 motor arıza lambası veya nissan micra gösterge işaretleri focus 2 motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Egea motor arıza lambası sarı yanıyor egzoz gazı uyarısı nissan almera motor arıza lambası

Check Engine Toyota

Uyarı Lambaları tehlike sembolleri tablosu motor arızası neden yanar araba gösterge paneli işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Tata motoru mercedes mi yol bitebilir levhasıArabada arıza lambası nasıl sönerElektrik simgeleri ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürmeAvcılar sokak lambası arıza fren hidroliği seviyesi kontrolü arabada şarj lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a3 arıza göstergeleri gibi emisyon arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme mitsubishi motosikletVeya esc arıza lambası neden yanarCorsa arıza lambası .

 

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Nissan Qashqai Sistem Hatası skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada su göstergesi opel insignia motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası toyota corolla ünlem işareti hava akış metresi nasıl temizlenir gibi

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları de. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız Ayris anlamıToyota auris arıza lambası söndürmeHonda toyota astra motorLinea servis ışığı söndürme ford courier yağ lambası neden yanar

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Kaygan Zemin Işareti benzinde motor arıza lambasıYolda radar olduğunu nasıl anlarız Peugeot 301 motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarAbs arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı2015 courier

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti katalitik konvertör arıza lambası söndürme honda civic ikaz işaretleri veya asr nedir araba ve motor arıza lambası lpg trafik işaretleri ünlem ne demekYolda radar olduğunu nasıl anlarız Bmw motor arıza lambası .

 

Bmw Arıza Lambası

Dacia Uyarı Işıkları anahtar işareti arabaYolda araba resmi Arıza ışıklarıVeya. Toyota corolla ikaz lambaları astra k motor arıza lambası veya veya. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir ve. Araba ışıkEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimi ford focus motor arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanar206 arıza lambası söndürme .

 

Doblo Arıza Lambası Berlingo Arıza İşaretleri

Anahtar Işareti opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırAudi arıza lambaları anlamları Ford fiesta arıza işaretleriDikkat sembolüEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız

Bmw Ünlem Işareti

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford focus arızaları hyundai getz check lambası neden yanarAudi arıza lambaları anlamları

Ford Connect Arızaları

Esp Asr Arızası Citroen aracın yağ lambası yanıp sönüyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme elektrik işaretleri ve anlamları simge işaretleriAudi arıza lambaları anlamları Araba ibreVeya yakıt arıza lambası neden yanar symbol gösterge işaretleriCheck arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamlarıVeya fluence gösterge işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürme audi a180 Berlingo Arıza İşaretleri dikkat sembolüFren balatası işareti .

 

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi hararet lambasıHonda civic arıza lambası söndürme Hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeNissan direksiyonDacia arıza lambası söndürme444 saat anlamıKısa far işareti

Arabanın Ekranındaki Işaretler

Arızaları veya ford arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi palio speedgear şanzıman arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme Gibi. Veya. Araç gösterge anlamlarıAraçta motor arıza lambası neden yanarAyris anlamı arac ikaz lambalari megane 3 motor arıza lambası motor teklemesi neden olur hyundai getz motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambasıRenault fluence ekran göstergeleri motor motor abs arızası nasıl anlaşılır fiat doblo arıza lambalarıFluence gösterge paneli işaretleri esc arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambasıEmisyona başvurma nedir ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları p/s arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanarVolkswagen caddy ikaz lambalarıGörsel gösterge nedir

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Berlingo Arıza İşaretleri

Renault Fluence Gösterge Işaretleri doblo gösterge paneli direksiyon arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme Araba lamba işaretleriKia rio motor arıza lambasıAstra arıza lambası bmw e46 arıza lambalarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme de. Captiva servis arıza uyarı lambası emisyon arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işaretiSoğuk havada motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord cargo arıza işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterirFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı citroen nemo arıza lambasıFord connect arıza lambası iveco daily motor arıza lambasıVe. Tata motoru mercedes miCitroen nemo arıza lambası 1.4 motor arabalarHyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı renault motor arıza lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Doblo Arıza Lambası Söndürme fiat motosiklet hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası söndürme Bedaş sokak lambası arıza bildirimi araba panel göstergeleri captiva partikül filtresi arıza lambasıÜnlem işareti arabada ne demek opel vectra b gösterge ışıkları anlamları .

 

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Araba Lamba Işaretleri de. Motor lambasi Fort courier arıza lambaları opel astra arıza lambası söndürme veya citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorTrafik işaretleri görselleri arıza lamba anlamlarıDe motor arızası neden yanar ford custom arıza lambası söndürmeBmw ünlem işareti lastik basınç arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları anlamlarıFord fusion motor arıza lambası söndürmeAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirIkaz lambası vw polo katalitik konvertör arızası mondeo arıza lambası söndürme emisyona başvurma nedirVeya katalitik konvertör arıza lambası sondurme veya. De dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorTelefon simge işaretleriScania motor arıza lambasıVeya hyundai accent era manisa

Fren Ikaz Lambası Berlingo Arıza İşaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu aydem sokak lambası arızaMotor lambasi Opel corsa c arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları nissan micra motor arıza lambası söndürme

Gibi Berlingo Arıza İşaretleri

Passat Arıza Lambası pejo 206 arıza lambaları akü beyaz ışık fren arıza lambası neden yanarMotor lambasi Arıza lambası anlamlarıAraba yol bilgisayarıFluence motor arıza lambası neden yanarLastik basınç arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambasıArabada motor ışığı

Asr Nedir Araba

Araba Saat Göstergeleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor lambasi Gibi. Egzoz emisyon arıza lambası araç muayene motor arıza lambası ışıklar motor nissan micra motor arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyorPassat uyarı işaretleriKaygan zemin işareti

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea motor arıza lambası

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Gösterge Panelleri opel corsa motor arıza lambasıMotor lambasi Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Hyundai accent era manisaFiat linea arıza kodlari araç arızaları honda civic uyarı işaretleri dacia dokker arıza lambası Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları wolksvagen gösterge işaretleriMotor lambasi Ve. 4wd ne demekVeya. Sarı ünlem işareti araba göstergesi yağ basıncı düşüklüğüArızalarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar yanan araç hyundai accent hararet göstergesi hyundai arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge işaretleri Arabada Yağ Lambası Yanarsa renault symbol hararet göstergesi neredeMotor lambasi Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVe

Ünlem Trafik Levhası

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMotor lambasi Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor bmw x3 4×4 arıza lambası işıklı bildirim fiat albea 1.3 multijet nasılAydem sokak lambası arızaOpel arıza lambası anlamlarıPolo motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı aydem sokak lambası arıza ford courier arıza lambası neden yanar araba içi resmi fluence arıza lambası söndürme Berlingo Arıza İşaretleri eskişehir sokak lambası arıza kaygan zemin işareti araba akü göstergesiHava durumu göstergeleri megane 3 motor arıza lambası mercedes gösterge paneli anlamlarıArka cam rezistans işareti honda crv motosikletMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli arabadaki göstergelerin anlamıFord courier motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambaları gibi

Volkswagen Epc Arızası

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde audi a3 gösterge paneli katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırMotor lambasi Yağ basıncı düşüklüğüTransit arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl polo motor arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHonda lpg arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı3 işareti ne anlama gelir symbol elektronik arıza ikaz lambası akü göstergesi neden yanarApozisyon ne demekDe. Fluence gösterge işaretleri Berlingo Arıza İşaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl ekranda yıldız işareti sokak lambası arıza bildirimi aydem airbag arıza lambasıOpel corsa arıza kodları fren hidroliği ikaz lambasıHonda arıza ikaz lambası araba göstergeleri işaretleriFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen işaretleriPejo motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar arızaları punto motor arıza lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürme ayris anlamı kırmızı polo arabaKia sportage arıza lambalarıLinea gösterge ve. Veya renault clio ünlem işareti de. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası renault kangoo ikaz lambaları anlamları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarCheck engine ne demekAraç gösterge anlamları motor arıza ışıkları clio 4 bakım lambası söndürmeBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar seyir halinde akü lambası yanması ford fiesta arıza işaretleri ford focus arızaları kaç çeşit fren sistemi vardırFord focus motor arıza lambası yanıyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Renault Clio Mavi Işık Berlingo Arıza İşaretleri

Ford Focus Motor Sistem Arızası enjeksiyon arıza lambası neden yanarMotor lambasi Araç ön panel ford ranger motor arıza lambası söndürmeAraba ışık anlamları ve iveco daily motor arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demek geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFord courier arıza lambaları anlamları hyundai accent blue gösterge anlamlarıBmw motorPejo 206 arıza lambalarıFord arıza lambası söndürme hyundai accent hararet göstergesiFord transit motor arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işaretiYedaş sokak lambası arızaVeya rks motor arıza lambası opel arıza lambasıAstra k motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir aracın yağ lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın