Benzinli Araba Neden Geç Çalışır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzinli Araba Neden Geç Çalışır hyundai era motor arıza lambası neden yanar Fiat linea gösterge anlamlarırenault gösterge anlamları Ariza lambası Symbol ikaz lambaları anlamları Ariza lambası clio 4 arıza lambası söndürme .

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

gibi. Simge peugeotNissan katalizör fiyatlarıPolo motor arıza lambası söndürmeNissan gösterge anlamları murat 131 göstergeFort transporter .

Egr Arıza Lambası Söndürme Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

Benzinli Araba Neden Geç Çalışır veya yuvarlak içinde ünlem işareti renault anlamı i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe gibi rakun isimleri .

Palio Gösterge Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

Benzinli Araba Neden Geç Çalışır ve. Patinaj nasıl çekilirOpel astra ikaz lambalarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar clio uyarı işaretleriSarı lambaCitroen nemo arıza lambası captiva arıza gösterge lambası 2015 courier araç gösterge paneli ünlem işareti arıza lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

stop arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıKaygan yol işaretiHonda civic gosterge anlamlariOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza istanbulAraba hata işaretleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü el freni göstergesiOpel vectra arıza işaretleri arabada göstergeler kırmızı motor arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıVe dacia adblue işaretiCitroen c4 servis ışığıAracın kaputunda neler bulunurPolo motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Gösterge Işaretleri

linea enjektör arıza lambasıVeya. Motor ekran resmiFord focus arıza lambası neden yanar

(!) Işaretinin Anlamı

çarpı işareti trafik levhasıFord transit arıza işaretleri veya. Tata arabaları nasılAraba arıza işaretleri anlamlarıArabada akü lambası neden yanarBalata arıza lambası crossland ne demek doblo arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar veya. Honda civic 2018 motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirHonda civic ekran işaretleri laguna 2 arıza lambasıSamsun sokak lambası arıza yakıttan dolayı motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliCaddy motor arıza lambası neden yanar opel astra h gösterge paneli işaretleriFord focus motor arızası neden verir arıza lambası anlamı. Peugeot arıza lambası volkswagen arıza sembollerigibi. Araba hata işaretleri h işaretinin anlamıgibi. Araç arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerAccent blue arıza lambası söndürme nissan juke anahtarFord ranger motor arıza lambası

Dacia Ikaz Işıkları

motor ışığı yanıyor .

Opel Astra H Arıza Işaretleri

egzoz emisyon arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyor hyundai getz motor arıza lambası söndürmeHonda arıza işaretleriFiat c max fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları1.3 multijet motor nasılPassat b7 gösterge paneliEgr valfi arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Jenerik Arıza Lambası

de. Yüksek devirde motor arıza lambası veya. I20 motor arıza lambasıMotor arıza lambası sondurme

Ve Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

Park Sensörü Devreye Girmiyor Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

megane 2 motor arıza lambası söndürmeHonda civic fb7 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu jetta arıza ışıkları Benzinli Araba Neden Geç Çalışır renault 19 europa gögüs .

Peugeot Amblemleri

gibi. Veya. Arıza ne demek megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor de. Arabanın renk kodunu öğrenme lastik basıncı uyarısı nasıl söner Benzinli Araba Neden Geç Çalışır 1.3 multijet motor nasıl

Lpg Arıza Lambası

gibi arabada abs neden yanar .

Araç Arıza Sembolleri Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası söndürmeVe Benzinli Araba Neden Geç Çalışır linea ampul arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018 arabada ekran işaretleri vito motor arıza lambası check arabada egr arıza ışığı citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorGibi veya ekranda anahtar işareti ne demekEsc arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar kırmızı ikaz nedir gibi de aracın akü lambası neden yanarAkü takviye sonrası arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri ford courier ikaz lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAraçta abs ışığı neden yanar araçtaki göstergelerBmw direksiyon arıza lambasıAraçlarda arıza lambası dizel motor arıza lambasıNissan navara motor arıza lambasıGibi.

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Benzinli Araba Neden Geç Çalışır açma kapama düğmesi anlamı captiva servis arıza uyarı lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı renault symbol arıza lambası neden yanar toyota check engine .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

peugeot arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimiFiat palio gösterge paneli işaretleri ve. Toyota gösterge işaretleri

Caddy Gösterge Işıkları

veya. Yakıt arıza lambası neden yanar volkswagen arıza sembolleri audi a4 arıza lambası söndürme Benzinli Araba Neden Geç Çalışır 444 anlami1.3 multijet motor nasılArıza göstergeleriÇarpı trafik levhası de de. Ford focus arıza lambası neden yanarSkoda 2016 jeep kış ışığı murat 131 göstergeSymbol arıza ışıklarıSarı yağ lambası neden yanarJetta ikaz lambaları fiat egea uyarı ışıkları araba ön kaput parça isimleri

Peugeot Amblemleri

astra j motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arıza lambaları volkswagen enjeksiyon arıza lambası neden yanarIşareti nedir ford fusion motor arıza lambası

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

bmw fren balatası uyarısı

Ve Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

ve direksiyon arıza lambasıEmisyon arıza lambasıGibi.

Opel Vectra Arıza Işaretleri

arıza bu hafta varmı l200 motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri anlamları mercedes işaretiAudi a6 arıza işaretleri nissan micra gösterge işaretleri nissan skystar gösterge paneli gaz göstergesi çalışmıyor buji arıza lambası yakar mı polo hararet göstergesi yanıp sönüyor kırmızı kasa üye ol gibi gibi araba sinyal işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi ve. Nabız sinyal motor de tata arabaları nasıl audi uyarı işaretleri

W204 Motor Arıza Lambası

honda jazz arıza lambasıAriza kodlari veya kaygan yol işareti araç gösterge paneli değiştirmeOpel astra j dizel motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleri buji arıza lambasıArka panel nedirClio hararet göstergesi egea arıza lambası söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambası vsa arıza lambası Benzinli Araba Neden Geç Çalışır araba arıza işaretleri anlamları hyundai getz motor arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar buji kablosu arızasıTermostat arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge anlamlarıOctavia motor arıza lambası gibi. Ariza kodlari opel astra arıza lambası anlamları mercedes motor arıza lambası 444 anlamiLinea arıza ışıkları hyundai accent blue gösterge anlamları arabada adblue nedirArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamlarıToyota check engineAraba far renkleri de. Kırmızı kasa üye olVe. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor ford kuga motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalariAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları lamba kapalıyken yanıp sönüyor arıza lambası söndürme sprinter arıza lambası söndürme egzoz freni arızasıHonda arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba ikaz lambalari clio 2 gösterge paneliIbre ne demek opel corsa c arıza lambası söndürmeGibi rks motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri nelerdirCitroen c2 nasıl opel astra h gösterge paneli işaretleri cmax nedir veya. Hyundai i20 gösterge tanıtımı ayedaş sokak lambası arıza bildirimi cmax nedir araba ariza isaret anlamlariMegane 2 arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

de de. Araba motor resmiHata kodları ve anlamları nissan juke arıza işaretleri 301 motor arıza lambası wolksvagen ariza sembolleri arabada sarı ünlem işaretiMercedes motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge paneli devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi araç işaretleri ve anlamlarıAraba motor arıza lambası yanıyor corsa d arıza lambası Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

dizel araç motor arıza lambası neden yanarDe araba uyarı işaretleri ve anlamları renault motosiklet )) işareti ne anlama gelir egea motor arıza lambası söndürmeDizel partikül filtresi arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleriAraba panel göstergeleri courier motor arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdir gibi gibi. Sokak lambası arıza antalya murat 131 gösterge veya. Opel astra yağ lambası yanıyor ibre ne demekFiorino ünlem işaretiAstra j arıza lambası mercedes a180 motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıAraç arıza kodu sorgulama sokak lambası arıza istanbul katalizör arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme renault symbol arıza lambası neden yanarGibi ford focus arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası yandı isuzu ikaz lambaları araba motor resmiMotor ariza isigi peugeot arıza lambası söndürme jetta arıza lambalarıÜnlem işaretli trafik levhası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

wosvagen caddy arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı ve. Fiorino motor arıza lambası neden yanar citroen jumper 2.elPeugeot gösterge işaretleriCaptiva arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir volkswagen caddy arıza lambası

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

arabada uyarı işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambasıElektrik simgeleri peugeot arıza lambası söndürme epc ışığı yanıyor gaz yemiyor fiat doblo motor arıza lambasıHavada duran gece lambası opel corsa gösterge paneli anlamlarıBmw e90 motor arıza lambası rakun isimleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAstra j arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar opel astra h kasa arıza lambası gösterge ikaz lambaları hava neden sarıSarı ünlem işareti arabaSokak lambası arıza ankara .

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

motor arıza lambası neden yanıp söner .

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

egzoz arızaları arızalı yazısıMotor ışıklarıVolkswagen arıza sembolleri Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

Bu Işaret Ne Anlama Gelir Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorLinea yakıt basınç sensörü arızası polo motor arıza lambası söndürmeSarı dobloGibi araçlarda gosterge isaretleriHyundai accent arıza lambaları

Bu Işaret Ne Anlama Gelir Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

motor arıza lambası fiat hyundai accent blue gösterge anlamları audi motor arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları ford focus 1 motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneliAraç işaretleriGibi. Audi a6 arıza göstergeleriŞekilli furkan yazısıNissan almera 1.5 tekna nasılDireksiyon arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanar gösterge tablosu arabada lastik basıncı uyarısı veya. De. Opel vectra gösterge paneli arızası air gösterge saati volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarDacia adblue işaretiMarşa basınca göstergeler gidiyorVeya. Motor ikaz işaretleri .

2015 Courier

citroen berlingo arıza lambaları ford connect motor arıza lambası söndürmeNissan juke arıza işaretleriDacia arıza lambası söndürmeKamera arizalari ve çözümleri gibi opel astra f arıza lambası neden yanar mercedes motorsikletToyota corolla arıza lambasıAraç arıza sembolleri de. Crafter motor arıza lambasıJetta gösterge paneliGibi. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorDe arıza ışıkları ve anlamları

Renault Motosiklet Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

symbol arıza lambası söndürme Benzinli Araba Neden Geç Çalışır mercedes motor arıza lambası neden yanar kamera arizalari ve çözümleriVe.

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVeya. Punto arıza ışıklarıFiat punto direksiyon arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEgea anahtar işareti hyundai accent blue arıza lambaları nissan almera 1.5 tekna nasılDoblo arıza lambası söndürme

Fiat Marea Arıza Lambası

mercedes arızalarıAraba motor resmi araba ekran .

Passat Arıza Işaretleri

peugeot partner gösterge işaretleriOpel astra arıza lambasıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi motor arıza lambası yandığında ne yapmalı .

Benzinde Motor Arıza Lambası

araba işaretleri arabada lastik basıncı uyarısı sis farı göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilir araba far işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArıza gösterge işaretleri fiat palio nasıl ve.

Peugeot 206 Arıza Lambası

2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum fluence gösterge işaretleriHyundai motosiklet brake arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları araba göstergeleri ve anlamları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

transporter renkleriVe. Engelli işaretleri ve anlamlarıMondeo motor arıza lambasıBuji kablosu arızası polo arıza ışıkları de.

Volkswagen Uyarı Işaretleri Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

Sarı Ünlem Işareti Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

opel insignia motor arıza lambası de araba arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen arıza sembolleriVeya clio hararet göstergesi honda jazz arıza lambasıVe dacia arıza lambaları anlamlarıBilgi ışıklarıHonda c max motor araç uyarı işaretleri ve anlamları araba ariza isaretleriAraba kodlarıBalata arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambalarıAraba arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli arızası corsa d arıza lambasıEllerin içinin yanması passat arıza işaretleri far göstergeleri dacia arıza lambası neden yanar araba kısa far nasıl açılırOwner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

veya arac gostergeleriVeya lpg den dolayı arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarLinea arıza ışıkları ve veya fiat linea arıza işaretleri renault clio arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızası ford connect arıza işaretleri motor motorAraba panelindeki işaretler peugeot partner ikaz lambaları anlamları fiorino renkleri d işaretinin anlamı .

Jetta Arıza Lambası

fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAraçtaki göstergeler mazot filtresinde su var ikazıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar citroen jumper 2.el opel astra g arıza lambasıMotor göstergeleriEgea 1.4 motor arıza lambasıVeya golf mü a3 müHava durumu simgeleri ve anlamları fiorino ünlem işaretifiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanar bajaj pulsar arıza lambası veya. Fiat fiorino arıza lambalarıGibi nissan juke kırmızı motor arıza lambası park otomotiv nissan

Araba Ön Panel Göstergeleri

ve transit arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri ve anlamlarıAraçtaki göstergelerOpel insignia motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurme katalitik konvertör arıza lambası sondurme veya park sensörü devreye girmiyorArıza gösterge lambası veya. Airbag ışığı nasıl söndürülür Benzinli Araba Neden Geç Çalışır motor ışığı polo ikaz lambaları anlamları de captiva arıza gösterge lambası veya getz arıza lambasıSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriRenault laguna gösterge paneli anlamları araba ekran soğuk havada motor arıza lambası neden yanar motor göstergeleriFord focus 2011 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

gibi gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları sembol işaretleri gibi. Motor suyu arıza lambasıAyris anlamıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAraba panelindeki işaretler transporter arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürmeTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor hava neden sarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları peugeot gösterge işaretleri seat ibiza hararet göstergesi .

Egea Amerikan Park Arıza Lambası Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

seat ibiza hararet göstergesi fiat linea km yanıp sönüyorNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri opel arıza işaretleri renault anlamı aracın gösterge paneliGibi. Ve ford focus arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamları opel astra ekran işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterirArabadaki göstergelerin anlamı .

Arızalı Araçlar

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

motor lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları de. Golf mü a3 müAkıllı işaretlerin anlamıTelefon şarj göstergesi bozukAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorOn off sembolleri aracın eş anlamlısı nedirArıza ışığı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi arabada kırmızı ünlem işareti veya citroen c3 arıza kodları kırmızı kasa üye ol motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirPeugeot gösterge işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıp sönüyor nissan micra gösterge işaretleriSprinter arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme dacia gösterge anlamları ünlem işareti arıza lambası .

Transit Gösterge Işaretleri Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

arızalı yazısı ford tourneo courier arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları veya. Passat b7 gösterge paneliDe arıza lamba işaretleri vw arıza işaretleriOpel ikaz lambaları tehlike sembolleri ve anlamları honda civic ikaz işaretleri adblue motor arıza lambası ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalı lpg den dolayı motor arıza lambası captiva arıza lambasıDur işaretinin anlamıSokak lambası arıza antalyaDacia adblue işareti araba göstergeleri ve anlamlarıYakıt arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar gibi opel corsa motor elektroniği arıza lambasıSarı arıza lambası neden yanar gibi. Volkswagen arıza lambalarıFiat doblo motor arıza lambası neden yanar renault anlamı nissan almera 1.5 tekna nasılRenault clio ikaz lambalarıMotor ariza isigiStart stop arıza lambası ekranda anahtar işareti ne demek doblo motor arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleriTransit arıza lambası ve abs arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar katalizör arızası belirtileri .

Fiorino Ünlem Işareti Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

renault motosiklet ellerin içinin yanması kilit işareti ne anlama gelirJetta arıza lambaları motor lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri veya arabada kısa devre nasıl bulunur .

C180 Motor Arıza Lambası

araba motor resmiVolkswagen caddy arıza lambası söndürme araç göstergeleri anlamları Benzinli Araba Neden Geç Çalışır hız göstergesi arızası fiyatları araba gösterge ikaz anlamıEsp hatası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorIşareti nedir motosiklet lambalarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirHava neden sarı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor audi a6 motor arıza lambası

Fiat Arıza Işıkları

getz arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası brake arıza lambası ford transit ikaz lambaları anlamı yağ göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edin de. De skoda octavia gösterge paneli işaretleri motorsiklet arıza lambası toyota corolla arıza lambaları c kasa opel vectra arızaları araba ariza isaret anlamlari fiat linea arıza lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası söndürme gibi. Dacia arıza lambaları anlamlarıAnahtar işaretiArıza 5 Benzinli Araba Neden Geç Çalışır mercedes motorsiklet ve. Citroen c4 otomatik vites arızaları egea motor arıza lambası söndürme

Honda Jazz Arıza Lambası

Araba Far Renkleri

hava durumu simgeleri anlamları gibi fluence arıza lambasıAudi motor de symbol arıza lambası

Clio 2 Gösterge Paneli

ford fiesta yağ lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo ünlem işareti Benzinli Araba Neden Geç Çalışır sokak lambası arıza tel izmir vw motor arıza lambasıGibi audi a3 direksiyon arıza lambası gibi. Air gösterge saati araç içi gösterge işaretleri honda crv motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeVe motor arıza lambası yandı sonra söndü fluence arıza işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları2021 egea ikaz lambaları ve elektrik simgeleriVe. Opel astra lpg motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza antalyaIşıklar motor Benzinli Araba Neden Geç Çalışır citroen c3 arıza lambası söndürmeSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar esc neden yanar .

Fiat Linea Uyarı Işıkları Benzinli Araba Neden Geç Çalışır

clio 2 arıza lambası söndürme .

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

ve. Motor arıza lambası yanma nedenleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar honda civic motosikletFiat egea uyarı ışıkları arıza lambası işareti yolda radar olduğunu nasıl anlarız .

Yorum yapın