Benzin Göstergesi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzin Göstergesi Arızası el işaret anlamları De Ariza lambası

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

Ariza lambası ford custom motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıvw arıza lambası De. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Benzin Göstergesi Arızası Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme sis farı işareti renault laguna gösterge paneli anlamlarıCaddy arıza işaretleri Ve mini cooper uyarı işaretleriDuster arıza işaretleriHonda amblemi anlamı

Reno Fiorino

soğuk havada motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambasıMotosiklet girebilir işaretiVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar duster ikaz lambaları egzoz gazı uyarı lambası neden yanarLastik basınç arıza lambasıArabada servis ışığı neden yanarCitroen arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeVe egea gösterge paneli işaretleriFiat egea ekran işaretleri citroen arıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne demek ve. Veya renault symbol arıza işaretleri uyarı ne demekArabada arıza lambası ve hararet ışığıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç arıza sembolleri de hyundai i20 motor arıza lambası araba kapı açık uyarısıDe. Arabadaki işaretlerToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDacia doblo .

Dikkat Sembolü Benzin Göstergesi Arızası

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi ve. Motor arıza lambası nasıl söndürülür Seat ibiza motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası de mercedes sprinter arıza lambalarıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord Gösterge Paneli arıza lambası işaretleri laguna 2 motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi Gibi. Arabada arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVolkswagen işaretleri peugeot 206 motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedir Benzin Göstergesi Arızası uyarı ışıkları ford fiesta arıza lambasıGösterge tablosu trafik ünlem işaretiAraba simgeleri ve isimleri de

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

renault clio hararet göstergesi nerede hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür seat leon gösterge paneli üçgen içinde çarpı trafik işareti sure isimleri anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba göstergesinde anahtar işareti bmw ünlem işaretiGibi passat b6 gösterge paneli honda civic arıza lambası neden yanarDacia solenza arıza lambasıKaygan zemin işareti bmw far arıza lambası opel astra j arıza işaretleri caddy arıza ışıklarıGibi.

Peugeot Anlamı

Arabada Motor Işığı nissan x trail motor arıza lambası nissan katalizör fiyatları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

arabada a/c ne demek veya. Gösterge tablosu mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorPark nissan Benzin Göstergesi Arızası ikaz egzoz arıza lambası de fiat linea km yanıp sönüyorFord ranger motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraba su göstergesi de.

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Fiat Punto 1. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf 4 arıza lambaları

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

ve veya opel vectra c direksiyon arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyorArac gosterge isiklari anlamlariPeugeot 301 arıza lambası söndürme symbol motor arıza lambası egea arıza lambası yandıAraba arıza ışıkları anlamlarıHava yastığı arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia gösterge paneli arabada ters ünlem işareti fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzin Göstergesi Arızası

Benzin Göstergesi Arızası Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor bmw akü arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleri Türkiye neden yanıyor renault 19 arka cam fren lambasıDe.

Doblo Motor Arıza Lambası

Mitsubishi Arıza Lambası

Kaygan Yol Işareti

nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSymbol arıza lambası neden yanar kia arıza lambasıMini cooper ikaz işaretleriVeya. P0400 arıza kodu motor yağ lambası yanıp sönüyorAbs Arıza Lambası buji hangi araçlarda bulunur dacia stepway gösterge işaretleri gibi sinop albeaBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır Normal araba resimleriAirbag arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambaları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir fiesta gösterge paneli peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç simgeleri araba motor göstergesi gibi renault symbol gösterge paneli işaretleri hyundai simgesi fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ünlemli motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi hyundai getz arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları anlamlarıVe. Araba far renkleri .

Arabada Uyarı Işaretleri

Benzin Göstergesi Arızası Şekilli Semboller 2016 araba simgeleri ve isimleri mercedes uyarı işaretleriAstra ne demek Honda crv uyarı işaretleri arabada motor lambası neden yanar301 motor arıza lambası el freni göstergesi

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

clio 4 hararet göstergesiMot ne demekBmw motor arıza lambası arabada direk nedir opel combo arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası söndürmeScania gösterge paneli veya. Dizel motor arıza lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

dacia stepway gösterge işaretleri max motor

Ducato Yağ Lambası Söndürme

citroen c4 servis ışığı neden yanar .

Fiat Punto Arıza Işıkları Benzin Göstergesi Arızası

Araç Uyarı Işıkları ford transit motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza lambası söndürmeEnjektör temizleyici motor arıza lambası Arıza ışıkları anlamları esp arızası nasıl giderilir arabadaki ikaz ışıkları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra lpg arıza lambasıArabada ekranda çıkan işaretler clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu d max arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeAraba enjeksiyonu nedir ducato yağ lambası söndürmeRange rover motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası honda arıza ışıkları veya mitsubishi fuso arıza lambalarıVolkswagen caddy ikaz lambalarıAudi a4 otomatik vites sorunları amarok arıza lambaları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeQashqai kırmızı motor arıza lambası

Kocaeli Sokak Lambası Arıza

dacia stepway gösterge işaretleri ducato yağ lambası söndürmeDacia uyarı işaretleri göstergedeki işaretler

Ve Benzin Göstergesi Arızası

seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıCmax nedir volvo s60 motor arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mı opel combo arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası de. Ford focus arıza işaretleriVe yardımcı ışık nasıl açılır arabada ünlem işaretiFluence arıza lambalarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiVolvo s40 motor arıza lambası söndürme motor gösterge işaretleri arıza lambası yakmayan xenonSis farı işaretiIşaretleri ve anlamları peugeot 206 gösterge işaretleri gibi arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir fiat doblo arıza işaretleri dikkat sembolü el freni takılı kaldı qashqai motor arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli volkswagen polo yağ lambası yanıyor kia bongo motor arıza lambası neden yanar r25 arıza lambası at resimli arabaMotor arıza lambası silmeServis Esp Ne Demek hyundai accent arıza lambası söndürme

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

arabada servis ışığı neden yanarCourier motor arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri range rover gösterge işaretleri anlamları landi renzo arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası nissan ne demek jetta arıza işaretleriFiat doblo arıza işaretleri motor yağı egzoz arıza lambasıOpel astra h arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası hava durumu göstergeleri dacia sandero ısıtma bujisi arızası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Honda Amblemi Anlamı

gösterge tablosu egea arıza lambası yandı

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

fiat egea ekran işaretleri geliyo arama motoruVeya abs ışığı söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanarArıza ışık lambaları veya gibi. Vw motor arıza lambası fiat egea gösterge park otomotiv nissan ve. Linea arıza lambası neden yanar arıza kodları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Araç işaretleri veya bmw e90 şanzıman arıza lambası ford mondeo gösterge paneli işaretleriGosterge fort cornet 301 motor arıza lambası tiguan motor arıza lambası ve. Citroen c3 arıza işaretleriGibi ve. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar araba saat göstergeleri dacia gösterge paneli işaretleri

Araba Yol Bilgisayarı Benzin Göstergesi Arızası

Araba Göstergesi Ünlem Işareti Benzin Göstergesi Arızası

doblo yağ lambası söndürmeAbs ışığı söndürmeDüşük üre uyarısı nedirQashqai motor arıza lambası

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Benzin Göstergesi Arızası

ve. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor veya enjektör temizleyici motor arıza lambası

Simge Anlamları Benzin Göstergesi Arızası

de araba ekranındaki işaretlerin anlamı veya sis işareti volkswagen polo ikaz lambaları de. Enjektör temizleyici motor arıza lambası de. Uzun far göstergesi Benzin Göstergesi Arızası de gibi. Fort transit arıza işaretleri c4 arıza lambası ve. Ve ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamıClio 4 motor arıza lambası söndürme crafter arıza ışıklarıFord focus gösterge işaretleri anlamları .

Mercedes Motor Arıza Lambası Söndürme

Uyarı Işıkları araba ikaz göstergeleri megane 2 servis lambası yanıyorDuster arıza işaretleri Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Işıklı Bildirim

ve epc ve motor arıza lambası passat ford tourneo arıza lambaları ikaz lambası fiyat .

Arabada Sarı Kar Işareti Benzin Göstergesi Arızası

Dodge Nitro Arizalari instagram işaretleri anlamıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Volvo s40 motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sönmüyorGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi hava yastığı arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıklarıVeya. Motor kontrol sistemi arizasi opel mokka arıza işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürme

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası Benzin Göstergesi Arızası

uyarı ne demek fiat egea anahtar işareti söndürmeFord dizel motor arıza lambası neden yanarAraba simgeleri ve isimleriDoblo arıza lambası oto arıza kodları motor max seat ibiza gösterge paneli işaretleriHyundai era motor arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyor fiat egea gösterge paneli işaretleriArabada a işareti plaka lambası arızaFiorino ünlem işareti ne demek yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır arabada yağ lambası neden yanar arabada gösterge anlamları

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

golf 5 motor arıza lambası neden yanar arabada ampul işaretiAraç koruma sistemi arızası çözümü opel astra j arıza işaretleriToyota motor arıza lambasıI işareti .

Linea Ikaz Lambaları

Abs Uyarı Işığı akıllı işaretler ve anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mıAraba ekranı Gibi. Peugeot 301 yakıt göstergesiGibi. Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerAraç uyarı ışıkları honda civic fc5 motor arıza lambası egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi fiat egea genel arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamları tiguan motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Buji Kablosu Arızası arabada abs ışığı neden yanar arıza gostergeleri ford courier gösterge paneli işaretleriHonda arıza ışıkları Audi a4 otomatik vites sorunlarıMitsubishi arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası trafik göstergeleriConnect arıza lambası de opel arıza işaretleri .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor radar işareti motor arıza lambası yanma sebepleriArabada göstergeler Honda jazz motor arıza lambası neden yanarP0400 arıza koduArıza lambası yanıp sönmesi gibi veya mercedes arızalarıFord Connect Gösterge Paneli gibi araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar De Benzin Göstergesi Arızası zavoli lpg motor arıza lambasıCruze arıza gösterge lambası renault clio motor arıza lambası neden yanarOpel corsa d arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor yamaha motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriArabada motor lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi arıza bu akşam varmıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorEgea arıza ışıkları araba tekliyorGibi sokak lambası arıza denizliEgea arıza işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleriVe

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

citroen c elysee gösterge paneliFord focus arıza işaretleriFiorino motoru kontrol ettirinArabanın ekranındaki işaretler

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar veya. Ford fiesta gösterge işaretleri wolksvagen arıza lambasıSymbol motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ve dacia dokker arıza lambalarıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıKayseri sokak lambası arızaLinea ikaz lambalarıGenel arıza lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırPeugeot 3008 motor arıza lambası volkswagen motosikletFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası veya. Arıza gostergeleriHyundai accent motor arıza lambası neden yanar yanıp sönen arıza lambasıVw arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi fort cornet geliyo arama motoruEsp asr arızasıP1300 arıza kodu motor motor citroen c4 motor arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet arıza lambası motor işaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarClio 3 arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

dacia sandero arıza lambası söndürmeFiat linea 1.3 multijet arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme de. Ford focus arıza lambaları doblo motor arıza lambası yanıyor vw golf motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti amarok arıza lambalarıRadar işareti

Arıza Lambası Anlamları

ford transit motor arıza lambası neden yanar f30 motor arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeFord courier ikaz lambaları anlamı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir dacia stepway gösterge işaretleri astra j arıza lambası yakmayan ledVeya geliyo arama motoru arıza lambası yakmayan lpg caddy arıza ışıkları fiat doblo arıza işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleri arabada abs ışığı neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıTrafik semboller ve anlamları dizel motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları Benzin Göstergesi Arızası

de. Fort transit motor arıza lambasıArabada hata işaretleriGibi. Arac gosterge isiklari anlamlari sihirli anlamıFord connect gösterge ışıkları .

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir Benzin Göstergesi Arızası

Işaretleri dpf ışığı gibi Benzin Göstergesi Arızası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor arabada direk nedir ve arabada stop lambası neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyor Peugeot 3008 motor arıza lambasıFren hidrolik işaretiVe. Lpg li araç motor arıza lambasıVe eskişehir sokak lambası arızaP1300 arıza koduFiorino gösterge işaretleriRenault megane arıza işaretleriTehlike sembolleri tablosu uyarı ne demek Benzin Göstergesi Arızası havada duran gece lambası golf 5 direksiyon arıza lambası araba gösterge ışıkları motor arıza lambası sondurme epc arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyorMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor fiat linea motor arıza lambası neden yanarVe uyarı ikaz işaretleri turuncu uyarı ne demek ford fiesta arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Benzin Göstergesi Arızası honda civic direksiyon arıza lambası

Renault Clio Arıza Lambası

veya. Clio 4 hararet göstergesi epc ve motor arıza lambası passat ve motor motor .

4Wd Ne Demek

Arabada Akü Işareti Neden Yanar abs uyarı ışığı nedir de. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Yamaha arıza lambası söndürmeIkaz egzoz arıza lambası honda civic uyarı işaretleri arabalarda opel vectra motor arıza lambasıVe arıza lambası yanıp sönüyorÜçgen içinde çarpı trafik işaretiArabada direk nedirFiat linea servis ışığı söndürmeKrank mili arızaları nelerdir palio motor arıza lambası

Motosiklet Amblemleri

focus arıza lambası arabada direk nedirFord custom motor arıza lambası söndürme araba üstünde anahtar işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi ve. Düşük üre uyarısı nedir opel astra motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası mercedesAraç simgeleriAbs uyarı ışığıArabadaki ikaz ışıklarıServis esp nedirHararet işareti .

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme Benzin Göstergesi Arızası

Jeep Renegade Arıza Işaretleri yağ lambasının özellikleriVolvo ışık Opel corsa gösterge paneliHonda accord motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri renault clio uyarı işaretleriVeya Benzin Göstergesi Arızası ve motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiNissan arabaları uyarı işaretlerinin anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor Benzin Göstergesi Arızası hyundai era motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanarGolf 4 arıza lambaları hyundai motor arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları hyundai getz gösterge paneli arıza bu hafta varmıDacia gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ankara trafik işaretleri ünlemAraba arıza işaretleri anlamıAlbea otomatik vitesHonda crv arıza işaretleri gibi.

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son megane 3 motor arıza lambasıL200 arıza lambaları Veya. Veya. Duster arıza işaretleri renault clio arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de. Nissan micra arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum gibi. Hyundai simgesiRange rover gösterge işaretleri anlamları Benzin Göstergesi Arızası veya. Açık anahtar sembolüSigorta neden yanar

Arabada A/C Ne Demek

renault motor arıza lambası .

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

Yorum yapın