Baymak Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Baymak Arıza İşaretleri lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Buji arıza lambası Ariza lambası akü suyu azalırsa ne olur2017 de gelecek motosikletler Ariza lambası Linea yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor

Baymak Arıza İşaretleri Renault Ikaz Lambaları Anlamları * işareti ne anlama gelir oto tamir isimleri Baymak Arıza İşaretleri

Enjeksiyon Nedir Araba Baymak Arıza İşaretleri

Fiat Linea Arıza Göstergeleri hyundai i20 ikaz ışıkları fluence bakım ışığı söndürmeDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Skoda rapid egzoz arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsaGibi gibi ford transit arıza lambaları linea motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası Baymak Arıza İşaretleri

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Baymak Arıza İşaretleri

Toyota Motor Arıza Lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme aparatıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar de

Fe Sembolü

Ford Akıllı Anahtar Iptali egea anahtar işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Lambalı devreler volvo s40 motor arıza lambası söndürmeTransit motor arıza lambası söndürme Baymak Arıza İşaretleri araba özellikleri anlamları audi motor arıza lambası söndürmeArıza kodu sorgulama

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme trailler ne demek araba ikaz işaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Yağ lambası yanıp sönüyorArabada turuncu ünlem işareti volkswagen transporter gösterge paneli anlamları uyarı işaretlerinin anlamlarıFiorino arıza lambası söndürmeRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araba arızaları ve nedenleri esp arıza lambası neden yanarDe gibi citroen motor arıza lambası neden yanar .

 

Emisyon Arıza Lambası Baymak Arıza İşaretleri

Kasa Motor arabada musluk işareti adblue arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti Araba önündeki işaretlerSimge yanık

De Baymak Arıza İşaretleri

Gizli Buzlanma Işareti

Palio Speedgear Şanzıman Arıza Lambası

Fren Arızaları

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Fiesta Uyarı Lambaları opel combo arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti 2013 model dacia dokker ford transit arıza lambaları volkswagen gösterge paneli arabada benzin göstergesi opel corsa motor arıza lambası söndürme de ford uyarı işaretleriToyota corolla arıza ışıkları .

 

Veya Baymak Arıza İşaretleri

Radar Kilidi Nedir ikaz anlamıFord transit motor arıza lambası neden yanar Nissan motor arıza lambası arıza lambası anlamlarıHyundai getz arıza lambaları kırmızı motor nissan stepway fiorino ikaz lambalarıMan tga arıza işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar bmw akü arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri honda arıza ışıklarıFord focus arızaları opel arıza kodları resimli

Gibi Baymak Arıza İşaretleri

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası 1. Ford transit motor arıza lambası neden yanar 9 dizel laguna 1 alınır mı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ve havada duran gece lambasıArabada kar işaretiSkoda octavia arıza lambası söndürmeEmisyon kontrol sistemi egea arıza lambalarıAkıllı işaretlerin anlamlarıAraba arıza göstergeleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyor

I20 Arıza Lambası

Araçta Gösterge Işaretleri mazot filtresinde su var ikazı esp arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası neden yanar Volkswagen caddy renkleri ford fiesta uyarı lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorScania g 420 gösterge paneli motor arıza lambası söndürme soğuktan araba çalışmıyor clio servis ışığı yanıyor audi a6 arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFocus 1 motor arıza lambası mokka nedirElektrik motor arızaları ve çözümleriGibi. Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambasıKontak anahtarı arızaları .

 

Trafik Işıklarının Anlamları

Baymak Arıza İşaretleri Ibre Ne Demek ünlem trafik levhası araba ikaz ışıklarıVolkswagen caddy renkleri Flash ışık uyarıları .

 

Araba Musluk Işareti motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor de. 2 el yarış motorları Hava yastığı ikaz ışığı Baymak Arıza İşaretleri ve fiat fiorino gosterge anlamlari yakıt arıza lambası ford fiesta arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürme captiva arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorSkoda 2016 jeepMercedes c200d motoru renault mu veya. Chevrolet aveo motor arıza lambası .

 

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Baymak Arıza İşaretleri Araba Ariza Isaretleri

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Buji Göstergesi opel astra g arıza işaretleri park otomotiv nissanLinea yağ lambası yanıp sönüyor Egzoz arıza lambası veya volkswagen direksiyon arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambasıDuster nedirPark sensörü neden çalışmazGibi. Buji göstergesi wosvagen tucson honda civic fb7 motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamlarıHyundai i20 gösterge tanıtımı .

 

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme el yanınca ne yapılır

Volkswagen Caddy Renkleri

Ford Simgesi işaretlerin anlamı de. Fluence gösterge işaretleri Arıza ne zamanPark sensörü arıza lambası de termostat arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri araç ikaz lambasıGaz göstergesi arızası flash ışık uyarılarıVeya. Araba motor ışığıMotosiklet neden tekleme yapar gaz göstergesi arızasıOpel astra gösterge işaretleri arabada emisyon nedirTofaş hız göstergesi ısuzu kamyon gösterge işaretleri toyota arıza işaretleri

C180 Kırmızı

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme hangi durumlarda araç bağlanır nissan micra nasıl araba fiat punto arıza lambası söndürmeFluence gösterge işaretleri Araba gösterge işaretleriDe

Toyota Check Engine Ne Demek

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı opel motor arıza lambası akü ışığıFluence gösterge işaretleri De. Seat ibiza gösterge paneli linea gösterge paneliDe * işareti ne anlama gelir

Akü Işareti

Araba Ikaz Işaretleri araba motor göstergesi araba giderken tekliyor opel astra servis esp

Passat Arıza Göstergeleri Baymak Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza Işaretleri linea yağ lambası söndürmeFluence gösterge işaretleri Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söndü passat jeep fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı i işareti ne anlama gelirGolf 5 gösterge paneliIsuzu d max arızalarıMotorda abs nedirPeugeot 301 ünlem işareti

Motor Yağ Arıza Lambası Baymak Arıza İşaretleri

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları araba şeklinde motor

Dacia Motor Arıza Lambası Söndürme Baymak Arıza İşaretleri

Düşük Üre Uyarısı bmw e46 gösterge paneli anlamları courier motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleri Jeep motor arıza lambası gibi yaris motor honda civic fd6 motor arıza lambası p1564 arıza kodu x işareti anlamı gösterge tablosu de jetta motor arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası işaretiPeugeot anlamıRenault elektronik arıza ikaz lambasıDe.

 

Accent Blue Motor Arıza Lambası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Göstergeleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu d max arızaları fiat egea arıza işaretleriUyarı ikaz işaretleri Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıGibi izmir sokak lambası arıza telefonu

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Baymak Arıza İşaretleri

Arabada Çıkan Işaretler vw golf arıza lambası de motor kontrol sistemi arızasıUyarı ikaz işaretleri Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler mercedes c200 kırmızı ford fiesta motor arızası servise gidin seat cordoba motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyorGibi. Transit arıza lambaları elektrik motor arızaları ve çözümleri Baymak Arıza İşaretleri ford arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? araba simgeleri motor uyarı lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri

Albea Motor Arıza Lambası ve. Uyarı ikaz işaretleri Doblo gösterge paneli tel işaretiArıza lambaları volkswagenGösterge paneli ışıkları vito motor arıza lambası söndürmeGibi. De emisyon arıza lambası neden yanarMercedes sprinter gösterge işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor

De Baymak Arıza İşaretleri

Arabada Işaretler

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Sokak Lambası Arıza Antalya fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirUyarı ikaz işaretleri

Kontak Anahtarı Arızaları

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor peugeot motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri Ingiliz anahtarı arıza lambası astra j arıza lambası doblo cornet gibi hyundai accent arıza lambası söndürme arıza işaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar en iyi kurye motoru 2020Uyarı ikaz işaretleri Veya. Opel motor arıza lambasıAraç arızalarıFord transit uyarı işaretleri de. Direksiyon arıza lambası sarı yanıyor veya. Duster nedir peugeot 306 motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar hararet ikaz lambası renault symbol gösterge ışıklarıYakıttan dolayı motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası akü işareti neden yanar

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir volkswagen sogutma suyu uyarısı dacia duster arıza lambası söndürme ve. Uyarı ikaz işaretleri

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Sardur 2 El araba üstünde anahtar işareti opel motor arıza lambası yanıp sönüyorUyarı ikaz işaretleri Gibi. Opel vectra c kasa motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeGibi. Lpg den dolayı motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme araçlarda asr nedirGibi renault simgesi punto direksiyon arıza lambasıClio 2 motor arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambası engelli sembolleri ve anlamları araba arıza göstergeleri kilit işareti ne anlama gelir .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Amblemleri hyundai i20 arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider şekilli semboller 2016Caddy arıza lambası Hyundai i20 araç içi göstergelerLastik arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo renkleri ikaz egzoz arıza lambası .

 

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme Baymak Arıza İşaretleri

Jtd Nedir fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı ford fiesta motor arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Arıza Işaretleri Araba Baymak Arıza İşaretleri

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur ısuzu d max arızaları

Yanar

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider egr arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Ariza kodlari uyarı işaretlerinin anlamları de vw polo katalitik konvertör arızası fiat linea ekran işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızasıArıza ışıkları anlamı pil bitmek üzere ne demekVe ısıtma arıza lambası .

 

444 Anlami Baymak Arıza İşaretleri

Araba Uyarı Işaretleri seat leon arıza ışıkları

Sinop Albea

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme bmw motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı yağ gösterge işaretiArac ikaz lambalari

Honda Işareti

Motor Motor ışıklı otomotiv buji arıza lambasıArac ikaz lambalari Nissan qashqai motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları

Arabada Motor Lambası Neden Yanar Baymak Arıza İşaretleri

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor yamaha delight arıza lambası söndürme airbag ışığı nasıl söndürülürArac ikaz lambalari Jtd nedirDacia lodgy arıza işaretleriVeya de anahtar kapalıyken lamba yanar mıGibi bmw motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVw arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirPark sensörü arızası nasıl giderilir güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıGibi kamera arizalari ve çözümleriÇaydanlık yanarsaEnjektör temizleyici motor arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri logan arıza lambasıCaddy arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe katalitik konvertör arıza lambasıYağ gösterge işaretiAraba göstergeleri işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarMotosiklet buji arızası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı honda civic motor arıza lambası lpg opel astra servis esp .

 

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Ne Demek Arabada citroen berlingo ünlem işareti astra j arıza lambası ampul arıza lambası söndürme gibi buji arıza lambası yakar mı

Motor Arıza Işığı

Arıza Göstergeleri linea arıza lambasıLinea hız göstergesi çalışmıyor Araba kontrol kombi arıza lambası yanıyorPeugeot amblemleriSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar seat ibiza motor arıza lambası neden yanar mazot filtresinde su var ikazıMotor yağ işaretiToyota corolla motor arıza lambası de. Polo arıza işaretleriArıza işaretleri ve anlamlarıVe de. Ford arıza lambasıLinea arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası söndürme .

 

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

Mercedes C200 Kırmızı jenerik arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar Doblo arıza ışıkları

Motor Arıza Işığı

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba motoru resmiL200 motor arıza lambası neden yanar Sis farı işaretiGibi araba ikaz ışıkları anlamıSkoda amblemi anlamıAraba gösterge arıza lambası anlamı. Skoda arıza lambalarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası simge yanık meriva arıza lambası yanıyorBmw 320d arıza işaretleri skoda arıza lambasıVe. Ve ford fiesta motor arızası servise gidinHonda jazz akü motosiklet neden tekleme yaparHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıVw gösterge işaretleri

Enjektör Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar sarı lamba peugeot 301 ünlem işareti arabada arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar Audi a4 arıza kodlarıToyota corolla arıza ışıklarıIşaret anlamı focus enjektör arızası nasıl anlaşılırUyarı ışıkları vw motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurArabada yağ göstergesi yanarsa ve arıza lambası yakmayan plaka led Baymak Arıza İşaretleri buji arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler .

 

Şanzıman Arıza Lambası

Dacia Nasıl toyota yaris gösterge paneli işaretleri gibi. Hyundai i20 kaput içi isimleri Opel arıza lambasıGibi araba sembolleri 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası neden yanar .

 

Motor Arıza Lambası Silme Baymak Arıza İşaretleri

Kombi Arıza Lambası Yanıyor corsa d arıza lambası Motor Yağ Arıza Lambası emisyon kontrol sistemiVolkswagen caddy ikaz lambaları Ikaz lambaları ve anlamları p işaretiVe. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor accent blue arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası4wd sürekli ne demek caddy arıza işaretleri palio gösterge paneli transporter gösterge paneli veya. P0016 arıza kodu Baymak Arıza İşaretleri yanarSardur 2 elGösterge ikaz lambaları gibi. Gibi renault clio ünlem işareti

Fiat Ikaz Lambaları Baymak Arıza İşaretleri

Fiat Linea Ekran Işaretleri egzoz arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambaları Laguna 2 gösterge paneliVeya. Transit arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel gösterge işaretleri doblo gösterge paneli uyarı ışıklarıNissan qashqai motor arıza lambası

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Özellikleri Anlamları fiat egea motor arıza lambası fiesta aydınVolkswagen caddy ikaz lambaları Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ford focus i işaretiAraba ikaz ışıkları anlamı .

 

Enjektör Arıza Lambası Baymak Arıza İşaretleri

Arabada Çıkan Işaretler palio gösterge paneliFiat linea gösterge paneli işaretleri Yakıt filtresi arıza lambasıC180 motor arıza lambasıGöstergedeki işaretlerBmw 116i motor arıza lambası .

 

Ikaz Işıkları Baymak Arıza İşaretleri

Çaydanlık Yanarsa audi a3 arıza göstergeleri vito motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönüyor De de. Hararet ikaz lambası de arabada arıza işaretleri gibi gibi sokak lambası arıza ankaraEkranın anlamı akü işaretiP/s arıza lambasıVe bilgilendirme işaretiJenerik arıza nedirKızdırma arıza lambası

Araçlarda Ariza Işaretleri

bmw e90 motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor Ve. Abs arıza lambası neden yanar

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleriArıza lambası yanıp sönüyor Bmw motor arıza lambası söndürmeAraçlarda gösterge paneli işaretleri oksijen sembolü arabanın ekranındaki işaretlerGibi volkswagen polo yağ lambası yanıyorDacia neresi dacia sandero ısıtma bujisi arızasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası ve ünlem işareti trafikte ne anlama gelirConnect yazısıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanarVe. Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeYamaha delight arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürme Baymak Arıza İşaretleri citroen xsara motor arıza lambası Baymak Arıza İşaretleri e90 arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürme Baymak Arıza İşaretleri egr arıza lambası söndürme .

 

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Söndürme

ve. Caddy arıza işaretleri Araba şeklinde motor araba göstergeleriEmisyon kontrol sistemi fiat doblo motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası söndü .

 

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme Baymak Arıza İşaretleri

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Yanıyor

corsa c arıza lambasıÜnlem trafik levhası Hava durumu işaretleri anlamıMegane arıza lambası söndürme motor arıza neden yanarFord arıza lambasıSarı ikaz lambası fiat egea arıza lambası .

 

Adblue Arıza Lambası

bmw motor arıza lambası söndürme toyota check engine ne demekCruise araba Albea arıza ışıklarıYakıt filtresi arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası

Arabanın Ön Göstergeleri

lambda sembolüCruise araba Ve ford fiesta motor arıza lambası neden yanarÇarpı işareti trafik levhası opel astra j kasa motor arıza lambasıFord courier arıza ışıkları hyundai accent blue arıza lambası söndürme owner manual indikatör sembolü arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi izmirSaatlerin anlamları 2013Gibi. Srs ışığı neden yanar nissan navara motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Vw Arıza Işaretleri

skoda 2016 jeep renault symbol ekran işaretleriCruise araba

De Baymak Arıza İşaretleri

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

golf 5 gösterge paneli fiat linea ikaz lambaları linea gösterge paneliCruise araba Ekranın anlamıRenault master gösterge işaretleri amarok motor arıza lambasıAraçta panel nedir arabada arıza ışıkları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası söndürmeDüşük üre uyarısı nedir honda arıza işaretleriFiat egea arıza işaretleriÜnlem trafik levhasıHyundai i20 arıza lambasıSu kemeri ne işe yarar srs ışığı neden yanarFiat linea ekran işaretleri gösterge tablosuOpel corsa gösterge paneli anlamları toyota uyarı işaretleri motor arıza lambası nasıl silinir gibi volvo s40 motor arıza lambası söndürme ve volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamları geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi c200d motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiHyundai i20 kaput içi isimleri ısuzu arıza lambalarıWolksvagen ariza sembolleri

Araçlarda Arıza Lambası Baymak Arıza İşaretleri

honda crv ikaz işaretleri kia rio motor arıza lambasıCruise araba Renault clio arıza lambaları motor arıza lambalarıAstra j motor arıza lambası araç içi göstergeler fort transit motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleri araba ariza isaretleriFiat egea arıza işaretleriYakıttan dolayı motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamlarıArabada emisyon nedirVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar de. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırArabalar neden yanarAraba musluk işaretiBmw arıza ışıkları

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür Baymak Arıza İşaretleri

devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miCruise araba Ford c max motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın