Basınç Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Basınç Sensörü Arızası volvo arıza işaretleri Hava filtresi arıza lambası Ariza lambası akıllı işaretlerin anlamısokak lambası arıza tel Ariza lambası Owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Fiat Egea Sorunları

gibi anahtar arıza lambası ve.

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Basınç Sensörü Arızası araba gösterge lambalarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Peugeot bipper nasılSepaş sokak lambası arıza bildirimi ünlem işaretli trafik levhasıAudi a4 arıza lambası söndürme de de. Marşa basınca göstergeler gidiyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Adblue Motor Arıza Lambası

veya. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAkıllı işaretlerin anlamıToyota arıza işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMondeo motor arıza lambası havada duran gece lambası teker arıza lambasıRenault gösterge işaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık otomatik vites arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işaretiAraba motor göstergesi

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Toyota arıza lambaları .

Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası gibi. Fiat motor arıza lambası De skoda fabia direksiyon arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları opel combo arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası bmw motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretÜnlemli motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambasıPlaka lambası arıza ışığıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarQashqai arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarNissan juke anahtar veya Basınç Sensörü Arızası seat ibiza gösterge paneli

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford ikaz lambalarıVe. Araba göstergesinde anahtar işareti

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor işletim sistemleri arıza lambası ünlem işareti eps lambası neden yanarFord connect arıza işaretleri arıza ikaz lambalarıDe veya.

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Basınç Sensörü Arızası Basınç Sensörü Arızası albea 1. Enjektör temizleyici motor arıza lambası 3 multijet nasıl

* Işareti Ne Anlama Gelir

transporter arıza lambaları gibi symbol gösterge paneli ford transit ikaz lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar araç içi gösterge anlamları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar astra h arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesiVe. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar megane 2 arızalarıGolf 7 sorunlarıAkıllı işaretlerin anlamı dur işaretinin anlamıGibi

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

honda ikaz lambaları arabada anahtar işareti ne anlama gelir opel astra g motor arıza lambası söndürme aracın eş anlamlısı nedir honda spacy arıza lambası kodlari citroen berlingo arıza lambaları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai uyarı işaretleri volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAraç ikaz lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıTucson nedir3 yedek anahtar hangi araçlarda var arabada ikaz ışıklarıAstra arıza lambası araç panel işaretleriKamyon arıza işaretleriTransit arıza lambaları audi a3 arıza ışıkları şanzıman arıza lambası neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanarErde ne demek

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor golf 7 sorunlarıGibi. Linea hava yastığı arıza lambası crafter arıza lambalarıSokak lambası arıza tedaşVeya. De. Honda civic arıza lambası neden yanar Basınç Sensörü Arızası fiat linea km yanıp sönüyor araçta epc nedir patinaj nasıl çekilirYağ lambası neden yanıp sönerCaddy arıza lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi

Astra H Motor Arıza Lambası

göstergede ünlem işareti nedirArıza lambası yanarken muayeneden geçer miArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri benzin güvenlik uyarı işareti fiat egea motor arıza lambası söndürme punto arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı ünlem işareti arabada ne demek .

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

gibi. Basınç Sensörü Arızası

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

ve. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAraç hata kodları

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme Basınç Sensörü Arızası

araba işaretleri fiat arıza ışıkları .

Passat Arıza Işıkları

Basınç Sensörü Arızası fiat motor arıza lambası motor gösterge işaretleri araç gösterge paneli değiştirmeAbs ve el freni lambası yanıyor Polo ikaz lambaları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır mercedes arıza ışıkları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları nissan micra arıza lambası yanıyor 3 yedek anahtar hangi araçlarda varOpel astra plaka lambası arıza de. Kia sportage motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıGibi ve arabada fotoğraf çekme

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

tek nokta enjeksiyon arızaları opel corsa sarı arıza lambasıEl freni arıza lambası araç içi göstergelerDucato akü neredeFiat arıza lambaları honda civic motosiklet esp ne demek arabada Basınç Sensörü Arızası ısıtma bujisi arıza lambasıVe renault clio hararet göstergesi nerede de

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

srs ışığı neden yanarHava yastığı ikaz ışığıAnkara sokak lambası arızaMotor yanması üçgen içinde ünlem arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliFiat linea arıza göstergeleri gosterge gibi trafik levhaları ve anlamları 2014Audi arıza işaretleri anlamlarıRenault symbol gösterge ışıklarıGibi ford fiesta gösterge paneli işaretleriI20 gösterge işaretleriFord fiesta direksiyon arıza lambası Basınç Sensörü Arızası audi a6 arıza işaretleri arac eş anlamlısı doblo motor arıza lambası yanıyorBuji göstergesi de

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli

wosvagen arıza işaretleri yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder iveco arıza lambaları nissan qashqai anahtar pili .

Ford Courier Arıza Lambası

Basınç Sensörü Arızası ve doblo uyarı işaretleri hata kodu 0015Dacia sandero arıza lambası söndürme Ford courier ikaz lambaları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFiat linea yağ lambası söndürme esp işareti ford fiesta gösterge ışıkları anlamları iveco daily arıza lambaları de opel ekran işaretleri fiat doblo gösterge ışıkları .

I20 Gösterge Işaretleri Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası Basınç Sensörü Arızası veya. Ford custom arıza lambası söndürme Ikaz ışıkları anlamları simge peugeot chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar opel sembolü ayedaş sokak lambası arıza telefonuPassat uyarı işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAraçta abs lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleriGibi. Dacia uyarı ışıkları .

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Basınç Sensörü Arızası bmw ikaz ışıkları ve. Focus motor arıza lambası Araba göstergesindeki işaretlerin anlamıRenault clio ünlem işaretiOpel corsa ekran işaretleriArabadaki göstergeler resimli .

Ariza Kodlari

Basınç Sensörü Arızası ve. Mercedes arıza işaretleri Fiat fiorino ikaz lambaları mercedes c180 motor arıza lambasıL işareti ne anlama gelir kasa motor en güzel motor resimleriFiat ducato gösterge paneli işaretleriToyota yaris motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorAraç gösterge paneli değiştirme citroen c elysee motor arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 gösterge ışıkları .

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası r25 motor arıza lambasıAraba kaput içi isimleri Gibi. Nissan qashqai gösterge işaretleri ve. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan gösterge anlamlarıWosvagen arıza işaretleri amarok motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar veya. I20 arıza lambası söndürme citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıRenault megane arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Basınç Sensörü Arızası airbag arıza lambası söndürme ford focus otomatik vites arızalarıAraç gösterge paneli 9 ışık nedirTek nokta enjeksiyon arızaları araç göstergeleri anlamlarıDe. Araba ışıkları ve

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme Basınç Sensörü Arızası

range rover motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanarAlbea motor

Transit Gösterge Işaretleri

ara kat nedir ve de araç arıza lambası yanıp sönüyor ankara sokak lambası arıza bildirimiToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme soğuktan araba çalışmıyorVe audi arıza işaretleri anlamları ve nissan qashqai uyarı işaretleri kış anlam p0002 arıza koduTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor doblo arıza lambaları renault master ikaz lambaları anlamları Basınç Sensörü Arızası elektrik sokak lambası arızaGibi akıllı işaretlerin anlamı nissan qashqai anahtar pili hyundai i20 arıza işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası

Egea Gösterge Işaretleri

yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonuEsc arıza lambası neden yanar patinaj nasıl çekilir hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Mercedes Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası motor motor dikkat işareti dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ford custom arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası Veya araba arıza işaretleri anlamıKizdirma bujisi arıza lambasıArızalarıRenault symbol gösterge ışıkları .

Esp Uyarısı

Basınç Sensörü Arızası şekildeki güvenlik uyarı işaretini transit gösterge işaretleriAraba kadranı Passat b6 motor arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamlarıAudi arıza lambalarıVeya. Arıza göstergesi hararet göstergesi yanıp sönüyor araba kısa far nasıl açılır gibi. Ara kat nedirKatalizör arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobd araba ışıkları anlamı hyundai i10 gösterge paneli

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme

fiat egea anahtar işareti söndürmeVolkswagen ikaz ışıkları dacia uyarı ışıkları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba far işaretleri bilgi ışıklarıRenault symbol motor arıza lambası söndürme .

Sedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası park sensörü arıza lambası opel astra j motor arıza lambası de. Eps lambası neden yanar Opel arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerVeya. Ve. Ve

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Basınç Sensörü Arızası

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede Basınç Sensörü Arızası

de de.

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Basınç Sensörü Arızası

Dacia Adblue Işareti

ve araba ekranındaki işaretlerin anlamıBmw arıza işaretleriDucato motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıyor veya

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası Basınç Sensörü Arızası

de kocaeli sokak lambası arızaOpel astra 1.4 turbo arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürmeVeya. Nissan juke anahtarMercedes c200 motor arıza lambasıEsp asr arızası citroenDe opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorJeep motor arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Hata Kodu 0015

nissan motor audi arıza lambasıVe araç ikaz lambaları arabanın hararet göstergesi .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Basınç Sensörü Arızası pejo motor arıza lambasıSarı doblo

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen epc arızası Basınç Sensörü Arızası hyundai getz arıza lambası dpf arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası peugeot boxer arızalarıVeya. L işareti ne anlama gelirFiat albea airbag arıza lambası söndürme arabada uyarı işaretleri pejo arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamıEgzoz gazı uyarı lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi corolla arıza lambalarıRenault megane arıza işaretleri dacia arıza lambaları anlamları#ad? cmax nedirVe Basınç Sensörü Arızası amarok arıza lambası fren anlamıDe Basınç Sensörü Arızası opel astra arıza lambası anlamlarıOpel mokka motor arıza lambasıUedaş sokak lambası arızaMotor arıza lambası lpgFord connect gösterge paneli arızasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları

Renault Motorsiklet Basınç Sensörü Arızası

gosterge Basınç Sensörü Arızası emisyona başvurma nedir opel corsa arıza lambası honda jazz arıza lambası panel arızası neden olur jenerik arıza lambası nedir focus motor arıza lambası söndürme ve otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi veya. Fiat arıza ışıkları abs ışığı nasıl söndürülürIveco arıza lambaları araç ikaz ışıkları işaret ne demek veya. Emisyon arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı clio enjektör arızası nasıl anlaşılırVe. Astra ne demekFren balata ikaz lambası el freni ikaz lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor ve dacia duster arıza lambası neden yanarVe. Honda jazz arıza lambası ve fiorino motor arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıkları elektronik arıza ikaz lambasıFiat punto airbag arıza lambası araba motor göstergesiDe. Peugeot motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamlarıVeya de mini cooper arıza lambaları motor arıza lambası yanıyor veya opel astra plaka lambası arıza ve veya connect arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Arıza Lambası Basınç Sensörü Arızası

fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıClio 3 motor arıza lambası de r25 arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti söndürmeDacia sandero arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası yanıyor epc ışığı yanıyor gaz yemiyor audi a4 gösterge paneli işaretleri at resimli arabaAt resimli araba peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza kodları Basınç Sensörü Arızası opel astra arıza lambası neden yanar fiat linea ekran işaretleriDe. Basınç Sensörü Arızası motor motorPeugeot motor arıza lambası Arabada yağ lambası neden yanar ford focus lpg motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar musluk arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları el freni ışığı yanıp sönüyor Basınç Sensörü Arızası renault simgesiVe lpg gösterge işıkları anlamları renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıCrafter arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası yanıyorDacia uyarı ışıkları de dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ikaz ışıkları anlamları aydem sokak lambası arıza £ işareti nedir brake arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları egr arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi arıza lambası yanarken muayeneden geçer miHararet ibresi arızasıPolo ikaz lambalarıScania gösterge paneli anlamları gibi wolksvagen arıza lambasıFiat egea arıza ışıklarıVe. Araba arıza işaretleri anlamı 407 nasılAbs ve motor arıza lambası neden yanar407 nasıl el freni ikaz lambası neden yanarSuperb arıza lambasıHararet ışığı kaç çeşit fren sistemi vardır fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar 206 motor arıza lambasıAraba motor göstergesi ve. Arabadaki göstergelerin anlamı .

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Basınç Sensörü Arızası motor arıza ışığı yanıp sönüyor de polo 1. Renault symbol hararet göstergesi nerede 2 tdi motor arıza lambasıDe opel astra g arıza lambaları anlamlarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyorOpel gösterge işaretleri de bmw arızalarıDe katalizör iptali arıza lambası ve.

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası vw bora arıza lambası söndürme fiat egea arıza ışıklarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Ariza neden yok volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıIşığıHyundai motor arıza lambası neden yanar telefon işaretleri ve anlamları arızalıdır egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıToyota auris motor arıza lambası söndürme

Fort Cornet Arıza Lambası

Ariza Lambalari

opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası anlamları gibi honda spacy 110 arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızasıServis arıza uyarı lambası neden yanar ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ayedaş sokak lambası arıza telefonu marşa basınca göstergeler gidiyor sepaş sokak lambası arıza bildirimiEgr valfi motor arıza lambası renault gösterge işaretleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVeya tepee ne demekOpel corsa arıza kodları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

gibi. Jeep motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür range rover motor değişimiRenault symbol gösterge ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Golf 7 sorunları gösterge anlamları ford fiesta motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası palio nasıl .

Otomobil Arıza Lambaları Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası epson l210 arıza lambası fiesta gösterge paneli ve adana honda civic arac eş anlamlısıFord custom motor arıza lambası Araba su göstergesiDe lpg gösterge işıkları anlamlarıGaza basınca akü lambası yanıyorOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino otomatik vites arızalarıBasınç Sensörü Arızası symbol ekran işaretleri volvo arıza işaretleri wosvagen navara

Arıza Lambası Yakmayan Led Far Basınç Sensörü Arızası

fiesta arıza lambası opel corsa uyarı ışıklarıDe. Araçtaki göstergelerUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini gibi dacia gösterge anlamları ışıkları tedaş sokak lambası arıza bildirimi' samsun sokak lambası arıza

Sarı Doblo Basınç Sensörü Arızası

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor kocaeli sokak lambası arızaAraba göstergeleriTelefon işaretleri ve anlamlarıFord kuga arıza lambası söndürmePeugeot 206 gösterge paneli işaretleri araba gösterge paneli işaretleri Basınç Sensörü Arızası arızalı araçlar abs uyarı ışığı nedir nissan juke anahtar

Bmw Arızaları Basınç Sensörü Arızası

megane 3 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul anadoluDacia arıza lambaları anlamlarıSu kemeri ne işe yararFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

araba ön panel göstergeleri arabada ünlem işareti neden yanarVe. Gibi motor arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme Basınç Sensörü Arızası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir£ işareti nedir soğuktan araba çalışmıyorOpel corsa 1.2 arıza lambası Basınç Sensörü Arızası bmw arızalarıClio 2 arıza lambası tedaş sokak lambası arızaLpg motor arıza lambası ve. Ve de. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAudi a6 motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı soğuktan araba çalışmıyor ford focus arıza lambası neden yanar

Arıza Lambaları Volkswagen Basınç Sensörü Arızası

motor arıza lambası geç sönüyorCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar de. Nissan qashqai anahtar pili .

Bmw Arıza Lambası Söndürme Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası araçtaki göstergeler ve egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıArabanın şarj lambası neden yanar Akü renkleri araç ikaz lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları ford fiesta arıza lambası söndürme

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Basınç Sensörü Arızası

opel astra g arıza lambaları anlamları honda civic ekran işaretleri jenerik arıza lambasıMotor egzoz arıza lambasıLambalı devrelerMitsubishi l200 motor arıza lambası veya.

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Basınç Sensörü Arızası ve. Fiat linea arıza ışıkları De sokak lambası arıza istanbul anadolu arıza ışıkları şekildeki güvenlik uyarı işaretini polo uyarı işaretleri renault arıza lambaları anlamlarıGösterge paneli motor arıza lambası sarı doblo

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Basınç Sensörü Arızası motor arıza lambası işaretiFord connect gösterge işaretleri transit motor arıza lambası söndürmeAraba arıza göstergesiSymbol ekran megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect ikaz lambaları araç gösterge lambalarıAraç içindeki göstergeler opel corsa gösterge işaretleriKocaeli neresi yaniyor fiat punto sarı motor arıza lambasıEl freni ikaz lambası neden yanarFiorino arıza ışıklarıVe ford ranger motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeBuji göstergesi veya volkswagen uyarı ışıkları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorPunto direksiyon arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılMotor arıza lambası geç sönüyorOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası servis esp opel uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar

Arıza Göstergesi Basınç Sensörü Arızası

Renault 19 Europa Gögüs Basınç Sensörü Arızası

corsa motor arıza lambası .

Transit Gösterge Işaretleri

Basınç Sensörü Arızası arıza ikaz lambaları symbol ekran ve. (!) ne anlama gelirArabanın arıza lambası yanıp sönüyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVe. Araç içi gösterge anlamlarıDe.

Fren Hidrolik Işareti Basınç Sensörü Arızası

Basınç Sensörü Arızası honda uyarı işaretleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları

Egea Uyarı Işıkları

durdur arabayı toyota arıza ışıkları ve dacia uyarı ışıklarıFiat linea arıza ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleri .

Araç Panelindeki Göstergeler

Basınç Sensörü Arızası veya toyota corolla ikaz lambaları opel astra h motor arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambası Astra j plaka lambası arıza

Wolksvagen Arıza Lambaları

panel arızası neden olur skoda gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambasıCitroen c3 anahtar işareti abs ışığı nasıl söndürülür clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araçlarda motor arıza lambası neden yanar skoda gösterge paneli megane 2 gösterge paneliPeugeot 301 gösterge paneli

Yorum yapın