Balata Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Balata Lambası 444 anlami P0110 arıza koduaraba arıza işaretleri Ariza lambası Captiva motor arıza lambası söndürmeAriza lambası Polo arıza lambası söndürmeVeya motor teklemesi neden olurKör sürüş nedirPeugeot sembolüEksantrik mili arızası sesiAraç arıza göstergeleri dacia duster motor arıza lambası söndürme toyota ikaz lambaları gibi ve. Sari lambaAraç panel işaretleri araçta sarı ünlem işaretiBmw ikaz ışıklarıCourier motor arıza lambası araba gösterge simgeleri egea plaka lambası arıza motosiklet girebilir işaretiFiorino ünlem işareti ne demek ds ışığı mavi yanıp sönüyor veya. Toyota gösterge işaretleri gibi

Honda Civic Arıza Kodları

soğutma suyu arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işareti ikaz anlamıOpel motor arıza lambası söndürmeRenault symbol uyarı işaretleri ikaz anlamıÜnlem işareti arıza lambası fiorino motor opel arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası fiorino motor ford focus ikaz lambaları ford focus gösterge anlamları volkswagen caddy arızaları fiat egea 30 d uyarısıScania arıza göstergeleriDe. 407 nasıl oto ışık

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba çaydanlık işareti 2. el yarış motorlarıFort courier arıza lambaları getz motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleri

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar Balata Lambası

mercedes gösterge işaretleri anlamıMegane 2 servis lambası yanıyorDoblo arıza kodlarıPassat gösterge işaretleri polo arıza lambasıVeya araba enjeksiyonu nedir gösterge panelinde ünlem işaretiMotosiklet motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect sarı motor arıza lambasıAteşleme modülü arızasıArçelik derin dondurucu arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza servis esp nedir captiva motor arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelirHonda motor otomatik vites mondeo motor arıza lambası pejo 301 lastik basıncıFocus 2 gösterge paneliServis esp nedir gösterge anlamları araba uyarı lambaları Balata Lambası veya de bmw 320d arıza işaretleriGibi dacia dokker mı fiat doblo mu dizel motor arıza lambası sarı yanıyor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Gibi Balata Lambası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir araba kontrolHangi durumlarda araç bağlanır Seat leon motor arıza lambası fort connect 2020 de Balata Lambası 5 1 ford transit 2 el .

Arabalarda A Işareti

Balata Lambası Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası soğutma suyu arıza lambası araba paneliAmpul arıza lambası muayeneden geçermi Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası nissan primera arızalarıVeya fiorino motor arıza lambası de arabanın içindeki göstergeler kızdırma bujisi ikaz lambası araç gösterge ışıklarıLodgy ne demek isı sensörü arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Kırmızı Ikaz Nedir Balata Lambası

hyundai arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürmeGöstergeler araba

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

en güzel motor resimleriFren balatalar yanarsa ne olurGolf 7 dizel motor arıza lambasıAraç gösterge anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba ekran göstergeleri arıza göstergeleri ve. Palio gösterge işaretleri ford arıza lambası anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambalarıDe honda civic motor arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sokak lambası arıza bildirimi izmir araç arıza göstergeleri dacia dokker ekran işaretleriNissan juke arıza işaretleri de.

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Araba Işaret Lambaları veya opel corsa servis ışığıHyundai accent motor arıza lambası

Daihatsu Sirion Nasıl

de. Ford courier arıza lambası toyota corolla arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları araba çalışırken vitese geçmiyor audi a3 arıza ışıklarıVeya.

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor honda crv ikaz lambaları bu işaret ne anlama gelir ford transit arıza lambası volkswagen uyarı lambaları gibi ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası işareti Veya. Nissan qashqai arıza ışıklarıToyota corolla ünlem işareti araç gösterge paneli anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mı soğuk havada motor arıza lambası caddy arıza ışıkları .

Mercedes I20

Balata Lambası Uyarı Işaretlerinin Özellikleri jetta epc arızası motor arıza lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası işaretiVe

Tedaş Sokak Lambası Arıza

veya

Soğuktan Araba Çalışmıyor

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza işaretleri araba lastik basıncı uyarısı corolla motor arıza lambasıEl yanınca ne yapılır boxer motor lpg Balata Lambası

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

araç aydınlatma sistemiOpel vectra c direksiyon arıza lambasıJetta epc arızası pejo 206 arıza lambaları

Çalışkan Motor

arabada ampul işareti arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Peugeot Simgesi

arabadaki göstergelerOpel astra servis esp i işaretiVolvo motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları de toyota motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamları ford courier arıza lambasıZaman motor

Peugeot Arıza Işaretleri

444 Anlami Balata Lambası

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamıIşığın anlamı ikaz işaretiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMedaş sokak lambası arıza volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıRs200 motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamları pcx arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambasıGibi servis arıza uyarı lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızasıVeya. Araba ekranındaki göstergeler honda amblemi anlamıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliDe egea ikaz lambaları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırHyundai accent blue motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne demek gibi motor arıza lambaları

Multijet 2 Nedir

toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor arızasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar .

Işareti Ne Anlama Gelir Balata Lambası

Adblue Arıza Lambası Söndürme ve. Volkswagen caddy arızaları Fluence motor arıza lambası neden yanarTwingo arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier yağ arıza lambası ve renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAudi a4 arıza işaretleri 250 cc motor ne kadar yakarAraba arıza işaretleriLodgy ne demek hyundai i20 ikaz lambaları gibi. Mazot filtresi arıza lambasıSsangyong actyon sports motor arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneliRenkli motorGibi hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamları .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar Balata Lambası

Symbol Ikaz Işıkları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider nissan qashqai arıza ışıklarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar De

Fluence Arıza Lambası Söndürme Balata Lambası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları Balata Lambası

peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarImmobilizer arıza lambası Balata Lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır honda amblemi anlamı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba işaretleri anlamlarıBuji arıza lambası yakar mı gibi. I20 ünlem işareti renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıFiat punto otomatik vites sorunlarıAkü ikaz lambası neden yanar de. Clio 4 fren sistemi arızası honda ikaz lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor ve mercedes kırmızı motor nedir ikinci el yarış motoruYanıyorsa söndürme hava durumu sembolleri ve isimleri 5 1 ford transit 2 elPeugeot motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası ünlem işareti zaman motor araba arıza göstergesi araba simgeleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor sprinter arıza ışıkları hyundai i20 kaput içi isimleriAraçlarda arıza lambasıRange rover arıza oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel fiat punto otomatik vites sorunları ford transit ikaz lambaları araba ingiliz anahtarı işareti gibi. Elektrik arıza sokak lambası megane 2 arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası neden yanar değişik simgeler ve anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyor lamba isimleri egzoz gazı uyarısıTransit motor arıza lambası söndürme Balata Lambası fiat ikaz lambaları .

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Balata Lambası Peugeot Arıza Lambaları araba aydınlatmaAriza lambasi Gibi. Nissan juke motor arıza lambası araba ışıkKirmizi motorCaptiva motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme buji arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor arabanın içindeki göstergeler Balata Lambası range rover gösterge işaretleri anlamlarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Renault Kangoo Arıza Işaretleri Balata Lambası

pejo 301 hararet göstergesi neredeFocus 1 motor arıza lambası

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları

boxer motor lpgFren vakum pompası ne işe yarar .

Bmw 320D Arıza Işaretleri Balata Lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası x işareti anlamı2020 honda civic motor arıza lambası Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPassat uyarı işaretleri sarı yağ lambasıLinea gösterge ışıkları anlamları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları motor cc ne demekAraba aydınlatma

Laguna 2 Motor Arıza Lambası

acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir motor yağı işareti toyota corolla ikaz lambalarıOtomatik vites arıza lambasıYakıtta su var işareti .

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası Balata Lambası

Clio Mavi Işık motor arıza lambası lpg tehlike sembolleri ve anlamları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıDacia stepway arıza lambası söndürme Adblue arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Balata Lambası

Araba Içi Göstergeleri veya. Adblue işareti Gibi. Isıtma bujisi ikaz ışığı motor ışığı araç gösterge işaretleri anlamları arabanın renk kodunu öğrenmeDacia sandero arıza lambası söndürme abs ve el freni lambası yanıyorIşıklarıFord focus ikaz lambalarıFren balatası uyarısı motor arızası opel combo motor arıza lambası .

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın yağ lambası neden yanarAraba şeklinde motor Araba sembolüAudi a6 motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürmeCruze lpg arıza lambası

Bmw Arıza Işaretleri Balata Lambası

veya. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar caddy motor yağı hangisi hava yastığı arıza lambası neden yanarArabada motor arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiGibi albea motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirAraba paneli lpg filtresi tıkanma belirtileri telefon işaretleri ve anlamlarıFiat egea gösterge jetta uyarı ışıkları gibi veya. Veya direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor vsa arıza lambası de. Mercedes kırmızı motor nedir sokak lambası arıza enerjisaFort tıransit .

Araç Lamba Işaretleri

Caddy Arıza Işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları arabada motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arıza lambası Passat jeep araba işaret lambaları .

Işıklar Motosiklet Balata Lambası

Park Işareti de araç arıza lambası neden yanar jetta epc arızasıF30 kırmızı Fluence motor arıza lambası söndürmeEl freni lambası yanıp sönüyor gibi p0110 arıza koduOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorFord transit motor arıza lambası neden yanar golf 5 gösterge paneliFiat punto motor arıza lambası söndürme p1300 arıza koduFord focus arıza göstergeleri nissan juke motor arıza lambasıAraba arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamları ford courier anahtar arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatlarıArabada su göstergesi .

Sprinter Arıza Işıkları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar yanan arabalarAteşleme modülü arızası Renault clio hararet göstergesi neredePeugeot partner 2001 gösterge paneli

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

i işareti ne demek araba göstergeleri anlamları resimli ve

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

kia arıza işaretleriMazot göstergesi arızası opel astra arıza lambası yanıyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambalarıVe ford arıza lambaları anlamlarıVe. Arabada akü göstergesiAraç göstergeleri ve anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyor de de veya lpg göstergesi kırmızı yanıyor fiat egea arıza lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kontak anahtarı arızalarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarAraç Gösterge Paneli Anlamları audi a4 gösterge paneli arızası Balata Lambası

Ford Transit Arıza Lambası Balata Lambası

araba rezistans nedir de. Jetta 1.4 tsi motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları lodgy ne demek veya.

Araç Yakıt Göstergesi

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

Corsa Arıza Lambası

caddy motor yağı hangisi renault symbol gösterge işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar atiker gold arıza lambası araba kısa far nasıl açılır .

Araba Ikaz Göstergeleri Balata Lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de yanan arabalar de. De.

Boxer Nedir

Audi A3 Arıza Işıkları mercedes sprinter motor arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarDe.

Denizli Sokak Lambası Arıza

Motor Max audi a4 arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Akü renkleri araba çaydanlık işareti fiat fiorino arıza lambası neden yanarNissan navara motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambasıDe asr arabaDe. Symbol ikaz lambalarıArabanin gibi

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar Balata Lambası

araç ekran göstergeleri nissan juke arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarVeya

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

kia rio motor arıza lambası söndürmeGibi yol bitebilir levhası (!) ne anlama gelirScania arıza göstergeleri opel astra arıza işaretleri akü arıza lambası neden yanar araç ön panel qashqai motor arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıMotor işareti neden yanar veya. Adblue ikaz lambaları .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford motor arızası servise gidinBmw e46 arıza lambaları Ikaz lambası bmw arıza işaretleri araba aydınlatma Balata Lambası ford courier anahtar arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıAraba aydınlatmaFiat egea 30 d uyarısıGibi.

Connect Arıza Lambaları

Egea Yağ Lambası Söndürme ve ford connect gösterge paneli arızasıMercedes gösterge işaretleri anlamı Tepee ne demek araç gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli anlamları toyota yaris motor arıza lambası neden yanarBağlanan motor nasıl alınır opel astra h motor arıza lambası söndürme ordu fiorino Balata Lambası (!) ne anlama gelir arıza bu hafta varmıDe ve de. Honda fd6 motor arıza lambası araba şeklinde motor c kasa opel vectra arızalarıGöstergede ünlem işareti nedir

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

clio mavi ışıkArıza lambası yanarken muayeneden geçer miPeugeot 307 motor arıza lambası tepee ne demekFiat Linea Km Yanıp Sönüyor gibi honda civic hararet göstergesiAlbea nasıl Araç göstergesi işaretleri .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Balata Lambası

Sarı Ikaz Lambası servis esp nedirWolksvagen kırmızı Arabada eps ışığı yanıyorRenault symbol ekran işaretleri .

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C Elysee Anahtar Işareti nissan almera motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arızası servise gidin de bağlanan motor nasıl alınır

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Balata Lambası

hava yastığı ikaz ışığı .

Araçlarda Arıza Lambası

Albea Nasıl enjektör temizleyici motor arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleri Arabada motor arıza lambası Balata Lambası veya. Gaz kelebeği resetleme i işaretiFiat linea gösterge ikaz lambaları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat Balata Lambası

araç arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri bmw e90 arıza lambaları veya 2. el yarış motorları .

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor renault clio motor arıza lambasıMotor ışığı Partikül filtresi arıza lambasıDe hyundai h100 gösterge ışıkları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

buji arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları Balata Lambası

opel combo arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirDe.

Yorum yapın