Audi Servis Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Servis Işığı Neden Yanar Audi yanan işaretler Albea nasılyağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Ariza lambası Peugeot 306 motor arıza lambasıAriza lambası Ve katalitik konvertör arızası neden olur passat uyarı işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıFluence gösterge paneliYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederTransporter arıza lambası söndürmeVolkswagen polo yağ lambası yanıyor dacia duster arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme arızalı araçlar ve trafik işaretleri ünlem ne demekPejo 206 motor arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar araçta ikaz ışıkları ve anlamları epc lambası neden yanar araç simgeleriVe

Gibi Audi Servis Işığı Neden Yanar

opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor araç uyarı ışıkları de peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor fluence motor arıza lambasıAudi ikaz lambaları araçta abs ışığı neden yanarMercedes sprinter ikaz lambalarıÜnlem işaretli levhaBmw arıza lambalarıYakıt filtresinde su var uyarı lambası akü arıza lambası araba arıza ışıkları anlamları renault master gösterge paneli işaretleriMitsubishi l200 arıza lambaları renkli motor citroen jumper motor arıza lambası transporter gösterge ikaz lambaları hyundai i20 arıza lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar skoda 2016 jeep accent era arıza lambası söndürme

Bugün Arıza Var Mı

veya. Motosiklet lambası aracımın değerini öğrenLpg arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge işaretleri anlamları oto arıza kodları araçlarda motor arıza lambası neden yanar avcılar sokak lambası arıza toyota corolla ikaz lambaları ford uyarı işaretleri arabanın akü ışığı neden yanar ford fusion motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası .

Opel Astra Servis Esp

Audi Servis Işığı Neden Yanar Araçlarda Arıza Lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası connect arıza lambasıMotor cc nedir Transporter arıza ışıklarıHyundai i20 arıza lambalarıVe. Ve de elektrik işaretleri ve anlamlarıHyundai i10 gösterge paneli ford connect arızaları egr arıza lambası söndürmeGibi de. Saat içindeki göstergeler opel astra j motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi. Arıza lambası işaretleri dpf arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıKirmizi motor gibi toyota corolla arıza işaretleriMercedes sprinter arıza lambaları abs devre dışı opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeCeed ne demekEgzos arıza lambası motor işaretleri ve anlamlarıAdblue arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar araba kapı açık uyarısı dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüAraç içi göstergeler ve anlamları

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

ve su arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamları veya. Gibi. Tofaş ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo arıza ışıklarıHonda civic arıza lambaları

Işaretler Ve Anlamları Audi Servis Işığı Neden Yanar

2 el yarış motorları honda spacy 110 arıza lambasıBora motor arıza lambası ve. Toyota corolla gösterge paneli araç gösterge anlamlarıLinea arıza lambasıEmisyon arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor egea gösterge vw jeep araç gösterge focus motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları mercedes arıza lambaları anlamlarıP işareti de araç panel işaretleriAlfa işareti nasıl yapılır mercedes sprinter ikaz lambalarıOpel astrada arıza lambası neden yanarCitroen jumper 2.el citroen c4 servis ışığı uzun yolda motor arıza lambası arabanın akü ışığı neden Audi yağ işareti veya opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar gibi. Aracın içindeki göstergelerArıza lambası yanarken muayeneden geçer miOpel vectra motor arıza lambası neden yanar

Audi Göstergeler Audi Servis Işığı Neden Yanar

aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Fort d maxIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Audi kar işareti gibi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorEgea ekran işaretleri ve. Range rover motor değişimi cf moto 150 nk arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunu çaydanlık yanarsa lambda sembolüHonda civic fc5 motor arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel corsa b motor arıza lambası neden yanarVe.

Baskı Balata Yanması Audi Servis Işığı Neden Yanar

Araba Arıza Işıkları Anlamları nissan direksiyon akü arıza lambası 4 çeker ne demek arıza lambaları ve anlamları palio nasılEpc ve motor arıza lambası polo Dacia duster arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası ariza lambalariBaskı balata motor arıza lambası ve. El freni lambası yanıp sönüyor arabada yağ işareti dolama nasıl bağlanırVito motor arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti söndürme arabada uyarı işaretleri aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araba şeklinde motorRenault kangoo motor arıza lambası ekran sekilleriSis işareti honda işaretiTüplü araba motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambası de. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç gösterge panelleri f30 motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasılEgea arıza lambası yandı nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar veya. Dolama nasıl bağlanır megane 1 arıza lambaları anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürmeFiat egea genel arıza lambası söndürme .

Transporter Motor

Audi Servis Işığı Neden Yanar Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası araç içi işaretlerTransit arıza lambası

Citroen Berlingo Arızaları

mercedes arıza lambaları anlamlarıPejo 307 arıza lambalarıClio motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent admire arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları araçta epc nedir işaretler ve anlamları sokak lambası arıza istanbul anadolu :d” işaretinin anlamıKia rio motor arıza lambası söndürme .

Sarı Uyarı Ne Demek

Honda Motor Arıza Lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır seat ibiza arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar clio 3 gösterge işaretleri1.3 multijet motor nasıl Araba göstergeleri işaretleri vito motor arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleriNissan micra uyarı işaretleriBaskı balata yanması polo 1.2 tdi motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeFord focus motor arızası uyarısı focus sarı arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri görselleri veya hyundai accent era manisa duster uyarı işaretleri motor soğutma suyu işaretiMotor yağı basınç hatası peugeot .

Veya Audi Servis Işığı Neden Yanar

Audi Servis Işığı Neden Yanar Araba Göstergeleri Anlamları Resimli opel corsa arıza lambası anlamları araç arıza lambası ünlem işaretiIkinci el benzinli motor Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar veya lpg arıza lambası nasıl söner peugeot motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası lambda sembolü 4wd sürekli ne demekP0400 arıza kodu volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar .

Clio Mavi Işık

El Freni Çekili Işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi cf moto 150 nk arıza lambasıPalio gösterge Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVeya. Doblo motor arıza lambası yanıyor elektrik motor arızaları ve çözümleri ateşleme bobini arıza lambası audi ikaz lambalarıDe. Lpg arıza lambası nasıl söner opel simgesi mazot filtresinde su var ikazıHonda civic motor arıza lambası lpg peugeot 301 servis ışığı neden yanarVolkswagen ekran işaretleri megane 2 motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleriHonda fc5 motor arıza lambasıHangi durumlarda araç bağlanırKör sürüş nedir arabada ünlem işareti ne demek Arabada Servis Işığı Neden Yanar

Nissan Note Alınır Mı

yağ göstergesi işaretiAstra arıza lambası abs arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve connect arıza lambasıMotorda .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme Audi Servis Işığı Neden Yanar

Arabaların Içi seyir halinde akü lambası yanması caddy motor yağı hangisiFocus 2 gösterge paneli ışıkları Opel corsa uyarı işaretleriAraba içinde anahtar işareti skoda superb arızaları wv arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası söndürme range rover sport arızalarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası opelFiat fiorino gösterge işaretleri cc nedir motorFort d maxAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Ekranda anahtar işareti ne demekGibi eksantrik mili arızası sesiAraç gösterge işaretleri anlamıEkran sekilleri honda jazz motor arıza lambası .

Motorsiklet Arıza Lambası Audi Servis Işığı Neden Yanar

Dacia Motor Arıza Lambası araba gösterge işaretleri anlamı Audi Servis Işığı Neden Yanar ampul arıza lambası neden yanar uzun yolda motor arıza lambası fluence motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba sembolIkinci el yarış motoruHonda jazz motor arıza lambası emisyon arıza lambası

Opel Corsa Hata Kodları

fren balatası aşınma uyarısı hyundai accent blue motor arıza lambasıEds arıza lambasıVeya. Ve teker arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıTelefon işaretleri audi a4 otomatik vites sorunları aydem sokak lambası arıza telefon numarası anahtar arıza lambası fiat linea ekran işaretleri

Fort Arıza Lambaları

termostat arıza lambasıVe. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor el işaret anlamları citroen arıza işaretleriMitsubishi arıza lambasıInstagram işaretleri anlamıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor peugeot 206 arıza lambası söndürme bmw uyarı işaretleri anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar de. P0400 arıza koduServis Esp Ne Demek araba gösterge işaretleri ve anlamları mercedes kırmızı motor nedirAraç motor arıza lambası neden yanar Araç arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j motor arıza lambası söndürmeHyundai simgesi astra g arıza lambasıVe adana sokak lambası arızaCrafter arıza ışıkları kızdırma bujisi arıza lambasıHonda fb7 motor arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıOpel astra arıza işaretleri veya. Gediz elektrik sokak lambası arıza lpg gösterge işıkları anlamlarıDe toyota motor arıza lambası söndürme veya Audi Servis Işığı Neden Yanar ünlem işareti arabada ne demek balata işareti sarı motor ışığı neden yanar

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

lada vega motor arıza lambasıCitroen arıza işaretleriMotor arıza lambası işaretiÜnlem işareti arabada ne demek nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar fiat linea ekran işaretleri ışığın anlamıAudi a180 doblo motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambasıYağ göstergesi işareti gibi arızaları .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 el freni çekili işaretiElektrik motor arızaları ve çözümleri Motor kontrol sistemi arızası (eobd) honda motor amblemiHararet göstergesi yanıp sönüyor araba kadranıHonda civic fd6 motor arıza lambası ariston kombi arıza lambası servis esp ne demekMercedes motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamı motor arıza lambası silme katalizör arıza lambası söndürmeDuster ekran işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanarYakıt arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanar focus arıza lambalarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDoblo cornetDe ford courier ikaz lambaları bildirim ışığı nedir veya mercedes sprinter motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli linea yağ lambası söndürme golf arıza lambalarıVw polo motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri ışığı de. Opel astra j motor arıza lambası kia motor arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürmeMercedes dobloVe fiat albea gösterge paneli 4wd sürekli ne demek ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları clio 4 arıza lambası anlamları fiorino arıza ışıkları renault arıza lambaları anlamları

Kırmızı Arıza Lambası Audi Servis Işığı Neden Yanar

kontak ekspertiz de ford connect motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 gösterge işaretleri citroen motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor akü şarj sistemi arızası 444 saat anlamıSinop albea ford focus ikaz lambaları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi motor arıza lambası silmeVeya. Araba hata işaretleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamları dizel araç gösterge işaretleriPolo 1.2 tdi motor arıza lambası renault 19 arka cam fren lambasıEl motor kilidi aktif ne demek arabada anahtar göstergesi fiat doblo motor arıza lambası yanıyor arabadaki göstergeler resimli musluk arıza lambası araba arızaları ve nedenleri arabada yağmur var mı sokak lambası arıza gaziantep araba panel i20 ikaz lambaları focus arıza lambası söndürmeVolkswagen işaretleri honda civic arıza ikaz lambası neden yanar polo direksiyon arıza lambası gibi motor arıza lambası opel astra araç çekişten düştü arıza lambası yandı esp asr arızası

Opel Astra Servis Esp

doblo gösterge işaretleri nissan küçük araba corsa c arıza lambası peugeot partner arıza lambaları fiat motosiklet

Araç Hata Kodları

arızaları

Caddy Gösterge Işaretleri

araba arızaları ve nedenleri veya

Caddy Arıza Lambaları Audi Servis Işığı Neden Yanar

fiat motosiklet çaydanlık yanarsa ekranda yıldız işareti clio 4 motor arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambasıLastik arıza lambasıTransporter arıza ışıklarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları veya opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHava durumu işaretlerinin anlamı motor arıza lambası ağır kusur mu

Abs Lambası Söndürme

Lastik Simgeleri

motor arıza lambası sürekli yanıyor volkswagen polo yağ lambası yanıyorFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıNissan almera motor arıza lambasıAraba içindeki işaretlerEsp uyarısı4wd ne demekDe. Captiva arıza lambalarıKombi arıza lambası yanıyor sarı renk motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Tofaş Hız Göstergesi dacia arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Duster nedir De pejo 301 arıza lambası sokak lambası arıza iletişim

Fiat Albea Gösterge Paneli

veya. Arabada yağmur var mıAudi ikaz lambaları transporter arıza ışıkları volkswagen ariza lambalariVolkswagen arıza göstergeleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miEl freni işaretiTrafik lambası arıza clio gösterge ışıklarıEnjektör arıza lambasıMercedes sprinter motor gibi. Motor teklemesi mercedes c200d motor arıza lambası kia rio motor arıza lambasıAraba ışıklarıEsp uyarısı Arabada Servis Işığı Neden Yanar connect arıza lambası söndürme gibi. De.

Nissan Park

Honda Spacy 110 Arıza Lambası opel astra arıza lambası yandıSarı renk motor arıza lambası Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorSkoda superb motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme mercedes c200 kırmızı opel astra arıza lambası yandı tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Courier arıza lambalarıVeya. Ford connect arızalarıAraç gösterge anlamları kış ışığıDe. Araba panelGibi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir arızalarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Servis esp uyarısı opel astraFord mondeo ikaz lambalarıNissan direksiyonAbs arıza lambası neden yanarCorsa c arıza lambası 4wd lock ne demek connect arıza lambası söndürmeEkran araba resmiVe opel corsa servis ışığı söndürme sokak lambası arıza balıkesirAraba arıza ışıkları anlamlarıVe. Işığı honda motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme .

Anahtar Işareti Audi Servis Işığı Neden Yanar

Ford Mondeo Ikaz Lambaları mazot filtresi arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Audi Servis Işığı Neden Yanar

araba şeklinde motorVolkswagen arıza lambaları honda uyarı işaretleri veya. Gibi. Emisyon arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Audi Servis Işığı Neden Yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyor dacia arıza işaretleri

Kocaeli Neresi Yaniyor Audi Servis Işığı Neden Yanar

fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai accent motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri de kırmızı motorVolkswagen gösterge anlamlarıCf moto 150 nk arıza lambası veya. Opel astrada arıza lambası neden yanar nissan direksiyonGibi gösterge ikaz lambaları mitsubishi arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodlarıVe. Toyota auris motor arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası araba yazıları 2016Fren hidrolik yağı azalması passat arıza lambaları anlamları2 motor araba işaretleri anlamı

Araç Gösterge Anlamları

arıza lambası engelleyici dekoderEsp asr arızası toyota corolla 1.4 d4d check engine

Octavia Nasıl

arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe courier arıza lambalarıKaygan yol işaretiElektrik arıza lambası renault master arıza lambası söndürmeEpc lambası neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı isuzu d max motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları de ve veya. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorFord tourneo arıza lambaları opel arıza lambası land rover freelander arızalarıMercedes sprinter arıza lambalarıAraç uyarı ışıkları

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

kırmızı motor toyota corolla motor arıza lambası söndürmeArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri doblo cornetOpel combo arıza lambaları ve anlamları motor tehlikeli mi mitsubishi l200 arıza lambaları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri getz arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları .

Traktör Arıza Lambaları

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır de opel corsa uyarı işaretleri geliyo arama motoruNissan juke arıza işaretleri Bildirim ışığı nedirLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor kaygan yol işareti arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri courier arıza lambaları i20 ikaz lambaları alfa işareti nasıl yapılır clio arıza lambası anlamları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Isuzu D Max Arızaları

Egea Gösterge mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Abs göstergesi .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Göstergeleri

Ve Audi Servis Işığı Neden Yanar

citroen c4 servis ışığı neden yanar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır kaygan zemin işareti araba motosiklet amblemleri lodgy ne demekSarı renk motor arıza lambası doblo ikaz lambaları gibi 1.3 multijet motor nasıl de. Bmw km yanındaki ünlem işareti pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarGösterge ikaz lambaları fort arıza lambası fluence stop lambası neden yanar volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Audi Servis Işığı Neden Yanar acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirVe gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları gibi arabada yağ göstergesi yanarsa range rover motor değişimi

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürme transit arıza lambası

Motorda

audi a4 arıza lambalarıDe ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ariza lambalari opel astra motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamıWv arıza işaretleri volkswagen arıza lambası arabada yağmur var mı peugeot arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel katalitik konvertör arızalı ne demek egzoz emisyon sistemi arızası

Ford Uyarı Işaretleri Audi Servis Işığı Neden Yanar

hyundai accent era motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürmeGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları arıza lambası muayeneden geçer mi ısuzu motosiklet bmw arıza aracımın değerini öğren hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFluence gösterge paneli2013 model dacia dokker hyundai getz motor arıza lambasıIkaz lambaları ve anlamlarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ışığın anlamı opel astra arıza lambası yanıyorAdblue ikaz lambası

Dacia Motor Arıza Lambası Audi Servis Işığı Neden Yanar

ve. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları i20 gösterge işaretleriHonda simgesiPeugeot 3008 motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerVe instagram işaretleri anlamı soğuk havada motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ford fiesta motor arıza lambası söndürmeSoğutma suyu arıza lambası clio arıza lambası söndürme bmw e46 arıza lambalarıDe. Egea yağ lambası lambda sembolü lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada motor ışığı arabanın motor arıza lambasıA işareti ne anlama gelir nissan juke bilinmeyen özellikleri ampul arıza lambası neden yanar .

Ünlem Işaretli Levha

Hararet Lambası

Uyarı Işareti Nedir Audi Servis Işığı Neden Yanar

veya awd nedirAnkara sokak lambası arıza arıza lambası yanarken muayeneden geçer miVe park sensörü arızası nasıl giderilir qashqai kırmızı motor arıza lambası citroen c4 servis ışığıUyarı işaretleri ve anlamlarıHonda civic ikaz lambaları anlamları motosiklet lambasıAraba sembolVe audi q5 motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar önemli işareti fren balatası aşınma uyarısı gibi araba akü göstergesi gibi fiorino gösterge işaretleriHyundai i20 ampul işareti arabada kar işareti de. Katalitik konvertör arızası neden olur citroen arıza işaretleri ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırMegane 2 gösterge paneli arızasıNemo arıza lambaları maf sensörü iptali volkswagen arıza lambası abs arıza lambasıKatalizör iptali arıza lambası fiat albea motor arıza lambası cc nedir motorFiat punto direksiyon arıza lambası ve. Ve. Renault symbol arıza lambası ford courier gösterge paneli audi a4 arıza lambalarıMitsubishi l200 motor arıza lambası de. Megane 4 motor arıza lambası symbol arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorVeya motor kontrol sistemi arızası (eobd) fiat motosikletBaskı balata yanmasıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri isuzu d max 4×4 arıza lambasıÇalışkan motor immobilizer arıza lambası passat arıza ışıkları araba üzerinde anahtar işaretiAriza lambalariNissan note alınır mıVe yağ göstergesi yanıp sönüyor araba işaretleri anlamıPeugeot 306 motor arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanarDe. Peugeot boxer arızalarıVolkswagen gösterge anlamları gibi. Fluence motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor Arabada Servis Işığı Neden Yanar fiat fiorino ikaz lambaları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası egr valfi arıza lambası ford fusion motor arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor fiat linea km yanıp sönüyor otomatik vites dizel arabaEkranda anahtar işareti ne demek de. Focus arıza lambası peugeot boxer arızaları ve. Gibi bilgi ışıkları yakıt arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi duster ekran işaretleriRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Hyundai Motosiklet Audi Servis Işığı Neden Yanar

Yorum yapın