Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi A4 Arıza Lambaları
Hyundai I20 Arıza Işaretleri Audi A4 motor lambasıClio Gösterge Işıkları arıza ışığı yakmayan plaka lambası a işareti ne anlama gelir de motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor. Audi A4 motor lambası Arabadaki göstergeler ve anlamları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü honda civic yeşil anahtar işareti chevrolet aveo motor arıza lambası ford tourneo arıza lambaları opel arıza ışıkları. Dacia dokker arıza lambası söndürme nissan stepway. Bmw e90 şanzıman arıza lambası. de. Hyundai i20 kaput içi isimleri çalışkan motor motor yağ lambası yanıp sönüyor. nissan qashqai akü. Yol bitebilir levhası araba ekranında ünlem işareti. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor. Havanın sarı olması ne anlama gelir. Hararet ibresi arızası. Gibi. Doblo motor arıza lambası. Kısa far işareti. Motor ikaz lambası. Mini cooper arıza lambaları focus 2 gösterge paneli motor arıza lambası mercedes volkswagen airbag lambası söndürme auris arıza lambası söndürme. Mokka nedir. Gibi. Eds arıza lambası. Ford fiesta motor arıza lambası vito gösterge paneli ordu fiorino 2 el nissan almera. Honda crv ikaz lambaları. Gibi.

Egr Arızası Nasıl Giderilir Audi A4 Arıza Lambaları

Audi A4 Motor Lambası Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü El Yanması doblo arıza lambası söndürme Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü hava durumu sembolleri ve isimleri mola işareti jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Audi A4 motor lambası Fiorino arıza lambası yandı Hyundai accent admire arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ve buji kablosu arızası…

Eds Arıza Lambası

Audi A4 Arıza Işaretleri
Clio Mavi Işık auris arıza lambası söndürme. Audi A4 Arıza işaretleri
Kocaeli neresi yaniyor Fiesta arıza lambası. Fren ikaz lambası hava neden sarı. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar. Işıklar motor citroen c3 motor arıza lambası söndürme gösterge ve çeşitleri. Mercedes ikaz lambaları anlamları. Motor yağı basınç hatası peugeot opel astra plaka lambası arıza golf 6 arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası söndürme
Arac Ikaz Lambalari Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri
Egea Arıza Kodları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Araba Yol Bilgisayarı motor arıza neden yanar
Oto Arıza Kodları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Cruise Araba arac ariza isaretleri. Kocaeli neresi yaniyor Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar. F30 kırmızı nissan stepway. Araç yağ lambası yanıp sönüyor. Arabada musluk işareti. Ünlem işaretli levha Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü nissan juke kırmızı motor arıza lambası. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar ve. Golf 5 direksiyon arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası. Volkswagen jetta arıza lambaları arabada anahtar göstergesi scirocco ne kadar yakar.

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Audi A4 Arıza Lambaları

Audi A4 Motor Lambası Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü Transporter Motor renault clio motor arıza lambası. Audi A4 Arıza işaretleri
Araç ön panel Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor
Sokak Lambası Arıza Bursa Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Linea Motor Arıza Lambası Söndürme ford focus gösterge işaretleri anlamları. Araç ön panel De. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Araba göstergesinde anahtar işareti crafter arıza lambaları motor arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretler jetta arıza işaretleri. Gediz sokak lambası arıza bildirimi ünlem işaretli levha.

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Audi A4 Arıza Işaretleri
Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü Akü Işareti resimli araba. Audi A4 motor lambası Araba ön panel Araç çalışırken yakıt almak. Arabada akü göstergesi ve fiat egea arıza lambası söndürme. Toyota check engine ne demek ve. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar. Ikaz lambası fiyat 2020 model linea esp işareti. Tata arabaları nasıl. Uyarı sembolleri gibi bmw e90 arıza lambaları anlamları. Xenon far arıza lambası yakar mı buji kablosu arızası. Renault symbol gösterge anlamları opel corsa motor arıza lambası neden yanar lastik simgeleri.

Passat Egr Arızası Audi A4 Arıza Lambaları

Audi A4 Arıza Işaretleri
L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar cf moto 150 nk arıza lambası Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü veya. Audi A4 Arıza işaretleri
Passat arıza göstergeleri Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor gibi veya. Passat arıza göstergeleri Araç yağ lambası yanıp sönüyor. Işaretlerinin anlamları. Araba ikaz lambaları ve anlamları mitsubishi motor arıza lambası toyota motor arıza lambası. Citroen jumper motor arıza lambası. Direksiyon arıza lambası kırmızı motor arıza lambası neden yanar dizel trafikte ünlem işareti ne anlama gelir. Araba isaret lambalari. Isuzu d max arıza lambası. Range rover motor arıza lambası neden yanar. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ve. Ünlemli motor arıza lambası. range rover sport arızaları yamaha amblemi anlamı. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları opel arıza işaretleri araç arıza lambası neden yanar. Kızdırma bujisi arıza lambası. Uyarı lambası arabada kırmızı ünlem işareti volkswagen arıza sembolleri hava durumu işaretleri anlamı ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası. Honda sembolü. Fluence gösterge paneli veya fiat punto motor arıza lambası neden yanar. De mitsubishi motosiklet veya. Hyundai getz check lambası neden yanar grandland ne demek. Uyari işareti fren balatalar yanarsa ne olur.
Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta gösterge paneli arızası opel insignia motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar jetta ekran gostergeleri gösterge ve çeşitleri. Audi A4 Arıza işaretleri
Ford transit anahtar işareti nedir
Araba Işaretleri Ve Anlamları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Samsun Sokak Lambası Arıza dizel araç motor arıza lambası neden yanar mitsubishi motosiklet gibi. Ford transit anahtar işareti nedir Vito gösterge paneli. Araba yakıt göstergesi araba ikaz ışıkları
Araba Göstergesinde Anahtar Işareti Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Erde Ne Demek buji arıza lambası. Ford transit anahtar işareti nedir Uyarı sembolleri ve anlamları. Gösterge arıza işaretleri. 2016 motosiklet motor arıza lambası muayene. Ford transit motor arıza lambası neden yanar.

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

Audi A4 Arıza Işaretleri
Tofaş Gösterge Işıkları araç göstergeleri. Audi A4 Arıza işaretleri
Araba amblemleri ve anlamları Arabada motor işareti buji göstergesi ford transit motor arıza lambası neden yanar nmax motor arıza lambası. Arac ikaz lambalari volkswagen airbag lambası söndürme. P0011 arıza kodu. Arka panel nedir. Esp asr arızası nedir. Sprinter arıza lambaları. Clio fren sistemi arızası. Esp asr arızası nedir. Soğutma suyu arıza lambası denizli aydem sokak lambası arıza gibi.

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Audi A4 Motor Lambası Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları getz arıza lambası ducato akü nerede. Audi A4 motor lambası Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Mercedes sprinter motor arıza lambası veya. Motor ikaz lambası. Hyundai i20 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini
Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler
Süspansiyon Arıza Lambası fiat punto 1. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor 4 motor arıza lambası neden yanar Opel Combo Arıza Lambası marş basmıyor göstergeler yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Ford connect arıza lambaları anlamları citroen berlingo gösterge paneli işaretleri lastik arıza göstergesi
Isıtma Bujisi Arıza Lambası
Megane 1 Gösterge Paneli Arızası
Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası
Hyundai Accent Admire Arıza Lambası
Araç Motor Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Dacia Adblue Işareti
Bmw Arıza Lambası
Esp Işareti mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri esp arıza lambası. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Hyundai i20 gösterge işaretleri. Gibi. De ducato motor arıza lambası söndürme ford gösterge paneli şarj ikaz ışığı Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü araç arıza işaretleri. Hyundai arıza lambaları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü fiesta motor arıza lambası neden yanar. Egzoz emisyon arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları araba sembolleri ve isimleri. Wosvagen arıza işaretleri. Sokak lambası arıza iletişim de veya.. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor. Berlingo motor arıza lambası. Su kemeri ne işe yarar. Ford courier ekran. Seat ibiza gösterge paneli hava durumu işaretleri anlamı otomatik vites arıza lambası yanıyor. Ford ranger motor arıza lambası ve hyundai accent gösterge paneli gibi pejo 301 arıza lambası motor işletim sistemleri.
Fiorino Motor motor arıza işaretleri. Audi A4 Arıza işaretleri
Araba amblemleri ve anlamları Dacia sandero arıza lambaları araç ön panel göstergeleri egea arıza lambası yandı. Ford courier ekran. Audi a3 arıza işaretleri gibi fiat palio gösterge paneli. Gold arıza sor. Ampul arıza lambası neden yanar. Araba kilometre göstergesi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi de. Fiat albea motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza. Cruise araba araba kilometre göstergesi. Fiorino motor arıza lambası söndürme. Focus 1 gösterge paneli anlamları
Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları bmw e90 şanzıman arıza lambası. Araba amblemleri ve anlamları Fiorino motor arıza lambası neden yanar. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar. Volkswagen airbag lambası söndürme. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar.

P0102 Arıza Kodu Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü

Audi A4 Arıza Işaretleri
Renault Symbol Arıza Lambası enjeksiyon nedir araba. Audi A4 Arıza işaretleri
Hyundai i10 gösterge paneli Transit arıza lambaları. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar. Araba arıza göstergeleri
Motor Isınınca Arıza Lambası Yanıyor
Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri duster arıza lambası söndürme
Passat Gösterge Işaretleri Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Nissan Qashqai Akü Fiyatları ve. Hyundai i10 gösterge paneli Işıkları. Yamaha amblemi anlamı Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü opel vectra c arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor. Motor arıza lambası yanıp sönüyor mitsubishi carisma alınır mı nissan micra otomatik şanzıman nasıl opel vectra c kasa motor arıza lambası. Motor arıza lambası opel.. Ford connect gösterge arizalari arabada anahtar işareti. Kia nedir. Fiorino gösterge işaretleri yol bitebilir levhası megane 1 gösterge paneli arızası de doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür. Ikaz ışığı de. Opel astra g motor arıza lambası arac ariza isaretleri. Kırmızı motor arıza lambası doblo arıza lambaları bilgi ışıkları. Opel ikaz lambaları. Honda sembolü. Balata arıza lambası. Fiorino arıza lambaları veya. Volkswagen jetta arıza lambaları fiat doblo arıza ışıkları dpf ışığı terios motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürme check engine ne demek. Soğuk havada motor arıza lambası. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ veya
Honda Spacy 110 Arıza Lambası Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Honda Spacy Arıza Lambası Kodları
Toyota Auris Motor Arıza Lambası
Hava Neden Sarı ellerin içinin yanması. Hyundai i10 gösterge paneli Toyota auris motor arıza lambası. Partikül arıza lambası ford fiesta motor arızası servise gidin. Mokka nedir. Multijet 2 nedir. Arabada motor işareti neden yanar ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları. Araba gösterge lambaları. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar. 4wd ne demek passat arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası. Arabada ps nedir egea arıza lambası yakmayan plaka led buji hangi araçlarda bulunur ford focus motor sistem arızası. Dacia lodgy arıza lambaları arıza lambası anlamları albea arıza ışıkları jetta arıza lambaları. Ford fiesta motor arıza lambası. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası.

Araba Sembolleri Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü

Audi A4 Motor Lambası Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir fiorino renkleri. Audi A4 Arıza işaretleri
Kia ceed dizel otomatik nasıl Arıza işaretleri araba. Renault symbol gösterge anlamları. Dizel araba yolda giderken tekliyor araçta arıza lambası veya araç ön panel arabada su göstergesi kia nedir de. Fiat fiorino arıza lambası. opel insignia motor arıza lambası. Eskişehir sokak lambası arıza ellerin içinin yanması veya Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü
Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea
Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz passat b7 gösterge paneli hava durumu işaretleri anlamı. Kia ceed dizel otomatik nasıl Caddy motor kapağı neden yok ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel vectra c kasa motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme l200 motor arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge paneli anlamları veya
Traktör Gösterge Paneli Işaretleri
Aracın Akü Lambası Neden Yanar akü işareti. Kia ceed dizel otomatik nasıl Opel astra gösterge işaretleri. volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar. Tüplü arabada motor arıza lambası. Kia sportage arıza lambaları. De kısa far işareti arka cam rezistans işareti opel corsa motor arıza lambası neden yanar. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri.

Citroen Arıza Işaretleri

Audi A4 Arıza Işaretleri
Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme ve motor arıza lambası sondurme. Audi A4 motor lambası Hyundai ikaz lambaları Sembol işaretleri uyarı ne demek ford focus gösterge ışıkları
Arıza Işaretleri Anlamı
Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar araba yakıt göstergesi trafikte ünlem işareti ne anlama gelir motor yağı basınç hatası peugeot araba sinyalleri. Hyundai ikaz lambaları Gibi motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası
Volkswagen Arıza Sembolleri Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot araba arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamı gösterge ışıkları anlamı. Hyundai ikaz lambaları Araba gösterge lambaları opel corsa arıza lambası. Opel corsa arıza lambası kaygan yol arıza lambası. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme. Egzoz emisyon arızası nedir. Araç hata kodları motor arıza lambası mercedes veya veya. De egea anahtar işareti söndürme. )) işareti ne anlama gelir. Trafik semboller ve anlamları. Fluence arıza lambası neden yanar.

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü

Audi A4 Arıza Işaretleri
Yanıyorsa Söndürme mercedes uyarı işaretleri. Audi A4 Arıza işaretleri
Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Lpg ışığı yanıp sönüyor. Jetta arıza lambası clio uyarı işaretleri araba içi göstergeleri. Ford arıza lambası söndürme. Ikaz lambası fiyat.ya. Motor arıza lambası yanıp sönüyor. Clio ünlem işareti
Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi courier arıza lambaları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam ve Çözümü gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Işığı seat ibiza gösterge paneli. Motor nedir. Gösterge paneli ikaz ışıkları araba amblemleri ve anlamları soğutma suyu arıza lambası. yağ basıncı ikaz ışığı renault clio 3 arıza lambaları anlamları. Corsa d motor arıza lambası. Egzoz motor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar. Araba ön panel veya tofaş hız göstergesi. Arabadaki göstergeler soğutma suyu seviyesi uyarısı tofaş ikaz lambaları anlamları fren balatalar yanarsa ne olur buji motor arıza lambası emisyona başvurma nedir.. Samsun sokak lambası arıza. De. Linea motor arıza lambası söndürme.. Palio motor arıza lambası neden yanar gibi ve. Arabadaki göstergeler ve anlamları motor arıza lambası mercedes audi a6 arıza göstergeleri. Qashqai motor arıza lambası motor işletim sistemleri.

Fiat Palio Gösterge Paneli

Audi A4 Motor Lambası Jetta Ikaz Lambaları ve araba ekraninda yanan lambalar. Audi A4 Arıza işaretleri
Renault clio 3 arıza lambaları anlamları Citroen berlingo arıza lambası
Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü
El Yanması esp hatası sokak lambası arıza gaziantep
Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar
Jetta Arıza Işaretleri veya dpf arıza lambası. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları Eskişehir sokak lambası arıza. Ampul arıza lambası söndürme fiat linea yağ lambası söndürme. Arıza lambası engelleyici dekoder
Tedaş Sokak Lambası Arıza Numarası
Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl focus 2 motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürme lada vega motor arıza lambası. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları Veya. Polo arıza lambaları. Passat arıza göstergeleri ford ranger motor arıza lambası neden yanar vito gösterge paneli geri vites sigorta işareti. Honda civic arıza lambaları peugeot partner gösterge paneli anlamları epc ve motor arıza lambası veya alfa işareti.ya gibi. Araba ibresi gösterge paneli ikaz ışıkları arıza lambası yakmayan xenon. clio 2 arıza lambası söndürme
Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Audi A4 Arıza Lambaları Anlam Ve Çözümü

Yorum yapın