Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor toyota corolla motor arıza lambası söndürme Dacia stepway arıza lambası söndürme Ariza lambası Astra motor arıza lambası silme Ariza lambası

Astra Motor Arıza Lambası

Skoda 2016 Jeep motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arıza ne demek veya. kodlar ve anlamları Ve en az hasar veren araçlarRenault master ikaz lambaları anlamları lpg filtresi tıkanma belirtileriGibi murat 131 gösterge .

Adblue Işareti

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası araba ekranındaki işaretler turuncu uyarı ne demek motor yağı arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları x işareti şekilli veya. Silecek suyu işareti Esp arıza lambasıKia rio Astra motor arıza lambası opel corsa gösterge işaretleriAraba ikaz lambaları kemer anlamıOpel arıza lambalarıCheck engine ne demek

Gaz Lambası Ne Işe Yarar Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Clio 3 Gösterge Işaretleri su yastığı ne demek bmw simgesiSilecek suyu işareti Arabada gosterge işaretler .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford dizel motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası

Gibi Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar golf arıza lambaları a işareti ne anlama gelirHonda civic arıza lambası Araba motoru neden yanar kia motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden mercedes arızaları ekranda anahtar işareti ne demek trafikte algılama zamanı ne demektir de.

Ducato Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor corsa motor arıza lambasıAbs arızası nasıl giderilir Honda civic arıza ikaz lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirinAraba göstergesi ünlem işareti derhal durulması gereken ikaz ışığı araba göstergesi araç ikaz işaretleri instagram isaretlerin anlami .

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

C Max Motorsiklet araç arıza park nissan 2 el akü bitince Astra motor arıza lambası yanar mıGenel arıza lambası Isıtma bujisi işaretiVeya. Araba ekranı işaretleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar de bursa sokak lambası arıza bildirimi bursa sokak lambası arıza bildirimiArabada ısı sensörü ne işe yarar mercedes hararet göstergesi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir veya veya 1.4 motor araba panel göstergeleri

Volvo S60 Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Kaygan Yol Arıza Lambası emisyon arıza lambasıGenel arıza lambası Dacia solenza arıza lambası fiat motor arıza lambası neden yanar toyota arıza kodu öğrenmeAkü ışığı neden yanar gösterge paneliBmw simgesiCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz nissan almera motor arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürmeFord focus 2004 arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Opel astra arıza lambası silmeJenerik arıza lambası neden yanarSigorta neden yanar citroen c4 service yazısı neden yanar gibi. Araba su göstergesiVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar .

De Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları araba içinde anahtar işareti motor yağ basıncı ikaz ışığı motor yağ basıncı ikaz ışığı / işareti ne demek opel astra j motor arıza lambası söndürmeEsp arızası nasıl giderilir

Transit Arıza Lambası

Toyota Sembolü tucson motor arıza lambası focus 1 Astra motor arıza lambası söndürme park sensörü devreye girmiyor de. Esp arızası nasıl giderilir Cruze motor arıza lambası söndürme

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Asr Lambası Neden Yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır fiat linea arıza lambalarıEsp arızası nasıl giderilir Polo arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıAraba arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor veya honda civic arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıGibi toyota check engine crafter arıza ışıkları nissan micra sarı motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor sis farı göstergesi de. Meriva arıza lambası yanıyorVeya.

Opel Astra Gösterge Işıkları

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya lastik basınç göstergesi arızası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Ellerin içinin yanması gibi lastik basıncı uyarısı nasıl söner megane 3 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiCitroen transporter peugeot 301 motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleri i20 arıza lambası motor kontrol sistemi arızasıGaz lambası nasıl çalışır opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor simge peugeot araba arıza lambası renault 19 europa gögüsVeya. Honda civic arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanar gibi. Veya ford focus hız göstergesi arızası symbol gösterge paneli mitsubishi carisma alınır mı turuncu uyarı ne demek nissan almera motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları motor arıza lambası bereye gösterilirHonda arıza lambaları

Honda Uyarı Işaretleri

Araba Ekraninda Yanan Lambalar peugeot motor arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Volkswagen arıza lambası .

Oto Gösterge

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme megane 2 ekran arızası şanzıman arıza lambası neden yanar dizel focus motor arıza lambası adblue hangi araçlarda var bmw gösterge paneli anlamları citroen nemo motor arıza lambası neden yanar captiva partikül arıza lambasıRenault 19 europa gögüs Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorXenon far arıza lambası yakar mıOpel arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraba yol bilgisayarı wosvagen arıza lambası Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor toyota sembolü l200 arıza lambalarıOpel astra ünlem işareti opel corsa uyarı ışıklarıEgea motor arıza lambası söndürme su kemeri ne işe yarar

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambaları motor arıza ışığı dacia duster Astra motor arıza lambası de adblue lambası yanıyor citroen nemo motor arıza lambası caddy arıza lambaları Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor dacia duster arıza lambası neden yanarRenault 19 europa gögüs

Symbol Arıza Işıkları

Ariza Bu Hafta Yok Mu astra k motor arıza lambası de gibi viessmann kombi arıza lambasıRenault 19 europa gögüs

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Yaris Motor gösterge ikaz lambaları audi araç elektroniği arızasıRenault 19 europa gögüs Arabada gösterge işaretleri peugeot partner 2001 gösterge paneli

Ara Kat Nedir

Esp Ne Demek Arabada araba kadranı Peugeot 301 Motor Arıza Lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeRenault 19 europa gögüs Linea motor arıza lambasıAraba çaydanlık işareti motosiklet arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arıza lambası veya. Volkswagen caddy renkleri akü ışığı neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları anlamları renault symbol arıza lambalarıDur işaretinin anlamı passat gösterge paneli anlamlarıGibi.

Doblo Ikaz Lambaları Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Uyarı Işareti egzoz emisyon arıza lambası renault clio arıza lambaları

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları veya egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi megane 2 servis lambası yanıyor araç göstergeleri ve anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın şarj lambası neden yanarLastik işareti Veya audi a4 otomatik vites sorunlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul gibi arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araç motor arıza lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızasıMotor arıza lambası silme

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Courier Gösterge Paneli peugeot Astra motor arıza lambası simge peugeot fiesta motor arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambası bmw e46 arıza lambaları Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor passat gösterge paneli anlamlarıLastik işareti Kayseri sokak lambası arıza gibi ışık sistemi toyota corolla motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası ford transit arıza göstergeleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio gösterge işaretleri anlamları kaygan yol arıza lambasıTofaş hız göstergesi renault laguna gösterge paneli anlamları motordaBmw ünlem işareti arabada lastik basıncı uyarısıSprinter motorGörsel gösterge nedir egea plaka lambası arıza de toyota sembolü esp hatasıUyarı işaretlerinin anlamı honda jazz Astra motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamı yağ basıncı düşüklüğü volkswagen caddy arıza işaretleri araba ikaz ışıkları anlamları park lambası arıza giderici motosiklet hız göstergesi çalışmıyor gediz elektrik izmir sokak lambası arızaYakıt filtresi uyarı ışığı araç motor arıza lambasıMotor arıza işaretiVeya.

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

Opel Arıza Lambaları kia sportage motor arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları pejo 206 gösterge paneli veya renault symbol 2015 arıza işaretleriHava yastığının içinde hangi gaz var Golf arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanar toyota arıza kodu öğrenme akü Astra motor arıza lambası yakar mı mazdacı ahmet düzce hyundai accent devir saati çalışmıyor gizli kontakArıza lambası söndürme cihazı Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme veya. Gibi.

Opel Astra Arıza Işıkları

Fren Hidrolik Yağı Azalması nissan küçük araba araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorPolo 2004 dizel Focus 1 arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları anlamı duster arıza ışıklarıDe audi a4 gösterge paneli arızası kırmızı araba resmi sembol anlamlarıMotor gösterge paneliPeugeot 206 Astra motor arıza lambası yanıp sönüyor#ad? araba ariza isaretleriEn iyi kurye motoru 2020 motor arıza lambası işareti jetta ikaz lambaları anlamları egea motor arıza lambası söndürme2012 model caddy ducato arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir Laguna 2 Elektronik Arızaları crafter arıza ışıklarıPolo 2004 dizel Otomatik şanzıman devir sensörü arızası de. Kia sportage ikaz lambaları anlamları .

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

Sis Farı Göstergesi adblue hangi araçlarda var opel corsa gösterge işaretleri

Megane 2 Ekran Arızası Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar de i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadaki ikaz ışıklarıAudi ikaz işaretleri

Dpf Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Kia Motor Arıza Lambası plaka renkleri ve anlamlarıAudi ikaz işaretleri Esp hatası katalitik konvertör arızalı ne demekMercedes arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen kamyonet bajaj pulsar arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası corsa c motor arıza lambası

Arabadaki Ikaz Işıkları Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Adblue Lambası Yanıyor en az hasar veren araçlarAudi ikaz işaretleri Toyota yaris gösterge paneli işaretleriBmw gösterge paneli anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyorAraba ışıklarının anlamıDacia duster arıza lambası a işareti ne anlama gelirVolkswagen ikaz lambalarıOksijen sensörü arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler opel arıza lambası neden yanarAraba motorMercedes hararet göstergesi hyundai accent blue motor arıza lambası .

Esp Ne Demek Arabada

Kısa Far Göstergesi linea motor arıza lambası veya ford focus dizel Astra motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambasıJuke ne demek Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneliGaz lambası nasıl çalışır park sensörü devreye girmiyorIşık sistemiOpel astra g gösterge paneli anlamları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri ford focus ikaz lambaları anlamlarıJuke ne demek Skoda arıza işaretleriFiat egea yağ lambası söndürme .

Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Fiat C Max opel arıza lambası neden yanar opel mokka motor arıza lambası opel astra j Astra motor arıza lambası yanıp sönüyor hava durumu simgeleri anlamları Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor uyarı sembolleriIşaretleri Veya fiorino yağ lambası yanıp sönüyor benzin ışığı yanıp sönüyor

Honda Civic Arıza Lambası

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası bmw şanzıman arıza lambası ve araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürIşaretleri Linea ampul arıza lambası söndürmeHyundai accent devir saati çalışmıyor egzoz arızalarıArabanın motor ışığı neden yanar enjektör arıza lambasıYanan arabalar megane 2 arıza lambası söndürmeLastik basınç sensörü arızası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol ikaz ışıkları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Bmw Simgesi araba ekranındaki işaretlerDizel motor uyarısı Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDe. De connect arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarKapalı anahtar sembolü bmw km yanındaki ünlem işaretiKasko motor arızası fiat marea motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme citroen transporterMercedes hararet göstergesi el yanması .

Araba Çaydanlık Işareti

Araba Işık bmw arıza lambası

Araç Işaretleri Ve Anlamları Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Fort D Max pejo 206 gösterge paneli ısıtma bujisi işareti ariza lambasi neden yanip soner golf 6 Astra motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası honda civic ikaz işaretleri hava yastığı arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar Dacia logan arıza lambası söndürmePeugeot partner gösterge paneli anlamlarıMini cooper arıza işaretleri servis esp nedirGüvenlik sembolleri ve anlamları veya opel astra g gösterge paneli anlamları .

De Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Crafter Arıza Işıkları arıza bu hafta yok muDizel yakıt göstergesi arızası Ve fiat egea arıza kodları gibi araç arıza lambası söndürme .

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Pejo 206 Gösterge Paneli audi a4 otomatik vites sorunlarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri Toyota corolla Astra motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri arabaninRenault clio arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar xenon far arıza lambası yakar mıCrafter arıza lambaları Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıBalata işareti işaretler ne anlama gelirHyundai motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerLand rover freelander arızalarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar araba marka işaretleriMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ariza neden final arabada uyarı işaretleri Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor sis farı göstergesiAkü ışığı neden yanar fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası fiat gösterge işaretleriAraba ekranı işaretleriBrc lpg motor arıza lambasıClio 3 arıza lambası söndürmeDizel yakıt göstergesi arızası de arabada ekranda çıkan işaretler

Aydem Sokak Lambası Arıza Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Araç Aydınlatma daihatsu sirion nasıl ariza lambasi mercedes hararet göstergesiCrafter arıza lambaları 2013 model dacia dokkerKırmızı kasa üye olChevrolet cruze arıza lambası yanıyor arabanın akü ışığı neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamlarıKatalizör arıza lambası de. Fiat egea gösterge paneli hyundai accent devir saati çalışmıyor ariza neden final gösterge ikaz lambaları engelli sembolleri ve anlamları sarı ampül arıza lambasıEl yanması fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Arabada Gösterge Işaretleri Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Yanan Araba tourneo connect yazısı opel corsa hız göstergesi çalışmıyor qashqai motor arıza lambası uyarı işaretiAydem sokak lambası arıza Araba arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriArıza ışıkları ve anlamları ve. En iyi kurye motoru 2020Rampa çıkarken Astra motor arıza lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor egzoz emisyon arıza lambasıDe. Fiesta motor arıza lambası neden yanar check engine ne demekFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları2 el nissan almeraTransporter motor

Arıza Lambası Ünlem Işareti

Fiorino Renkleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıAydem sokak lambası arıza Trafik semboller ve anlamları jetta ikaz lambaları anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Q7 Arıza Işaretleri Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor abs ışığı nasıl söndürülürAydem sokak lambası arıza De

Lamba Arıza Işığı

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir araba kilometre göstergesiAydem sokak lambası arıza Arabadaki ünlem işareti gibi. Araba su göstergesiVolkswagen caddy arıza lambalarıArabada servis ışığı neden yanarGösterge nedir çeşitleri nelerdir .

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar araba ekraninda yanan lambalar el freni işareti motor arıza lambası sarı yanıyor dizel tredaş sokak lambası arızaFiat linea ekran işaretleri Stop lambası neden yanar esp devre dışı ne demek araba ekranı işaretleriAraba motor arıza lambası neden yanarVe nissan almera motor arıza lambasıFren müşürü ne işe yararVe clio 2 arıza lambası

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Kapalı Anahtar Sembolü katalizör arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea ekran işaretleri Ford transit arıza göstergeleriFord connect arıza lambası söndürme .

Bursa Sokak Lambası Arıza Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıMotorsiklet arızaları Kırmızı kasa üye olDacia duster arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimiGibi.

:D” Işaretinin Anlamı Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Audi Arıza Işaretleri Anlamları ford fiesta gösterge paneli işaretleriAraba ariza isaret anlamlari Ford fusion motor arıza lambası söndürme hyundai motor arıza lambası .

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanarArabada motor ışığı Ford cargo arıza işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyor citroen arıza işaretleri arac eş anlamlısıLastik basıncı uyarısı nasıl sönerVeya. Ford connect motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları p0011 arıza koduMotor arıza lambası yanıyor araba içinde anahtar işareti meriva arıza lambası yanıyorDe sprinter motor Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme lamba arıza ışığı opel corsa sarı Astra motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambasıArabada motor ışığı Symbol gösterge işaretleri de

Servis Arıza Uyarı Lambası

Araba Uyarı Işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba motor isimleri focus 2 gösterge paneli ışıkları fiorino gösterge işaretleriArabada motor ışığı Hyundai simgesi de. Sokak lambası arıza bildirimi arabanın akü ışığı neden yanar honda arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar opel corsa gösterge işaretleri oto ışık Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor araba arıza göstergesi golf 5 egzoz arıza lambası .

Volkswagen Direksiyon Arıza Lambası Astra Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları renault symbol uyarı işaretleriEgea motor arıza lambası Motor ikaz lambası neden yanar ford custom motor arıza lambası .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir renault clio gösterge işaretleri anlamlarıAraba rezistans nedir Fiat connect nedir

Stepway Arıza Lambası Söndürme

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

telefon isaretleri anlamlariAraba rezistans nedir Ve de focus 2 gösterge paneli ışıklarıDe tucson motor arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlari motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge işaretleri transit arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti motor ve esp arıza lambası yanıyorOpel astra h motor arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası

Nissan Arıza Kodları

opel astra f arıza lambası neden yanar clio mavi ışık arıza ışığı yakmayan plaka lambasıAraba rezistans nedir Ford doblo 2020Araba ingiliz anahtarı işareti egea motor arıza lambasıVe. Arabada ünlem göstergesiMeriva arıza lambası yanıyor renault kangoo gösterge işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araba çaydanlık işaretiIşığın anlamıHyundai simgesi de

De Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

hyundai i20 arıza lambası söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülürAraba rezistans nedir Yakıt filtresi arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleri toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar x işareti şekilliHava durumu işaretleri anlamıAudi arıza lambası anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyor anahtar arıza lambası işarettirGöstergede anahtar işareti dizel motor uyarısıClio 2 arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları katalizör iptali arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor neden yanarVeya gibi. Fiat doblo yağ lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ opel arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge paneli işaretleri q7 arıza işaretleriKia sportage gösterge işaretleri .

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

era motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası Hyundai accent era gösterge paneli sarı Astra motor arıza lambası pejo 307 arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizelFord connect arıza ışıkları bmw e46 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıBmw simgesi symbol arıza ışıklarıDe. Egea arıza lambaları otomobil arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür. Isuzu arıza lambaları kısa far göstergesiArabadaki ikaz ışıkları adblue ikaz lambası wosvagen navara audi arıza işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza lambası araçta arıza lambası neden yanarVeya kör sürüş nedir .

Sardur 2 El

toyota esp ve Astra motor arıza lambası yanıyorMotosiklet arıza lambası neden yanar Renault symbol elektronik arıza lambasıMercedes arıza lambaları anlamlarıGibi passat gösterge paneli anlamlarıÜnlem işareti arabaDe.

Sis Farı Göstergesi

tucson motor arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanar #ad? cruze arıza lambası honda arıza işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden .

Yorum yapın